Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:05 
Søren Ryge - Christianias haver 
06:30 
Havestafetten (4:12) 
07:00 
Danmarks bedste bonderøv (5:8) 
07:40 
Søstre af det dyrebare blod 
08:40 
Kampen for tilværelsen (1:8) 
09:25 
OBS 
09:30 
De britiske antikskatte (2:25) 
10:30 
Antikkrejlerne (8) 
11:00 
Antikkrejlerne med kendisser (9) 
12:00 
Bonderøven 2014 (5) 
12:30 
Kender du typen? 2012 (3) 
12:55 
Kender du typen? 2012 (4) 
13:25 
Hammerslag 2008 (5) 
13:55 
Hammerslag 2008 (6) 
14:25 
Taggart: Ondets rod (1:3) 
15:15 
Strømerne fra Liverpool (9:12) 
16:05 
Strømerne fra Liverpool (10:12) 
17:00 
Downton Abbey VI (6:8) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Sporløs (1:8) 
20:45 
Sygeplejerskerne (1) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Horisont: Vilde dyr til salg 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommissær Barnaby (20): Klokken falder i slag 
00:10 
Mistænkt (1:2) 
01:55 
Kampen for tilværelsen (5:8) 
02:40 
Spooks (41) 
03:30 
Hammerslag 2008 (5) 
04:00 
Kender du typen? 2012 (2) 
04:30 
Timm og gryderne (2:6) 
TV2

TV2

00:15 
Grænsepatruljen 
00:45 
Grænsepatruljen 
01:15 
Cold Case (137) 
02:05 
Cold Case (136) 
02:50 
Det sene sommershow 
03:25 
Ground Floor (1) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Save Me (2) 
06:25 
Luksusliv til søs 2 (13) 
07:10 
Undercover Boss 4 (5) 
08:05 
Luksusfælden 5 (10) 
09:05 
Luksusfælden 5 (11) 
10:05 
Mit Plastikmareridt (4) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks største madtalenter (21) 
12:00 
Danske Hollywoodfruer (1) 
13:00 
The Kardashians 9 (16) 
14:00 
The Kardashians 9 (17) 
15:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (14) 
16:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (15) 
17:00 
Tattoosalonen (1) 
18:00 
Luksusfælden (7) 
19:00 
Luksusfælden (8) 
20:00 
The Break Up

Amerikansk romantisk komedie fra 2006
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
22:15 
Gravity

Amerikansk/britisk sci-fi drama fra 2013
00:05 
NCIS 7 (4) 
01:05 
NCIS 7 (5) 
01:55 
Bones (3) 
02:50 
The Break Up

Amerikansk romantisk komedie fra 2006
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
04:35 
Luksusliv til søs 2 (13) 
Kanal 5
06:00 
Hverdagens helte (25) 
06:25 
Rod i Køkkenet (16:24) 
07:15 
Rod i Køkkenet (17:24) 
08:05 
Spøgelsesjægerne (3) 
08:55 
Dit Hjem i Vores Hænder: Jim Lyngvild og Emil Thorup (11) 
09:45 
Dit Hjem i Vores Hænder: Jim Lyngvild og Emil Thorup (12) 
10:35 
Veronica Mars (13) 
11:30 
Veronica Mars (14) 
12:30 
Special Victims Unit (187:91) 
13:25 
CSI (151) 
14:15 
CSI (152) 
15:10 
CSI: NY (168) 
16:05 
CSI: NY (169) 
17:05 
Special Victims Unit (188:91) 
18:00 
Big Bang Theory (57) 
18:30 
Big Bang Theory (58) 
19:00 
Big Bang Theory (59) 
19:30 
Big Bang Theory (60) 
20:00 
Big Bang Theory (61) 
20:30 
Big Bang Theory (62) 
21:00 
Gangster Squad

[··]
23:10 
Big Bang Theory (59) 
23:40 
Big Bang Theory (60) 
00:05 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (23) 
00:35 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (24) 
01:10 
The Samaritan

Amr. krimigyser fra 2012
03:00 
KRIMI5 Tema (34) 
03:50 
Spøgelsesjægerne (5) 
04:40 
Hverdagens helte (4) 
DR2

