Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:00 
DR Derude SVALBARD (2:3) 
06:30 
Aftenshowet 
07:20 
Madmagasinet - Fisk 
07:50 
Christianias B√łrn - Skyggesiden af eventyret 
08:50 
Forsyte-sagaen (9:13) 
09:45 
Downton Abbey II (9:10) 
10:30 
Antikkrejlerne (263) 
11:15 
Antikkrejlerne (264) 
12:00 
Bonder√łven 2012 (5) 
12:25 
Bonder√łven 2012 (6) 
12:55 
Kender Du Typen? (5) 
13:35 
Hammerslag 2014 ( 8) 
14:20 
Kommiss√¶r Janine Lewis (2:19) 
15:30 
Politiskilt 56 (5) 
16:15 
Politiskilt 56 (6) 
17:00 
Downton Abbey II (10:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Skattej√¶gerne 2015 (28) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
S√łren Ryge pr√¶senterer: Gensyn med Emilie og Bette Anna 
20:30 
Din for altid (3:3) 
21:00 
Kontant 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Langt fra Borgen: Skal vi arbejde mindre i fremtiden? 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (14) 
00:05 
OBS 
00:10 
Sagen gen√•bnet (19): Skyggespil 
01:50 
Detektiv ved et tilf√¶lde (6:9) 
02:35 
Spooks (12) 
03:25 
Politiskilt 56 (3) 
04:10 
Kender Du Typen? (5) 
04:55 
Danmarks sk√łnneste sommerhus - √ėvrige Sj√¶llland (1:10) 
TV2

TV2

00:10 
Station 2: Politirapporten 
00:40 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Gr√¶nsepatruljen 
01:40 
The Good Wife (123) 
02:25 
The Good Wife (122) 
03:10 
S√¶t pris p√• dit hjem (UK) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Grinder (7) 
06:25 
Royal Pains (1) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (1) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (2) 
09:05 
Luksusf√¶lden 2 (2) 
10:05 
Med kniven for struben (9) 
11:00 
MasterChef 2016 - Danmarks st√łrste madtalenter (28) 
12:00 
Undercover Boss 2 (3) 
13:00 
The Kardashians 8 (4) 
14:00 
The Kardashians 8 (5) 
15:00 
Divaer i junglen (5) 
16:00 
Undercover Boss 2 (4) 
17:00 
Med kniven for struben (10) 
18:00 
Luksusf√¶lden (13) (11) 
19:00 
Luksusf√¶lden (13) (12) 
20:00 
Ladies of London (10) 
21:00 
Real Housewives of Beverly Hills (4) 
22:00 
Da Vinci Mysteriet

Amerikansk thriller fra 2006
01:00 
NCIS 5 (105) 
01:50 
NCIS 5 (106) 
02:45 
The Mentalist 7 (7) 
03:30 
The Mentalist 7 (8) 
04:15 
The Slap (6) 
Kanal 5
06:05 
Hverdagens helte 
06:25 
Rod i k√łkkenet (3:24) 
07:15 
Rod i k√łkkenet (4:24) 
08:00 
Sp√łgelsesj√¶gerne (8) 
08:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (25) 
09:40 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (26) 
10:35 
Veronica Mars (40) 
11:30 
Veronica Mars (41) 
12:30 
Special Victims Unit (117) 
13:25 
CSI (92) 
14:20 
CSI (93) 
15:10 
CSI: NY (126) 
16:05 
CSI: NY (127) 
17:05 
Special Victims Unit (118) 
18:00 
Big Bang Theory (144) 
18:30 
Big Bang Theory (145) 
19:00 
Big Bang Theory (146) 
19:30 
Big Bang Theory (147) 
20:00 
Det st√¶rkeste netv√¶rk (5) 
21:00 
5. halvleg 
22:00 
Politijagt (120) 
22:55 
Big Bang Theory (144) 
23:25 
Big Bang Theory (145) 
23:50 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (14) 
00:20 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (15) 
00:50 
Politijagt (119) 
01:50 
The Tomorrow People (2) 
02:45 
The Tomorrow People (3) 
03:30 
KRIMI5 Tema (27) 
04:20 
KRIMI5 Tema (28) 
DR2

