Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
Danmarks sk√łnneste hjem - Nordsj√¶lland (2:10) 
06:45 
Skattej√¶gerne 
07:15 
52 dage som hjeml√łs (6:7) 
07:45 
Et glimt af Danmark II (8:8) 
08:15 
De flyvende l√¶ger (114:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (115:224) 
09:45 
Landsbyadvokaten (3:18) 
10:30 
Antikkrejlerne (137) 
11:15 
Antikkrejlerne (138) 
12:00 
Bonder√łven (4:8) 
12:30 
Kender du typen 2013 (10) 
13:20 
Hammerslag 2010 (18) 
13:50 
Columbo: I politik og k√¶rlighed 
15:25 
Hun s√• et mord (111) 
16:10 
Hun s√• et mord (112) 
16:55 
Jordemoderen II (6:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (4:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Blomsterberg og Price i de kongelige k√łkkenhaver (2:4) 
20:30 
Frihed, lighed & t√łmmerlus (3:4) 
21:00 
Kontant 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Langt fra Borgen: Udlicitering af velf√¶rd 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (4) 
00:05 
OBS 
00:10 
Whitechapel: I Jack the Rippers fodspor (3:3) 
00:55 
Water Rats (139:177) 
01:40 
Water Rats (140:177) 
02:25 
Spooks (50) 
03:20 
Skattej√¶gerne 2015 (24) 
03:45 
Hammerslag 2010 (18) 
04:15 
Fra yt til nyt 
04:45 
Fra yt til nyt 
TV2

TV2

00:10 
N√•r alt g√•r galt 
00:40 
Gr√¶nsepatruljen 
01:10 
Gr√¶nsepatruljen 
01:40 
Cold Case (100) 
02:30 
Cold Case (99) 
03:20 
N√•r alt g√•r galt 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Crazy Ones (9) 
06:25 
Luksusliv til s√łs (2) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (6) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (7) 
09:05 
Luksusf√¶lden 8 (2) 
10:05 
Undercover Boss 2 (15) 
11:00 
Undercover Boss 2 (16) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (31) 
13:00 
The Kardashians 10 (1) 
14:00 
The Kardashians 10 (2) 
15:00 
For l√¶kker til love (10) 
16:00 
Luksusf√¶lden 8 (3) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (6) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (31) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (32) 
20:00 
Familien fra Bryggen (5) 
21:00 
Dagens Mand (7) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (15) 
22:50 
Forsidefruer (3) 
23:50 
Sparkle

Amerikansk drama fra 2012
02:00 
NCIS 1 (14) 
02:55 
Bones 6 (20) 
03:40 
Bones 6 (21) 
04:25 
24: Live Another Day 9 (8) 
Kanal 5
06:15 
Hverdagens helte (4) 
06:40 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
07:25 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
08:15 
Sp√łgelsesj√¶gerne (7) 
09:00 
Dit hjem i vores h√¶nder: Christiane og Richard Ragnvald (48) 
09:50 
Dit hjem i vores h√¶nder: Camilla af Rosenborg og Amin Jensen (49) 
10:45 
Veronica Mars (39) 
11:35 
Veronica Mars (40) 
12:35 
Special Victims Unit (294) 
13:30 
CSI (292) 
14:25 
CSI (293) 
15:25 
CSI: New York (64) 
16:15 
CSI: New York (65) 
17:10 
Special Victims Unit (297) 
18:10 
Big Bang Theory (181) 
18:35 
Big Bang Theory (182) 
19:05 
Big Bang Theory (183) 
19:35 
Big Bang Theory (184) 
20:00 
Big Bang Theory (185) 
20:30 
Big Bang Theory (186) 
21:00 
Spartan (6) 
22:00 
Svindlerjagt (7) 
23:00 
Criminal Minds (23) 
23:55 
Criminal Minds (24) 
00:55 
Arrow (91) 
01:50 
Big Bang Theory (183) 
02:20 
Big Bang Theory (184) 
02:45 
KRIMI5 
03:35 
KRIMI5 
04:20 
The Tomorrow People (12) 
DR2

