Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:20 
Mig og Klassen - Johnny Madsen 
07:05 
Hittegods og dødsboer (4:4) 
08:05 
De britiske antikskatte (16:25) 
09:05 
Columbo på universitetet 
10:35 
Gintberg på Kanten - Kommunalvalg (1:2) 
11:00 
Gintberg på Kanten - Kommunalvalg (2:2) 
11:30 
Spise med Price: "Streetfood" (2:6) 
12:00 
Guld på godset (5:8) 
13:00 
Familien Löwander (3:5) 
15:00 
HåndboldSøndag: NFH Nykøbing Falster Håndbold-RK Krim Mercator (k), direkte 
16:35 
HåndboldSøndag: Skjern Håndbold-Elverum Handball (m), direkte 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
19:05 
Det vilde Thailand (3:3) 
20:00 
Herrens Veje (9:10) 
21:00 
21 Søndag 
21:15 
KV17 Demokratiets aften 
22:30 
Fodboldmagasinet 
23:00 
Irene Huss: Tavshedens cirkel

Svensk krimi fra 2011
Klik p� programmet for at f� vist en trailer for filmen
00:30 
Sherlock Holmes (18) 
01:20 
Sherlock Holmes (19) 
02:15 
Herskab og tjenestefolk (55:68) 
03:05 
Herskab og tjenestefolk (56:68) 
03:55 
Moskusoksens lange rejse 
04:50 
Når løverne kommer til byen 
TV2

TV2

06:00 
Nyhederne og Vejret 
07:00 
Nyhederne og Vejret 
08:00 
Go' morgen Danmark 
12:00 
Nyhederne 
12:30 
Hvem vil være millionær? 
13:30 
De forsvundne piger (1:2) 
14:25 
De forsvundne piger (2:2) 
15:20 
Norskov (4) 
16:05 
DMA 2017 
17:55 
Dit efterårsvejr 
18:00 
Nyhederne og Sporten 
18:15 
Regionale nyheder 
18:25 
Holder Danmark i live 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
20:00 
Hvem vil være millionær? 
21:00 
A Long Way Down

Engelsk komediedrama fra 2014 - dansk tv-premiere
22:45 
Razzia 
23:15 
Razzia 
23:50 
Station 2: Politirapporten 
00:25 
Station 2: Politirapporten 
00:55 
Station 2: Præstens dobbeltliv (1:2) 
01:40 
Natholdet 
02:15 
Natholdet 
02:45 
Natholdet 
03:20 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Profit 2 (14) 
06:50 
Dumpet eller Trumpet (1) 
08:45 
Kærlighed i juletiden

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
10:35 
The Cobbler

Amerikansk fantasy komedie fra 2014
12:45 
Hope Springs

Amerikansk romantisk komedie drama fra 2012
14:50 
Here Comes the Boom

Amerikansk actionkomedie fra 2012
17:00 
Forsidefruer (10) 
18:00 
Familien fra Bryggen (11) 
19:00 
Med kniven for struben (6) 
20:00 
Luksusfælden (12) 
21:00 
Get Hard

Amerikansk krimikomedie fra 2015
23:10 
Accidental Love

Amerikansk/britisk romantisk komedie fra 2015
01:20 
Les Miserables

Oscar-belønnet amerikansk/britisk musikalsk drama fra 2012
03:55 
Battle Creek (1) 
04:40 
The Mindy Project (26) 
Kanal 5
06:20 
Hverdagens helte (4) 
06:45 
Hverdagens helte (5) 
07:10 
De beskidte helte (1) 
07:55 
De beskidte helte (2) 
08:45 
De beskidte helte (3) 
09:30 
De beskidte helte (4) 
10:25 
De beskidte helte (5) 
11:20 
Special Victims Unit (311) 
12:10 
Special Victims Unit (313) 
13:10 
CSI (257) 
14:00 
CSI (258) 
14:55 
Ti fod under

Amr. komedie fra 2004
Klik p� programmet for at f� vist en trailer for filmen
17:00 
Blind tillid med Bubber (6) 
18:00 
Svindlerjagt (14) 
19:00 
5. halvleg 
20:00 
Politijagt (169) 
21:00 
Gone in 60 Seconds