DR2

07:30 
JERSILD om TRUMP 
08:15 
JERSILD minus SPIN 
09:00 
Hemmelige amerikanske missioner (5:8) 
09:40 
PĂĄ vildspor i ødemarken (5:6) 
10:40 
JERSILD om TRUMP 
11:25 
PĂĄ roadtrip i Indokina (2:7) 
11:55 
PĂĄ roadtrip i Indokina (3:7) 
12:25 
Er fisk sundt? 
13:20 
Allergi - en verdensomspændende plage 
14:15 
DR2 Live: Sommergruppemøde hos Socialdemokratiet 
15:40 
Tidsmaskinen 
16:30 
Felix og Vagabonden II (5:10) 
17:15 
Fedt, Fup og Flæskesteg (2) 
17:45 
Fedt, Fup og Flæskesteg (3) 
18:15 
Flugten fra den hemmelige sekt 
19:00 
Husker du... 1985 
20:00 
Mobbet pĂĄ nettet 
20:45 
Nævenyttige storebrødre og kreative lillesøstre 
21:30 
Min mor og far er i fængsel 
22:30 
Deadline 
23:00 
The Trip to Italy (1:6) 
23:35 
Asger og de nye danskere (5:6) 
00:20 
JERSILD om TRUMP 
01:05 
USA's vilde vesten: Et splittet Amerika (1:8) 
01:50 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Dybvaaaaad! 
00:40 
Dybvaaaaad! 
01:10 
Batman 
01:35 
Batman 
02:05 
Ridiculousness 
02:30 
Ridiculousness 
02:50 
Kongen af Queens (19) 
03:20 
Kongen af Queens (20) 
03:50 
Billy on the Street 
04:20 
Castle (112) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (21) 
06:20 
The Crazy Ones (22) 
06:45 
Knas i Kærligheden (51) 
07:10 
Knas i Kærligheden (52) 
07:35 
Knas i Kærligheden (53) 
08:00 
Knas i Kærligheden (54) 
08:30 
How I Met Your Mother 7 (6) 
09:00 
How I Met Your Mother 7 (7) 
09:30 
Those Who Kill (8) 
10:25 
Bones 8 (16) 
11:20 
Bones 8 (17) 
12:15 
Numbers (2) 
13:05 
Numbers (3) 
14:00 
Hawaii Five-0 2 (12) 
15:00 
Hawaii Five-0 2 (13) 
16:00 
NCIS 10 (17) 
17:00 
NCIS 10 (18) 
18:00 
Hawaii Five-O (25) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (18) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (19) 
21:00 
Safe House

Amerikansk mysteriekrimi fra 2012
23:20 
The X-Files

Canadisk/amerikansk thriller fra 1998
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
01:40 
Simpsons 15 (1) 
02:10 
Simpsons 15 (2) 
02:40 
Community 1 (1) 
03:10 
Community 1 (2) 
03:35 
The Blacklist 1 (6) 
04:25 
The Vampire Diaries (3) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (1) 
07:20 
Fire in the Hole (Demolition Ranch) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Bering Sea Gold (3) 
10:00 
Bering Sea Gold (4) 
11:05 
Homeshopping 
12:05 
Tanked (3) 
13:05 
Tanked (4) 
14:05 
Salvage Hunters (6) 
15:05 
Salvage Hunters (7) 
16:05 
Arrow (54) 
17:00 
Two and a Half Men (105) 
17:30 
Two and a Half Men (106) 
18:00 
Human Target (3:25) 
19:00 
Human Target (4:25) 
20:00 
CSI: NY (54) 
21:00 
The Island

