Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:30 
U-Turn (10:10) 
07:30 
Vagn i Japan (1:6) 
07:55 
U-turn - Et liv uden piller? (5:9) 
08:25 
TĂŚt pĂĽ vores kĂŚledyr (4:28) 
09:05 
TĂŚt pĂĽ vores kĂŚledyr (5:28) 
09:45 
Den frosne planet (3:6) 
10:35 
Tigerdronningen Machli 
11:25 
MenneskeĂŚdende tigre pĂĽ Sumatra 
12:15 
David Attenborough og naturens gĂĽder (5:10) 
12:36 
OBS 
12:40 
KommissĂŚr Winter: Den sidste vinter (1:2) 
13:40 
KommissĂŚr Winter: Den sidste vinter (2:2) 
14:40 
VM skiskydning Hochfilzen, direkte 
15:55 
HĂĽndbold: Orlen Wisla Plock - Bjerringbro-Silkeborg (k), direkte 
17:30 
X Factor 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:05 
TĂŚt pĂĽ bjørnene (1:2) 
20:00 
SuperclĂ sico 
21:35 
Hamilton: I nationens interesse

Svensk actionthriller fra 2012
23:20 
Mord i Wales II (2:5) 
00:50 
Fri os fra det onde

Prisvindende dansk spillefilm fra 2009
02:25 
KommissĂŚr Janine Lewis (3:19) 
03:35 
The Artist

Fransk Oscar-belønnet komedie fra 2011
TV2

TV2

01:25 
Hvad med Kevin?

Amr/britisk thriller-drama fra 2011
03:20 
Krop umulig Down Under 
04:10 
Det sejeste sjak - Catching Hell 
TV3

TV3

06:05 
Min Drømmerestaurant 1 (7) 
06:55 
Gordon Ramsays Hotelmareridt (4) 
07:45 
Bones (4) 
08:30 
NCIS (7) 
09:30 
Kvinde pĂĽ spring

Amerikansk komedie fra 2011
11:25 
Junior

Amerikansk komedie fra 1994
13:50 
Ice Age

American Oscar-nominated animation adventure from 2002
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
15:30 
Ice Age 2: PĂĽ tynd is

Amerikansk tegnefilmseventyr fra 2006
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
17:25 
Familien Nielsen (3) 
18:25 
Mumien vender tilbage

Amerikansk horrorfilm fra 2001
21:00 
50 First Dates

Amerikansk romantisk komedie fra 2004
23:00 
Overscoring

Amerikansk komedie fra 2010
01:10 
Taxi

Amerikansk actionfilm fra 2003
02:55 
John Q

Amerikansk thriller fra 2002
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
04:50 
The Mindy Project 3 (14) 
04:55 
The Wahlburgers (1) 
Kanal 5
06:05 
Undateable (5) 
06:25 
De beskidte helte (15) 
07:15 
4-Stjerners Rejse: I Lalandia med Brian fra Singleliv (29) 
08:05 
4-Stjerners Rejse: I Lalandia med Hannah fra De unge mødre (30) 
08:55 
4-Stjerners Rejse: I Lalandia med Nicky fra Singleliv (31) 
09:45 
De beskidte helte (7) 
10:45 
De beskidte helte (8) 
11:35 
Special Victims Unit (256) 
12:30 
Special Victims Unit (257) 
13:25 
CSI (257) 
14:10 
CSI (258) 
15:05 
Big Bang Theory (37) 
15:35 
Big Bang Theory (38) 
16:05 
Big Bang Theory (39) 
16:30 
Big Bang Theory (40) 
17:00 
Big Bang Theory (41) 
17:30 
Big Bang Theory (42) 
18:00 
Familien Magnussen (2) 
19:00 
5. halvleg 
20:00 
Spartan (1) 
21:00 
American Pie