DR2

07:00 
Penge 
07:25 
Skandale - 13 n√¶tter der v√¶ltede en minister 
08:05 
En reporter g√•r i k√łkkenet - i en ub√•d (2:5) 
09:05 
En reporter g√•r i k√łkkenet - og til filmen (3:5) 
10:05 
Penge 
10:30 
Horisont: De nordkoreanske afhoppere 
10:55 
Fotokunst: Thomas Hoepker (1:10) 
11:20 
El-scootere - frihed eller problem? 
12:10 
P√• udebane (2:3) 
12:50 
Penge 
13:15 
52 dage som hjeml√łs (3:7) 
13:45 
Uhellig afh√¶ngighed 
14:25 
Felix og Vagabonden II (9:10) 
15:10 
Mig og millionerne (4:4) 
16:00 
Supermarkedets hemmelighed (4:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
DNA Detektiven - Eske Willerslevs vilde opdagelser (1:3) 
19:30 
Danskerne i Sydafrika 
20:00 
Debatten 
21:00 
Detektor 
21:30 
Quizzen med Signe Molde 
22:00 
Den rigeste procent (2:6) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Tiltalt (1:4) 
23:45 
Debatten 
00:45 
Detektor 
01:15 
Det franske politi indefra (1:12) 
02:05 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:35 
American Dad (8) 
01:00 
Batman 
01:30 
Gotham (39) 
02:20 
Kongen af Queens (22) 
02:50 
Kongen af Queens (23) 
03:15 
The Lottery (10) 
04:05 
The Good Wife (89) 
04:50 
The Good Wife (90) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 2 (12) 
06:45 
Chicago P.D. 2 (13) 
07:30 
How I Met Your Mother 3 (14) 
08:00 
How I Met Your Mother 3 (15) 
08:30 
How I Met Your Mother 3 (16) 
09:00 
How I Met Your Mother 3 (17) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (1) 
10:25 
Bones 10 (8) 
11:20 
Bones 10 (9) 
12:10 
Numbers (19) 
13:05 
Numbers (20) 
14:00 
Hawaii Five-0 3 (6) 
15:00 
Hawaii Five-0 3 (7) 
16:00 
NCIS 6 (127) 
17:00 
NCIS 6 (128) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 4 (6) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 4 (7) 
20:00 
Simpsons 19 (10) 
20:30 
Simpsons 19 (11) 
21:00 
Simpsons (3) 
21:30 
Transformers: Age of Extinction

Amerikansk action/sci-fi eventyr fra 2014
00:55 
Simpsons 19 (6) 
01:20 
Simpsons 19 (7) 
01:50 
Ridiculousness (24) 
02:20 
Ridiculousness (25) 
02:45 
Anger Management 2 (15) 
03:05 
Anger Management 2 (16) 
03:30 
Grimm 4 (12) 
04:15 
Grimm 4 (13) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (10) 
07:20 
Fire in the Hole (Demolitin Ranch) 
09:10 
Bering Sea Gold (4) 
10:00 
Bering Sea Gold (5) 
12:05 
Tanked (15) 
13:00 
Tanked (16) 
14:00 
Auction Hunters (6) 
14:25 
Auction Hunters (7) 
14:55 
Perception (11) 
15:50 
Perception (12) 
16:50 
Two and a Half Men (92) 
17:20 
Human Target (3:25) 
18:20 
Human Target (4:25) 
19:25 
Fodbold: U21 Venskabskamp: Spanien - Danmark (2) 
21:25 
Two and a Half Men (93) 
22:00 
Criminal Minds (44) 
22:55 
Big Bang Theory (186) 
23:25 
Big Bang Theory (187) 
23:50 
Person of Interest (73) 
00:50 
Resurrection (19) 
01:50 
Resurrection (20) 
02:45 
Venom Hunters (1) 
03:35 
Venom Hunters (2) 
04:25 
Person of Interest (73) 
TV2 Sport
00:00 
SportsDok: P√• toppen i Nyk√łbing 
00:30 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Motorsport: Dansk Motorsport Award 2017 
11:00 
Motorsport: H√łjdepunkter fra Bathurst 2017 
13:00 
Motorsport: Herning Motercross 2017 
14:00 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
14:30 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
15:00 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
15:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix 2014 
17:30 
Fodbold: Tyskland-England 
19:30 
Dart: The Dart Show 
20:00 
Dart: Betway Premier League Darts - Manchester 
22:55 
Formel 1: Kiesa om s√¶sonen 
23:55 
Fodbold: Uruguay-Brasilien 
01:55 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
03:35 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Min Dr√łmmerestaurant 1 (2) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (103) 
07:35 
Husejere p√• boligjagt 3 (307) 
08:30 
HOSPITALET (38) 
09:00 
Ekstreme samlere 4 (9) 
10:00 
Dr. Phil (2484) 
11:00 
Dr. Phil (2485) 
12:00 
Ekstreme samlere 4 (10) 
13:00 
Fra skrot til slot (3) 
14:00 
Jamie Oliver sk√¶rer ind til benet (1) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (2) 
16:00 
Huse for millioner New York (12) 
17:00 
Depotj√¶gerne (13) 
17:30 
Depotj√¶gerne (14) 
18:00 
Undercover Boss (9) 
19:00 
Undercover Boss (10) 
20:00 
Depotj√¶gerne (15) 
20:30 
Depotj√¶gerne (16) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (3) 
22:00 
Jamie Olivers opskrift p√• et sundt liv (6) 
23:00 
Huse for millioner New York (1) 
00:30 
Depotj√¶gerne: New York (109) 
01:00 
Depotj√¶gerne: New York (110) 
01:30 
Husejere p√• boligjagt 3 (307) 
02:25 
Fra skrot til slot (3) 
03:15 
Mystiske mord (1) 
04:05 
Mystiske mord (2) 
04:55 
The Night Shift (4) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (100) 
06:50 
P√• nye boligeventyr (52) 
07:35 
Devious Maids (19) 
08:20 
Tvins Homeshopping 
09:20 
Devious Maids (20) 
10:05 
Mistresses (7:39) 
11:05 
Mistresses (8:39) 
12:05 
Nyskilt (20) 
13:00 
Janni og Karsten - P√• fri fod 
14:00 
De unge m√łdre (437) 
15:00 
De unge m√łdre (438) 
16:00 
Singleliv (231) 
17:00 
Greys hvide verden (253) 
18:00 
Greys hvide verden (254) 
19:00 
Singleliv (232) 
20:00 
Silas - Mig, min mand og min kone (5) 
21:00 
K√¶rlighedens sl√łr

