Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
De unge fiskere (2) 
06:45 
I hus til halsen III (3) 
07:30 
DR1 Dokumentar: M√• man sl√• en tyv 
08:15 
De flyvende l√¶ger (22:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (23:224) 
09:45 
I farezonen (39:61) 
10:30 
Den svenske antikjagt (5:10) 
11:15 
Den svenske antikjagt (6:10) 
12:00 
Skattej√¶gerne 2015 (13) 
12:30 
Spise med Price p√• tur (3:6) 
13:10 
Hammerslag 2013 (3) 
13:50 
Dommer John Deed (2) 
15:20 
Hun s√• et mord (24) 
16:05 
Hun s√• et mord (25) 
17:15 
VM h√•ndbold: Optakt 
17:45 
VM h√•ndbold: Danmark-Bahrain, direkte 
18:20 
TV Avisen 
18:30 
VM h√•ndbold: Danmark-Bahrain, direkte 
19:15 
VM h√•ndbold: Studiet 
19:35 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
P√• rejse med Riising og mor II (3:6) 
20:30 
Deleb√łrn - De store dage (3:4) 
21:00 
Brandm√¶nd - Skulder ved skulder (3:6) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Penge 
22:20 
Sporten med VM h√•ndbold 
22:30 
Johan Falk: Bloddiamanter 
00:10 
Serangoon Road (6:10) 
01:05 
Water Rats (71:177) 
01:50 
Mord i centrum (79:84) 
02:35 
Spooks (13) 
03:25 
Skattej√¶gerne 2013 (13) 
03:55 
Spise med Price p√• tur (3:6) 
04:35 
Hammerslag 2013 (3) 
TV2

TV2

00:40 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Gr√¶nsepatruljen 
01:45 
Cold Case (59) 
02:25 
Cold Case (58) 
03:10 
Location, Location, Location 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Real Housewives of Dallas (2) 
06:50 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (6) 
07:45 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (7) 
08:50 
Mit Plastikmareridt (12) 
09:50 
Undercover Boss 5 (9) 
10:40 
Undercover Boss 5 (10) 
11:45 
Til middag hos (10) 
12:45 
The Kardashians indtager Miami 2 (1) 
13:20 
The Kardashians indtager Miami 2 (2) 
13:55 
The Kardashians indtager Miami 2 (3) 
14:25 
The Kardashians indtager Miami 2 (4) 
15:00 
For l√¶kker til love 2 (201) 
16:00 
Mit Plastikmareridt (1) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (6) 
18:00 
Luksusf√¶lden (14) 
19:00 
Luksusf√¶lden (1) 
20:00 
NCIS (3) 
21:00 
Bones 11 (22) 
22:00 
Seeking Justice

Britisk thriller-drama fra 2011
00:10 
NCIS 12 (13) 
01:10 
Bones 10 (19) 
02:00 
Dracula (5) 
02:55 
Scream Queens (10) 
03:45 
Scream Queens (11) 
04:35 
1600 Penn 1 (6) 
Kanal 5
06:15 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
07:00 
Rod i k√łkkenet (22:24) 
07:50 
Tvins Homeshopping 
08:05 
4-Stjerners Middag: Hos Stig Lauritsen 
09:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Master Fatman og Michael Monetz (2) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Master Fatman og Michael Monetz (3) 
10:45 
Veronica Mars (57) 
11:40 
Veronica Mars (58) 
12:35 
Special Victims Unit (221) 
13:25 
CSI (222) 
14:20 
CSI (223) 
15:15 
CSI: New York (18) 
16:10 
CSI: New York (19) 
17:00 
Special Victims Unit (222) 
18:00 
Big Bang Theory (85) 
18:30 
Big Bang Theory (86) 
19:00 
Big Bang Theory (87) 
19:30 
Big Bang Theory (88) 
20:00 
Politijagt (113) 
21:00 
Criminal Minds (258) 
21:55 
Criminal Minds (259) 
22:50 
CSI: Cyber (13) 
23:50 
Criminal Minds (219) 
00:45 
Criminal Minds (220) 
01:40 
Sp√łgelsesj√¶gerne (2) 
02:35 
Sp√łgelsesj√¶gerne (3) 
03:25 
KRIMI5 (57) 
04:15 
Hverdagens helte (17) 
04:40 
Hverdagens helte (18) 
DR2

