Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Aftenshowet 
07:00 
I hus til halsen V (8:8) 
07:45 
Dræbt i tjenesten (3:3) 
08:30 
Forsyte-sagaen (8:13) 
09:25 
Downton Abbey II (8:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (261) 
11:15 
Antikkrejlerne (262) 
12:00 
Bonderøven 2012 (3) 
12:25 
Bonderøven 2012 (4) 
12:55 
Kender Du Typen? (4) 
13:35 
Hammerslag 2014 ( 7) 
14:20 
Kommissær Janine Lewis (1:19) 
15:30 
Politiskilt 56 (3) 
16:15 
Politiskilt 56 (4) 
17:05 
Downton Abbey II (9:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Skattejægerne 2015 (27) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Christianias Børn - Skyggesiden af eventyret 
21:00 
Madmagasinet - Fisk 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Penge 
22:20 
Sporten 
22:30 
Wallander: Hemmeligheden 
00:00 
Sagen genĂĄbnet (18): Undskyld 
01:40 
Detektiv ved et tilfælde (5:9) 
02:25 
Spooks (11) 
03:15 
Politiskilt 56 (2) 
04:00 
Kender Du Typen? (4) 
04:45 
Danmarks skønneste hjem - Finalen 
TV2

TV2

00:35 
Grænsepatruljen 
01:05 
Grænsepatruljen 
01:30 
The Good Wife (122) 
02:20 
The Good Wife (121) 
03:10 
Sæt pris pĂĄ dit hjem (UK) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Grinder (6) 
06:25 
Royal Pains (13) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills (24) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (1) 
09:05 
Luksusfælden 2 (1) 
10:05 
Med kniven for struben (8) 
11:00 
MasterChef 2016 - Danmarks største madtalenter (27) 
12:00 
Undercover Boss 2 (2) 
13:00 
The Kardashians 8 (3) 
14:00 
The Kardashians 8 (4) 
15:00 
Divaer i junglen (4) 
16:00 
Undercover Boss 2 (3) 
17:00 
Med kniven for struben (9) 
18:00 
Luksusfælden (13) (10) 
19:00 
Luksusfælden (13) (11) 
20:00 
Da Vinci Mysteriet

Amerikansk thriller fra 2006
23:05 
Paycheck

Amerikansk sci-fi thriller fra 2003
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
01:30 
NCIS 5 (104) 
02:25 
NCIS 5 (105) 
03:15 
The Mentalist 7 (6) 
03:25 
The Slap (6) 
04:00 
The Mentalist 7 (7) 
Kanal 5
06:00 
Hverdagens helte 
06:25 
Rod i køkkenet (2:24) 
07:15 
Rod i køkkenet (3:24) 
08:05 
Spøgelsesjægerne (7) 
08:55 
Dit Hjem i Vores Hænder: Saseline Sørensen og Jacob Haugaard (24) 
09:40 
Dit Hjem i Vores Hænder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (25) 
10:35 
Veronica Mars (39) 
11:30 
Veronica Mars (40) 
12:30 
Special Victims Unit (116) 
13:25 
CSI (91) 
14:15 
CSI (92) 
15:15 
CSI: NY (125) 
16:10 
CSI: NY (126) 
17:05 
Special Victims Unit (117) 
18:05 
Big Bang Theory (140) 
18:30 
Big Bang Theory (141) 
19:00 
Big Bang Theory (142) 
19:30 
Big Bang Theory (143) 
20:00 
UEFA U21 EM: Tyskland - Danmark 
23:30 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (13) 
00:00 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (14) 
00:30 
Det stærkeste netværk (4) 
01:30 
5. halvleg 
02:25 
KRIMI5 Tema (26) 
03:20 
KRIMI5 Tema (27) 
04:05 
Hverdagens helte 
04:30 
Hverdagens helte 
04:55 
Hverdagens helte 
DR2

