Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
Havestafetten (7:12) 
06:40 
Aftenshowet 
07:30 
Guld i K√łbst√¶derne - Svendborg (8:10) 
08:30 
Spise med Price egnsretter II (5:6) 
09:00 
Kampen for tilv√¶relsen (4:8) 
09:45 
Downton Abbey VI (8:8) 
11:00 
Antikkrejlerne med kendisser (12) 
12:00 
Bonder√łven 2014 (8) 
12:30 
Kender du typen? 2012 (8) 
13:00 
Kender du typen? 2012 (9) 
13:30 
Hammerslag 2008 (11) 
14:00 
Hammerslag 2008 (12) 
14:30 
Hun s√• et mord (1) 
15:15 
Blindt spor (3:6) 
16:05 
Blindt spor (4:6) 
17:00 
Downton Abbey VI - julespecial (1:2) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
S√łren Ryge direkte 
20:30 
Skattej√¶gerne 
21:00 
Marta & Guldsaksen (4:4) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Langt fra Borgen: Skal alle have hurtigt internet? 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (22) 
23:55 
OBS 
00:00 
Mist√¶nkt 2 (2:2) 
01:45 
Kampen for tilv√¶relsen (8:8) 
02:30 
Spooks (44) 
03:20 
Hammerslag 2008 (9) 
03:50 
Hammerslag 2008 (10) 
04:20 
Kender du typen? 2012 (8) 
04:50 
Timm og gryderne (5:6) 
TV2

TV2

00:05 
Gr√¶nsepatruljen 
00:30 
Gr√¶nsepatruljen 
00:55 
Cold Case (140) 
01:45 
Cold Case (139) 
02:35 
Det sene sommershow 
03:10 
Ground Floor (4) 
03:30 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Luksusliv til s√łs (2) 
06:45 
Tattoosalonen (3) 
07:35 
Luksusf√¶lden 6 (1) 
08:35 
Luksusf√¶lden 6 (2) 
09:35 
Mit Plastikmareridt (1) 
10:30 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (24) 
11:30 
Danske Hollywoodfruer (4) 
12:30 
The Kardashians 9 (19) 
13:55 
The Kardashians 10 (1) 
15:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (17) 
16:00 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (18) 
17:00 
Tattoosalonen (4) 
18:00 
Luksusf√¶lden (10) 
19:00 
Luksusf√¶lden (11) 
20:00 
The Kardashians (7) 
21:00 
Real Housewives of Beverly Hills (12) 
22:00 
Storbyens små mirakler

Amerikansk romantisk komedie fra 2002
00:10 
NCIS 7 (7) 
01:10 
NCIS 7 (8) 
02:00 
Bones (5) 
02:50 
Bones (6) 
03:40 
Odyssey (11) 
04:25 
Odyssey (12) 
Kanal 5
06:20 
Rod i K√łkkenet (19:24) 
07:10 
Rod i K√łkkenet (20:24) 
08:00 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
08:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (14) 
09:35 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (15) 
10:30 
Veronica Mars (16) 
11:25 
Veronica Mars (17) 
12:20 
Special Victims Unit (190:91) 
13:10 
CSI (154) 
14:10 
CSI (155) 
15:05 
CSI: NY (171) 
16:05 
CSI: NY (172) 
17:05 
Special Victims Unit (191:91) 
18:00 
Big Bang Theory (69) 
18:30 
Big Bang Theory (70) 
19:00 
Big Bang Theory (71) 
19:30 
Big Bang Theory (72) 
20:00 
Big Bang Theory (73) 
20:30 
Big Bang Theory (74) 
21:00 
Politijagt (127) 
22:00 
Politijagt (128) 
23:00 
Big Bang Theory (71) 
23:25 
Big Bang Theory (72) 
23:55 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (26) 
00:25 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (27) 
00:55 
Sp√łgelsesj√¶gerne (7) 
01:55 
Sp√łgelsesj√¶gerne (8) 
02:55 
Tag pengene og l√łb (4) 
03:40 
Tag pengene og l√łb (5) 
04:30 
Hverdagens helte (6) 
04:55 
Hverdagens helte (7) 
DR2

