Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
So F***ing Special (4:6) 
06:45 
Kender Du Typen? (6) 
07:30 
DR1 Dokumentar: Fattig eller fork√¶let (1:2) 
08:15 
De flyvende l√¶ger (70:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (71:224) 
09:45 
Find min familie (2:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (93) 
11:15 
Antikkrejlerne (94) 
12:00 
Under Hammeren 
12:30 
Kender du typen? 2012 (9) 
13:00 
Hammerslag 2008 (16) 
13:30 
Hammerslag 2008 (17) 
14:00 
Dommer John Deed (23) 
15:30 
Hun s√• et mord (69) 
16:15 
Hun s√• et mord (70) 
17:00 
Landsbyhospitalet (77) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Hammerslag (3:10) 
20:45 
Gift ved f√łrste blik - IV (3:9) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet 
22:20 
Sporten 
22:30 
Annika Bengtzon: Prime time

Svensk krimi fra 2012 efter roman af Liza Marklund
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:00 
Dommer John Deed (15) 
01:30 
Water Rats (103:177) 
02:15 
Water Rats (104:177) 
03:00 
Spooks (32) 
03:50 
Skattej√¶gerne 2014 (11) 
04:15 
Hammerslag 2008 (16) 
04:45 
Hammerslag 2008 (17) 
TV2

TV2

00:15 
N√•r alt g√•r galt 
00:50 
Gr√¶nsepatruljen 
01:20 
Gr√¶nsepatruljen 
01:50 
Cold Case (83) 
02:40 
Cold Case (82) 
03:30 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Wahlburgers (6) 
06:25 
Den √¶gte Tori Spelling 2 (7) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (6) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (7) 
09:05 
Luksusf√¶lden 6 (5) 
10:05 
Undercover Boss US (5) 
11:00 
Undercover Boss US (6) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (13) 
13:05 
The Kardashians 6 (15) 
15:00 
For l√¶kker til love (12) 
16:00 
Luksusf√¶lden 6 (6) 
17:00 
Med kniven for struben (9) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (13) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (14) 
20:00 
Luksusf√¶lden (4) 
21:00 
Mit plastikmareridt (4) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (1) 
22:50 
Familien Nielsen (3) 
23:50 
NCIS (15) 
00:45 
Bones 11 (20) 
01:35 
Bones 11 (21) 
02:30 
Shades of Blue (1) 
03:20 
Shades of Blue (2) 
04:05 
Girlfriends' Guide to Divorce 1 (6) 
04:50 
The Mindy Project 3 (15) 
Kanal 5
06:10 
Undateable (9) 
06:35 
De beskidte helte (16) 
07:20 
De beskidte helte (17) 
08:10 
4-Stjerners Middag: Hos Mads fra Big Brother 
09:00 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (26) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (27) 
10:45 
Veronica Mars (17) 
11:35 
Veronica Mars (18) 
12:30 
Special Victims Unit (258) 
13:25 
CSI (261) 
14:20 
CSI (262) 
15:10 
CSI: New York (42) 
16:05 
CSI: New York (43) 
17:05 
Special Victims Unit (259) 
18:00 
Big Bang Theory (133) 
18:30 
Big Bang Theory (134) 
19:00 
Big Bang Theory (135) 
19:30 
Big Bang Theory (136) 
20:00 
CSI: Cyber (18) 
20:55 
Blindspot (15) 
21:55 
Blindspot (16) 
22:50 
Limitless (18) 
23:40 
Criminal Minds (5) 
00:40 
Criminal Minds (6) 
01:35 
Bernie 
03:19 
The 100 (12) 
04:05 
The 100 (13) 
04:50 
Hverdagens helte (22) 
DR2

