Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
Havestafetten (5:12) 
06:40 
Aftenshowet 
07:30 
Aldrig for sent (1:4) 
08:15 
Helt p√• plads - Vangede (1:5) 
09:00 
Kampen for tilv√¶relsen (2:8) 
09:45 
Downton Abbey VI (6:8) 
10:30 
Antikkrejlerne (9) 
11:00 
Antikkrejlerne med kendisser (10) 
12:00 
Bonder√łven 2014 (6) 
12:30 
Kender du typen? 2012 (5) 
12:55 
Kender du typen? 2012 (6) 
13:25 
Hammerslag 2008 (7) 
13:55 
Hammerslag 2008 (8) 
14:25 
Taggart: Ondets rod (2:3) 
15:15 
Str√łmerne fra Liverpool (11:12) 
16:05 
Str√łmerne fra Liverpool (12:12) 
17:00 
Downton Abbey VI (7:8) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
N√¶rradiofonien (1:6) 
20:45 
Generation XL (1:7) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet 
22:20 
Sporten 
22:30 
Arne Dahls A-gruppen: M√łrketal (1:2) 
23:25 
Arne Dahls A-gruppen: M√łrketal (2:2) 
00:25 
Mist√¶nkt (2:2) 
02:05 
Kampen for tilv√¶relsen (6:8) 
02:50 
Spooks (42) 
03:40 
Hammerslag 2008 (6) 
04:10 
Kender du typen? 2012 (5) 
04:40 
Timm og gryderne (3:6) 
TV2

TV2

00:15 
Gr√¶nsepatruljen 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Cold Case (138) 
02:00 
Cold Case (137) 
02:50 
Det sene sommershow 
03:25 
Ground Floor (2) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Luksusliv til s√łs 2 (14) 
07:10 
Tattoosalonen (1) 
08:05 
Luksusf√¶lden 5 (11) 
09:05 
Luksusf√¶lden 5 (12) 
10:05 
Mit Plastikmareridt (5) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (22) 
12:00 
Danske Hollywoodfruer (2) 
13:00 
The Kardashians 9 (17) 
14:00 
The Kardashians 9 (18) 
15:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (15) 
16:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (16) 
17:00 
Tattoosalonen (2) 
18:00 
Luksusf√¶lden (8) 
19:00 
Luksusf√¶lden (9) 
20:00 
Luksusf√¶lden (13) 
21:00 
Hollywood 911 (2) 
22:00 
Bodyguard

Amerikansk romantisk drama fra 1992
00:50 
NCIS 7 (5) 
01:45 
NCIS 7 (6) 
02:40 
Bones (3) 
03:30 
Bones (4) 
04:20 
Odyssey (9) 
Kanal 5
06:00 
Hverdagens helte 
06:25 
Rod i K√łkkenet (17:24) 
07:10 
Rod i K√łkkenet (18:24) 
08:00 
Sp√łgelsesj√¶gerne (4) 
08:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Jim Lyngvild og Emil Thorup (12) 
09:40 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (13) 
10:30 
Veronica Mars (14) 
11:30 
Veronica Mars (15) 
12:25 
Special Victims Unit (188:91) 
13:10 
CSI (152) 
14:10 
CSI (153) 
15:05 
CSI: NY (169) 
16:05 
CSI: NY (170) 
17:05 
Special Victims Unit (189:91) 
18:00 
Big Bang Theory (61) 
18:30 
Big Bang Theory (62) 
19:00 
Big Bang Theory (63) 
19:30 
Big Bang Theory (64) 
20:00 
Big Bang Theory (65) 
20:30 
Big Bang Theory (66) 
21:00 
Scorpion (15) 
21:55 
Scorpion (16) 
22:50 
Big Bang Theory (63) 
23:20 
Big Bang Theory (64) 
23:50 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (24) 
00:20 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (25) 
00:50 
Sp√łgelsesj√¶gerne (5) 
01:45 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
02:45 
KRIMI5 (58) 
03:35 
Tag pengene og l√łb (3) 
04:25 
Hverdagens helte (4) 
04:50 
Hverdagens helte (5) 
DR2