Amr. actionfilm fra 2000
Klik p� programmet for at f� vist en trailer for filmen
23:20 
Svindlerjagt (14) 
00:20 
Danmarks Ninja Warrior 
01:20 
Spøgelsesjægerne (5) 
02:20 
Spøgelsesjægerne (6) 
03:15 
KRIMI5 Tema : Bag tremmer (18) 
04:05 
KRIMI5 Tema : Blå blink på Færøerne (19) 
04:50 
Hverdagens helte (20) 
DR2

DR2

08:30 
Nyheder fra Grønland 
09:00 
JERSILD minus SPIN 
09:45 
JERSILD om TRUMP 
10:15 
Ingenmandsland (3:6) 
11:10 
På roadtrip i Indokina (6:7) 
11:40 
På roadtrip i Indokina (7:7) 
12:10 
Hackernes hemmelige våben 
14:00 
Bossen og plejehjemmet 
14:45 
Valgdebat live: Kan ældrebyrden give bonus? 
15:30 
Gintberg på Kanten - Kommunalvalg (2:2) 
16:00 
Husker du ...1977 
17:00 
Lige på kornet

Amerikansk actionthriller fra 1993
19:00 
Husk at leve, mens du gør det 
20:00 
Er sundhedstest på raske mennesker en god ide? 
21:00 
Tæt på sandheden med Jonatan Spang 
21:30 
Vi ses hos Clement 
22:30 
Deadline 
23:00 
Detektor - Valg 2017 
23:15 
Quizzen med Signe Molde 
23:45 
JERSILD minus SPIN 
00:30 
Børn alene på flugt 
01:15 
Venter på mor 
02:00 
Offer for menneskehandel 
02:55 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
06:25 
Nørgaards Netfix 
07:00 
Nørgaards Netfix 
07:35 
To mænd med udstyret i orden 
08:05 
Dybvaaaaad! 
08:40 
Dybvaaaaad! 
09:10 
Er vi der ikke snart? 
09:40 
Mere end venner 
10:10 
Mere end venner 
10:45 
The Voice 2017 (USA) 
12:15 
The Voice 2017 (USA) 
13:05 
Glee (46) 
13:55 
Glee (47) 
14:45 
Glee (48) 
15:30 
Glee (49) 
16:20 
Glee (50) 
17:05 
Ha' det max 
17:40 
Pigerne 
18:15 
Perfekte Steder (6) 
18:45 
Venner (2) 
19:15 
Venner (3) 
19:45 
Klovn 
20:20 
Klovn 
20:50 
Christian Fuhlendorff - Det er ligegyldigt hva' andre tænker, ikk'? 
22:15 
Zoolander

Amr. komedie fra 2001
23:50 
Danish Dynamite 
00:20 
Danish Dynamite 
00:55 
Dybvaaaaad! 
01:30 
Gotham (60) 
02:20 
Batman 
02:45 
True Blood

amr. dramaserie
03:45 
Reign (1) 
04:35 
Reign (2) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (22) 
06:45 
Chicago P.D. (23) 
07:35 
NCIS: Los Angeles 6 (16) 
08:25 
NCIS: Los Angeles 6 (17) 
09:25 
NCIS: Los Angeles 6 (18) 
10:25 
NCIS: Los Angeles 6 (19) 
11:25 
NCIS: Los Angeles 6 (20) 
12:25 
Welcome to Mooseport

Amerikansk romantisk komedie fra 2004
Klik p� programmet for at f� vist en trailer for filmen
14:45 
Last Knights

