Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
So F***ing Special (2:6) 
06:45 
Kontant: Foreningen for Danske Kr√¶ftramte B√łrn 
07:15 
Arvingerne III (8:9) 
08:10 
De flyvende l√¶ger (68:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (69:224) 
09:40 
Find min familie (1:6) 
10:25 
OBS 
10:30 
Antikkrejlerne (91) 
11:15 
Antikkrejlerne (92) 
12:00 
Under Hammeren 
12:30 
Kender du typen? 2012 (8) 
13:00 
Hammerslag 2008 (14) 
13:30 
Hammerslag 2008 (15) 
14:00 
Dommer John Deed (22) 
15:30 
Hun s√• et mord (67) 
16:15 
Hun s√• et mord (68) 
17:00 
Landsbyhospitalet (76) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Kender Du Typen? (6) 
20:45 
DR1 Dokumentar: Fattig eller fork√¶let (1:2) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Horisont 
22:20 
Sporten 
22:30 
Wallander: Den femte kvinde 
00:00 
Dommer John Deed (14) 
01:30 
Water Rats (101:177) 
02:10 
Water Rats (102:177) 
02:55 
Spooks (31) 
03:45 
Skattej√¶gerne 2014 (10) 
04:15 
Hammerslag 2008 (14) 
04:45 
Hammerslag 2008 (15) 
TV2

TV2

00:15 
N√•r alt g√•r galt 
00:50 
Gr√¶nsepatruljen 
01:20 
Gr√¶nsepatruljen 
01:50 
Cold Case (82) 
02:40 
Cold Case (81) 
03:25 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Wahlburgers (5) 
06:25 
Den √¶gte Tori Spelling 2 (6) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (5) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (6) 
09:00 
Luksusf√¶lden 6 (4) 
09:05 
Luksusf√¶lden 6 (4) 
10:05 
Undercover Boss US (4) 
11:00 
Undercover Boss US (5) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (12) 
13:00 
The Kardashians 6 (14) 
15:00 
For l√¶kker til love (11) 
16:00 
Luksusf√¶lden 6 (5) 
17:00 
Med kniven for struben (8) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (12) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (13) 
20:00 
Gordon Ramsays Hotelmareridt (5) 
21:00 
The A-Team

Amerikansk action/eventyr/thriller fra 2010
22:30 
The Maze Runner

USA, action Sci-Fi, 2014
23:50 
The Maze Runner

USA, action Sci-Fi, 2014
00:55 
Gordon Ramsays Hotelmareridt (5) 
01:50 
NCIS (13) 
02:05 
NCIS (13) 
02:35 
Bones 11 (20) 
02:50 
Bones 11 (20) 
03:25 
Shades of Blue (1) 
03:40 
Shades of Blue (1) 
04:10 
Girlfriends' Guide to Divorce 1 (5) 
04:25 
Girlfriends' Guide to Divorce 1 (5) 
04:55 
The Mindy Project 3 (14) 
Kanal 5
06:10 
Undateable (8) 
06:30 
De beskidte helte (15) 
07:20 
De beskidte helte (16) 
08:05 
4-Stjerners Rejse: I Lalandia med Melissa fra De unge m√łdre (32) 
08:55 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (25) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (26) 
10:40 
Veronica Mars (16) 
11:35 
Veronica Mars (17) 
12:30 
Special Victims Unit (257) 
13:25 
CSI (260) 
14:20 
CSI (261) 
15:15 
CSI: New York (41) 
16:10 
CSI: New York (42) 
17:10 
Special Victims Unit (258) 
18:05 
Big Bang Theory (131) 
18:30 
Big Bang Theory (132) 
19:00 
Big Bang Theory (133) 
19:30 
Big Bang Theory (134) 
20:00 
5. halvleg 
21:00 
National Treasure

Amr. actionfilm fra 2004
23:40 
Spartan (1) 
00:30 
Criminal Minds (4) 
01:25 
Criminal Minds (5) 
02:25 
Strawberry Summer