DR2

08:15 
Horisont: Vilde dyr til salg 
08:40 
USA's vilde vesten: Et splittet Amerika (1:8) 
09:25 
Hemmelige amerikanske missioner (6:8) 
10:05 
P√• vildspor i √łdemarken (6:6) 
11:05 
Horisont: Vilde dyr til salg 
11:30 
P√• roadtrip i Indokina (4:7) 
12:00 
Et chokoladeliv 
12:45 
DR2 Live: Sommergruppem√łde hos Konservative 
14:05 
Felix og Vagabonden II (4:10) 
14:50 
Felix og Vagabonden II (5:10) 
15:35 
Skattej√¶gerne (1:2) 
16:30 
Felix og Vagabonden II (6:10) 
17:15 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (3) 
17:45 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (4) 
18:15 
Indusflodens skatte (1:3) 
19:00 
Husker du... 1984 
20:00 
N√•r kvinder dr√¶ber - Jennifer Mee 
20:45 
Dokumania: Sultestrejke i 66 dage - historien om Bobby Sands 
22:30 
Deadline 
23:00 
The Trip to Italy (2:6) 
23:35 
N√•r kvinder dr√¶ber - Rebecca Fenton 
00:20 
N√•r k√¶rligheden sl√•r 
01:10 
USA's vilde vesten: I krig p√• to fronter (2:8) 
01:55 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:00 
Dybvaaaaad! 
00:40 
Batman 
01:10 
Batman 
01:40 
Ridiculousness 
02:05 
Ridiculousness 
02:30 
Ridiculousness 
03:00 
Kongen af Queens (21) 
03:30 
Kongen af Queens (22) 
03:55 
Billy on the Street 
04:20 
Castle (113) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (22) 
06:20 
Fresh Off the Boat 1 (1) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (53) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (54) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (55) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (56) 
08:30 
How I Met Your Mother 7 (7) 
09:00 
How I Met Your Mother 7 (8) 
09:30 
Those Who Kill (9) 
10:25 
Bones 8 (17) 
11:20 
Bones 8 (18) 
12:15 
Numbers (3) 
13:05 
Numbers (4) 
14:00 
Hawaii Five-0 2 (13) 
15:00 
Hawaii Five-0 2 (14) 
16:00 
NCIS 10 (18) 
17:00 
The Simpsons 25 (15) 
17:30 
Fodbold: Optakt til UEFA Champions League 
18:00 
Fodbold: Qarabag FK-FC K√łbenhavn 
20:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• UEFA Champions League 
20:45 
Fodbold: Hoffenheim-Liverpool 
22:35 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
23:30 
Safe House

Amerikansk mysteriekrimi fra 2012
01:45 
Simpsons 15 (2) 
02:15 
Simpsons 15 (3) 
02:45 
Community 1 (3) 
03:10 
Community 1 (4) 
03:45 
The Blacklist 1 (7) 
04:30 
The Vampire Diaries (4) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (3) 
07:20 
Fire in the Hole (Demolition Ranch) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Bering Sea Gold (5) 
10:00 
Bering Sea Gold (6) 
11:05 
Homeshopping 
12:05 
Tanked (5) 
13:05 
Tanked (6) 
14:05 
Salvage Hunters (8) 
15:05 
Salvage Hunters (9) 
16:05 
Arrow (55) 
17:00 
Two and a Half Men (106) 
17:30 
Two and a Half Men (107) 
18:00 
Human Target (4:25) 
19:00 
Human Target (5:25) 
20:00 
CSI: NY (55) 
21:00 
Mystic River

