Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Det S√łde Sommerliv (3:6) 
06:40 
Aftenshowet 
07:30 
Hammerslag (2:10) 
08:15 
Vores ukendte Danmark (4:7) 
09:00 
En ny begyndelse (5) 
09:45 
Downton Abbey IV (7:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (299) 
11:15 
Antikkrejlerne (300) 
12:00 
Bonder√łven 2013 (7) 
12:30 
I hus til halsen III (7) 
13:15 
Hammerslag (8:10) 
14:05 
Taggart: Jagten p√• en morder (3:3) 
15:00 
Dalgliesh: Indviet til mord (3:6) 
15:50 
Dalgliesh: Indviet til mord (4:6) 
16:40 
Downton Abbey IV (8:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Bonder√łven (4) 
20:30 
P√• Landevejen (4:6) 
21:00 
AftenTour 2017 - 16. etape: Le Puy-en-Velay-Romans-sur-Is√®re, 165 km 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Arne Dahls A-gruppen: V√¶ldige vande (1:2) 
23:25 
Sagen gen√•bnet (37): Skorpioner 
01:05 
Str√łmerne fra Liverpool (2:12) 
01:55 
Spooks (26) 
02:50 
Camilla - i haven (2) 
03:20 
Hammerslag (8:10) 
04:05 
I hus til halsen III (7) 
04:50 
Danmarks sk√łnneste sommerhus - NordJylland 
TV2

TV2

00:25 
Drillbit Taylor

Amr. komedie fra 2008
02:10 
Cold Case (118) 
03:00 
Cold Case (117) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Chrisleys vilde familie 1 (3) 
06:25 
Friends to lovers (3) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (19) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (20) 
09:05 
Luksusf√¶lden 3 (11) 
10:05 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (3) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (2) 
12:00 
Undercover Boss 2 (21) 
13:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (2) 
14:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (3) 
15:00 
Divaer i junglen (11) 
16:00 
Undercover Boss 2 (22) 
17:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (4) 
18:00 
Luksusf√¶lden (4) 
19:00 
Luksusf√¶lden (5) 
20:00 
Luksusf√¶lden (9) 
21:00 
Undercover Boss US (6) 
22:00 
Footloose

Amerikansk komedie fra 2011
00:25 
Jennifer's body

Amerikansk gyserkomedie fra 2009
02:25 
NCIS 6 (123) 
03:15 
NCIS 6 (124) 
04:00 
Bones 4 (68) 
04:45 
Bones 4 (69) 
Kanal 5
06:25 
Hverdagens helte 
06:50 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
07:35 
Rod i k√łkkenet (22:24) 
08:25 
Sp√łgelsesj√¶gerne (5) 
09:10 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (15) 
10:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (16) 
10:55 
Veronica Mars (58) 
11:50 
Veronica Mars (59) 
12:40 
Special Victims Unit (152) 
13:30 
CSI (124) 
14:25 
CSI (125) 
15:25 
CSI: NY (147) 
16:20 
CSI: NY (150) 
17:15 
Special Victims Unit (155) 
18:10 
Big Bang Theory (212) 
18:35 
Big Bang Theory (213) 
19:05 
Big Bang Theory (214) 
19:35 
Big Bang Theory (215) 
20:00 
Big Bang Theory (216) 
20:30 
Big Bang Theory (217) 
21:00 
Scorpion (7) 
22:00 
Scorpion (8) 
23:00 
Big Bang Theory (214) 
23:20 
Big Bang Theory (215) 
23:55 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (4) 
00:20 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (5) 
00:55 
Goon 
02:35 
KRIMI5 (62) 
03:35 
KRIMI5 (63) 
04:20 
KRIMI5 (61) 
DR2

