Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
So F***ing Special (5:6) 
06:45 
Skattej√¶gerne 
07:15 
52 dage som hjeml√łs (2:7) 
07:45 
Et glimt af Danmark II (4:8) 
08:15 
De flyvende l√¶ger (74:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (75:224) 
09:45 
Find min familie (4:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (97) 
11:15 
Antikkrejlerne (98) 
12:00 
Under Hammeren 
12:40 
Kender du typen? 2012 (11) 
13:20 
Hammerslag 2009 (2) 
13:50 
Dommer John Deed (25:25) 
15:30 
Hun s√• et mord (73) 
16:15 
Hun s√• et mord (74) 
17:00 
Landsbyhospitalet (79) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Fra yt til nyt 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Bonder√łven (8:10) 
20:30 
U-turn - Et liv uden piller? (8:9) 
21:00 
Kontant 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Langt fra Borgen 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (51) 
00:00 
OBS 
00:05 
Dommer John Deed (17) 
01:35 
Water Rats (107:177) 
02:20 
Water Rats (108:177) 
03:05 
Spooks (34) 
04:00 
Skattej√¶gerne 2014 (13) 
04:30 
Hammerslag 2009 (2) 
TV2

TV2

00:10 
N√•r alt g√•r galt 
00:15 
N√•r alt g√•r galt 
00:40 
Gr√¶nsepatruljen 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Gr√¶nsepatruljen 
01:15 
Gr√¶nsepatruljen 
01:40 
Cold Case (85) 
01:45 
Cold Case (85) 
02:30 
Cold Case (84) 
02:40 
Cold Case (84) 
03:20 
Natholdet 
03:30 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Wahlburgers (7) 
06:25 
The Wahlburgers (8) 
06:45 
Ladies of London 1 (1) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (8) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 3 (9) 
09:05 
Luksusf√¶lden 6 (7) 
10:05 
Undercover Boss US (7) 
11:00 
Undercover Boss US (8) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (15) 
13:00 
The Kardashians 7 (1) 
14:00 
The Kardashians 7 (2) 
15:00 
For l√¶kker til love (2) 
16:00 
Luksusf√¶lden 6 (8) 
17:00 
Med kniven for struben (11) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (15) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (16) 
20:00 
Familien fra Bryggen (1) 
21:00 
Dagens Mand (3) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (3) 
22:50 
Babylon A.D

Amerikansk/britisk/fransk actionthriller fra 2008
00:55 
NCIS (17) 
01:20 
NCIS (17) 
01:45 
Bones 11 (22) 
02:10 
Bones 11 (22) 
02:40 
Bones 6 (1) 
03:05 
Bones 6 (1) 
03:25 
Shades of Blue (4) 
03:50 
Shades of Blue (4) 
04:10 
Girlfriends' Guide to Divorce 1 (8) 
04:35 
Girlfriends' Guide to Divorce 1 (8) 
04:55 
Fetter (3) 
Kanal 5
06:05 
Undateable (11) 
06:30 
De beskidte helte (18) 
07:15 
De beskidte helte (19) 
08:05 
4-Stjerners Middag: Hos Cathrine fra Big Brother 
08:55 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (28) 
09:45 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Lotte Heise og Audrey Casta√Īada (29) 
10:45 
Veronica Mars (19) 
11:35 
Veronica Mars (20) 
12:30 
Special Victims Unit (262) 
13:25 
CSI (263) 
14:25 
CSI (264) 
15:10 
CSI: New York (44) 
16:10 
CSI: New York (45) 
17:05 
Special Victims Unit (263) 
18:00 
Big Bang Theory (137) 
18:30 
Big Bang Theory (138) 
19:00 
Big Bang Theory (139) 
19:30 
Big Bang Theory (140) 
20:00 
Spartan (2) 
21:00 
Europa League: FCK - Ludogorets (1) 
00:00 
Criminal Minds (7) 
00:55 
Criminal Minds (8) 
01:55 
Arrow (87) 
02:50 
The Tomorrow People (8) 
03:40 
The 100 (15) 
04:24 
Hverdagens helte (23) 
04:25 
Hverdagens helte (23) 
04:50 
Hverdagens helte (24) 
DR2