DR2

08:30 
Nak & Æd - en sneppe ved Schackenborg (1:8) 
09:10 
Nak & Æd - en due pĂĄ Raadegaard (2:8) 
09:50 
Smag pĂĄ Dublin 
10:30 
Smag pĂĄ Atlanta 
11:15 
Ekstrem verden - Ross Kemp i DR Congo 
12:00 
Amerikas Hairy Bikers (2:12) 
12:25 
Amerikas Hairy Bikers (3:12) 
12:50 
De skøre samlere (2:8) 
13:50 
De skøre samlere (3:8) 
14:50 
Singapores kæmpe kasinoparadis 
15:40 
Verdens travleste havn 
16:30 
So ein Ding: De Olympiske Robot Lege 2015 
17:00 
So ein Ding: Seoul Special 
17:30 
Quizzen med Signe Molde 
18:00 
Quizzen med Signe Molde 
18:30 
Den intelligente skyskraber 
19:20 
Nak & Æd - en moskusokse i Grønland (3:8) 
20:00 
Under mistanke - Baghold (3:3) 
22:00 
Mænd der dræber kvinder (2:2) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Pakistans narkobørn 
23:55 
Quizzen med Signe Molde 
00:25 
So ein Ding: Seoul Special 
00:55 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Mexico 
01:40 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:10 
Dybvaaaaad! 
00:40 
TurboModul 2 
01:10 
TurboModul 2 
01:45 
Batman 
02:15 
Batman 
02:45 
Rude Tube - Bad Ass Stunts 
03:10 
Rude Tube - Pretty Cool Pets 
03:40 
Kongen af Queens (150) 
04:10 
Kongen af Queens (151) 
04:40 
Ali G: Remixed 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (7) 
06:45 
Chicago P.D. (8) 
07:30 
How I Met Your Mother 9 (5) 
08:00 
How I Met Your Mother 9 (6) 
08:30 
How I Met Your Mother 9 (7) 
09:00 
How I Met Your Mother 9 (8) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (14) 
10:25 
Bones 6 (1) 
11:20 
Bones 6 (2) 
12:15 
Numbers (6) 
13:05 
Numbers (7) 
14:00 
Hawaii Five-0 5 (23) 
15:00 
Hawaii Five-0 5 (24) 
16:00 
NCIS 9 (3) 
17:00 
NCIS 9 (4) 
18:00 
Hawaii Five-O (11) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (5) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (6) 
21:00 
Hawaii Five-O (12) 
22:00 
The Blacklist (12) 
23:00 
Abernes Planet

Amerikansk science fiction-film fra 2001
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
01:25 
Predator 2 - Rovdyret

Amerikansk action-fantasy-film fra 1990
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
03:25 
Ridiculousness (17) 
03:45 
Ridiculousness (18) 
04:10 
Two And A Half Men 12 (16) 
04:35 
Two And A Half Men 11 (1) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (4) 
07:20 
Epic Mancaves (3) 
09:10 
Ice Cold Gold (3) 
10:00 
Ice Cold Gold (4) 
12:05 
Salvage Hunters (9) 
13:05 
Salvage Hunters (10) 
14:05 
Tanked (2) 
15:00 
Tanked (3) 
16:00 
Bear Grylls - Get Out Alive (3) 
17:00 
Two and a half men (156) 
17:30 
Two and a half men (157) 
18:00 
Human Target (15:25) 
19:00 
Human Target (16:25) 
20:00 
CSI: NY (15) 
21:00 
Starship Troopers

