Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

08:15 
Hammerslag p√• De Vestindiske √ėer (1:2) 
09:10 
Det s√łde liv - jul (3:4) 
09:40 
OBS 
09:45 
Store forretninger III (10:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (330) 
11:15 
Antikkrejlerne (331) 
12:00 
Skattej√¶gerne 2011 (4) 
12:30 
Gintberg p√• kanten - Hundested 
13:00 
Columbo i guillotinen 
14:30 
Mord med dr. Blake IV (5:8) 
15:30 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (44): Huset i skoven 
17:00 
Store forretninger IV (1:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Auktionshuset III (3) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:30 
Snefald (12:24) 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Gintberg p√• Kanten - Folkekirken 
20:30 
Biker for Vorherre. 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet: Yoga 
22:20 
Sporten 
22:30 
Camilla L√§ckbergs Fj√§llbackamordene (6) 
00:00 
Taggart: Forbryderbilleder 
01:20 
Miss Marple: Mordet i pr√¶steg√•rden 
02:55 
Dj√¶vlens sk√łge (1:2) 
04:25 
Gintberg p√• kanten - Hundested 
04:50 
N√•r edderkoppen spinder et godt gys 
TV2

TV2

06:30 
Go' morgen Danmark 
12:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
12:30 
Regionale nyheder 
12:45 
Jarl samler op 
13:35 
Toppen af poppen 
14:40 
Jul i familien 
15:15 
Det store juleflip 
15:50 
Alletiders Nisse (12) 
16:25 
Tinkas juleeventyr (11) 
17:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
17:16 
Regionale nyheder 
17:25 
H√•ndbold: VM - studiet 
17:55 
Dit vintervejr 
18:00 
Nyhederne 
18:20 
Regionale nyheder 
18:25 
Go' aften Danmark 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
20:00 
Tinkas juleeventyr (12) 
20:25 
H√•ndbold: VM - kvartfinale (k), direkte 
21:10 
H√•ndbold: VM - kvartfinale (k), direkte 
22:00 
H√•ndbold: VM - studiet 
22:30 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
22:57 
Regionale nyheder 
23:15 
K√¶mpefamilie - vi venter os igen, igen! 
00:05 
Gr√¶nsepatruljen 
00:30 
Gr√¶nsepatruljen 
01:00 
Cold Case (141) 
01:45 
Cold Case (142) 
02:35 
Modern Family (157) 
03:05 
Modern Family (158) 
03:30 
Modern Family (159) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

09:00 
Luksusf√¶lden (13) (6) 
10:00 
Med kniven for struben 3 (7) 
11:00 
Med kniven for struben 3 (8) 
12:00 
Danske Hollywoodfruer (4) 
13:00 
The Kardashians 8 (4) 
14:00 
The Kardashians 8 (5) 
15:00 
Real Housewives of Dallas (8) 
16:00 
Real Housewives of Dallas (9) 
17:00 
Luksusf√¶lden (15) 
18:00 
MasterChef Jul (5) 
19:00 
MasterChef Jul (6) 
20:00 
Will and Grace (6) 
20:30 
En ægte mand

Amerikansk/britisk romantisk komedie fra 2008
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
22:45 
The Holiday

Amerikansk romantisk komedie fra 2006
01:30 
Basic Instinct 2

Amerikansk thriller fra 2006
03:35 
NCIS 10 (18) 
04:25 
NCIS 10 (19) 
Kanal 5
09:00 
Den Vrede T√łmrer (5:10) 
09:50 
The Great Christmas Light Fight (2) 
10:40 
The Great Christmas Light Fight (3) 
11:35 
Veronica Mars (35) 
12:35 
Veronica Mars (36) 
13:30 
CSI (281) 
14:25 
CSI (282) 
15:20 
CSI: NY (76) 
16:15 
CSI: NY (77) 
17:10 
Special Victims Unit (340) 
18:10 
Big Bang Theory (188) 
18:35 
Big Bang Theory (189) 
19:05 
Big Bang Theory (190) 
19:30 
Big Bang Theory (191) 
20:00 
Two and a half men (173) 
20:30 
National Treasure: Book of Secrets

