Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
SpareXperimentet (4:6) 
07:00 
P√• Landevejen (6:6) 
07:30 
Kyst til kyst - K√łbenhavn/Nordsj√¶lland (2:8) 
08:30 
Fr√łmandskorpset (4:5) 
09:15 
Afrikas dyr - fugle (3:5) 
10:05 
Made in Denmark II (6:8) 
10:50 
De britiske antikskatte (2:25) 
11:50 
Den store bagedyst (7:9) 
12:50 
Vores ukendte Danmark (7:7) 
13:35 
S√łren Ryge pr√¶senterer: "Mit liv som hund" 
14:05 
Guld i K√łbst√¶derne - Svendborg (7:10) 
15:05 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (6) 
16:45 
Inspector Morse: Den gr√¶ske forbindelse 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
19:00 
I kano p√• Shannonfloden i Irland 
20:00 
Rejseholdet (9) 
21:00 
TV AVISEN 
21:15 
Fodboldmagasinet 
21:45 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (19): R√•dden frugt 
23:25 
Blindt spor II (5:6) 
00:15 
Blindt spor II (6:6) 
01:05 
D√łdens tr√¶kfugle (2:2) 
02:45 
Herskab og tjenestefolk (27:68) 
03:35 
Herskab og tjenestefolk (28:68) 
04:25 
Camilla - Mad der holder (5) 
04:55 
Hammerslag 2008 (4) 
TV2

TV2

00:05 
Station 2: Politirapporten 
00:40 
Station 2: Politirapporten 
01:10 
Det sene sommershow 
01:45 
Det sene sommershow 
02:20 
Det sene sommershow 
02:50 
Det sene sommershow 
03:20 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Mindy Project (11) 
06:25 
American Girl: Isabelle Dance into the Spotlight

USA, b√łrnemusical, 2014
08:15 
Familien fra Bryggen (12) 
09:10 
Dyrev√¶rnet (4) 
10:10 
Hollywood 911 (1) 
11:15 
Honey

Amerikansk romantisk drama fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
13:10 
Ice Age 2: På tynd is

Amerikansk tegnefilmseventyr fra 2006
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
15:05 
All About Steve

Amerikansk komedie fra 2009
17:20 
The Blind Side

Amerikansk drama fra 2009
20:00 
Luksusf√¶lden (12) 
21:00 
Gravity

Amerikansk/britisk sci-fi drama fra 2013
22:50 
From Paris with Love

Fransk actionkrimi fra 2010
00:45 
Old School

Amerikansk komedie fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:30 
Burning Love

Amerikansk komedie fra 2012
Kanal 5
06:10 
Sp√łgelsesj√¶gerne (1) 
06:55 
Sp√łgelsesj√¶gerne (2) 
07:45 
Det Store Indbrudseksperiment (4) 
08:35 
Big Bang Theory (36) 
08:55 
Big Bang Theory (37) 
09:20 
Big Bang Theory (38) 
09:40 
Big Bang Theory (39) 
10:05 
Big Bang Theory (40) 
10:30 
Big Bang Theory (41) 
11:00 
Big Bang Theory (42) 
11:30 
Big Bang Theory (43) 
11:55 
Big Bang Theory (44) 
12:25 
Big Bang Theory (45) 
12:55 
CSI (150) 
13:50 
CSI (151) 
14:45 
Efters√łgt - Med Kristian Bech (4) 
15:45 
Scorpion (13) 
16:40 
Scorpion (14) 
17:40 
Of Men and Mavericks

Amr. drama fra 2012
20:00 
Politijagt (127) 
21:00 
Spy Game

Amr. thriller fra 2001
23:35 
Criminal Minds (267) 
00:30 
Criminal Minds (268) 
01:25 
Hannibal (25) 
02:25 
Hannibal (26) 
03:15 
KRIMI5 (57) 
04:00 
KRIMI5 (58) 
04:50 
Hverdagens helte (3) 
DR2

DR2

08:30 
B√łrn uden et hjem 
09:30 
JERSILD minus SPIN 
10:15 
JERSILD om TRUMP 
11:00 
Pape i bandekrig - Adgang med Abdel 
11:30 
Sommerhorisont: Bombefiskerne og Koralrevet 
12:00 
DR2 Live: Sommergruppem√łde i SF 
13:15 
The Trip