Amr. romantisk drama fra 2012
03:55 
The 100 (12) 
04:40 
Hverdagens helte (21) 
DR2

DR2

07:00 
JERSILD minus SPIN 
07:45 
Felix og Vagabonden II (6:10) 
08:30 
Vi ses hos Clement: Lars Ulrich 
09:15 
JERSILD minus SPIN 
10:00 
Felix og Vagabonden II (6:10) 
10:45 
Vi ses hos Clement: Lars Ulrich 
11:30 
JERSILD minus SPIN 
12:15 
Felix og Vagabonden II (6:10) 
13:00 
Vi ses hos Clement: Lars Ulrich 
13:40 
Fedt, Fup og Fl√¶skesteg (8:8) 
14:10 
JERSILD om TRUMP 
14:40 
Sibiriens n√¶ste supermodel 
15:05 
USA, Kina og √łkonomien 
15:30 
Stillehavets tropiske eventyr (5:6) 
16:20 
Langt fra Bruxelles (1:5) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Det sidste minefelt i Danmark 
19:10 
S√•dan holder du kroppen ung (2:2) 
20:00 
Trump: Den f√łrste tid 
20:45 
F√łdt til filmen - Stines korte liv 
21:30 
De sidste hvide i East End 
22:30 
Deadline 
23:00 
Vi ses hos Clement: Lars Ulrich 
23:45 
Dokumania: Isoleret - bag tremmer i USA 
01:05 
Narkokrigens fallit 
02:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
01:10 
The Late Late Show with James Corden 
01:55 
Dybvaaaaad! 
02:30 
American Dad (3) 
02:55 
The Following (9) 
03:45 
Ravenswood (3) 
04:35 
Ravenswood (4) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 1 (4) 
06:45 
Chicago P.D. 1 (5) 
07:30 
How I Met Your Mother 1 (11) 
08:00 
How I Met Your Mother 1 (12) 
08:30 
How I Met Your Mother 1 (13) 
08:55 
How I Met Your Mother 1 (14) 
09:25 
Rizzoli & Isles 4 (8) 
10:20 
Hawaii Five-0 2 (6) 
11:10 
Hawaii Five-0 2 (7) 
12:05 
Numbers (3) 
13:00 
Numbers (4) 
14:00 
Bones 6 (21) 
15:00 
Bones 6 (22) 
16:00 
Numbers (5) 
17:00 
Numbers (6) 
17:55 
NCIS: Los Angeles 3 (8) 
18:55 
NCIS: Los Angeles 3 (9) 
19:50 
Top Gear 12 (3) 
21:00 
D√łdbringende v√•ben (5) 
22:00 
24: Legacy (3) 
23:00 
24: Legacy (3) 
00:00 
Sudden death

