Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:30 
Marta & Guldsaksen (4:4) 
07:00 
Puk og Herman gĂĄr i land - Strynø (1:8) 
08:00 
Vilde dyr: Antarktis (4:4) 
08:50 
Tal for livet 
09:40 
Antikviteter - fra yt til nyt (1:20) 
10:10 
Antikviteter - fra yt til nyt (2:20) 
10:40 
Historien om Danmark: Tidlig middelalder 
11:40 
Det vilde nord - Fjeldet (2:3) 
12:30 
Spis og spar II (5:8) 
13:15 
Guld pĂĄ Godset (6:10) 
14:15 
Miss Marple: Det caribiske mysterium (1:2) 
15:10 
Miss Marple: Det caribiske mysterium (2:2) 
16:05 
Kriminalkommissær Barnaby (50) 
17:40 
Victoria (3:8) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:05 
Det vilde nord - Kysten (3:3) 
20:00 
Victoria (4:8) 
20:45 
Vores vejr 
21:00 
21 Søndag 
21:40 
Fodboldmagasinet 
22:10 
Kommissær George Gently (11) 
23:40 
Vincent Gallagher, privatdetektiv (4) 
00:50 
Herskab og tjenestefolk (4:68) 
01:40 
Herskab og tjenestefolk (5:68) 
02:30 
Water Rats (20:177) 
03:10 
Water Rats (21:177) 
03:55 
Water Rats (22:177) 
04:40 
Drivhusdrømme (4:6) 
TV2

TV2

06:00 
Nyhederne og Vejret 
07:00 
Nyhederne og Vejret 
08:00 
Go' morgen Danmark 
12:00 
Nyhederne 
12:25 
Rundt pĂĄ gulvet 
13:25 
Klipfiskerne 
14:25 
Hvem vil være millionær? 
15:20 
En bid af historien 
16:10 
Smid Tøjet Danmark (1:3) 
17:05 
Smid Tøjet Danmark (2:3) 
17:55 
Dit forĂĄrsvejr 
18:00 
Nyhederne og Sporten 
18:15 
Regionale nyheder 
18:25 
Razzia 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
20:00 
Smid Tøjet Danmark, finalen (3:3) 
21:00 
The Company You Keep

Amr. thriller-drama fra 2012 - dansk tv-premiere
23:05 
Rasmus Bjerg Solo (1:2) 
00:05 
Rasmus Bjerg Solo (2:2) 
00:50 
Station 2 
01:35 
Bangkok Airport 
02:25 
Helvede tur/retur 
03:15 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

Ingen Data
Kanal 5
06:20 
Hverdagens helte (20) 
06:45 
Spøgelsesjægerne (5) 
07:35 
Spøgelsesjægerne (6) 
08:20 
Big Bang Theory (30) 
08:45 
Big Bang Theory (31) 
09:05 
Big Bang Theory (32) 
09:30 
Big Bang Theory (33) 
09:55 
Big Bang Theory (34) 
10:20 
Big Bang Theory (35) 
10:50 
Big Bang Theory (36) 
11:15 
Big Bang Theory (37) 
11:40 
Big Bang Theory (38) 
12:05 
Big Bang Theory (39) 
12:30 
Big Bang Theory (40) 
13:00 
Big Bang Theory (41) 
13:30 
CSI (55) 
14:25 
CSI (56) 
15:20 
Ti fod under

Amr. komedie fra 2004
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
17:25 
Spy Hard

Amr. komedie fra 1996
19:00 
Big Bang Theory (226) 
19:30 
Big Bang Theory (227) 
20:00 
Politijagt (157) 
21:00 
Armageddon

Amr. science fiction-drama fra 1998
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
00:05 
CSI: Cyber (29) 
01:00 
Det Store Indbrudseksperiment (1) 
02:00 
Special Victims Unit (291) 
02:55 
KRIMI5 
03:40 
KRIMI5 
04:30 
Sex, Lai og Mie (3) 
DR2