Amr. science fiction-film fra 2005
23:50 
Midnat I Det Gode Og Ondes Have

Amr. thrillerdrama fra 1997
03:00 
Arrow (54) 
03:45 
Venom Hunters (1) 
04:35 
Venom Hunters (2) 
TV2 Sport
01:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
03:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
TV3 Sport 1
08:45 
Fodbold: Silkeborg IF-FC Helsingør 
10:45 
Fodbold: Lyngby-SønderjyskE 
12:45 
Fodbold: FC København-AC Horsens 
14:45 
Fodbold: AGF-OB 
16:45 
Fodbold: ONSIDE 
18:15 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:55 
Fodbold: AaB-Hobro 
21:00 
Fodbold: Superliga XL 
22:30 
Fodbold: MĂĄl, mĂĄl, mĂĄl 
23:30 
eSport: World of Esport 
00:30 
Fodbold: MĂĄl, mĂĄl, mĂĄl 
01:30 
Fodbold: Premier League World Show 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2437) 
06:45 
HOSPITALET (47) 
07:10 
Den hemmelige millionær (1) 
08:00 
Den hemmelige millionær (2) 
09:00 
Den hemmelige millionær (3) 
10:00 
Den hemmelige millionær (4) 
11:00 
Den hemmelige millionær (5) 
12:00 
Den hemmelige millionær (6) 
13:00 
Den hemmelige millionær (7) 
14:00 
Den hemmelige millionær (8) 
15:00 
Den hemmelige millionær (9) 
16:00 
Den hemmelige millionær (10) 
17:00 
Den hemmelige millionær (11) 
18:00 
Den hemmelige millionær (12) 
19:00 
Den hemmelige millionær (13) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (12) 
21:00 
Depotjægerne (14) 
21:30 
Depotjægerne (15) 
22:00 
Depotjægerne fra Miami (1) 
23:00 
Redningskvinder (401) 
00:00 
Depotjægerne: New York (107) 
00:30 
Depotjægerne: New York (108) 
01:00 
Depotjægerne 3 (3) 
01:30 
Depotjægerne 3 (4) 
02:00 
Depotjægerne 3 (5) 
02:25 
Depotjægerne 3 (6) 
02:50 
Dr. Phil (2438) 
03:35 
Handsome Devils (7) 
04:25 
Handsome Devils (8) 
Kanal 4
06:10 
Ghost Whisperer (29) 
06:55 
De unge mødre (469) 
07:45 
Helt ærligt: Mille Dinesen (2) 
08:30 
Homeshopping 
09:30 
Flipping Out (54) 
10:15 
Flipping Out (55) 
11:10 
Greys hvide verden (210) 
12:05 
Greys hvide verden (211) 
13:05 
De unge mødre (469) 
14:00 
De unge mødre (470) 
15:00 
Say Yes to the Dress (3) 
15:30 
Say Yes to the Dress (4) 
16:00 
Bryllupper for millioner (1:8) 
17:00 
Greys hvide verden (212) 
18:00 
Greys hvide verden (213) 
19:00 
Bryllupper for millioner (2:8) 
20:00 
Say Yes to the Dress (17) 
20:30 
Say Yes to the Dress (18) 
21:00 
The Wedding Date