DR2

07:00 
L√¶gen flytter ind (6:6) 
07:45 
Indvandringens historie (2:6) 
08:20 
Horisont 
08:45 
Det her er Europa (8:8) 
09:15 
L√¶gen flytter ind (6:6) 
10:00 
Trump: Den f√łrste tid 
10:45 
Horisont 
11:10 
Kinas investeringer i Angola 
11:35 
P√• flugt fra Somalia 
11:55 
T√¶t p√• Jimmy Savile 
13:10 
L√¶gen flytter ind (6:6) 
13:55 
Horisont 
14:20 
Min Verdenshistorie - Maren og for√•ret i Prag 
14:50 
Bhutan: Det lykkelige land 
15:30 
Stillehavets tropiske eventyr (6:6) 
16:20 
Langt fra Bruxelles - Storbritannien og EU 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Smag p√• Senegal 
19:10 
P√• krydstogt i Mellemamerika 
19:55 
Oceanernes k√¶mper (1:3) 
20:45 
Dokumania: Verdens h√•rdeste hestev√¶ddel√łb 
22:30 
Deadline 
23:00 
Hemmelige amerikanske missioner (4:8) 
23:45 
Homeland VI (4:12) 
00:35 
Top of the Lake (2:7) 
01:25 
Sibiriens n√¶ste supermodel 
01:45 
Indiens elektriske dr√łmme 
02:10 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:35 
Dybvaaaaad! 
01:00 
Dybvaaaaad! 
01:35 
N√łrgaards netfix 
02:05 
American Dad (4) 
02:35 
Rude Tube - Webcam Wonders 
03:05 
The Following (10) 
03:55 
Ravenswood (5) 
04:45 
Ravenswood (6) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 1 (5) 
06:45 
Chicago P.D. 1 (6) 
07:30 
How I Met Your Mother 1 (13) 
08:00 
How I Met Your Mother 1 (14) 
08:30 
How I Met Your Mother 1 (15) 
08:55 
How I Met Your Mother 1 (16) 
09:25 
Rizzoli & Isles 4 (9) 
10:20 
Hawaii Five-0 2 (7) 
11:10 
Hawaii Five-0 2 (8) 
12:05 
Numbers (5) 
13:00 
Numbers (6) 
14:00 
Bones 6 (22) 
15:00 
Bones 6 (23) 
16:00 
Numbers (7) 
17:00 
Numbers (8) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 3 (9) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 3 (10) 
20:00 
Fodbold: Optakt til UEFA Champions League 
20:45 
Fodbold: Manchester City FC-AS Monaco 
22:35 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
23:45 
Simpsons 17 (10) 
00:10 
Simpsons 17 (11) 
00:40 
Simpsons 17 (5) 
01:10 
Simpsons 17 (6) 
01:40 
Ridiculousness (2) 
02:10 
Ridiculousness (3) 
02:40 
Anger Management 1 (1) 
03:05 
Anger Management 1 (2) 
03:30 
Bates Motel (1) 
04:15 
Bates Motel (2) 
6'eren
06:25 
Moonshiners (1) 
07:10 
Insane Pools: Off the Deep End (5) 
09:00 
Bering Sea Gold (15) 
09:50 
Bering Sea Gold (16) 
12:15 
Tanked (18) 
13:15 
Tanked (19) 
14:15 
The Neighbors (44) 
14:40 
Auction Hunters (1) 
15:10 
Perception (18) 
16:10 
Perception (19) 
17:05 
Two and a half men (160) 
17:35 
Two and a half men (161) 
18:05 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (6) 
19:05 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (7) 
20:00 
Person of Interest (54) 
21:00 
Criminal Minds (13) 
22:00 
Criminal Minds (14) 
23:00 
Big Bang Theory (156) 
23:25 
Big Bang Theory (157) 
23:55 
Person of Interest (54) 
00:50 
Almost Human (10) 
01:50 
Almost Human (11) 
02:45 
Running Wild with Bear Grylls (5) 
03:35 
Running Wild with Bear Grylls (6) 
04:20 
Ice Pilots 
TV2 Sport
01:00 
NBA: All-Star - Saturday Night 
03:35 
NBA: Action 
TV3 Sport 1
08:55 
Fodbold: OB-Randers FC 
09:00 
Fodbold: OB-Randers FC 
10:55 
Fodbold: Superliga XL 
11:00 
Fodbold: Superliga XL 
12:25 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
12:30 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
12:55 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
13:00 
Fodbold: Newcastle-Aston Villa 
13:55 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
14:55 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
15:00 
Fodbold: FC K√łbenhavn-Br√łndby IF 
15:55 
Fodbold: Atl√©tico Madrid-Sevilla 
17:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
17:55 
Fodbold: PSV Eindhoven-Benfica 
18:00 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
19:00 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
20:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
20:40 
Fodbold: Bayer 04 Leverkusen-Atl√©tico Madrid 
22:45 
Fodbold: Manchester City FC-AS Monaco 
00:45 
Fodbold: Rundt om runden 
01:15 
Fodbold: Mads Laudrup m√łder Kasper Schmeichel 
01:35 
NHL: Toronto Maple Leafs-Winnipeg Jets 
04:30 
P√Ö GENSYN 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2447) 
06:50 
Dr. Phil (2448) 
07:35 
Dr√łmmeboliger (11) 
08:30 
Ekstreme samlere 3 (6) 
09:25 
HOSPITALET (16) 
10:00 
Dr. Phil (2449) 
10:55 
Dr. Phil (2450) 
11:55 
Ekstreme samlere 3 (7) 
12:55 
Fra Skrot til Slot (1) 
13:55 
Jamie Olivers Maddyst (5) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (13) 
16:00 
Huse for millioner New York (8) 
17:00 
Depotj√¶gerne 5 (521) 
17:30 
Depotj√¶gerne 5 (522) 
18:00 
Undercover Boss 5 (2) 
19:00 
Undercover Boss 5 (3) 
20:00 
Depotj√¶gerne 5 (523) 
20:30 
Depotj√¶gerne 5 (524) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (14) 
22:00 
America¬īs Next Top Model (8) 
23:00 
Huse for millioner New York (9) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (604) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (605) 
01:05 
Dr√łmmeboliger (11) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (1) 
02:55 
Min beskidte hemmelighed 2 (10) 
03:45 
Min beskidte hemmelighed 2 (11) 
04:30 
Witches of the East End (12) 
Kanal 4
06:20 
Ghost Whisperer (37:107) 
07:05 
