Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Danmarks sk√łnneste sommerhus - Finalen 
06:40 
Skattej√¶gerne 
07:10 
Bag Danmark med Tobias - Hundested 
07:40 
Kontant 
08:10 
De flyvende l√¶ger (156:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (157:224) 
09:40 
Vores egen zoo (4:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (176) 
11:15 
Antikkrejlerne (177) 
12:00 
Bonder√łven 2009 (16) 
12:30 
Kender Du Typen? (7:8) 
13:15 
Hammerslag 2012 (4) 
13:45 
Hammerslag 2012 (5) 
14:15 
Columbo: Fang mig hvis du kan 
15:25 
Hun s√• et mord (147) 
16:10 
Hun s√• et mord (148) 
16:55 
Jordemoderen IV (4:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Historier med S√łren Ryge (7) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:00 
Disney sjov 
20:00 
Cirkusrevyen 2015 (1:2) 
21:00 
TV AVISEN 
21:15 
Vores vejr 
21:25 
Det bli'r ikke bedre

Oscarbel√łnnet amerikansk komediedrama fra 1997
23:35 
You, Me and Dupree

Amerikansk komedie fra 2006
01:20 
Mord i centrum (12:84) 
02:00 
Mord i centrum (13:84) 
02:45 
Mord i centrum (14:84) 
03:25 
Mord i centrum (15:84) 
04:05 
Dahlg√•rds Tivoli (5:8) 
04:35 
√ėnskehaven (7:8) 
TV2

TV2

00:05 
Valkyrien (4) 
01:00 
Uskyldig d√łmt

Amr. thriller-drama fra 2009
02:45 
The Courier

Amr. action-thriller fra 2012
04:25 
Blue Bloods (99) 
TV3

TV3

06:00 
Cristela (7) 
06:25 
Venskaber og l√łgne (5) 
07:15 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (4) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (5) 
09:05 
Luksusf√¶lden 10 (4) 
10:05 
Amalies verden (4) 
11:00 
MasterChef 2015 - Danmarks st√łrste madtalenter (2) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (48) 
13:00 
The Kardashians (7) 
14:00 
The Kardashians (8) 
15:00 
Amalies verden (5) 
16:00 
Luksusf√¶lden 10 (5) 
17:00 
Med kniven for struben (3) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (48) 
19:00 
Familien fra Bryggen (9) 
20:00 
Min fede tr√¶ner (1) 
21:00 
Taken

Fransk krimidrama fra 2008
22:55 
Hitman

Amerikansk actionfim fra 2007
00:50 
Road Trip

Amerikansk komedie fra 2000
02:30 
Cell 211

Spansk/fransk actiondrama fra 2009
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
04:25 
NCIS 2 (36) 
Kanal 5
06:20 
Rod i k√łkkenet (19:24) 
07:10 
Rod i k√łkkenet (20:24) 
07:55 
Sp√łgelsesj√¶gerne (5) 
08:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (13) 
09:35 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (14) 
10:25 
Veronica Mars (60) 
11:25 
Veronica Mars (61) 
12:15 
Special Victims Unit (327) 
13:10 
CSI (24) 
14:10 
CSI (25) 
15:05 
CSI: New York (80) 
16:05 
CSI: New York (81) 
17:00 
Special Victims Unit (328) 
18:00 
Big Bang Theory (26) 
18:30 
Big Bang Theory (27) 
19:00 
Big Bang Theory (30) 
19:30 
Big Bang Theory (31) 
20:00 
Politijagt (154) 
21:00 
Lockout

Amr. actionfilm fra 2012
23:00 
Svindlerjagt (10) 
00:00 
Resurrection (15) 
00:55 
Resurrection (16) 
01:55 
KRIMI5 
02:50 
KRIMI5 
03:40 
KRIMI5 
04:25 
Hverdagens helte (25) 
04:50 
Hverdagens helte 
DR2

