Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
De unge fiskere (1) 
06:45 
Kender Du Typen? (1) 
07:30 
DR1 Dokumentaren: Lykken p√• Fyn 
08:15 
De flyvende l√¶ger (20:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (21:224) 
09:45 
I farezonen (38:61) 
10:30 
Den svenske antikjagt (3:10) 
11:15 
Den svenske antikjagt (4:10) 
12:00 
Skattej√¶gerne 2015 (12) 
12:30 
Spise med Price p√• tur (2:6) 
13:10 
Hammerslag 2013 (2) 
13:50 
VM h√•ndbold: Optakt 
14:00 
VM h√•ndbold: Norge-Brasilien, direkte 
15:35 
T√¶t p√• vores k√¶ledyr 
16:15 
Hun s√• et mord (23) 
17:00 
Landsbyhospitalet (54) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Under Hammeren 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
I hus til halsen III (3) 
20:45 
DR1 Dokumentar: M√• man sl√• en tyv 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet: Ski 
22:20 
Sporten med VM h√•ndbold 
22:30 
Irene Huss: Nattevagt 
00:00 
Serangoon Road (5:10) 
00:55 
Water Rats (70:177) 
01:40 
Mord i centrum (78:84) 
02:25 
Spooks (12) 
03:15 
Skattej√¶gerne 2013 (12) 
03:45 
Spise med Price p√• tur (2:6) 
04:25 
Hammerslag 2013 (2) 
TV2

TV2

00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:15 
Gr√¶nsepatruljen 
01:45 
Cold Case (58) 
02:30 
Cold Case (57) 
03:20 
Med livet som indsats 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:30 
Real Housewives of Dallas (1) 
07:20 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (5) 
08:20 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (6) 
09:25 
Mit Plastikmareridt (11) 
10:20 
Undercover Boss 5 (8) 
11:20 
Undercover Boss 5 (9) 
12:25 
Til middag hos (9) 
13:25 
The Kardashians 4 (11) 
13:55 
The Kardashians indtager Miami 2 (1) 
14:25 
The Kardashians indtager Miami 2 (2) 
15:00 
For l√¶kker til love (12) 
16:00 
Mit Plastikmareridt (12) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (5) 
18:00 
Luksusf√¶lden (13) 
19:00 
Luksusf√¶lden (14) 
20:00 
Luksusf√¶lden (3) 
21:00 
Med kniven for struben 5 (5) (3) 
22:00 
Ghost Rider

Amerikansk actionfilm fra 2007
00:15 
NCIS 12 (11) 
01:10 
NCIS 12 (12) 
02:05 
Bones 10 (18) 
02:55 
Scream Queens (9) 
03:45 
Dracula (4) 
04:35 
1600 Penn 1 (5) 
04:59 
GODNAT 
Kanal 5
06:15 
Rod i k√łkkenet (20:24) 
07:05 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
07:55 
Tvins Homeshopping 
08:10 
4-Stjerners Middag: Hos John Zoffmann 
09:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Master Fatman og Michael Monetz (1) 
09:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Master Fatman og Michael Monetz (2) 
10:50 
Veronica Mars (56) 
11:45 
Veronica Mars (57) 
12:35 
Special Victims Unit (218) 
13:30 
CSI (221) 
14:20 
CSI (222) 
15:15 
CSI: New York (17) 
16:10 
CSI: New York (18) 
17:05 
Special Victims Unit (221) 
18:00 
Big Bang Theory (83) 
18:30 
Big Bang Theory (84) 
19:00 
Big Bang Theory (85) 
19:30 
Big Bang Theory (86) 
20:00 
CSI: Cyber (13) 
20:55 
Blindspot (5) 
21:55 
Blindspot (6) 
22:55 
Limitless (13) 
23:50 
Criminal Minds (218) 
00:45 
Criminal Minds (219) 
01:40 
Sp√łgelsesj√¶gerne (1) 
02:35 
Sp√łgelsesj√¶gerne (2) 
03:25 
KRIMI5 (56) 
04:15 
Hverdagens helte (16) 
04:40 
Hverdagens helte (17) 
DR2

