Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:00 
Det S√łde Sommerliv 
06:30 
Danmarks bedste bonder√łv (1:8) 
07:10 
AftenTour 2017 - 15. etape: Laissac-S√©v√©rac l'√Čglise-Le Puy-en-Velay, 189,5 km 
07:40 
De unge brugtvognsforhandlere (6:6) 
08:05 
Den s√•rbare gepardfamilie 
08:55 
En ny begyndelse (4) 
09:40 
Luksuskrejlerne (156) 
10:25 
Antikkrejlerne (297) 
11:05 
Antikkrejlerne (298) 
11:50 
Bonder√łven 2013 (6) 
12:20 
I hus til halsen III (6) 
13:05 
Hammerslag 2006 (4) 
13:35 
Taggart: Jagten p√• en morder (1:3) 
14:25 
Taggart: Jagten p√• en morder (2:3) 
15:15 
Dalgliesh: Indviet til mord (1:6) 
16:05 
Dalgliesh: Indviet til mord (2:6) 
17:00 
Downton Abbey IV (7:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Hammerslag (2:10) 
20:45 
Vores ukendte Danmark (4:7) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sporten 
22:00 
Sommerhorisont: B√łrn bag tremmer 
22:45 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (8): Ondt blod 
00:25 
Sagen gen√•bnet (36): Gamle s√•r 
02:00 
Str√łmerne fra Liverpool (1:12) 
02:55 
Spooks (25) 
03:45 
Camilla - i haven (1) 
04:15 
I hus til halsen III (6) 
TV2

TV2

00:20 
Obsessed

Amr. thriller-drama fra 2009
02:10 
Cold Case (117) 
03:00 
Cold Case (116) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Chrisleys vilde familie 1 (2) 
06:25 
Friends to lovers (2) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (18) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (19) 
09:05 
Luksusf√¶lden 3 (10) 
10:05 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (2) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (1) 
12:00 
Undercover Boss 2 (20) 
13:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (1) 
14:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (2) 
15:00 
Divaer i junglen (10) 
16:00 
Undercover Boss 2 (21) 
17:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (3) 
18:00 
Luksusf√¶lden (3) 
19:00 
Luksusf√¶lden (4) 
20:00 
Shanghai Knights

Amerikansk actionfilm fra 2003
22:05 
Lucy

Fransk sci-fi/action fra 2014
23:50 
NCIS 6 (122) 
01:00 
NCIS 6 (123) 
01:50 
Bones 4 (67) 
02:45 
Bones 4 (68) 
03:30 
The Hit List

Amerikansk actionthriller fra 2011.
Kanal 5
06:10 
Hverdagens helte (24) 
06:35 
Rod i k√łkkenet (20:24) 
07:20 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
08:10 
Sp√łgelsesj√¶gerne (4) 
09:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (14) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (15) 
10:40 
Veronica Mars (57) 
11:35 
Veronica Mars (58) 
12:25 
Special Victims Unit (150) 
13:20 
CSI (123) 
14:20 
CSI (124) 
15:10 
CSI: NY (146) 
16:05 
CSI: NY (147) 
17:00 
Special Victims Unit (152) 
18:00 
Big Bang Theory (208) 
18:25 
Big Bang Theory (209) 
18:55 
Big Bang Theory (210) 
19:25 
Big Bang Theory (211) 
19:55 
Big Bang Theory (212) 
20:25 
Big Bang Theory (213) 
21:00 
The Hunger Games: Catching Fire 
23:55 
Big Bang Theory (210) 
00:25 
Big Bang Theory (211) 
00:55 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (1) 
01:20 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (4) 
01:55 
Special Victims Unit (285) 
02:50 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
03:35 
KRIMI5 (59) 
04:25 
KRIMI5 (62) 
DR2