P√• nye boligeventyr (6) 
07:50 
Devious Maids (36) 
08:40 
Tvins Homeshopping 
09:40 
Devious Maids (37) 
10:30 
Mistresses (37:39) 
11:25 
Mistresses (38:39) 
12:20 
Mig og min mor (69) 
13:20 
Mig og min mor (70) 
14:10 
De unge m√łdre (480) 
15:10 
De unge m√łdre (481) 
16:10 
Greys hvide verden (209) 
17:05 
Greys hvide verden (210) 
18:05 
CSI: Miami (221) 
19:00 
CSI: Miami (222) 
20:00 
De unge m√łdre (492) 
21:00 
N√¶rkontakt (2) 
22:00 
Helt √¶rligt: Rikke H√łrlykke (3) 
22:55 
One Born Every Minute (11) 
00:00 
One Born Every Minute (12) 
01:00 
48 Hours (9) 
02:00 
48 Hours (10) 
02:55 
Greys hvide verden (209) 
03:40 
Greys hvide verden (210) 
04:25 
Ghost Whisperer (37:107) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (9) 
06:25 
Auction Hunters (10) 
06:55 
Auction Hunters (11) 
07:20 
Treehouse Masters (13) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (3) 
09:05 
Wheeler Dealers (2) 
10:00 
Fast N' Loud (27) 
11:00 
Deadliest Catch (12) 
12:00 
Gold Divers (22) 
13:00 
Gold Divers (23) 
14:00 
The Last Alaskans (5) 
15:00 
How It's Made (8) 
15:30 
How It's Made (9) 
16:00 
Chasing Classic Cars (23) 
16:30 
Chasing Classic Cars (24) 
17:00 
Mythbusters (181) 
18:00 
Wheeler Dealers (3) 
19:00 
Fast N' Loud (7) 
20:00 
Gold Rush (16) 
21:00 
Gold Rush (17) 
22:00 
Alaska: The Last Frontier (13) 
23:00 
The Last Alaskans (6) 
00:00 
Mythbusters (24) 
01:00 
Gold Rush (17) 
02:00 
Alaska: The Last Frontier (13) 
03:00 
Dual Survival (9) 
03:55 
Deadliest Catch (12) 
04:45 
Fast N' Loud (27) 
TV2 Charlie
00:40 
Sp√łrg Charlie 
01:20 
Murdoch-mysterierne (84) 
02:15 
Skadestuen i Holby (168) 
03:00 
Godnat 
Eurosport
06:30 
CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien 
07:30 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
08:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
09:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
10:30 
CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien 
11:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
12:15 
ALPINT: VM, Schweiz 
13:00 
SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland 
14:00 
CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien 
15:00 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
17:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
18:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
19:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
19:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
21:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
22:05 
FORMULA E: FIA Championship fra Buenos Aires, Argentina 
23:00 
SUPERBIKE: VM 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
00:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
01:30 
SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Storbritannien 
03:00 
FORMULA E: FIA Championship fra Buenos Aires, Argentina 
04:00 
SUPERBIKE: VM 
Eurosport 2
06:00 
Fodbold: Bundesliga 
06:30 
Fodbold: Bundesliga 
07:00 
Fodbold: Football Greatest 
07:30 
Fodbold: Football Greatest 
08:00 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
09:00 
Langrend: World Cup 
09:30 
Langrend: World Cup 
10:00 
Kunstsk√łjtel√łb: 4. Cont. Championship 
11:30 
Fodbold: Football Greatest 
12:00 
Fodbold: Football Greatest 
12:30 
Fodbold: Football Greatest 
13:00 
Fodbold: Football Greatest 
13:30 
Snooker: Welsh Open 
15:00 
Fodbold: FIFA Football 
15:30 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
16:30 
Langrend: World Cup 
17:15 
Langrend: World Cup 
18:00 
Skihop: Best of Four Hills 
19:00 
Cykling: Andalusien Rundt 
20:00 
Fodbold: Football Greatest 
20:30 
Fodbold: Football Greatest 
21:00 
Fodbold: Football Greatest 
21:30 
Fodbold: Football Greatest 
22:00 
Snooker: Welsh Open 
23:35 
SNOOKER World Grand Prix PRESTON 
01:00 
Snooker: German Masters 
02:50 
Snooker: International Championship 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Episode 16 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 5 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 47 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Murky Waters (Season 3) 
09:30 
Locator, The Episode 36 
10:00 
Perfect Murder, The Millionaire Murder 
11:30 
Locator, The Episode 13 
13:00 
Murder Comes To Town Episode 5 
14:00 
Judge Rinder Episode 12 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 15 
15:30 
California Investigator Episode 5 (Season 2) 
16:00 
Will, The Estate Of Genevieve Gore, The (Series 3) 
17:00 
Extreme Forensics Episode 25 (Season 2) 
18:00 
Disappeared Just A Nice Guy (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Episode 6 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Ballad Of Billi-Jo, The (Season 4) 
21:00 
Dead Silent Killer In The Swamp, A 
22:00 
Is O.J. Innocent? The Missing Evidence What Really Happened 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 17 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Mean Teens (Season 7) 
00:50 
Solved Life And Death (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 3 
02:50 
Dead Silent Killer In The Swamp, A 
03:50 
Is O.J. Innocent? The Missing Evidence What Really Happened 
04:45 
California Investigator Episode 6 (Season 2) 
DRK

