Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
Danmarks sk√łnneste hjem - Sydjylland (1:10) 
06:45 
Hammerslag (7:10) 
07:30 
Gift ved f√łrste blik - IV (7:9) 
08:15 
De flyvende l√¶ger (112:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (113:224) 
09:45 
Landsbyadvokaten (2:18) 
10:30 
Antikkrejlerne (135) 
11:15 
Antikkrejlerne (136) 
12:00 
Bonder√łven (3:8) 
12:30 
Kender du typen 2013 (9) 
13:20 
Hammerslag 2010 (17) 
13:50 
Columbo: Mord mellem br√łdre 
15:25 
Hun s√• et mord (109) 
16:10 
Hun s√• et mord (110) 
16:55 
Jordemoderen II (5:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (3:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Skattej√¶gerne 
20:30 
Et glimt af Danmark II (8:8) 
21:00 
52 dage som hjeml√łs (6:7) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Penge 
22:20 
Sporten 
22:30 
Wallander: Inden frosten 
00:00 
Whitechapel: I Jack the Rippers fodspor (2:3) 
00:45 
Water Rats (137:177) 
01:30 
Water Rats (138:177) 
02:15 
Spooks (49) 
03:10 
Skattej√¶gerne 2015 (23) 
03:40 
Hammerslag 2010 (17) 
04:10 
Fra yt til nyt 
04:35 
Fra yt til nyt 
TV2

TV2

00:10 
N√•r alt g√•r galt 
00:40 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Gr√¶nsepatruljen 
01:40 
Cold Case (99) 
02:30 
Cold Case (98) 
03:20 
N√•r alt g√•r galt 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Crazy Ones (7) 
06:25 
The Crazy Ones (8) 
06:45 
Luksusliv til s√łs (1) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (5) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (6) 
09:05 
Luksusf√¶lden 8 (1) 
10:05 
Undercover Boss 2 (14) 
11:00 
Undercover Boss 2 (15) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (30) 
13:00 
The Kardashians 9 (20) 
14:00 
The Kardashians 10 (1) 
15:00 
For l√¶kker til love (9) 
16:00 
Luksusf√¶lden 8 (2) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (5) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (30) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (31) 
20:00 
Forsidefruer (3) 
21:00 
Helvedes Hus (3) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (14) 
22:50 
Dagens Mand (6) 
23:50 
Brick Mansions

Fransk/canadisk actionpræget krimidrama fra 2014
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:50 
NCIS 1 (13) 
02:35 
Bones 6 (19) 
03:20 
Bones 6 (20) 
04:05 
24: Live Another Day 9 (7) 
04:50 
Revenge 3 (13) 
Kanal 5
06:10 
Hverdagens helte (3) 
06:35 
Den Vrede T√łmrer (10:10) 
07:20 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
08:10 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
09:00 
Dit hjem i vores h√¶nder: Christiane og Richard Ragnvald (47) 
09:45 
Dit hjem i vores h√¶nder: Christiane og Richard Ragnvald (48) 
10:40 
Veronica Mars (38) 
11:35 
Veronica Mars (39) 
12:30 
Special Victims Unit (293) 
13:25 
CSI (290) 
14:20 
CSI (292) 
15:10 
CSI: New York (63) 
16:10 
CSI: New York (64) 
17:05 
Special Victims Unit (294) 
18:05 
Big Bang Theory (179) 
18:35 
Big Bang Theory (180) 
19:00 
Big Bang Theory (181) 
19:30 
Big Bang Theory (182) 
20:00 
Politijagt (151) 
21:00 
Svindlerjagt (7) 
22:00 
Spartan (5) 
23:00 
Criminal Minds (22) 
23:55 
Criminal Minds (23) 
00:55 
CSI (249) 
01:50 
Hannibal (7) 
02:45 
KRIMI5 
03:35 
KRIMI5 
04:25 
Hverdagens helte (20) 
04:50 
Hverdagens helte (21) 
DR2