Amr. science fiction-film. fra 1997
23:35 
Kickboxer

Amr. actionfilm fra 1989
01:35 
CSI: NY (15) 
02:35 
Naked and Afraid XL (4) 
03:30 
Naked and Afraid XL (5) 
04:20 
Salvage Hunters (5) 
TV2 Sport
01:10 
Tennis: WTA -Birmingham 
03:10 
Tennis: WTA -Birmingham 
TV3 Sport 1
09:00 
Atletik: IAAF Diamond League - Oslo 
11:00 
Atletik: IAAF Diamond League - Stockholm 
13:05 
Tennis: AEGON Championship (m) 
21:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
23:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
01:00 
Basketball: EuroLeague Season Review 
01:30 
Motorsport: Tour European Rally - Rumænien 
02:00 
NHL: Award Show 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (16) 
06:45 
Hospitalet (50) 
07:10 
Ombygning for millioner (402) 
07:35 
Ombygning for millioner (403) 
08:00 
Huse for millioner LA (7) 
09:00 
Ekstreme samlere 3 (14) 
10:00 
Dr. Phil (2553) 
11:00 
Dr. Phil (2554) 
12:00 
Ekstreme samlere 3 (15) 
13:00 
Fra skrot til slot (2) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (10) 
15:00 
Jeopardy (17) 
16:00 
Depotjægerne 5 (508) 
16:30 
Depotjægerne 5 (509) 
17:00 
Huse for millioner LA (8) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (17) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (18) 
19:00 
Depotjægerne 5 (510) 
19:30 
Depotjægerne 5 (511) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (11) 
21:00 
Kærlighedens sidste chance

Amerikansk drama fra 2017
23:00 
Good Luck Chuck

Amerikansk romantisk komedie fra 2007
01:00 
Depotjægerne fra Texas (613) 
01:30 
Depotjægerne fra Texas (614) 
02:00 
Dr. Phil (2380) 
02:55 
Fra skrot til slot (2) 
03:40 
Cold Justice (8) 
04:20 
Cold Justice (9) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (99) 
06:50 
PĂĄ nye boligeventyr (19) 
07:35 
De unge mødre (452) 
09:25 
Mistresses (32:39) 
10:15 
Mistresses (33:39) 
11:10 
Greys hvide verden (110) 
12:05 
Greys hvide verden (111) 
13:00 
Nyskilt (11) 
14:00 
Nyskilt (12) 
15:00 
Say Yes to the Dress (17) 
15:30 
Say Yes to the Dress (18) 
16:00 
De unge mødre (439) 
17:00 
Greys hvide verden (112) 
18:00 
Greys hvide verden (113) 
19:00 
De unge mødre (440) 
20:00 
Say Yes to the Dress (17) 
20:30 
Say Yes to the Dress (18) 
21:00 
Tre Mand og en lille Dame

