Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
So F***ing Special (3:6) 
06:45 
Hammerslag (3:10) 
07:30 
Gift ved f√łrste blik - IV (3:9) 
08:15 
De flyvende l√¶ger (72:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (73:224) 
09:45 
Find min familie (3:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (95) 
11:15 
Antikkrejlerne (96) 
12:00 
Under Hammeren 
12:25 
Kender du typen? 2012 (10) 
12:50 
Hammerslag 2008 (18) 
13:20 
Hammerslag 2009 (1) 
13:50 
Dommer John Deed (24:25) 
15:30 
Hun s√• et mord (71) 
16:15 
Hun s√• et mord (72) 
17:00 
Landsbyhospitalet (78) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Skattej√¶gerne 
20:30 
Et glimt af Danmark II (4:8) 
21:00 
52 dage som hjeml√łs (2:7) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Penge 
22:20 
Sporten 
22:30 
Sebastian Bergman (3:4): Minen 
00:00 
Dommer John Deed (16) 
01:30 
Water Rats (105:177) 
02:10 
Water Rats (106:177) 
02:55 
Spooks (33) 
03:45 
Skattej√¶gerne 2014 (12) 
04:15 
Hammerslag 2008 (18) 
04:45 
Hammerslag 2009 (1) 
TV2

TV2

00:15 
N√•r alt g√•r galt 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:20 
Gr√¶nsepatruljen 
01:50 
Cold Case (84) 
02:40 
Cold Case (83) 
03:30 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Wahlburgers (7) 
06:25 
Den √¶gte Tori Spelling 2 (8) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (7) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (8) 
09:05 
Luksusf√¶lden 6 (6) 
10:05 
Undercover Boss US (6) 
11:00 
Undercover Boss US (7) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (14) 
13:00 
The Kardashians 6 (16) 
14:00 
The Kardashians 9 (1) 
15:00 
For l√¶kker til love (1) 
16:00 
Luksusf√¶lden 6 (7) 
17:00 
Med kniven for struben (10) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (14) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (15) 
20:00 
NCIS (8) 
21:00 
Bones (5) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (2) 
22:50 
Jagten på den forsvundne skat

Amerikansk action eventyr 1981
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:10 
NCIS (16) 
02:00 
Bones 11 (21) 
02:50 
Bones 11 (21) 
02:55 
Bones 11 (22) 
03:35 
Bones 11 (22) 
03:40 
Shades of Blue (2) 
04:20 
Shades of Blue (3) 
04:25 
Shades of Blue (3) 
Kanal 5
00:50 
Criminal Minds (7) 
01:50 
Bait