DR2

08:40 
Smag p√• Senegal 
09:20 
Smag p√• Buenos Aires 
10:00 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Libanon 
10:45 
√ėsters√łen rundt med Hairy Bikers - Sydsverige (6:6) 
11:45 
Malm√ł-politiet (5:6) 
12:40 
Malm√ł-politiet (6:6) 
13:40 
Quizzen med Signe Molde 
14:05 
Quizzen med Signe Molde 
14:35 
So Ein Ding : Du er fyret! 
15:05 
So ein Ding- mobilbetaling 
15:35 
Nak & √Üd - en blish√łne p√• Langeland (8:10) 
16:15 
Nak & √Üd - en elg i Sverige 
16:55 
Taiwans plastikpalads: Verdens gr√łnneste bygning 
17:45 
Verdens h√łjeste tv-t√•rn 
18:35 
Husker du... 2000 
19:20 
Nak & √Üd - en h√łjlandshjort i Skotland (10:10) 
20:00 
Udkantsm√¶glerne II (3:10) 
20:30 
Vi elsker Falster 
22:30 
Deadline 
23:00 
Detektiverne (2:3) 
00:00 
Quizzen med Signe Molde 
00:30 
So ein Ding- mobilbetaling 
01:00 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Ukraine 
01:45 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Dybvaaaaad! 
00:35 
Dybvaaaaad! 
01:05 
FC Zulu 
01:40 
FC Zulu 
02:10 
Batman 
02:40 
Batman 
03:05 
Rude Tube - Animal Crackers 
03:40 
Rude Tube - Adults Only 
04:10 
Kongen af Queens (188) 
04:35 
Kongen af Queens (189) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (2) 
06:20 
The Crazy Ones (3) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (6) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (7) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (8) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (9) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (11) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (12) 
09:30 
Battle Creek (2) 
10:25 
Bones 6 (20) 
11:20 
Bones 6 (21) 
12:15 
Numbers (1) 
13:05 
Numbers (2) 
14:00 
Hawaii Five-0 1 (17) 
15:00 
Hawaii Five-0 1 (18) 
16:00 
NCIS 9 (22) 
17:00 
NCIS 9 (23) 
18:00 
Hawaii Five-O (5) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (24) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (1) 
21:00 
Hawaii Five-O (7) 
22:00 
The Marine

Amerikansk actionfilm fra 2006
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:50 
Bats: Human Harvest

Amerikansk skrækfilm fra 2007
01:35 
The Blacklist (8) 
02:35 
The Vampire Diaries (6) 
03:20 
The Vampire Diaries (7) 
04:05 
Two And A Half Men 11 (19) 
04:30 
Two And A Half Men 11 (20) 
04:50 
Battle Creek (2) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (8) 
07:20 
Big Giant Swords (5) 
09:10 
Bering Sea Gold (7) 
10:05 
Bering Sea Gold (8) 
12:10 
Tanked (20) 
13:05 
Tanked (1) 
14:05 
Salvage Hunters (7) 
15:05 
Salvage Hunters (8) 
16:05 
Bear Grylls - Get Out Alive (8) 
17:05 
Two and a half men (175) 
17:35 
Two and a half men (176) 
18:05 
Human Target (9:25) 
19:00 
Human Target (10:25) 
20:00 
CSI: NY (35) 
21:00 
Lockout

Amr. actionfilm fra 2012
23:00 
The Samaritan

Amr. krimigyser fra 2012
01:00 
Naked and Afraid (9) 
02:00 
Naked and Afraid (10) 
03:00 
Salvage Hunters (8) 
03:45 
Salvage Hunters (9) 
04:35 
What Happened Next (10) 
TV2 Sport
00:00 
Fodbold: EM - √ėstrig-Schweiz (k) 
01:00 
Fodbold: EM - Frankrig-Island (k) 
01:55 
Fodbold: EM - Frankrig-Island (k) 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
11:00 
Fodbold: MUTV 
11:15 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
13:15 
Fodbold: AC Milan-Borussia Dortmund 
15:20 
Fodbold: Star Sixes 
16:45 
Fodbold: OB-FC Nordsj√¶lland 
18:30 
Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Martin Braithwaite 
19:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
19:30 
Fodbold: Rundt om runden 
20:00 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
22:00 
Fodbold: AC Milan-Borussia Dortmund 
00:00 
Fodbold: Br√łndby-FC Midtjylland 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (15) 
06:45 
HOSPITALET (21) 
07:10 
Dr√łmmeboliger (4) 
08:00 
Huse for millioner LA (8) 
09:00 
Ekstreme samlere 6 (3) 
10:00 
Dr. Phil (2580) 
11:00 
Dr. Phil (2581) 
12:00 
Ekstreme samlere 6 (4) 
13:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (8) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (4) 
15:00 
Jeopardy (16) 
16:00 
Depotj√¶gerne (10) 
16:30 
Depotj√¶gerne (11) 
17:00 
Huse for millioner LA (9) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (8) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (9) 
19:00 
Depotj√¶gerne (12) 
19:30 
Depotj√¶gerne (13) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (5) 
21:00 
Kærlighedens sprog