Amerikansk actionfilm fra 1995
01:15 
Simpsons 17 (3) 
01:45 
Simpsons 17 (4) 
02:15 
Ridiculousness (1) 
02:45 
Ridiculousness (2) 
03:10 
Anger Management 1 (1) 
03:15 
Ridiculousness (1) 
03:35 
Game of Thrones 5 (9) 
03:40 
Ridiculousness (2) 
04:05 
Game of Thrones 5 (9) 
04:30 
Game of Thrones 5 (10) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (14) 
07:20 
Insane Pools: Off the Deep End (4) 
09:10 
Bering Sea Gold (13) 
10:00 
Bering Sea Gold (14) 
12:10 
Tanked (16) 
13:05 
Tanked (17) 
14:05 
The Neighbors (43) 
14:35 
The Neighbors (44) 
15:00 
Perception (17) 
16:00 
Perception (18) 
16:55 
Two and a half men (159) 
17:25 
Two and a half men (160) 
17:55 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (4) 
18:50 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (6) 
19:50 
Person of Interest (53) 
20:50 
FA Cup: Sutton United - Arsenal 
22:55 
Big Bang Theory (154) 
23:20 
Big Bang Theory (155) 
23:50 
Person of Interest (53) 
00:45 
Almost Human (9) 
01:40 
Almost Human (10) 
02:35 
Running Wild with Bear Grylls (3) 
03:30 
Running Wild with Bear Grylls (4) 
04:20 
Ice Pilots 
TV2 Sport
00:40 
NBA: All-Star - Rising Stars 
02:00 
NBA: All-Star - Rising Stars 
TV3 Sport 1
09:00 
Motorsport: NASCAR - The Clash at Daytona 
11:00 
H√•ndbold: THW Kiel-HSG Wetzlar (m) 
12:45 
Fodbold: FC K√łbenhavn-Br√łndby IF 
14:45 
Fodbold: FC Midtjylland-Viborg FF 
16:45 
Fodbold: ONSIDE 
18:15 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:55 
Fodbold: OB-Randers FC 
21:00 
Fodbold: Superliga XL 
22:30 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
23:30 
Fodbold: Newcastle-Aston Villa 
01:30 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
02:05 
NHL: St. Louis Blues-Florida Panthers 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2445) 
06:50 
Dr. Phil (2446) 
07:35 
Dr√łmmeboliger (10) 
08:30 
Ekstreme samlere 3 (5) 
09:25 
HOSPITALET (15) 
10:00 
Dr. Phil (2447) 
10:55 
Dr. Phil (2448) 
11:55 
Ekstreme samlere 3 (6) 
12:55 
Fra Skrot til Slot (16) 
13:55 
Jamie Olivers Maddyst (4) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (12) 
16:00 
Huse for millioner San Francisco (8) 
17:00 
Depotj√¶gerne 5 (519) 
17:30 
Depotj√¶gerne 5 (520) 
18:00 
Undercover Boss 5 (1) 
19:00 
Undercover Boss 5 (2) 
20:00 
Depotj√¶gerne 5 (521) 
20:30 
Depotj√¶gerne 5 (522) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (13) 
22:00 
Den hemmelige million√¶r (8) 
23:00 
Huse for millioner New York (8) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (603) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (604) 
01:05 
Dr√łmmeboliger (10) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (16) 
02:55 
Min beskidte hemmelighed 2 (9) 
03:45 
Min beskidte hemmelighed 2 (10) 
04:30 
Witches of the East End (10) 
Kanal 4
06:15 
Ghost Whisperer (36:107) 
07:00 
P√• nye boligeventyr (5) 
07:50 
Devious Maids (35) 
08:35 
Tvins Homeshopping 
09:35 
Devious Maids (36) 
10:20 
Mistresses (36:39) 
11:15 
Mistresses (37:39) 
12:15 
Mig og min mor (68) 
13:10 
Mig og min mor (69) 
14:10 
De unge m√łdre (479) 
15:10 
De unge m√łdre (480) 
16:10 
Greys hvide verden (207) 
17:05 
Greys hvide verden (208) 
18:05 
CSI: Miami (220) 
19:00 
CSI: Miami (221) 
20:00 
Narnia: Prins Caspian