DR2

08:30 
Nak & √Üd - en due p√• Raadegaard (2:8) 
09:10 
Nak & √Üd - en moskusokse i Gr√łnland (3:8) 
09:50 
Smag p√• Taipei 
10:30 
Smag p√• Seattle 
11:15 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Mexico 
12:00 
Amerikas Hairy Bikers (3:12) 
12:25 
Amerikas Hairy Bikers (4:12) 
12:50 
De sk√łre samlere (3:8) 
13:50 
De sk√łre samlere (4:8) 
14:50 
Verdens travleste havn 
15:35 
Den intelligente skyskraber 
16:30 
So ein Ding: Seoul Special 
17:00 
So ein Ding: Solstr√łm og Megabatterier 
17:30 
Quizzen med Signe Molde 
18:00 
Quizzen med Signe Molde 
18:30 
Burj Khalifa - verdens h√łjeste bygning 
19:20 
Nak & √Üd - en b√¶ver i Norge (4:8) 
20:00 
De perfekte m√łdre 
21:00 
L√¶gen flytter ind (1) 
21:40 
Junkfoodb√łrn - hvem har skylden? (1:2) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Ivanka Trump - USA's sande f√łrstedame 
23:50 
Quizzen med Signe Molde 
00:15 
So ein Ding: Solstr√łm og Megabatterier 
00:45 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Haiti 
01:30 
Pakistans narkob√łrn 
02:25 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:20 
Dybvaaaaad! 
00:55 
TurboModul 2 
01:25 
TurboModul 2 
01:55 
Batman 
02:25 
Batman 
02:55 
Rude Tube - Crazy Love 
03:25 
Kongen af Queens (152) 
03:50 
Kongen af Queens (153) 
04:20 
Selfie (12) 
04:50 
Raising Hope (72) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (8) 
06:45 
Chicago P.D. (9) 
07:30 
How I Met Your Mother 9 (7) 
08:00 
How I Met Your Mother 9 (8) 
08:30 
How I Met Your Mother 9 (9) 
09:00 
How I Met Your Mother 9 (10) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (15) 
10:25 
Bones 6 (2) 
11:20 
Bones 6 (3) 
12:15 
Numbers (7) 
13:05 
Numbers (8) 
14:00 
Hawaii Five-0 5 (24) 
15:00 
Hawaii Five-0 5 (25) 
16:00 
NCIS 9 (4) 
17:00 
NCIS 9 (5) 
18:00 
Hawaii Five-O (12) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (6) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (7) 
21:00 
Hawaii Five-O (13) 
22:00 
The Blacklist (13) 
23:00 
Snakes on a Plane

American actionfilm fra 2006
01:15 
Abernes Planet

Amerikansk science fiction-film fra 2001
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
03:25 
Ridiculousness (18) 
03:50 
Ridiculousness (19) 
04:10 
Two And A Half Men 11 (1) 
04:35 
Two And A Half Men 11 (2) 
6'eren
06:35 
Moonshiners (6) 
07:25 
Insane Pool: Off the Deep End (1) 
09:15 
Ice Cold Gold (5) 
10:05 
Ice Cold Gold (6) 
12:10 
Salvage Hunters (1) 
13:10 
Salvage Hunters (2) 
14:05 
Tanked (4) 
15:05 
Tanked (5) 
16:05 
Bear Grylls - Get Out Alive (4) 
17:05 
Two and a half men (157) 
17:35 
Two and a half men (158) 
18:00 
Human Target (16:25) 
19:00 
Human Target (17:25) 
20:00 
CSI: NY (17) 
21:00 
Invictus 
23:45 
Narc

Amr. action fra 2002
01:55 
CSI: NY (17) 
02:50 
Naked and Afraid XL (6) 
03:40 
Naked and Afraid XL (7) 
04:30 
Salvage Hunters (6) 
TV2 Sport
00:45 
Tennis: WTA -Birmingham 
02:45 
Tennis: WTA -Birmingham 
TV3 Sport 1
09:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra Tjekkiets Grand Prix 
10:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra World Championship Horsens 2015 
11:00 
Speedway: H√łjdepunkter fra World Championship Horsens 2016 
12:00 
Basketball: EuroLeague Season Review 
12:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
13:05 
Tennis: AEGON Championship (m) 
21:00 
Tennis: Caroline f√łr Wimbledon 
21:30 
Tennis: AEGON Championship (m) 
23:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
01:00 
eSport: World of Esports 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (17) 
06:45 
Hospitalet (51) 
07:10 
Ombygning for millioner (403) 
07:35 
Ombygning for millioner (404) 
08:00 
Huse for millioner LA (8) 
09:00 
Ekstreme samlere 3 (15) 
10:00 
Dr. Phil (2554) 
11:00 
Dr. Phil (2555) 
12:00 
Ekstreme samlere 3 (16) 
13:00 
Fra skrot til slot (3) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (11) 
15:00 
Jeopardy (18) 
16:00 
Depotj√¶gerne 5 (510) 
16:30 
Depotj√¶gerne 5 (511) 
17:00 
Huse for millioner LA (9) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (18) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (19) 
19:00 
Depotj√¶gerne 5 (512) 
19:30 
Depotj√¶gerne 5 (513) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (12) 
21:00 
Forlovet ved en fejl

