Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:25 
80'erne tur retur: 1981 
06:55 
Aftenshowet 
07:45 
Kontant 
08:15 
Spise med Price: "Streetfood" (2:6) 
08:45 
Gintberg p√• Kanten - Kommunalvalg (2:2) 
09:15 
K√•l eller kanyle (1:6) 
09:45 
Store forretninger II (5:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (59) 
11:15 
Antikkrejlerne (60) 
12:00 
Bonder√łven (1:11) 
12:30 
Kender Du Typen? (10) 
13:10 
Hammerslag 2014 ( 13) 
13:55 
I hus til halsen (4:8) 
14:30 
Taggart: Omgivet af svig (1:3) 
15:25 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (31): Fiskerkongen 
17:00 
Store forretninger II (6:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Auktionshuset (5:10) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:00 
Disney sjov 
20:00 
Cirkusrevyen 2016 (1:2) 
21:00 
TV AVISEN 
21:15 
Vores vejr 
21:25 
Det' indviklet

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
23:15 
Gr√¶nsel√łst beg√¶r

Amerikansk kærlighedsdrama fra 1990
00:50 
En sag for mr. Whicher: Over stregen 
02:20 
Store forretninger II (6:10) 
03:05 
Hammerslag 2014 ( 13) 
03:50 
Kender Du Typen? (10) 
04:35 
N√•r giraffen f√•r et f√łl 
TV2

TV2

02:00 
Cold Case (110) 
02:45 
Cold Case (111) 
03:35 
Filth

Britisk komedie fra 2013
TV3

TV3

06:00 
The Mindy Project 3 (21) 
06:30 
Chicago P.D. (9) 
07:10 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2016 (4) 
08:00 
Luksusf√¶lden 11 (9) 
09:00 
Luksusf√¶lden 11 (11) 
10:00 
Med kniven for struben 1 (5) 
11:00 
Til middag hos (16) 
12:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2016 (5) 
13:00 
The Kardashians 7 (6) 
14:00 
The Kardashians 7 (7) 
15:00 
Real Housewives of Beverly Hills (15) 
16:00 
Real Housewives of Beverly Hills (16) 
17:00 
Luksusf√¶lden (14) 
18:00 
Til middag hos (16) 
19:00 
Familien fra Bryggen (11) 
20:00 
Sm√łlferne

Amerikansk animeret eventyrfilm fra 2011.
22:00 
Accidental Love

Amerikansk/britisk romantisk komedie fra 2015
00:05 
Paycheck

Amerikansk sci-fi thriller fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:15 
NCIS (22) 
03:00 
NCIS 10 (1) 
03:45 
NCIS 10 (2) 
04:30 
Bones 11 (1) 
Kanal 5
06:15 
Hverdagens helte (3) 
06:40 
Danmarks Ninja Warrior 
07:30 
Danmarks Ninja Warrior 
08:15 
Janni og Karsten - Mod alle odds 
09:05 
De beskidte helte (4) 
09:55 
De beskidte helte (5) 
10:50 
Veronica Mars (18) 
11:40 
Veronica Mars (19) 
12:35 
Special Victims Unit (309) 
13:30 
CSI (255) 
14:25 
CSI (256) 
15:15 
CSI: NY (59) 
16:10 
CSI: NY (60) 
17:05 
Special Victims Unit (310) 
18:05 
Big Bang Theory (154) 
18:30 
Big Bang Theory (155) 
19:00 
Big Bang Theory (156) 
19:30 
Big Bang Theory (157) 
20:00 
Politijagt (169) 
21:00 
Divergent

Amr. adventure-drama
23:50 
Kong Arthur

Amr. drama fra 2004
02:15 
Sp√łgelsesj√¶gerne (3) 
03:15 
Sp√łgelsesj√¶gerne (4) 
04:05 
KRIMI5 Tema : R√łverier (17) 
04:55 
Hverdagens helte (17) 
DR2