Amr. eventyrfilm fra 2008
23:00 
N√¶rkontakt (1) 
00:00 
One Born Every Minute (10) 
01:00 
One Born Every Minute (11) 
02:00 
48 Hours (8) 
03:00 
48 Hours (9) 
03:45 
Greys hvide verden (207) 
04:30 
Greys hvide verden (208) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (8) 
06:25 
Auction Hunters (8) 
06:55 
Auction Hunters (9) 
07:20 
Treehouse Masters (12) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (2) 
09:05 
Wheeler Dealers (1) 
10:00 
Fast N' Loud (26) 
11:00 
Deadliest Catch (11) 
12:00 
Gold Divers (20) 
13:00 
Gold Divers (21) 
14:00 
North America (2) 
15:00 
How It's Made (6) 
15:30 
How It's Made (7) 
16:00 
Chasing Classic Cars (21) 
16:30 
Chasing Classic Cars (22) 
17:00 
Mythbusters (180) 
18:00 
Wheeler Dealers (2) 
19:00 
Fast N' Loud (6) 
20:00 
Wheeler Dealers (16) 
21:00 
Wheeler Dealers (17) 
22:00 
Kindig Customs (7) 
23:00 
The Last Alaskans (5) 
00:00 
Mythbusters (23) 
01:00 
Wheeler Dealers (17) 
02:00 
Kindig Customs (7) 
03:00 
Dual Survival (8) 
03:55 
Deadliest Catch (11) 
04:45 
Fast N' Loud (26) 
TV2 Charlie
00:10 
Hvem kender hvem 
00:55 
Sp√łrg Charlie 
01:35 
Murdoch-mysterierne (83) 
02:30 
Skadestuen i Holby (167) 
03:20 
Godnat 
Eurosport
06:15 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
07:00 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
08:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
09:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
09:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
10:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
10:30 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Fire Nationers Mesterskaberne fra Gangneung City, Sydkorea 
12:00 
CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien 
13:00 
SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland 
14:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
15:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
16:30 
CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien 
17:30 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
18:30 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
21:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
22:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
22:30 
SPORT: WATTS 
22:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
22:45 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
00:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
01:30 
KUNSTSK√ėJTEL√ėB: Fire Nationers Mesterskaberne fra Gangneung City, Sydkorea 
03:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
04:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
Eurosport 2
06:05 
Fodbold: Bundesliga 
07:00 
Fodbold: Football Greatest 
07:30 
Fodbold: Football Greatest 
08:00 
Langrend: World Cup 
08:30 
Langrend: World Cup 
09:00 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
10:00 
Snooker: Welsh Open 
11:30 
Snooker: German Masters 
13:30 
Langrend: World Cup 
14:00 
Snowboard: Air and Style 
15:00 
Snooker: Welsh Open 
17:00 
Kunstsk√łjtel√łb: 4. Cont. Championship 
18:30 
Langrend: World Cup 
19:00 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
20:00 
Bundesliga Top 5 Specials 2016/2017 
20:40 
La Liga: M√°laga - Las Palmas 
22:45 
Fodbold: Bundesliga: 1860 M√ľnchen - N√ľrnberg 
00:35 
Fodbold: Bundesliga: M√∂nchengladbach-RB Leipzig 
02:30 
Bundesliga: Ugens top 5 
02:45 
Fodbold: Bundesliga: 1.FC K√∂ln-Schalke 04 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Episode 15 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 4 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 46 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Into The Woods (Season 3) 
09:30 
Locator, The Episode 35 
10:00 
Mansions og Murders Great Exploitations 
11:30 
Locator, The Episode 12 
13:00 
Murder Comes To Town Episode 4 
14:00 
Judge Rinder Episode 11 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 14 
15:30 
California Investigator Episode 4 (Season 2) 
16:00 
California Investigator Episode 12 (Season 3) 
16:30 
California Investigator Episode 13 (Season 3) 
17:00 
Extreme Forensics Episode 18 (Season 2) 
18:00 
Disappeared Footprints In The Sand (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Episode 5 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Murder On Route 91 (Season 4) 
21:00 
Forbidden: Dying For Love Million Dollar Christy (Season 2) 
22:00 
Swamp Murders Episode 8 (Season 4) 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 16 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Without Pity (Season 7) 
00:50 
Solved No Way Out (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 2 
02:50 
Forbidden: Dying For Love Million Dollar Christy (Season 2) 
03:50 
Swamp Murders Episode 8 (Season 4) 
04:45 
California Investigator Episode 13 (Season 3) 
DRK