DR2

07:00 
Penge 
07:25 
S√•dan er det bare (8:9) 
07:55 
Cuba og kapitalismen 
08:45 
√ėkonomi for dummies - med Huxi (og Karen) 8:8 
09:15 
Penge 
09:40 
Placebo - en mirakelkur? 
10:30 
Bj√∂rk m√łder Attenborough 
11:20 
Horisont 
11:45 
Beatrice Mtetwa og retsstaten 
12:45 
Penge 
13:10 
USA's hemmelige krig 
13:30 
D√łve uden sprog 
13:55 
Nak & √Üd: Ulven kommer 
15:25 
Oceanernes k√¶mper (1:3) 
16:20 
Langt fra Bruxelles (4:5) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Felix og Vagabonden II (5:10) 
19:15 
Trump: Den f√łrste tid 
20:00 
Debatten 
21:00 
Detektor 
21:30 
D√łdsgangen - sandheden 
22:30 
Deadline 
23:00 
Gift med en russisk oligark 
00:05 
Debatten 
01:05 
Detektor 
01:35 
Tripoli br√¶nder! 
02:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:30 
Dybvaaaaad! 
00:35 
Dybvaaaaad! 
01:05 
Dybvaaaaad! 
01:10 
Dybvaaaaad! 
01:35 
N√łrgaards netfix 
02:05 
N√łrgaards netfix 
02:10 
N√łrgaards netfix 
02:40 
American Dad (6) 
03:05 
Rude Tube - Pretty Cool Pets 
03:10 
Rude Tube - Pretty Cool Pets 
03:35 
Gotham (35) 
03:40 
Gotham (35) 
04:25 
Ravenswood (8) 
04:30 
Ravenswood (8) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 1 (7) 
06:45 
Chicago P.D. 1 (8) 
07:30 
How I Met Your Mother 1 (17) 
08:00 
How I Met Your Mother 1 (18) 
08:30 
How I Met Your Mother 1 (19) 
08:55 
How I Met Your Mother 1 (20) 
09:25 
Rizzoli & Isles 4 (11) 
10:20 
Hawaii Five-0 2 (9) 
11:10 
Hawaii Five-0 2 (10) 
12:05 
Numbers (9) 
13:00 
Numbers (10) 
14:00 
Bones 7 (1) 
15:00 
Bones 7 (2) 
16:00 
Numbers (11) 
17:00 
Numbers (12) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 3 (11) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 3 (12) 
20:00 
Simpsons 17 (14) 
20:30 
Simpsons 17 (15) 
21:00 
Simpsons (21) 
21:30 
Total Recall