Amr. action fra 2000
04:00 
The 100 (14) 
04:45 
Hverdagens helte (23) 
DR2

DR2

07:00 
Sundhedsmagasinet 
07:25 
Kontant: Foreningen for Danske Kr√¶ftramte B√łrn 
07:55 
Filmselskabet 
08:25 
U-turn - Et liv uden piller? (6:9) 
08:55 
Mens vi venter p√• at d√ł - Dyrker vi wellness (8:8) 
09:15 
Urt: hvidl√łg 
09:35 
Udeliv (8:12) 
10:05 
Sundhedsmagasinet 
10:30 
Filmselskabet 
11:00 
Kontant: Foreningen for Danske Kr√¶ftramte B√łrn 
11:30 
K√•lk√¶llingerne (8:8) 
12:00 
U-turn - Et liv uden piller? (6:9) 
12:30 
Sundhedsmagasinet 
12:55 
Danske Vidundere: √Übel√ł 
13:25 
Det sidste minefelt i Danmark 
14:10 
Kampen for at undslippe f√¶ngsel 
14:55 
Smag p√• Senegal 
15:35 
P√• krydstogt i Mellemamerika 
16:20 
Langt fra Bruxelles (3:5) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Verdens travleste havn 
19:20 
Botswana: Kampen for dyrene 
20:00 
Springfloden - liget i sandet (4:5) 
21:30 
Homeland VI (5:12) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Cayman√łerne - idyl og skattely 
00:05 
Beatrice Mtetwa og retsstaten 
01:00 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Storbritannien 
01:45 
Cameroun - fodbold og braste dr√łmme 
02:10 
Honduras b√łrn i mordskoler 
02:35 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:15 
Dybvaaaaad! 
00:45 
Dybvaaaaad! 
01:20 
N√łrgaards netfix 
01:50 
N√łrgaards netfix 
02:25 
American Dad (5) 
02:55 
Rude Tube - Ouch! 
03:25 
Rude Tube - Sporting Odds 
03:55 
The Following (11) 
04:40 
Ravenswood (7) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 1 (6) 
06:45 
Chicago P.D. 1 (7) 
07:30 
How I Met Your Mother 1 (15) 
08:00 
How I Met Your Mother 1 (16) 
08:30 
How I Met Your Mother 1 (17) 
08:55 
How I Met Your Mother 1 (18) 
09:25 
Rizzoli & Isles 4 (10) 
10:20 
Hawaii Five-0 2 (8) 
11:10 
Hawaii Five-0 2 (9) 
12:05 
Numbers (7) 
13:00 
Numbers (8) 
14:00 
Bones 6 (23) 
15:00 
Bones 7 (1) 
16:00 
Numbers (9) 
17:00 
Numbers (10) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 3 (10) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 3 (11) 
20:00 
Fodbold: Optakt til UEFA Champions League 
20:45 
Fodbold: Sevilla FC-Leicester City FC 
22:35 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
23:45 
Simpsons 17 (12) 
00:10 
Simpsons 17 (13) 
00:40 
Simpsons 17 (7) 
01:10 
Simpsons 17 (8) 
01:40 
Ridiculousness (3) 
02:10 
Ridiculousness (4) 
02:40 
Anger Management 1 (2) 
03:05 
Anger Management 1 (3) 
03:30 
Bates Motel (3) 
04:15 
Bates Motel (4) 
6'eren
00:50 
Almost Human (11) 
01:45 
Almost Human (12) 
02:45 
Running Wild with Bear Grylls (7) 
03:35 
Running Wild with Bear Grylls (1) 
04:20 
Ice Pilots 
TV2 Sport
01:15 
NBA: All-Star Game 
02:50 
NBA: All-Star Game 
TV3 Sport 1
08:55 
Fodbold: Bayer 04 Leverkusen-Atl√©tico Madrid 
10:55 
Fodbold: Manchester City FC-AS Monaco 
12:55 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
13:55 
Fodbold: Bayer 04 Leverkusen-Atl√©tico Madrid 
15:55 
Fodbold: AS Monaco-Real Madrid 
17:55 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
18:25 
H√•ndbold: Rhein-Neckar L√∂wen - Brest 
18:55 
H√•ndbold: Flensburg-Handewitt - Hannover-Burgdorf (m) 
20:40 
Fodbold: FC Porto-Juventus FC 
22:45 
Fodbold: Sevilla FC-Leicester City FC 
00:45 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
01:45 
Fodbold: Mads Laudrup m√łder Kasper Schmeichel 
02:05 
NHL: Philadelphia Flyers-Washington Capitals 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2449) 
06:50 
Dr. Phil (2450) 
07:35 
Dr√łmmeboliger (12) 
08:30 
Ekstreme samlere 3 (7) 
09:25 
HOSPITALET (17) 
10:00 
Dr. Phil (2451) 
10:55 
Dr. Phil (2452) 
11:55 
Ekstreme samlere 3 (8) 
12:55 
Fra Skrot til Slot (3) 
13:55 
Jamie Olivers Maddyst (6) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (14) 
16:00 
Huse for millioner New York (9) 
17:00 
Depotj√¶gerne 5 (523) 
17:30 
Depotj√¶gerne 5 (524) 
18:00 
Undercover Boss 5 (3) 
19:00 
Undercover Boss 5 (4) 
20:00 
Depotj√¶gerne 6 (601) 
20:30 
Depotj√¶gerne 6 (602) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (15) 
22:00 
Ellens M√łbeldesignere (2) 
23:00 
Huse for millioner New York (10) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (605) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (606) 
01:05 
Dr√łmmeboliger (12) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (3) 
02:55 
Min beskidte hemmelighed 2 (11) 
03:45 
Min beskidte hemmelighed 2 (12) 
04:30 
Heartbeat (1) 
Kanal 4
00:05 
One Born Every Minute (13) 
01:05 
48 Hours (10) 
02:00 
48 Hours (11) 
02:55 
Greys hvide verden (211) 
03:45 
Greys hvide verden (212) 
04:30 
Ghost Whisperer (38:107) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (10) 
06:25 
Auction Hunters (12) 
06:55 
Auction Hunters (13) 
07:20 
Treehouse Masters (15) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (4) 
09:05 
Wheeler Dealers (3) 
10:00 
Fast N' Loud (28) 
11:00 
Deadliest Catch (13) 
12:00 
Gold Divers (24) 
13:00 
Outback Truckers (1) 
14:00 
The Last Alaskans (6) 
15:00 
How It's Made (10) 
15:30 
How It's Made (11) 
16:00 
Chasing Classic Cars (25) 
16:30 
Chasing Classic Cars (26) 
17:00 
Mythbusters (182) 
18:00 
Wheeler Dealers (4) 
19:00 
Fast N' Loud (8) 
20:00 
Marooned with Ed Stafford (5) 
21:00 
Edge of Alaska (8) 
22:00 
Alaskan Bush People (18) 
23:00 
The Last Alaskans (7) 
00:00 
Mythbusters (25) 
01:00 
Edge of Alaska (8) 
02:00 
Alaskan Bush People (18) 
03:00 
Dual Survival (10) 
03:55 
Deadliest Catch (13) 
04:45 
Fast N' Loud (28) 
TV2 Charlie
00:15 
Hvem kender hvem 
01:05 
Sp√łrg Charlie 
01:40 
Murdoch-mysterierne (85) 
02:35 
Skadestuen i Holby (169) 
03:25 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
07:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
08:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
08:30 
FORMULA E: FIA Championship fra Buenos Aires, Argentina 
09:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
10:30 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
11:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
12:15 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
13:00 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
13:45 
SKIHOP: World Cup fra Pyeong Chang, Sydkorea 
14:30 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
15:45 
SPORT: WATTS 
16:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
17:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
17:45 
ALPINT: VM, Schweiz 
18:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
19:15 
ALPINT: VM, Schweiz 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
21:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
22:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
FORMULA E: FIA Championship fra Buenos Aires, Argentina 
00:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
01:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
01:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
02:15 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
03:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
04:00 
ALPINT: VM, Schweiz 
Eurosport 2
00:40 
Skiskydning: Universiaden 
01:20 
Skiskydning: Universiaden 
01:50 
Skiskydning: Universiaden 
02:25 
Skiskydning: Universiaden 
02:55 
Skiskydning: World Cup 
ID

