Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Det S√łde Sommerliv (4:6) 
06:40 
Aftenshowet 
07:30 
Guld i K√łbst√¶derne - Herning (4:10) 
08:30 
AftenTour 2017 - 17. etape: La Mure-Serre-Chevalier, 183 km 
09:00 
En ny begyndelse (7) 
09:45 
Downton Abbey IV (9:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (303) 
11:15 
Antikkrejlerne (304) 
12:00 
Bonder√łven 2013 (9) 
12:30 
I hus til halsen II (1:8) 
13:10 
Hammerslag (10:10) 
13:55 
Hammerslag 2006 (6) 
14:30 
Taggart: Liget under gulvet (2:3) 
15:20 
Dalgliesh: List og l√¶ngsler (1:6) 
16:10 
Dalgliesh: List og l√¶ngsler (2:6) 
17:00 
Downton Abbey IV (10:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
S√łren Ryge direkte 
20:30 
Skattej√¶gerne 
21:00 
AftenTour 2017 - 18. etape: Briancon-Izoard, 179,5 km 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (18) 
23:30 
Sagen gen√•bnet (39): Nattens ende 
01:10 
Str√łmerne fra Liverpool (4:12) 
02:00 
Spooks (28) 
02:50 
Camilla - i haven (4) 
03:20 
Hammerslag 2006 (3) 
03:50 
Hammerslag (10:10) 
04:30 
I hus til halsen III (8) 
TV2

TV2

00:05 
Klipfiskerne 
01:05 
Dredd

Amr. action-thriller fra 2012
02:45 
Cold Case (120) 
03:30 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Chrisleys vilde familie 1 (5) 
06:25 
Friends to lovers (5) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (21) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (22) 
09:05 
Luksusf√¶lden 4 (1) 
10:05 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (5) 
11:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (4) 
12:00 
Undercover Boss 3 (1) 
13:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (4) 
14:00 
The Kardashians indtager Miami 3 (5) 
15:00 
Divaer i junglen (13) 
16:00 
Undercover Boss 3 (2) 
17:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2015 (6) 
18:00 
Luksusf√¶lden (6) 
19:00 
Luksusf√¶lden (7) 
20:00 
The Kardashians (3) 
21:00 
Real Housewives of Beverly Hills (8) 
22:00 
Kvinde på spring

Amerikansk komedie fra 2011
23:50 
Family Weekend

Amerikansk komedie/drama fra 2013
01:55 
NCIS 6 (125) 
02:50 
NCIS 6 (126) 
03:35 
Bones 4 (70) 
04:20 
Bones 4 (71) 
Kanal 5
06:25 
Hverdagens helte 
06:50 
Rod i k√łkkenet (23:24) 
07:35 
Rod i k√łkkenet (24:24) 
08:25 
Sp√łgelsesj√¶gerne (7) 
09:10 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Mascha Vang og Dennis Knudsen (17) 
10:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Mascha Vang og Dennis Knudsen (18) 
10:50 
Veronica Mars (60) 
11:50 
Veronica Mars (61) 
12:40 
Special Victims Unit (156) 
13:35 
CSI (126) 
14:30 
CSI (127) 
15:25 
CSI: NY (151) 
16:25 
CSI: NY (152) 
17:20 
Special Victims Unit (159) 
18:20 
Big Bang Theory (220) 
18:40 
Big Bang Theory (221) 
19:15 
Big Bang Theory (222) 
19:35 
Big Bang Theory (223) 
20:00 
Big Bang Theory (224) 
20:30 
Big Bang Theory (225) 
21:00 
Politijagt (123) 
22:05 
Politijagt (124) 
23:00 
Big Bang Theory (222) 
23:30 
Big Bang Theory (223) 
23:55 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (6) 
00:25 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (7) 
00:55 
The Tomorrow People (9) 
01:50 
The Tomorrow People (10) 
02:45 
KRIMI5 (64) 
03:35 
KRIMI5 (65) 
04:25 
Hverdagens helte (8) 
04:50 
Hverdagens helte (9) 
DR2

