Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:25 
Aftenshowet 
07:15 
Bonder√łven (4) 
07:45 
P√• Landevejen (4:6) 
08:15 
AftenTour 2017 - 16. etape: Le Puy-en-Velay-Romans-sur-Is√®re, 165 km 
08:40 
En ny begyndelse (6) 
09:25 
Downton Abbey IV (8:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (301) 
11:15 
Antikkrejlerne (302) 
12:00 
Bonder√łven 2013 (8) 
12:30 
I hus til halsen III (8) 
13:15 
Hammerslag (9:10) 
14:00 
Hammerslag 2006 (5) 
14:30 
Taggart: Liget under gulvet (1:3) 
15:20 
Dalgliesh: Indviet til mord (5:6) 
16:10 
Dalgliesh: Indviet til mord (6:6) 
17:00 
Downton Abbey IV (9:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Guld i K√łbst√¶derne - Herning (4:10) 
21:00 
AftenTour 2017 - 17. etape: La Mure-Serre-Chevalier, 183 km 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Arne Dahls A-gruppen: V√¶ldige vande (2:2) 
23:25 
Sagen gen√•bnet (38): Magdalene 26 
01:05 
Str√łmerne fra Liverpool (3:12) 
01:55 
Spooks (27) 
02:50 
Camilla - i haven (3) 
03:20 
Hammerslag 2006 (1) 
03:50 
Hammerslag 2006 (2) 
04:15 
Hammerslag (9:10) 
TV2

TV2

00:20 
Big Fish

Amr. eventyr-drama fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:25 
Cold Case (119) 
03:10 
Cold Case (118) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Chrisleys vilde familie 1 (4) 
06:25 
Friends to lovers (4) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (20) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (21) 
09:05 
Luksusf√¶lden 3 (12) 
10:05 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (4) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (3) 
12:00 
Undercover Boss 2 (22) 
13:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (3) 
14:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (4) 
15:00 
Divaer i junglen (12) 
16:00 
Undercover Boss 3 (1) 
17:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (5) 
18:00 
Luksusf√¶lden (5) 
19:00 
Luksusf√¶lden (6) 
20:00 
Imagine That

Amerikansk/tysk komedie fra 2009
22:15 
Johnny English

Engelsk actionkomedie fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:00 
NCIS 6 (124) 
01:00 
NCIS 6 (125) 
01:50 
Bones 4 (69) 
02:45 
Bones 4 (70) 
03:30 
Johnny English

Engelsk actionkomedie fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
04:55 
Odyssey (1) 
Kanal 5
06:10 
Hverdagens helte 
06:35 
Rod i k√łkkenet (22:24) 
07:25 
Rod i k√łkkenet (23:24) 
08:10 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
09:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (16) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Mascha Vang og Dennis Knudsen (17) 
10:40 
Veronica Mars (59) 
11:30 
Veronica Mars (60) 
12:30 
Special Victims Unit (155) 
13:25 
CSI (125) 
14:25 
CSI (126) 
15:20 
CSI: NY (150) 
16:15 
CSI: NY (151) 
17:15 
Special Victims Unit (156) 
18:05 
Big Bang Theory (216) 
18:30 
Big Bang Theory (217) 
19:00 
Big Bang Theory (218) 
19:30 
Big Bang Theory (219) 
20:00 
Big Bang Theory (220) 
20:30 
Big Bang Theory (221) 
21:00 
Criminal Minds: Beyond Borders (24) 
22:00 
Criminal Minds: Beyond Borders (25) 
22:55 
Big Bang Theory (218) 
23:20 
Big Bang Theory (219) 
23:55 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (5) 
00:20 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (6) 
00:55 
The Tomorrow People (8) 
01:50 
The Tomorrow People (9) 
02:40 
KRIMI5 (63) 
03:30 
KRIMI5 (64) 
04:20 
Hverdagens helte (8) 
04:45 
Hverdagens helte (6) 
DR2