Britisk road-komedie fra 2010
15:05 
Anne-Grethe Bjarup Riis - de kaldte mig luder 
15:30 
Schweiz - Sm√łrhullet i osteklokken 
16:30 
Vi vandt vesten

Amerikansk western fra 1962
19:00 
Din yndlingsmad: M√¶lkefabrikken 
20:00 
Familien FIFA - en k√¶rlighedshistorie 
21:00 
Udkantsm√¶glerne II (8:10) 
21:30 
Da Danmark blev verdensmestre i fodbold 
22:00 
Bisse - p√• nedsat h√łrelse 
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD minus SPIN 
23:50 
Extraordinary Measures

Amerikansk drama fra 2010
01:30 
Under mistanke - Vildspor (3:3) 
03:25 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:30 
Anchorman

amr. komedie fra 2004
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:05 
Gotham (46) 
02:55 
Batman 
03:25 
Batman 
03:55 
Ridiculousness 
04:20 
Kongen af Queens (17) 
04:50 
Kongen af Queens (18) 
TV3plus
06:00 
The Profit 3 (10) 
06:50 
Crowded (5) 
07:15 
Crowded (6) 
07:40 
Crowded (7) 
08:00 
Crowded (8) 
08:30 
Crowded (9) 
08:55 
Hawaii Five-O (22) 
09:45 
Hawaii Five-O (25) 
10:40 
NCIS: Los Angeles (18) 
11:40 
Date Night

Amerikansk krimikomedie fra 2010
13:25 
Ringenes herre: Eventyret om ringen

Amerikansk eventyrfilm fra 2001
17:00 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:00 
Fodbold: AGF-OB 
20:00 
Fodbold: ONSIDE 
21:30 
Top Gear: The Perfect Road Trip (1) 
22:30 
Jay Leno's Garage (9) 
23:30 
Date Night