Amr. komedie fra 1999
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
23:00 
Familien Magnussen (2) 
00:00 
Blindspot (13) 
00:55 
Blindspot (14) 
01:50 
CSI (214) 
02:50 
Major Crimes (21) 
03:35 
Bernie 
DR2

DR2

09:00 
Tidens Tegn 
09:55 
Tom Hardys krig mod krybskytterne (1:2) 
10:40 
Tom Hardys krig mod krybskytterne (2:2) 
11:25 
Det moderne megafĂŚngsel i Maryland 
12:15 
La dĂŠlicatesse 
14:00 
Husker du - kvindernes stemmer 
14:50 
Husker du - da Århus rockede 
15:40 
Selvsving Galla 
17:10 
Greven af Monte Cristo

Amerikansk drama fra 2001
19:15 
Felix og Vagabonden II (5:10) 
20:00 
Temalørdag: Tak for kaffe 
21:05 
Temalørdag: En duft af kaffe 
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD om TRUMP 
23:30 
The Immigrant

Amerikansk drama fra 2013
01:20 
TĂŚt pĂĽ Jimmy Savile 
02:35 
Skruen strammes

Engelsk gyserdrama fra 2009
04:05 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Live At The Apollo 
00:55 
Stand-up Live at The Apollo 
01:45 
Stjernekigger 
02:20 
Stjernekigger 
02:55 
Kongen af Queens (183) 
03:25 
Kongen af Queens (184) 
03:50 
Rude Tube - Caught on Camera 
04:20 
Rude Tube - Young Ones 
04:50 
Golden Boy (5) 
TV3plus
06:15 
Naturens vogtere 1 (3) 
07:05 
Playing House (3) 
07:30 
Playing House (4) 
07:55 
Fresh off the boat (23) 
08:20 
Fresh off the boat (24) 
08:50 
Numbers (19) 
09:45 
Numbers (20) 
10:45 
Numbers (21) 
11:40 
Numbers (22) 
12:40 
Numbers (23) 
13:40 
Numbers (24) 
14:40 
Simpsons (20) 
15:10 
Shrek

Amerikansk animeret eventyrfilm
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
16:55 
Shrek den lykkelige

Amerikansk eventyr fra 2010
18:50 
Svindel pü højt plan

Amerikansk actionkomedie fra 2011
21:00 
A Knight's Tale

Amerikansk action eventyr fra 2001
23:45 
Sudden death

Amerikansk actionfilm fra 1995
01:55 
The Punisher

Amerikansk/Tysk action-thriller fra 2004
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
04:10 
Battlestar Galactica: Blood and Chrome

Amerikansk science fiction-film fra 2012
6'eren
06:10 
Mythbusters (225) 
07:05 
Insane Pools: Off the Deep End (2) 
07:55 
Homeshopping 
08:55 
Bering Sea Gold (11) 
09:45 
Homeshopping 
10:55 
Tanked (12) 
11:55 
Tanked (13) 
12:55 
FA Cup: Burnley - Lincoln 
15:30 
FA Cup: Huddersfield - Manchester City 
18:00 
FA Cup: Wolverhampton - Chelsea 
21:00 
Pacific Rim