DR2

06:55 
KV17 Langt fra Borgen 
07:25 
Debatten 
08:55 
Kontant 
09:25 
Madmagasinet: K√•l 
09:55 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (4) 
10:25 
Rose og den nye verdensorden (10) 
10:55 
Ingenmandsland (2:6) 
11:50 
Hvad spiser du - og er det sundt? 
12:50 
Nultolerance 
13:50 
Debatten 
15:20 
Det m√łrke internets hemmeligheder 
16:10 
Sex, l√łgn og utroskab - sagen om Ashley Madison 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Bertelsen p√• Shikoku 88 (8:10) 
19:00 
Husker du ...1977 
20:00 
Syriana

Amerikansk thriller fra 2005
22:00 
Gintberg p√• Kanten - Kommunalvalg (2:2) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Vejret p√• DR2 
23:05 
JERSILD minus SPIN 
23:50 
Hackernes hemmelige v√•ben 
01:40 
Sidste trumf (1:4) 
02:30 
Sidste trumf (2:4) 
03:20 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
01:50 
Donnie Brasco

Amr. gangsterfilm fra 1997
03:55 
Top 20 Funniest 
04:45 
American Horror Story (33) 
TV3plus
06:00 
Back in the Game 1 (12) 
06:25 
Knas i k√¶rligheden (89) 
06:50 
Knas i k√¶rligheden (90) 
07:15 
Knas i k√¶rligheden (91) 
07:40 
Knas i k√¶rligheden (92) 
08:10 
Rizzoli & Isles 6 (17) 
09:05 
Rizzoli & Isles 6 (18) 
10:05 
Bones 11 (21) 
11:05 
Bones 11 (22) 
12:05 
Numb3rs (19) 
13:00 
Numb3rs (20) 
14:00 
Hawaii Five-0 5 (12) 
15:00 
Hawaii Five-0 5 (13) 
16:00 
NCIS 5 (108) 
17:00 
NCIS 5 (109) 
18:00 
NCIS LA 2 (22) 
19:00 
NCIS LA 2 (23) 
20:00 
Navy NCIS (14) 
21:00 
The Prince

Amerikansk gangsterthriller fra 2014
22:55 
Sudden death

Amerikansk actionfilm fra 1995
01:15 
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines

USA, action/drama, 2014
03:05 
Revenge - Hævnens pris

Amerikansk action-film fra 1990
6'eren
06:30 
Moonshiners (15) 
07:20 
Redwood Kings (5) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Bering Sea Gold (7) 
10:00 
Bering Sea Gold (8) 
11:05 
Homeshopping 
12:05 
Tanked (3) 
13:05 
Tanked (4) 
14:05 
Salvage Hunters (1) 
15:05 
Running Wild with Bear Grylls (4) 
16:00 
Running Wild with Bear Grylls (5) 
17:00 
The Tomorrow People (8) 
18:00 
Auction Hunters (19) 
18:30 
Auction Hunters (20) 
19:00 
Auction Hunters (21) 
19:30 
Auction Hunters (22) 
20:00 
Person of Interest (69) 
21:00 
Criminal Minds (110) 
21:55 
Criminal Minds (111) 
22:55 
A Dangerous Man