Amr. actionfilm fra 2007
23:00 
Two and a half men (173) 
23:30 
Special Victims Unit (340) 
00:25 
CSI (54) 
01:25 
De beskidte helte (10) 
02:25 
De beskidte helte (1) 
03:15 
KRIMI5 (50) 
04:05 
KRIMI5 (51) 
04:50 
Hverdagens helte (12) 
DR2

DR2

08:55 
Peter Lund Madsen p√• dannelsesrejse 
09:15 
Peter Lund Madsen p√• dannelsesrejse 
09:35 
Smag p√• Skotland 
10:15 
Smag p√• Madagaskar 
11:15 
Soundbreaking - Verden er vores 
12:05 
Botswana: Kampen for dyrene 
12:45 
DR2 Live: Folketingets sp√łrgetime 
15:00 
Virkelighedens arvinger: Familien Justsen 
15:25 
Indusflodens skatte (1:3) 
16:15 
Vanessa Branson - s√łster til Richard 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
USA i 1990'erne - Comeback Kid (4:8) 
19:10 
Sandheden om personligheden 
20:00 
Drabet p√• det nygifte par 
20:40 
Det er fedt at v√¶re tyk 
21:30 
Virkelighedens arvinger: Familien Resino 
22:00 
Jul i h√łjhuset (3:3) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Vejret p√• DR2 - Det lille gr√• vejroverblik 
23:04 
Labans Jul - Genforeningen (2:4) 
23:35 
Putins h√¶vn (1:2) 
00:30 
So ein Ding: Fremtidig lyn-transport og √•rets tech-finalister 
00:45 
K√¶rlighed, frygt og vacciner 
01:45 
Fukushima - en historie om atomkraft 
02:45 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
08:55 
Will & Grace (155) 
09:25 
Beverly Hills 90210 (284) 
10:15 
Beverly Hills 90210 (285) 
11:05 
Beverly Hills 90210 (286) 
11:55 
Beverly Hills 90210 (287) 
12:45 
Desperate Housewives (23) 
13:35 
Desperate Housewives (24) 
14:25 
Glee (1) 
15:15 
Sex and the City (9) 
15:50 
Sex and the City (10) 
16:20 
Dybvaaaaad! 
16:55 
American Dad (18) 
17:20 
American Dad (19) 
17:50 
Klovn 
18:20 
Klovn 
18:55 
Venner (22) 
19:20 
Venner (23) 
19:50 
Dybvaaaaad! 
20:25 
Tomgang 
20:55 
Tomgang 
21:30 
Natholdets julekalender 
21:40 
Shanghai Noon

amr. actionkomedie fra 2000
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:35 
Dybvaaaaad! 
00:05 
Dybvaaaaad! 
00:35 
Herretur 2: Jagten på Curlys guld

Amr. komedie fra 1994
02:35 
N√łrgaards netfix 
03:10 
Ground Floor (10) 
03:35 
A to Z (1) 
04:05 
Reign (18) 
04:45 
Reign (19) 
TV3plus
08:15 
Tattoosalonen (2) 
09:10 
Rizzoli & Isles 5 (16) 
10:05 
Bones 4 (59) 
11:05 
Bones 4 (60) 
12:05 
Numbers (12) 
13:00 
Numbers (13) 
14:00 
Hawaii Five-O (4) 
15:00 
Hawaii Five-O (5) 
16:00 
NCIS 6 (125) 
17:00 
NCIS 6 (126) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 4 (14) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 4 (15) 
20:00 
D√łdbringende v√•ben (5) 
21:00 
Centurion