DR2

07:00 
Sundhedsmagasinet 
07:25 
Kontant: K√łbt p√• falske foruds√¶tninger 
07:55 
Filmselskabet 
08:25 
Quizzen med Signe Molde 
08:55 
Urt: morgenfrue 
09:15 
Udeliv (12:12) 
09:45 
Sundhedsmagasinet 
10:10 
Filmselskabet 
10:40 
Kontant: K√łbt p√• falske foruds√¶tninger 
11:10 
Quizzen med Signe Molde 
11:40 
Hvad med sovsen? (1:8) 
12:10 
Danske Vidundere: D√łndalen 
12:35 
Sundhedsmagasinet 
13:00 
Metamorfose: Naturens forvandlingsproces 
13:55 
Danskerne i Sydafrika 
14:25 
Dubais v√¶ddel√łbsbane 
15:10 
Mig og millionerne (3:4) 
16:00 
Supermarkedets hemmelighed (3:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Maddetektiverne (2:3) 
19:20 
Ikaria√łen - hvor folk glemmer at d√ł 
20:00 
Arvingerne i sk√¶rg√•rden II (3:5) 
21:30 
Homeland VI (9:12) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Det franske politi indefra (1:12) 
23:55 
Uhellig afh√¶ngighed 
00:35 
El-scootere - frihed eller problem? 
01:25 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Glasgow 
02:05 
Kinas kur mod homoseksualitet 
02:30 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:10 
Dybvaaaaad! 
00:50 
The Late Late Show with James Corden 
01:35 
American Dad (7) 
02:05 
Kongen af Queens (19) 
02:35 
Kongen af Queens (20) 
03:05 
Kongen af Queens (21) 
03:35 
Believe (9) 
04:20 
Believe (10) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 2 (11) 
06:45 
Chicago P.D. 2 (12) 
07:30 
How I Met Your Mother 3 (12) 
08:00 
How I Met Your Mother 3 (13) 
08:30 
How I Met Your Mother 3 (14) 
09:00 
How I Met Your Mother 3 (15) 
09:30 
Rizzoli & Isles 5 (18) 
10:25 
Bones 10 (7) 
11:20 
Bones 10 (8) 
12:10 
Numbers (18) 
13:05 
Numbers (19) 
14:00 
Hawaii Five-0 3 (5) 
15:00 
Hawaii Five-0 3 (6) 
16:00 
NCIS 6 (126) 
17:00 
NCIS 6 (127) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 4 (5) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 4 (6) 
20:00 
Simpsons 19 (8) 
20:30 
Simpsons 19 (9) 
21:00 
The Fast and the Furious

Amerikansk actionthriller fra 2001
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:10 
Safe House