Amr. krimi fra 2003
23:50 
Looper

Amr. science fiction-film fra 2012
02:10 
Arrow (55) 
03:05 
Venom Hunters (3) 
03:55 
Venom Hunters (4) 
04:40 
Salvage Hunters (7) 
TV2 Sport
01:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
03:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: AaB-Hobro 
11:00 
Fodbold: Superliga XL 
12:30 
Fodbold: FK Vardar-FC K√łbenhavn 
14:30 
Fodbold: FC K√łbenhavn-FK Vardar 
16:30 
Fodbold: Bag kulisserne: FCK i Champions League 
17:30 
MotoGP: √ėstrigs Grand Prix - L√łbet 
18:55 
Speedway: H√łjdepunkter fra Sveriges Grand Prix 
19:55 
Fodbold: Rundt om runden 
20:25 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
20:40 
Fodbold: Young Boys-CSKA Moskva 
22:45 
Fodbold: Qarabag FK-FC K√łbenhavn 
00:45 
Fodbold: Bag kulisserne: FCK i Champions League 
01:45 
Fodbold: Rundt om runden 
02:15 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2438) 
06:45 
HOSPITALET (48) 
07:10 
Husejere p√• boligjagt 2 (17) 
08:00 
Den hemmelige million√¶r (1) 
09:00 
Ekstreme samlere 2 (2) 
10:00 
Dr. Phil (2607) 
11:00 
Dr. Phil (2608) 
12:00 
Ekstreme samlere 2 (3) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (8) 
14:00 
Redningskvinder (401) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (12) 
16:00 
Jeopardy (1) 
17:00 
Depotj√¶gerne (14) 
17:30 
Depotj√¶gerne (15) 
18:00 
Den hemmelige million√¶r (2) 
19:00 
Den hemmelige million√¶r (1) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (13) 
21:00 
Depotj√¶gerne (16) 
21:30 
Depotj√¶gerne (17) 
22:00 
Ryans Bryllup (1) 
23:00 
Redningskvinder (402) 
00:00 
Depotj√¶gerne: New York (108) 
00:30 
Depotj√¶gerne: New York (109) 
01:00 
Husejere p√• boligjagt 2 (17) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (8) 
02:50 
Dr. Phil (2439) 
03:35 
Handsome Devils (8) 
04:25 
Handsome Devils (9) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (30) 
06:55 
De unge m√łdre (470) 
07:40 
Helt √¶rligt: Rikke H√łrlykke (3) 
08:30 
Homeshopping 
09:30 
Flipping Out (55) 
10:15 
Flipping Out (56) 
11:10 
Greys hvide verden (212) 
12:05 
Greys hvide verden (213) 
13:05 
De unge m√łdre (470) 
14:00 
De unge m√łdre (471) 
15:00 
Say Yes to the Dress (5) 
15:30 
Say Yes to the Dress (6) 
16:00 
Bryllupper for millioner (2:8) 
17:00 
Greys hvide verden (214) 
18:00 
Greys hvide verden (215) 
19:00 
Bryllupper for millioner (3:8) 
20:00 
Say Yes to the Dress (1) 
20:30 
Say Yes to the Dress (2) 
21:00 
P.S. I Love You