Amr. romantisk komedie fra 2005
22:45 
One Born Every Minute (16) 
23:50 
One Born Every Minute (17) 
00:50 
Forsvundet 
01:50 
Forsvundet 
02:50 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
03:35 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
04:25 
Ghost Whisperer (29) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (1) 
06:25 
Auction Hunters (17) 
06:55 
Auction Hunters (18) 
07:20 
Treehouse Masters (10) 
08:15 
Ultimate Survival (5) 
09:05 
Wheeler Dealers (1) 
10:00 
Fast N' Loud (28) 
11:00 
Deadliest Catch (18) 
13:00 
Alaska: The Last Frontier (5) 
14:00 
North America (3) 
15:00 
How It's Made (9) 
15:30 
How It's Made (10) 
16:00 
Chasing Classic Cars (20) 
16:30 
Chasing Classic Cars (21) 
17:00 
Mythbusters (230) 
18:00 
Wheeler Dealers (2) 
19:00 
Fast N' Loud (10) 
20:00 
Kindig Customs (1) 
21:00 
Cars That Rock with Brian Johnson (2) 
22:00 
Wheeler Dealers (18) 
23:00 
Yukon Men (7) 
00:00 
Mythbusters (6) 
01:00 
Cars That Rock with Brian Johnson (2) 
02:00 
Wheeler Dealers (18) 
03:00 
Dual Survival (22) 
03:55 
Deadliest Catch (18) 
TV2 Charlie
00:15 
Venner for livet (31) 
01:15 
Murdoch-mysterierne (58) 
02:10 
Skadestuen i Holby (292) 
03:00 
Godnat 
Eurosport
07:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
08:30 
FODBOLD: MLS, USA 
09:30 
FODBOLD: MLS, USA 
11:00 
CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge 
12:00 
CYKLING: Eneco Tour 
13:30 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
15:00 
ATLETIK:  
16:00 
FODBOLD: MLS, USA 
17:00 
CYKLING: Eneco Tour 
18:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
18:35 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
20:00 
CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge 
21:00 
FODBOLD: MLS, USA 
22:00 
FODBOLD: MLS Højdepunkter 
22:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
23:00 
SPORT: WATTS 
23:10 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:15 
CYKLING: Eneco Tour 
00:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
01:30 
CYKLING: Eneco Tour 
03:00 
SPORT: WATTS 
04:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
Eurosport 2
07:00 
Cycling: BinckBank Tour 
08:30 
Motorsport: Motocross VM 
09:15 
Cykling: Arctic Race Norge 
10:00 
Cykling: BinckBank Tour 
11:00 
Atletik: VM 
12:30 
Skihop: Summer Grand Prix Courchevel 
13:30 
Cykling: BinckBank Tour 
14:45 
Motorsport: Motocross VM 
15:30 
Atletik: VM 
17:00 
Fodbold: MLS 
18:00 
Fodbold: MLS 
19:00 
Motorsport: Motocross VM 
19:45 
Cykling: Arctic Race Norge 
20:45 
Cykling: BinckBank Tour 
22:00 
Atletik: VM 
23:45 
Fodbold: Major League Soccer: Toronto FC-Portland Timbers 
01:40 
Fodbold: Major League Soccer: Seattle Sounders-Sporting Kansas City 
03:25 
Fodbold: Major League Soccer 
ID

ID

06:00 
Disappeared (14) 
06:45 
The Locator (14) 
07:10 
California Investigator (2) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (3) 
08:15 
Fatal Encounters (10) 
09:00 
Swamp Murders (2) 
09:45 
Murder Shift (9) 
10:30 
I Almost Got Away With It (51) 
11:15 
Blood Relatives (2) 
12:00 
Disappeared (57) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
13:30 
The Locator (14) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (4) 
14:40 
Fatal Encounters (11) 
15:25 
Swamp Murders (3) 
16:10 
Murder Shift (10) 
16:55 
I Almost Got Away With It (52) 
17:40 
Disappeared (9) 
18:25 
The Locator (15) 
18:45 
Blood Relatives (3) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (3) 
20:15 
Disappeared (58) 
21:00 
I'd Kill for You (3) 
21:45 
Crimes That Shook the World (1) 
22:30 
Extreme Forensics (6) 
23:15 
Deadly Women (11) 
00:00 
The Haunted (6) 
00:45 
I'd Kill for You (3) 
01:30 
Crimes That Shook the World (1) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (4) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (5) 
03:00 
Ghost Lab (5) 
03:45 
The Haunted (6) 
04:30 
Fatal Encounters (11) 
DRK