Amerikansk actioneventyr fra 2015
17:00 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:00 
Fodbold: Brøndby IF-FC Nordsjælland 
20:00 
Fodbold: ONSIDE 
21:15 
The Great Indoors (1) 
21:45 
The Great Indoors (2) 
22:15 
NFL: Optakt til National Football League 
22:25 
NFL: Oakland Raiders-New England Patriots 
01:25 
NFL: Højdepunkter fra National Football League 
02:30 
NFL: Dallas Cowboys-Philadelphia Eagles 
6'eren
06:10 
Moonshiners (1) 
07:00 
Redwood Kings (7) 
07:50 
Homeshopping 
08:50 
Bering Sea Gold (10) 
09:45 
Homeshopping 
10:50 
Tanked (7) 
11:50 
Tanked (8) 
12:50 
Deadliest Catch (5) 
13:50 
Deadliest Catch (6) 
14:50 
Deadliest Catch (7) 
15:50 
Deadliest Catch (8) 
16:55 
Fodbold: Premier League: Watford-West Ham 
19:00 
Deadliest Catch (9) 
20:00 
Deadliest Catch (10) 
21:05 
Criminal Minds: Beyond Borders (14) 
22:00 
Criminal Minds: Beyond Borders (15) 
22:55 
Criminal Minds (107) 
23:55 
Criminal Minds (108) 
00:50 
Criminal Minds (109) 
01:50 
Criminal Minds (110) 
02:45 
Criminal Minds (111) 
03:30 
Criminal Minds: Beyond Borders (14) 
04:15 
Criminal Minds: Beyond Borders (15) 
04:59 
What Happened Next (4) 
TV2 Sport
06:00 
Badminton: China Open, direkte 
06:55 
Badminton: China Open, direkte 
07:55 
Badminton: China Open, direkte 
08:55 
Badminton: China Open, direkte 
09:55 
Badminton: China Open, direkte 
10:50 
Svømning: World Cup - kortbane, direkte 
13:00 
Cykling: World Cup - cyklecross (k), direkte 
13:55 
Sportsmagasinet: SportsLab 
14:30 
Cykling: World Cup - cyklecross (m), direkte 
15:35 
SuperMatchen: Århus-GOG (m) 
16:15 
SuperMatchen: Århus-GOG (m) 
16:55 
Badminton: China Open 
17:50 
Svømning: World Cup - kortbane 
20:20 
Sportsquizzen 
20:50 
Sportsquizzen 
21:30 
NBA: Toronto Raptors-Washington Wizards, direkte 
22:50 
NBA: Toronto Raptors-Washington Wizards, direkte 
00:15 
NBA: Action 
01:00 
NBA: Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons, direkte 
02:20 
NBA: Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons, direkte 
TV3 Max
09:00 
Fodbold: Premier League Saturday Review 
10:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
10:30 
Fodbold: La Liga Show 
11:00 
Fodbold: Total Italian Football Show 
11:30 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
11:55 
Fodbold: Lyngby-Randers FC 
14:00 
Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga 
14:25 
Fodbold: Total Italian Football Show 
14:55 
Fodbold: Sampdoria-Juventus 
16:55 
Håndbold: MOL-Pick Szeged - FC Barcelona (m) 
18:45 
Håndbold: Boldsen & Dalmose 
19:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
21:00 
Dart: Grand Slam of Darts 
22:00 
Håndbold: Flensburg-Handewitt - Meshkov Brest (m) 
23:30 
NASCAR: Ford EcoBoost 400 - Finalen 
01:05 
NHL: New York Rangers-Ottawa Senators 
04:00 
GODNAT 
TV3 Sport
09:00 
Tennis: Nitto ATP Finals 
10:55 
Fodbold: Premier League Saturday Review 
11:55 
Fodbold: Malaga-Deportivo La Coruna 
14:00 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
14:15 
Fodbold: Optakt til NordicBet Liga 
14:25 
Fodbold: Esbjerg fB-Brabrand 
16:30 
Fodbold: Opfølgning på NordicBet Liga 
16:55 
Håndbold: RK Celje-THW Kiel (m) 
18:45 
NFL: Optakt til National Football League 
19:00 
NFL: Minnesota Vikings-Los Angeles Rams 
22:15 
eSport: CS:GO IEM Oakland - Finale 
04:15 
PAUSE 
TV3 Puls
06:00 
Return to Nim's Island