DRK

06:20 
Vesterhavs√łerne (4:5) 
06:25 
Vesterhavs√łerne (4:5) 
07:00 
Solens mad 
07:30 
Solens mad 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:27 
Dagens sang 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
G√¶t og grimasser (8:15) 
10:40 
G√¶t og grimasser (9:15) 
11:10 
Monopolets Helte - Ulf Pilgaard og Henrik Wolsgaard-Iversen 
11:15 
Monopolets Helte - Lone K√ľhlmann og Lasse Jensen (9:12) 
12:00 
Pest over Europa (1:6) 
12:05 
Pest over Europa (1:6) 
12:40 
Guldkorn 1970'erne: 1970 
13:00 
Dronningen tager imod (2:5) 
13:25 
Dronningen tager imod (3:5) 
13:30 
Dronningen tager imod (3:5) 
13:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:25 
Guldkorn 1970'erne: 1971 
15:40 
Guldkorn 1970'erne: 1972 
15:45 
Guldkorn 1970'erne: 1972 
16:00 
Monty Pythons bedste (1:6) 
16:05 
Monty Pythons bedste (1:6) 
17:00 
Monty Pythons bedste (2:6) 
17:55 
Rick Stein: Fra Venedig til Istanbul (5:7) 
18:00 
Rick Stein: Fra Venedig til Istanbul (5:7) 
18:55 
Velkommen til hotel Claridge's (3:3) 
19:00 
Velkommen til hotel Claridge's (3:3) 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Kvinderne på sjette sal

Fransk komedie fra 2010
21:40 
Geniet Marie Curie 
22:30 
Orientekspressen p√• f√łrste klasse 
23:15 
Pussy Riot - Putins fjender 
23:20 
Pussy Riot - Putins fjender 
00:45 
Kærlighedens BMI

Finsk komedie fra 2012
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:50 
Kærlighedens BMI

Finsk komedie fra 2012
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:15 
D√łdens engel

Italiensk prisbel√łnnet drama fra 2013
02:20 
D√łdens engel

Italiensk prisbel√łnnet drama fra 2013
03:50 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (1:8) 
03:55 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (1:8) 
04:40 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (2:8) 
04:50 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (2:8) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
08:35 
B√łsseStudier - Udspring (6:8) 
09:05 
B√łsseStudier - K√¶rlighed (7:8) 
09:35 
Vovehalse: Manden med vinger 
10:25 
Vovehalse: Maraton i ekstrem kulde 
11:15 
Naturens m√¶rkelige luner II (1:3) 
12:15 
K√¶re Dagbog 2 (5:8) 
12:45 
De smukke piger (5:6) 
13:15 
Black Sails III (2:5) 
15:00 
Broadway Idiot 
16:20 
The Human Limits (1:2) 
17:15 
Ice Road Truckers VIII (1:12) 
17:55 
Verdens vildeste TV: Bag kameraet 
18:20 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:05 
Family Guy 
19:25 
Family Guy 
19:45 
Superrig i nabokrig 
20:30 
The Graham Norton Show 
21:30 
Generation Hollywood (1:6) 
22:00 
Crazy Ex-Girlfriend II (1:13) 
22:40 
Ace Ventura, detektiv