DR2

07:00 
Sundhedsmagasinet: Ski 
07:30 
Kontant: Fupbutikker p√• nettet 
08:00 
Mens vi venter p√• at d√ł - Bygger vi et kontrolt√•rn (3:8) 
08:20 
Urt: citronmelisse 
08:40 
Udeliv (3:12) 
09:05 
Sundhedsmagasinet: Ski 
09:30 
U-turn - Et liv uden piller? (1:9) 
10:00 
Danske vidundere: Vadehavet 
10:30 
K√•lk√¶llingerne (3:8) 
11:00 
Sundhedsmagasinet: Ski 
11:30 
U-turn - Et liv uden piller? (1:9) 
11:55 
Smag p√• Chicago 
12:35 
Psykiatri i Mexico 
13:00 
Gadeb√łrn udgiver avis i Indien 
13:25 
Hairy Bikers - det bedste britiske (10) 
14:10 
Hairy Bikers - det bedste britiske (11) 
14:55 
Hairy Bikers - det bedste britiske (12) 
15:40 
Nak & √Üd - en krikand i Nordjylland (1:10) 
16:20 
Nak & √Üd - en kortn√¶bbet g√•s p√• V√¶rnengene (2:10) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Verdens mest avancerede ub√•d 
19:20 
Island: √ėen hvor ingen gifter sig 
20:00 
The Driver (1:2) 
21:30 
Homeland VI (1:12) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Otte √•r med Obama (3:4) 
00:05 
Putins Rusland og Vesten (3:4) 
01:05 
Vores alle sammens Richard Nixon 
02:30 
Skilsmisse bag lukkede d√łre (3:3) 
03:25 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Hvor fanden er Herning? 
00:35 
The Late Late Show with James Corden 
01:20 
Dybvaaaaad! 
01:55 
N√łrgaards Netfix 
02:25 
American Dad (107) 
02:50 
Kongen af Queens (139) 
03:15 
Kongen af Queens (140) 
03:45 
Rude Tube - Perfect Pranks 
04:20 
Star-Crossed (9) 
TV3plus
06:40 
Chicago P.D. (5) 
07:30 
How I Met Your Mother 8 (10) 
08:00 
How I Met Your Mother 8 (11) 
08:30 
How I Met Your Mother 8 (12) 
08:55 
How I Met Your Mother 8 (13) 
09:25 
Tattoo Salonen (6) 
10:20 
Hawaii Five-0 1 (7) 
11:10 
Hawaii Five-0 1 (8) 
12:05 
Numb3rs (5) 
13:00 
Numb3rs (6) 
14:00 
NCIS LA 2 (9) 
15:00 
NCIS LA 2 (10) 
16:00 
Numb3rs (7) 
17:00 
Numb3rs (8) 
18:00 
Simpsons 15 (3) 
18:30 
Simpsons 15 (4) 
19:00 
Tattoo Salonen (7) 
20:00 
Simpsons 15 (5) 
20:30 
Simpsons 15 (6) 
21:00 
Resident Evil: Retribution

