Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:15 
Danmarks sk√łnneste hjem - Fyn (3:10) 
06:45 
Blomsterberg og Price i de kongelige k√łkkenhaver (2:4) 
07:15 
Frihed, lighed & t√łmmerlus (3:4) 
07:45 
Kontant 
08:15 
De flyvende l√¶ger (116:224) 
09:00 
De flyvende l√¶ger (117:224) 
09:45 
Landsbyadvokaten (4:18) 
10:30 
Antikkrejlerne (139) 
11:15 
Antikkrejlerne (140) 
12:00 
Bonder√łven (5:8) 
12:30 
Kender du typen 2013 (11) 
13:15 
Hammerslag 2011 (1) 
13:45 
Hammerslag 2011 (2) 
14:15 
Columbo: Dobbeltbundet 
15:25 
Hun s√• et mord (113) 
16:10 
Hun s√• et mord (114) 
16:55 
Jordemoderen II (7:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (5:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:00 
Disney sjov 
20:00 
X Factor 
21:00 
TV AVISEN 
21:15 
Vores vejr 
21:25 
X Factor Afg√łrelsen 
21:50 
Flightplan

Amerikansk thriller fra 2005
23:25 
Mr. Brooks

Amerikansk thriller fra 2007
01:15 
Miss Marple: Mordet i pr√¶steg√•rden (1:2) 
02:05 
Miss Marple: Mordet i pr√¶steg√•rden (2:2) 
02:55 
Shootout

Amerikansk western fra 1971
04:25 
Hammerslag 2011 (1) 
TV2

TV2

00:20 
Rocky II

Amr. drama fra 1979
02:20 
The Glimmer Man

Amr. actionfilm fra 1996
03:55 
Cold Case (101) 
04:40 
Cold Case (100) 
TV3

TV3

06:00 
The Crazy Ones (10) 
06:25 
Luksusliv til s√łs (3) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (7) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (8) 
09:05 
Luksusf√¶lden 8 (3) 
10:05 
Undercover Boss 2 (16) 
11:00 
Undercover Boss 2 (17) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (32) 
13:00 
The Kardashians 10 (2) 
14:00 
The Kardashians 10 (3) 
15:00 
For l√¶kker til love (11) 
16:00 
Luksusf√¶lden 8 (4) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (7) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (32) 
19:00 
Familien fra Bryggen (5) 
20:00 
Parental Guidance

Amerikansk komedie fra 2012
22:10 
Runner Runner

Amerikansk krimidrama fra 2013
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:00 
Mord pr. efterkrav

Amerikansk/tysk thrillerdrama fra 1999
02:00 
NCIS 1 (14) 
02:55 
NCIS 1 (15) 
03:40 
Bones 6 (21) 
04:25 
Bones 6 (22) 
Kanal 5
06:15 
Hverdagens helte (5) 
06:40 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
07:25 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
08:15 
Sp√łgelsesj√¶gerne (8) 
09:05 
Dit hjem i vores h√¶nder: Camilla af Rosenborg og Amin Jensen (49) 
09:50 
Dit hjem i vores h√¶nder: Camilla af Rosenborg og Amin Jensen (50) 
10:50 
Veronica Mars (40) 
11:45 
Veronica Mars (41) 
12:35 
Special Victims Unit (297) 
13:30 
CSI (293) 
14:30 
CSI (331) 
15:25 
CSI: New York (65) 
16:15 
CSI: New York (66) 
17:10 
Special Victims Unit (299) 
18:05 
Big Bang Theory (185) 
18:35 
Big Bang Theory (186) 
19:00 
Big Bang Theory (187) 
19:30 
Big Bang Theory (188) 
20:00 
Politijagt (151) 
21:00 
Now You See Me

Amr. drama.
23:15 
Svindlerjagt (7) 
00:10 
Resurrection (11) 
01:10 
Resurrection (12) 
02:05 
Hannibal (10) 
03:00 
KRIMI5 
03:50 
Major Crimes (32) 
04:35 
Hannibal (11) 
DR2

DR2

07:00 
Debatten 
08:00 
Detektor 
08:30 
Langt fra Borgen: Udlicitering af velf√¶rd 
08:55 
Kontant 
09:25 
Debatten 
10:25 
Detektor 
10:55 
Langt fra Borgen: Udlicitering af velf√¶rd 
11:20 
Kontant 
11:45 
Ikaria√łen - hvor folk glemmer at d√ł 
12:25 
Quizzen med Signe Molde 
12:55 
Debatten 
13:55 
Detektor 
14:25 
USA's vilde vesten: I krig p√• to fronter (2:8) 
15:10 
Maddetektiverne (3:3) 
16:00 
Quizzen med Signe Molde 
16:30 
Quizzen med Signe Molde 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Husker du... 2007 
19:15 
Husker du... 2008 
20:00 
Skandalen