DR2

08:10 
Penge 
08:35 
USA's vilde vesten: Blod og guld (3:8) 
09:20 
Hemmelige amerikanske missioner (8:8) 
10:00 
Velkommen hertil - f√łl dig hjemme (2:3) 
11:00 
Penge 
11:25 
P√• roadtrip i Indokina (6:7) 
11:55 
P√• roadtrip i Indokina (7:7) 
12:45 
DR2 Live: Sommergruppem√łde hos De Radikale 
14:20 
Felix og Vagabonden II (7:10) 
15:05 
Historien om en organhandel 
16:30 
Felix og Vagabonden II (8:10) 
17:15 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (5) 
17:45 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (6) 
18:15 
Indusflodens skatte (3:3) 
19:00 
Husker du... - Highlights fra 80'erne 
20:00 
Sandheden om alkohol 
21:00 
L√¶gen flytter ind (9) 
21:45 
Mobbet p√• arbejdet 
22:30 
Deadline 
23:00 
Flugten fra den hemmelige sekt 
23:50 
Min mor og far er i f√¶ngsel 
00:50 
N√•r k√¶rligheden sl√•r 
01:40 
USA's vilde vesten: Opg√łret (4:8) 
02:25 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Dybvaaaaad! 
00:40 
Batman 
01:05 
Batman 
01:35 
Gotham (46) 
02:20 
Ridiculousness 
02:45 
Kongen af Queens (25) 
03:15 
Kongen af Queens (26) 
03:45 
Castle (115) 
04:30 
Castle (116) 
TV3plus
06:00 
Fresh Off the Boat 1 (2) 
06:20 
Fresh Off the Boat 1 (3) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (57) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (58) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (59) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (60) 
08:30 
How I Met Your Mother 7 (9) 
09:00 
How I Met Your Mother 7 (10) 
09:30 
Backstrom 1 (1) 
10:25 
Bones 8 (19) 
11:20 
Bones 8 (20) 
12:15 
Numbers (5) 
13:05 
Numbers (6) 
14:00 
Hawaii Five-0 2 (15) 
15:00 
Hawaii Five-0 2 (16) 
16:00 
NCIS 10 (20) 
17:00 
NCIS 10 (21) 
18:00 
NCIS: Los Angeles (21) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (22) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (23) 
21:00 
Thor

Amerikansk actionfilm fra 2011
23:30 
Hot Shots! 2

Amerikansk komedie fra 1993
01:15 
Simpsons 15 (4) 
01:45 
Simpsons 15 (5) 
02:15 
Community 1 (7) 
02:45 
Community 1 (8) 
03:10 
The Blacklist 1 (9) 
03:55 
The Vampire Diaries (6) 
04:45 
The Vampire Diaries (7) 
6'eren
06:20 
Moonshiners (6) 
07:10 
Flipping Ships (1) 
08:00 
Homeshopping 
09:00 
Bering Sea Gold (2) 
09:50 
Bering Sea Gold (3) 
10:50 
Homeshopping 
12:00 
Tanked (9) 
12:55 
Tanked (10) 
13:55 
Salvage Hunters (2) 
14:55 
Salvage Hunters (3) 
15:55 
Arrow (57) 
16:55 
Two and a half men (145) 
17:25 
Two and a half men (146) 
17:55 
Human Target (6:25) 
18:55 
Europa League Playoff: Apollon Limassol-FC Midtjylland 
21:00 
Real Steel