DR2

08:30 
Nyheder fra Grønland 
09:00 
Debatten 
10:00 
Detektor 
10:30 
JERSILD minus SPIN 
11:15 
JERSILD om TRUMP 
11:45 
Mig og min familie (1) 
12:15 
Mig og min familie (2) 
12:45 
Kampen om strømmen 
13:35 
Kampen om sandet 
14:30 
Krigen mod illegalt fiskeri 
15:20 
De danskes øer - Ertholmene 
17:20 
Jeg er loven

Amerikansk western fra 1971
18:55 
PĂĄ storvildtsjagt i Afrika 
19:55 
Manden med de tre koner (2:4) 
20:45 
Nak & Æd - et rensdyr pĂĄ Svalbard 
21:30 
Sindssyg i gerningsøjeblikket (2:2) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Quizzen med Signe Molde 
23:30 
JERSILD minus SPIN 
00:15 
Rødderne fra Kompagni C

Amerikansk krigsdrama fra 1978
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
02:15 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
06:00 
Kongen af Queens (120) 
06:30 
Kongen af Queens (121) 
06:55 
Kongen af Queens (122) 
07:25 
Batman 
07:55 
Batman 
08:25 
Nørgaards Netfix 
08:55 
Dybvaaaaad! 
09:30 
Dybvaaaaad! 
10:05 
Comedy Fight Club Live 
11:10 
Comedy Fight Club Live 
12:10 
Eastbound & Down (26) 
12:45 
Eastbound & Down (27) 
13:20 
Modern Family (125) 
13:45 
Modern Family (126) 
14:15 
Modern Family (127) 
14:40 
Modern Family (187) 
15:10 
Modern Family (188) 
15:35 
Modern Family (189) 
16:05 
Jumanji

amr. eventyrdrama fra 1995
17:55 
Giver det mening ifølge Torben Chris 
18:25 
Giver det mening ifølge Torben Chris 
19:00 
Nørgaards netfix 
19:30 
Nørgaards netfix 
19:55 
Dybvaaaaad! 
20:20 
Dybvaaaaad! 
20:50 
Comedy AID 2015 (1:2) 
22:00 
Comedy AID 2015 (2:2) 
23:10 
Easy A

Amr. komedie fra 2010
00:45 
Giver det mening ifølge Torben Chris 
01:15 
Giver det mening ifølge Torben Chris 
01:50 
Dybvaaaaad! 
02:25 
Kongen af Queens (104) 
02:55 
Kongen af Queens (105) 
03:25 
Sons of Anarchy (90) 
04:40 
Sons of Anarchy (91) 
TV3plus
Ingen Data
6'eren
06:25 
The Pool Master (6) 
07:15 
Homeshopping 
08:15 
Bering Sea Gold (16) 
09:25 
Homeshopping 
10:30 
Off the Hook: Extreme Catches (2) 
11:00 
Tanked (9) 
12:00 
Tanked (10) 
12:55 
Fodbold TBC 
15:00 
Premier League 
19:00 
Auction Hunters (21) 
19:30 
Auction Hunters (22) 
20:00 
Auction Hunters (23) 
20:30 
Auction Hunters (24) 
21:00 
Auction Hunters (25) 
21:30 
Auction Hunters (26) 
22:00 
Auction Hunters (1) 
22:30 
Auction Hunters (2) 
23:00 
Criminal Minds (192) 
23:55 
Criminal Minds (193) 
00:50 
Criminal Minds (194) 
01:45 
Criminal Minds (195) 
02:40 
Criminal Minds (196) 
03:35 
Criminal Minds (197) 
04:25 
Criminal Minds (198) 
TV2 Sport
06:00 
Badminton: Sudirman Cup - Kina-Hong Kong, direkte 
07:00 
Badminton: Sudirman Cup - Kina-Hong Kong, direkte 
08:00 
Badminton: Sudirman Cup - Kina-Hong Kong, direkte 
08:55 
Sportsmagasinet: SportsLab 
09:20 
SportsDok: Kongerne af Jyllandsringen 
10:00 
Badminton: Sudirman Cup - Sydkorea-Rusland, direkte 
11:00 
Badminton: Sudirman Cup - Sydkorea-Rusland, direkte 
12:00 
Motorsport: DTC - Classic Race Aarhus, direkte 
12:55 
Motorsport: DTC - Classic Race Aarhus, direkte 
13:55 
Motorsport: DTC - Classic Race Aarhus, direkte 
14:55 
Motorsport: DTC - Classic Race Aarhus, direkte 
15:55 
Motorsport: DTC - Classic Race Aarhus, direkte 
17:05 
Ishockey: VM - bronzekamp (m), direkte 
17:50 
Ishockey: VM - bronzekamp (m), direkte 
18:40 
Tennis: WTA - Rom, finale 
20:40 
Ishockey: VM - finale (m), direkte 
21:30 
Ishockey: VM - finale (m), direkte 
22:15 
Ishockey: VM - finale (m), direkte 
23:15 
Sportsquizzen 
23:50 
Sportsmagasinet: SportsLab 
00:25 
Tennis: WTA - Rom, finale 
02:20 
Ishockey: VM - finale (m) 
02:50 
Ishockey: VM - finale (m) 
03:20 
Ishockey: VM - finale (m) 
04:00 
Badminton: Sudirman Cup - Danmark-Indien, direkte 
TV3 Sport 1
Ingen Data
TV3 Puls
Ingen Data
Kanal 4
06:20 
Selvbyggerne: Drømmehuset (39) 
07:10 
Selvbyggerne: Drømmehuset (40) 
08:05 
Homeshopping 
09:05 
Gilmore Girls (61:153) 
09:55 
Make Your Move