DR2

07:00 
Debatten 
08:00 
Detektor 
08:30 
Langt fra Borgen 
08:55 
Kontant 
09:25 
Quizzen med Signe Molde 
09:55 
Debatten 
10:55 
Detektor 
11:25 
Langt fra Borgen 
11:50 
Kontant 
12:20 
Quizzen med Signe Molde 
12:50 
Debatten 
13:50 
Detektor 
14:20 
Langt fra Borgen 
14:45 
Kontant 
15:15 
Verdens hurtigste tog 
16:00 
Korthuset (4:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Quizzen med Signe Molde 
19:00 
Historien om Danmark: Vikingetiden 
20:00 
Arsène Lupin

Fransk adventure-drama fra 2004
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD minus SPIN 
23:45 
Debatten 
00:45 
Detektor 
01:15 
Sommerfugleeffekten 
02:15 
I morgen 
04:15 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:25 
Exit Wounds

Amr. action-thriller fra 2001
02:05 
Comedy Fight Club Live 
03:05 
The Late Late Show with James Corden 
03:55 
The Late Late Show with James Corden 
04:40 
Golden Boy (6) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (10) 
06:45 
Chicago P.D. (11) 
07:30 
How I Met Your Mother 5 (13) 
08:00 
How I Met Your Mother 5 (14) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (15) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (16) 
09:30 
Rizzoli & Isles (4) 
10:25 
Bones 4 (65) 
11:20 
Bones 4 (66) 
12:10 
Numbers (1) 
13:05 
Numbers (2) 
14:00 
Hawaii Five-0 4 (3) 
15:00 
Hawaii Five-0 4 (4) 
16:00 
NCIS 7 (9) 
17:00 
NCIS 7 (10) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 4 (24) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 5 (1) 
20:00 
NCIS (2) 
21:00 
Ghost Rider

Amerikansk actionfilm fra 2007
23:15 
28 dage senere

Britisk/fransk sci-fi horror thiller fra 2002
01:35 
28 uger senere

Britisk skrækfilm fra 2007
03:15 
Simpsons 22 (7) 
03:40 
Simpsons 22 (8) 
04:05 
Ridiculousness (15) 
04:30 
Ridiculousness (16) 
04:50 
The Americans 2 (6) 
6'eren
06:40 
Moonshiners (3) 
07:25 
Fire in the Hole (Demolition Ranch) 
08:15 
Homeshopping 
09:15 
Bering Sea Gold (2) 
10:05 
Bering Sea Gold (3) 
11:15 
Homeshopping 
12:15 
Tanked (10) 
13:10 
Tanked (1) 
14:10 
Auction Hunters (3) 
14:40 
Auction Hunters (4) 
15:10 
Perception (32) 
16:05 
Perception (33) 
17:00 
Two and a half Men (113) 
17:30 
Two and a half Men (114) 
18:05 
Human Target (24:25) 
19:00 
Human Target (22:25) 
20:00 
Person of Interest (91) 
21:00 
Criminal Minds (98) 
22:00 
Criminal Minds (99) 
22:55 
Act of Valor

Amr. actiondrama fra 2012
01:05 
Resurrection (6) 
02:05 
Resurrection (7) 
03:00 
Banshee (21) 
03:55 
Banshee (22) 
04:45 
What Happened Next (4) 
TV2 Sport
00:20 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
01:00 
NBA: Chicago Bulls-Boston Celtics, Playoff, direkte 
02:20 
NBA: Chicago Bulls-Boston Celtics, Playoff, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Dart: Betway Premier League Darts - Belfast 
11:25 
Fodbold: UEFA Champions League Lodtr√¶kning 
11:55 
Fodbold: Premier League World Show 
12:25 
Fodbold: UEFA Champions League Lodtr√¶kning 
12:55 
Fodbold: FC Barcelona U19-FC Salzburg U19 
15:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
15:30 
Fodbold: Premier League World Show 
16:00 
Motorsport: DM i Rally 
17:00 
Fodbold: Rundt om runden 
17:30 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
17:55 
Fodbold: Silkeborg IF-Viborg FF 
20:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• Alka Superliga 
20:40 
Fodbold: Norwich-Brighton 
22:45 
Fodbold: FC Barcelona U19-FC Salzburg U19 
00:45 
Fodbold: Real Madrid U19-SL Benfica U19 
02:45 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Hell's Kitchen USA (5) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (9) 
07:35 
Dr√łmmeboliger 4 (15) 
08:30 
Hospitalet (3) 
09:00 
Ekstreme samlere (4) 
10:00 
Dr. Phil (2505) 
11:00 
Dr. Phil (2506) 
12:00 
Ekstreme samlere (5) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (2) 
14:00 
Jamies australske kokkeskole (3) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (3) 
16:00 
Huse for millioner Miami (5) 
17:00 
Depotj√¶gerne (5) 
17:30 
Depotj√¶gerne (6) 
18:00 
Undercover Boss 2 (5) 
19:00 
Undercover Boss 2 (6) 
20:00 
Depotj√¶gerne (7) 
20:30 
Depotj√¶gerne (8) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (4) 
22:00 
Eye for an Eye