Amerikansk krimikomedie fra 2010
01:20 
The Darjeeling Limited

Amerikansk komedie fra 2007
03:10 
Grave Halloween

Canadisk science fiction-film fra 2013
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
04:45 
Jay Leno's Garage (9) 
6'eren
06:15 
Moonshiners (14) 
07:05 
Fire in the Hole (Demolition Ranch) 
07:55 
Homeshopping 
08:55 
Bering Sea Gold (2) 
09:50 
Homeshopping 
10:55 
Tanked (1) 
11:55 
Tanked (2) 
12:55 
Auction Hunters (20) 
13:20 
Auction Hunters (21) 
13:50 
Auction Hunters (22) 
14:15 
Auction Hunters (23) 
14:45 
Auction Hunters (24) 
15:10 
Auction Hunters (25) 
15:40 
Auction Hunters (26) 
16:05 
Auction Hunters (1) 
16:35 
Two and a Half Men (101) 
17:05 
Two and a Half Men (102) 
17:35 
Two and a Half Men (103) 
18:05 
Two and a Half Men (104) 
18:35 
Two and a Half Men (105) 
19:00 
CSI: NY (51) 
20:00 
CSI: NY (52) 
21:00 
The Frozen Ground 
23:05 
Hannibal Rising 
01:30 
CSI: NY (53) 
02:25 
Salvage Hunters (4) 
03:20 
Salvage Hunters (5) 
04:10 
Salvage Hunters (6) 
04:55 
What Happened Next (12) 
TV2 Sport
00:50 
SportsDok: Going Big - en utrolig baskethistorie 
01:50 
Tennis: WTA - Toronto, finale 
04:00 
Cykling: Arctic Race - 4. etape 
TV3 Sport 1
08:00 
Dart: Auckland Darts Masters 
11:30 
Dart: Auckland Darts Masters 
13:30 
Fodbold: Optakt til NordicBet Liga 
13:40 
Fodbold: Esbjerg fB-Vejle Boldklub 
15:45 
Fodbold: Opf√łlgning p√• NordicBet Liga 
16:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Sveriges Grand Prix 
16:55 
Fodbold: Dijon-Monaco 
19:00 
MotoGP: √ėstrigs Grand Prix - L√łbet 
20:25 
NFL: Knappes vej til NFL 
20:55 
Fodbold: Guingamp-Paris Saint-Germain 
23:00 
NASCAR: Pure Michigan 400 
00:30 
Speedway: H√łjdepunkter fra Sveriges Grand Prix 
01:30 
NFL: Knappes vej til NFL 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (10) 
06:45 
Luksusvarer i Beverly Hills (8) 
07:10 
Depotj√¶gerne 3 (1) 
07:35 
Depotj√¶gerne 3 (2) 
08:00 
Depotj√¶gerne 3 (3) 
08:30 
Depotj√¶gerne 3 (4) 
09:00 
Depotj√¶gerne 3 (5) 
09:30 
Depotj√¶gerne 3 (6) 
10:00 
Depotj√¶gerne 3 (7) 
10:30 
Depotj√¶gerne 3 (8) 
11:00 
Depotj√¶gerne 3 (9) 
11:30 
Depotj√¶gerne 3 (10) 
12:00 
Depotj√¶gerne 3 (11) 
12:30 
Depotj√¶gerne 3 (12) 
13:00 
Depotj√¶gerne 3 (13) 
13:30 
Depotj√¶gerne 3 (14) 
14:00 
Depotj√¶gerne 3 (15) 
14:30 
Depotj√¶gerne 3 (16) 
15:00 
Depotj√¶gerne 3 (17) 
15:30 
Depotj√¶gerne 3 (18) 
16:00 
Depotj√¶gerne 3 (19) 
16:30 
Depotj√¶gerne 3 (20) 
17:00 
Depotj√¶gerne 3 (21) 
17:30 
Depotj√¶gerne 3 (22) 
18:00 
Depotj√¶gerne 3 (23) 
18:30 
Depotj√¶gerne 3 (24) 
19:00 
Depotj√¶gerne 3 (25) 
19:30 
Depotj√¶gerne 3 (26) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (11) 
21:00 
Because I Said So

Amerikansk romantisk komedie fra 2007
23:00 
Mean Girls 2

Amerikansk komedie fra 2011
01:00 
Depotj√¶gerne: New York (106) 
01:30 
Depotj√¶gerne: New York (107) 
02:00 
Depotj√¶gerne 3 (1) 
02:30 
Depotj√¶gerne 3 (2) 
02:55 
Dr. Phil (2437) 
03:35 
Handsome Devils (6) 
04:25 
Handsome Devils (7) 
Kanal 4
06:25 
Helt √¶rligt: Paprika Steen (1) 
07:15 
Selvbyggerne: Dr√łmmehuset (51) 
08:05 
Homeshopping 
09:05 
Gilmore Girls (117:153) 
09:55 
Disney Teen Beach Movie 2