Amr. drama.
23:45 
Cobra

Amr. action fra 1986
01:30 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (5) 
02:25 
Banshee (19) 
03:30 
Banshee (20) 
04:35 
Running Wild with Bear Grylls (1) 
TV2 Sport
01:00 
Skiskydning: VM - stafet (m) 
02:00 
NBA: All-Star - Saturday Night, direkte 
03:20 
NBA: All-Star - Saturday Night, direkte 
04:35 
NBA: Action 
TV3 Sport 1
08:55 
Fodbold: FC NordjĂŚlland-Lyngby Boldklub 
10:55 
Motorsport: Simon Vallentin 
11:25 
Fodbold: La Liga World 
11:55 
Fodbold: La Liga Show 
12:25 
Fodbold: Preben ElkjĂŚr møder Carlo Ancelotti 
12:55 
Fodbold: Sporting Gijon-Atletico Madrid 
15:00 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
16:10 
Fodbold: Real Madrid-Espanyol 
18:15 
HĂĽndbold: SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain Handball (m) 
19:55 
Fodbold: Lorient-Nice 
20:05 
NHL: Detroit Red Wings - Washington Capitals 
22:00 
Fodbold: Barnsley-Brighton 
23:00 
Fodbold: Lorient-Nice 
00:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
00:30 
HĂĽndbold: SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain Handball (m) 
01:00 
Motorsport: Herning Motercross 2017 
02:00 
Motorsport: NASCAR - The Clash at Daytona 
04:00 
PÅ GENSYN 
TV3 Puls
06:05 
Blomster til stjernerne (1) 
06:55 
Blomster til stjernerne (2) 
07:45 
Haylie Duffs madblog (9) 
08:15 
Haylie Duffs madblog (10) 
08:50 
Briternes bedste bageri 2 (9) 
09:55 
Briternes bedste bageri 2 (10) 
11:05 
America's Next Top Model (13) 
12:05 
America's Next Top Model (14) 
13:05 
Smuk & forskruet

Amerikansk kriminaldrama fra 2015
15:00 
Masterchef USA (1) 
16:00 
Masterchef USA (2) 
17:00 
Huse for millioner San Francisco (8) 
18:00 
Ellens Møbeldesignere (1) 
18:55 
Jamie Olivers opskrift pĂĽ et sundt liv (1) 
20:00 
Better Living Through Chemistry

Amerikansk komedie fra 2014
21:55 
Morning Glory

Amerikansk komedie fra 2010
00:10 
DepotjĂŚgerne fra Texas (601) 
00:40 
DepotjĂŚgerne fra Texas (602) 
01:00 
Min beskidte hemmelighed (2) 
02:05 
Cold Justice (11) 
02:55 
All in Good Time

Britisk komedie fra 2012
04:35 
America's Next Top Model (13) 
Kanal 4
06:15 
PĂĽ nye boligeventyr (4) 
07:00 
Selvbyggerne: Drømmehuset (13) 
07:50 
Homeshopping 
08:55 
Pretty Little Liars (81) 
09:40 
Cougar Town (88) 
10:05 
Cougar Town (89) 
10:30 
Cougar Town (90) 
11:00 
Cougar Town (91) 
11:30 
American Housewife (7) 
11:55 
American Housewife (8) 
12:25 
Børn i rampelyset (1:4) 
13:25 
The Aviator

Amr. drama.
16:55 
Pirates of the Caribbean: Død mands kiste

Amr. eventyrfilm fra 2006
20:00 
Pirates of the Caribbean: Ved verdens ende

Amr. eventyrfilm fra 2007
23:30 
48 Hours (6) 
00:25 
48 Hours (7) 
01:25 
The Spectacular Now