Amerikansk actioneventyr fra 2010
23:00 
Defendor

Amerikansk actionkomedie fra 2009
01:05 
D√łdbringende v√•ben (5) 
02:05 
Crisis (5) 
02:55 
Crisis (6) 
03:40 
Allegiance (4) 
04:25 
Allegiance (5) 
6'eren
07:25 
Insane Pool: Off the Deep End (3) 
09:15 
Bering Sea Gold (9) 
10:05 
Bering Sea Gold (10) 
12:15 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (29) 
13:10 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (30) 
14:05 
Arrow (54) 
15:05 
Arrow (55) 
16:00 
The Flash (7) 
17:00 
The Flash (8) 
18:00 
Auction Hunters (25) 
18:30 
Auction Hunters (26) 
19:00 
Auction Hunters (1) 
19:30 
Auction Hunters (6) 
20:00 
Person of Interest (84) 
21:00 
Criminal Minds (140) 
21:55 
Criminal Minds (141) 
22:55 
Big Bang Theory (227) 
23:20 
Big Bang Theory (228) 
23:50 
Person of Interest (84) 
00:50 
The Tomorrow People (2) 
01:45 
The Tomorrow People (3) 
02:45 
Almost Human (2) 
03:30 
Almost Human (3) 
04:15 
Salvage Hunters (2) 
TV2 Sport
08:25 
NBA: Chicago Bulls-Boston Celtics 
09:40 
Fodbold: FC Utrecht-Feyenoord 
10:35 
Fodbold: FC Utrecht-Feyenoord 
11:30 
Fodbold: Ajax-PSV Eindhoven 
12:30 
Fodbold: Ajax-PSV Eindhoven 
13:25 
H√•ndbold: VM - Tyskland-Danmark (k) 
14:10 
H√•ndbold: VM - Tyskland-Danmark (k) 
15:00 
H√•ndbold: VM - Rum√¶nien-Tjekkiet (k) 
15:45 
H√•ndbold: VM - Rum√¶nien-Tjekkiet (k) 
16:30 
H√•ndbold: VM - Spanien-Norge (k) 
17:20 
H√•ndbold: VM - Spanien-Norge (k) 
18:00 
Sportsquizzen 
18:30 
Wozniackis st√łrste sejr - triumfen i Singapore 
19:05 
H√•ndbold: VM - studiet 
20:20 
SportsDok: Vejen til Le Mans 
22:00 
H√•ndbold: VM - studiet 
22:20 
H√•ndbold: VM - studiet 
22:45 
Ishockey: Champions League - V√§xj√∂ Lakes-SC Bern 
23:15 
Ishockey: Champions League - V√§xj√∂ Lakes-SC Bern 
23:45 
Ishockey: Champions League - V√§xj√∂ Lakes-SC Bern 
00:25 
H√•ndbold: VM - kvartfinale (k) 
01:05 
H√•ndbold: VM - kvartfinale (k) 
01:55 
H√•ndbold: VM - Spanien-Norge (k) 
02:35 
H√•ndbold: VM - Spanien-Norge (k) 
03:30 
NBA: Minnesota Timberwolves-Philadelphia 76ers, direkte 
04:50 
NBA: Minnesota Timberwolves-Philadelphia 76ers, direkte 
TV3 Max
09:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
09:45 
Fodbold: Fodboldf√¶drene - Livet p√• sidelinjen 
10:15 
Fodbold: La Liga Review 
11:15 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
11:45 
Fodbold: The Premier League Show 
12:00 
The Michael J. Fox Show (9) 
12:25 
Back in the Game 1 (12) 
12:55 
Back in the Game 1 (13) 
13:20 
Dads 1 (9) 
13:50 
Dads 1 (10) 
14:15 
Last Man on Earth (18) 
14:45 
Last Man on Earth (1) 
15:10 
Brooklyn Nine Nine (10) 
15:40 
Brooklyn Nine Nine (11) 
16:05 
Community (13) 
16:35 
Community (14) 
17:00 
Community (15) 
17:30 
Community (16) 
18:00 
Simpsons (19) 
18:30 
Simpsons (20) 
19:00 
How I Met Your Mother 5 (16) 
19:30 
How I Met Your Mother 5 (17) 
20:00 
Jay Leno's Garage (3) 
20:55 
Fodbold: Huddersfield-Chelsea 
23:00 
Simpsons (21) 
23:30 
Simpsons (22) 
00:00 
Jay Leno's Garage (2) 
01:00 
Jay Leno's Garage (3) 
02:00 
Son of Zorn (13) 
04:00 
GODNAT 
TV3 Sport
09:00 
NFL: Miami Dolphins - New England Patriots 
12:00 
NFL: Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens 
15:00 
Fodbold: Randers FC-FC Midtjylland 
17:00 
Fodbold: Superliga XL 
19:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
20:00 
Fodbold: Rundt om runden 
20:30 
Fodbold: Fodboldf√¶drene - Livet p√• sidelinjen 
21:00 
eSport: H√łjdepunkter fra CS:GO ESL Pro League 
21:30 
Dart: The Darts Show 
22:30 
eSport: H√łjdepunkter fra CS:GO ESL Pro League 
23:00 
Fodbold: Huddersfield-Chelsea 
01:05 
NHL: New Jersey Devils-Los Angeles Kings 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
08:30 
Redningskvinder (113) 
09:25 
Ekstreme samlere (12) 
10:25 
Dr. Phil (2579) 
11:25 
Dr. Phil (2580) 
12:25 
Ekstreme samlere (13) 
13:25 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 1 (5) 
14:25 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 1 (6) 
15:25 
Dr. Phil (2581) 
16:25 
Dr. Phil (2582) 
17:20 
Et √łnske til jul