DR2

08:30 
Smag p√• Las Vegas 
09:10 
Smag p√• Punjab 
09:50 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Ukraine 
10:55 
Naturligvis (1:5) - √łkologisk og gratis 
11:35 
Malm√ł-politiet (6:6) 
12:30 
En reporter p√• tur (1:6) - En anderledes forestilling 
13:30 
Quizzen med Signe Molde 
14:00 
Quizzen med Signe Molde 
14:30 
So ein Ding- mobilbetaling 
15:00 
Moderne mirakler (1:6) 
15:30 
Nak & √Üd - en elg i Sverige 
16:10 
Nak & √Üd - en h√łjlandshjort i Skotland (10:10) 
16:50 
Verdens h√łjeste tv-t√•rn 
17:40 
Den ultimative sportsvogn 
18:30 
Husker du ... 1999 
19:20 
Jagt - danskernes nye yndlingshobby 
20:00 
Prey - jaget vildt 
22:30 
Deadline 
23:00 
Detektiverne (3:3) 
00:00 
Quizzen med Signe Molde 
00:30 
Sex i Tyskland 
01:15 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Sydafrika 
02:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:20 
Dybvaaaaad! 
00:50 
FC Zulu 
01:25 
FC Zulu 
01:55 
Batman 
02:25 
Batman 
02:55 
Rude Tube - Adults Only 
03:25 
Kongen af Queens (190) 
03:50 
Kongen af Queens (191) 
04:15 
Naked News Uncovered 
04:45 
Suburgatory (47) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (3) 
06:20 
The Crazy Ones (4) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (8) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (9) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (17) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (18) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (12) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (13) 
09:30 
Battle Creek (3) 
10:25 
Bones 6 (21) 
11:20 
Bones 6 (22) 
12:15 
Numbers (2) 
13:05 
Numbers (3) 
14:00 
Hawaii Five-0 1 (18) 
15:00 
Hawaii Five-0 1 (19) 
16:00 
NCIS 9 (23) 
17:00 
NCIS 9 (24) 
18:00 
Hawaii Five-O (7) 
19:00 
Fodbold: Optakt til UEFA Champions League - Kvalifikation 
19:30 
Fodbold: FC K√łbenhavn-MSK Zilina 
21:30 
Fodbold: Opf√łlgning p√• UEFA Champions League 
22:00 
Marine 3: Homefront

Amerikansk actionthriller fra 2013
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:50 
The Marine

Amerikansk actionfilm fra 2006
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:40 
The Blacklist (9) 
02:35 
The Vampire Diaries (7) 
03:20 
The Vampire Diaries (8) 
04:05 
Two And A Half Men 11 (20) 
04:30 
Two And A Half Men 11 (21) 
04:50 
Battle Creek (3) 
6'eren
06:10 
Moonshiners (9) 
07:00 
Big Giant Swords (6) 
08:50 
Bering Sea Gold (9) 
09:50 
Bering Sea Gold (10) 
11:55 
ASIA TROPHY Semi-finale

14:00 
Salvage Hunters (9) 
15:00 
Salvage Hunters (10) 
16:00 
Bear Grylls - Escape from Hell (1) 
17:00 
Two and a half men (176) 
17:30 
Two and a half men (177) 
18:00 
Human Target (10:25) 
19:00 
Human Target (11:25) 
20:00 
CSI: NY (36) 
21:00 
De vilde svin