Amr. drama fra 2006
23:35 
One Born Every Minute (9) 
00:35 
One Born Every Minute (10) 
01:40 
48 Hours (39) 
02:35 
48 Hours (40) 
03:25 
Greys hvide verden (253) 
04:15 
Greys hvide verden (254) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (13) 
06:25 
Auction Kings (2) 
06:55 
Auction Kings (3) 
07:20 
Redwood Kings (13) 
08:15 
Ultimate Survival (4) 
09:05 
Wheeler Dealers (9) 
10:00 
Fast N' Loud (19) 
11:00 
Deadliest Catch (2) 
12:00 
American Loggers (10) 
13:00 
American Loggers (1) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (13) 
15:00 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (6) 
15:30 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (7) 
16:00 
How It's Made: Dream Cars (2) 
16:30 
How It's Made: Dream Cars (3) 
17:00 
Mythbusters (13) 
18:00 
Wheeler Dealers (10) 
19:00 
Fast N' Loud (7) 
20:00 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (7) 
20:30 
Made By Destruction (7) 
21:00 
Blowing Up History (2) 
22:00 
Mythbusters: The Search (1) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (14) 
00:00 
Mythbusters (16) 
01:00 
Blowing Up History (2) 
02:00 
Mythbusters: The Search (1) 
03:00 
Dual Survival (2) 
03:55 
Deadliest Catch (2) 
04:45 
Fast N' Loud (19) 
TV2 Charlie
00:50 
Scott & Bailey (18) 
01:50 
Murdoch Mysterierne (106) 
02:40 
Skadestuen i Holby (190) 
03:30 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SPORT: WATTS 
07:00 
SPORT: WATTS 
08:00 
SPORT: WATTS 
08:30 
SPORT: WATTS 
09:00 
CURLING: VM fra Beijing, Kina  
09:45 
SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge 
10:45 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
12:00 
SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge 
12:45 
SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge 
13:15 
CYKLING: World Tour, Belgien 
14:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
14:45 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
15:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
17:30 
FODBOLD: Venskabskamp 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
FODBOLD: Champions League (damer) 
22:15 
CYKLING: World Tour, Belgien 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:05 
CYKLING: Katalonien Rundt 
00:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
01:30 
FODBOLD: Venskabskamp 
03:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
04:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
Eurosport 2
06:30 
Cykling: Nokere Koerse 
08:05 
Cykling: Milano - Sanremo 
10:00 
Cykling: Flandern Rundt 
11:00 
Basketball: Eurocup 
11:55 
F√¶gtning: Grand prix Series Top 5 
12:00 
Curling: VM 
15:00 
Fodbold: MLS H√łjdepunkter 
15:30 
Watts 
16:25 
F√¶gtning: Grand prix Series Top 5 
16:30 
Skihop: World Cup 
18:00 
Cykling: Catalonien Rundt 
19:30 
Skihop: World Cup 
20:30 
Fodbold: MLS H√łjdepunkter 
21:00 
F√¶gtning: Grand prix Series Top 5 
21:05 
Fodbold: U20 Venskabskamp: Tyskland-Schweiz 
22:00 
Skihop: World Cup 
23:00 
VM-kvalifikation: Danmark - Kasakhstan 
00:50 
VM-Kvalifikation: Danmark - Montenegro 
02:45 
VM-Kvalifikation: Polen - Danmark 
04:45 
Fodbold: Football Greatest 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Saved By A Siren 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 3 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 49 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Gone At 17 (Season 2) 
09:30 
Locator, The Episode 14 
10:00 
Will: Family Secrets Revealed, The Estate Of Lillian Booth, The (Season 2) 
11:30 
Locator, The Episode 36 
13:00 
Murder Comes To Town Who Killed Thanksgiving? (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 34 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 38 
15:30 
California Investigator Episode 16 (Season 3) 
16:00 
I'd Kill For You Episode 7 
17:00 
Extreme Forensics Hunted Husband 
18:00 
Disappeared Daddy's Girl (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town He'd Do It Again (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Sins Of The Father (Season 4) 
21:00 
Accused, Jeffrey Macdonald: People Magazine Investigates, The 
22:00 
1980s: The Deadliest Decade, The Episode 5 
23:00 
Nightmare Next Door Risky Business (Season 5) 
23:55 
Deadly Women Hunting Humans (Season 6) 
00:50 
True Csi Episode 2 (Series 8) 
01:50 
Ghost Asylum Season 2 Brushy Mountain State Penitentiary 
02:50 
Accused, Jeffrey Macdonald: People Magazine Investigates, The 
03:50 
1980s: The Deadliest Decade, The Episode 5 
04:45 
California Investigator Episode 5 
DRK