Amerikansk komedie fra 1994 med Jim Carrey
00:00 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:40 
Obesity: The Post Mortem 
01:40 
Ice Road Truckers VIII (2:12) 
02:25 
B√łsseStudier - Reproduktion (8:8) 
02:55 
PerkerDansk - K√¶rlighed og sex (1:8) 
03:25 
Nuttet Om Natten 
04:25 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Paphoved II (5) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Sikker & S√łn II (7) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (4) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne (4) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Monster Buster 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (7) 
11:05 
Det kongelige spektakel 
11:20 
Kaj og Andrea og s√¶beboblerne 
11:50 
Elefantvask (4) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (6) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (3) 
14:20 
Sofus (6) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (7) 
15:15 
Op og Hop II (1) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II (11) 
16:40 
Kasper og Sofie (1) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Vilde venner II (8) 
17:20 
Quizdyrene - Geden Martha 
17:30 
Ring til Ramasjang II (13) 
17:45 
Min mosters historier (1) 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Sofus III (5) 
18:45 
Alfons √Öberg 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (20) 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (17) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - L√łgnen (53) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (40) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Voksenf√¶lden - lite 
08:35 
Hollywoods vildeste dyr I (6) 
08:55 
Store N√łrd: Dyrebiler 
09:15 
Bidt, br√¶ndt og stukket - R√łd skovmyre (1) 
09:30 
Kloden koger (2:4) 
09:45 
Asfalt (5) 
09:55 
Asfalt (6) 
10:05 
Ultra t√łrret (12) 
10:30 
Wild Kratts 
10:55 
Ultra Jam - Carpark North 
11:10 
Ultras bedste (17) 
11:30 
Nina Patalo 
11:35 
Nina Patalo 
11:45 
Besat af: 5SOS 
12:10 
Sleepover - Zoologisk museum 
12:25 
Nicolines Quiz - K√¶rester 
12:40 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (7) 
13:00 
Junglebanden 
13:10 
Amigo 
13:40 
Klassen - Noia i k√¶lderen (63) 
13:50 
Klassen - Vinderholdet (64) 
14:00 
Ultras Sorte Kageshow II (7) 
14:30 
The Next Step III (17) 
15:00 
Ultimate Avengers 
16:05 
Snydt! 
16:20 
Snydt! 
16:30 
Wild Kratts 
16:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Gumball III (17) 
17:40 
Klassen - L√łgnen (53) 
17:50 
Klassen - Fosfor-chok (54) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (17) 
18:30 
Vores vilde verden rundt: Texas 
19:00 
Limbo 2 (4:16) 
19:15 
Limbo 2 (5:16) 
19:30 
iCarly 
19:50 
Hank Zipzer III (4) 
20:15 
Roy 
20:45 
Lokummet br√¶nder I (3) 
20:50 
Lokummet br√¶nder I (4) 
21:00 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Vandr√łver (7) 
21:15 
KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (5) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (2) 
10:00 
Hundehviskeren (8) 
11:00 
Hundehviskeren (9) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (1) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (2) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
16:00 
Ekspedition til Mars (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (2) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
20:00 
Rosettas kometlanding (1) 
21:00 
Naturkatastrofernes Top10 (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
01:00 
Drugs Inc. (6) 
02:00 
Rosettas kometlanding (1) 
03:00 
Naturkatastrofernes Top10 (1) 
TV2 FRI
00:35 
Fantasifulde rum (UK) 
01:30 
Frihuset 
03:25 
Sommer med Ernst 
04:15 
Sommer med Ernst 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
15:30 
Fodbold: Serie A Show 
16:00 
Fodbold: La Liga Files 
16:30 
Motorsport: Simon Vallentin 
17:00 
Atletik: Nitro Athletics 
18:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
19:00 
Fodbold: Rundt om runden 
19:30 
Fodbold: La Liga World 
20:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
20:30 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
03:00 
P√Ö GENSYN 
Kl: 17:05 Dato: 26-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?