DR2

07:00 
L√¶gen flytter ind (1:6) 
07:45 
DR1 Dokumentar: Patrioten og Venligboeren 
08:30 
Horisont: Farvel til Obama 
08:55 
Det her er Europa (3:8) 
09:25 
L√¶gen flytter ind (1:6) 
10:10 
Verdens br√¶ndpunkter: Beijing 1989 
10:50 
Horisont: Farvel til Obama 
11:15 
Vi g√•r i krig: Afghanistan 
11:45 
L√¶gen flytter ind (1:6) 
12:30 
DR2 Live: Folketingets sp√łrgetime 
14:30 
Psykiatri i Mexico 
14:55 
Hairy Bikers - det bedste britiske (9) 
15:40 
Nak & √Üd - en skovfugl i Sverige (7:8) 
16:20 
Nak & √Üd - en hvidhalet hjort i Finland (8:8) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Smag p√• Chicago 
19:10 
Amerikas vilde vesten: De store bjerge 
20:00 
Anne og Anders i USA - Montana 
22:00 
Udkantsm√¶glerne (5:8) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Otte √•r med Obama (2:4) 
00:05 
Putins Rusland og Vesten (2:4) 
01:05 
Detektor 
01:35 
Rige russere i London 
02:35 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:20 
The Late Late Show with James Corden 
01:10 
Dybvaaaaad! 
01:35 
N√łrgaards Netfix 
02:05 
American Dad (106) 
02:35 
Kongen af Queens (137) 
03:05 
Kongen af Queens (138) 
03:30 
Rude Tube - Rude Zoo 
04:05 
Star-Crossed (8) 
04:50 
Reign (10) 
TV3plus
06:40 
Chicago P.D. (4) 
07:30 
How I Met Your Mother 8 (8) 
08:00 
How I Met Your Mother 8 (9) 
08:30 
How I Met Your Mother 8 (10) 
08:55 
How I Met Your Mother 8 (11) 
09:25 
Tattoo Salonen (5) 
10:20 
Hawaii Five-0 1 (6) 
11:10 
Hawaii Five-0 1 (7) 
12:05 
Numb3rs (3) 
13:00 
Numb3rs (4) 
14:00 
NCIS LA 2 (8) 
15:00 
NCIS LA 2 (9) 
16:00 
Numb3rs (5) 
17:00 
Numb3rs (6) 
18:00 
Simpsons 15 (1) 
18:30 
Simpsons 15 (2) 
19:00 
Tattoo Salonen (6) 
20:00 
Simpsons 15 (3) 
20:30 
Simpsons 15 (4) 
21:00 
Resident Evil: Afterlife

Tysk/fransk actioneventyr fra 2010
23:00 
Resident Evil: Apocalypse

Britisk/tysk/fransk sci-fi gyser fra 2004
00:55 
Anger Management 5 (1) 
01:25 
Anger Management 5 (2) 
01:55 
Community 1 (11) 
02:25 
Community 1 (12) 
02:50 
Crowded (12) 
03:15 
Crowded (13) 
03:40 
The Americans (10) 
04:30 
Pretty. Strong (2) 
6'eren
06:45 
Mythbusters (216) 
08:35 
Insane Pools: Off the Deep End (1) 
10:30 
Ice Cold Gold (1) 
11:30 
Ice Cold Gold (2) 
12:30 
Tanked (3) 
13:25 
Tanked (4) 
14:20 
The Neighbors (41) 
14:50 
The Neighbors (42) 
15:15 
Perception (22) 
16:05 
Perception (23) 
17:05 
Two and a half men (135) 
17:35 
Two and a half men (136) 
18:05 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (47) 
19:00 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (48) 
20:00 
Person of Interest (31) 
21:00 
Body of Lies