Amr. science fiction-drama
23:35 
Universal Soldier 4: Day of Reckoning

Amr. actionfilm fra 2012
01:50 
Arrow (57) 
02:50 
Treasure Quest: Snake Island (1) 
03:40 
Treasure Quest: Snake Island (2) 
04:35 
Salvage Hunters (9) 
TV2 Sport
01:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
03:00 
Tennis: WTA - Cincinnati, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: Hoffenheim-Liverpool 
11:00 
Fodbold: Qarabag FK-FC K√łbenhavn 
13:00 
Fodbold: Premier League World Show 
13:30 
MotoGP: √ėstrigs Grand Prix - L√łbet 
15:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Sloveniens Grand Prix 
16:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Polens Grand Prix 
17:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Letlands Grand Prix 
18:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Tjekkiets Grand Prix 
19:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Danmarks Grand Prix 
20:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra VM i hold - Polen 
21:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Storbritanniens Grand Prix 
22:00 
Speedway: Sveriges Grand Prix 
01:00 
eSport: World of Esport 
02:05 
NFL: Jacksonville Jaguars-Tampa Bay Buccaneers 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2440) 
06:45 
HOSPITALET (50) 
07:10 
Husejere p√• boligjagt 2 (19) 
08:00 
Jeopardy (2) 
09:00 
Ekstreme samlere 2 (4) 
10:00 
Dr. Phil (2609) 
11:00 
Dr. Phil (2610) 
12:00 
Ekstreme samlere 2 (5) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (10) 
14:00 
Redningskvinder (403) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (14) 
16:00 
Jeopardy (3) 
17:00 
Depotj√¶gerne (18) 
17:30 
Depotj√¶gerne (19) 
18:00 
Den hemmelige million√¶r (2) 
19:00 
Den hemmelige million√¶r (3) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 3 (1) 
21:00 
Depotj√¶gerne 2 (1) 
21:30 
Depotj√¶gerne 2 (2) 
22:00 
Grand Designs (1) 
23:10 
Redningskvinder (404) 
00:00 
Depotj√¶gerne: New York (110) 
00:30 
Depotj√¶gerne: New York (111) 
01:00 
Husejere p√• boligjagt 2 (19) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (10) 
02:55 
Dr. Phil (2441) 
03:35 
Handsome Devils (10) 
04:30 
Autopsy (1) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (32) 
06:50 
De unge m√łdre (472) 
07:40 
Ex'ernes kamp (1) 
08:30 
Homeshopping 
09:30 
Flipping Out (57) 
10:15 
Flipping Out (58) 
11:10 
Greys hvide verden (216) 
12:10 
Greys hvide verden (217) 
13:05 
De unge m√łdre (472) 
14:00 
Say Yes to the Dress (7) 
14:30 
Say Yes to the Dress (8) 
15:00 
Say Yes to the Dress (9) 
15:30 
Say Yes to the Dress (10) 
16:00 
Bryllupper for millioner (4:8) 
17:00 
Greys hvide verden (218) 
18:00 
Greys hvide verden (219) 
19:00 
Bryllupper for millioner (5:8) 
20:00 
Say Yes to the Dress (5) 
20:30 
Say Yes to the Dress (6) 
21:00 
My Big Fat Greek Wedding