DR2

08:40 
Smag p√• Lyon 
09:20 
Smag p√• Mexico 
10:00 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Sydafrika 
10:55 
Naturligvis (2:5) - b√¶redygtig trend 
11:35 
En reporter p√• tur (1:6) - En anderledes forestilling 
12:35 
En reporter p√• tur (2:6) - √ėrkenrally i Abu Dhabi 
13:35 
Quizzen med Signe Molde 
14:05 
Quizzen med Signe Molde 
14:35 
Moderne mirakler (1:6) 
15:05 
Moderne mirakler (2:6) 
15:35 
Nak & √Üd - en h√łjlandshjort i Skotland (10:10) 
16:15 
Jagt - danskernes nye yndlingshobby 
16:55 
Den ultimative sportsvogn 
17:45 
Verdens h√łjeste bygning 
18:30 
Husker du ... 1998 
19:20 
Skandale! - skammens Tour de France 
20:00 
Din yndlingsmad: Cornflakesfabrikken 
21:00 
L√¶gen flytter ind (5) 
21:45 
Alternativ behandling - Det hele sker i hovedet 
22:30 
Deadline 
23:00 
Vidne til vold 
00:00 
Quizzen med Signe Molde 
00:25 
Verdens st√łrste bordel 
01:15 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Honduras 
02:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:20 
Dybvaaaaad! 
00:50 
FC Zulu 
01:25 
FC Zulu 
02:00 
Batman 
02:25 
Batman 
02:55 
Rude Tube - How Bizarre 
03:35 
Kongen af Queens (192) 
04:05 
Kongen af Queens (193) 
04:20 
Naked News Uncovered 
04:55 
Suburgatory (48) 
TV3plus
06:00 
The Crazy Ones (4) 
06:20 
The Crazy Ones (5) 
06:45 
Knas i K√¶rligheden (17) 
07:10 
Knas i K√¶rligheden (18) 
07:35 
Knas i K√¶rligheden (19) 
08:00 
Knas i K√¶rligheden (20) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (13) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (14) 
09:30 
Battle Creek (4) 
10:25 
Bones 6 (22) 
11:20 
Bones 6 (23) 
12:15 
Numbers (3) 
13:05 
Numbers (4) 
14:00 
Hawaii Five-0 1 (19) 
15:00 
Hawaii Five-0 1 (20) 
16:00 
NCIS 9 (24) 
17:00 
NCIS 10 (1) 
18:00 
Hawaii Five-O (8) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (1) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (2) 
21:00 
Hawaii Five-O (9) 
22:00 
The Marine 4: Moving Target

USA, action-drama, 2015
23:50 
Marine 3: Homefront

Amerikansk actionthriller fra 2013
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:40 
The Blacklist (10) 
02:30 
The Vampire Diaries (8) 
03:15 
The Vampire Diaries (9) 
04:00 
Two And A Half Men 11 (21) 
04:25 
Two And A Half Men 11 (22) 
04:50 
Battle Creek (4) 
6'eren
06:20 
Moonshiners (11) 
07:10 
Epic Bar Builds (1) 
09:00 
Bering Sea Gold (11) 
09:55 
Bering Sea Gold (12) 
12:00 
Tanked (2) 
13:00 
Tanked (3) 
13:58 
Salvage Hunters (1) 
15:00 
Salvage Hunters (2) 
16:00 
Bear Grylls - Escape from Hell (2) 
17:00 
Two and a half men (177) 
17:30 
Two and a Half Men (88) 
18:00 
Human Target (11:25) 
19:00 
Human Target (12:25) 
20:00 
CSI: NY (37) 
21:00 
The Hurt Locker