Amerikansk thriller fra 1996
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:10 
Container-j√¶gerne (11) 
00:40 
Container-j√¶gerne (12) 
01:05 
Dr. Phil (2331) 
02:00 
Dr√łmmeboliger 4 (15) 
02:55 
Fra Skrot til Slot (2) 
03:45 
Til d√łden dem skiller (2) 
04:30 
Til d√łden dem skiller (3) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (14) 
06:55 
P√• nye boligeventyr (73) 
07:40 
Devious Maids (1) 
08:30 
Homeshopping 
09:30 
Devious Maids (2) 
10:15 
Mistresses (28:39) 
11:10 
Mistresses (29:39) 
12:05 
Singleliv (235) 
13:05 
Singleliv (236) 
14:05 
De unge m√łdre - Kristina 
15:00 
De unge m√łdre (456) 
16:00 
Ex'ernes kamp (7) 
17:00 
Greys hvide verden (26) 
18:00 
Greys hvide verden (27) 
19:00 
Ex'ernes kamp (8) 
20:00 
Baby med Bling (3) 
21:00 
In Love and War

Amr. komedie.
23:15 
48 Hours (26) 
00:15 
48 Hours (27) 
01:10 
Scandal (42) 
02:10 
Greys hvide verden (26) 
03:05 
Greys hvide verden (27) 
03:50 
Singleliv (236) 
04:40 
Vesterbro (10:10) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (3) 
06:25 
Auction Hunters (8) 
06:55 
Auction Hunters (1) 
07:20 
Tanked (14) 
08:15 
Dual Survival (2) 
09:05 
Wheeler Dealers (10) 
10:00 
Fast N' Loud (3) 
11:00 
Deadliest Catch: Dungeon Cove (5) 
12:00 
Moonshiners (7) 
13:00 
Moonshiners (1) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (13) 
15:00 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (9) 
15:30 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (10) 
16:00 
Chasing Classic Cars (3) 
16:30 
Chasing Classic Cars (4) 
17:00 
Mythbusters (224) 
18:00 
Wheeler Dealers (11) 
19:00 
Fast N' Loud (15) 
20:00 
Parker Schnabel And The Gold Rush Trail (1) 
21:00 
Moonshiners (16) 
22:00 
Diesel Brothers (11) 
23:00 
Killing Fields (14) 
00:00 
Mythbusters (167) 
01:00 
Moonshiners (16) 
02:00 
Diesel Brothers (11) 
03:00 
Naked And Afraid (1) 
03:55 
Deadliest Catch: Dungeon Cove (5) 
04:45 
Fast N' Loud (3) 
TV2 Charlie
00:25 
Hvem vil v√¶re million√¶r? 
01:20 
Murdoch Mysterierne (127) 
02:10 
Skadestuen i Holby (211) 
03:00 
Godnat 
Eurosport
06:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
08:30 
CYKLING: Paris-Roubaix, Frankrig 
10:00 
CYKLING: , Italien 
11:00 
MOTORSPORT: World Endurance Championships fra Silverstone, Storbritannien 
11:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
12:00 
FODBOLD: UEFA Champions League 
12:30 
FODBOLD: Europa League 
12:45 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
14:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
15:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
18:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:05 
CYKLING: , Italien 
01:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
01:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
03:00 
CYKLING: , Italien 
04:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
04:30 
CYKLING: Tour of Croatia 
Eurosport 2
07:30 
Cykling: Tour of the Alps 
08:30 
Snooker: VM 
11:00 
Snooker: VM 
12:45 
Cykling: Tour of Croatia 
13:45 
Cykling: Tour of the Alps 
14:30 
Cykling: Tour of the Alps 
15:45 
Cykling: Tour of Croatia 
17:15 
Cykling: Giro del Trentino 
18:15 
Cykling: Tour of Croatia 
19:30 
Fodbold: Bundesliga Special 
20:00 
Fodbold: Bundesliga: 1.FC K√∂ln-Hoffenheim 
22:30 
Ridesport: Jumpingclash Challenge 
23:15 
Cykling: Tour of Croatia 
00:10 
Cykling: Amstel Gold Race 
02:00 
Cykling: Fleche Wallone 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Near Fatal Accidents (S2) 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 12 (Season 3) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 37 (Season 3) 
08:10 
Disappeared Lee Cutler: A Lost Soul 
09:30 
Locator, The Episode 39 
10:00 
Deadly Affairs Episode 7 (Season 2) 
11:30 
Locator, The Episode 12 
13:00 
Murder Comes To Town Friend Or Foe (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 5 
15:00 
Locator, The Episode 14 
15:30 
California Investigator Episode 2 (Season 3) 
16:00 
Perfect Murder, The Frozen Killer 
17:00 
Solved Bully, The (Season 3) 
18:00 
Disappeared Just A Nice Guy (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Secrets Of A Country Store (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Bite, A Bullet, og A Broken Heart, A (Season 3) 
21:00 
Your Number's Up Episode 2 
22:00 
Murder Calls Dark Horse, The 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 8 (Season 2) 
23:55 
Nowhere To Hide Kiss og Run 
00:50 
Nowhere To Hide Stalked By A Cop 
01:50 
Nowhere To Hide Three Doctors, One Wife 
02:50 
Nowhere To Hide Faking It For Love 
03:50 
Nowhere To Hide Prince Of Austria, The 
04:45 
California Investigator Episode 8 (Season 3) 
DRK