Amr. komedie.
12:05 
Mig og min mor (1) 
13:05 
Mig og min mor (2) 
14:00 
Silas, Johannes og Louise (9) 
15:00 
Silas, Johannes og Louise (10) 
15:55 
Silas, Johannes og Louise (11) 
16:55 
Silas, Johannes og Louise (12) 
17:55 
De unge mødre (505) 
18:55 
Kanal 4 docs: Kærlighed pĂĄ krykker 
19:55 
Livet i børnehøjde 
21:00 
The Prince og Me

Amr. romantisk komedie fra 2004
23:15 
48 Hours (14) 
00:10 
48 Hours (15) 
01:10 
Scandal (46) 
02:05 
Major Crimes (29) 
03:00 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
03:50 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
04:40 
Betrayal (12) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (7) 
06:25 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (5) 
06:55 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (6) 
07:20 
Strangest Weather on Earth (3) 
08:15 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (9) 
08:40 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (10) 
09:05 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (11) 
09:35 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (12) 
10:00 
Mythbusters (5) 
11:00 
Mythbusters (6) 
12:00 
Mythbusters (7) 
13:00 
Mighty Ships (5) 
14:00 
Mighty Ships (6) 
15:00 
Robson Green: Extreme Fisherman (3) 
16:00 
Heavy Rescue (2) 
17:00 
Diesel Brothers (15) 
18:00 
Cars That Rock with Brian Johnson (4) 
19:00 
Salvage Hunters (6) 
20:00 
Abandoned Engineering (4) 
21:00 
NASA's Unexplained Files (1) 
22:00 
Dogs: The Untold Story (4) 
23:00 
Arctic Waters (1) 
00:00 
The Last Kingdom (5) 
01:00 
Mighty Ships (5) 
02:00 
Mighty Ships (6) 
03:00 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (9) 
03:30 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (10) 
03:55 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (11) 
04:20 
Auction Hunters: Pawn Shop Edition (12) 
04:45 
Chasing Classic Cars (2) 
TV2 Charlie
06:15 
Murdoch Mysterierne (143) 
07:05 
Murdoch Mysterierne (144) 
07:55 
Murdoch Mysterierne (145) 
08:45 
Murdoch Mysterierne (146) 
09:40 
Murdoch Mysterierne (147) 
10:30 
10 jeg kan li' 
11:25 
Halløj pĂĄ hotellet 
12:20 
Fællessang pĂĄ Charlie 
13:15 
Kærlighed kender ingen alder (6) 
14:15 
Danielle Steel - Den fremmede