Amerikansk mysteriekrimi fra 2012
01:25 
Simpsons 19 (4) 
01:55 
Simpsons 19 (5) 
02:25 
Ridiculousness (23) 
02:50 
Ridiculousness (24) 
03:15 
Anger Management 2 (14) 
03:40 
Anger Management 2 (15) 
04:00 
Grimm 4 (10) 
04:50 
Grimm 4 (11) 
6'eren
06:40 
Moonshiners (8) 
07:30 
Fire in the Hole (Demolitin Ranch) 
09:20 
Bering Sea Gold (2) 
10:15 
Bering Sea Gold (3) 
12:15 
Tanked (13) 
13:10 
Tanked (14) 
14:10 
Auction Hunters (4) 
14:35 
Auction Hunters (5) 
15:05 
Perception (39) 
16:00 
Perception (11) 
17:00 
Two and a Half Men (91) 
17:30 
Two and a Half Men (92) 
18:00 
Human Target (2:25) 
19:00 
Human Target (3:25) 
20:00 
Person of Interest (72) 
21:00 
Criminal Minds (42) 
22:00 
Criminal Minds (43) 
23:00 
Big Bang Theory (184) 
23:25 
Big Bang Theory (185) 
23:55 
Person of Interest (72) 
00:50 
Resurrection (18) 
01:50 
Resurrection (19) 
02:45 
Trailblazers (5) 
03:35 
Trailblazers (6) 
04:25 
Aircrash Confidential (4) 
TV2 Sport
00:00 
SuperOnsdag: Aalborg-KIF Kolding K√łbenhavn (m) 
00:45 
SuperOnsdag: Aalborg-KIF Kolding K√łbenhavn (m) 
01:30 
NBA: Inside 
02:00 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
08:55 
Formel 1: Abu Dhabis Grand Prix - L√łbet 
10:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Storbritanniens Grand Prix 
11:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Ungarns Grand Prix 
11:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Tysklands Grand Prix 
12:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Belgiens Grand Prix 
12:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Italiens Grand Prix 
13:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Singapores Grand Prix 
13:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Malaysias Grand Prix 
14:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Japans Grand Prix 
14:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra USAs Grand Prix 
15:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Mexicos Grand Prix 
15:55 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Brasiliens Grand Prix 
16:25 
Formel 1: H√łjdepunkter fra Abu Dhabis Grand Prix 
16:55 
Formel 1: Kiesa om s√¶sonen 
17:55 
Fodbold: Rundt om runden 
18:25 
H√•ndbold: THW Kiel - Rhein-Neckar L√∂wen (m) 
20:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
20:40 
Fodbold: Tyskland-England 
22:45 
Basketball: Real Madrid-FC Barcelona Lassa 
00:45 
Fodbold: MUTV 
01:05 
NHL: New York Rangers-New York Islanders 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Min Dr√łmmerestaurant 1 (1) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (102) 
07:35 
Husejere p√• boligjagt 3 (306) 
08:30 
HOSPITALET (37) 
09:00 
Ekstreme samlere 4 (8) 
10:00 
Dr. Phil (2483) 
11:00 
Dr. Phil (2484) 
12:00 
Ekstreme samlere 4 (9) 
13:00 
Fra skrot til slot (2) 
14:00 
Jamie's Great Britain (6) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (1) 
16:00 
Huse for millioner New York (11) 
17:00 
Depotj√¶gerne (11) 
17:30 
Depotj√¶gerne (12) 
18:00 
Undercover Boss (8) 
19:00 
Undercover Boss (9) 
20:00 
Depotj√¶gerne (13) 
20:30 
Depotj√¶gerne (14) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (2) 
22:00 
Ellens M√łbeldesignere (6) 
23:00 
Huse for millioner New York (12) 
00:05 
Depotj√¶gerne: New York (108) 
00:35 
Depotj√¶gerne: New York (109) 
01:05 
Husejere p√• boligjagt 3 (306) 
02:00 
Fra skrot til slot (2) 
02:55 
Fatale Forhold (108) 
03:40 
Mystiske mord (1) 
04:30 
The Night Shift (2) 
Kanal 4
06:10 
Ghost Whisperer (99) 
06:55 
P√• nye boligeventyr (51) 
07:45 
Devious Maids (18) 
08:30 
Tvins Homeshopping 
09:30 
Devious Maids (19) 
10:15 
Mistresses (6:39) 
11:10 
Mistresses (7:39) 
12:05 
Nyskilt (19) 
13:05 
Nyskilt (20) 
14:00 
De unge m√łdre (436) 
15:00 
De unge m√łdre (437) 
16:00 
Helt √¶rligt: Andrea Elisabeth Rudolph (4) 
17:00 
Greys hvide verden (251) 
18:00 
Greys hvide verden (252) 
19:00 
Singleliv (231) 
20:00 
N√¶rkontakt (6) 
21:00 
De unge m√łdre (496) 
22:00 
Livet i b√łrneh√łjde: 4 - 6 √•rige (2) 
23:00 
One Born Every Minute (8) 
00:05 
One Born Every Minute (9) 
01:10 
48 Hours (38) 
02:05 
48 Hours (39) 
03:05 
Greys hvide verden (251) 
03:50 
Greys hvide verden (252) 
04:35 
Ghost Whisperer (99) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (12) 
06:25 
Auction Hunters (26) 
06:55 
Auction Kings (1) 
07:20 
Redwood Kings (12) 
08:15 
Ultimate Survival (3) 
09:05 
Wheeler Dealers (8) 
10:00 
Fast N' Loud (18) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
American Loggers (9) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (12) 
15:00 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (4) 
15:30 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (5) 
16:00 
Chasing Classic Cars (11) 
16:30 
How It's Made: Dream Cars (1) 
17:00 
Mythbusters (12) 
18:00 
Wheeler Dealers (9) 
19:00 
Fast N' Loud (28) 
20:00 
Baggage Battles (1) 
20:30 
Chasing Classic Cars (12) 
21:00 
Salvage Hunters (4) 
22:00 
Alaskan Bush People (22) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (13) 
00:00 
Mythbusters (15) 
01:00 
Salvage Hunters (4) 
02:00 
Alaskan Bush People (22) 
03:00 
Dual Survival (1) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
00:25 
Lur mit liv 
01:20 
Scott & Bailey (17) 
02:15 
Murdoch Mysterierne (105) 
03:10 
Skadestuen i Holby (189) 
03:55 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge 
07:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
08:30 
SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge 
09:00 
SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge 
09:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
10:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
10:30 
SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge 
11:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
12:00 
CURLING: VM fra Beijing, Kina  
15:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
15:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
17:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
18:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
18:30 
SPORT: WATTS 
19:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
21:00 
CYKLING: World Tour, Belgien 
21:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
22:05 
GOLF: Kvindernes Europa Tour, Kina 
23:00 
SPORT: WATTS 
00:00 
SPORT: WATTS 
01:00 
SPORT: WATTS 
01:30 
SPORT: WATTS 
02:00 
SPORT: WATTS 
03:00 
SPORT: WATTS 
03:45 
SPORT: WATTS 
04:30 
SPORT: WATTS 
Eurosport 2
06:00 
Motorsport: FMX night of the Jumps 
07:00 
Basketball: Eurocup 
08:33 
F√¶gtning: Grand prix Series Top 5 
08:35 
Cykling: Catalonien Rundt 
10:00 
Basketball: Eurocup 
11:00 
Langrend: World Cup 
11:30 
Langrend: World Cup 
12:00 
Skihop: World Cup 
13:00 
Cykling: Catalonien Rundt 
14:30 
Cykling: Optakt til Flandern Rundt 
17:00 
Basketball: Eurocup 
18:00 
Cykling: Catalonien Rundt 
19:00 
Basketball: Eurocup 
20:45 
Watts 
21:03 
F√¶gtning: Grand prix Series Top 5 
21:05 
Cykling: Catalonien Rundt 
22:00 
Cykling: Flandern Rundt 
23:00 
Cykling: Milano - Sanremo 
00:25 
Cykling: Nokere Koerse 
01:50 
Cykling: Paris-Nice 
02:45 
Cykling: Paris-Nice 
03:50 
Cykling: Paris-Nice 
04:50 
Cykling: Paris-Nice 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Episode 20 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 2 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 47 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Beauty Queen Mystery, The (Season 2) 
09:30 
Locator, The Episode 13 
10:00 
California Investigator Episode 4 
10:30 
California Investigator Episode 5 
11:30 
Locator, The Episode 35 
13:00 
Murder Comes To Town Horror In The Heartland (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 33 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 37 
15:30 
California Investigator Episode 15 (Season 3) 
16:00 
Deadly Affairs Episode 1 (Season 2) 
17:00 
Extreme Forensics Heavy Metal 
18:00 
Disappeared Wedding Ring, The (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Who Killed Thanksgiving? (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Never Too Late (Season 4) 
21:00 
How To Kill Your Husband Episode 5 (Not) 
22:00 
Married With Secrets Yes, Master. 
23:00 
Nightmare Next Door Left For Dead (Season 5) 
23:55 
Deadly Women Love You To Pieces (Season 6) 
00:50 
True Csi Episode 1 (Series 8) 
01:50 
Ghost Asylum Season 2 Bissman Building, The 
02:50 
How To Kill Your Husband Episode 5 (Not) 
03:50 
Married With Secrets Yes, Master. 
04:45 
California Investigator Episode 4 
DRK