Amr. drama fra 2013
03:15 
Betrayal (11) 
04:00 
Betrayal (12) 
04:45 
Vesterbro (5:10) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (6) 
06:25 
Marooned with Ed Stafford (4) 
07:20 
Salvage Hunters (3) 
08:15 
Chasing Classic Cars (2) 
08:40 
Chasing Classic Cars (3) 
09:05 
Overhaulin' (2) 
10:00 
Street Outlaws (6) 
11:00 
Outback Truckers (12) 
12:00 
Outback Truckers (13) 
13:00 
Yukon Men (1) 
14:00 
Yukon Men (2) 
15:00 
Yukon Men (3) 
16:00 
The Last Alaskans (10) 
17:00 
Alaskan Bush People (1) 
18:00 
Alaskan Bush People (2) 
19:00 
Wheeler Dealers (11) 
20:00 
Wheeler Dealers (16) 
21:00 
Alaskan Bush People (17) 
22:00 
Alaska: The Last Frontier (12) 
23:00 
Moonshiners (7) 
00:00 
Blood Feuds (1) 
01:00 
Mythbusters (18) 
02:00 
Mythbusters (19) 
03:00 
Dual Survival (7) 
03:55 
Wheeler Dealers (16) 
04:45 
Kindig Customs (6) 
TV2 Charlie
00:10 
Spørg Charlie 
00:50 
Sommersang i Mariehaven 
02:00 
Ærligt og kĂŚrligt 
02:25 
Godnat 
Eurosport
06:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
06:45 
ALPINT: VM, Schweiz 
07:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, Østrig 
08:30 
VINTERSPORT: Winter Sports Extra 
09:15 
ALPINT: VM, Schweiz 
10:45 
LANGREND: World Cup fra Otepaa, Estland 
12:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
12:45 
ALPINT: VM, Schweiz 
14:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, Østrig 
16:15 
KÆLK: World Cup fra Pyeong Chang, Sydkorea 
17:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
17:45 
ALPINT: VM, Schweiz 
18:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
18:45 
VINTERSPORT: Winter Sports Extra 
19:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:45 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
00:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
00:30 
VINTERSPORT: Winter Sports Extra 
01:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, Østrig 
03:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, Østrig 
04:00 
VINTERSPORT: Winter Sports Extra 
Eurosport 2
06:15 
Snooker: Welsh Open 
08:00 
Snowboard: FIS World Cup 
08:30 
KĂŚlk: World Cup 
09:30 
Kunstskøjteløb: Parrenes frie konkurrence fra Korea 
11:00 
Kunstskøjteløb: Kvinderes frie konkurrence fra Korea 
14:00 
Fodbold: Bundesliga 
15:15 
Fodbold: Bundesliga: Hertha Berlin-Bayern MĂźnchen 
17:30 
Fodbold: Bundesliga Half-Time 
18:30 
Fodbold: Bundesliga: Hamburger SV-Freiburg 
20:40 
Serie A: Empoli-Lazio 
23:00 
Fodbold: Bundesliga: Augsburg-Leverkusen 
00:50 
SNOOKER World Grand Prix PRESTON 
02:15 
Snooker: International Championship 
03:40 
Snooker: International Championship 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Under Fire 
06:25 
Animal Cops Houston Episode 9 (Series 7) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 43 (Season 4) 
08:10 
I Almost Got Away With It Episode 19 (Season 2) 
09:30 
California Investigator Episode 13 (Season 3) 
10:00 
Judge Rinder Episode 19 
11:30 
Locator, The Episode 36 
13:00 
Disappeared Episode 62 (Season 4) 
14:00 
Disappeared Episode 63 (Season 4) 
15:00 
Disappeared Episode 64 (Season 4) 
16:00 
Murder Comes To Town Episode 6 (Season 3) 
17:00 
Murder Comes To Town Rumor Has It 
18:00 
Extreme Forensics Shot In The Dark 
19:00 
Extreme Forensics Heavy Metal 
20:00 
Nowhere To Hide Three Doctors, One Wife 
21:00 
Married With Secrets Darker Shade Of Blue, A 
22:00 
Dead Silent Madness On The Lake 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 15 (Season 2) 
23:55 
Evil Kin Boneyard, The (Season 3) 
00:50 
Evil Kin Streets Of Blood (Season 3) 
01:50 
Evil Kin Road Kill (Season 3) 
02:50 
Evil Kin Lost Highway (Season 3) 
03:50 
Evil Kin House Of Secrets (Season 3) 
04:45 
California Investigator Episode 4 (Season 2) 
DRK