Amr. romantisk drama fra 2007
23:35 
One Born Every Minute (17) 
00:40 
One Born Every Minute (18) 
01:45 
Forsvundet 
02:45 
Forsvundet 
03:35 
Paula Zahn p√• sagen 
04:20 
Paula Zahn p√• sagen 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (2) 
06:25 
Auction Hunters (19) 
06:55 
Auction Hunters (20) 
07:20 
Treehouse Masters (11) 
08:15 
Ultimate Survival (6) 
09:05 
Wheeler Dealers (2) 
10:00 
Fast N' Loud (7) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
Alaska: The Last Frontier (6) 
14:00 
Yukon Men (7) 
15:00 
How It's Made (11) 
15:30 
How It's Made (12) 
16:00 
Chasing Classic Cars (22) 
16:30 
Chasing Classic Cars (23) 
17:00 
Mythbusters (231) 
18:00 
Wheeler Dealers (3) 
19:00 
Fast N' Loud (12) 
20:00 
Deadliest Catch (7) 
21:00 
Deadliest Catch (8) 
22:00 
Cooper's Treasure (1) 
23:00 
Cooper's Treasure (2) 
00:00 
Mythbusters (7) 
01:00 
Deadliest Catch (8) 
02:00 
Cooper's Treasure (1) 
03:00 
Dual Survival (23) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
00:15 
Venner for livet (32) 
01:15 
Murdoch-mysterierne (59) 
02:15 
Skadestuen i Holby (293) 
03:00 
Godnat 
Eurosport
06:00 
CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge 
07:00 
CYKLING: Eneco Tour 
08:30 
FODBOLD: MLS, USA 
09:30 
FODBOLD: MLS, USA 
10:45 
SPORT: WATTS 
11:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
12:30 
ATLETIK:  
13:30 
OLYMPISKE LEGE:  
14:00 
OLYMPISKE LEGE:  
14:30 
OLYMPISKE LEGE:  
15:00 
OLYMPISKE LEGE:  
15:30 
OLYMPISKE LEGE:  
16:30 
OLYMPISKE LEGE:  
17:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
18:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
18:30 
RIDNING: Horse Excellence 
18:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:00 
CYKLING: Spanien Rundt 
20:00 
CYKLING: Giro D'Italia 
21:00 
CYKLING: Tour de France 
22:00 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:35 
ATLETIK:  
00:30 
CYKLING: Eneco Tour 
01:30 
ATLETIK: VM fra London, Storbritannien 
03:00 
CYKLING: Giro D'Italia 
04:00 
CYKLING: Eneco Tour 
Eurosport 2
07:00 
Atletik: VM 
08:30 
Cykling: BinckBank Tour 
09:30 
Skihop: Summer Grand Prix Courchevel 
10:30 
Cykling: Arctic Race Norge 
11:30 
Cykling: BinckBank Tour 
12:30 
Atletik: VM 
14:00 
Fodbold: MLS 
15:15 
Cykling: Arctic Race Norge 
16:30 
Cykling: BinckBank Tour 
17:30 
Cykling: H√łjdepunkter fra Giro d'Italia 2017 
18:30 
Fodbold: FIFA Football 
19:00 
Fodbold: MLS 
19:30 
Atletik: VM 
21:00 
Fodbold: MLS 
22:00 
Cykling: Arctic Race Norge 
23:40 
Atletik: VM 
01:35 
Atletik: VM 
03:10 
Atletik: VM 
ID

ID

06:00 
Disappeared (15) 
06:45 
The Locator (15) 
07:10 
California Investigator (4) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (4) 
08:15 
Fatal Encounters (11) 
09:00 
Swamp Murders (3) 
09:45 
Murder Shift (10) 
10:30 
I Almost Got Away With It (52) 
11:15 
Blood Relatives (3) 
12:00 
Disappeared (58) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (3) 
13:30 
The Locator (15) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (21) 
14:40 
Fatal Encounters (12) 
15:25 
Swamp Murders (4) 
16:10 
Murder Shift (13) 
16:55 
I Almost Got Away With It (53) 
17:40 
Disappeared (10) 
18:25 
The Locator (16) 
18:45 
Blood Relatives (6) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (4) 
20:15 
Disappeared (59) 
21:00 
I Married a Mobster (7) 
21:25 
I Married a Mobster (8) 
21:45 
Forensic Justice (12) 
22:30 
Extreme Forensics (7) 
23:15 
Deadly Women (12) 
00:00 
The Haunted (7) 
00:45 
I Married a Mobster (7) 
01:10 
I Married a Mobster (8) 
01:30 
Forensic Justice (12) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (6) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (7) 
03:00 
Ghost Lab (6) 
03:45 
The Haunted (7) 
04:30 
Fatal Encounters (12) 
DRK