Amerikansk sci-fi/action fra 2012
23:55 
Cloverfield

Amerikansk thriller fra 2008
01:35 
Simpsons 17 (9) 
02:05 
Simpsons 17 (10) 
02:35 
Ridiculousness (4) 
03:00 
Ridiculousness (5) 
03:25 
Anger Management 1 (3) 
03:50 
Anger Management 1 (4) 
04:15 
Bates Motel (5) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (5) 
07:20 
Insane Pools: Off the Deep End (7) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Bering Sea Gold (3) 
10:00 
Bering Sea Gold (4) 
11:05 
Homeshopping 
12:05 
Tanked (22) 
13:05 
Tanked (1) 
14:05 
Auction Hunters (4) 
14:35 
Auction Hunters (5) 
15:00 
Perception (20) 
16:00 
Perception (21) 
16:55 
Two and a half men (162) 
17:25 
Two and a half men (163) 
17:55 
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (7) 
18:55 
Europa League: Ajax - Legia 
21:00 
Europa League: Tottenham - Gent 
23:00 
Big Bang Theory (160) 
23:30 
Big Bang Theory (161) 
23:55 
Person of Interest (56) 
00:55 
Almost Human (12) 
01:50 
Almost Human (13) 
02:45 
Running Wild with Bear Grylls (2) 
03:35 
Running Wild with Bear Grylls (3) 
04:30 
Ice Pilots 
TV2 Sport
00:30 
Skihop: VM - kvalifikation (k) 
01:30 
NBA: Inside 
01:35 
NBA: Inside 
02:00 
NBA: Cleveland Cavaliers-New York Knicks, direkte 
03:20 
NBA: Cleveland Cavaliers-New York Knicks, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: FC Porto-Juventus FC 
11:00 
Fodbold: Sevilla FC-Leicester City FC 
13:00 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
14:00 
Fodbold: FC Porto-Juventus FC 
16:00 
Fodbold: Sevilla FC-Leicester City FC 
18:00 
Fodbold: UEFA Champions League Goal Show 
19:00 
Dart: The Dart Show 
20:00 
Dart: Betway Premier League Darts - Brighton 
23:00 
Dart: The Dart Show 
00:00 
Atletik: Nitro Athletics 
01:00 
Fodbold: La Liga Show 
01:35 
NHL: Toronto Maple Leafs-New York Rangers 
04:30 
P√Ö GENSYN 
TV3 Puls
06:00 
Dr. Phil (2451) 
06:50 
Dr. Phil (2452) 
07:35 
Dr√łmmeboliger (13) 
08:30 
Ekstreme samlere 3 (8) 
09:25 
HOSPITALET (18) 
10:00 
Dr. Phil (2453) 
10:55 
Dr. Phil (2454) 
11:55 
Ekstreme samlere 3 (9) 
12:55 
Fra Skrot til Slot (4) 
13:55 
Jamie Olivers Maddyst (1) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (15) 
16:00 
Huse for millioner New York (10) 
17:00 
Depotj√¶gerne 6 (601) 
17:30 
Depotj√¶gerne 6 (602) 
18:00 
Undercover Boss 5 (4) 
19:00 
Undercover Boss 5 (5) 
20:00 
Depotj√¶gerne 6 (603) 
20:30 
Depotj√¶gerne 6 (604) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (16) 
22:00 
Jamie Olivers opskrift p√• et sundt liv (2) 
23:00 
Huse for millioner New York (11) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (606) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (607) 
01:05 
Dr√łmmeboliger (13) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (4) 
02:55 
Min beskidte hemmelighed 2 (12) 
03:45 
Min beskidte hemmelighed 2 (13) 
04:30 
Heartbeat (3) 
Kanal 4
06:15 
Ghost Whisperer (39:107) 
07:00 
P√• nye boligeventyr (32) 
07:50 
Devious Maids (38) 
08:35 
Homeshopping 
09:35 
Devious Maids (39) 
10:20 
Mistresses (39:39) 
11:15 
Mistresses (40:39) 
12:15 
Mig og min mor (71) 
13:10 
Nyskilt (1) 
14:10 
De unge m√łdre (482) 
15:10 
De unge m√łdre (483) 
16:05 
Greys hvide verden (213) 
17:05 
Greys hvide verden (214) 
18:05 
CSI: Miami (223) 
19:00 
CSI: Miami (224) 
20:00 
Silas - Mig, min mand og min kone (1) 
21:00 
Step Up Revolution