Amerikansk romantisk drama fra 2016
23:00 
Kærlighedens sidste chance

Amerikansk drama fra 2017
01:00 
Depotj√¶gerne fra Texas (614) 
01:30 
Depotj√¶gerne fra Texas (615) 
02:00 
Dr. Phil (2381) 
02:50 
Fra skrot til slot (3) 
03:45 
Cold Justice (9) 
04:30 
Cold Justice (10) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (100) 
06:50 
P√• nye boligeventyr (20) 
07:35 
De unge m√łdre (453) 
09:25 
Mistresses (33:39) 
10:10 
Mistresses (34:39) 
11:05 
Greys hvide verden (112) 
12:05 
Greys hvide verden (113) 
13:00 
Nyskilt (12) 
14:00 
Nyskilt (13) 
14:55 
Say Yes to the Dress (1) 
15:25 
Say Yes to the Dress (2) 
16:00 
De unge m√łdre (440) 
17:00 
Greys hvide verden (114) 
18:00 
Greys hvide verden (115) 
19:00 
De unge m√łdre (441) 
20:00 
Say Yes to the Dress - VIII (1) 
20:30 
Say Yes to the Dress - VIII (2) 
21:00 
Contagion

Amr. drama
23:10 
One Born Every Minute (14) 
00:15 
One Born Every minute (1) 
01:15 
Forsvundet 
02:15 
Forsvundet 
03:10 
Paula Zahn p√• sagen 
04:00 
Paula Zahn p√• sagen 
04:50 
Say Yes to the Dress (14) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (13) 
06:25 
Baggage Battles (10) 
06:55 
Baggage Battles (11) 
07:20 
Treehouse Masters (4) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (3) 
09:05 
Wheeler Dealers (11) 
10:00 
Fast N' Loud (20) 
11:00 
Deadliest Catch (12) 
12:00 
Yukon Men (5) 
13:00 
Yukon Men (7) 
14:00 
Railroad Alaska (9) 
15:00 
How It's Made (25) 
15:30 
How It's Made (26) 
16:00 
Chasing Classic Cars (6) 
16:30 
Chasing Classic Cars (7) 
17:00 
Mythbusters (3) 
18:00 
Wheeler Dealers (12) 
19:00 
Fast N' Loud (1) 
20:00 
How It's Made (7) 
20:30 
How Do They Do It? (7) 
21:00 
Treasure Quest: Snake Island (3) 
22:00 
NASA's Unexplained Files (6) 
23:00 
Railroad Alaska (10) 
00:00 
Mythbusters (227) 
01:00 
Treasure Quest: Snake Island (3) 
02:00 
NASA's Unexplained Files (6) 
03:00 
Dual Survival (10) 
03:55 
Deadliest Catch (12) 
04:45 
Fast N' Loud (20) 
TV2 Charlie
00:20 
Hvem kender hvem 
01:10 
Murdoch-mysterierne (21) 
02:05 
Skadestuen i Holby (255) 
02:55 
Godnat 
Eurosport
06:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
06:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
07:00 
SPORT: Watts top 10 
07:30 
CYKLING: Classics 
08:30 
F√ÜGTNING: Asian Championships fra Hong Kong, Kina 
09:30 
SPORT: FISU Athlete Story 
09:35 
RALLY:  
10:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
12:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
12:30 
CYKLING: Classics 
13:30 
CYKLING: Giro D'Italia 
14:30 
CYKLING: Route du Sud, Frankrig 
15:00 
CYKLING: Route du Sud, Frankrig 
15:30 
CYKLING: Tour de France 
16:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
18:25 
SPORT: FISU Athlete Story 
18:30 
OLYMPISKE LEGE:  
19:30 
H√ÖNDBOLD:  
20:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:30 
FODBOLD: EM for U-21, Polen 
22:50 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
23:20 
SPORT: WATTS 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:35 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
01:30 
CYKLING: Tour de France 
02:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
03:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
Eurosport 2
06:20 
Fodbold: Football Greatest 
06:55 
Fodbold: Football Greatest 
07:30 
Fodbold: Football Greatest 
08:00 
Fodbold: FIFA Football 
08:30 
Watts Top 10 
08:55 
Vintersport: Chasing History 
09:00 
Motorsport: Rally ERC All Access 
09:30 
Motorsport: FIA WTCC 
10:15 
Motorsport: FIA WTCC 
11:00 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
12:00 
Snooker: VM 
13:30 
Superbike: VM 
14:00 
Supersport: VM 
14:30 
Superbike: VM 
15:00 
Vintersport: Chasing History 
15:05 
Snooker: VM 
16:30 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
17:30 
Motorsport: FIA WTCC 
18:00 
Motorsport: FIA WTCC 
18:45 
Vintersport: Chasing History 
18:50 
Snooker: VM 
20:10 
Fodbold: Football Greatest 
20:40 
UEFA U21 EM 
22:45 
Fodbold: Football Greatest 
23:25 
All Sports: FISU Athlete Story 
23:30 
F√¶gtning: Asian Championships 
00:30 
Snooker: Players Championship 
02:05 
Snooker: Gibraltar Open 
03:45 
Snooker: China Open 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Fight Against Nature 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 8 (Season 3) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 15 (Season 2) 
08:10 
Disappeared Fateful Meeting, A 
09:30 
Locator, The Episode 45 
10:00 
Unravelled Episode 4 
11:30 
Locator, The Episode 20 
13:00 
Murder Comes To Town Rumor Has It 
14:00 
Judge Rinder Episode 29 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 21 
15:30 
California Investigator Episode 6 (Season 2) 
16:00 
I'd Kill For You Hart Of Darkness (Season 3) 
17:00 
Solved Behind Closed Doors 
18:00 
Disappeared Episode 56 (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Episode 3 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Never Too Late (Season 4) 
21:00 
Evil Lives Here Horror I Don't Remember, The (Season 2) 
22:00 
Pandora's Box: Unleashing Evil Dungeon Of Dread 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 10 (Season 6) 
23:55 
Deadly Women Mommy's Little Helpers (Season 6) 
00:50 
Extreme Forensics Episode 21 (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 1 
02:50 
Evil Lives Here Horror I Don't Remember, The (Season 2) 
03:50 
Pandora's Box: Unleashing Evil Dungeon Of Dread 
04:45 
California Investigator Episode 8 
DRK