DRK

06:00 
Sommerhuse (6:10) 
06:30 
Sommerhuse (7:10) 
07:00 
To p√• rejse (4:8) 
07:30 
To p√• rejse (5:8) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang 
08:30 
Line up 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
S√• hatten passer (11:12) 
10:35 
S√• hatten passer (12:12) 
11:05 
Kong Carl XVI Gustaf af Sverige 70 √•r 
12:05 
Danmark i Den Kolde Krig (9:12) 
12:45 
Danmark i Den Kolde Krig (10:12) 
13:25 
P√• sporet af maden 
13:50 
P√• sporet af maden 
14:15 
Jagten p√• historien (5:8) 
14:55 
Jagten p√• historien (6:8) 
15:35 
S√• gIKK' 
16:10 
S√• gIKK' 
16:40 
Paul Merton i Indien - Delhi (1:5) 
17:25 
Paul Merton i Indien - Punjab (2:5) 
18:10 
Den l√¶ngste dag - landgangen i Normandiet (2:2) 
19:05 
Europas storsl√•ede borge (2:3) 
19:55 
Dagens Sang 
20:00 
Fantastiske Forvandlinger - Danmark 
20:30 
Nydelsens hemmeligheder (3:4) 
21:00 
Filmselskabet 
21:30 
Filmperler: Ung og smuk

Fransk drama fra 2013
23:00 
TV-Quizzen (3:8) 
23:45 
Kobra - Sandheden om #pizzagate (1) 
00:15 
S√łnnens v√¶relse

Italiensk drama fra 2001
01:50 
Verdens bedste sushi 
03:10 
Monopolets Helte - Preben Heide 
04:00 
Monopolets Helte - Poul Thomsen 
04:50 
Dagens Sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
09:05 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (5:6) 
09:35 
Jeg er ambassad√łren fra Amerika (6:6) 
10:05 
Mayday: flykatastrofer XIII (10:10) 
10:50 
James Mays laboratorium 
11:50 
Danmarks bedste maskot (2:7) 
12:20 
Generation Hollywood (5:6) 
12:50 
Doctor Who (26) 
13:35 
Doctor Who - Et juleeventyr 
14:35 
Young Guns