Tysk/canadisk action/sci-fi fra 2012
22:50 
Resident Evil: Afterlife

Tysk/fransk actioneventyr fra 2010
00:50 
Anger Management 5 (2) 
01:20 
Anger Management 5 (3) 
01:50 
Community 1 (12) 
02:20 
Community 1 (13) 
02:45 
Crowded (13) 
03:05 
Sirens (1) 
03:30 
The Americans (11) 
04:20 
Pretty. Strong (3) 
6'eren
06:40 
Mythbusters (217) 
08:30 
Insane Pools: Off the Deep End (2) 
10:25 
Ice Cold Gold (3) 
11:25 
Ice Cold Gold (4) 
12:25 
Tanked (5) 
13:20 
Tanked (6) 
14:10 
The Neighbors (42) 
14:40 
The Neighbors (43) 
15:10 
Perception (23) 
16:05 
Perception (24) 
17:00 
Two and a half men (136) 
17:30 
Two and a half men (137) 
18:00 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (48) 
19:00 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (49) 
20:00 
Person of Interest (32) 
23:00 
Big Bang Theory (120) 
23:25 
Big Bang Theory (121) 
23:55 
Person of Interest (32) 
00:50 
Hannibal (13) 
01:50 
Hannibal (14) 
02:40 
Running Wild with Bear Grylls (4) 
03:35 
Running Wild with Bear Grylls (5) 
04:25 
Ice Pilots 
TV2 Sport
00:00 
H√•ndbold: VM - Danmark-Bahrain (m) 
00:50 
H√•ndbold: VM - Makedonien-Spanien (m) 
01:35 
H√•ndbold: VM - Makedonien-Spanien (m) 
02:20 
NBA: Inside 
03:00 
Cykling: Tour Down Under - 3. etape, direkte 
TV3 Sport 1
08:55 
Fodbold: Serie A Show 
09:25 
Fodbold: Premier League Netbusters 
09:55 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
10:55 
NFL: Atlanta Falcons-Seattle Seahawks 
14:25 
NFL: Dallas Cowboys-Green Bay Packers 
17:55 
Fodbold: Marseille-Monaco 
19:55 
Fodbold: Nantes-Caen 
22:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
23:00 
Fodbold: Serie A Show 
23:30 
Fodbold: Nantes-Caen 
01:35 
NHL: Montreal Canadiens-Pittsburgh Penguins 
04:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:25 
Dr. Phil (2400) 
07:10 
Dr√łmmeboliger 4 (13) 
08:00 
Ekstreme samlere 1 (6) 
08:55 
Hospitalet (25) 
09:25 
Hospitalet (26) 
10:00 
Dr. Phil (2401) 
10:55 
Dr. Phil (2402) 
11:55 
Ekstreme samlere 1 (7) 
12:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (5) 
13:55 
Jamie Olivers Amerika (1) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US (2) 
16:00 
Huse for millioner New York (1) 
17:00 
Depotj√¶gerne 3 (25) 
17:30 
Depotj√¶gerne 3 (26) 
18:00 
Undercover Boss 3 (7) 
19:00 
Undercover Boss 3 (8) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US (3) 
21:00 
Depotj√¶gerne 4 (1) 
21:30 
Depotj√¶gerne 4 (2) 
22:00 
Ellens M√łbeldesignere (3) 
23:05 
Huse for millioner New York (2) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (4) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (5) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (13) 
02:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (5) 
02:55 
K√¶rester der dr√¶ber (4) 
03:50 
K√¶rester der dr√¶ber (5) 
04:40 
Ironside (6) 
Kanal 4
06:40 
Tvins Homeshopping 
07:40 
P√• nye boligeventyr (138) 
08:30 
Tvins Homeshopping 
09:30 
Devious Maids (13) 
10:20 
Mistresses (13:39) 
11:15 
Mistresses (14:39) 
12:10 
Singleliv (243) 
13:10 
Singleliv (244) 
14:10 
De unge m√łdre (458) 
15:05 
De unge m√łdre (459) 
16:05 
Greys hvide verden (137) 
17:05 
Greys hvide verden (138) 
18:00 
CSI: Miami (160) 
19:00 
CSI: Miami (161) 
20:00 
Bryllupper for millioner 2 (7:8) 
21:00 
Rygtet siger...