Amr. thriller. fra 2008
23:35 
Big Bang Theory (118) 
00:05 
Big Bang Theory (119) 
00:35 
Person of Interest (31) 
01:30 
Hannibal (12) 
02:30 
Hannibal (13) 
03:20 
Running Wild with Bear Grylls (2) 
04:05 
Running Wild with Bear Grylls (3) 
04:55 
What happened next (10) 
TV2 Sport
00:00 
H√•ndbold: VM - Qatar-Argentina (m) 
00:50 
H√•ndbold: VM - Angola-Island (m) 
01:35 
H√•ndbold: VM - Angola-Island (m) 
02:20 
Cykling: Tour Down Under - 1. etape 
03:00 
Cykling: Tour Down Under - 2. etape, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
NFL: Atlanta Falcons-Seattle Seahawks 
12:30 
NFL: New England Patriots-Houston Texans 
16:00 
NFL: Kansas City Chiefs-Pittsburgh Steelers 
19:30 
NFL: Dallas Cowboys-Green Bay Packers 
23:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
00:00 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
00:35 
Fodbold: H√łjdepunkter fra The Championship 
01:05 
NHL: Columbus Blue Jackets-Carolina Hurricanes 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:25 
Dr. Phil (2395) 
07:10 
Dr√łmmeboliger 4 (12) 
08:00 
Ekstreme samlere 1 (5) 
08:55 
Hospitalet (23) 
09:25 
Hospitalet (24) 
10:00 
Dr. Phil (2397) 
10:55 
Dr. Phil (2400) 
11:55 
Ekstreme samlere 1 (6) 
12:55 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (4) 
13:55 
Jamie indtager Italien (5) 
14:25 
Jamie indtager Italien (6) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US (1) 
16:00 
Huse for millioner San Francisco (9) 
17:00 
Depotj√¶gerne 3 (23) 
17:30 
Depotj√¶gerne 3 (24) 
18:00 
Undercover Boss 3 (6) 
19:00 
Undercover Boss 3 (7) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US (2) 
21:00 
Depotj√¶gerne 3 (25) 
21:30 
Depotj√¶gerne 3 (26) 
22:00 
America¬īs Next Top Model (3) 
23:05 
Huse for millioner New York (1) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (3) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (4) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (12) 
02:00 
FRA SKROT TIL SLOT - BEDRE BOLIG, BEDRE LIV (4) 
03:00 
K√¶rester der dr√¶ber (3) 
03:55 
K√¶rester der dr√¶ber (4) 
04:45 
Ironside (5) 
Kanal 4
06:45 
Tvins Homeshopping 
07:45 
P√• nye boligeventyr (137) 
08:35 
Tvins Homeshopping 
09:35 
Devious Maids (12) 
10:20 
Mistresses (12:39) 
11:15 
Mistresses (13:39) 
12:10 
Singleliv (242) 
13:10 
Singleliv (243) 
14:10 
De unge m√łdre (457) 
15:05 
De unge m√łdre (458) 
16:05 
Greys hvide verden (135) 
17:00 
Greys hvide verden (136) 
18:00 
CSI: Miami (159) 
19:00 
CSI: Miami (160) 
20:00 
Bryllupper for millioner 2 (6:8) 
21:00 
My Big Fat Greek Wedding