DRK

06:15 
Gæt og grimasser 
06:45 
Taxa (52:56) 
07:20 
Taxa (53:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten pĂĄ DR K 
08:28 
Dagens Sang: Se dig ud en sommerdag 
08:40 
HvornĂĄr var det nu det var 
09:10 
HvornĂĄr var det nu det var 
09:40 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker pĂĄ anklagebænken (1:2) 
10:15 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker pĂĄ anklagebænken (2:2) 
11:00 
Dronningen tager imod (2:5) 
11:30 
Danskernes Krønike - Vores ferie 
12:00 
Danskernes Krønike - Vores arbejde 
12:30 
Rejsen langs Norges kyst (4:10) 
13:05 
Rejsen langs Norges kyst (5:10) 
13:50 
Fra baggĂĄrd til big business (1:5) 
14:30 
HvornĂĄr var det nu det var 
15:00 
HvornĂĄr var det nu det var 
15:30 
SKĂ…R - Suzanne Brøgger 
16:10 
FlĂĄdens historie (6:7) 
17:10 
FlĂĄdens historie (7:7) 
18:10 
Luftkrig fra Frankrig til Hiroshima 
19:05 
Neandertalernes dommedag (1:2) 
19:56 
Dagens Sang: Se dig ud en sommerdag 
20:00 
Neandertalernes dommedag (2:2) 
20:55 
Historien om De Sorte Pantere (1:2) 
21:50 
MĂĽnchen-massakren i 1972 
22:35 
Genierne: Colt vs. Wesson (1:8) 
23:20 
Carnegies revolutionerende forretningseventyr 
00:20 
Apollo 11: Den ufortalte historie 
01:15 
Sinatra - historien om Old Blue Eyes (3:4) 
02:15 
Uopklarede mord (1:6) 
02:45 
Uopklarede mord (2:6) 
03:15 
Den glade giver: Portræt af Knud W. Jensen 
04:05 
Danske drømme (1:10) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, løbeteknik og fridans 
10:00 
De smukke piger (5:6) 
10:30 
De smukke piger (6:6) 
11:00 
Nedtælling til katastrofe - jordskælv (2:3) 
11:50 
Nedtælling til katastrofe - orkaner (3:3) 
12:45 
Fuckr med dn hjrne IV (7:8) 
13:15 
Pranksters Paradise (7) 
13:30 
Ripper Street IV (2:7) 
14:25 
Water for Elephants

Amerikansk romantisk drama fra 2011
16:15 
Verdens hĂĄrdeste job (2:6) 
17:15 
Verdens hĂĄrdeste job (3:6) 
18:15 
Joe Tech - Cobra Knas (6:8) 
18:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
Underverdenens købmænd: Guld 
20:40 
Det bedste fra Smukfest 2017 
21:45 
The Dead Girl