Australsk familieeventyr fra 2013
07:30 
Julens Svære Valg

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
09:10 
Masterchef USA (1) 
10:05 
Masterchef USA (2) 
11:00 
Masterchef USA (3) 
12:00 
Masterchef USA (4) 
13:00 
Masterchef USA (5) 
14:00 
Masterchef USA (6) 
15:00 
Masterchef USA (7) 
16:00 
Masterchef USA (8) 
17:00 
Masterchef USA (9) 
18:00 
Masterchef USA (10) 
19:00 
Forvirring før jul

Amerikansk/canadisk romantisk drama fra 2013
21:00 
Sød musik til jul

Canadisk romantisk drama fra 2014
22:55 
Rædslernes nat (1) 
23:55 
The Stanford Prison Experiment

Amerikansk thriller fra 2015
02:20 
Rædslernes nat (1) 
03:10 
Cold Justice (5) 
03:55 
Cold Justice (6) 
04:35 
Powder Room

Engelsk komedie fra 2013
Kanal 4
06:30 
Silas - Mig, min mand og min kone (4) 
07:15 
Mig og min mor (22) 
08:05 
Homeshopping 
09:05 
Mig og min mor (23) 
09:55 
I lyst og nød - Det første år (11) 
10:50 
I lyst og nød - Det første år (12) 
11:45 
Livet i børnehøjde: 4 - 6 årige (4) 
12:50 
Livet i børnehøjde: 4 - 6 årige (5) 
13:50 
Mænd på barsel - helt til grænsen (11) 
14:50 
Midt i et juleeventyr

Amr. julefilm fra 2016 [··]
16:45 
Et juleønske

Amr. julefilm fra 2016 [··]
18:30 
En fremmed kommer til jul

Amr. julefilm fra 2014 [··]
20:30 
Juleenglen

Amr. julefilm fra 2015 [··]
22:25 
Julekagefabrikken

Amr. julefilm fra 2016 [··]
00:10 
Mysteries of Laura (6) 
01:10 
Forsvundet 
02:10 
Paula Zahn på sagen 
03:10 
Hart of Dixie (45) 
03:55 
Hart of Dixie (46) 
04:40 
Silas - Mig, min mand og min kone (4) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (7) 
06:25 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (17) 
06:55 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (18) 
07:20 
Impossible Engineering (5) 
08:15 
Auction Hunters (3) 
08:40 
Auction Hunters (4) 
09:05 
Auction Hunters (5) 
09:35 
Auction Hunters (6) 
10:00 
Mythbusters (30) 
11:00 
Mythbusters (221) 
12:00 
Mythbusters (222) 
13:00 
Mighty Planes (3) 
14:00 
Mighty Planes (4) 
15:00 
North America (3) 
16:00 
Outback Truckers (12) 
17:00 
Misfit Garage (10) 
18:00 
Kindig Customs (8) 
19:00 
Salvage Hunters (2) 
20:00 
River Monsters (3) 
21:00 
Wildest India (2) 
22:00 
Edge of Alaska (11) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (1) 
00:00 
Gold Rush (3) 
01:00 
Mighty Planes (3) 
02:00 
Mighty Planes (4) 
03:00 
Auction Hunters (3) 
03:30 
Auction Hunters (4) 
03:55 
Auction Hunters (5) 
04:20 
Auction Hunters (6) 
04:45 
Chasing Classic Cars (4) 
TV2 Charlie
06:10 
Venner for livet (10) 
07:05 
Venner for livet (11) 
08:00 
Venner for livet (12) 
09:00 
Venner for livet (13) 
09:55 
Venner for livet (14) 
10:50 
Lov og uorden (106) 
11:45 
Lov og uorden (107) 
12:35 
Lov og uorden (108) 
13:30 
Lov og uorden (109) 
14:25 
Lov og uorden (110) 
15:20 
Murdoch Mysterierne (141) 
16:10 
Murdoch Mysterierne (142) 
17:00 
Murdoch Mysterierne (143) 
17:50 
Murdoch Mysterierne (144) 
18:40 
Murdoch Mysterierne (145) 
19:30 
Lige i skabet 
20:10 
Lige i skabet 
20:50 
Med på noderne 
21:35 
Der brænder en ild