Amr. romantisk komedie fra 2005
23:00 
One Born Every minute (5) 
00:00 
One Born Every minute (6) 
01:00 
48 Hours (17) 
01:55 
48 Hours (18) 
02:50 
Greys hvide verden (137) 
03:40 
Greys hvide verden (138) 
04:25 
Ghost Whisperer (13:107) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (1) 
06:25 
Lost and Sold (9) 
06:55 
Lost and Sold (10) 
07:20 
Treehouse Masters (2) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (3) 
09:05 
Wheeler Dealers (5) 
10:00 
Fast N' Loud (4) 
11:00 
Deadliest Catch (4) 
12:00 
Ice Pilots (10) 
13:00 
Ice Pilots (11) 
14:00 
Yukon Men (2) 
15:00 
How It's Made (12) 
15:30 
How It's Made (13) 
16:00 
Chasing Classic Cars (25) 
16:30 
Chasing Classic Cars (26) 
17:00 
Mythbusters (238) 
18:00 
Wheeler Dealers (6) 
19:00 
Fast N' Loud (13) 
20:00 
What's in the Barn? (3) 
20:30 
What's in the Barn? (4) 
21:00 
Edge of Alaska (3) 
22:00 
Everest Rescue (3) 
23:00 
Yukon Men (3) 
00:00 
Mythbusters (190) 
01:00 
Edge of Alaska (3) 
02:00 
Everest Rescue (3) 
03:00 
Naked And Afraid (16) 
03:55 
Deadliest Catch (4) 
04:45 
Fast N' Loud (4) 
TV2 Charlie
00:30 
Lur mit liv 
01:25 
Murdoch-mysterierne (60) 
02:25 
Skadestuen i Holby (464) 
03:15 
Godnat 
Eurosport
07:05 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
09:00 
TENNIS: Game, Set & Mats extra fra  
09:15 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
14:15 
TENNIS: Game, Set and Mats 
14:45 
TENNIS: Mats Choice fra  
15:45 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
19:00 
TENNIS: Mats Choice fra  
19:50 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:35 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
00:30 
TENNIS: Game, Set and Mats fra  
01:00 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
03:00 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
Eurosport 2
09:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
11:30 
Tennis: Australian Open Dag 3 
13:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
13:45 
Basketball: Euroleague Basketball Show 
14:00 
Snooker: Masters fra London Dag 4: Selby - Williams 
17:30 
Watts 
17:45 
Basketball: Euroleague Basketball Show 
18:00 
Basketball: Eurocup: Zenit St Petersburg - Hapoel Jerusalem 
19:45 
Tennis: Australian Open Dag 3 
20:15 
Grand Slam Tennis: Game, Set og Mats 
20:45 
Basketball: Eurocup: Malaga - Valencia 
22:30 
Grand Slam Tennis: Australian Open 3. runde 
00:00 
Tennis: Grand Slam Mats Choice 
01:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
02:45 
Basketball: Euroleague Basketball Show 
03:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Nick Of Time 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 5 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 41 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Mother's Secret, A 
09:00 
Murder Shift Episode 9 (Season 2) 
10:00 
California Investigator Episode 2 (Season 3) 
10:30 
California Investigator Episode 3 (Season 3) 
11:00 
True Crime With Aphrodite Jones Ballad Of Billi-Jo, The (Season 4) 
12:00 
Pit Bulls And Parolees Episode 6 (Season 2) 
13:00 
Murder Comes To Town Episode 10 (Season 3) 
14:00 
Judge Rinder Episode 8 
15:00 
Locator, The Episode 36 
15:30 
California Investigator Episode 7 (Season 2) 
16:00 
Love The Way You Lie End Of The Affair, The 
17:00 
Solved An Eye For Murder 
18:00 
Disappeared Game Over (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Rumor Has It 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Deadly Downfall, A (Season 4) 
21:00 
Suspicion Episode 2 (Season 2) 
22:00 
Your Number's Up Episode 3 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 9 (Season 5) 
23:55 
Deadly Women Insatiable Greed (Season 6) 
00:50 
Extreme Forensics Splintered Tail, A 
01:50 
Ghost Asylum Season 2 Bissman Building, The 
02:50 
Suspicion Episode 2 (Season 2) 
03:50 
Your Number's Up Episode 3 
04:45 
California Investigator Episode 4 (Season 3) 
DRK