Amr. drama fra 2012
23:00 
One Born Every Minute (13) 
00:00 
One Born Every Minute (14) 
01:05 
48 Hours (11) 
02:00 
48 Hours (12) 
02:55 
Greys hvide verden (213) 
03:45 
Greys hvide verden (214) 
04:30 
De unge m√łdre (483) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (11) 
06:25 
Auction Hunters (14) 
06:55 
Auction Hunters (15) 
07:20 
Treehouse Masters (6) 
08:15 
Marooned with Ed Stafford (5) 
09:05 
Wheeler Dealers (4) 
10:00 
Fast N' Loud (29) 
11:00 
Deadliest Catch (14) 
12:00 
Outback Truckers (2) 
13:00 
Outback Truckers (3) 
14:00 
The Last Alaskans (7) 
15:00 
How It's Made (12) 
15:30 
How It's Made (13) 
16:00 
Chasing Classic Cars (1) 
16:30 
Chasing Classic Cars (2) 
17:00 
Mythbusters (183) 
18:00 
Wheeler Dealers (5) 
19:00 
Fast N' Loud (9) 
20:00 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (3) 
20:30 
Made By Destruction (3) 
21:00 
Mighty Trains (4) 
22:00 
Hitler: The Definitive Guide (3) 
23:00 
The Last Alaskans (8) 
00:00 
Mythbusters (26) 
01:00 
Mighty Trains (4) 
02:00 
Hitler: The Definitive Guide (3) 
03:00 
Dual Survival (11) 
03:55 
Deadliest Catch (14) 
04:45 
Fast N' Loud (29) 
TV2 Charlie
00:20 
Hvem kender hvem 
01:05 
Sp√łrg Charlie 
01:40 
Murdoch-mysterierne (86) 
01:45 
Murdoch-mysterierne (86) 
02:35 
Skadestuen i Holby (170) 
02:40 
Skadestuen i Holby (170) 
03:25 
Godnat 
03:30 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
07:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
07:30 
SKISKYDNING: VM fra Hochfilzen, √ėstrig 
08:30 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
09:30 
SKIHOP: World Cup fra Zakopane, Polen 
10:15 
SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland 
11:00 
SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland 
11:45 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
12:15 
CYKLING: Abu Dhabi Tour, Forenede Arabiske Emirater 
14:15 
SKIHOP: VM fra Lahti, Finland 
15:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
16:00 
LANGREND: World Cup fra Otepaa, Estland 
16:30 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
18:15 
SKIHOP: VM fra Lahti, Finland 
19:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
21:00 
CYKLING: Abu Dhabi Tour, Forenede Arabiske Emirater 
22:00 
SKIHOP: World Cup - Four Hills Tournament 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
00:30 
CYKLING: Abu Dhabi Tour, Forenede Arabiske Emirater 
01:30 
ALPINT: VM, Schweiz 
02:15 
ALPINT: VM, Schweiz 
03:00 
LANGREND: VM fra Lahti, Finland 
04:00 
FORMULA E: FIA Championship fra Buenos Aires, Argentina 
Eurosport 2
07:45 
Motorsport: Formel E Championship 
08:40 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
08:45 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
09:40 
Cykling: Andalusien Rundt 
09:45 
Cykling: Andalusien Rundt 
10:55 
Cykling: Tour of Langkawi 
11:00 
Cykling: Tour of Langkawi 
11:10 
Watts 
11:15 
Watts 
11:30 
Fodbold: Football Greatest 
11:35 
Fodbold: Football Greatest 
12:30 
Motorsport: Formel E Championship 
12:35 
Motorsport: Formel E Championship 
13:30 
Kunstsk√łjtel√łb: 4. Cont. Championship 
13:35 
Kunstsk√łjtel√łb: 4. Cont. Championship 
15:00 
Fodbold: FIFA Football 
15:35 
Fodbold: Bundesliga 
15:40 
Fodbold: Bundesliga 
16:55 
Europa League: Osmanlispor-Olympiacos 
18:55 
Europa League: AS Roma-Villarreal 
21:01 
Fodbold: Football Greatest 
22:00 
Cykling: Tour of Langkawi 
22:05 
Cykling: Tour of Langkawi 
22:15 
Motorsport: Formel E Championship 
22:20 
Motorsport: Formel E Championship 
23:15 
Motorsport: FMX Night of the Jumps 
00:20 
Motorsport. FMX night of the Jumps 
01:15 
Snowboard: FIS World Cup 
01:20 
Snowboard: FIS World Cup 
02:05 
Freestyle: FIS World Cup 
02:10 
Freestyle: FIS World Cup 
03:00 
Freestyle: FIS World Cup 
03:05 
Freestyle: FIS World Cup 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Episode 20 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 7 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 50 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Family's Curse, A (Season 3) 
09:30 
Locator, The Episode 38 
10:00 
Will, The Estate Of Genevieve Gore, The (Series 3) 
11:30 
Locator, The Episode 15 
13:00 
Murder Comes To Town Lurking In The Hollers (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 14 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 45 
15:30 
California Investigator Episode 7 (Season 2) 
16:00 
Mansions og Murders Love Thy Neighbor 
17:00 
Solved Old Habits Die Hard 
18:00 
Disappeared Missing By Design (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Horror In The Heartland (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Deadly Downfall, A (Season 4) 
21:00 
In The Name Of Love: People Magazine Investigates 
22:00 
1980s: The Deadliest Decade, The Episode 1 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 19 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Evil Guardians (Season 7) 
00:50 
Solved Bike Path Killer (Season 3) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 5 
02:50 
In The Name Of Love: People Magazine Investigates 
03:50 
1980s: The Deadliest Decade, The Episode 1 
04:45 
California Investigator Episode 8 (Season 2) 
DRK