Amr. romantisk komedie fra 2002
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:00 
One Born Every minute (4) 
00:00 
One Born Every minute (5) 
01:00 
48 Hours (16) 
01:55 
48 Hours (17) 
02:50 
Greys hvide verden (135) 
03:35 
Greys hvide verden (136) 
04:25 
Ghost Whisperer (12:107) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (26) 
06:25 
Lost and Sold (7) 
06:55 
Lost and Sold (8) 
07:20 
Treehouse Masters (1) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (2) 
09:05 
Wheeler Dealers (4) 
10:00 
Fast N' Loud (3) 
11:00 
Deadliest Catch (3) 
12:00 
Ice Pilots (8) 
13:00 
Ice Pilots (9) 
14:00 
Yukon Men (1) 
15:00 
How It's Made (10) 
15:30 
How It's Made (11) 
16:00 
Chasing Classic Cars (23) 
16:30 
Chasing Classic Cars (24) 
17:00 
Mythbusters (240) 
18:00 
Wheeler Dealers (5) 
19:00 
Fast N' Loud (12) 
20:00 
Gold Rush (11) 
21:00 
Gold Rush (12) 
22:00 
Alaska: The Last Frontier (8) 
23:00 
Yukon Men (2) 
00:00 
Mythbusters (189) 
01:00 
Gold Rush (12) 
02:00 
Alaska: The Last Frontier (8) 
03:00 
Naked And Afraid (15) 
03:55 
Deadliest Catch (3) 
04:45 
Fast N' Loud (3) 
TV2 Charlie
00:30 
Lur mit liv 
01:25 
Murdoch-mysterierne (59) 
02:20 
Skadestuen i Holby (463) 
03:10 
Godnat 
Eurosport
07:05 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
09:00 
TENNIS: Game, Set & Mats extra fra  
09:15 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
14:15 
TENNIS: Game, Set and Mats 
14:45 
TENNIS: Mats Choice fra  
15:45 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
19:00 
TENNIS: Mats Choice fra  
19:50 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:35 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
00:30 
TENNIS: Game, Set and Mats fra  
01:00 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
03:00 
TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien 
Eurosport 2
09:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
11:30 
Tennis: Australian Open Dag 2 
13:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
14:00 
Snooker: Masters fra London Dag 3: Trump - Fu 
17:30 
Tennis: Australian Open Dag 2 
20:00 
Grand Slam Tennis: Game, Set og Mats 
20:30 
Tennis: Australian Open Dag 2 
00:00 
Tennis: Grand Slam Mats Choice 
01:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
02:45 
Basketball: Euroleague Basketball Show 
03:00 
Grand Slam Tennis: Australian Open 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Lifeline 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 4 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 26 (Season 2) 
08:10 
Disappeared Billy Smolinski: Favorite Son 
09:00 
Murder Shift Episode 8 (Season 2) 
10:00 
I Married A Mobster Mama Bear (Season 2) 
10:30 
I Married A Mobster Outsiders, The (Season 2) 
11:00 
True Crime With Aphrodite Jones Murder On Route 91 (Season 4) 
12:00 
Pit Bulls And Parolees Episode 5 (Season 2) 
13:00 
Murder Comes To Town Episode 6 (Season 3) 
14:00 
Judge Rinder Episode 7 
15:00 
Locator, The Episode 35 
15:30 
California Investigator Episode 6 (Season 2) 
16:00 
Will, The Estate Of James Brown, The (Series 3) 
17:00 
Solved Devil Within, The 
18:00 
Disappeared Heavy Metal Mystery (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Episode 10 (Season 3) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Devil At The Daycare, The (Season 4) 
21:00 
Unravelled Never Say Goodbye (Season 2) 
22:00 
Injustice Files: Sundown Towns, The 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 8 (Season 5) 
23:55 
Deadly Women Parents Peril (Season 6) 
00:50 
Extreme Forensics Driven To Kill 
01:50 
Ghost Asylum Season 2 Fort Delaware 
02:50 
Unravelled Never Say Goodbye (Season 2) 
03:50 
Injustice Files: Sundown Towns, The 
04:45 
California Investigator Episode 3 (Season 3) 
DRK