Amr. krigsdrama fra 2010
23:45 
Hannibal Rising 
02:05 
Naked and Afraid (13) 
03:05 
Naked and Afraid (14) 
03:55 
Salvage Hunters (2) 
04:40 
What Happened Next (13) 
TV2 Sport
00:05 
Fodbold: EM - Holland-Danmark (k) 
01:05 
Fodbold: EM - Norge-Belgien (k) 
02:00 
Fodbold: EM - Norge-Belgien (k) 
TV3 Sport 1
06:05 
OPHOLD I SENDEFLADE 
09:00 
Fodbold: AS Roma-Paris Saint-Germain 
11:00 
Fodbold: Premier League World Show 
11:30 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
13:30 
Fodbold: FC K√łbenhavn-MSK Zilina 
15:30 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Arsenal 
17:30 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
19:30 
Fodbold: Premier League World Show 
20:00 
Fodbold: FC K√łbenhavn-MSK Zilina 
22:00 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Arsenal 
00:00 
Fodbold: LA Galaxy-Manchester United 
02:00 
Fodbold: Real Salt Lake-Manchester United 
04:00 
Fodbold: Manchester United-Manchester City 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (17) 
06:45 
HOSPITALET (23) 
07:10 
Dr√łmmeboliger (6) 
08:00 
Huse for millioner LA (10) 
09:00 
Ekstreme samlere 6 (5) 
10:00 
Dr. Phil (2582) 
11:00 
Dr. Phil (2583) 
12:00 
Ekstreme samlere 6 (6) 
13:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (10) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (6) 
15:00 
Jeopardy (18) 
16:00 
Depotj√¶gerne (14) 
16:30 
Depotj√¶gerne (15) 
17:00 
Huse for millioner LA (11) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (10) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (11) 
19:00 
Depotj√¶gerne (16) 
19:30 
Depotj√¶gerne (17) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (7) 
21:00 
Kærlighedens hotel

Amerikansk romantisk drama fra 2014
23:00 
Perfekt på papiret

Amerikansk komedie fra 2015
01:00 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (426) 
01:35 
Depotj√¶gerne fra Canada 4 (427) 
02:05 
Dr. Phil (2413) 
02:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (10) 
03:45 
Cold Justice (19) 
04:30 
Cold Justice (20) 
Kanal 4
06:00 
Ghost Whisperer (12) 
06:45 
Silas, Johannes og Louise (12) 
07:35 
De unge m√łdre (472) 
09:20 
Flipping Out (37) 
10:10 
Flipping Out (38) 
11:10 
Greys hvide verden (152) 
12:05 
Greys hvide verden (153) 
13:00 
B√łrn p√• hospitalet (3) 
14:00 
B√łrn p√• hospitalet (4) 
15:00 
Say Yes to the Dress (5) 
15:30 
Say Yes to the Dress (6) 
16:00 
De unge m√łdre (472) 
17:00 
Greys hvide verden (154) 
18:00 
Greys hvide verden (155) 
19:00 
De unge m√łdre (473) 
20:00 
Say Yes to the Dress (3) 
20:30 
Say Yes to the Dress (4) 
21:00 
Walk of Shame