Engelsk thrillerdrama fra 2006
21:30 
N√•r b√łrn passer mor 
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD minus SPIN 
23:50 
Debatten 
00:50 
Detektor 
01:20 
Sagen gen√•bnet (38): Magdalene 26 
03:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
01:00 
Kingpin - keglernes konge

Amr. komedie fra 1996
02:55 
SJIT Happens 
03:30 
SJIT Happens 
04:10 
The Late Late Show with James Corden 
04:55 
The Late Late Show with James Corden 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 2 (13) 
06:45 
Chicago P.D. 2 (14) 
07:30 
How I Met Your Mother 3 (16) 
08:00 
How I Met Your Mother 3 (17) 
08:30 
How I Met Your Mother 3 (18) 
09:00 
How I Met Your Mother 3 (19) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (2) 
10:25 
Bones 10 (9) 
11:20 
Bones 10 (10) 
12:10 
Numbers (20) 
13:05 
Numbers (21) 
14:00 
Hawaii Five-0 3 (7) 
15:00 
Hawaii Five-0 3 (8) 
16:00 
NCIS 6 (128) 
17:00 
NCIS 6 (129) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 4 (7) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 4 (8) 
20:00 
Simpsons 19 (12) 
20:30 
Simpsons 19 (13) 
21:00 
Fetter (4) 
21:25 
Fetter (5) 
21:50 
Fetter (6) 
22:10 
Taxi

Amerikansk actionfilm fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
00:10 
Chop Shop

Amerikansk actioneventyr fra 2015
02:05 
Simpsons 19 (8) 
02:35 
Simpsons 19 (9) 
03:00 
Ridiculousness (25) 
03:20 
Ridiculousness (26) 
03:45 
Anger Management 2 (16) 
04:05 
Anger Management 2 (17) 
04:30 
Grimm 4 (14) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (12) 
07:20 
Fire in the Hole (Demolitin Ranch) 
09:10 
Bering Sea Gold (6) 
10:00 
Bering Sea Gold (7) 
12:05 
Tanked (17) 
13:05 
Tanked (18) 
14:00 
Auction Hunters (8) 
14:30 
Auction Hunters (9) 
14:55 
Perception (12) 
15:55 
Perception (13) 
16:50 
Two and a Half Men (93) 
17:20 
Two and a Half Men (94) 
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: Tyrkiet - Finland 
20:00 
Two and a Half Men (96) 
20:30 
Fodbold: VM Kvalifikation: Italien - Albanien 
23:00 
Fodbold: VM Kvalifikation - H√łjdepunkter 
23:30 
Kickboxer

Amr. actionfilm fra 1989
01:30 
Resurrection (20) 
02:30 
Resurrection (21) 
03:25 
Banshee (16) 
04:20 
Banshee (17) 
TV2 Sport
00:05 
NBA: Charlotte Hornets-Cleveland Cavaliers, direkte 
01:20 
NBA: Charlotte Hornets-Cleveland Cavaliers, direkte 
02:30 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
07:35 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
09:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
11:30 
Motorsport: Dansk Motorsport Award 2017 
13:30 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
14:00 
Fodbold: Argentina-Chile 
16:00 
Fodbold: Uruguay-Brasilien 
18:00 
Motorsport: Dansk Motorsport Award 2017 
20:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
22:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
00:05 
NHL: Pittsburgh Penguins-New York Islanders 
02:55 
Formel 1: Kiesa om s√¶sonen 
03:55 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
TV3 Puls
06:00 
Min Dr√łmmerestaurant 1 (3) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (104) 
07:35 
Husejere p√• boligjagt 3 (308) 
08:30 
HOSPITALET (39) 
09:00 
Ekstreme samlere 4 (10) 
10:00 
Dr. Phil (2485) 
11:00 
Dr. Phil (2486) 
12:00 
Ekstreme samlere 4 (11) 
13:00 
Fra skrot til slot (4) 
14:00 
Jamie Oliver sk√¶rer ind til benet (2) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (3) 
16:00 
Huse for millioner New York (1) 
17:30 
Depotj√¶gerne (16) 
18:00 
Undercover Boss (10) 
19:00 
Undercover Boss (11) 
20:00 
Depotj√¶gerne (17) 
20:30 
Depotj√¶gerne (18) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (4) 
22:00 
Cold in July