DRK

08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten pĂĽ DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:30 
Gudstjeneste fra Uhre Kirke ved Brande 
09:20 
Jagten pĂĽ forsvundne kunstvĂŚrker - Van Goghs vogter 
10:05 
Jagten pĂĽ forsvundne kunstvĂŚrker - Monumenternes mĂŚnd 
10:45 
Husmorens storhed og fald (4:4) 
11:15 
Danskernes Krønike - Vores børn 
11:45 
Danske drømme (1:10) 
12:45 
Kvit eller Dobbelt (6:10) 
13:45 
aHA! 
14:30 
aHA! 
15:10 
SĂĽ gIKK 
15:40 
SĂĽ gIKK. 
16:10 
Ingen tid til kĂŚrtegn

Bodil-belønnet dansk drama fra 1957
17:45 
Halløj pĂĽ badehotellet (3:12) 
18:20 
Halløj pĂĽ badehotellet (4:12) 
18:50 
Huset pĂĽ Christianshavn (82) 
19:15 
Huset pĂĽ Christianshavn (83) 
19:50 
Før Søndagen 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Ved første blik 
21:15 
Rick Stein: Fra Venedig til Istanbul (5:7) 
22:15 
Hitchcock

Amerikansk autentisk drama fra 2012
23:45 
Being Julia

Engelsk komediedrama fra 2004
01:25 
Karamel

Libanesisk romantisk komedie fra 2007
02:55 
Opgør ved daggry

Amerikansk krigsdrama fra 1979
04:50 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans 
06:30 
Morgengymnastikken: Guns, graviditetstrĂŚning og flad mave 
07:00 
Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans 
07:30 
Morgengymnastikken: Guns, graviditetstrĂŚning og flad mave 
09:45 
I kødet pĂĽ seksualitet 
10:45 
I kødet pĂĽ sexisme 
11:45 
De utrolige supermennesker - Overnaturlige evner 
12:35 
De utrolige supermennesker - Overmenneskelig styrke 
13:15 
De utrolige supermennesker - Hjernens magt 
14:05 
Obesity: The Post Mortem 
15:00 
Ung og stinkende rig (6:6) 
15:45 
Verdens vildeste TV: Filippinerne 
16:05 
Verdens vildeste TV: New Zealand 
16:30 
Verdens vildeste TV: Bag kameraet 
16:50 
De smukke piger (5:6) 
17:20 
Efterlyst kĂŚrlighed (5:6) 
17:50 
The Third Wheel

Amerikansk komedie fra 2002
19:15 
Alene i vildmarken (8:10) 
20:00 
The Graham Norton Show 
21:00 
Grammy Awards 2017

Gafler Graham en Grammy?Danske Lukas Graham er nomineret til ikke fÌrre end tre priser, nür The Grammy Awards løber af stablen for 59
23:30 
Bad Company