DRK

06:15 
G√¶t og grimasser 
06:40 
Taxa (53:56) 
07:20 
Taxa (54:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens Sang: Hvor s√łdt i sommeraftenstunden 
08:50 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:50 
Dronningen tager imod (4:5) 
10:40 
Danskernes Kr√łnike - Vores arbejde 
11:10 
Danskernes Kr√łnike - Vores mad 
11:40 
Rejsen langs Norges kyst (5:10) 
12:20 
Rejsen langs Norges kyst (6:10) 
13:00 
Fra bagg√•rd til big business (1:5) 
13:35 
Fra Bagg√•rd til big business (2:5) 
14:15 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:45 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:15 
Kampen om Det Hvide Hus: George Bush vs. Dukakis 
16:00 
Fl√•dens historie (7:7) 
17:00 
P√• sporet af dronningerne - 600 √•rs Danmarkshistorie (1:6) 
17:40 
Historiequizzen: Krigens bl√łde udstyr (1:10) 
18:10 
Dronning Ingrids blomstrende Gr√•sten 
18:55 
De kongelige juveler (1:2) 
19:57 
Dagens Sang: Hvor s√łdt i sommeraftenstunden 
20:00 
Gibraltar

Fransk thriller fra 2013
21:50 
Nodevenderen

Fransk thriller fra 2006
23:10 
Nordic Noir - krimi i verdensklasse 
00:10 
Mandariner

Georgisk drama fra 2013
01:35 
Uopklarede mord (2:6) 
02:00 
Uopklarede mord (3:6) 
02:30 
Danske mord: Englemagersken 
03:10 
Danske dr√łmme (1:10) 
04:10 
Danske dr√łmme (2:10) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
09:35 
De smukke drenge (1:6) 
10:05 
De smukke drenge (2:6) 
10:35 
Pranksters Paradise (7) 
10:50 
Football Fight Club (1:2) 
11:45 
Football Fight Club (2:2) 
12:45 
Fuckr med dn hjrne IV (8:8) 
13:15 
Ripper Street IV (3:7) 
14:05 
In Good Company

Amerikansk komediedrama fra 2004
15:50 
Verdens h√•rdeste job (4:6) 
16:50 
Underverdenens k√łbm√¶nd: Guld 
17:30 
Det bedste fra Smukfest 2017 
18:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
19:55 
The Graham Norton Show 
20:45 
Din kat er afsl√łret: Kattens sanser 
21:40 
Bernie