Amerikansk/fransk krimithriller fra 2014
00:20 
Depotj√¶gerne: New York (110) 
00:55 
Depotj√¶gerne: New York (111) 
01:25 
Husejere p√• boligjagt 3 (308) 
02:20 
Fra skrot til slot (4) 
03:10 
Mystiske mord (2) 
04:00 
Mystiske mord (3) 
04:50 
The Night Shift (5) 
Kanal 4
06:10 
Ghost Whisperer (101) 
07:00 
P√• nye boligeventyr (53) 
07:45 
Devious Maids (20) 
08:30 
Tvins Homeshopping 
09:30 
Devious Maids (21) 
10:15 
Mistresses (8:39) 
11:10 
Mistresses (9:39) 
12:05 
Janni og Karsten - P√• fri fod 
13:05 
Janni og Karsten - P√• fri fod (2) 
14:00 
De unge m√łdre (438) 
15:00 
De unge m√łdre (439) 
16:00 
Singleliv (232) 
17:00 
Greys hvide verden (255) 
18:00 
Greys hvide verden (256) 
19:00 
Singleliv (233) 
20:00 
Tre Mand og en Baby

Amr. komedie fra 1987
22:10 
Tre Mand og en lille Dame

Amr. komedie fra 1990
00:20 
48 Hours (40) 
01:15 
48 Hours (41) 
02:15 
Scandal (38) 
03:10 
Greys hvide verden (255) 
03:55 
Greys hvide verden (256) 
04:40 
Ghost Whisperer (101) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (1) 
06:25 
Auction Kings (4) 
06:55 
Auction Kings (5) 
07:20 
Redwood Kings (14) 
08:15 
Ultimate Survival (5) 
09:05 
Wheeler Dealers (10) 
10:00 
Fast N' Loud (20) 
11:00 
Deadliest Catch (3) 
12:00 
American Loggers (2) 
13:00 
American Loggers (3) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (14) 
15:00 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (8) 
15:30 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (9) 
16:00 
How It's Made: Dream Cars (4) 
16:30 
How It's Made: Dream Cars (5) 
17:00 
Mythbusters (14) 
18:00 
Wheeler Dealers (11) 
19:00 
Gold Rush (21) 
20:30 
Gold Rush (2) 
21:00 
Moonshiners (12) 
22:00 
Street Outlaws (24) 
23:00 
Killing Fields (10) 
00:00 
The Last Kingdom (3) 
01:00 
The Last Kingdom (4) 
02:00 
Street Outlaws (24) 
03:00 
Dual Survival (3) 
03:55 
Deadliest Catch (3) 
04:45 
Fast N' Loud (20) 
TV2 Charlie
00:30 
Lur mit liv 
01:25 
Scott & Bailey (19) 
02:20 
Murdoch Mysterierne (107) 
03:15 
Skadestuen i Holby (191) 
04:05 
Godnat 
Eurosport
06:00 
FODBOLD: Venskabskamp 
07:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
08:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
09:30 
FODBOLD: Venskabskamp 
11:00 
FODBOLD: Champions League (damer) 
12:30 
FODBOLD: Venskabskamp 
14:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
14:45 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
16:45 
CYKLING: Katalonien Rundt 
17:30 
CYKLING: World Tour, Belgien 
18:00 
CYKLING: GP E3 
19:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
20:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
21:15 
CYKLING: GP E3 
22:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
23:45 
CYKLING: GP E3 
00:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
01:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
02:15 
CYKLING: GP E3 
03:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
04:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
04:45 
CYKLING: GP E3 
Eurosport 2
06:25 
Fodbold: Football Greatest 
07:00 
Fodbold: Champions League: Wolfsburg-Lyon 
08:30 
Cykling: Catalonien Rundt 
10:00 
Skihop: World Cup 
11:00 
Fodbold: U20 Venskabskamp: Tyskland-Schweiz 
12:30 
Curling: VM 
15:00 
Cykling: GP E3 
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: Georgien-Serbien 
19:55 
Fodbold: Football Greatest 
20:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Irland-Wales 
22:45 
Fodbold: VM Kvalifikation: Tyrkiet - Finland 
00:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Spanien - Israel 
02:35 
Fodbold: VM Kvalifikation: Italien - Albanien 
04:25 
Fodbold: Football Greatest 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls No Way Out 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 4 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 50 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Vanishing Bride (Season 2) 
09:30 
Locator, The Episode 15 
10:00 
Deadly Affairs Episode 1 (Season 2) 
11:30 
Locator, The Episode 37 
13:00 
Murder Comes To Town He'd Do It Again (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 35 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 39 
15:30 
California Investigator Episode 2 (Season 2) 
16:00 
Perfect Murder, The Vanishing Act (Season 2) 
17:00 
Extreme Forensics Episode 14 (Season 2) 
18:00 
Disappeared Dark Ravine, The (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Friend Or Foe (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Hollywood Hit, A (Season 4) 
21:00 
Suspicion Episode 4 
22:00 
Accused, Jeffrey Macdonald: People Magazine Investigates, The 
23:00 
Nightmare Next Door Daylight Abduction (Season 5) 
23:55 
Tabloid With Jerry Springer Bad Boys (Season 2) 
00:50 
Tabloid With Jerry Springer Unusual Suspects (Season 2) 
01:50 
Tabloid With Jerry Springer Man Eater (Season 2) 
02:50 
Tabloid With Jerry Springer Alter Egos (Season 2) 
03:50 
Tabloid With Jerry Springer Wicked Lies (Season 2) 
04:45 
California Investigator Episode 6 
DRK