Amerikansk romantisk drama fra 2015
19:10 
Et kys til jul

Amerikansk romantisk film fra 2014
21:00 
A Golden Christmas

Amerikansk komedie fra2009
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
22:55 
Et √łnske til jul

Amerikansk romantisk drama fra 2015
00:50 
Husejere p√• boligjagt 3 (311) 
01:50 
Fra skrot til slot (6) 
02:45 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (416) 
03:15 
Cold Justice (10) 
04:00 
Cold Justice (11) 
04:40 
Salem (1) 
Kanal 4
09:00 
Silas, Johannes og Louise (9) 
09:45 
Forsvundet 
10:45 
Greys hvide verden (151) 
11:35 
Greys hvide verden (152) 
12:30 
De unge m√łdre (483) 
13:25 
Say Yes to the Dress (7) 
13:55 
Say Yes to the Dress (8) 
14:25 
Say Yes to the Dress (9) 
14:55 
Say Yes to the Dress (10) 
15:30 
De unge m√łdre (484) 
16:30 
Greys hvide verden (153) 
17:25 
Greys hvide verden (154) 
18:25 
Engle i sneen

Amr. julefilm fra 205 [··]
20:30 
Snemandens julekys

Amr. julefilm fra 2017 [··]
22:30 
Julestriden

Amr. julefilm fra 2014
00:25 
Forsvundet 
01:25 
Forsvundet 
02:25 
Paula Zahn p√• sagen 
03:15 
Switched at Birth (66) 
04:00 
Switched at Birth (67) 
04:50 
Vesterbro (1:10) 
Discovery Channel
09:05 
Wheeler Dealers (17) 
10:00 
Fast N' Loud (15) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
Outback Truckers (8) 
14:00 
Ice Lake Rebels (5) 
15:00 
Mighty Ships (2) 
16:00 
Salvage Hunters (7) 
17:00 
Mythbusters (18) 
18:00 
Wheeler Dealers (18) 
19:00 
Kindig Customs (4) 
20:00 
Gold Rush (6) 
21:00 
Gold Rush (7) 
22:00 
Alaska: The Last Frontier (5) 
23:00 
Ice Lake Rebels (6) 
00:00 
Mythbusters (239) 
01:00 
Gold Rush (7) 
02:00 
Alaska: The Last Frontier (5) 
03:00 
Dual Survival (9) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
08:30 
Doktor Kleist (20) 
09:25 
Skadestuen i Holby (376) 
10:25 
Skadestuen i Holby (377) 
11:25 
Bjergl√¶gen (29) 
12:20 
Bjergl√¶gen (30) 
13:10 
Kommiss√¶r Rex (75) 
14:05 
Cold Case (57) 
14:55 
Cold Case (58) 
15:45 
Fornyet mistanke (57) 
16:50 
Death in Paradise (37) 
17:50 
En sag for Frost (11) 
19:40 
Lige i skabet 
20:25 
The Julekalender (12) (12) 
20:40 
Aalborg Vinterrevy 2014 
21:50 
Verdens sjoveste julereklamer 
22:40 
Hvem vil v√¶re million√¶r? 
23:30 
The Julekalender (12) (12) 
23:45 
Lige i skabet 
00:30 
Lur mit liv 
01:25 
Sm√• og store synder (97) 
02:20 
Sm√• og store synder (98) 
03:20 
Lige i skabet 
04:05 
Lige i skabet 
04:35 
Godnat 
Eurosport
08:30 
F√ÜGTNING: Grand Prix Series fra Doha, Qatar 
09:30 
VINTERSPORT: Destination Pyeongch 
10:00 
RIDNING: Rolex Grand Slam fra Geneve, Schweiz 
11:00 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Grand Prix - Finale 
13:00 
 