Amerikansk romantisk drama fra 2015
23:00 
Flammende forelskelse

Amerikansk komedie fra 2014
01:00 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (424) 
01:35 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (425) 
02:05 
Dr. Phil (2411) 
02:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (8) 
03:45 
Cold Justice (17) 
04:30 
Cold Justice (18) 
Kanal 4
06:00 
Ghost Whisperer (10) 
06:45 
Silas, Johannes og Louise (10) 
07:30 
De unge m√łdre (470) 
09:20 
Flipping Out (35) 
10:10 
Flipping Out (36) 
11:05 
Greys hvide verden (148) 
12:05 
Greys hvide verden (149) 
13:00 
B√łrn p√• hospitalet (1) 
14:00 
B√łrn p√• hospitalet (2) 
15:00 
Say Yes to the Dress (1) 
15:30 
Say Yes to the Dress (2) 
16:00 
De unge m√łdre (470) 
17:00 
Greys hvide verden (150) 
18:00 
Greys hvide verden (151) 
19:00 
De unge m√łdre (471) 
20:00 
Say Yes to the Dress (17) 
20:30 
Say Yes to the Dress (18) 
21:00 
Before we go

Amr. komedie fra 2014
23:00 
One Born Every minute (14) 
00:00 
One Born Every Minute (1) 
01:00 
Forsvundet 
02:00 
Forsvundet 
03:00 
Paula Zahn p√• sagen 
03:45 
Paula Zahn p√• sagen 
04:35 
Ghost Whisperer (10) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (13) 
06:25 
Auction Kings (3) 
06:55 
Auction Kings (4) 
07:20 
Treehouse Masters (8) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (7) 
09:05 
Wheeler Dealers (2) 
10:00 
Fast N' Loud (7) 
11:00 
Deadliest Catch (15) 
12:00 
Outback Truckers (11) 
13:00 
Outback Truckers (12) 
14:00 
Yukon Men (8) 
15:00 
How It's Made (23) 
15:30 
How It's Made (24) 
16:00 
Americarna (8) 
17:00 
Mythbusters (21) 
18:00 
Wheeler Dealers (3) 
19:00 
Fast N' Loud (19) 
20:00 
Deadliest Catch (3) 
21:00 
Deadliest Catch (4) 
22:00 
Cooper's Treasure (3) 
23:00 
Yukon Men (1) 
00:00 
Mythbusters (167) 
01:00 
Deadliest Catch (4) 
02:00 
Cooper's Treasure (3) 
03:00 
Dual Survival (14) 
03:55 
Deadliest Catch (15) 
04:45 
Fast N' Loud (7) 
TV2 Charlie
00:50 
Hvem kender hvem 
01:40 
Murdoch-mysterierne (39) 
02:35 
Skadestuen i Holby (273) 
03:25 
Godnat 
Eurosport
06:02 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
07:16 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
08:34 
CYKLING: Tour de France 
09:08 
SPORT: WATTS 
10:02 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
10:59 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
12:08 
VINTERSPORT: Chasing History 
12:14 
CYKLING: Tour de France 
13:15 
CYKLING: Tour de France Extra 
13:35 
CYKLING: Tour de France 
17:15 
CYKLING: Tour de France Extra 
17:48 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:02 
CYKLING: Tour de France 
20:33 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
22:45 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
MOTORSPORT: World Endurance Championships fra N√ľrburgring, Tyskland 
23:35 
FORMULA E: FIA Championship fra New York, USA 
00:33 
FIA WTCC: WTCC All Access 
01:03 
MOTORSPORT: Porsche Super Cup fra Silverstone, Storbritannien 
01:23 
VINTERSPORT: Chasing History 
01:27 
CYKLING: Tour de France 
03:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
04:30 
CYKLING: Tour de France 
Eurosport 2
07:00 
Atletik: IAAF Ungdoms VM 
08:00 
Atletik: U23 EM 
09:00 
Winter sports: Chasing History 
09:05 
Watts 
09:15 
Cykling: Tour de France 
09:45 
Udspring: VM 
12:15 
Fodbold: EM 
13:30 
Fodbold: EM 
14:55 
Winter sports: Chasing History 
15:00 
Udspring: VM 
15:30 
Udspring: VM 
17:00 
Udspring: VM 
18:00 
Udspring: VM 
18:30 
Udspring: VM 
20:00 
Udspring: VM 
21:00 
Cykling: Tour of France Le Tour by LeMond 
22:00 
Cykling: Tour de France 
23:35 
Atletik: EAA Meetings 
01:00 
Atletik: IAAF World Relays 
02:00 
Atletik: IAAF World Relays 
ID