Dansk drama fra 1962
23:25 
Spørg Charlie 
00:10 
Scott & Bailey (5) 
01:00 
Glasdukkerne

Norsk thriller fra 2014
02:37 
Godnat 
Eurosport
06:00 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
06:45 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
07:30 
KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix - Frankrig 
08:30 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
09:15 
 
10:15 
KÆLK: World Cup fra Innsbruck, Østrig 
11:15 
KÆLK: World Cup fra Innsbruck, Østrig 
12:30 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
13:00 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
13:45 
KÆLK: World Cup fra Innsbruck, Østrig 
14:45 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
16:45 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
17:15 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
18:00 
VINTERSPORT: Destination Pyeongch 
18:15 
KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix - Frankrig 
19:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:50 
SPORT: WATTS 
20:00 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
21:00 
CYKLING: Six-day (Track Championship) fra Gent, Belgien 
22:30 
RUGBY fra Paris, Frankrig 
00:00 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:05 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
00:30 
FIA WTCC: VM fra Macau, Macau 
01:15 
SPORT: WATTS 
01:30 
SKIHOP: World Cup fra Wisla, Polen 
03:00 
KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix - Frankrig 
04:30 
SKIHOP: Kamil Stoch, The Untold Story 
Eurosport 2
06:15 
Motorsport: FIA WTCC 
07:00 
Motorsport: WTCC 
07:30 
Skihop: World Cup 
09:00 
Curling: EM: Tyskland-Schweiz 
12:00 
Freestyle: FIS World Cup 
13:30 
Fodbold: Alka Superliga: AC Horsens-OB 
16:25 
Fodbold: U17 VM 
17:55 
Fodbold: Eliteserien: Rosenborg-Viking 
20:00 
Fodbold: Football Greatest 
20:40 
Fodbold: La Liga: Athletic Bilbao-Villarreal 
23:00 
Snooker: World Cup 
02:50 
Snooker: China Championship 
ID

ID

06:00 
I Almost Got Away With It (36) 
06:45 
I Almost Got Away With It (37) 
07:30 
I Almost Got Away With It (38) 
08:15 
Fatal Encounters (3) 
09:00 
On the Case with Paula Zahn (25) 
09:45 
On the Case with Paula Zahn (26) 
10:30 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
11:15 
True Crime with Aphrodite Jones (2) 
12:00 
Deadly Affairs (5) 
12:45 
Deadly Affairs (6) 
13:30 
California Investigator (4) 
13:50 
California Investigator (5) 
14:15 
True Crime with Aphrodite Jones (1) 
15:00 
True Crime with Aphrodite Jones (2) 
15:45 
On the Case with Paula Zahn (25) 
16:30 
On the Case with Paula Zahn (26) 
17:15 
The Locator (38) 
17:35 
The Locator (39) 
18:00 
Disappeared (36) 
18:45 
Disappeared (37) 
19:30 
Disappeared (38) 
20:15 
Disappeared (39) 
21:00 
Obsession: Dark Desires (6) 
21:45 
Disappeared (10) 
22:30 
Unravelled (5) 
23:15 
Shadow of Doubt (3) 
00:00 
Southern Fried Homicide (1) 
00:45 
Obsession: Dark Desires (6) 
01:30 
Disappeared (10) 
02:15 
Unravelled (5) 
03:00 
Shadow of Doubt (3) 
03:45 
Southern Fried Homicide (1) 
04:30 
Deadly Affairs (5) 
DRK