Amerikansk western fra 1988
16:15 
Pels, penge og pragt 
17:15 
Hjernevasket: Abortmodstander 
18:00 
Fuckr med dn hjrne IV (3:8) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
19:55 
Family Guy 
20:15 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (1:6) 
21:00 
What on Earth (2:6) 
21:40 
Drive

Amerikansk krimidrama fra 2011
23:15 
True Detective II (1:4) 
01:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
01:45 
Hjernevasket: Trof√¶j√¶ger 
02:30 
Jeg er ambassad√łren II (1:4) 
03:00 
Jeg er ambassad√łren II (2:4) 
03:30 
Nuttet Om Natten 
04:30 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Elsa (7) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (5) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet IV (3) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Ramajetterne III (10) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (2) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (14) 
11:05 
Ramasjang Club - Krible Krable (1) 
11:20 
Kaj og Andrea - og peberkagerne (5:5) 
11:50 
Skr√•l med Solo (5) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (8) 
14:20 
Ramajetterne III (5) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Sikker & S√łn II (11) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (7) 
16:30 
Morten Skildpadde (7) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sk√¶g med Ord 
17:20 
Kurt - En ukendt helt (4) 
17:35 
Sofus (4) 
17:50 
Mumsfilibaba med √¶bler (12) 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Peter Kanin - Historien om for√•rets komme 
18:50 
Jungle Beat Explorers 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (2) 
19:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (9) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (10) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Nina Patalo 
08:30 
Store N√łrd i Jordan (2) 
08:50 
Barda (9) 
09:20 
Danmarks vildeste maskine (4) 
09:35 
Wild Kratts 
10:00 
Adrian & Bendix' Kapowshow II (3) 
10:20 
Go' lorte weekend 
10:50 
Voksenf√¶lden II (4) 
11:10 
Designpigerne - Outfit of the Day (2) 
11:25 
Sleepover - K√łbenhavns R√•dhus 
11:40 
Nicolines Quiz - K√¶rester 
11:55 
Nina Patalo 
12:00 
Nina Patalo 
12:10 
Klassekabalen - Lejrskole (4) 
12:30 
Ultras bedste id√© (1) 
12:45 
Junglebanden 
13:00 
Kvit eller dobbelt II (9) 
13:40 
Klassen - Mobiltyven 1. del (39) 
13:50 
Klassen - Mobiltyven 2. del (40) 
14:00 
Sofie Linde Show II (12) - Morten og Naja M√ľnster 
14:30 
Isas Stepz (17) 
14:45 
Isas Stepz (18) 
15:00 
The Next Step II (9) 
15:20 
Braceface (3) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (19) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Pingvinerne fra Madagascar (19) 
17:40 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80) 
17:50 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (9) 
18:30 
Sofie Linde Show II (11) - Lars L√łkke Rasmussen 
19:00 
Max pinlig (4) 
19:25 
Alien surfer girls (14) 
19:50 
Wolfblood I (9) 
20:15 
Roy 
20:45 
Ultras bedste id√© (10) 
21:00 
KreaKampen - skraldekunst 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (4) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (10) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (15) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
13:00 
Det h√•rde liv i Alaska (2) 
14:00 
Det h√•rde liv i Alaska (3) 
15:00 
Det h√•rde liv i Alaska (4) 
16:00 
11 september Redningskorps (1) 
17:00 
Osama Bin Ladens sidste dage (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (1) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (21) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (29) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
21:00 
Dum, Dummere, Derfor 
21:30 
Dum, Dummere, Derfor 
22:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (33) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (8) 
01:00 
Drugs Inc. (7) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
03:00 
Dum, Dummere, Derfor 
03:30 
Dum, Dummere, Derfor 
04:00 
Unders√łgelse af flystyrt (4) 
TV2 FRI
00:35 
Havemagasinet 
01:15 
Havemagasinet 
01:50 
Giv os haven tilbage 
02:55 
Frihuset 
04:45 
Quiz p√• gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
16:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
00:25 
Fodbold: Argentina-Chile 
02:30 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 04:50 Dato: 30-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?