Amr. komedie fra 2014
23:00 
One Born Every Minute (2) 
00:05 
One Born Every Minute (3) 
01:10 
Forsvundet 
02:10 
Forsvundet 
03:05 
Paula Zahn p√• sagen 
03:50 
Paula Zahn p√• sagen 
04:40 
Ghost Whisperer (12) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (2) 
06:25 
Auction Kings (7) 
06:55 
Auction Kings (8) 
07:20 
Treehouse Masters (10) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (9) 
09:05 
Wheeler Dealers (4) 
10:00 
Fast N' Loud (11) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
Outback Truckers (1) 
14:00 
Yukon Men (2) 
15:00 
How It's Made (1) 
15:30 
How It's Made (2) 
16:00 
Classic Car Rescue (8) 
17:00 
Mythbusters (23) 
18:00 
Wheeler Dealers (5) 
19:00 
Fast N' Loud (21) 
20:00 
How It's Made (11) 
20:30 
How Do They Do It? (11) 
21:00 
Treasure Quest: Snake Island (7) 
22:00 
Strangest Weather on Earth (7) 
23:00 
Yukon Men (3) 
00:00 
Mythbusters (169) 
01:00 
Treasure Quest: Snake Island (7) 
02:00 
Strangest Weather on Earth (7) 
03:00 
Dual Survival (1) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
00:10 
Lur mit liv 
01:00 
Hvem kender hvem 
01:50 
Murdoch-mysterierne (41) 
02:45 
Skadestuen i Holby (275) 
03:35 
Godnat 
Eurosport
06:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
07:15 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
08:30 
CYKLING: Tour de France 
09:55 
VINTERSPORT: Chasing History 
10:00 
CYKLING: LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE, Frankrig 
12:30 
CYKLING: Tour de France Extra 
12:45 
CYKLING: Tour de France 
17:30 
CYKLING: Tour de France Extra 
17:45 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
CYKLING: Tour de France 
20:30 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
22:45 
CYKLING: Le Tour by LeMond 
23:45 
CYKLING: LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE, Frankrig 
00:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:35 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
01:30 
CYKLING: Tour de France 
03:00 
FODBOLD: Kvindernes EM, Holland 
04:30 
CYKLING: Tour de France 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: Tour de France 
08:30 
Formel E: FIA Championship 
09:30 
Udspring: VM 
10:00 
Udspring: VM 
12:30 
Fodbold: EM 
14:00 
Fodbold: EM 
15:30 
Udspring: VM 
17:00 
Udspring: VM 
18:00 
Udspring: VM 
18:30 
Udspring: VM 
20:00 
Udspring: VM 
21:00 
Cykling: la Course by Le Tour de France 
22:00 
Cykling: Tour de France 
23:45 
Motorsport: Formel E: LIVE 
01:45 
Motorsport: Formel E: LIVE 
03:45 
Motorsport: FIA WTCC 
04:45 
Motorsport: FIA WTCC 
ID

ID

06:00 
Disappeared (34) 
06:45 
The Locator (42) 
07:10 
California Investigator (10) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (21) 
08:15 
Fatal Encounters (3) 
09:00 
Swamp Murders (2) 
09:45 
Murder Shift (17) 
10:30 
I Almost Got Away With It (26) 
11:15 
Blood Relatives (11) 
12:00 
Disappeared (40) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (3) 
13:30 
The Locator (42) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (22) 
14:40 
Fatal Encounters (4) 
15:25 
Swamp Murders (3) 
16:10 
Murder Shift (18) 
16:55 
I Almost Got Away With It (27) 
17:40 
Disappeared (29) 
18:25 
The Locator (44) 
18:45 
Blood Relatives (1) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (9) 
20:15 
Disappeared (41) 
21:00 
Nightmare Next Door (9) 
21:45 
Evil Lives Here (7) 
22:30 
Extreme Forensics (23) 
23:15 
Deadly Women (14) 
00:00 
The Haunted (9) 
00:45 
Nightmare Next Door (9) 
01:30 
Evil Lives Here (7) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (9) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (10) 
03:00 
Ghost Lab (1) 
03:45 
The Haunted (9) 
04:30 
Fatal Encounters (4) 
DRK

DRK

06:15 
Solens mad (6:6) 
06:40 
Taxa (35:56) 
07:20 
Taxa (36:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens Sang: Nu blomstrer marken sk√¶r med gr√¶s 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:00 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:30 
Gamle Danmark (8) 
10:45 
Gamle Danmark (9) 
12:10 
Minisk√łrtet og revolutionen 
13:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
13:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:05 
Store danskere - Bodil Koch 
14:45 
Store danskere - Poul Borum 
15:25 
Frederik - Konge til alle tider (4:6) 
15:55 
Dronning til alle tider (3:6) 
16:25 
Dronning til alle tider (4:6) 
16:55 
70'erne: Fred med √¶re 
17:35 
70'erne: Terrorisme 
18:15 
Italiens usynlige byer - Firenze 
19:05 
Colosseums hemmeligheder 
19:56 
Dagens Sang: Nu blomstrer marken sk√¶r med gr√¶s 
20:00 
Barcelonas hemmeligheder 
21:00 
K√¶rlighed og kaos i kollektivet (4:5) 
21:30 
Filmperler: Famillen Bélier