Amr. familiefilm fra 2015
12:00 
Ud af stilheden (1) 
13:00 
Ud af stilheden (2) 
13:55 
Ud af stilheden (3) 
14:55 
Ud af stilheden (4) 
15:50 
I lyst og n√łd - Det f√łrste √•r (6) 
16:50 
Say Yes to the Dress (3) 
17:20 
Say Yes to the Dress (4) 
17:50 
Say Yes to the Dress (5) 
18:25 
Say Yes to the Dress (6) 
18:55 
Say Yes to the Dress (7) 
19:25 
Say Yes to the Dress (8) 
20:00 
Say Yes to the Dress (15) 
20:30 
Say Yes to the Dress (16) 
21:00 
Bring It On 
23:00 
Forsvundet 
00:00 
Forsvundet 
01:00 
Scandal (40) 
02:00 
Paula Zahn p√• sagen 
02:55 
Paula Zahn p√• sagen 
03:45 
Forsvundet 
04:35 
Paula Zahn p√• sagen 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (26) 
06:25 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (9) 
06:55 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (10) 
07:20 
How Things Work (7) 
08:15 
Auction Hunters (5) 
08:40 
Auction Hunters (6) 
09:05 
Auction Hunters (7) 
09:35 
Auction Hunters (8) 
10:00 
Mythbusters (3) 
11:00 
Mythbusters (4) 
12:00 
Mythbusters (5) 
13:00 
Mighty Ships (5) 
14:00 
Mighty Ships (6) 
15:00 
River Monsters (7) 
16:00 
Supertruckers (6) 
17:00 
Wheeler Dealers (17) 
18:00 
Kindig Customs (4) 
19:00 
Salvage Hunters (8) 
20:00 
Homestead Rescue (3) 
21:00 
Mighty Trains (3) 
22:00 
Dive Wars Australia (3) 
23:00 
Cooper's Treasure (6) 
00:00 
Deadliest Catch (7) 
01:00 
Mighty Ships (5) 
02:00 
Mighty Ships (6) 
03:00 
Auction Hunters (5) 
03:30 
Auction Hunters (6) 
03:55 
Auction Hunters (7) 
04:20 
Auction Hunters (8) 
04:45 
Chasing Classic Cars (1) 
TV2 Charlie
00:30 
N√¶se for mord 
02:10 
Longmire (2) 
03:00 
Longmire (3) 
03:40 
Godnat 
Eurosport
07:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
08:30 
SPORT: WATTS 
08:45 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
15:00 
CYKLING: Eneco Tour 
17:00 
FODBOLD: MLS, USA 
18:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
18:30 
ATLETIK:  
19:30 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
23:00 
SPORT: WATTS 
23:10 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:15 
CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge 
00:15 
CYKLING: Eneco Tour 
01:30 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
03:00 
CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge 
04:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: BinckBank Tour 
08:30 
Skihop: Summer Grand Prix Courchevel 
09:30 
Cykling: BinckBank Tour 
10:30 
Cykling: Tour V√•rg√•rda 
12:30 
Alka Superliga: FC Midtjylland-FC Nordsj√¶lland 
16:00 
Cykling: Arctic Race Norge 
18:00 
Cykling: BinckBank Tour 
19:30 
Motorsport: Rally ERC All Access 
20:00 
Motorsport: Motocross World Championships 
20:45 
Cykling: Colorado 
21:55 
Supercopa: FC Barcelona-Real Madrid 
00:25 
Cykling: EM Herning 
02:40 
Cykling: Clasica de San Sebasti√°n 
04:15 
Cykling: Best of Classics 
ID

ID

06:00 
I Almost Got Away With It (6) 
06:45 
I Almost Got Away With It (9) 
07:30 
I Almost Got Away With It (14) 
08:15 
Fatal Encounters (6) 
09:00 
On the Case with Paula Zahn (16) 
09:45 
On the Case with Paula Zahn (18) 
10:30 
True Crime with Aphrodite Jones (7) 
11:15 
True Crime with Aphrodite Jones (8) 
12:00 
Deadly Affairs (3) 
12:45 
Deadly Affairs (5) 
13:30 
California Investigator (9) 
13:50 
California Investigator (11) 
14:15 
True Crime with Aphrodite Jones (9) 
15:00 
True Crime with Aphrodite Jones (10) 
15:45 
On the Case with Paula Zahn (19) 
16:30 
On the Case with Paula Zahn (20) 
17:15 
The Locator (12) 
17:35 
The Locator (13) 
18:00 
Disappeared (60) 
18:45 
Disappeared (62) 
19:30 
Disappeared (63) 
20:15 
Disappeared (64) 
21:00 
I'd Kill for You (2) 
21:45 
Murder Comes to Town (6) 
22:30 
Nightmare Next Door (12) 
23:15 
Solved (6) 
00:00 
Evil Lives Here (10) 
00:45 
I'd Kill for You (2) 
01:30 
Murder Comes to Town (6) 
02:15 
Nightmare Next Door (12) 
03:00 
Solved (6) 
03:45 
Evil Lives Here (10) 
04:30 
Deadly Affairs (3) 
DRK