DRK

06:20 
Vesterhavs√łerne (3:5) 
06:25 
Vesterhavs√łerne (3:5) 
07:00 
Solens mad 
07:30 
Solens mad 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:27 
Dagens sang 
08:30 
Gudstjeneste fra Uhre Kirke ved Brande 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
G√¶t og grimasser (6:15) 
10:45 
G√¶t og grimasser (7:15) 
11:20 
Monopolets Helte - Gorm & Gregers (3:12) 
12:10 
Med politiets √łjne: Fra Kongens t√¶rskehold til folkets beskyttere (3:3) 
12:50 
70'ernes teknologiske vidundere 
13:35 
Dronningen tager imod (1:5) 
14:05 
Dronningen tager imod (2:5) 
14:30 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:15 
Hvorn√•r var det nu det var 
16:00 
Guldkorn 1970'erne: 1970 
16:20 
Guldkorn 1970'erne: 1971 
16:40 
80'ernes st√łrste sportsikoner 
17:25 
Europa i flammer (4:7) 
19:00 
Befrielsen af KZ-lejren Dachau 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Schweiz - Hitlers hemmelige bankforbindelse 
20:55 
Europa i flammer (5:7) 
22:30 
Da Anden Verdenskrig br√łd ud (2:2) 
23:20 
D√ł om s√• det g√¶lder (2:2) 
00:05 
1. Verdenskrig set fra oven 
00:55 
1915 - det armenske folkedrab 
01:00 
1915 - det armenske folkedrab 
01:50 
Switch

Fransk actionthriller fra 2011
01:55 
Switch

Fransk actionthriller fra 2011
03:30 
Det traditionelle Kina (3:3) 
04:20 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (1:8) 
DR3

DR3

06:00 
Air & Style: Los Angeles, direkte 
07:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, l√łbeteknik og fridans 
07:05 
Morgengymnastikken: Tonet krop, l√łbeteknik og fridans 
08:40 
B√łsseStudier - Homof√¶llesskaber (4:8) 
09:10 
B√łsseStudier - Udseendet (5:8) 
09:40 
Operation isbjerg (1:2) 
10:30 
Operation isbjerg (2:2) 
11:25 
The Human Limits (1:2) 
12:15 
K√¶re Dagbog 2 (4:8) 
12:45 
Black Sails III (1:5) 
14:30 
Nettet

Amerikansk thriller fra 1995
14:35 
Nettet

Amerikansk thriller fra 1995
16:20 
Obesity: The Post Mortem 
17:15 
De utrolige supermennesker - P√• sp√łgelsesjagt 
18:05 
De smukke piger (5:6) 
18:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:20 
Family Guy 
19:40 
Family Guy 
20:00 
VICE: Mexicos forsvundne studerende 
20:40 
DR3 Dok: Mysteriet om de svenske tvillinges√łstre 
21:30 
Efterlyst k√¶rlighed (6:6) 
22:00 
Samtaler fra swingerklubben: "Problemet er frikadellerne" 
22:15 
American Psycho

Amerikansk drama fra 2000
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
22:20 
American Psycho