Amerikansk drama fra 2006
23:10 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
23:55 
DR3 Dok: Er den for lille? 
01:15 
Verdens hĂĄrdeste job (5:6) 
02:15 
De smukke drenge (1:6) 
02:45 
De smukke drenge (2:6) 
03:15 
Nuttet Om Natten 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Sarah og And (1) 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (8) 
06:40 
Kiwi & Strit (6) 
06:45 
Masha og Bjørnen (8) 
06:55 
Sikker & Søn IV (6) 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (3) 
07:20 
Quizdyrene - Hamsteren Olaf 
07:30 
F for FĂĄr (3) 
07:45 
Gurli Gris (11) 
07:50 
Gurli Gris (12) 
07:55 
Verdens bedste storesøster (1) 
08:05 
Morten Skildpadde (6) 
08:30 
Sofus (6) 
08:45 
Op og hop (6) 
08:55 
Minisekterne (6) 
09:05 
Skæg med Ord 
09:30 
Lille Nørd 
10:00 
Sovedyr pĂĄ eventyr (6) 
10:20 
Peter Kanin 
10:30 
Kaj og Andrea leger Adam og Eva 
11:00 
Sprinter Galore (8) 
11:15 
Onkel Reje og børnenes brevkasse (8) 
11:30 
Ramasjang Mysteriet (8) 
12:00 
Bamses billedbog 
12:25 
Sikker & Søn (6) 
12:30 
Ramasjang Rally 
13:00 
Rosa fra Rouladegade (8) 
13:30 
Byttebiksen (6) 
13:45 
Brandmand Sam 
13:55 
Sikker & Søn II (6) 
14:05 
Motor Mille og Børnebanden (8) 
14:30 
Der var engang... 
15:00 
Mumitroldene (30) 
15:10 
Søpapegøjernes ø 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris (5) 
15:45 
Gurli Gris (6) 
15:55 
Chuggington 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Masha og Bjørnen (24) 
16:20 
Mashas eventyr (4) 
16:25 
Morten Skildpadde (6) 
16:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (30) 
17:05 
Rosa fra Rouladegade II (2) 
17:30 
Sikker & Søn IV (6) 
17:45 
Onkel Rejes sørøvershow II (7) 
18:00 
F for FĂĄr (1) 
18:05 
F for FĂĄr (2) 
18:15 
Peddersen og Findus 
18:25 
Hjørne Bjørne 
18:50 
Pax' jordiske eventyr II (10:10) 
19:05 
Far, mor og bjørn - Mad (5:8) 
19:30 
Thunderbirds (18) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Zorro (26) 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (1) 
07:00 
Kampen (2) 
07:05 
Klassen - Løbe hjemmefra : Del 2 (106) 
07:15 
Alvin og de frække jordegern 
07:25 
Alvin og de frække jordegern 
07:40 
Freaktown (49) 
07:50 
Cowboy, indianer og hest 
07:55 
Bugged 
08:10 
Mig og min robot 
08:15 
Dyrs vĂĄben: Kobra 
08:30 
Kloden koger (1:4) 
08:45 
Dansk hulebyg (1:10) 
09:15 
Don't Try This at Home (1) 
09:40 
Ultra tørret (1) 
10:05 
Jeg vil være fodboldstjerne 
10:20 
Ultra Angora mix 
10:35 
Ultras bedste idĂ© (12) 
10:50 
Kvit eller dobbelt III (1) 
11:30 
Pubertetsguiden (1) 
11:45 
Benjamin (1) 
12:05 
Designpigerne - Outfit of the Day (1) 
12:20 
Lou 
12:30 
Nicolines Quiz - Bedste venner 
12:45 
Lokummet brænder I (1) 
12:55 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (1) 
13:10 
Emilys madmysterier I Fisken og fileten 
13:30 
Klassen - Sukkerchok (1) 
13:40 
Klassen - Det første kys (2) 
13:50 
Danmarks sjoveste barn (1:10) 
14:20 
Bugged 
14:25 
Braceface (42) 
14:50 
The Next Step III (1) 
15:10 
Thunderbirds (11) 
15:35 
Freaktown (19) 
15:45 
Zorro (1) 
16:05 
Wild Kratts 
16:30 
Junglebanden 
16:40 
Junglebanden 
16:55 
Alvin og de frække jordegern 
17:05 
Alvin og de frække jordegern 
17:15 
Sam & Cat I (11) 
17:40 
Klassen - Løbe hjemmefra : Del 2 (106) 
17:50 
Klassen - Bukserne af! (107) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (1) 
18:30 
Designpigerne - Outfit of the Day (1) 
18:45 
Designpigerne - Outfit of the Day (2) 
19:00 
Alien surfer girls (1) 
19:25 
Wolfblood II (1) 
19:50 
Limbo I (5) 
20:20 
KreaKampen - FORM: Vis hvad I kan forme (1:3) 
20:50 
Gengangerne (5:8) 
21:10 
Max pinlig (3) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (18) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (19) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (21) 
08:00 
Teknologiens Evolution (4) 
09:00 
Mødet med Pluto (1) 
10:00 
Hundehviskeren (10) 
11:00 
Hundehviskeren (1) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (18) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (19) 
13:00 
Biler i nød (9) 
14:00 
Biler i nød (10) 
15:00 
Biler i nød (1) 
16:00 
Under overfladen - Den sunkne piratby (1) 
17:00 
Area 51 CIAs hemmelige dokumenter (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (6) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
20:00 
Undersøgelse af flystyrt (2) 
21:00 
Supercar Megabuild (5) 
22:00 
Biler i nød (9) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (16) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (17) 
00:00 
Undersøgelse af flystyrt (2) 
01:00 
Drugs Inc. (10) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (6) 
03:00 
Fanget i Udlandet (5) 
04:00 
SĂĄdan fanger man en smugler (2) 
TV2 FRI
00:10 
Skjulte Skatte (UK) 
00:45 
Skjulte Skatte (UK) 
01:20 
Havemagasinet 
01:55 
Havemagasinet 
02:35 
Havemagasinet 
03:10 
Amatørkokke Down Under 
04:05 
SkĂĄl, det er jul! 
TV3 sport 2
09:00 
Fodbold: Newcastle-Tottenham 
11:00 
Fodbold: Manchester United-West Ham 
13:00 
Fodbold: Premier League Sunday Review 
14:00 
Tennis: Coupe Rogers (m) 
16:00 
Tennis: Højdepunkter fra Coupe Rogers 
17:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
19:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
21:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
23:00 
Speedway: GB Premiership Somerset vs Leicester 
01:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
03:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
04:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 23:07 Dato: 20-08-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?