DRK

06:00 
Historiske haver - Clausholm 
06:30 
Historiske haver - Tirsb√¶k og Engelsholm 
07:00 
Solens mad (6:6) 
07:30 
Solens mad (1:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:35 
Fra kolonimagt til kolonihavemagt 
08:45 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (2:12) 
09:45 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (3:12) 
10:45 
Jagten p√• historien (7:8) 
11:20 
Jagten p√• historien (8:8) 
12:00 
Livet i den kriminelle underverden - Storsmuglerne (2:3) 
12:35 
Livet i den kriminelle underverden - Pornoblade og forlorne tissem√¶nd (3:3) 
13:15 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:00 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:40 
Vejen til Konstantinopel (2:6) 
15:30 
Vejen til Konstantinopel (3:6) 
16:25 
2. Verdenskrig med russiske √łjne (8:18) 
17:10 
2. Verdenskrig med russiske √łjne (9:18) 
17:55 
Huset p√• Christianshavn (77) 
18:20 
Huset p√• Christianshavn (78) 
18:55 
Dansktoppen: Hadet og elsket (2:4) 
19:25 
Dansktoppens stjerner: Gustav Winckler (2:4) 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Dansktoppens stjerner: Otto Brandeburg (3:4) 
20:30 
Dansktoppen: Hadet og elsket (3:4) 
21:00 
Sikke'n Fest - Dansktoppens store hyldestshow 
22:25 
Gensyn med Dansktop 
23:10 
Sagen uopklaret - Jesus! 
00:00 
Christiane F. - i morgen er det slut

Vesttysk drama fra 1981
02:05 
Gamle Danmark (1) 
03:25 
Gamle Danmark (2) 
04:42 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger 
10:00 
Selvoptaget (7:8) 
10:30 
Bagom Reality 
10:55 
Streif - One Hell of a Ride 
12:50 
Fif TV (40) 
13:20 
Secrets of the Superbrands (3:3) 
14:10 
London Spy (2:5) 
15:10 
Lol

Amerikansk romantisk komedie fra 2012
16:40 
Naturens vidundere (2:3) 
17:30 
Kosmos: En rejse i tid og rum (12:13) 
18:10 
Verdens vildeste TV: Rusland 
18:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy (50) 
19:40 
Family Guy (51) 
20:00 
Englands ekstreme homo-hadere 
21:00 
De smukke piger (1:6) 
21:30 
Alene i vildmarken (4:10) 
22:15 
Skam III (1:10) 
22:40 
Skam III (2:10) 
23:10 
Love and Other Drugs