Amerikansk drama fra 2000
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:50 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
23:55 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:35 
Min bror er terrorist 
01:25 
Ice Road Truckers VIII (1:12) 
01:30 
Ice Road Truckers VIII (1:12) 
02:10 
B√łsseStudier - Udspring (6:8) 
02:15 
B√łsseStudier - Udspring (6:8) 
02:40 
B√łsseStudier - K√¶rlighed (7:8) 
02:45 
B√łsseStudier - K√¶rlighed (7:8) 
03:10 
Nuttet Om Natten 
03:15 
Nuttet Om Natten 
04:10 
Nuttet Om Natten 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Morgensang 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Sikker & S√łn II (6) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (3) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne (3) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Monster Buster 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6) 
11:05 
Det kongelige spektakel 
11:20 
Kaj og Andrea er b√•de sure og glade 
11:50 
Elefantvask (3) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (5) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (2) 
14:20 
Sofus (5) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (6) 
15:15 
Op og hop (10) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:38 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II (10) 
16:40 
Kasper og Sofie (12) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rosa fra Rouladegade 
17:30 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (8) 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Vaffelhjerte (5) 
18:50 
Mikkel og Klara (5) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (19) 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (16) 
07:00 
Kampen (14) 
07:05 
Klassen - Astrids frygt (52) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (39) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Voksenf√¶lden - lite 
08:35 
Hollywoods vildeste dyr I (5) 
08:55 
Store N√łrd: Meteor 
09:15 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hugorm (3) 
09:30 
Kloden koger (1:4) 
09:45 
Asfalt (3) 
09:55 
Asfalt (4) 
10:05 
Ultra t√łrret (11) 
10:30 
Wild Kratts 
10:55 
Ultra Jam - Patrick Dorgan 
11:15 
Ultras bedste (16) 
11:30 
Nina Patalo 
11:35 
Nina Patalo 
11:45 
Modeidioten: Dancehall 
12:00 
Besat af: Christopher 
12:25 
Nicolines Quiz - Bedste venner 
12:40 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (6) 
13:00 
Junglebanden 
13:10 
Amigo 
13:40 
Klassen - Forbudt billede (61) 
13:50 
Klassen - Vold (62) 
14:00 
Ultras Sorte Kageshow II (6) 
14:30 
The Next Step III (16) 
15:00 
Bunks 
16:15 
Snydt! 
16:30 
Wild Kratts 
16:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Gumball III (16) 
17:40 
Klassen - Astrids frygt (52) 
17:50 
Klassen - L√łgnen (53) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (16) 
18:30 
KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr 
18:50 
Hjalte vs Tjelle - Havfruetriatlon (6) 
19:00 
Limbo 2 (2:16) 
19:15 
Limbo 2 (3:16) 
19:30 
iCarly 
19:50 
Hank Zipzer III (3) 
20:15 
Roy 
20:45 
Lokummet br√¶nder I (1) 
20:50 
Lokummet br√¶nder I (2) 
21:00 
Sofie Linde Show II (6) - Timm Vladimir og Liv 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (6) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (1) 
10:00 
Hundehviskeren (6) 
11:00 
Hundehviskeren (7) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
13:00 
Nazi Megakonstruktioner (3) 
14:00 
Nazi Megakonstruktioner (2) 
15:00 
Nazi Megakonstruktioner (6) 
16:00 
Vugge til grav (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (1) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (31) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
20:00 
Titanic: Den Ultimative Udforskning Med James Cameron (1) 
22:00 
Det lovl√łse hav (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
01:00 
Drugs Inc. (5) 
02:00 
Titanic: Den Ultimative Udforskning Med James Cameron (1) 
04:00 
Det lovl√łse hav (1) 
TV2 FRI
00:45 
Fantasifulde rum (UK) 
01:40 
Frihuset 
03:30 
Sommer med Ernst 
04:20 
Sommer med Ernst 
TV3 sport 2
08:55 
Fodbold: FC K√łbenhavn-Br√łndby IF 
09:00 
Fodbold: FC K√łbenhavn-Br√łndby IF 
10:55 
Fodbold: H√łjdepunkter fra Ligue 1 
11:00 
Fodbold: H√łjdepunkter fra Ligue 1 
11:55 
Fodbold: H√łjdepunkter fra La Liga 
12:00 
Fodbold: H√łjdepunkter fra La Liga 
12:55 
Fodbold: Premier League Sunday Review 
13:00 
Fodbold: Premier League Sunday Review 
13:55 
H√•ndbold: GOG-RD Riko Ribnica (m) 
14:00 
H√•ndbold: GOG-RD Riko Ribnica (m) 
15:25 
H√•ndbold: Fraikin BM Granollers-HC Midtjylland (m) 
15:30 
H√•ndbold: Fraikin BM Granollers-HC Midtjylland (m) 
16:55 
Motorsport: Simon Vallentin 
17:00 
Motorsport: Simon Vallentin 
17:25 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
17:30 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
17:55 
Fodbold: Premier League World Show 
18:25 
Tennis: ATP World Tour - Rotterdam (m) 
19:35 
Fodbold: La Liga Files 
20:25 
Fodbold: H√łjdepunkter fra The Championship 
20:55 
Fodbold: Newcastle-Aston Villa 
23:00 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
03:00 
P√Ö GENSYN 
Kl: 10:18 Dato: 28-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?