DRK

06:10 
Solens mad 
06:40 
Taxa (15:56) 
07:20 
Taxa (16:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang: Riverside 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var? 
09:10 
Hvorn√•r var det nu det var? 
09:40 
Toast (5:8) 
10:05 
Toast (6:8) 
10:30 
Af n√łd og lyst - om kongebryllupper gennem tiden (2:5) 
11:00 
Af n√łd og lyst - om kongebryllupper gennem tiden (3:5) 
11:30 
80'erne: Yuppier, glamour og Madonna 
12:15 
80'erne: Narkokongerne p√• Wall Street 
13:00 
Kejserinder i det antikke Rom (3:3) 
14:00 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:30 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:00 
Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3) 
15:45 
Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3) 
16:35 
Biblens g√•der - Syndfloden 
17:25 
Englands blodigste dynasti (1:4) 
18:10 
Englands blodigste dynasti (2:4) 
18:55 
Jeanne d'Arc - jomfruen fra Orleans 
19:55 
Dagens Sang: Riverside 
20:00 
√ėrnen II (1) 
21:00 
√ėrnen II (2) 
22:00 
√ėrnen II (3) 
22:55 
√ėrnen II (4) 
23:50 
Walt Disney - fra ikon til varem√¶rke (3:4) 
00:45 
Svinene

Fransk drama fra 2013
02:20 
Det d√łdbringende kapl√łb i Los Alamos (3:3) 
03:10 
Biblens g√•der - Den rigtige exodus? 
04:00 
Biblens g√•der - Jakobs hovedpude 
04:50 
Dagens Sang: Riverside 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
09:15 
Vi er Scarlet Pleasure (4:4) 
09:45 
I Trentem√łllers rige (1:3) 
10:15 
N√•r kemien passer (4:6) 
10:55 
Dexpedition: Los Angeles 
11:15 
Dexpedition: El Paso, Texas 
11:40 
Dexpedition: Las Vegas 
12:00 
Ice Road Truckers X (4:10) 
12:45 
Irina - En Diva Vender Hjem (4:4) 
13:15 
Crazy Ex-Girlfriend (17:18) 
13:55 
Crazy Ex-Girlfriend (18:18) 
14:35 
Mamas Boy

Amerikansk komedie fra 2007
16:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
16:50 
FIFA Confederations Cup: Cameroun-Australien, direkte 
19:10 
Family Guy 
19:30 
Family Guy - The Simpsons Guy (1:2) 
19:50 
FIFA Confederations Cup: Tyskland-Chile, direkte 
22:00 
Planet Terror