DRK

06:00 
Sommerhuse (5:10) 
06:30 
Sommerhuse (6:10) 
07:00 
To p√• rejse (3:8) 
07:30 
To p√• rejse (4:8) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
S√• hatten passer (9:12) 
10:35 
S√• hatten passer (10:12) 
11:05 
Portr√¶t af Rolv "Fleksnes" Wesenlund 
12:05 
Danmark i Den Kolde Krig (8:12) 
12:35 
Danmark i Den Kolde Krig (9:12) 
13:20 
P√• sporet af maden 
13:45 
P√• sporet af maden 
14:10 
Jagten p√• historien (4:8) 
14:50 
Jagten p√• historien (5:8) 
15:30 
S√• gIKK. 
16:00 
S√• gIKK' 
16:35 
Paul Merton i Europa (6:6) 
17:20 
Paul Merton i Indien - Delhi (1:5) 
18:05 
Huset p√• Christianshavn (4) 
18:30 
Huset p√• Christianshavn (5) 
18:55 
Mig og 60'erne: Hjemmet 
19:25 
Historiequizzen: B√łrsen 
19:55 
Dagens Sang 
20:00 
Ludere, lommetyve og lirekassem√¶nd (6:6) 
20:30 
S√łmand af verden - Stormen og troen (3:5) 
21:00 
Historiequizzen: Arbejdermuseet 
21:30 
Mig og 60'erne: Fritid 
22:00 
Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (3:6) 
22:50 
Biblens g√•der - Babelst√•rnet 
23:40 
Betty Blue

Fransk romantisk drama fra 1986
01:35 
The Normal Heart

Amerikansk drama fra 2014
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
03:40 
Monopolets Helte - Lone K√ľhlmann og Lasse Jensen 
04:25 
Monopolets Helte - Preben Heide 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger 
09:00 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (3:6) 
09:25 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (4:6) 
09:55 
Generation Hollywood (5:6) 
10:25 
Mit liv er stj√•let (3:6) 
10:55 
Mayday: flykatastrofer XIII (8:10) 
11:40 
Mayday: flykatastrofer XIII (9:10) 
12:25 
Danmarks bedste maskot (1:7) 
12:55 
Doctor Who (24) 
13:45 
Doctor Who (25) 
14:35 
Being Charlie