Amr. actiondrama
00:55 
Person of Interest (69) 
01:55 
The Tomorrow People (8) 
02:50 
The 100 (24) 
03:35 
The 100 (25) 
04:20 
Naked and Afraid XL (8) 
TV2 Sport
00:00 
HockeyNight: Odense Bulldogs-S√łnderjyskE 
00:40 
HockeyNight: Odense Bulldogs-S√łnderjyskE 
01:20 
NBA: Inside Stuff 
02:00 
NBA: San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, direkte 
03:20 
NBA: San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, direkte 
TV3 Max
09:00 
Motorsport: Paddock-klubben 
09:25 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
09:55 
Motorsport: DM Rally 
10:45 
Fodbold: La Liga Show 
11:15 
Fodbold: Total Italian Football Show 
11:45 
Fodbold: The Premier League Show 
12:00 
Dads 1 (14) 
12:30 
Dads 1 (15) 
13:00 
The Crazy Ones (14) 
13:30 
The Crazy Ones (15) 
14:00 
Last Man on Earth (1) 
14:30 
Last Man on Earth (2) 
15:00 
Brooklyn Nine-Nine 2 (16) 
15:30 
Brooklyn Nine-Nine 2 (17) 
16:00 
Community 2 (2) 
16:30 
Community 2 (3) 
17:00 
Community 2 (4) 
17:30 
Community 2 (5) 
18:00 
Motorsport: Paddock-klubben 
18:30 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
19:00 
Motorsport: Tour European Rally - √ėstrig 
20:00 
Dart: Grand Slam of Darts 
21:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
23:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
23:30 
Fodbold: Premier League World Show 
00:00 
Fodbold: Premier League Preview 
00:30 
Motorsport: Tour European Rally - √ėstrig 
01:30 
Motorsport: Paddock-klubben 
02:00 
GODNAT 
TV3 Sport
09:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
11:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
13:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
15:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
17:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
17:30 
Fodbold: Premier League World Show 
18:00 
Fodbold: AGF - Galehuset indefra 
18:30 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:55 
Fodbold: FC Helsing√łr-Hobro 
21:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• Alka Superliga 
21:45 
Fodbold: Preston-Bolton 
22:45 
Dart: Grand Slam of Darts 
01:35 
NHL: Detroit Red Wings-Buffalo Sabres 
04:30 
PAUSE 
TV3 Puls
06:00 
Bitte sm√• hjem (9) 
06:45 
Hospitalet (38) 
07:10 
Dr√łmmeboliger (20) 
07:55 
Jeopardy (40) 
08:55 
Ekstreme samlere (8) 
09:55 
Dr. Phil (2545) 
10:55 
Dr. Phil (2546) 
11:55 
Ekstreme samlere (9) 
12:55 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 6 (14) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 6 (15) 
15:05 
Dr. Phil (2547) 
16:05 
Dr. Phil (2548) 
17:05 
En far til jul

Amerikansk romantisk juledrama fra 2016
19:05 
Julemandens værk

Amerikansk komediedrama fra 2012
21:00 
En julealf

Amerikansk familiefilm fra 2012
22:55 
R√¶dslernes nat (105) 
23:55 
Huse for millioner New York (7) 
01:00 
Dr√łmmeboliger (20) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (12) 
02:55 
R√¶dslernes nat (105) 
03:40 
Cold Justice (4) 
04:25 
Cold Justice (5) 
Kanal 4
06:05 
De unge m√łdre (42) 
06:30 
De unge m√łdre (43) 
06:55 
De unge m√łdre (44) 
07:20 
Nyskilt (11) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Nyskilt (12) 
10:00 
Forsvundet 
10:55 
Greys hvide verden (116) 
11:55 
Greys hvide verden (117) 
12:50 
Mig og min mor (22) 
13:45 
Say Yes to the Dress (17) 
14:15 
Say Yes to the Dress (18) 
14:45 
Say Yes to The Dress - Randy Knows Best (1) 
15:15 
Say Yes to The Dress - Randy Knows Best (2) 
15:45 
Mig og min mor (23) 
16:45 
Greys hvide verden (118) 
17:45 
Greys hvide verden (119) 
18:40 
Et jule√łnske