Amr. komedie fra 1990
23:10 
One Born Every Minute (13) 
00:10 
One Born Every Minute (14) 
01:15 
Forsvundet 
02:15 
Forsvundet 
03:15 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
04:05 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
04:50 
Say Yes to the Dress (13) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (12) 
06:25 
Baggage Battles (8) 
06:55 
Baggage Battles (9) 
07:20 
Treehouse Masters (3) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (2) 
09:05 
Wheeler Dealers (10) 
10:00 
Fast N' Loud (19) 
11:00 
Deadliest Catch (11) 
12:00 
Yukon Men (3) 
13:00 
Yukon Men (4) 
14:00 
Railroad Alaska (8) 
15:00 
How It's Made (23) 
15:30 
How It's Made (24) 
16:00 
Chasing Classic Cars (4) 
16:30 
Chasing Classic Cars (5) 
17:00 
Mythbusters (2) 
18:00 
Wheeler Dealers (11) 
19:00 
Fast N' Loud (30) 
20:00 
River Monsters: Lair of Giants (1) 
21:00 
Heavy Rescue (7) 
22:00 
Legend of Croc Gold (8) 
23:00 
Railroad Alaska (9) 
00:00 
Mythbusters (30) 
01:00 
Heavy Rescue (7) 
02:00 
Legend of Croc Gold (8) 
03:00 
Dual Survival (9) 
03:55 
Deadliest Catch (11) 
04:45 
Fast N' Loud (19) 
TV2 Charlie
00:15 
Syng og gæt 
01:20 
Murdoch-mysterierne (20) 
02:15 
Skadestuen i Holby (254) 
03:05 
Godnat 
04:50 
For himlens skyld (97) 
Eurosport
06:00 
SUPERSPORT: VM fra Misano, Italien 
06:30 
SUPERBIKE: VM fra Misano, Italien 
07:00 
FODBOLD: MLS Højdepunkter 
07:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
08:00 
SPORT: Watts top 10 
08:35 
RALLY:  
09:00 
FODBOLD: MLS Højdepunkter 
09:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
10:00 
SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien 
11:55 
VINTERSPORT: Chasing History 
12:00 
MOTORSPORT fra Le Mans, Frankrig 
13:00 
SUPERSPORT: VM fra Misano, Italien 
13:30 
SUPERBIKE: VM fra Misano, Italien 
14:00 
RALLY:  
14:25 
VINTERSPORT: Chasing History 
14:30 
FODBOLD: MLS, USA 
15:30 
CYKLING: Belgium Cup, Belgien 
17:30 
SPORT: WATTS 
17:45 
FODBOLD: EM for U-21, Polen 
20:00 
SPORT: WATTS 
20:30 
FODBOLD: EM for U-21, Polen 
22:45 
NYHEDER: Eurosportnews report 
22:50 
VINTERSPORT: Chasing History 
23:00 
SPORT: WATTS 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:35 
SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien 
01:30 
FODBOLD: MLS Højdepunkter 
02:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
02:30 
SPORT: Watts top 10 
03:00 
SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien 
Eurosport 2
06:55 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
08:00 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
09:00 
Motorsport: F3 European Championship 
09:30 
Motorsport: Rally ERC All Access 
10:00 
Superbike: VM 
10:30 
Supersport: VM 
11:00 
Superbike: VM 
11:30 
Cykling: Rute Du Sud 
12:00 
Vintersport: Chasing History 
12:05 
Snooker: Masters London 
13:30 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
14:30 
Fægtning: World Cup 
15:00 
Snooker: Masters London 
16:30 
Fodbold: Major League Soccer 
17:45 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
18:45 
Snooker: Masters London 
20:15 
Fodbold: Major League Soccer 
21:30 
Fodbold: FIFA Football 
22:00 
Cykling: Tour of Slovenia 
23:35 
Cykling: Tour of Slovenia 
01:05 
Cykling: Tour of Slovenia 
02:10 
Cycling Tour of Slovenia Stage 4 Replay 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Terror At The Mall 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 7 (Season 3) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 14 (Season 2) 
08:10 
Disappeared When The Music Stopped 
09:30 
Locator, The Episode 44 
10:00 
California Investigator Episode 8 
10:30 
California Investigator Episode 9 
11:30 
Locator, The Episode 19 
13:00 
Murder Comes To Town Episode 5 (Season 3) 
14:00 
Judge Rinder Episode 28 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 20 
15:30 
California Investigator Episode 5 (Season 2) 
16:00 
Deadly Affairs Episode 1 (Season 2) 
17:00 
Solved Secrets And Bombs 
18:00 
Disappeared Episode 55 (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Rumor Has It 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Good People, Badlands (Season 4) 
21:00 
Casey Anthony: An American Murder Mystery Shallow Grave, A 
22:00 
I Am Homicide Episode 1 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 9 (Season 6) 
23:55 
Deadly Women Death Benefits (Season 6) 
00:50 
Extreme Forensics Episode 20 (Season 2) 
01:50 
Ghost Stalkers Farrar School 
02:50 
Casey Anthony: An American Murder Mystery Shallow Grave, A 
03:50 
I Am Homicide Episode 1 
04:45 
California Investigator Episode 7 
DRK