DR2

08:25 
Smag p√• Manila 
09:05 
Smag p√• K√∂ln 
09:45 
60'ernes vilde delfineksperiment 
10:35 
√ėsters√łen rundt med Hairy Bikers - Nordsverige (5:6) 
11:35 
Malm√ł-politiet (4:6) 
12:35 
Malm√ł-politiet (5:6) 
13:35 
Quizzen med Signe Molde 
14:05 
Quizzen med Signe Molde 
14:30 
So ein Ding: De nye digitale virkeligheder 
15:00 
So Ein Ding : Du er fyret! 
15:30 
Henrik Nordbrandt - indlagt p√• den lukkede 
16:00 
Tidsmaskinen 
16:50 
De vilde 60'ere: Den britiske invasion 1964-1969 
17:30 
Din yndlingsmad: Chipsfabrikken 
18:30 
Husker du... 2001 
19:15 
Nak & √Üd - en elg i Sverige 
19:55 
Den n√łgne landsby 
20:45 
Asger og de nye danskere (1:6) 
21:30 
S√•rbare sj√¶le 
22:30 
Deadline 
23:00 
Detektiverne (1:3) 
00:00 
Quizzen med Signe Molde 
00:25 
So Ein Ding : Du er fyret! 
00:55 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Libanon 
01:40 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:50 
Klovn 
01:20 
Klovn 
01:50 
FC Zulu 
02:25 
FC Zulu 
03:00 
Batman 
03:30 
Batman 
03:55 
Kongen af Queens (186) 
04:20 
Kongen af Queens (187) 
04:50 
Suburgatory (45) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (1) 
06:20 
The Crazy Ones (2) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (4) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (5) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (6) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (7) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (10) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (11) 
09:30 
Battle Creek (1) 
10:25 
Bones 6 (19) 
11:20 
Bones 6 (20) 
12:15 
Numbers (24) 
13:05 
Numbers (1) 
14:00 
Hawaii Five-0 1 (16) 
15:00 
Hawaii Five-0 1 (17) 
16:00 
NCIS 9 (21) 
17:00 
NCIS 9 (22) 
18:00 
Hawaii Five-O (4) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (23) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (24) 
21:00 
Hawaii Five-O (5) 
22:00 
Sneakers

Amerikansk thriller fra 1992
00:40 
Livstegn

Amerikansk action-drama fra 2000
03:10 
The Blacklist (7) 
04:00 
Two And A Half Men 11 (18) 
04:25 
Two And A Half Men 11 (19) 
04:50 
The Vampire Diaries (6) 
6'eren
06:35 
Moonshiners (6) 
07:25 
Big Giant Swords (4) 
09:20 
Bering Sea Gold (5) 
10:05 
Bering Sea Gold (6) 
12:15 
Tanked (18) 
13:10 
Tanked (19) 
14:05 
Salvage Hunters (5) 
15:05 
Salvage Hunters (6) 
16:05 
Bear Grylls - Get Out Alive (7) 
17:00 
Two and a half men (174) 
17:30 
Two and a half men (175) 
18:00 
Human Target (8:25) 
19:00 
Human Target (9:25) 
20:00 
CSI: NY (34) 
21:00 
Shark Night

Amr. thriller fra 2011
22:45 
Bait

Austr. actiondrama fra 2012
00:40 
Naked and Afraid (7) 
01:40 
Naked and Afraid (8) 
02:35 
Salvage Hunters (6) 
03:25 
Salvage Hunters (7) 
04:10 
What Happened Next (7) 
04:35 
What Happened Next (8) 
TV2 Sport
00:00 
Fodbold: EM - Italien-Rusland (k) 
01:00 
Fodbold: EM - Tyskland-Sverige (k) 
01:55 
Fodbold: EM - Tyskland-Sverige (k) 
TV3 Sport 1
06:05 
OPHOLD I SENDEFLADE 
09:00 
Formel 1: Storbritanniens Grand Prix - L√łbet 
11:00 
Fodbold: LA Galaxy-Manchester United 
13:00 
Fodbold: Lyngby BK-Silkeborg IF 
15:00 
Fodbold: Br√łndby-FC Midtjylland 
17:00 
Fodbold: ONSIDE 
18:30 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:55 
Fodbold: OB-FC Nordsj√¶lland 
21:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• Alka Superliga 
21:30 
Fodbold: Star Sixes 
01:00 
eSport: World of Esports 
02:00 
Fodbold: LA Galaxy-Manchester United 
04:00 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (14) 
06:45 
HOSPITALET (20) 
07:10 
Dr√łmmeboliger (3) 
08:00 
Huse for millioner LA (7) 
09:00 
Ekstreme samlere 6 (2) 
10:00 
Dr. Phil (2579) 
11:00 
Dr. Phil (2580) 
12:00 
Ekstreme samlere 6 (3) 
13:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (7) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (3) 
15:00 
Jeopardy (15) 
16:00 
Depotj√¶gerne (8) 
16:30 
Depotj√¶gerne (9) 
17:00 
Huse for millioner LA (8) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (7) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (8) 
19:00 
Depotj√¶gerne (10) 
19:30 
Depotj√¶gerne (11) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (4) 
21:00 
Flammende forelskelse