Amr. julefilm fra 2016 [··]
20:30 
Jul i familiens sk√łd

Amr. julefilm fra 2015
22:20 
En magisk juleballet

Amr. julefilm fra 2016 [··]
00:10 
Mysteries of Laura (4) 
01:05 
Forsvundet 
02:05 
Paula Zahn p√• sagen 
03:05 
Mistresses (23:39) 
03:50 
Mistresses (24:39) 
04:35 
Mig og min mor (23) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (5) 
06:25 
Auction Hunters (2) 
06:55 
Auction Hunters (3) 
07:20 
Tanked (22) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (4) 
09:05 
Wheeler Dealers (15) 
10:00 
Fast N' Loud (27) 
11:00 
Deadliest Catch (16) 
13:00 
American Loggers (2) 
14:00 
Ice Lake Rebels (2) 
15:00 
Mighty Ships (4) 
16:00 
Chasing Classic Cars (20) 
16:30 
Chasing Classic Cars (21) 
17:00 
Mythbusters (1) 
18:00 
Wheeler Dealers (1) 
19:00 
Kindig Customs (9) 
20:00 
Alaska: The Last Frontier (1) 
21:00 
Misfit Garage (10) 
22:00 
Street Outlaws (5) 
23:00 
Diesel Brothers (23) 
00:00 
Mythbusters (222) 
01:00 
Misfit Garage (10) 
02:00 
Street Outlaws (5) 
03:00 
Dual Survival (11) 
03:55 
Deadliest Catch (16) 
TV2 Charlie
01:20 
Sp√łrg Charlie 
02:00 
Sm√• og store synder (82) 
03:00 
Murdoch Mysterierne (145) 
03:50 
Lige i skabet 
04:25 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
07:00 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
10:30 
SKIHOP: Summer Grand Prix fra Klingenthal, Tyskland 
11:30 
SKIHOP: Kamil Stoch, The Untold Story 
12:00 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
12:30 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
16:00 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
17:15 
SKIHOP: Kamil Stoch, The Untold Story 
17:45 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
19:00 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
19:30 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Grand Prix - Frankrig 
21:45 
SKIHOP: Kamil Stoch, The Untold Story 
22:15 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
23:00 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:30 
SNOOKER: Masters fra Shanghai, Kina 
00:30 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Grand Prix - Frankrig 
01:30 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
02:00 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
03:00 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Grand Prix - Frankrig 
04:00 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Grand Prix - Frankrig 
Eurosport 2
06:20 
Motorsport: FIA WTCC 
07:45 
Motorsport: FIA WTCC 
08:10 
Fodbold: FIFA Football 
08:30 
Kunstsk√łjtel√łb: G.P. NHK Trophy 
10:25 
Motorsport: FIA WTCC 
11:40 
Motorsport: FIA WTCC 
12:05 
Watts 
13:05 
Kunstsk√łjtel√łb: G.P. NHK Trophy 
15:00 
Kunstsk√łjtel√łb: G.P. France 
16:30 
Watts 
16:55 
Kunstsk√łjtel√łb: G.P. France 
18:25 
Kunstsk√łjtel√łb: G.P. France 
19:45 
Skihop: World Cup 
20:45 
Snooker: Masters Shanghai 
22:00 
Droner√¶s: DR1 Champions Series 
23:00 
VM-kvalifikation: Irland - Danmark 
01:00 
Snooker: VM 
03:35 
Watts 
ID

ID

06:00 
Disappeared (2) 
06:45 
The Locator (3) 
07:10 
California Investigator (8) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (31) 
08:15 
Fatal Encounters (6) 
09:00 
Swamp Murders (2) 
09:45 
Murder Shift (8) 
10:30 
I Almost Got Away With It (50) 
11:15 
Blood Relatives (11) 
12:00 
Disappeared (36) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (9) 
13:30 
The Locator (3) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (33) 
14:40 
Fatal Encounters (7) 
15:25 
Swamp Murders (3) 
16:10 
Murder Shift (9) 
16:55 
I Almost Got Away With It (51) 
17:40 
Disappeared (3) 
18:25 
The Locator (4) 
18:45 
Blood Relatives (13) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
20:15 
Disappeared (37) 
21:00 
Disappeared (10) 
21:45 
Shadow of Doubt (3) 
22:30 
Extreme Forensics (6) 
23:15 
Deadly Women (20) 
00:00 
The Haunted (9) 
00:45 
Disappeared (10) 
01:30 
Shadow of Doubt (3) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (5) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (6) 
03:00 
Ghost Lab (13) 
03:45 
The Haunted (9) 
04:30 
Fatal Encounters (7) 
DRK

DRK

06:00 
Mit liv som Bent - dansk hverdagskomedie (1:10) 
06:30 
Mit liv som Bent - dansk hverdagskomedie (2:10) 
07:00 
Landsbyen (19:44) 
07:30 
Landsbyen (20:44) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang: Nocturne 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:40 
Rejsen langs Norges kyst (5:10) 
10:20 
Rejsen langs Norges kyst (6:10) 
11:05 
I krig for Danmark (1:6) - Kampen om danerne 
11:45 
I krig for Danmark (2:6) - P√• korstog mod √łst 
12:25 
I den bedste mening - Gr√łnlandsb√łrnene (4:5) 
13:05 
I den bedste mening - De spastiske b√łrn (5:5) 
13:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:25 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:10 
Fra bagg√•rd til big business (5:5) 
15:50 
Ubekvemme sandheder i Det 3. Rige - Rudolf Hess 
16:40 
Amerikanske dollarprinsesser (3:4) 
17:25 
Amerikanske dollarprinsesser (4:4) 
18:10 
Hitlers tabte kamp om olien 
19:05 
Australiens historie (5:6) 
19:55 
Dagens sang: Nocturne 
20:00 
Australiens historie (6:6) 
21:00 
√ėrnen I (3:8) 
22:00 
√ėrnen I (4:8) 
23:00 
Outsideren