DRK

06:05 
Historiske haver - Bregentved 
06:35 
Historiske haver - Clausholm 
07:00 
Solens mad (5:6) 
07:30 
Solens mad (6:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:28 
Dagens sang 
08:40 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (1:12) 
09:35 
Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (2:12) 
10:40 
Jagten p√• historien (6:8) 
11:20 
Jagten p√• historien (7:8) 
11:55 
Guldkorn - Danmark i 1965 
12:15 
Livet i den kriminelle underverden - I edderkoppens net (1:3) 
12:55 
Livet i den kriminelle underverden - Storsmuglerne (2:3) 
13:30 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:15 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:00 
Vejen til Konstantinopel (1:6) 
15:50 
Vejen til Konstantinopel (2:6) 
16:45 
2. Verdenskrig med russiske √łjne (7:18) 
17:30 
2. Verdenskrig med russiske √łjne (8:18) 
18:15 
Store danskere - Dirch Passer 
18:55 
Dansktoppen: Hadet og elsket (1:4) 
19:25 
Dansktoppens stjerner: Ulla Pia (1:4) 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Dansktoppens stjerner: Gustav Winckler (2:4) 
20:30 
Dansktoppen: Hadet og elsket (2:4) 
21:00 
Prinsesse for en dag

Dansk musicalkomedie fra 1962
22:25 
Danske musiklegender: Gitte H√¶nning 
22:55 
Danske musiklegender: James Rasmussen 
23:25 
Apollo 11: Den ufortalte historie 
00:20 
Apollo 13: Set indefra 
01:10 
De elskende passagerer

Spansk komedie fra 2013
02:35 
Anoreksiens ansigt 
03:55 
Gamle Danmark (1) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
09:15 
Selvoptaget (5:8) 
09:40 
Selvoptaget (6:8) 
10:10 
Ekstreml√łb til Sydpolen (3:4) 
10:55 
Ekstreml√łb til Sydpolen (4:4) 
11:40 
Flodmonstre V (1:6) 
12:30 
Fif TV (39) 
13:05 
Secrets of the Superbrands (2:3) 
13:55 
London Spy (1:5) 
14:55 
Destruction: Las Vegas