Amr. komedie fra 2007
23:10 
Running Scared

Amr. action
01:30 
Naked and Afraid (11) 
02:30 
Naked and Afraid (12) 
03:25 
Salvage Hunters (10) 
04:15 
Salvage Hunters (1) 
TV2 Sport
00:00 
Fodbold: EM - Spanien-Portugal (k) 
01:00 
Fodbold: EM - England-Skotland (k) 
01:55 
Fodbold: EM - England-Skotland (k) 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: MUTV 
09:15 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
11:15 
Fodbold: AC Milan-Borussia Dortmund 
13:15 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Arsenal 
15:20 
Fodbold: Star Sixes 
16:45 
Fodbold: Star Sixes 
18:35 
Fodbold: Rundt om runden 
19:10 
Fodbold: Rosenborg-Dundalk 
21:15 
Valioliiga Asia Trophy: Liverpool - Crystal Palace 
23:15 
Fodbold: FC K√łbenhavn-MSK Zilina 
01:15 
Magasin: Fodbold Premier League World 
02:00 
Fodbold: AS Roma-Paris Saint-Germain 
04:05 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (16) 
06:45 
HOSPITALET (22) 
07:10 
Dr√łmmeboliger (5) 
08:00 
Huse for millioner LA (9) 
09:00 
Ekstreme samlere 6 (4) 
10:00 
Dr. Phil (2581) 
11:00 
Dr. Phil (2582) 
12:00 
Ekstreme samlere 6 (5) 
13:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (9) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (5) 
15:00 
Jeopardy (17) 
16:00 
Depotj√¶gerne (12) 
16:30 
Depotj√¶gerne (13) 
17:00 
Huse for millioner LA (10) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (9) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (10) 
19:00 
Depotj√¶gerne (14) 
19:30 
Depotj√¶gerne (15) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (6) 
21:00 
Perfekt på papiret

Amerikansk komedie fra 2015
23:00 
Kærlighedens sprog

Amerikansk romantisk drama fra 2015
01:00 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (425) 
01:35 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (426) 
02:05 
Dr. Phil (2412) 
02:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (9) 
03:45 
Cold Justice (18) 
04:30 
Cold Justice (19) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (11) 
06:50 
Silas, Johannes og Louise (11) 
07:35 
De unge m√łdre (471) 
09:25 
Flipping Out (36) 
10:10 
Flipping Out (37) 
11:10 
Greys hvide verden (150) 
12:05 
Greys hvide verden (151) 
13:05 
B√łrn p√• hospitalet (2) 
14:00 
B√łrn p√• hospitalet (3) 
15:00 
Say Yes to the Dress (3) 
15:30 
Say Yes to the Dress (4) 
16:00 
De unge m√łdre (471) 
17:00 
Greys hvide verden (152) 
18:00 
Greys hvide verden (153) 
19:00 
De unge m√łdre (472) 
20:00 
Say Yes to the Dress (1) 
20:30 
Say Yes to the Dress (2) 
21:00 
Confessions of a Shopaholic 
23:10 
One Born Every Minute (1) 
00:10 
One Born Every Minute (2) 
01:15 
Forsvundet 
02:15 
Forsvundet 
03:10 
Paula Zahn p√• sagen 
04:00 
Paula Zahn p√• sagen 
04:45 
Say Yes to the Dress (2) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (1) 
06:25 
Auction Kings (5) 
06:55 
Auction Kings (6) 
07:20 
Treehouse Masters (9) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (8) 
09:05 
Wheeler Dealers (3) 
10:00 
Fast N' Loud (10) 
11:00 
Deadliest Catch (16) 
13:00 
Outback Truckers (13) 
14:00 
Yukon Men (1) 
15:00 
How It's Made (25) 
15:30 
How It's Made (26) 
16:00 
Classic Car Rescue (7) 
17:00 
Mythbusters (22) 
18:00 
Wheeler Dealers (4) 
19:00 
Fast N' Loud (20) 
20:00 
Supertruckers (2) 
21:00 
Supertruckers (3) 
22:00 
Alaskan Bush People (27) 
23:00 
Yukon Men (2) 
00:00 
Mythbusters (168) 
01:00 
Supertruckers (3) 
02:00 
Alaskan Bush People (27) 
03:00 
Dual Survival (14) 
03:55 
Deadliest Catch (16) 
TV2 Charlie
00:45 
Hvem kender hvem 
01:35 
Murdoch-mysterierne (40) 
02:35 
Skadestuen i Holby (274) 
03:20 
Godnat 
Eurosport
06:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
07:15 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
08:25 
VINTERSPORT: Chasing History 
08:30 
CYKLING: Tour de France 
09:55 
SPORT: FISU Athlete Story 
10:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
11:00 
CYKLING: Le Tour by LeMond 
12:00 
CYKLING: Tour de France Extra 
12:15 
CYKLING: Tour de France 
17:30 
CYKLING: Tour de France Extra 
17:45 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
CYKLING: Tour de France 
20:30 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
22:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
22:50 
CYKLING: Tour de France 
00:00 
MOTORSPORT: World Endurance Championships fra N√ľrburgring, Tyskland 
00:30 
FORMULA E: FIA Championship fra New York, USA 
01:30 
CYKLING: Tour de France 
03:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
04:30 
CYKLING: Tour de France 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: Tour de France 
08:30 
Motorsport: Porsche Super Cup 
09:15 
Motorsport: World Endurance Championships 
09:45 
Udspring: VM 
12:30 
Winter sports: Chasing History 
12:35 
Fodbold: EM 
13:45 
Fodbold: EM 
15:00 
Udspring: VM 
15:30 
Udspring: VM 
17:00 
Formel E: FIA Championship 
18:00 
Udspring: VM 
18:30 
Udspring: VM 
20:00 
FISU Athlete Story 
20:05 
Udspring: VM 
21:00 
Cykling: Tour of France Le Tour by LeMond 
22:00 
Winter sports: Chasing History 
22:05 
Udspring: VM semifinale 
23:50 
Atletik: IAAF World Youth Championship 
01:20 
Atletik: IAAF Youth Championship 
02:50 
Atletik: IAAF World Youth Championship 
04:15 
Atletik: IAAF World Youth Championship 
ID