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2010
00:55 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:40 
Dexpedition: Milano 
02:05 
Kosmos: En rejse i tid og rum (13:13) 
02:50 
Reza og falafelbaren (1:6) 
03:20 
Reza og falafelbaren (2:6) 
03:50 
Nuttet Om Natten 
04:50 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Mor-uge og far-uge 
07:07 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Op og hop (3) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (3) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Rosa fra Rouladegade 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner (13) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus II (5) 
10:10 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
11:05 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
11:20 
Kaj og Andrea 10:10 P√¶nt goddag! 
11:50 
Skr√•l med Lauritz (3) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (5) 
14:20 
Sofus (7) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Ramajetterne (5) 
15:15 
Sikker & S√łn II (17) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II 
16:40 
Kasper og Sofie (1) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Ramasjang Mysteriet 
17:30 
Ring til Ramasjang II (4) 
17:45 
Peddersen og Findus 
18:05 
Op og Hop II (1) 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Rosa fra Rouladegade 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
Thunderbirds (13) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Piger til salg (29) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (13) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:30 
Hollywoods vildeste dyr II (5) 
08:45 
Store N√łrd: Ninjakrog 
09:05 
Kloden koger (3:4) 
09:20 
Don't Try This at Home (3) 
09:50 
Jans Ultraklub (3) 
10:10 
Wild Kratts 
10:35 
Jeg vil v√¶re fodboldstjerne 
10:50 
Fodboldpigen Olivia 
11:05 
Byt familien p√• sommerferie 2 (1:2) 
11:25 
Ultras bedste id√© (13) 
11:40 
Simons danseskole (3) 
12:05 
S√• er der hund (3) 
12:30 
Benjamin (7) 
12:45 
Nicolines Quiz - Drenge og piger 
13:00 
Madlaboratoriet (3) 
13:25 
Dagens ret: Wok med gr√łntsager og kylling 
13:35 
Klassen - Cornelius som sponsor (25) 
13:45 
Klassen - Netk√¶resten (26) 
13:50 
Riisings flotte talkshow II (3) 
14:20 
Snydt! 
14:30 
Pendlerkids III (8) 
14:50 
Braceface (11) 
15:10 
Mission: Eftersidning II (11) 
15:30 
Wild Kratts 
15:55 
Junglebanden 
16:05 
Junglebanden 
16:20 
Freaktown (29) 
16:30 
Freaktown (28) 
16:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Gumball IV (5) 
17:15 
Gumball IV (6) 
17:30 
H√•ndboldmissionen (8) Exit Holger og Allan? 
17:40 
Klassen - Piger til salg (29) 
17:50 
Klassen - Hidsigprop (30) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
Alle sammen sammen II (2) 
18:30 
F√¶ngslet - forbudt for b√łrn (2) 
18:50 
Hjalte vs Tjelle - Ostev√¶ggen (2) 
19:05 
Isas Stepz (21) 
19:20 
Isas Stepz (22) 
19:35 
iCarly 
19:55 
Hank Zipzer I (11) 
20:20 
Roy 
20:50 
Osman og Jeppe II (11) 
21:05 
Vores vilde verden rundt: Somerset √ėen 
National Geographic
06:00 
Wicked Tuna (4) 
07:00 
Wicked Tuna (5) 
08:00 
Den lovl√łse √ł (3) 
09:00 
Dubais lufthavn (3) 
10:00 
Hundehviskeren (10) 
11:00 
Hundehviskeren (1) 
12:00 
Yukon Gold (1) 
13:00 
Brain Games (3) 
13:30 
Brain Games (4) 
14:00 
Fanget i Udlandet (7) 
15:00 
Fanget i Udlandet (8) 
16:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
17:00 
Unders√łgelse af flystyrt (6) 
18:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (15) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (7) 
21:00 
Nazi Megakonstruktioner (2) 
22:00 
2. verdenskrig; Det unders√łisk helvede (2) 
23:00 
Unders√łgelse af flystyrt (12) 
00:00 
Fanget i Udlandet (7) 
01:00 
Alaska State troopers (12) 
02:00 
Drugs Inc. (9) 
03:00 
Nazi Megakonstruktioner (6) 
04:00 
Biler i n√łd (10) 
TV2 FRI
00:50 
Fantasifulde rum (UK) 
01:45 
Frihuset 
03:35 
Begynderb√łnder 
04:30 
James Martins flyvende k√łkken 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
09:30 
Tennis: Chennai Open 
11:45 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
12:15 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
12:45 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
13:15 
Fodbold: Fiorentina-Juventus 
15:15 
Fodbold: FC Barcelona-Las Palmas 
17:15 
Fodbold: Kamp fra Copa del Rey 
19:15 
Fodbold: La Liga - de bedste m√•l fra 2016 
19:55 
Fodbold: La Liga 2016 
20:55 
Fodbold: Kamp fra Copa del Rey 
23:00 
Fodbold: Kamp fra Copa del Rey 
01:00 
Fodbold: Premier League Netbusters 
01:30 
Fodbold: Premier League World Show 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 09:32 Dato: 23-01-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?