Amerikansk komedie fra 2014
23:00 
Forelsket i vikaren

Amerikansk familiedrama fra 2013
01:00 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (423) 
01:30 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (424) 
02:05 
Dr. Phil (2410) 
02:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (7) 
03:45 
Cold Justice (16) 
04:30 
Cold Justice (17) 
Kanal 4
06:00 
Ghost Whisperer (9) 
06:45 
Silas, Johannes og Louise (9) 
07:35 
De unge m√łdre (469) 
09:25 
Flipping Out (34) 
10:10 
Flipping Out (35) 
11:10 
Greys hvide verden (146) 
12:05 
Greys hvide verden (147) 
13:00 
Ex'ernes kamp (9) 
14:00 
B√łrn p√• hospitalet (1) 
15:00 
Say Yes to the Dress (17) 
15:30 
Say Yes to the Dress (18) 
16:00 
De unge m√łdre (469) 
17:00 
Greys hvide verden (148) 
18:00 
Greys hvide verden (149) 
19:00 
De unge m√łdre (470) 
20:00 
Say Yes to the Dress (15) 
20:30 
Say Yes to the Dress (16) 
21:00 
To the Wonder

Amr. drama fra 2011
23:30 
One Born Every minute (13) 
00:30 
One Born Every minute (14) 
01:30 
Forsvundet 
02:30 
Forsvundet 
03:20 
Paula Zahn p√• sagen 
04:10 
Paula Zahn p√• sagen 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (12) 
06:25 
Auction Kings (1) 
06:55 
Auction Kings (2) 
07:20 
Treehouse Masters (5) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (6) 
09:05 
Wheeler Dealers (1) 
10:00 
Fast N' Loud (9) 
11:00 
Deadliest Catch (14) 
12:00 
Outback Truckers (9) 
13:00 
Outback Truckers (10) 
14:00 
Wildest India (2) 
15:00 
How It's Made (21) 
15:30 
How It's Made (22) 
16:00 
Americarna (6) 
16:30 
Americarna (7) 
17:00 
Mythbusters (20) 
18:00 
Wheeler Dealers (2) 
19:00 
Fast N' Loud (18) 
20:00 
Junkyard Empire (7) 
21:00 
Junkyard Empire (8) 
22:00 
Wheeler Dealers (10) 
23:00 
Yukon Men (8) 
00:00 
Mythbusters (166) 
01:00 
Junkyard Empire (8) 
02:00 
Wheeler Dealers (10) 
03:00 
Dual Survival (14) 
03:55 
Deadliest Catch (14) 
04:45 
Fast N' Loud (9) 
TV2 Charlie
00:50 
Dobbeltg√¶nger - √•r 2 
01:40 
Murdoch-mysterierne (38) 
02:35 
Skadestuen i Holby (272) 
03:25 
Godnat 
Eurosport
00:06 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
01:27 
CYKLING: Tour de France 
01:56 
CYKLING: Tour de France 
02:24 
SPORT: WATTS 
02:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
03:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
04:42 
CYKLING: Le Tour by LeMond 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: Tour de France 
08:30 
Fodbold: EM 
10:00 
Udspring: VM 
12:00 
Atletik: U23 EM 
13:00 
Udspring: VM 
14:45 
Atletik: IAAF Ungdoms VM Dag 5 
15:30 
Udspring: VM 
16:00 
Udspring: VM 
17:15 
Atletik: U23 EM 
18:00 
Udspring: VM 
18:30 
Udspring: VM 
20:00 
Motorsport: FIA WTCC 
20:30 
Cykling: Tour de France 
21:00 
Atletik: IAAF Ungdoms VM Dag 4 
21:55 
Winter sports: Chasing History 
22:00 
Cykling: Tour de France 
23:15 
Cykling: Tour de France 
00:45 
Cykling: Tour de France 
02:05 
Cykling: Tour de France 
03:35 
Cykling: Best of Giro d Italia 
ID