ID

06:00 
Disappeared (33) 
06:45 
The Locator (41) 
07:10 
California Investigator (9) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (4) 
08:15 
Fatal Encounters (2) 
09:00 
Swamp Murders (1) 
09:45 
Murder Shift (16) 
10:30 
I Almost Got Away With It (24) 
11:15 
Blood Relatives (8) 
12:00 
Disappeared (10) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (2) 
13:30 
The Locator (41) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (21) 
14:40 
Fatal Encounters (3) 
15:25 
Swamp Murders (2) 
16:10 
Murder Shift (17) 
16:55 
I Almost Got Away With It (26) 
17:40 
Disappeared (28) 
18:25 
The Locator (42) 
18:45 
Blood Relatives (11) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (3) 
20:15 
Disappeared (40) 
21:00 
Indecent Proposal (11) 
21:25 
Indecent Proposal (12) 
21:45 
Deadly Devotion (3) 
22:30 
Extreme Forensics (22) 
23:15 
Deadly Women (13) 
00:00 
The Haunted (8) 
00:45 
Indecent Proposal (11) 
01:10 
Indecent Proposal (12) 
01:30 
Deadly Devotion (3) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (7) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (8) 
03:00 
Ghost Lab (13) 
03:45 
The Haunted (8) 
04:30 
Fatal Encounters (3) 
DRK