ID

06:00 
Disappeared (32) 
06:45 
The Locator (39) 
07:10 
California Investigator (8) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (3) 
08:15 
Fatal Encounters (16) 
09:00 
Swamp Murders (10) 
09:45 
Murder Shift (15) 
10:30 
I Almost Got Away With It (19) 
11:15 
Blood Relatives (7) 
12:00 
Disappeared (9) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
13:30 
The Locator (39) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (4) 
14:40 
Fatal Encounters (2) 
15:25 
Swamp Murders (1) 
16:10 
Murder Shift (16) 
16:55 
I Almost Got Away With It (24) 
17:40 
Disappeared (27) 
18:25 
The Locator (41) 
18:45 
Blood Relatives (8) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (2) 
20:15 
Disappeared (10) 
21:00 
Suspicion (6) 
21:45 
Forensic Justice (8) 
22:30 
Extreme Forensics (21) 
23:15 
Deadly Women (12) 
00:00 
The Haunted (7) 
00:45 
Suspicion (6) 
01:30 
Forensic Justice (8) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (5) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (6) 
03:00 
Ghost Lab (12) 
03:45 
The Haunted (7) 
04:30 
Fatal Encounters (2) 
DRK

DRK

06:15 
Solens mad (4:6) 
06:40 
Taxa (33:56) 
07:20 
Taxa (34:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens Sang: Se nordenvindens jagen 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Gamle Danmark (6) 
10:55 
Gamle Danmark (7) 
12:35 
Guldkorn - Danmark i 1964 
12:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:25 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:55 
Store danskere - Harald Lander 
14:35 
Store danskere - Osvald Helmuth 
15:15 
Frederik - Konge til alle tider (2:6) 
15:45 
Dronning til alle tider (1:6) 
16:10 
Dronning til alle tider (2:6) 
16:40 
70'erne: Watergate 
17:20 
70'erne: 1970'ernes tv 
18:05 
Antikkens vidundere (2:3) 
18:55 
Rick Stein i Reykjavik 
19:56 
Dagens Sang: Se nordenvindens jagen 
20:00 
Rick Stein i Berlin 
21:00 
Summer of Love 
21:45 
Natbio: Manon og kilden

Fransk drama fra 1986
23:35 
Kilden i Provence

Fransk drama fra 1986
01:30 
N√•r der bliver tid til k√¶rlighed 
02:45 
Historien om den norske kongefamilie (1:7) 
03:45 
Historien om den norske kongefamilie (2:7) 
04:44 
Dagens Sang: Se nordenvindens jagen 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
10:15 
Hvem, hvad, mord - v√•ben 
10:45 
Det ender med drab: Liget i kummefryseren 
11:15 
Pranksters Paradise (3) 
11:30 
Det ekstreme Sydafrika: De hvide slumkvarterer 
12:30 
Det ekstreme Sydafrika: Knive og kriminalitet 
13:25 
Fuckr med dn hjrne (9:10) 
14:00 
Ripper Street (8) 
14:50 
Sunshine

Amerikansk science fiction-film fra 2007
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
16:40 
Fremtidens teknologi: Japan (8:10) 
17:05 
VICE: Mexicos forsvundne studerende 
17:40 
Himalaya: En livsfarlig ekspedition (5:5) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
The Graham Norton Show 
20:45 
Gift ved f√łrste blik USA III (14:15) 
22:05 
Min lille s√łster