DRK

08:45 
Dagens sang: Sænk kun dit hoved 
08:50 
Ubekvemme sandheder i Det 3. Rige - Naziguldet 
09:40 
Ubekvemme sandheder i Det 3. Rige - hat og blå briller 
10:30 
Galskab - Dårekisten 
11:10 
Galskab: Journal nr. 425 - Bødlen 
11:50 
Galskab: Journal nr. 3072 - Digterens kæreste 
12:30 
Ulvene fra Berlin (2:3) 
14:00 
Gudstjeneste fra Gershøj Kirke 
14:45 
Antikkens store tænkere - Buddha 
15:45 
Australiens historie (6:6) 
16:30 
Vild med bøger 
17:00 
Ørnen I (3:8) 
18:00 
Ørnen I (4:8) 
18:55 
Herrens Veje (8:10) 
19:55 
Dagens sang: Sænk kun dit hoved 
20:00 
DR K Klassisk: Mahlers 8. symfoni 
21:30 
Et kongeligt hjem: Drottningholms slot (2:2) 
22:30 
Historiequizzen: Horsens Statsfængsel 
22:55 
Danske katastrofer - Togkatastrofen i Sorø (6:6) 
23:30 
Slavenation Danmark (1:3) 
23:55 
Filmselskabet 
00:30 
Blue Jasmine

Amerikansk drama fra 2013
02:05 
Kvinden han elskede

Engelsk drama fra 1994
04:00 
1001 gram

Norsk drama fra 2014
DR3

DR3

06:00 
Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt 
06:30 
Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme 
09:00 
Family Guy 
09:20 
Family Guy 
09:40 
Family Guy 
10:00 
Family Guy 
10:20 
Family Guy 
10:40 
The Late Show med Stephen Colbert 
11:20 
The Late Show med Stephen Colbert 
12:00 
X Factor UK 2017 (9) 
14:40 
The Sessions

Amerikansk komediedrama fra 2012
16:10 
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Amerikansk romantisk drama fra 2013
18:05 
Rejsen til Mars (5:6) 
18:50 
Hemmeligheder fra Nuuk (1:6) 
19:20 
Zoo III (12:13) 
20:00 
Verdens mærkeligste skabninger II (4:8) 
20:50 
Krisministeren (7:10) 
21:00 
Miami Vice