Amerikansk komediedrama fra 2011
23:15 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:00 
Ultimate Rush III 
00:25 
Verdens h√•rdeste job (6:6) 
01:20 
De smukke drenge (3:6) 
01:50 
De smukke drenge (4:6) 
02:25 
Nuttet Om Natten 
03:25 
Nuttet Om Natten 
04:25 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Sarah og And (2) 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (9) 
06:40 
Kiwi & Strit (7) 
06:45 
Masha og Bj√łrnen (9) 
06:55 
Sikker & S√łn IV (7) 
07:05 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (4) 
07:20 
Quizdyrene - Araen Sugar 
07:30 
F for F√•r (4) 
07:40 
Gurli Gris (13) 
07:45 
Gurli Gris (14) 
07:55 
Verdens bedste stores√łster (2) 
08:05 
Morten Skildpadde (7) 
08:30 
Sofus (7) 
08:45 
Op og hop (7) 
08:55 
Minisekterne (7) 
09:05 
Sk√¶g med Ord 
09:30 
Lille N√łrd 
10:00 
Sovedyr p√• eventyr (7) 
10:20 
Peter Kanin 
10:30 
Kaj og Andrea leger Gr√łnland 
11:00 
Sprinter Galore (9) 
11:15 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse (9) 
11:30 
Ramasjang Mysteriet (9) 
12:00 
Bamses billedbog 
12:25 
Sikker & S√łn (7) 
12:30 
Ramasjang Rally 
13:00 
Rosa fra Rouladegade (9) 
13:25 
Byttebiksen (7) 
13:45 
Brandmand Sam 
13:55 
Sikker & S√łn II (7) 
14:05 
Motor Mille og B√łrnebanden (9) 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
Mumitroldene (31) 
15:10 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris (7) 
15:45 
Gurli Gris (8) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bj√łrnen (25) 
16:15 
Mashas eventyr (5) 
16:25 
Morten Skildpadde (7) 
16:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (31) 
17:00 
Quizdyrene - Araen Sugar 
17:10 
Vilde venner (2) 
17:35 
Sikker & S√łn IV (7) 
17:45 
Sofus (1) 
18:00 
F for F√•r (3) 
18:10 
F for F√•r (4) 
18:15 
Peter Kanin 
18:30 
Motor Mille og B√łrnebanden (1) 
18:50 
Brillebj√łrn (2) 
19:00 
Far, mor og bj√łrn - Syg (6:8) 
19:30 
Thunderbirds (19) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (2) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Bukserne af! (107) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (50) 
07:55 
Bugged 
08:05 
Mig og min robot 
08:15 
Kloden koger (2:4) 
08:30 
Dansk hulebyg (2:10) 
09:05 
Store N√łrd: Tornado 
09:25 
Don't Try This at Home (2) 
09:50 
Ultra t√łrret (2) 
10:15 
Jeg vil v√¶re fodboldstjerne 
10:30 
Ultra Angora mix 
10:45 
Ultras bedste id√© (13) 
11:00 
Kvit eller dobbelt III (2) 
11:40 
Pubertetsguiden (2) 
11:55 
Benjamin (2) 
12:10 
Designpigerne - Outfit of the Day (2) 
12:25 
Lou 
12:40 
Nicolines Quiz - K√¶rester 
12:55 
Lokummet br√¶nder I (2) 
13:05 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (2) 
13:25 
Emilys madmysterier I M√łllen og pizzaen 
13:40 
Klassen - Aktivisten (3) 
13:50 
Klassen - Drengevenner (4) 
14:00 
Danmarks sjoveste barn (2:10) 
14:30 
Bugged 
14:35 
Braceface (43) 
14:55 
The Next Step III (2) 
15:20 
Thunderbirds (12) 
15:45 
Zorro (2) 
16:05 
Wild Kratts 
16:25 
Junglebanden 
16:40 
Junglebanden 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Sam & Cat I (12) 
17:35 
Klassen - Bukserne af! (107) 
17:45 
Klassen - Signes nye veninde (108) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (2) 
18:30 
Vores vilde verden rundt: Cuba 
19:00 
Alien surfer girls (2) 
19:20 
Wolfblood II (2) 
19:50 
Limbo I (6) 
20:15 
KreaKampen - FORM: Deltagerne f√•r stor udfordring (2:3) 
20:45 
Gengangerne (6:8) 
21:10 
Max pinlig (4) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (22) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (23) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (24) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (25) 
08:00 
Teknologiens Evolution (6) 
09:00 
√Örhundredets komet (1) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (3) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (22) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (23) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (6) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (7) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (8) 
16:00 
Under overfladen - Bermuda-trekanten (1) 
17:00 
Den n√¶ste k√¶mpetsunami (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (1) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (13) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
21:00 
Vikingernes undergang (1) 
22:00 
Under overfladen - Titanic (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (19) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (20) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
01:00 
Drugs Inc. (12) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (7) 
03:00 
Fanget i Udlandet (6) 
04:00 
S√•dan fanger man en smugler (3) 
TV2 FRI
00:10 
Skjulte Skatte (UK) 
00:45 
Skjulte Skatte (UK) 
01:20 
Havemagasinet 
01:55 
Havemagasinet 
02:30 
Havemagasinet 
03:10 
Amat√łrkokke Down Under 
04:05 
Nyt liv i gamle klude 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
11:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
13:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
15:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
17:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
19:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
21:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
23:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
01:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
03:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
04:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 23:07 Dato: 20-08-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?