Amr. romantisk komedie fra 2002
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:00 
One Born Every Minute (19) 
00:00 
One Born Every Minute (20) 
01:00 
Forsvundet 
02:00 
Forsvundet 
03:00 
Paula Zahn p√• sagen 
03:45 
Paula Zahn p√• sagen 
04:35 
Ghost Whisperer (32) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (4) 
06:25 
Auction Hunters (23) 
06:55 
Auction Hunters (24) 
07:20 
Tanked (1) 
08:15 
Ultimate Survival (8) 
09:05 
Wheeler Dealers (4) 
10:00 
Fast N' Loud (5) 
11:00 
Deadliest Catch (3) 
12:00 
Alaska: The Last Frontier (9) 
13:00 
Alaska: The Last Frontier (10) 
14:00 
Edge of Alaska (1) 
15:00 
How It's Made (15) 
15:30 
How It's Made (16) 
16:00 
Dallas Car Sharks (3) 
16:30 
Dallas Car Sharks (1) 
17:00 
Mythbusters (233) 
18:00 
Wheeler Dealers (5) 
19:00 
Fast N' Loud (14) 
20:00 
How It's Made (15) 
20:30 
How Do They Do It? (15) 
21:00 
Homestead Rescue (4) 
22:00 
Mighty Trains (4) 
23:00 
Edge of Alaska (2) 
00:00 
Mythbusters (9) 
01:00 
Homestead Rescue (4) 
02:00 
Mighty Trains (4) 
03:00 
Dual Survival (25) 
03:55 
Deadliest Catch (3) 
04:45 
Fast N' Loud (5) 
TV2 Charlie
00:05 
Venner for livet (34) 
01:05 
Murdoch-mysterierne (61) 
02:05 
Skadestuen i Holby (295) 
02:50 
Godnat 
Eurosport
06:00 
CYKLING: Giro D'Italia 
07:00 
CYKLING: Tour de France 
08:00 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
08:30 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
11:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
11:30 
CYKLING: Giro D'Italia 
12:30 
CYKLING: Tour de France 
13:30 
FODBOLD: MLS, USA 
14:45 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
15:15 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
15:45 
FODBOLD: Kvindernes U-19 EM, Nordirland 
18:00 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
19:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:45 
FODBOLD: Kvindernes U-19 EM, Nordirland 
22:00 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:30 
FODBOLD: Kvindernes U-19 EM, Nordirland 
00:30 
FODBOLD: Kvindernes U-19 EM, Nordirland 
01:30 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
03:00 
CYKLING: Spanien Rundt 
04:00 
SNOOKER: China Championship i Guangzhou, Kina 
Eurosport 2
06:05 
Atletik: VM 
08:00 
Cykling: H√łjdepunkter fra Giro d'Italia 2017 
09:00 
Cykling: Tour de France 
10:00 
Cykling: Vuelta a Espa√Īa 
11:00 
Watts 
11:30 
Fodbold: FIFA Football 
12:00 
Motorsport: Motocross VM 
12:30 
Snooker: China Championship 
13:30 
Snooker: China Championship 
16:30 
Cykling: Tour de France 
17:30 
Cykling: Vuelta a Espa√Īa 
18:30 
Fodbold: EM U19 
20:00 
Fodbold: Football Greatest 
20:40 
Europa League Playoff: Ajax - Rosenborg 
22:50 
Bolt the Whole Story 
23:45 
Atletik: VM 
01:35 
Atletik: VM 
03:30 
Atletik: VM 
ID

ID

06:00 
Disappeared (18) 
06:45 
The Locator (18) 
07:10 
California Investigator (6) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (22) 
08:15 
Fatal Encounters (14) 
09:00 
Swamp Murders (5) 
09:45 
Murder Shift (14) 
10:30 
I Almost Got Away With It (54) 
11:15 
Blood Relatives (2) 
12:00 
Disappeared (60) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (5) 
13:30 
The Locator (18) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (25) 
14:40 
Fatal Encounters (15) 
15:25 
Swamp Murders (3) 
16:10 
Murder Shift (15) 
16:55 
I Almost Got Away With It (56) 
17:40 
Disappeared (12) 
18:25 
The Locator (19) 
18:45 
Blood Relatives (4) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (7) 
20:15 
Disappeared (62) 
21:00 
Scorned: Crimes of Passion (1) 
21:45 
Blood Relatives (1) 
22:30 
Extreme Forensics (13) 
23:15 
Deadly Women (14) 
00:00 
The Haunted (9) 
00:45 
Scorned: Crimes of Passion (1) 
01:30 
Blood Relatives (1) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (10) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (12) 
03:00 
Ghost Lab (8) 
03:45 
The Haunted (9) 
04:30 
Fatal Encounters (15) 
DRK