Amr. romantisk drama fra 1994
15:55 
Danielle Steel - Den største kærlighed

amr. romantisk drama fra 1996
17:30 
Rebus - Dødens skole (4) 
18:50 
Spørg Charlie 
19:25 
Spørg Charlie 
19:55 
Jarl samler op 
20:50 
Lyden af Mercur 
21:50 
Lyden af Mercur 
22:50 
Sønnen fra Amerika

Dansk familiefilm fra 1957
00:20 
De bedste grin: Cirkus Montebello 
00:50 
Tavse vidner (157) 
01:50 
Tavse vidner (158) 
02:45 
Godnat 
Eurosport
06:00 
CYKLING: Tour of California 
06:45 
FODBOLD: FIFA U-20 VM, Sydkorea 
09:00 
CYKLING: Giro d'Italia 
10:00 
CYKLING: Tour of California 
11:00 
 
13:00 
CYKLING: Giro Ekstra 
13:15 
CYKLING: Giro D'Italia 
17:15 
CYKLING: Giro Ekstra 
17:30 
 
19:00 
FODBOLD: FIFA U-20 VM, Sydkorea 
20:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:30 
FODBOLD: MLS, USA 
22:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
CYKLING: Giro d'Italia 
00:00 
FODBOLD: FIFA U-20 VM, Sydkorea 
01:30 
CYKLING: Giro D'Italia 
03:00 
FODBOLD: FIFA U-20 VM, Sydkorea 
04:30 
CYKLING: Giro D'Italia 
Eurosport 2
07:00 
Fodbold: FIFA Football 
07:30 
Cykling: Giro d'Itaila 
09:00 
Cykling: Californien Rundt 
10:00 
Watts 
11:00 
Cykling: Giro d'Italia 
12:00 
Cykling: Californien Rundt 
12:45 
Fodbold: U20 World Cup: Italien-Uruguay 
15:00 
Watts 
15:15 
Fodbold: Football Greatest 
15:55 
Premier League 
18:05 
Fodbold: Bundesliga Højdepunkter 
18:30 
Cykling: Giro d'Italia 
20:05 
Fodbold: Bundesliga 
22:01 
Cykling: Giro d'Italia Today 
23:00 
Fodbold: Major League Soccer: Minnesota United-Los Angeles Galaxy 
01:20 
Fodbold: Bundesliga 
03:15 
Fodbold: Bundesliga 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Matters Of Life And Death (S2) 
06:25 
Animal Cops Houston Episode 6 (Series 7) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 26 (Season 2) 
08:10 
I Almost Got Away With It Episode 15 (Season 2) 
09:30 
California Investigator Episode 5 (Season 2) 
10:00 
Judge Rinder Episode 6 
11:30 
Locator, The Episode 33 
13:00 
Obsession: Dark Desires Sos Sms (Season 2) 
14:00 
Blood Relatives I, Thee Dead (Season 4) 
15:00 
Blood Relatives At The Stroke Of Madness (Season 4) 
16:00 
Disappeared Final Prayer (Season 2) 
17:00 
Disappeared Paradise Lost (Season 2) 
18:00 
Perfect Murder, The Skating Death 
19:00 
I Almost Got Away With It Episode 37 (Season 3) 
20:00 
On The Case With Paula Zahn Shadow Of Doubt (Season 2) 
21:00 
Killer Instinct With Chris Hansen Pushed To The Edge 
22:00 
Murder Chose Me Domino Effect 
23:00 
Murder Calls Hanging By A Thread 
23:55 
Dead Silent Episode 1 
00:50 
Dead Silent Episode 2 
01:50 
Dead Silent Episode 3 
02:50 
Dead Silent Madness On The Lake 
03:50 
Dead Silent Killer In The Swamp, A 
04:45 
California Investigator Episode 9 (Season 2) 
DRK