13:30 
SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, √ėstrig 
14:00 
SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien 
18:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
18:30 
RIDNING: FEI World Cup fra La Coru√Īa, Spanien 
19:30 
RIDNING: Horse Excellence 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
FREESTYLE: FIS World Cup, Schweiz 
21:45 
SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:00 
SKIHOP: World Cup, Tyskland 
01:30 
SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, √ėstrig 
02:15 
SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, √ėstrig 
03:00 
SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien 
04:30 
CYKLING: W Cup Track fra Santiago, Chile 
Eurosport 2
08:30 
Skiskydning: World Cup 
09:30 
Snooker: Home Nations Series Scottish Open 
11:30 
Snowboard: FIS World Cup 
12:30 
Skiskydning: World Cup 
13:30 
Skihop: World Cup 
14:45 
Vintersport: Destination Pyeong Chang 
15:20 
Cykling: Clasica de San Sebasti√°n 
17:15 
Skihop: World Cup 
18:15 
Skiskydning: World Cup 
19:00 
Skiskydning: World Cup 
19:45 
Snooker: Home Nations Series Scottish Open 
21:45 
Watts 
22:00 
Droner√¶s: DR1 Champions Series 
23:00 
F√¶gtning: Grand Prix Series 
00:00 
F√¶gtning: Grand Prix Series Top 5 
00:10 
Snooker: UK Championship 
01:40 
Snooker: UK Championship 
ID

ID

09:00 
Swamp Murders (1) 
09:45 
Murder Shift (2) 
10:30 
I Almost Got Away With It (37) 
11:15 
Blood Relatives (1) 
12:00 
Disappeared (53) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
13:30 
The Locator (20) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (29) 
14:40 
Fatal Encounters (3) 
15:25 
Swamp Murders (2) 
16:10 
Murder Shift (3) 
16:55 
I Almost Got Away With It (39) 
17:40 
Disappeared (24) 
18:25 
The Locator (21) 
18:45 
Blood Relatives (2) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
20:15 
Disappeared (54) 
21:00 
I'd Kill for You (1) 
21:45 
True Nightmares (4) 
22:30 
Extreme Forensics (5) 
23:15 
Deadly Women (17) 
00:00 
Ghost Lab (6) 
00:45 
I'd Kill for You (1) 
01:30 
True Nightmares (4) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (2) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (3) 
03:00 
Ghost Lab (4) 
03:45 
Ghost Lab (6) 
04:30 
Fatal Encounters (3) 
DRK

DRK

09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Store danskere - Poul Reumert 
10:15 
Store danskere - Thit Jensen 
10:55 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (1:2) 
11:35 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (2:2) 
12:15 
5 skarpe om julen (1) 
12:35 
S√• er der mad - Verdens bedste (5:5) 
13:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:45 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:30 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (6:12) 
15:30 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (7:12) 
16:30 
Australiens historie (1:6) 
17:20 
Australiens historie (2:6) 
18:10 
En k√¶rlighedshistorie - Richard Wagner & Cosima Liszt 
18:55 
Rick Stein i Cadiz 
19:55 
Dagens sang: Dejlig er den himmel bl√• 
20:00 
Rick Stein i Palermo 
21:00 
DR K's Kogeskole 
21:30 
Vild med b√łger 
22:00 
Danske forfattere med succes i Europa 
22:55 
Natbio: Et minuts stilhed