ID

00:50 
Solved Lost Decades (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 4 
02:50 
How To Kill Your Husband Episode 1 (Not) 
03:50 
Married With Secrets Obsession Has Its Price 
04:45 
California Investigator Episode 7 (Season 2) 
DRK

DRK

06:20 
Vesterhavs√łerne (5:5) 
07:00 
Solens mad 
07:30 
Solens mad 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
G√¶t og grimasser (10:15) 
10:40 
G√¶t og grimasser (11:15) 
11:15 
Monopolets Helte - Preben Heide (6:12) 
12:05 
Pest over Europa (2:6) 
12:40 
Dronningen tager imod (3:5) 
13:05 
Dronningen tager imod (4:5) 
13:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:25 
Guldkorn 1970'erne: 1972 
15:45 
Guldkorn 1970'erne: 1973 
16:05 
Monty Pythons bedste (2:6) 
17:00 
Monty Pythons bedste (3:6) 
17:55 
Huset p√• Christianshavn (82) 
18:20 
Huset p√• Christianshavn (83) 
18:55 
Mig og 70'erne (1:4) 
19:25 
Historiequizzen: Kronborg Slot 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Ludere, lommetyve og lirekassem√¶nd (2:6) 
20:30 
D√łd og pine: L√¶gevidenskabens Historie 2 
21:00 
Historiequizzen: Sct. Hans Hospital 
21:30 
Mig og 70'erne (2:4) 
22:00 
1 - 0 til Danmark: De stenh√•rde ladies 
22:30 
P√• jagt efter videnskaben (2:3) 
23:20 
Golfstaterne: Efter det sorte guld 
00:15 
Quiz Show

Amerikansk drama fra 1994
02:20 
Liz i september

Venezuelansk romantisk drama fra 2014
03:45 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (2:8) 
04:40 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (3:8) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger 
08:45 
B√łsseStudier - Reproduktion (8:8) 
09:15 
PerkerDansk - K√¶rlighed og sex (1:8) 
09:50 
Generation Hollywood (1:6) 
10:20 
Vovehalse: P√• verdens l√¶ngste line 
11:05 
S√•dan bygger du en kunstig mand 
11:55 
Superrig i nabokrig 
12:45 
K√¶re Dagbog 2 (6:8) 
13:15 
Black Sails III (3:5) 
14:55 
Underworld: Rise of the Lycans