DRK

08:55 
Dagens sang: Blomstre som en rosengĂĄrd 
09:00 
Fra baggĂĄrd til big business (2:5) 
09:40 
Fra baggĂĄrd til big business (3:5) 
10:20 
Fra baggĂĄrd til big business (4:5) 
11:00 
Uopklarede mord (1:6) 
11:30 
Uopklarede mord (2:6) 
12:00 
Kinas historie (1:6) 
13:00 
Kinas historie (2:6) 
14:00 
Gudstjeneste fra Mariager kirke 
14:45 
Smilehullet - Ghita Nørby læser H. C. Andersen 
14:55 
Sprogquizzen 
15:35 
Marco Polo - mand eller myte? 
16:25 
Biblens gĂĄder - Moses stav 
17:15 
Dronning Margrethe fortæller Kejserinde Dagmars historie 
17:45 
PĂĄ sporet af dronningerne - 600 ĂĄrs Danmarkshistorie (1:6) 
18:25 
Matador - Genboen 
19:05 
Matador - Skiftedag 
19:55 
Dagens sang: Blomstre som en rosengĂĄrd 
20:00 
DR K Klassisk: Beethoven 3. symfoni 
21:00 
Dokland: Dødstrusler og demokrati - kunstnerliv i Sydafrika 
22:25 
Sprogquizzen 
23:05 
Danmark ifølge Billed-Bladet (5:5) 
23:35 
Filmselskabet 
00:05 
Hausgaard & Vers - rejsende i dansk (5:6) 
00:35 
Kliken fra St. Elmo

Amerikansk drama fra 1985
02:20 
Den amerikanske ven

Vesttysk thrillerdrama fra 1977
04:20 
Til minde om Victor Borge 
DR3

DR3

06:00 
Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt 
06:30 
Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme 
09:35 
Family Guy 
09:55 
Family Guy 
10:15 
Family Guy 
10:35 
Family Guy 
10:55 
Family Guy 
11:15 
The Minds of 99 - NorthSide Festival 2016 
12:15 
Skam IV (2:10) 
12:35 
Skam IV (3:10) 
13:05 
Skam IV (4:10) 
13:35 
Skam IV (5:10) 
14:00 
Crazy Ex-Girlfriend II (12:13) 
14:40 
Pigen i cafeen

Engelsk romantisk komedie fra 2005
16:10 
The Nanny Diaries

Amerikansk komediedrama fra 2007
17:50 
Gift ved første blik USA III (5:15) 
18:30 
Doctor Who X (4:12) 
19:15 
Alene i vildmarken USA II (10:15) 
20:00 
Ruslands iskolde natur 
20:45 
Yes No Maybe (1:8) 
21:00 
What if (The F Word)