ID

06:00 
Disappeared (31) 
06:45 
The Locator (38) 
07:10 
California Investigator (7) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (2) 
08:15 
Fatal Encounters (15) 
09:00 
Swamp Murders (9) 
09:45 
Murder Shift (14) 
10:30 
I Almost Got Away With It (18) 
11:15 
Blood Relatives (4) 
12:00 
Disappeared (8) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (10) 
13:30 
The Locator (38) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (3) 
14:40 
Fatal Encounters (16) 
15:25 
Swamp Murders (10) 
16:10 
Murder Shift (15) 
16:55 
I Almost Got Away With It (19) 
17:40 
Disappeared (26) 
18:25 
The Locator (39) 
18:45 
Blood Relatives (7) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
20:15 
Disappeared (9) 
21:00 
Obsession: Dark Desires (9) 
21:45 
Redrum (7) 
22:30 
Extreme Forensics (20) 
23:15 
Deadly Women (11) 
00:00 
The Haunted (6) 
00:45 
Obsession: Dark Desires (9) 
01:30 
Redrum (7) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (3) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (4) 
03:00 
Ghost Lab (11) 
03:45 
The Haunted (6) 
04:30 
Fatal Encounters (16) 
DRK

DRK

06:15 
Solens mad (3:6) 
06:40 
Taxa (32:56) 
07:20 
Taxa (33:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens Sang: Jeg ser de b√łgelyse √łer 
08:45 
Hvorn√•r var det nu det var ? 
09:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:40 
Gamle Danmark (5) 
11:05 
Gamle Danmark (6) 
12:30 
aHA! 
13:10 
aHA! 
13:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:55 
Store danskere - Gunnar "Nu" Hansen 
15:30 
Store danskere - Harald Lander 
16:15 
Frederik - Konge til alle tider (1:6) 
16:40 
Dronningen tager imod (5:5) 
17:15 
Dronning til alle tider (1:6) 
17:40 
70'erne: Watergate 
18:25 
Tutankhamun: Mysteriet om den br√¶ndte mumie (2:2) 
19:05 
G√•den om Pyramiderne 
19:55 
Dagens Sang: Jeg ser de b√łgelyse √łer 
20:00 
Colosseums hemmeligheder 
20:50 
G√•den om P√•ske√łen 
21:35 
Antikkens vidundere (3:3) 
22:30 
I skyggen af kajakkerne (4:5) 
23:15 
Klimaet - en gammel historie (2:2) 
00:10 
N√•r vandet kommer 
01:10 
Universets g√•der 
02:10 
Da FBI blev h√¶ngt til t√łrre 
03:30 
Historien om den norske kongefamilie (1:7) 
04:27 
Dagens Sang: Jeg ser de b√łgelyse √łer 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, l√łbeteknik og fridans 
09:35 
Hvem, hvad, mord - k√łn 
10:00 
Hvem, hvad, mord - alder 
10:30 
Joe Tech - Night Fever (2:8) 
10:50 
Taler du kropssprog? (8:8) 
11:15 
Ruslands ekstreme homo-hadere 
12:10 
Ruslands ekstreme teenage-modeller 
13:10 
Fuckr med dn hjrne (8:10) 
13:40 
Pranksters Paradise (3) 
13:55 
Ripper Street (7) 
14:50 
Ice Road Truckers X (5:10) 
15:35 
VICE: Ku Klux Klan og krigsveteranerne 
16:00 
Ultimate Rush III 
16:25 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
17:05 
Joe Tech - Night Fever (2:8) 
17:25 
Family Guy 
17:50 
EM fodbold: Italien-Rusland (k), direkte 
20:00 
Underverdenens k√łbm√¶nd - n√¶sehorn 
20:40 
DR3 Dok: I skyggen af en diktator 
21:30 
Lilja 4-ever