Amerikansk actionthriller fra 2009
16:20 
Naturens m√¶rkelige luner II (1:3) 
17:20 
Ice Road Truckers VIII (2:12) 
18:00 
Efterlyst k√¶rlighed (6:6) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
N√•r d√łde redder liv (1:2) 
21:00 
De smukke piger (6:6) 
21:30 
Alene i vildmarken (9:10) 
22:15 
Hashtag (1:8) 
22:30 
Hashtag (2:8) 
22:40 
The Boat That Rocked

Engelsk komedie fra 2009
00:50 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:30 
Generation Hollywood (1:6) 
02:00 
Dexpedition: Stockholm 
02:20 
Ice Road Truckers VIII (3:12) 
03:00 
PerkerDansk - Danskhed (2:8) 
03:30 
PerkerDansk - Traditioner (3:8) 
04:00 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Paphoved II (6) 
07:07 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Sikker & S√łn II (8) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (5) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne (5) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Monster Buster 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (8) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea og "Snehvide" 
11:50 
Elefantvask (5) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (7) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (4) 
14:20 
Sofus (7) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (8) 
15:15 
Op og Hop II (2) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II (12) 
16:40 
Kasper og Sofie (2) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Ramasjang Mysteriet IV (2) 
17:30 
Ring til Ramasjang II (14) 
17:45 
Peddersen og Findus 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Rosa fra Rouladegade 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (21) 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (18) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Fosfor-chok (54) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (41) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Voksenf√¶lden - lite 
08:35 
Hollywoods vildeste dyr I (7) 
08:55 
Store N√łrd: Jordsk√¶lv 
09:15 
Bidt, br√¶ndt og stukket - L√¶geigle (2) 
09:30 
Kloden koger (3:4) 
09:45 
Asfalt (7) 
09:55 
Asfalt (8) 
10:05 
Ultra t√łrret (13) 
10:25 
Wild Kratts 
10:50 
Ultra Jam - Black Daniels 
11:10 
Ultras bedste (18) 
11:25 
Nina Patalo 
11:30 
Nina Patalo 
11:40 
Sleepover - K√łbenhavns R√•dhus 
11:55 
Nicolines Quiz - Pinligheder 
12:10 
Min funky familie (1:8) 
12:40 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (8) 
13:00 
Junglebanden 
13:10 
Amigo 
13:40 
Klassen - K√¶rester eller ej - del 1 (65) 
13:50 
Klassen - K√¶rester eller ej - del 2 (66) 
14:00 
Sofie Linde Show I (1) - S√łren Rasted 
14:30 
The Next Step III (18) 
15:00 
Drengen med det tikkende hjerte 
16:25 
Snydt! 
16:35 
Wild Kratts 
16:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Gumball III (18) 
17:40 
Klassen - Fosfor-chok (54) 
17:50 
Klassen - Superfan (55) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (18) 
18:30 
KreaKampen - tegning 
19:00 
Limbo 2 (6:16) 
19:15 
Limbo 2 (7:16) 
19:30 
iCarly 
19:50 
Hank Zipzer III (5) 
20:15 
Roy 
20:45 
Lokummet br√¶nder I (5) 
20:50 
Lokummet br√¶nder I (6) 
21:00 
Vores vilde verden rundt: Texas 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (2) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (3) 
10:00 
Hundehviskeren (10) 
11:00 
Hundehviskeren (1) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
13:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (2) 
14:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (3) 
15:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (4) 
16:00 
Naturkatastrofernes Top10 (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (1) 
21:00 
Nazi Megakonstruktioner (5) 
22:00 
Hemmeligheder fra 2. verdenskrig (5) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
01:00 
Drugs Inc. (7) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (1) 
03:00 
Nazi Megakonstruktioner (5) 
04:00 
Hemmeligheder fra 2. verdenskrig (5) 
TV2 FRI
00:30 
Nybyggerne 
01:20 
Fantasifulde rum (UK) 
02:15 
Frihuset 
04:15 
Sommer med Ernst 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
15:25 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
15:55 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
16:25 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
16:55 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
17:25 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
17:55 
Fodbold: Boldsen og S√¶bye indtager Jylland 
18:25 
H√•ndbold: Rhein-Neckar L√∂wen - Brest (m) 
18:55 
H√•ndbold: Flensburg-Handewitt - Hannover-Burgdorf 
20:10 
H√•ndbold: THW Kiel-MT Melsungen (m) 
20:45 
H√•ndbold: THW Kiel-MT Melsungen (m) 
22:00 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
03:00 
P√Ö GENSYN 
Kl: 10:50 Dato: 25-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?