Tysk-dansk romantisk drama fra 2016
00:25 
En k√¶rlighedshistorie - Frederico Fellini & Giulietta Masina 
01:10 
Jagten p√• forsvundne kunstv√¶rker (3:12) 
01:30 
Jagten p√• forsvundne kunstv√¶rker (4:12) 
01:55 
Selvstændighedsfesten

Finsk tv-film fra 2017
03:25 
Et kongeligt hjem: Drottningholms slot (1:2) 
04:30 
G√¶t og grimasser (6:15) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken 
09:20 
Carl Emil sl√•r op (2:2) 
09:50 
Mord p√• julefilm 
10:20 
Siri - en prinsesse gi'r aldrig op (4:4) 
10:50 
Verdens h√•rdeste job (4:6) 
11:45 
Romaerne kommer (4:4) 
12:15 
Krigens skjulte ansigt (3:5) 
12:45 
Krisministeren (10:10) 
13:00 
Doctor Who VIII (10) 
13:45 
Doctor Who VIII (11) 
14:30 
Bookies

Amerikansk drama fra 2003
16:00 
Alene i vildmarken USA III (11:12) 
16:40 
Ice Road Truckers IX (7:10) 
17:25 
F√łdt til succes (3:5) 
17:55 
The Late Show med Stephen Colbert 
18:35 
Family Guy 
18:55 
Family Guy 
19:15 
Pandaerne II (4:8) 
19:40 
The Graham Norton Show 
20:30 
X Factor UK 2017 (13) 
22:30 
Bad Words