Amerikansk action-komedie fra 2002
01:20 
Ringenes Herre - Kongen vender tilbage 
04:30 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
GĂŚt med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Gurli Gris 
06:35 
Gurli Gris 
06:45 
Op og Hop II (3) 
06:55 
Chuggington 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
07:30 
Prop og Berta 
08:45 
Ring til Ramasjang 
08:55 
Pippi Langstrømpe 
09:30 
Alfons Åberg 
09:45 
Vaffelhjerte (4) 
10:05 
Min nye søster (1:8) 
10:10 
Min nye søster (2:8) 
10:20 
Min nye søster (3:8) 
10:25 
Min nye søster (4:8) 
10:35 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
10:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
11:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
11:10 
Det kongelige spektakel 
11:30 
Det kongelige spektakel 
11:55 
Vilde venner (13) 
12:10 
Lille Nørd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Rosa fra Rouladegade 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes Sørøvershow (12) 
14:20 
Sofus (3) 
14:35 
Der var engang... 
15:00 
Peter Kanin 
15:15 
Op og hop (8) 
15:25 
Søpapegøjernes ø 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Dora udforskeren 
16:45 
Drengen de kaldte kylling (3:5) 
17:00 
Der var engang.... 
17:30 
Sigurds Bjørnetime 
18:00 
Jake og piraterne pĂĽ Ønskeøen 
18:20 
Snurre Snup møder en gremlin 
18:30 
101 Dalmatinere II - Kvik pĂĽ eventyr i London 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Mig og min robot 
06:35 
Mig og min robot 
06:50 
Zorro (25) 
07:10 
Zorro (26) 
07:30 
Junglebanden 
07:40 
Junglebanden 
07:55 
Freaktown (50) 
08:05 
Freaktown (51) 
08:15 
Dragons (13) 
08:35 
Gumball III (13) 
09:00 
Thor - legenden fra Valhalla 
10:15 
Ultra Factor - Del 1 
10:40 
Ultra Factor - Del 2 
11:00 
Braceface (22) 
11:25 
Braceface (23) 
11:45 
Nina Patalo 
11:55 
Nina Patalo 
12:00 
Loulou fra Montmartre (13) 
12:30 
Tintin 
12:50 
Mission: Eftersidning II (17) 
13:15 
Sam & Cat II (11) 
13:35 
Sam & Cat II (12) 
14:00 
Sam & Cat II (13) 
14:20 
Sam & Cat II (14) 
14:45 
Sam & Cat II (15) 
15:05 
Sam & Cat II (16) 
15:30 
Sam & Cat II (17) 
15:50 
Sam & Cat II (18) 
16:15 
Sam & Cat II (19) 
16:35 
Sam & Cat II (20) 
17:00 
Den barske klode (6) 
17:30 
Den barske klode (7) 
18:00 
Ultras Dance Crew (14) - Guldtuben (1:2) Den store konkurrence 
18:15 
Ultras Dance Crew (15) - Guldtuben (2:2) Det store show 
18:30 
Ultras Sorte Kageshow I (5) 
19:00 
Tintin og det hemmelige vĂĽben 
20:00 
Springet 
21:25 
Snydt! 
21:35 
Snydt! 
National Geographic
06:00 
Road trip med udfordringer (6) 
07:00 
Brain Games (5) 
07:30 
Brain Games (4) 
08:00 
Street Smart (3) 
08:30 
Street Smart (4) 
09:00 
Biler i nød (6) 
10:00 
Biler i nød (7) 
11:00 
Antarktis (5) 
12:00 
Before the Flood (1) 
14:00 
Undersøgelse af flystyrt (6) 
15:00 
Richard Hammonds vilde vejr (3) 
16:00 
Witness (1) 
17:00 
I tornadoens øje (1) 
18:00 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
18:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
19:00 
Amerikas nationalparker (4) 
20:00 
Vugge til grav (1) 
22:00 
Undersøgelse af flystyrt (9) 
23:00 
Drugs Inc. (2) 
00:00 
SĂĽdan fanger man en smugler (2) 
01:00 
Fanget i Udlandet 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (1) 
03:00 
Spøgelserne fra Pearl Harbor (1) 
04:00 
Biler i nød (1) 
TV2 FRI
00:30 
Det lille auktionshus 
01:25 
Fantasifulde rum (UK) 
02:20 
Den flyvende dyrlĂŚge 
03:15 
Den flyvende dyrlĂŚge 
04:05 
Sommer med Ernst 
04:55 
Quiz pĂĽ gaflen 
TV3 sport 2
08:40 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
12:40 
HĂĽndbold: Maccabi Tel Aviv-KIF Kolding København (m) 
14:30 
Motorsport: Simon Vallentin 
15:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
15:30 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
15:55 
Fodbold: Silkeborg IF-AC Horsens 
18:00 
Fodbold: Opfølgning pĂĽ Alka Superliga 
18:40 
HĂĽndbold: GOG-RD Riko Ribnica (m) 
20:30 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
21:30 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
23:30 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
01:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
02:05 
NHL: Arizona Coyotes-San JosĂŠ Sharks 
Kl: 13:09 Dato: 24-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 HjĂŚlp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?