DRK

06:06 
Dagens sang: Yndigt dufter Danmark 
08:40 
Dagens sang: K√¶re farmor 
08:45 
Frans: De fattiges pave 
09:30 
Gamle Danmark (5) 
10:50 
Gamle Danmark (6) 
12:15 
Dahlg√•rds Tivoli (1:8) 
12:40 
Dahlg√•rds Tivoli (2:8) 
13:10 
Store danskere - Gunnar "Nu" Hansen 
13:55 
Store danskere - Harald Lander 
14:35 
Store danskere - Osvald Helmuth 
15:15 
Pr√¶sidenten i k√łrestol (1:2) 
16:00 
Pr√¶sidenten i k√łrestol (2:2) 
16:45 
Mordet p√• Jesus (1:3) 
17:30 
Mordet p√• Jesus (2:3) 
18:10 
Mordet p√• Jesus (3:3) 
18:55 
Rejseholdet (8) 
19:55 
Dagens sang: K√¶re farmor 
20:00 
Victor Borge: Verdens morsomste mand 
21:00 
En by i provinsen (11:17) 
21:50 
En by i provinsen (12:17) 
22:40 
Du er ikke alene - filmen om Sebastian 
00:40 
Waterloo

Italiensk-sovjetisk storfilm fra 1970
02:50 
Kvit eller Dobbelt (10:10) 
04:20 
L√łrdag - lige nu: Dirch Passer og Kim Larsen 
DR3