Amerikansk drama fra 2013
16:10 
What on Earth (1:6) 
16:55 
S√• stort: Meccanomotorcyklen 
17:55 
Mit liv er stj√•let (3:6) 
18:25 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:30 
Family Guy 
19:50 
Family Guy 
20:15 
Alene i vildmarken USA II (2:15) 
21:00 
Sada Vidoo (4:4) 
21:30 
Fuckr med dn hjrne IV (3:8) 
22:00 
Tortur - B√łdler og ofre (1:4) 
22:30 
The Grey

Amerikansk actionthriller fra 2011
00:20 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:00 
Generation Hollywood (5:6) 
01:30 
Hjernevasket: Abortmodstander 
02:20 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (5:6) 
02:45 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (6:6) 
03:15 
Nuttet Om Natten 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Elsa (6) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (4) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet IV (2) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne III (9) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (1) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (13) 
11:05 
Min fede fridag (5:5) 
11:20 
Kaj og Andrea - og Yrsa (1:5) 
11:50 
Skr√•l med Liva F (4) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (7) 
14:20 
Ramajetterne III (4) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Sikker & S√łn (10) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6) 
16:30 
Morten Skildpadde (6) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Ramasjang Mysteriet IV (6) 
17:30 
Sol snart 6 √•r (2) 
17:40 
Sommeren med far (2) 
17:45 
Peddersen og Findus 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Rosa fra Rouladegade 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (1) 
19:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (8) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Forsvundet (79) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (9) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:30 
Store N√łrd i Jordan (1) 
08:50 
Barda (8) 
09:15 
Danmarks vildeste maskine (3) 
09:35 
Wild Kratts 
10:00 
Adrian & Bendix' Kapowshow II (2) 
10:20 
Go' lorte weekend 
10:50 
Voksenf√¶lden II (3) 
11:10 
Designpigerne - Outfit of the Day (1) 
11:25 
Sleepover - Zoologisk museum 
11:40 
Nicolines Quiz - Bedste venner 
11:55 
Nina Patalo 
12:00 
Nina Patalo 
12:10 
Klassekabalen - Pigeproblemer (3) 
12:30 
Ultras Dance Crew (13) - Sofie Linde Show (2:2) Stresset julestemning 
12:45 
Junglebanden 
13:00 
Kvit eller dobbelt II (8) 
13:40 
Klassen - Anoreksi (37) 
13:50 
Klassen - K√¶rester i en m√•ned (38) 
14:00 
Sofie Linde Show II (11) - Lars L√łkke Rasmussen 
14:30 
Isas Stepz (15) 
14:45 
Isas Stepz (16) 
15:00 
The Next Step II (8) 
15:20 
Braceface (2) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (18) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Pingvinerne fra Madagascar (18) 
17:40 
Klassen - Forsvundet (79) 
17:50 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (8) 
18:30 
KreaKampen - skraldekunst 
19:00 
Max pinlig (3) 
19:25 
Alien surfer girls (13) 
19:50 
Wolfblood I (8) 
20:15 
Roy 
20:45 
Ultras bedste id√© (9) 
21:00 
Vores vilde verden rundt: Hawaiis giganter 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (3) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (9) 
10:00 
Hundehviskeren (12) 
11:00 
Hundehviskeren (13) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
13:00 
Dubais lufthavn (10) 
14:00 
Dubais lufthavn (1) 
15:00 
Dubais lufthavn (2) 
16:00 
9/11: Flyet som ramte Pentagon (1) 
17:00 
9/11 Stemmer fra luften (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (22) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (21) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
21:00 
Hitlers sidste √•r (1) 
22:00 
Hitlers hemmelige angreb p√• Amerika (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (31) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (32) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (7) 
01:00 
Drugs Inc. (1) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
03:00 
Hitlers sidste √•r (1) 
04:00 
Hitlers hemmelige angreb p√• Amerika (1) 
TV2 FRI
00:10 
Nybyggerne 
01:10 
Havemagasinet 
01:45 
Giv os haven tilbage 
02:50 
Frihuset 
04:45 
Quiz p√• gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: BNP Paribas Open (m) - Finalen 
11:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
11:30 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
12:30 
Fodbold: Premier League Netbusters 
13:00 
Fodbold: Rundt om runden 
13:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
14:00 
Tennis: BNP Paribas Open (m) - Finalen 
16:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
20:10 
H√•ndbold: SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt (m) 
22:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
02:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 22:59 Dato: 24-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?