DRK

06:30 
Dr√łmmeferien: Koldt og v√•dt (1:14) 
07:00 
Solens mad 
07:30 
Solens mad 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:25 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:10 
G√¶t og grimasser (12:15) 
10:45 
G√¶t og grimasser (13:15) 
11:20 
Monopolets Helte - Lone K√ľhlmann og Lasse Jensen 
12:10 
Pest over Europa (3:6) 
12:50 
Dronningen tager imod (4:5) 
13:40 
Dronningen tager imod (5:5) 
14:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:55 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:40 
Guldkorn 1970'erne: 1973 
16:00 
Guldkorn 1970'erne: 1974 
16:20 
Monty Pythons bedste (3:6) 
17:15 
Monty Pythons bedste (4:6) 
18:10 
Nederlandenes kunsthistorie (3:3) 
19:00 
Schweiz - Hitlers hemmelige bankforbindelse 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Vilde hoteller: Sverige 
20:30 
SEX: Pionererne (3:4) 
21:00 
Filmselskabet 
21:30 
Filmperler: Metro Manila

Britisk-filippinsk actiondrama fra 2013
23:20 
Digitalt hukommelsestab 
00:10 
A Dangerous Method

Engelsk drama fra 2011
01:45 
Krigens ansigter: War Witch

Oscarnomineret canadisk krigsdrama fra 2012
03:15 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (3:8) 
04:05 
Dagbog fra 1. Verdenskrig (4:8) 
04:55 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
09:05 
PerkerDansk - Danskhed (2:8) 
09:35 
PerkerDansk - Traditioner (3:8) 
10:05 
De smukke piger (6:6) 
10:35 
Earth Shocks - Mega Flood 
11:25 
Earth Shocks - Mega Volcano 
12:20 
K√¶re Dagbog 2 (7:8) 
12:50 
Efterlyst k√¶rlighed (6:6) 
13:20 
Generation Hollywood (1:6) 
13:45 
Black Sails III (4:5) 
15:25 
St Trinians 2