Amerikansk gyserkomedie fra 2007
23:40 
Skyline

Amerikansk science fiction-thriller fra 2010
01:00 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:45 
Blowdown (1:8) 
02:35 
I Trentem√łllers rige (2:3) 
03:05 
I Trentem√łllers rige (3:3) 
03:35 
Nuttet Om Natten 
04:35 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Dina Detektiv 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Op og Hop II (8) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (1) 
08:00 
Mumitroldene (3) 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet (7) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne III (6) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (2) 
10:10 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (1) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Elefantvask (11) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (7) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
K√łkkenhyggen Hella 
14:20 
Sofus (3) 
14:35 
Professor Balthazar 
14:45 
Professor Balthazar 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (3) 
15:15 
Sikker & S√łn II (11) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Mumitroldene (43) 
16:15 
Morten Skildpadde (19) 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (45) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sk√¶g med tal 
17:25 
Pipungerne - Turen til √•en 
17:35 
Sofus III (4) 
17:50 
Mumsfilibaba med √¶bler (12) 
18:05 
Babar (12) 
18:30 
Motor Mille og B√łrnebanden (11) 
18:50 
Jungletrommer - udforskerne 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (14) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (20) 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:05 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
Braceface (40) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - K√¶rester eller ej - del 1 (65) 
07:20 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (21) 
07:55 
Bugged 
08:00 
Bugged 
08:10 
Mig og min robot 
08:20 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (6) - Krabben 
08:40 
Dyrs v√•ben: Grib 
08:45 
Conrad og Bernhard 
09:00 
Conrad og Bernhard 
09:15 
Store N√łrd: H√łnsefodring 
09:40 
Danmarks vildeste maskine (11) 
10:00 
Drenger√łv (1) 
10:20 
Duedrengen 
10:45 
Ultra t√łrret (7) 
11:10 
S√• er der hund (11) 
11:35 
Nina Patalo 
11:40 
Nina Patalo 
11:50 
Byt familien p√• sommerferie 2 (1:2) 
12:10 
Pubertetsguiden (6) 
12:30 
Venskaberen (5) 
12:50 
Unik (14) 
13:15 
Verdens bedste quiz II (20) 
13:30 
Klassen - Skal du se X Factor? (82) 
13:45 
Klassen - De seje piger (83) 
14:00 
Sofie Linde Show I (3) - Citybois 
14:30 
Danni (3:4) 
15:00 
Max pinlig (10) 
15:25 
Braceface (6) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (21) 
16:05 
Junglebanden 
16:20 
Junglebanden 
16:30 
Zorro (16) 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Freaktown (49) 
17:25 
Freaktown (50) 
17:40 
Klassen - K√¶rester eller ej - del 1 (65) 
17:50 
Klassen - K√¶rester eller ej - del 2 (66) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
Panisk P√•ske (4) 
18:35 
Hjalte vs Tjelle - Sn√łreb√•ndsforhindringen (9) 
18:40 
Mit 50/50 liv - K√¶rlighedseksperterne (4) 
18:55 
Mit 50/50 liv - Money, Money, Money (5) 
19:10 
Mit 50/50 liv - Graffitimesteren (6) 
19:30 
Min bror kolonikongen (10:10) 
20:00 
Danni (4:4) 
20:30 
Designpigerne - Outfit of the Day (6) 
20:45 
Modeidioten: Dancehall 
21:00 
Gepetto News II (2) 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (17) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (19) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (20) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (22) 
08:00 
Teknologiens Evolution (6) 
09:00 
Challenger Disaster: Lost Tapes (1) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (3) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (17) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (19) 
13:00 
Det h√•rde liv i Alaska (5) 
14:00 
Det h√•rde liv i Alaska (6) 
15:00 
Det h√•rde liv i Alaska (7) 
16:00 
Hitlers sidste √•r (1) 
17:00 
Hitlers sidste √•r (2) 
18:00 
Airport Security: Colombia (3) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
21:00 
Dum, Dummere, Derfor 
21:30 
Dum, Dummere, Derfor 
22:00 
Primal Survivor (3) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (6) 
01:00 
Drugs Inc. (5) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (5) 
03:00 
Dum, Dummere, Derfor 
03:30 
Dum, Dummere, Derfor 
04:00 
Primal Survivor (3) 
TV2 FRI
00:10 
Havemagasinet 
00:45 
Havemagasinet 
01:20 
Dyrl√¶geliv p√• landet 
01:55 
Hall√łj p√• godset 
02:50 
Hall√łj p√• godset 
03:40 
Tosset med biler 
04:35 
Tosset med biler 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
11:30 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
12:05 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
19:30 
Fodbold: Huddersfield-Reading 
22:30 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
23:45 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 02:18 Dato: 28-06-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?