Svensk prisbel√łnnet drama fra 2015
23:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:20 
Ultimate Rush III 
00:45 
VICE: Mord, kaos og meditation 
01:35 
Det ender med drab: Far, mor og morder 
02:05 
Det ender med drab: Br√łdre 
02:35 
Nuttet Om Natten 
03:35 
Nuttet Om Natten 
04:35 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:30 
Brandmand Sam 
06:45 
Sikker & S√łn II (12) 
06:55 
Vilde venner II (4) 
07:20 
Gurli Gris VI (3) 
07:25 
Gurli Gris VI (4) 
07:30 
Sol snart 6 √•r (3) 
07:35 
Sol snart 6 √•r (4) 
07:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (33) 
07:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (34) 
08:10 
Onkel Rejes s√łr√łvershow II (7) 
08:30 
Brillebj√łrn (17) 
08:35 
Paw Patrol II (17) 
09:00 
Sommer Summarum 
10:00 
Masha og Bj√łrnen (17) 
10:05 
Mashas eventyr (17) 
10:10 
Morten Skildpadde (17) 
10:35 
Rosa fra Rouladegade II (7) 
11:05 
Ramajetterne III (4) 
11:25 
Mit k√¶ledyr - en leopardgekko 
11:35 
Mumsfilibaba med h√łns (7) 
11:40 
Minisekterne (37) 
11:50 
Kaj og Andrea f√łler sig frem 
12:15 
Ring til Ramasjang II (7) 
12:30 
Lille N√ėRD 
12:58 
Kiwi & Strit (17) 
13:00 
Ramasjang Mysteriet III (3) 
13:30 
Byttebiksen (6) 
13:50 
K√łkkenhyggen Hella 
14:15 
Monster Buster 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:05 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Sikker & S√łn II (7) 
15:40 
Gurli Gris VI (3) 
15:45 
Gurli Gris VI (4) 
15:50 
Mumitroldene (3) 
16:00 
Masha og Bj√łrnen (23) 
16:05 
Pippi Langstr√łmpe 
16:30 
Chuggington 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (37) 
16:57 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rod i Historien (4) 
17:20 
Op og hop (7) 
17:40 
Karlsson p√• taget 
18:05 
Sommer Summarum 
19:05 
Thunderbirds (21) 
19:25 
F for f√•r 
19:35 
Brandmand Sam 
19:45 
Peter Kanin 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Bugged 
06:10 
Thunderbirds (25) 
06:35 
Junglebanden 
06:45 
Junglebanden 
06:55 
Verdens bedste quiz II (1) 
07:10 
Klassen - Onde veninder (48) 
07:25 
Klassen - M√¶lkeduks (49) 
07:35 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Vortebider (10) 
07:45 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (25) 
08:35 
Gumball IV (17) 
08:45 
Gumball IV (18) 
09:00 
Soy Luna (17) 
09:40 
The Next Step II (17) 
10:05 
Backstage I (2) 
10:20 
Alle sammen sammen I (2) 
10:40 
Pendlerkids III (2) 
11:00 
KreaKampen - perler 
11:30 
Store N√łrd: Voldgrav 
11:50 
S√• er der hund (11) 
12:15 
Unik (19) 
12:35 
Hank Zipzer II (9) 
13:00 
Lou 
13:15 
Lou 
13:25 
Nina Patalo 
13:35 
Nina Patalo 
13:40 
Isas Stepz (45) 
13:55 
Isas Stepz (46) 
14:10 
The Next Step II (17) 
14:35 
Sleepover - K√łbenhavns R√•dhus 
14:50 
Braceface (23) 
15:15 
Freaktown (33) 
15:25 
Freaktown (34) 
15:35 
Wild Kratts 
16:00 
Junglebanden 
16:10 
Junglebanden 
16:25 
KreaKampen - TEGN: Finale (3:3) 
16:55 
Soy Luna (17) 
17:35 
Klassen - Skal de skilles? : Del 1 (87) 
17:50 
Klassen - Skal de skilles? : Del 2 (88) 
18:00 
The Next Step II (17) 
18:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:35 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:45 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:00 
Vores vilde verden rundt: Patagonien 
19:30 
Sofie Linde Show II (11) - Lars L√łkke Rasmussen 
20:00 
Byt familien (10) 
20:25 
Alle sammen sammen II (5) 
20:45 
Trio - Keplerdiamanterne (4:10) 
21:10 
Roy 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (27) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (28) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor 
08:00 
Teknologiens Evolution (7) 
09:00 
Jorden set fra rummet (1) 
10:00 
Hundehviskeren (11) 
11:00 
Hundehviskeren (12) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (27) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (28) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (7) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (8) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (9) 
16:00 
Ekspedition til Mars (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (4) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (21) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (29) 
20:00 
S√•dan var det (4) 
21:00 
9/11 - Den l√¶ngste krig (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
01:00 
Drugs Inc. (1) 
02:00 
S√•dan var det (4) 
03:00 
Fanget i Udlandet (6) 
04:00 
Airport Security: Colombia (6) 
TV2 FRI
00:40 
Havemagasinet 
01:15 
Havemagasinet 
01:50 
Havemagasinet 
02:30 
Sp√łrg kokken 
03:20 
Den flyvende dyrl√¶ge 
04:15 
Tosset med biler 
TV3 sport 2
09:00 
Atletik: IAAF Athletix Magazine 
09:30 
MotoGP: Tysklands Grand Prix - L√łbet 
11:00 
Formel 1: Storbritanniens Grand Prix - L√łbet 
13:00 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
15:00 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
17:00 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
19:00 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
21:00 
Tennis. Wimbledon 2017 - Finaler 
23:00 
Formel 1: Storbritanniens Grand Prix - L√łbet 
01:00 
MotoGP: Tysklands Grand Prix - L√łbet 
02:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 19:05 Dato: 28-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?