Engelsk komedie fra 2009
17:05 
Ice Road Truckers VIII (3:12) 
17:45 
Alene i vildmarken (9:10) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:35 
Family Guy - Barely Legal 
20:00 
The Human Limits (2:2) 
20:50 
Naturens m√¶rkelige luner II (2:3) 
21:50 
Could We Survive A Mega Tsunami 
23:20 
True Detective (1:4) 
01:10 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:50 
Ice Road Truckers VIII (4:12) 
02:35 
PerkerDansk - Udseende (4:8) 
03:05 
PerkerDansk - Karriere (5:8) 
03:35 
Nuttet Om Natten 
04:35 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Paphoved II (7) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Sikker & S√łn II (9) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (6) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne (6) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Monster Buster 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (9) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea leger bondeg√•rd 
11:50 
Elefantvask (6) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (8) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Motor Mille og B√łrnebanden (5) 
14:20 
Sofus (8) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Ramajetterne (1) 
15:15 
Op og Hop II (3) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Paw Patrol II (13) 
16:40 
Kasper og Sofie (3) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sk√¶g med Ord 
17:20 
Elsa (8) 
17:30 
Sofus III (6) 
17:50 
Mumsfilibaba med fisk (8) 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Ring til Ramasjang II (13) 
18:40 
Ring til Ramasjang II (14) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (22) 
19:10 
Yakari 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step III (19) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Superfan (55) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (42) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Voksenf√¶lden - lite 
08:35 
Hollywoods vildeste dyr I (8) 
08:55 
Store N√łrd: Tidevand 
09:15 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hummer (4) 
09:30 
Kloden koger (4:4) 
09:45 
Asfalt (9) 
09:55 
Asfalt (10) 
10:05 
Ultra t√łrret (14) 
10:25 
Wild Kratts 
10:50 
Ultra Jam - Antonelli Ochestra 
11:10 
Ultras bedste (19) 
11:25 
Nina Patalo 
11:30 
Nina Patalo 
11:40 
Sleepover - Experimentarium 
11:55 
Nicolines Quiz - Drenge og piger 
12:10 
Min funky familie (2:8) 
12:40 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (9) 
13:00 
Junglebanden 
13:10 
Amigo 
13:40 
Klassen - Skolefesten (67) 
13:50 
Klassen - Juletyven - Prolog 
14:00 
Sofie Linde Show I (2) - Skammerens Datter 
14:30 
The Next Step III (19) 
15:00 
Teenage Mutant Ninja Turtles (The Movie)

16:20 
Snydt! 
16:30 
Wild Kratts 
16:55 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Gumball III (19) 
17:40 
Klassen - Superfan (55) 
17:50 
Klassen - En fremmed (56) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step III (19) 
18:30 
Sofie Linde Show II (7) - Dj√§mes Braun 
19:00 
Limbo 2 (8:16) 
19:15 
Limbo 2 (9:16) 
19:30 
iCarly 
19:50 
Hank Zipzer III (6) 
20:15 
Roy 
20:45 
Lokummet br√¶nder I (7) 
20:50 
Lokummet br√¶nder I (8) 
21:00 
KreaKampen - tegning 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (13) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (14) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (1) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (4) 
10:00 
Hundehviskeren (2) 
11:00 
Hundehviskeren (3) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (13) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (14) 
13:00 
Drugs Inc.: Best Of (14) 
14:00 
Drugs Inc.: Best Of (14) 
15:00 
Drugs Inc.: Best Of (14) 
16:00 
Area 51s hemmeligheder Set indefra (1) 
17:00 
Indenfor: D√łdsgangen i Texas (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (4) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
21:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
21:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
22:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (6) 
01:00 
Drugs Inc. (8) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
03:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
03:30 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
04:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
TV2 FRI
00:35 
Fantasifulde rum (UK) 
01:30 
Frihuset 
03:25 
Sommer med Ernst 
04:20 
Sommer med Ernst 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
15:30 
H√•ndbold: Flensburg-Handewitt - Hannover-Burgdorf (m) 
17:00 
H√•ndbold: THW Kiel-MT Melsungen (m) 
18:30 
H√•ndbold: Flensburg-Handewitt - Hannover-Burgdorf (m) 
18:40 
Basketball: Fenerbahce Istanbul - Olympiacos Piraeus 
20:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
20:30 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
20:45 
Tennis: ATP World Tour 500 - Rio de Janeiro (m) 
03:00 
P√Ö GENSYN 
Kl: 21:37 Dato: 28-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?