DR3

06:00 
Morgengym: T√łmmerm√¶ndstr√¶ning, tr√¶ning for to og vaskebr√¶t 
06:30 
Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme 
08:40 
Atletik: VM udend√łrs, direkte 
17:00 
Jenter fra Norge: J√¶gerkorpsets seje kvinder (2:2) 
17:30 
The Minds of 99 - Live fra Smukfest 2017 
18:45 
The Graham Norton Show 
19:30 
Ultimate Rush III 
19:55 
Atletik: VM udend√łrs, direkte 
22:30 
Deep Rising - d√łden fra dybet 
00:10 
Tortur - Forgive and forget (4:4) 
00:40 
Verdens h√•rdeste job (4:6) 
01:35 
De smukke piger (5:6) 
02:05 
De smukke piger (6:6) 
02:35 
Nuttet Om Natten 
03:35 
Nuttet Om Natten 
04:35 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Musen Tip 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (7) 
06:45 
Masha og Bj√łrnen (7) 
07:00 
Alfons √Öberg (2) 
07:15 
Kasper og Sofie (2) 
07:35 
Snakkel spektakel 
08:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (2) 
09:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (3) 
09:20 
Emil fra L√łnneberg 
09:45 
Kasper og Sofie (3) 
10:00 
Peter Plys 
10:20 
Walt Disney klassikere 
10:30 
Den lille havfrue 
10:50 
Walt Disney klassikere 
11:00 
Sprinter Galore (7) 
11:15 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse (7) 
11:25 
Ramasjang Mysteriet (7) 
12:00 
Peter Kanin 
12:10 
Peter Kanin 
12:25 
Peter Kanin 
12:35 
Peter Kanin 
12:45 
Peter Kanin 
13:00 
Rosa fra Rouladegade (7) 
13:30 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (16) 
13:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (17) 
13:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (18) 
14:05 
Motor Mille og B√łrnebanden (7) 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
Mumitroldene (29) 
15:10 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:30 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris (3) 
15:45 
Gurli Gris (4) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bj√łrnen (23) 
16:20 
Dora udforskeren (23) 
16:45 
Paw Patrol (12) 
17:05 
Peter Pedal 
17:30 
Pax' jordiske eventyr II (9:10) 
17:45 
Pax' jordiske eventyr II (10:10) 
18:00 
Miles fra Morgendagen 
18:20 
Masha og Bj√łrnen (4) 
18:30 
Masha og Bj√łrnen (5) 
18:35 
Masha og Bj√łrnen (6) 
18:45 
Tree Fu Tom 
19:10 
Tree Fu Tom 
19:30 
Thunderbirds (17) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Zorro (25) 
06:25 
Junglebanden 
06:40 
Freaktown (47) 
06:50 
Freaktown (48) 
07:00 
Klassen - Red verden (104) 
07:15 
Klassen - L√łbe hjemmefra : Del 1 (105) 
07:25 
Braceface (32) 
07:45 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (25) 
08:35 
Wild Kratts 
09:00 
Hanuman - Abernes Tempel 
10:20 
Livredderne - Udv√¶lgelsen (1) 
10:45 
Livredderne - Sidste chance (2) 
11:05 
Livredderne - Udfordringen p√• klippe√łen (3) 
11:30 
Livredderne - Hoved mod hoved (4) 
11:50 
Hassan og ramadanen 
12:30 
Hjalte vs Tjelle - T√łmmerfl√•deduellen (8) 
12:40 
Braceface (25) 
13:05 
Lou 
13:15 
Lou 
13:35 
Nina Patalo 
13:40 
Ultras Dance Crew (1) - Audition dag 1 
13:55 
Ultras Dance Crew (2) - Audition dag 2 
14:10 
Ultras Dance Crew (3) - Audition udv√¶lgelsen 
14:25 
Ultras Dance Crew (4) - Smukfest (1:2) Til grin p√• Str√łget? 
14:45 
Ultras Dance Crew (5) - Smukfest (2:2) Sammenhold i bussen 
15:00 
Ultras Dance Crew (6) - Musikvideo med L√¶rke (1:2) 
15:15 
Ultras Dance Crew (7) - Musikvideo med L√¶rke (2:2) 
15:30 
Wild Kratts 
15:50 
Wild Kratts 
16:10 
Junglebanden 
16:20 
Junglebanden 
16:35 
Zorro (16) 
16:55 
Zorro (17) 
17:20 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:55 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hugorm (3) 
18:10 
Hollywoods vildeste dyr I (1) 
18:30 
Hollywoods vildeste dyr I (2) 
18:50 
Ultras Sorte Kageshow I (1) 
19:20 
Hjalte vs Tjelle - Ostev√¶ggen (2) 
19:30 
X+Y 
21:15 
Vores vilde verden rundt: Cuba 
National Geographic
06:00 
Brain Games (9) 
06:30 
Brain Games (10) 
07:00 
Det h√•rde liv i Alaska (5) 
08:00 
Det h√•rde liv i Alaska (6) 
09:00 
Den lovl√łse √ł (7) 
10:00 
De store s√łer under overfladen (1) 
11:00 
Outsidere: Et liv p√• kanten (8) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor 
13:00 
Titanic - Den Ultimative Udforskning Med James Cameron (1) 
15:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (3) 
16:00 
Breakthrough (4) 
17:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
18:00 
Supercar Megabuild (3) 
19:00 
Biler i n√łd (8) 
20:00 
Teknologiens Evolution (7) 
21:00 
Helvede p√• Jord - Syriens fald og Isis fremmarch (1) 
23:00 
Explorer (22) 
00:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (1) 
01:00 
Hovedvejen gennem helvede (12) 
02:00 
Hovedvejen gennem helvede (13) 
03:00 
Jorden set fra rummet (1) 
TV2 FRI
00:25 
Sommer i Tivoli 
00:55 
Skjulte Skatte (UK) 
01:30 
Skjulte Skatte (UK) 
02:10 
Havemagasinet 
02:45 
Havemagasinet 
03:20 
Havemagasinet 
03:55 
Amat√łrkokke Down Under 
04:50 
Giv os haven tilbage 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Coupe Rogers (m) 
11:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Sveriges Grand Prix 
12:00 
Fodbold: Premier League World Show 
12:30 
Fodbold: Premier League Saturday Review 
13:30 
Fodbold: Optakt til Premier League med Kj√¶rlig hilsen 
14:25 
Fodbold: Newcastle-Tottenham 
16:30 
Fodbold: Opf√łlgning p√• Premier League med Kj√¶rlig hilsen 
16:55 
Fodbold: Manchester United-West Ham 
19:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• Premier League med Kj√¶rlig hilsen 
20:00 
Fodbold: Real Madrid-Manchester United 
22:00 
Tennis: Coupe Rogers (m) 
00:00 
Fodbold: FC K√łbenhavn-AC Horsens 
02:00 
Fodbold: ONSIDE 
03:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 23:10 Dato: 20-08-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?