Fransk autentisk drama fra 2016
00:50 
Vietnamkrigens sidste dage 
02:30 
Mit sværd for Frankrig

Fransk actionfilm fra 1960
04:15 
Kvit eller Dobbelt (7:10) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for m√¶nd 
09:20 
Gina Jaqueline - en sugardaters fort√¶lling (4:4) 
09:50 
Tykke Ida (1:2) 
10:20 
Rodl√łs (1:6) 
10:50 
H√•rd udenp√• (4:4) 
11:20 
Gadget Man III (4:8) 
11:45 
Gadget Man III (5:8) 
12:10 
Mit liv er stj√•let (1:6) 
12:40 
Billet til K√¶rlighed II (1:6) 
13:10 
Doctor Who (25) 
13:55 
Doctor Who (26) 
14:40 
Being Charlie

Amerikansk drama fra 2013
16:15 
Rejsen til Mars (5:6) 
17:05 
Red hajerne! 
18:00 
Siri - en prinsesse gi'r aldrig op (1:4) 
18:30 
Cars That Rock: Porsche 
19:15 
Alene i vildmarken USA III (8:12) 
20:00 
The Late Show med Stephen Colbert 
20:45 
So ein Ding: J√łdehad i Facebookmaskinen, Apple og demokratiet hacket i Vegas 
21:00 
Sherlock: Sherlock Holmes' d√łd 
22:30 
Ripper Street V (2:6) 
23:25 
The Sessions

Amerikansk komediedrama fra 2012
00:55 
The Late Show med Stephen Colbert 
01:35 
Alpha Dog