Canadisk-irsk romantisk komedie fa 2013
22:30 
Lord of War

Amerikansk sort komedie fra 2005
00:25 
VICE: Mord, kaos og meditation 
01:15 
Stephen Hawkings univers (2:3) 
02:00 
Monte Carlo elsker jøderne (2:7) 
02:30 
Monte Carlo elsker jøderne (3:7) 
03:00 
Nuttet Om Natten 
04:00 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Gurli Gris 
06:35 
Gurli Gris 
06:45 
Op og hop (10) 
06:55 
Chuggington 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (13) 
07:30 
Peddersen og Findus: Fornemt besøg 
08:50 
Kevin og farfar (5) 
09:00 
Pippi Langstrømpe 
09:25 
Babar 
09:45 
Rod i Historien (5) 
10:00 
Peter Plys 
10:20 
Walt Disney klassikere 
10:30 
Den lille havfrue 
10:50 
Walt Disney klassikere 
11:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (22) 
11:10 
Ramasjang Club - Krible Krable (1) 
11:25 
Det mindste kongerige i verden (8) 
11:50 
Vilde venner (7) 
12:10 
Lille Nørd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Rosa fra Rouladegade (9) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Køkkenhyggen Hella 
14:20 
Sofus II (5) 
14:35 
Der var engang... 
15:00 
Peter Kanin 
15:15 
Op og hop (10) 
15:25 
Søpapegøjernes ø 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Dora udforskeren (7) 
16:40 
Paw Patrol II (5) 
17:00 
Der var engang.... 
17:30 
Kanonkongen Freja 1:8 
17:50 
Bo flytter hjemmefra (1:8) 
18:00 
Miles fra Morgendagen 
18:25 
Tree Fu Tom 
18:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (4) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (5) 
19:10 
Onkel Reje og børnenes brevkasse 
19:25 
F for fĂĄr 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Freaktown (31) 
06:10 
Freaktown (32) 
06:20 
Tintin 
06:45 
Thunderbirds (3) 
07:05 
Thunderbirds (4) 
07:30 
Wild Kratts 
07:50 
Wild Kratts 
08:10 
Junglebanden 
08:25 
Junglebanden 
08:35 
Pingvinerne fra Madagascar (2) 
09:00 
Hjælp! Jeg er en fisk 
10:15 
Livredderne - Hoved mod hoved (4) 
10:35 
KreaKampen - BYG: Et skørt fuglehus (2:3) 
11:05 
Danmarks sjoveste barn (10:10) 
11:50 
Zorro (17) 
12:10 
Den meget lange ferie (3) 
13:00 
Ultra tæt pĂĄ: Kristine Sloth 
13:15 
Mille (1) 
13:45 
Mille (2) 
14:15 
Jason og Noah - en chance til (1:2) 
15:00 
En vild familie - filmen 
16:15 
Alvin og de frække jordegern 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Wild Kratts 
17:15 
Vi' bare bjørne (1) 
17:25 
Vi' bare bjørne (2) 
17:35 
Vi' bare bjørne (3) 
17:45 
Vi' bare bjørne (4) 
18:00 
Mord pĂĄ film: Actionfilm 
18:30 
Fodboldpigen Olivia 
18:45 
Fodboldpigen Olivia 
19:00 
Byt familien (7) 
19:30 
Abekongen 
20:50 
Gepetto News III (5) 
National Geographic
06:00 
Brain Games (3) 
07:00 
Tømmermænd i Yukon (5) 
08:00 
Tømmermænd i Yukon (6) 
09:00 
Yukon Gold (6) 
10:00 
Teknologiens Evolution (7) 
11:00 
Biler i nød (5) 
12:00 
Ruslands barske fængsler (1) 
13:00 
Ruslands hemmelige arkiver (1) 
14:00 
Ruslands hemmelige arkiver (1) 
15:00 
Storbritanniens underverden (2) 
16:00 
Storbritanniens underverden (3) 
17:00 
Undersøgelse af flystyrt (6) 
18:00 
Supercar Megabuild (6) 
19:00 
Biler i nød (5) 
20:00 
Under overfladen: Titanic (1) 
21:00 
Genius - Einstein (4) 
22:00 
Genius - Einstein (5) 
23:00 
Explorer (10) 
00:00 
Ucensureret (8) 
01:00 
Yukon Gold (1) 
02:00 
Yukon Gold 
03:00 
Genius - Einstein (4) 
04:00 
Genius - Einstein (5) 
TV2 FRI
06:30 
Dyrlægeliv pĂĄ landet 
07:05 
Byg et liv pĂĄ landet 
07:55 
Byg et liv pĂĄ landet 
08:50 
SmĂĄ drømmehaver med Monty Don 
09:55 
SmĂĄ drømmehaver med Monty Don 
11:05 
SmĂĄ drømmehaver med Monty Don 
12:15 
SmĂĄ drømmehaver med Monty Don 
13:20 
SmĂĄ drømmehaver med Monty Don 
14:30 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
15:25 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
16:20 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
17:15 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
18:10 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
19:05 
Købt eller solgt med Kirstie og Phil 
20:00 
Det ukendte Caribien 
20:50 
Nyt liv i gamle klude 
21:45 
Loppe Deluxe 
22:20 
En have i gave 
23:05 
I haven med Dronningen 
23:40 
Han, hun og drømmeslottet 
00:35 
Havemagasinet 
01:10 
Havemagasinet 
01:45 
Dyrlægeliv pĂĄ landet 
02:20 
Den flyvende dyrlæge 
03:10 
Den flyvende dyrlæge 
03:55 
RĂĄd til dit hus 
TV3 sport 2
Ingen Data
Kl: 14:47 Dato: 28-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?