DRK

06:10 
Solens mad 
06:40 
Taxa (14:56) 
07:20 
Taxa (15:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten pĂĄ DR K 
08:25 
Dagens Sang: Lyse nætter 
08:35 
HvornĂĄr var det nu det var? 
09:05 
HvornĂĄr var det nu det var? 
09:35 
Toast (4:8) 
10:00 
Toast (5:8) 
10:25 
Af nød og lyst - om kongebryllupper gennem tiden (1:5) 
10:55 
80'erne: Attentaternes ĂĄr 
11:40 
80'erne: Yuppier, glamour og Madonna 
12:25 
Kejserinder i det antikke Rom (2) 
13:25 
Kejserinder i det antikke Rom (3:3) 
14:25 
HvornĂĄr var det nu det var 
14:55 
HvornĂĄr var det nu det var 
15:25 
Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3) 
16:15 
Biblens gĂĄder - Ligklædet i Torino 
17:05 
Biblens gĂĄder - Syndfloden 
17:55 
Huset pĂĄ Christianshavn (30) 
18:20 
Huset pĂĄ Christianshavn (31) 
18:55 
Slagtebænk Dybbøl - historien om Slaget ved Dybbøl 1864 
19:55 
Dagens Sang: Lyse nætter 
20:00 
Anthonsen I - Den store sag 
21:10 
Anthonsen II - Den døde mand 
22:05 
Anthonsen III - Den gale mand 
23:10 
Anthonsen IV - Millioner med mere (1:2) 
23:45 
Anthonsen V - Millioner med mere (2:2) 
00:25 
Lille Soldat 
02:05 
Det dødbringende kapløb i Los Alamos (2:3) 
02:55 
Biblens gĂĄder - Salomons tempel 
03:45 
Biblens gĂĄder - Den rigtige exodus? 
04:35 
Dagens Sang: Lyse nætter 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger 
09:35 
Vi er Scarlet Pleasure (2:4) 
10:05 
Vi er Scarlet Pleasure (3:4) 
10:35 
Dexpedition: New York 
11:00 
Dexpedition: Miami 
11:20 
Dexpedition: Alaska 
11:45 
Irina - En Diva Vender Hjem (3:4) 
12:15 
NĂĄr kemien passer (4:6) 
13:00 
Crazy Ex-Girlfriend (15:18) 
13:35 
Crazy Ex-Girlfriend (16:18) 
14:20 
Step Up 3D

Amerikansk streetdancefilm fra 2010
16:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
16:50 
FIFA Confederations Cup: Rusland-Portugal, direkte 
19:10 
Family Guy 
19:30 
Family Guy 
19:50 
FIFA Confederations Cup: Mexico-New Zealand, direkte 
22:00 
Yes No Maybe (5:8) 
22:15 
Bride Wars