23:10 
TV-Quizzen (6:8) 
23:55 
Efter revolutionen

Fransk drama fra 2012
01:50 
Drengen i den stribede pyjamas

Engelsk drama fra 2008
03:20 
Historien om den norske kongefamilie (3:7) 
04:00 
Historien om den norske kongefamilie (4:7) 
04:41 
Dagens Sang: Nu blomstrer marken sk√¶r med gr√¶s 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
10:05 
K√¶re Dagbog (1:8) 
10:35 
K√¶re Dagbog (2:8) 
11:00 
What on Earth (2:6) 
11:45 
What on Earth (3:6) 
12:25 
Ice Road Truckers X (5:10) 
13:10 
Joe Tech - Flyttemand (3:8) 
13:30 
Fuckr med dn hjrne - de 7 d√łdssynder (1:10) 
14:00 
Ripper Street II (2:8) 
14:50 
Fast Girls

Engelsk drama fra 2012
16:15 
Verdens v√¶rste f√¶ngsler: Filippinerne 
17:00 
VICE: Peru - kokainland nummer √©t 
17:40 
DR3 Dok: I skyggen af en diktator 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
19:55 
Ice Road Truckers X (6:10) 
20:35 
Kosmonauter - det russiske rumeventyr (1:2) 
21:30 
Pranksters Paradise (4) 
21:45 
Drive