DRK

06:15 
Solens mad (5:6) 
06:40 
Taxa (34:56) 
07:20 
Taxa (35:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens Sang: Nirvana 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Gamle Danmark (7) 
11:15 
Gamle Danmark (8) 
12:35 
Guldkorn - Danmark i 1966 
12:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:50 
Store danskere - Osvald Helmuth 
14:30 
Store danskere - Bodil Koch 
15:10 
Frederik - Konge til alle tider (3:6) 
15:40 
Dronning til alle tider (2:6) 
16:05 
Dronning til alle tider (3:6) 
16:35 
70'erne: 1970'ernes tv 
17:15 
70'erne: Fred med √¶re 
17:55 
Huset p√• Christianshavn (38) 
18:25 
Huset p√• Christianshavn (39) 
18:55 
Fl√•dens historie (4:7) 
19:55 
Dagens Sang: Nirvana 
20:00 
Fl√•dens historie (5:7) 
21:00 
Historiequizzen: K√łbenhavns universitet ll 
21:30 
Mord i middelalderen - Mordet i Finderup Lade (3:4) 
22:00 
Historien om Danmark: Tidlig middelalder 
23:00 
G√•den om P√•ske√łen 
23:50 
The Mule

Amerikansk thriller fra 2012
01:20 
Skyerne over Sils Maria

Fransk drama fra 2014
03:20 
Historien om den norske kongefamilie (2:7) 
04:15 
Historien om den norske kongefamilie (3:7) 
04:55 
Dagens Sang: Nirvana 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger 
09:40 
Det ender med drab: Far, mor og morder 
10:05 
Det ender med drab: Br√łdre 
10:35 
Det ekstreme Sydafrika: Mirakelpr√¶sten 
11:35 
What on Earth (1:6) 
12:20 
Himalaya: En livsfarlig ekspedition (5:5) 
13:10 
Fuckr med dn hjrne (10:10) 
13:40 
Ripper Street II (1:8) 
14:30 
VICE: Mord, kaos og meditation 
15:20 
Underverdenens k√łbm√¶nd - n√¶sehorn 
16:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
16:45 
Pranksters Paradise (3) 
17:05 
Family Guy 
17:25 
Family Guy 
17:50 
EM fodbold: Spanien-Portugal (k), direkte 
20:00 
Verdens v√¶rste f√¶ngsler: Filippinerne 
20:45 
Fremtidens teknologi: Rusland (9:10) 
21:10 
Joe Tech - Flyttemand (3:8) 
21:30 
Headhunterne

Norsk spillefilm fra 2011 efter roman af Jo Nesb√ł med bl
23:05 
N√•r dyrene dr√łmmer