Amerikansk actionthriller fra 2006
23:05 
American Dreamz

Amerikansk komedie fra 2006
00:45 
Hård udenpå (4:4) 
01:15 
Rodløs (1:6) 
01:45 
Superrig i nabokrig 
02:30 
Tykke Ida (2:2) 
03:00 
Romaerne kommer (1:4) 
03:30 
Nuttet Om Natten 
04:30 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Sarah og And (19) 
06:15 
Ellevilde Ella 
06:20 
Ellevilde Ella 
06:30 
Mumitroldene (39) 
06:45 
Masha og Bjørnen (1) 
06:55 
Alfons Åberg (6) 
07:10 
Kasper og Sofie (8) 
07:30 
Miffys helt egen film 
08:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (14) 
09:00 
Motor Mille på maskintur (1) 
09:15 
Brunos Kloshow 
09:20 
Masha og Bjørnen (18) 
09:30 
Brunos Kloshow 
09:35 
F for Får (18) 
09:42 
Brunos Kloshow 
09:45 
Kasper og Sofie (7) 
10:00 
Peter Plys 
10:20 
Walt Disney klassikere 
10:30 
Den lille havfrue 
10:50 
Walt Disney klassikere 
11:00 
Onkel Rejes sørøvershow II (6) 
11:15 
Det kongelige spektakel (8:10) 
11:30 
Ramasjang Mysteriet II (3) 
12:00 
Peter Kanin 
12:10 
Peter Kanin 
12:20 
Peter Kanin 
12:35 
Peter Kanin 
12:45 
Peter Kanin 
13:00 
Rosa fra Rouladegade II (2) 
13:30 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (36) 
13:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (37) 
13:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (38) 
14:05 
Onkel Rejes Sørøvershow (3) 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
Sarah og And (14) 
15:05 
Sarah og And (15) 
15:15 
Søpapegøjernes ø 
15:25 
Kate og Mim-Mim 
15:40 
Gurli Gris VI (18) 
15:45 
Gurli Gris VI (19) 
15:50 
Chuggington 
16:00 
Chuggington 
16:10 
Masha og Bjørnen (15) 
16:15 
Emil fra Lønneberg 
16:40 
Paw Patrol II (20) 
17:05 
Peter Pedal 
17:30 
Sprinter Galore II - Cykel (9) 
17:45 
Sprinter Galore II - Fødsel (10) 
18:00 
Miles fra Morgendagen 
18:30 
Motor Mille på maskintur (4) 
18:45 
Tree Fu Tom 
19:05 
Tree Fu Tom 
19:30 
Zorro (14) 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Mønk 
06:01 
Zorro (24) 
06:25 
Thunderbirds (21) 
06:45 
Freaktown (40) 
06:55 
Freaktown (39) 
07:10 
Braceface (20) 
07:30 
Wild Kratts 
07:55 
Wild Kratts 
08:15 
Junglebanden 
08:25 
Junglebanden 
08:35 
Pingvinerne fra Madagascar (17) 
09:00 
Det levende slot 
10:55 
Store Nørd: Pizzamaskine 
11:10 
Store Nørd: Overvågningsraket 
11:30 
Store Nørd: Vortex-kanon 
11:50 
KreaKampen - Minecraft Special - Rummet 
12:05 
KreaKampen - Minecraft Special - Tidsaldre 
12:25 
Kolonien - Den giftige fisk (16) 
12:35 
Kolonien - Tyveriet (17) 
12:45 
Kolonien - Niklas' svigt (18) 
12:55 
Kolonien - Milans opgør (19) 
13:05 
Kolonien - Ulykken (20) 
13:15 
Designtalenterne - Outfit of the Day (11) 
13:30 
Braceface (21) 
13:55 
Braceface (22) 
14:15 
Junglebanden 
14:25 
Junglebanden 
14:35 
Alvin og de frække jordegern 
14:45 
Alvin og de frække jordegern 
15:00 
Vildbassen 
16:20 
Wild Kratts 
16:40 
Wild Kratts 
17:05 
Junglebanden 
17:15 
Junglebanden 
17:25 
Junglebanden 
17:35 
Alvin og de frække jordegern 
17:50 
Alvin og de frække jordegern 
18:00 
Vidunderbørn (2:5) 
19:00 
Ultras sorte kageshow III (7) 
19:30 
Pigen og Ræven 
21:00 
Mille (1) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor! 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor! 
07:00 
Wicked Tuna (3) 
08:00 
Grænsen er nået 
09:00 
Grænsen er nået (6) 
10:00 
Biler i nød (6) 
11:00 
Biler i nød (5) 
12:00 
Hovedvejen gennem helvede (1) 
13:00 
Hovedvejen gennem helvede (2) 
14:00 
Hovedvejen gennem helvede (3) 
15:00 
Hovedvejen gennem helvede (4) 
16:00 
Hovedvejen gennem helvede (5) 
17:00 
Hovedvejen gennem helvede (6) 
18:00 
Airport Security Colombia (4) 
19:00 
The Long Road Home (1) 
21:00 
The Long Road Home (3) 
22:00 
The Long Road Home (4) 
23:00 
Explorer (8) 
00:00 
Sådan fanger man en smugler (3) 
01:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (3) 
02:00 
Grænsen er nået 
03:00 
Grænsen er nået (6) 
04:00 
Hovedvejen gennem helvede (5) 
TV2 FRI
06:05 
Amatørkokke Down Under 
07:10 
Amatørkokke Down Under 
08:05 
Indretningsmestrene 
09:10 
Indretningsmestrene 
10:15 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
11:10 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
12:05 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
13:00 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
13:50 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
14:45 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
15:40 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
16:30 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
17:25 
Alletiders jul med Sarah Beeny 
18:20 
Jul for fuld skrue 
19:05 
Jul hos hofleverandørerne 
19:55 
Vores planet 
20:50 
Sæt pris på Danmark 
21:25 
Fantastiske hammerslag 
22:00 
Ja for Fanø! 
22:40 
Auktionshuset 
23:15 
Det lille auktionshus 
00:05 
Det lille auktionshus 
01:00 
Skjulte Skatte (UK) 
01:35 
Skjulte Skatte (UK) 
02:10 
Metaldetektiverne 
02:35 
Metaldetektiverne 
03:10 
Metaldetektiverne 
03:45 
På eventyr med Charley Boorman 
04:50 
Bolighjælp på vej 
Kl: 22:28 Dato: 17-11-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?