Amerikansk actionthriller fra 2013
16:15 
Cars That Rock: Lamborghini 
17:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (11:13) 
17:45 
Efterlyst k√¶rlighed (1:6) 
18:15 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
18:55 
Family Guy (48) 
19:20 
Family Guy (49) 
19:45 
Ung og stinkende rig (3:6) 
20:30 
VM h√•ndbold: Optakt 
20:45 
VM h√•ndbold: Angola-Island, direkte 
22:30 
The Graham Norton Show 
23:20 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:05 
Hjernevasket: Trof√¶j√¶ger 
00:50 
Dakar - Madness in The Desert 
01:45 
Kosmos: En rejse i tid og rum (12:13) 
02:30 
Selvoptaget (7:8) 
03:00 
Bagom Reality 
03:30 
Nuttet Om Natten 
04:30 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Mor-uge og far-uge 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Op og hop (2) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (2) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Rosa fra Rouladegade 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner (12) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus II (4) 
10:10 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
11:05 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
11:20 
Kaj og Andrea 7:10 P√¶nt goddag! 
11:50 
Skr√•l med Billie (2) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (4) 
14:20 
Sofus (6) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Ramajetterne (4) 
15:15 
Sikker & S√łn II (16) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II 
16:40 
Kasper og Sofie (12) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Vilde venner II (3) 
17:20 
Quizdyrene - Hesten Mika 
17:30 
Ring til Ramasjang II (3) 
17:45 
Peter Kanin 
18:05 
Op og hop (10) 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Sofus II (2) 
18:45 
Alfons √Öberg 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
Thunderbirds (12) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Nye bukser (28) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (12) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Voksenf√¶lden - lite 
08:30 
Hollywoods vildeste dyr II (4) 
08:45 
Store N√łrd: R√łgkanon 
09:05 
Kloden koger (2:4) 
09:20 
Don't Try This at Home (2) 
09:45 
Jans Ultraklub (2) 
10:05 
Wild Kratts 
10:25 
Jeg vil v√¶re fodboldstjerne 
10:40 
Fodboldpigen Olivia 
10:55 
Byt familien p√• sommerferie 1 (2:2) 
11:15 
Ultras bedste id√© (12) 
11:30 
Simons danseskole (2) 
11:55 
S√• er der hund (2) 
12:20 
Benjamin (6) 
12:40 
Nicolines Quiz - Misundelse 
12:55 
Madlaboratoriet (2) 
13:20 
Dagens ret: Bagte rodfrugter 
13:30 
Klassen - Sjove typer (23) 
13:40 
Klassen - Scorekongen Liam (24) 
13:50 
Riisings flotte talkshow II (2) 
14:20 
Snydt! 
14:30 
Pendlerkids III (7) 
14:45 
Braceface (10) 
15:10 
Mission: Eftersidning II (10) 
15:30 
Wild Kratts 
15:55 
Junglebanden 
16:05 
Junglebanden 
16:20 
Freaktown (31) 
16:30 
Freaktown (30) 
16:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Gumball IV (3) 
17:15 
Gumball IV (4) 
17:30 
H√•ndboldmissionen (7) Fangeflugten 
17:40 
Klassen - Nye bukser (28) 
17:50 
Klassen - Piger til salg (29) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
Alle sammen sammen II (1) 
18:30 
Vores vilde verden rundt: Somerset √ėen 
19:00 
Isas Stepz (19) 
19:15 
Isas Stepz (20) 
19:30 
iCarly 
19:50 
Hank Zipzer I (10) 
20:15 
Roy 
20:45 
Osman og Jeppe II (10) 
21:00 
Bidt, br√¶ndt og stukket - L√¶geigle (2) 
21:15 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (2) - Leoparden 
National Geographic
06:00 
Wicked Tuna (3) 
07:00 
Wicked Tuna (4) 
08:00 
Den lovl√łse √ł (2) 
09:00 
Dubais lufthavn (2) 
10:00 
Hundehviskeren (8) 
11:00 
Hundehviskeren (9) 
12:00 
Yukon Gold (10) 
13:00 
Brain Games (1) 
13:30 
Brain Games (2) 
14:00 
Fanget i Udlandet (5) 
15:00 
Fanget i Udlandet (6) 
16:00 
Unders√łgelse af flystyrt (3) 
17:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
18:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (2) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (15) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (6) 
21:00 
Jorden set fra rummet (1) 
23:00 
Unders√łgelse af flystyrt (11) 
00:00 
Fanget i Udlandet (6) 
01:00 
Alaska State troopers (11) 
02:00 
Drugs Inc. (5) 
03:00 
Nazi Megakonstruktioner (1) 
04:00 
Biler i n√łd (9) 
TV2 FRI
00:50 
Fantasifulde rum (UK) 
01:45 
Frihuset 
03:35 
Begynderb√łnder 
04:30 
James Martins flyvende k√łkken 
TV3 sport 2
08:55 
Fodbold: Manchester United-Liverpool 
10:55 
Fodbold: Premier League Monday Review 
11:55 
Fodbold: H√łjdepunkter fra The Championship 
12:25 
Fodbold: Premier League Sunday Review 
13:25 
Fodbold: Premier League Monday Review 
14:25 
Fodbold: Premier League World Show 
14:55 
Fodbold: Manchester United-Liverpool 
16:55 
Fodbold: Premier League Monday Review 
17:55 
Fodbold: Sporting Gijon-Eibar 
19:55 
Fodbold: La Liga Docs 
20:55 
Fodbold: Kamp fra Copa del Rey 
23:00 
Fodbold: Manchester United-Liverpool 
01:00 
Fodbold: Premier League Netbusters 
01:30 
Fodbold: H√łjdepunkter fra The Championship 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 15:47 Dato: 23-01-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?