Amerikansk krimidrama fra 2011
23:20 
Only God Forgives

Dansk spillefilm fra 2013
00:45 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:30 
VICE: Vold, stoffer og fodbold 
02:00 
K√¶re Dagbog (3:8) 
02:30 
K√¶re Dagbog (4:8) 
03:00 
Nuttet Om Natten 
04:00 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:30 
Brandmand Sam 
06:45 
Sikker & S√łn II (14) 
06:55 
Vilde venner II (6) 
07:20 
Gurli Gris VI (7) 
07:25 
Gurli Gris VI (8) 
07:30 
Sol snart 6 √•r (7) 
07:35 
Sol snart 6 √•r (8) 
07:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (37) 
07:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (38) 
08:10 
Motor Mille p√• cirkustur (2) 
08:30 
Brillebj√łrn (19) 
08:35 
Paw Patrol II (19) 
09:00 
Sommer Summarum 
10:00 
Masha og Bj√łrnen (19) 
10:05 
Mashas eventyr (19) 
10:10 
Morten Skildpadde (19) 
10:35 
Rosa fra Rouladegade II (9) 
11:05 
Ramajetterne III (6) 
11:25 
Mit k√¶ledyr - en snog 
11:35 
Mumsfilibaba med gr√łntsager (9) 
11:40 
Minisekterne (39) 
11:50 
Kaj og Andrea holder fastelavn 
12:15 
Ring til Ramasjang II (9) 
12:30 
Lille N√ėRD 
12:58 
Kiwi & Strit (19) 
13:00 
Ramasjang Mysteriet III (5) 
13:30 
Byttebiksen (8) 
13:50 
K√łkkenhyggen Hella 
14:15 
Monster Buster 
14:30 
Der var engang.... 
15:00 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:05 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Sikker & S√łn II (9) 
15:40 
Gurli Gris VI (7) 
15:45 
Gurli Gris VI (8) 
15:50 
Mumitroldene (5) 
16:00 
Masha og Bj√łrnen (25) 
16:05 
Pippi Langstr√łmpe 
16:30 
Chuggington 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (39) 
16:57 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rod i Historien (6) 
17:20 
Op og hop (9) 
17:35 
Karlsson p√• taget 
18:05 
Sommer Summarum 
19:05 
Thunderbirds (23) 
19:25 
F for f√•r 
19:35 
Brandmand Sam 
19:45 
Peter Kanin 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Bugged 
06:10 
Zorro (1) 
06:35 
Junglebanden 
06:45 
Junglebanden 
06:55 
Verdens bedste quiz II (3) 
07:10 
Klassen - Astrids frygt (52) 
07:20 
Klassen - L√łgnen (53) 
07:35 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (2) - Leoparden 
07:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (1) 
08:35 
Gumball IV (21) 
08:45 
Gumball IV (22) 
09:00 
Soy Luna (19) 
09:45 
The Next Step II (19) 
10:10 
Backstage I (4) 
10:25 
Alle sammen sammen I (4) 
10:50 
Pendlerkids III (4) 
11:05 
KreaKampen - tekstildesign 
11:35 
Store N√łrd: Vulkan special 
11:55 
S√• er der hund (13) 
12:20 
Unik (21) 
12:40 
Hank Zipzer II (11) 
13:05 
Lou 
13:20 
Lou 
13:30 
Nina Patalo 
13:40 
Nina Patalo 
13:45 
Isas Stepz (2) 
14:00 
Isas Stepz (3) 
14:15 
The Next Step II (19) 
14:40 
Sleepover - Annikas skole 
14:55 
Braceface (25) 
15:15 
Freaktown (37) 
15:30 
Freaktown (38) 
15:40 
Wild Kratts 
16:00 
Junglebanden 
16:10 
Junglebanden 
16:25 
Ultras Sorte Kageshow I (2) 
16:55 
Soy Luna (19) 
17:40 
Klassen - Skolens smukkeste pige (89) 
17:50 
Klassen - Dobbeltdaten (90) 
18:05 
The Next Step II (19) 
18:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:00 
Vores vilde verden rundt: Bird Island 
19:30 
Sofie Linde Show II (13) - Nicolas Bro og Jonas Smith 
20:00 
Byt familien II (2) 
20:30 
Alle sammen sammen II (7) 
20:50 
Trio - Keplerdiamanterne (6:10) 
21:15 
Roy 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor 
08:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (1) 
09:00 
M√łdet med Pluto (1) 
10:00 
Hundehviskeren (15) 
11:00 
Hundehviskeren 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (1) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (2) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
16:00 
USA's store krig 1917-1918 (1) 
17:00 
1. Verdenskrig - Slaget ved Verdun (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (6) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (11) 
21:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
21:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
22:00 
Unders√łgelse af flystyrt (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (6) 
01:00 
Drugs Inc. (3) 
02:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
03:00 
Fanget i Udlandet 
04:00 
S√•dan fanger man en smugler (2) 
TV2 FRI
00:45 
Havemagasinet 
01:20 
Havemagasinet 
01:55 
Havemagasinet 
02:30 
Sp√łrg kokken 
03:25 
Den flyvende dyrl√¶ge 
04:15 
Tosset med biler 
TV3 sport 2
09:00 
Atletik: IAAF Athletix Magazine 
09:30 
Atletik: IAAF Diamond League - Rabat 
11:30 
Atletik: IAAF Athletix Magazine 
12:00 
Basketball: EuroLeague Season Review 
12:30 
Fodbold: AS Roma-Paris Saint-Germain 
14:30 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
16:30 
Fodbold: Premier League World Show 
17:00 
Fodbold: AS Roma-Paris Saint-Germain 
19:00 
Fodbold: Liverpool-Crystal Palace 
21:00 
Atletik: IAAF Diamond League - Rabat 
23:00 
Atletik: IAAF Athletix Magazine 
23:30 
eSport: World of Esports 
00:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
01:00 
eSport: World of Esports 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 19:03 Dato: 28-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?