DRK

06:10 
G√¶t og grimasser 
06:40 
Taxa (55:56) 
07:20 
Taxa (56:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang: Natten er stille 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:40 
De kongelige juveler (1:2) 
10:40 
Rejsen langs Norges kyst (7:10) 
11:20 
Rejsen langs Norges kyst (8:10) 
12:00 
Fra bagg√•rd til big business (3:5) 
12:40 
Fra bagg√•rd til big business (4:5) 
13:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:50 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:20 
Kampen om Det Hvide Hus: Jackson vs. Adams 
15:00 
Kampen om Det Hvide Hus: JFK vs. Nixon 
15:45 
P√• sporet af dronningerne - 600 √•rs Danmarkshistorie (2:6) 
16:25 
P√• sporet af dronningerne - 600 √•rs Danmarkshistorie (3:6) 
17:05 
Historiequizzen: Etikette (2:10) 
17:35 
Historiequizzen: Tro (3:10) 
18:05 
Neandertalernes dommedag (2:2) 
18:55 
Kongeriget Norden - den unge generation 
19:55 
Dagens Sang: Natten er stille 
20:00 
En chance for livet

Fransk autentisk drama fra 2014
21:40 
Ved f√łrste blik 
22:55 
Ghita N√łrby "Den lille Vilde" 
23:55 
The Angels' Share

Britisk komediedrama fra 2012
01:30 
Uopklarede mord (4:6) 
02:00 
Uopklarede mord (5:6) 
02:30 
Danske mord: Den tvek√łnnede morder 
03:05 
Danske Dr√łmme (3:10) 
04:05 
Danske dr√łmme (4:10) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
09:45 
De smukke drenge (5:6) 
10:15 
De smukke drenge (6:6) 
10:45 
I Forreste R√¶kke (1:7) 
11:15 
The Human Limits II (1:2) 
12:10 
The Human Limits II (2:2) 
13:05 
Reza og falafelbaren (2:6) 
13:35 
Joe Tech - F√¶rdigretten (7:8) 
13:55 
Ripper Street IV (5:7) 
14:50 
Forhekset

Amerikansk komedie fra 2000
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
16:15 
Din kat er afsl√łret: Kattens sanser 
17:10 
Verdens bedste fly - SOFIA og Novospace ZeroG 
18:10 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
18:50 
Family Guy 
19:15 
Family Guy 
19:40 
Family Guy 
20:00 
Ice Road Truckers X (9:10) 
20:45 
Ekstreme pr√¶stationer: MMA 
21:30 
The Contract