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
23:40 
Fremtidens teknologi: Mojaveørkenen (5:10) 
00:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:50 
DR3 Dok: Black Metal - den norske drøm 
01:45 
Foo Fighters Sonic Highways (8) 
02:45 
Vi er Scarlet Pleasure (4:4) 
03:15 
I Trentemøllers rige (1:3) 
03:45 
Nuttet Om Natten 
04:45 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Dina Detektiv 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Op og Hop II (7) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus (8) 
08:00 
Mumitroldene (2) 
08:10 
F for fĂĄr 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet (6) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne III (5) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (1) 
10:10 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
10:25 
Skæg med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (26) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:45 
Pipungerne - Turen til ĂĄen 
11:50 
Elefantvask (10) 
12:10 
Lille Nørd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Skæg med matematik (6) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Køkkenhyggen Hella 
14:20 
Sofus (2) 
14:35 
Professor Balthazar 
14:45 
Professor Balthazar 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (2) 
15:15 
Sikker & Søn II (10) 
15:25 
Søpapegøjernes ø 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Mumitroldene (42) 
16:15 
Morten Skildpadde (18) 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (44) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Ramasjang Mysteriet V (8) 
17:35 
Paphoved II (7) 
17:40 
Paphoved II (8) 
17:45 
2 fisk (8) 
18:05 
Babar (11) 
18:30 
Onkel Rejes sørøvershow II (3) 
18:45 
Onkel Rejes sørøvershow II (4) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (13) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (19) 
19:25 
F for fĂĄr 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Mønk 
06:05 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
Braceface (39) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Vinderholdet (64) 
07:20 
Alvin og de frække jordegern 
07:30 
Alvin og de frække jordegern 
07:40 
Freaktown (20) 
07:55 
Bugged 
08:00 
Bugged 
08:10 
Mig og min robot 
08:20 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (5) - Aldabra-skildpadden 
08:40 
Dyrs vĂĄben: Struds 
08:45 
Conrad og Bernhard 
09:00 
Conrad og Bernhard 
09:15 
Store Nørd: Muge ud 
09:35 
Danmarks vildeste maskine (10) 
10:00 
Drengerøv (10) 
10:20 
Duedrengen 
10:45 
Ultra tørret (6) 
11:05 
SĂĄ er der hund (10) 
11:30 
Nina Patalo 
11:40 
Nina Patalo 
11:50 
Byt familien pĂĄ sommerferie 1 (2:2) 
12:10 
Pubertetsguiden (5) 
12:30 
Venskaberen (4) 
12:50 
Unik (13) 
13:15 
Verdens bedste quiz II (19) 
13:30 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80) 
13:45 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81) 
14:00 
Sofie Linde Show I (5) - Sofie Linde 
14:30 
Danni (2:4) 
15:00 
Max pinlig (9) 
15:25 
Braceface (5) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (20) 
16:05 
Junglebanden 
16:20 
Junglebanden 
16:30 
Zorro (15) 
16:50 
Alvin og de frække jordegern 
17:05 
Alvin og de frække jordegern 
17:15 
Freaktown (47) 
17:25 
Freaktown (48) 
17:40 
Klassen - Vinderholdet (64) 
17:50 
Klassen - Kærester eller ej - del 1 (65) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
Panisk PĂĄske (3) 
18:30 
Riisings flotte talkshow II (2) 
19:00 
Mit 50/50 liv - Spilleregler (2) 
19:15 
Mit 50/50 liv - Forældrefælden (3) 
19:30 
Min bror kolonikongen (9:10) 
20:00 
Danni (3:4) 
20:30 
Designpigerne - Outfit of the Day (5) 
20:45 
Modeidioten: Heavy metal 
21:00 
Alletiders kok (8) - Bedstemor-hotdog i 1950 
21:15 
Døden og jeg (5) 
21:30 
Døden og jeg (6) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (18) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (15) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (16) 
08:00 
Teknologiens Evolution (4) 
09:00 
Jorden set fra rummet (1) 
10:00 
Hundehviskeren (10) 
11:00 
Hundehviskeren (1) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (18) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (15) 
13:00 
Dubais lufthavn (9) 
14:00 
Dubais lufthavn (10) 
15:00 
Dubais lufthavn (1) 
16:00 
Nazi Death camp The great escape (1) 
17:00 
Hitlers liv som junkie (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (2) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
20:00 
Undersøgelse af flystyrt (4) 
21:00 
Yukon Gold (3) 
22:00 
Vintervejens Helte: Norge (8) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor 
00:00 
Undersøgelse af flystyrt (5) 
01:00 
Drugs Inc. (7) 
02:00 
Undersøgelse af flystyrt (4) 
03:00 
Yukon Gold (3) 
04:00 
Vintervejens Helte: Norge (8) 
TV2 FRI
00:15 
Havemagasinet 
00:50 
Havemagasinet 
01:25 
Dyrlægeliv pĂĄ landet 
02:00 
Halløj pĂĄ godset 
02:50 
Halløj pĂĄ luksushotellet 
03:55 
Tosset med biler 
04:45 
Quiz pĂĄ gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
11:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
12:05 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
19:25 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
19:55 
Fodbold: La Liga - Post Season 
20:55 
Fodbold: Kamp fra Segunda DivisiĂłn 
23:00 
Fodbold: FC Barcelona-AlavĂ©s 
01:15 
Fodbold: La Liga - Post Season 
02:15 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 02:21 Dato: 28-06-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?