Svensk prisbel√łnnet drama fra 2002
23:15 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:00 
Lovligt h√łj p√• stoffer 
00:50 
VICE: Mexicos forsvundne studerende 
01:25 
Hvem, hvad, mord - v√•ben 
01:55 
Det ender med drab: Liget i kummefryseren 
02:30 
Nuttet Om Natten 
03:30 
Nuttet Om Natten 
04:30 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:30 
Brandmand Sam 
06:45 
Sikker & S√łn II (11) 
06:55 
Vilde venner II (3) 
07:20 
Gurli Gris VI (1) 
07:25 
Gurli Gris VI (2) 
07:30 
Sol snart 6 √•r (1) 
07:35 
Sol snart 6 √•r (2) 
07:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (31) 
07:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (32) 
08:10 
Onkel Rejes s√łr√łvershow II (6) 
08:30 
Brillebj√łrn (16) 
08:35 
Paw Patrol II (16) 
09:00 
Sommer Summarum 
10:00 
Masha og Bj√łrnen (16) 
10:05 
Mashas eventyr (16) 
10:10 
Morten Skildpadde (16) 
10:35 
Rosa fra Rouladegade II (6) 
11:05 
Ramajetterne III (3) 
11:25 
Mit k√¶ledyr - en h√łne 
11:35 
Mumsfilibaba med oksek√łd (6) 
11:40 
Minisekterne (36) 
11:50 
Kaj og Andrea leger l√¶ge 
12:15 
Ring til Ramasjang II (6) 
12:30 
Lille N√łrd 
12:58 
Kiwi & Strit (16) 
13:05 
Ramasjang Mysteriet III (2) 
13:35 
Byttebiksen (5) 
13:50 
K√łkkenhyggen Hella 
14:15 
Monster Buster 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:05 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Sikker & S√łn II (6) 
15:40 
Gurli Gris VI (1) 
15:45 
Gurli Gris VI (2) 
15:50 
Mumitroldene (2) 
16:00 
Masha og Bj√łrnen (22) 
16:05 
Pippi Langstr√łmpe 
16:30 
Chuggington 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (36) 
16:57 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rod i Historien (3) 
17:20 
Op og hop (6) 
17:35 
Karlsson p√• taget 
18:05 
Sommer Summarum 
19:05 
Thunderbirds (20) 
19:25 
F for f√•r 
19:35 
Brandmand Sam 
19:45 
Peter Kanin 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Bugged 
06:10 
Thunderbirds (24) 
06:35 
Junglebanden 
06:45 
Junglebanden 
06:55 
Verdens bedste quiz I (24) 
07:10 
Klassen - Den sidste dronning (46) 
07:20 
Klassen - Fodbold i nederdel 
07:30 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Fj√¶sing (9) 
07:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (24) 
08:35 
Gumball IV (15) 
08:45 
Gumball IV (16) 
09:00 
Soy Luna (16) 
09:45 
The Next Step II (16) 
10:05 
Backstage I (1) 
10:20 
Alle sammen sammen I (1) 
10:45 
Pendlerkids III (1) 
11:00 
Kampen (20) 
11:10 
KreaKampen - tegning 
11:40 
Store N√łrd: Ninjakrog 
12:00 
S√• er der hund (10) 
12:25 
Unik (18) 
12:45 
Hank Zipzer II (8) 
13:10 
Lou 
13:25 
Nina Patalo 
13:35 
Nina Patalo 
13:40 
Isas Stepz (43) 
13:55 
Isas Stepz (44) 
14:10 
The Next Step II (16) 
14:35 
Sleepover - Zoologisk museum 
14:50 
Braceface (22) 
15:15 
Freaktown (31) 
15:25 
Freaktown (32) 
15:40 
Wild Kratts 
16:00 
Junglebanden 
16:10 
Junglebanden 
16:25 
KreaKampen - TEGN: Helte p√• papiret (2:3) 
16:55 
Soy Luna (16) 
17:40 
Klassen - Seksualundervisning (86) 
17:50 
Klassen - Skal de skilles? : Del 1 (87) 
18:00 
The Next Step II (16) 
18:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:35 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:00 
Vores vilde verden rundt: Dinosaurer 
19:30 
Sofie Linde Show II (10) - Klassen 
20:00 
Byt familien (9) 
20:30 
Alle sammen sammen II (4) 
20:55 
Trio - Keplerdiamanterne (3:10) 
21:20 
Roy 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (25) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (27) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (28) 
08:00 
Teknologiens Evolution (6) 
09:00 
Hubbles fantastiske rejse (1) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (10) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (25) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
13:00 
Biler i n√łd (4) 
14:00 
Biler i n√łd (8) 
15:00 
Biler i n√łd (9) 
16:00 
Hitlers vej til magten (1) 
17:00 
Hitlers vej til magten (2) 
18:00 
Airport Security: Colombia (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (20) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (22) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
21:00 
Supercar Megabuild (8) 
22:00 
Biler i n√łd (6) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
01:00 
Drugs Inc. (10) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
03:00 
Fanget i Udlandet (5) 
04:00 
Airport Security: Colombia (5) 
TV2 FRI
00:05 
Sommer med Ernst 
00:55 
Havemagasinet 
01:30 
Havemagasinet 
02:05 
Havemagasinet 
02:40 
Den flyvende dyrl√¶ge 
03:35 
Tosset med biler 
04:25 
OffRoad Nordjylland 
04:55 
James Martins flyvende k√łkken 
TV3 sport 2
08:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
10:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
12:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
14:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
16:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
18:30 
Formel 1: Storbritanniens Grand Prix - L√łbet 
20:30 
Speedway: GB Premiership - Leicester vs. Swindon 
22:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
00:30 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
02:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 19:05 Dato: 28-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?