Amerikansk thriller fra 2006
23:00 
Sunshine

Amerikansk science fiction-film fra 2007
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:45 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:25 
Verdens bedste fly - Antonov 225 
02:20 
Taler du kropssprog? (1:8) 
02:40 
Taler du kropssprog? (2:8) 
03:00 
Nuttet Om Natten 
04:00 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Sarah og And (4) 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (11) 
06:40 
Kiwi & Strit (9) 
06:45 
Masha og Bj√łrnen (11) 
06:55 
Sikker & S√łn IV (9) 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6) 
07:20 
Quizdyrene - Sl√łrhalen Boogie 
07:30 
F for F√•r (6) 
07:45 
Gurli Gris (17) 
07:50 
Gurli Gris (18) 
07:55 
Verdens bedste stores√łster (4) 
08:05 
Morten Skildpadde (9) 
08:30 
Sofus II (1) 
08:45 
Op og hop (9) 
08:55 
Minisekterne (9) 
09:05 
Sk√¶g med Ord 
09:30 
Lille N√łrd 
09:55 
Vilde venner (1) 
10:15 
Peter Kanin 
10:30 
Kaj og Andrea spiller "T√łr du?" 
10:55 
Ramajetterne III (1) 
11:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse (11) 
11:25 
Ramasjang Mysteriet II (1) 
12:00 
Bamses billedbog 
12:25 
Sikker & S√łn (9) 
12:30 
Ramasjang Rally 
13:00 
Rosa fra Rouladegade II (1) 
13:30 
Byttebiksen (9) 
13:45 
Brandmand Sam 
13:55 
Sikker & S√łn II (9) 
14:10 
Motor Mille og B√łrnebanden (11) 
14:30 
Der var engang... 
15:00 
Mumitroldene (33) 
15:10 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris (11) 
15:45 
Gurli Gris (12) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bj√łrnen (1) 
16:15 
Mashas eventyr (7) 
16:25 
Morten Skildpadde (9) 
16:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (33) 
17:00 
Motor Mille og B√łrnebanden (2) 
17:25 
Brillebj√łrn (3) 
17:30 
Sikker & S√łn IV (9) 
17:40 
Ramajetterne (1) 
18:00 
F for F√•r (7) 
18:05 
F for F√•r (8) 
18:15 
Cirkeline 
18:25 
Sofus (1) 
18:40 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse (14) 
19:00 
Far, mor og bj√łrn - Bj√łrnef√łdselsdag (8:8) 
19:30 
Thunderbirds (21) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (4) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Er Sami syg? (109) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (52) 
07:50 
Cowboy, indianer og hest 
07:55 
Bugged 
08:00 
Mig og min robot 
08:15 
Dyrs v√•ben: Elefant 
08:20 
Kloden koger (4:4) 
08:35 
Dansk hulebyg (4:10) 
09:05 
Store N√łrd: Sne 
09:25 
Don't Try This at Home (4) 
09:50 
Ultra t√łrret (4) 
10:15 
Jeg vil v√¶re fodboldstjerne 
10:30 
Ultra Angora mix 
10:45 
Ultras bedste id√© (15) 
11:00 
Kvit eller dobbelt III (4) 
11:40 
Pubertetsguiden (4) 
11:55 
Benjamin (4) 
12:15 
Designpigerne - Outfit of the Day (4) 
12:30 
Lou 
12:45 
Nicolines Quiz - Pinligheder 
12:55 
Lokummet br√¶nder I (3) 
13:05 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (4) 
13:25 
Emilys madmysterier I Jagten og fasanen 
13:40 
Klassen - Efteraber (7) 
13:50 
Klassen - Dovne Emil (8) 
14:00 
Danmarks sjoveste barn (4:10) 
14:30 
Bugged 
14:35 
Braceface (45) 
14:55 
The Next Step III (4) 
15:20 
Thunderbirds (14) 
15:40 
Freaktown (22) 
15:50 
Zorro (4) 
16:15 
Wild Kratts 
16:35 
Junglebanden 
16:45 
Junglebanden 
16:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Sam & Cat I (14) 
17:40 
Klassen - Er Sami syg? (109) 
17:50 
Klassen - Kan piger score? (110) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (4) 
18:30 
Ultras Dance Crew (1) - Audition dag 1 
18:45 
Ultras Dance Crew (2) - Audition dag 2 
19:00 
Alien surfer girls (4) 
19:20 
Wolfblood II (4) 
19:50 
Limbo I (8) 
20:20 
Sofie Linde Show I (9) - Mette Blomsterberg 
20:45 
Gengangerne (8:8) 
21:10 
Max pinlig (6) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
08:00 
Teknologiens Evolution (8) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (2) 
10:00 
Hundehviskeren (6) 
11:00 
Hundehviskeren (7) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (4) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
16:00 
De store s√łer under overfladen (1) 
17:00 
Katastrofeplaneten (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
20:00 
Dubais lufthavn (2) 
21:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
22:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (29) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
01:00 
Drugs Inc. (2) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (9) 
03:00 
Fanget i Udlandet (8) 
04:00 
S√•dan fanger man en smugler (5) 
TV2 FRI
00:10 
Skjulte Skatte (UK) 
00:45 
Skjulte Skatte (UK) 
01:20 
Havemagasinet 
01:55 
Havemagasinet 
02:30 
Havemagasinet 
03:10 
Amat√łrkokke Down Under 
04:05 
Nyt liv i gamle klude 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
11:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
13:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
15:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
17:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
19:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
21:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
23:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
01:00 
Tennis: Western & Southern Open (m) 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 20:26 Dato: 18-08-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?