DRK

06:00 
Dr√łmmehuset (5:5) 
07:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (1:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Madsen & Co. (4:32) 
10:00 
Madsen & Co. (5:32) 
10:25 
Solens mad 
10:55 
Solens mad 
11:25 
Historier p√• vej (3:6) 
12:05 
Historier p√• vej (4:6) 
12:45 
Edison (1:2) 
13:40 
Edison (2:2) 
14:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:35 
Programmer som forandrede TV (4:8) 
16:05 
Programmer som forandrede TV (5:8) 
16:35 
Europas storsl√•ede borge (3:3) 
17:25 
Efter Auschwitz 
18:55 
Rolling Stones i eksil 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Kinas historie (1:6) 
21:00 
Parkland - mordet på JFK

Amerikansk autentisk drama fra 2013
22:25 
Englenes blod

Fransk thriller fra 2013
00:05 
Snabba cash - Livet deluxe

Svensk thriller fra 2013
02:05 
You'll Never Be Alone

Chilensk drama fra 2016
03:25 
Det var i maj (10:20) 
04:15 
Det var i maj (11:20) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for m√¶nd 
08:15 
Fif TV (38) 
08:45 
Fif TV (39) 
09:15 
Petra elsker sig selv (3:8) 
09:45 
Verdens bedste fly - Antonov 225 
10:35 
Verdens bedste fly - DC-10 
11:25 
Maskinerne kommer: Hangarskibet 
12:10 
P√• Gr√¶nsen: Den kul√łrte presse (6:10) 
12:40 
Doctor Who IX (12:12) 
13:40 
Doctor Who Special: River Songs √¶gtem√¶nd 
14:40 
In Good Company

Amerikansk komediedrama fra 2004
16:25 
Alene i vildmarken USA II (6:15) 
17:10 
Kroppens mysterier (2:4) 
18:00 
Petra elsker sig selv (3:8) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Ripper Street III (6:8) 
20:00 
Jekyll & Hyde (1:10) 
21:00 
Goods: Live Hard Sell Hard

Amerikansk komedie fra 2009
22:25 
Angel Eyes

Amerikansk romantisk drama fra 2001
00:00 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:40 
Når Dyret vågner