Amerikansk komedie fra 2013
23:55 
The Late Show med Stephen Colbert 
00:40 
DR3 Dok: Livet som p√¶dofil 
01:30 
Ice Road Truckers IX (8:10) 
02:15 
Mord p√• film: Game of Thrones 
02:45 
Mord p√• film: Kill Bill 
03:15 
Nuttet Om Natten 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
09:05 
Sk√¶g med bogstaver - N 
09:30 
Lille N√łrd 
10:00 
Vilde venner (13) 
10:20 
Kiwi & Strit (17) 
10:25 
Kiwi & Strit (18) 
10:30 
Kaj og Andrea leger forelskelse 
11:00 
Sprinter Galore II - Fodbold (4) 
11:15 
Quizdyrene - Kaninen Camilla 
11:30 
Ramasjang Mysteriet IV (10) 
12:00 
Bamses Billedbog 
12:30 
Ramasjang Rally 
13:00 
Rosa fra Rouladegade (4) 
13:30 
Det kongelige spektakel 
13:45 
Minisekterne (4) 
13:50 
Minisekterne (5) 
13:55 
Sikker & S√łn II (2) 
14:05 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (2) 
14:30 
Der var engang.... Snedronningen (1:2) 
15:00 
Sarah og And (21) 
15:05 
Sarah og And (22) 
15:15 
Morten Skildpadde (13) 
15:40 
Gurli Gris VI (13) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bj√łrnen (12) 
16:15 
Albi 
16:20 
Yakari III (15) 
16:35 
Paw Patrol II (12) 
17:00 
Ramajetternes Jul (12:24) 
17:15 
Nissernes √ė (12:24) 
17:45 
Quizdyrene II (7) - K√¶nguruen Anuk 
17:55 
Snakkel spektakel 
18:05 
F for F√•r (25) 
18:15 
Sprinter Galore (7) 
18:30 
Op og hop (7) 
18:40 
Onkel Rejes s√łr√łvershow II (7) 
18:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (36) 
19:05 
Tree Fu Tom (10) 
19:30 
Zorro (8) 
19:50 
S√łpapeg√łjernes √ł II (12) 
DR Ultra
09:00 
Sebastian p√• dybt vand (3) 
09:20 
Mission: Eftersidning II (23) 
09:40 
Mission: Eftersidning II (24) 
10:05 
Fodboldpigen Olivia 
10:20 
Danmarks sjoveste barn (3:10) 
10:45 
Danmarks sjoveste barn (4:10) 
11:15 
KreaKampen - FORM: Deltagerne f√•r stor udfordring (2:3) 
11:45 
Conrad og Bernhard - superjul 
12:00 
Julie (3:4) 
12:25 
Designtalenterne - Outfit of the Day (2) 
12:45 
Designtalenterne - Outfit of the Day (3) 
13:00 
Sleepover - Zoologisk museum 
13:15 
JULTRA: Bubbers Juleshow (12:24) 
13:25 
Alletiders kok (8) - Bedstemor-hotdog i 1950 
13:40 
Klassen - Anoreksi (37) 
13:50 
Klassen - K√¶rester i en m√•ned (38) 
14:00 
The Next Step III (17) 
14:20 
Backstage I (3) 
14:35 
Backstage I (4) 
14:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
15:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
15:15 
Pingvinerne fra Madagascar (3) 
15:40 
Zorro (18) 
16:00 
Wild Kratts 
16:25 
Junglebanden 
16:35 
Junglebanden 
16:45 
Vi' bare bj√łrne II (24) 
17:00 
Braceface (9) 
17:20 
Freaktown (3) 
17:30 
Klassens Jul - D√łd over julefesten (13) 
17:45 
Klassens Jul - Frederik bliver bortvist (14) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (17) 
18:30 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Flyvende hund 
18:40 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hummer (4) 
18:55 
JULTRA: Bubbers Juleshow (12:24) 
19:05 
Snefald (11:24) 
19:25 
Wolfblood III (12) 
19:50 
Klassens Jul - Frederik bliver bortvist (14) 
20:05 
H√•ndboldmissionen (7) Fangeflugten 
20:20 
H√•ndboldmissionen (8) Exit Holger og Allan? 
20:30 
Alle sammen sammen II (6) 
20:55 
Designtalenterne - Outfit of the Day (14) 
21:15 
KreaKampen - perler 
National Geographic
09:00 
Yukon Gold (9) 
10:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
11:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
12:00 
Dubais lufthavn (10) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
14:00 
Dum, Dummere, Derfor! 
14:30 
Dum, Dummere, Derfor! (15) 
15:00 
S√•dan var det (1) 
16:00 
Den lovl√łse √ł (10) 
17:00 
Hovedvejen gennem helvede (4) 
18:00 
Vintervejens Helte: Norge (10) 
19:00 
Brain Games (17) 
19:30 
Brain Games (18) 
20:00 
Genius - Einstein (7) 
21:00 
Under overfladen - Alcatraz (7) 
22:00 
Dian Fossey - Mordg√•de i disen (2) 
23:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
01:00 
Dum, Dummere, Derfor! 
01:30 
Dum, Dummere, Derfor! 
02:00 
Under overfladen - Alcatraz 
03:00 
Dian Fossey - Mordg√•de i disen (2) 
04:00 
Dubais lufthavn (10) 
TV2 FRI
09:05 
Hjemlig nemlig 
09:55 
Hjemlig nemlig 
10:50 
Bolighj√¶lp p√• vej 
11:40 
Bolighj√¶lp p√• vej 
12:35 
Bolighj√¶lp p√• vej 
13:25 
Bolighj√¶lp p√• vej 
14:15 
Den store britiske bagedyst - masterclass 
15:25 
Den store britiske bagedyst - masterclass 
16:30 
Location, Location, Location 
17:30 
Location, Location, Location 
18:20 
Krejlerkongen - julespecial 
19:00 
Krejlerkongen - julespecial 
19:35 
Fantastiske fund 
20:20 
Shelby - Hunden der reddede julen

Amr. familiefilm fra 2014
21:55 
Krejlerkongen - julespecial 
22:30 
Krejlerkongen - julespecial 
23:05 
Krejlerkongen 
23:45 
Krejlerkongen 
00:25 
Jul med Ernst 
01:15 
Jul i Frihuset 
02:15 
Hellas Julestue 
02:30 
Luksus til l√•ns 
03:25 
Luksus til l√•ns 
04:20 
Skjulte Skatte (UK) 
04:55 
Rundt om Italien 
Kl: 09:06 Dato: 12-12-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?