Amerikansk autentisk drama fra 2006
03:25 
Nuttet Om Natten 
04:25 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Sarah og And (17) 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (37) 
06:40 
Grinebider (5) 
06:45 
Masha og Bj√łrnen (25) 
06:55 
Hemmelige dyr: Det halve agern (10) 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (12) 
07:20 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse (10) 
07:35 
F for F√•r (15) 
07:45 
Gurli Gris VI (10) 
07:50 
Gurli Gris VI (11) 
08:00 
Mini MGP 2017 - Superhelt 
08:05 
Morten Skildpadde (18) 
08:30 
Sofus (8) 
08:45 
Mit k√¶ledyr - en ged 
08:55 
Minisekterne (31) 
09:05 
Sk√¶g med tal 
09:30 
Lille N√łrd 
10:00 
Vilde venner III (6) 
10:20 
Kiwi & Strit (9) 
10:25 
Kiwi & Strit (10) 
10:30 
Kaj og Andrea er meget sm√• 
11:00 
Onkel Rejes s√łr√łvershow II (4) 
11:15 
Det kongelige spektakel (6:10) 
11:30 
Ramasjang Mysteriet II (1) 
12:00 
Bamses Billedbog 
12:30 
Sk√¶g med matematik (7) 
13:00 
Rosa fra Rouladegade (10) 
13:30 
Det mindste kongerige i verden (5) 
13:45 
Minisekterne (48) 
13:50 
Minisekterne (49) 
13:55 
Sikker & S√łn IV (5) 
14:05 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (1) 
14:30 
Der var engang.... Snedronningen (1:2) 
15:00 
Sarah og And (10) 
15:05 
Sarah og And (11) 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris VI (14) 
15:45 
Gurli Gris VI (15) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bj√łrnen (13) 
16:15 
Mashas eventyr (21) 
16:20 
Morten Skildpadde (18) 
16:45 
Yakari III (20) 
17:00 
Mini MGP 2017 - Dino-fan 
17:05 
Byttebiksen (7) 
17:20 
MikroMakkerne II (2) 
17:30 
Mini MGP 2017 - Afg√łrelsen (6) 
17:50 
Mumsfilibaba med m√¶lk (2) 
18:00 
F for F√•r IV (27) 
18:05 
F for F√•r IV (28) 
18:15 
Kasper og Sofie (7) 
18:30 
Kasper og Sofie (8) 
18:45 
Onkel Rejes s√łr√łvershow II (7) 
19:00 
Gurli Gris VI (12) 
19:05 
F for F√•r IV (25) 
19:10 
S√łpapeg√łjernes √ł 
19:20 
Hj√łrne Bj√łrne II (11) 
19:25 
Musen Tip 
19:35 
Den fortryllede karrusel 
19:45 
Minisekterne (21) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Zorro (22) 
06:25 
Wild Kratts 
06:45 
Junglebanden 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Kolonien - Milans opg√łr (19) 
07:20 
Vi' bare bj√łrne (21) 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:50 
Freaktown (13) 
08:03 
M√łnk 
08:06 
M√łnk 
08:07 
Nina Patalo 
08:15 
Ramasjangskolen 
08:35 
Kampen (26) 
08:45 
Backstage II (9) 
09:00 
Store N√łrd i milit√¶ret (1) 
09:20 
Jeg vil v√¶re fodboldstjerne 
09:35 
Mission: Eftersidning I (16) 
09:55 
Mission: Eftersidning I (17) 
10:20 
Go' lorte weekend 
10:50 
Hjalte vs Tjelle - Menneskebowling (5) 
11:00 
Byt familien (6) 
11:30 
Verdens bedste quiz I (10) 
11:45 
Pubertetsguiden (2) 
12:00 
Besat af: 5SOS 
12:25 
Unik (17) 
12:50 
Braceface (21) 
13:10 
Braceface (22) 
13:35 
Dagens ret: Morgenboller 
13:45 
Klassen - Aktivisten (3) 
13:55 
Klassen - Drengevenner (4) 
14:05 
Ultras Sorte Kageshow II (2) 
14:35 
Danni (4:4) 
15:00 
Freaktown (28) 
15:15 
Freaktown (29) 
15:25 
Mission: Eftersidning II (12) 
15:45 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
16:00 
Zorro (1) 
16:20 
Thunderbirds (8) 
16:40 
Wild Kratts 
17:05 
Junglebanden 
17:15 
Junglebanden 
17:25 
Vi' bare bj√łrne II (7) 
17:40 
Kolonien - Milans opg√łr (19) 
17:50 
Kolonien - Ulykken (20) 
18:00 
Kampen (26) 
18:05 
Bella and the Bulldogs II (20) 
18:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:05 
Voksenf√¶lden II (2) 
19:25 
Riisings flotte talkshow I (6) 
20:00 
Spy Kids 3: Game over 
21:15 
Ultras sorte kageshow III (3) 
National Geographic
06:00 
Brain Games (13) 
06:30 
Brain Games (14) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor! 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor! (15) 
08:00 
Wicked Tuna (13) 
09:00 
Yukon Gold (2) 
10:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
11:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
12:00 
Dubais lufthavn (3) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (13) 
14:00 
Dum, Dummere, Derfor! 
14:30 
Dum, Dummere, Derfor! 
15:00 
Hubbles fantastiske rejse 
16:00 
Den lovl√łse √ł (3) 
17:00 
Hovedvejen gennem helvede (13) 
18:00 
Vintervejens Helte: Norge (8) 
19:00 
Brain Games (3) 
20:00 
Hitlers sidste √•r (1) 
21:00 
2 Verdenskrig De Hemmelige Billeder (3) 
22:00 
Nazisternes d√łdslejre: Den store flugt (3) 
23:00 
Sekunder fra katastrofen (13) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
01:00 
Dum, Dummere, Derfor! (25) 
01:30 
Dum, Dummere, Derfor! (26) 
02:00 
2 Verdenskrig De Hemmelige Billeder (3) 
03:00 
Nazisternes d√łdslejre: Den store flugt (3) 
04:00 
Dubais lufthavn (3) 
TV2 FRI
00:55 
Vildt sjov med dyr 
01:25 
Vildt sjov med dyr 
01:55 
Luksus til l√•ns 
02:50 
Luksus til l√•ns 
03:40 
Smag p√• hele verden 
04:50 
Bolighj√¶lp p√• vej 
Kl: 22:12 Dato: 18-11-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?