Dansk spillefilm fra 2014
02:05 
Vovehalse: P√• verdens l√¶ngste line 
02:50 
Nuttet Om Natten 
03:50 
Nuttet Om Natten 
04:55 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Sol snart 6 √•r (4) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang II (5) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (2) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet V (8) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner II (2) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus i Nepal (2) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (20) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Elefantvask (8) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (7) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (1) 
14:20 
Sprinter Galore (3) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Ring til Ramasjang 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (2) 
16:30 
Morten Skildpadde (2) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sikker & S√łn II (16) 
17:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
17:25 
Motor Mille og B√łrnebanden (4) 
17:55 
Hj√łrne Bj√łrne 
18:00 
Kasper og Sofie (11) 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Familien Fredagsslik (11) 
19:00 
Gurli Gris 
19:10 
F for f√•r 
19:20 
S√łpapeg√łjernes √ł 
19:30 
Hj√łrne Bj√łrne 
19:40 
Gurli Gris 
19:49 
Hvad vil du vide 
19:52 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (30) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Tobias og Victoria : Del 2 (101) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (33) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Store N√łrd i Jordan (2) 
08:45 
Conrad og Bernhard 
09:00 
Conrad og Bernhard 
09:10 
Jans Ultraklub (9) 
09:30 
Danmarks sjoveste barn - Vinderprogram 
09:50 
Lokummet Br√¶nder II (4) 
10:10 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (4) 
10:30 
Ka-ching (9) 
10:50 
Nicolines Quiz - K√¶rester 
11:05 
Lou 
11:15 
Lou 
11:30 
Citybois - Det vi g√łr (4:4) 
12:00 
Designpigerne - Outfit of the Day (4) 
12:15 
Verdens bedste quiz I (4) 
12:30 
Ultras Dance Crew (9) - Pride (2:2) Non-stop dans 
12:45 
Madlaboratoriet (4) 
13:05 
Dagens ret: Burger med guacamole 
13:20 
Ultras bedste id√© (1) 
13:35 
Klassen - Juletyven (68) 
13:45 
Klassen - Juletyven (69) 
13:55 
Riisings flotte talkshow I (10) 
14:30 
Isas Stepz (47) 
14:45 
Pendlerkids III (1) 
15:00 
The Next Step II (30) 
15:20 
Braceface (18) 
15:45 
Mission: Eftersidning II (7) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Klassen - Tobias og Victoria : Del 2 (101) 
17:50 
Klassen - Hvad kan Liam blive? (102) 
18:00 
Kampen (1) 
18:10 
The Next Step II (30) 
18:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:05 
Voksenf√¶lden I (1) 
19:35 
Nicolines Quiz - Misundelse 
19:50 
Dagens ret: Fiskefrikadeller 
20:00 
Alvin og de frække jordegern 2

Animationsfilm med danske stemmer
21:25 
Snydt! 
21:35 
Snydt! 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (14) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (3) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (5) 
10:00 
Hundehviskeren (17) 
11:00 
Hundehviskeren (18) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
13:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (1) 
14:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (2) 
15:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (3) 
16:00 
Titanic: Den Ultimative Udforskning Med James Cameron (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (14) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
20:00 
Biler i n√łd (4) 
21:00 
Nazi Megakonstruktioner (3) 
22:00 
Hitlers liv som junkie (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
01:00 
Drugs Inc (5) 
02:00 
Biler i n√łd (4) 
03:00 
Nazi Megakonstruktioner (3) 
04:00 
Hitlers liv som junkie (1) 
TV2 FRI
00:45 
Havemagasinet 
01:20 
Havemagasinet 
02:00 
Giv os haven tilbage 
03:10 
Hall√łj p√• godset 
04:05 
Hall√łj p√• godset 
04:50 
Martin Clunes - bidt af l√łver 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Monte-Carlo Masters (m) 
11:05 
Tennis: Monte-Carlo Masters (m) 
16:55 
Fodbold: Real Madrid U19-SL Benfica U19 
19:00 
Tennis: Monte-Carlo Masters (m) 
20:40 
Fodbold: Sevilla-Granada 
22:45 
LFL: Austin Acoustic-Seattle Mist (k) 
01:45 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 02:47 Dato: 25-04-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?