Dansk spillefilm fra 2014
00:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:10 
VICE: Peru - kokainland nummer √©t 
01:50 
K√¶re Dagbog (1:8) 
02:15 
K√¶re Dagbog (2:8) 
02:45 
Nuttet Om Natten 
03:45 
Nuttet Om Natten 
04:45 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:30 
Brandmand Sam 
06:45 
Sikker & S√łn II (13) 
06:55 
Vilde venner II (5) 
07:20 
Gurli Gris VI (5) 
07:25 
Gurli Gris VI (6) 
07:30 
Sol snart 6 √•r (5) 
07:35 
Sol snart 6 √•r (6) 
07:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (35) 
07:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (36) 
08:10 
Motor Mille p√• cirkustur (1) 
08:30 
Brillebj√łrn (18) 
08:35 
Paw Patrol II (18) 
09:00 
Sommer Summarum 
10:00 
Masha og Bj√łrnen (18) 
10:05 
Mashas eventyr (18) 
10:10 
Morten Skildpadde (18) 
10:35 
Rosa fra Rouladegade II (8) 
11:05 
Ramajetterne III (5) 
11:25 
Mit k√¶ledyr - en dv√¶rghamster 
11:35 
Mumsfilibaba med fisk (8) 
11:40 
Minisekterne (38) 
11:50 
Kaj og Andrea slukker en brand 
12:15 
Ring til Ramasjang II (8) 
12:30 
Lille N√ėRD 
12:58 
Kiwi & Strit (18) 
13:00 
Ramasjang Mysteriet III (4) 
13:30 
Byttebiksen (7) 
13:50 
K√łkkenhyggen Hella 
14:15 
Monster Buster 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:05 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Sikker & S√łn II (8) 
15:40 
Gurli Gris VI (5) 
15:45 
Gurli Gris VI (6) 
15:50 
Mumitroldene (4) 
16:00 
Masha og Bj√łrnen (24) 
16:05 
Pippi Langstr√łmpe 
16:30 
Chuggington 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (38) 
16:57 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rod i Historien (5) 
17:20 
Op og hop (8) 
17:35 
Karlsson p√• taget 
18:05 
Sommer Summarum 
19:05 
Thunderbirds (22) 
19:25 
F for f√•r 
19:35 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Bugged 
06:10 
Thunderbirds (26) 
06:35 
Junglebanden 
06:45 
Junglebanden 
06:55 
Verdens bedste quiz II (2) 
07:10 
Klassen - Hannahs far (50) 
07:20 
Klassen - Den f√łrste menstruation (51) 
07:35 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (1) - Flodhesten 
07:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (26) 
08:35 
Gumball IV (19) 
08:50 
Gumball IV (20) 
09:00 
Soy Luna (18) 
09:45 
The Next Step II (18) 
10:10 
Backstage I (3) 
10:25 
Alle sammen sammen I (3) 
10:50 
Pendlerkids III (3) 
11:05 
KreaKampen - formning 
11:35 
Store N√łrd: Gyroskop 
11:55 
S√• er der hund (12) 
12:20 
Unik (20) 
12:45 
Hank Zipzer II (10) 
13:05 
Lou 
13:20 
Lou 
13:35 
Nina Patalo 
13:40 
Isas Stepz (47) 
13:55 
Isas Stepz (1) 
14:10 
The Next Step II (18) 
14:35 
Sleepover - Experimentarium 
14:50 
Braceface (24) 
15:15 
Freaktown (35) 
15:25 
Freaktown (36) 
15:35 
Wild Kratts 
16:00 
Junglebanden 
16:10 
Junglebanden 
16:20 
Ultras Sorte Kageshow I (1) 
16:50 
Soy Luna (18) 
17:40 
Klassen - Skal de skilles? : Del 2 (88) 
17:50 
Klassen - Skolens smukkeste pige (89) 
18:00 
The Next Step II (18) 
18:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:35 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:45 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:00 
Vores vilde verden rundt: Falklands√łerne 
19:30 
Sofie Linde Show II (12) - Morten og Naja M√ľnster 
20:00 
Byt familien II (1) 
20:25 
Alle sammen sammen II (6) 
20:50 
Trio - Keplerdiamanterne (5:10) 
21:15 
Roy 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
08:00 
Teknologiens Evolution (8) 
09:00 
Challenger Disaster: Lost Tapes (1) 
10:00 
Hundehviskeren (13) 
11:00 
Hundehviskeren 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor 
13:00 
Unders√łgelse af flystyrt (7) 
14:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
15:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
16:00 
Det v√¶rste vejr nogensinde (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
21:00 
Yukon Gold (7) 
22:00 
Vintervejens Helte: Norge (2) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
01:00 
Drugs Inc. (2) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (4) 
03:00 
Fanget i Udlandet (7) 
04:00 
S√•dan fanger man en smugler (1) 
TV2 FRI
00:40 
Havemagasinet 
01:15 
Havemagasinet 
01:55 
Havemagasinet 
02:30 
Sp√łrg kokken 
03:25 
Den flyvende dyrl√¶ge 
04:15 
Tosset med biler 
TV3 sport 2
09:00 
Fodbold: Premier League - Goals of the Season 
09:55 
Fodbold: Liverpool Legends-Real Madrid Legends 
11:55 
Fodbold: Liverpool-Sydney FC 
13:55 
Fodbold: Premier League World Show 
14:25 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
16:30 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Arsenal 
18:30 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
20:30 
Formel 1: Storbritanniens Grand Prix - L√łbet 
22:30 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Arsenal 
00:30 
Fodbold: Rosenborg-Dundalk 
02:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 02:46 Dato: 22-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?