DRK

06:00 
Sommerhuse (7:10) 
06:30 
Sommerhuse (8:10) 
07:00 
To p√• rejse (5:8) 
07:30 
To p√• rejse (6:8) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang 
08:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
Kvit eller Dobbelt (1:10) 
11:05 
Kvit eller Dobbelt (2:10) 
12:15 
Danmark i Den Kolde Krig (10:12) 
12:55 
Danmark i Den kolde Krig (11:12) 
13:35 
P√• sporet af maden 
14:00 
P√• sporet af maden 
14:25 
Jagten p√• historien (6:8) 
15:05 
Jagten p√• historien (7:8) 
15:40 
S√• gIKK' 
16:10 
S√• gIKK' 
16:40 
Paul Merton i Indien - Punjab (2:5) 
17:25 
Paul Merton i Indien - Kolkata (3:5) 
18:10 
Store danskere - Ove Sprog√łe 
18:50 
Hall√łj p√• badehotellet (11:12) 
19:20 
Hall√łj p√• badehotellet (12:12) 
19:55 
Dagens Sang 
20:00 
Hvide busser og sorte magter 
21:00 
Flammehav

Amerikansk actiondrama fra 1991
23:10 
Sandheden om Challenger-ulykken

Engelsk-amerikansk autentisk drama fra 2013
00:40 
Underdog

Svensk-norsk drama fra 2014
02:15 
Smagen af rust og ben

Fransk drama fra 2012
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
04:10 
Monopolets Helte - Poul Thomsen 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for m√¶nd 
08:20 
Jeg er ambassad√łren II (1:4) 
08:50 
Jeg er ambassad√łren II (2:4) 
09:15 
Sada Vidoo (4:4) 
09:45 
James Mays laboratorium 
10:45 
James Mays laboratorium 
11:45 
Maskinerne kommer: Alletiders tog 
12:35 
Danmarks bedste maskot (3:7) 
13:05 
Mit liv er stj√•let (3:6) 
13:35 
Doctor Who VII (1) 
14:25 
Doctor Who VII (2) 
15:10 
Broadway Idiot 
16:35 
Alene i vildmarken USA II (2:15) 
17:20 
Hjernevasket: Trof√¶j√¶ger 
18:05 
Generation Hollywood (5:6) 
18:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:20 
Ripper Street III (2:8) 
20:15 
DR3 Dok: Kvinden som spiste sit hus 
21:00 
The Graham Norton Show 
21:50 
Martin uden X (1:4) 
22:20 
Two Lovers

Amerikansk romantisk drama fra 2008
00:00 
The Code

Amerikansk thriller fra 2009
01:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
02:20 
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made Of 
04:05 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Elsa (8) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (6) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet IV (4) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner (1) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (3) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (15) 
11:05 
Ramasjang Club - K√łre bil-dansen (2) 
11:20 
Kaj og Andrea - i Bjergland 
11:50 
Skr√•l med Liva (6) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (9) 
14:20 
Ramajetterne III (6) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Sikker & S√łn II (12) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (8) 
16:30 
Morten Skildpadde (8) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sikker & S√łn II (12) 
17:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
17:25 
K√łkkenhyggen Hella 
17:55 
Kasper og Sofie (3) 
18:10 
Kurt - En ukendt helt (12) 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Familien Fredagsslik (7) 
19:00 
Gurli Gris 
19:10 
F for f√•r 
19:20 
S√łpapeg√łjernes √ł 
19:30 
Hj√łrne Bj√łrne 
19:40 
Gurli Gris 
19:49 
Hvad vil du vide 
19:52 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (10) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (11) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Nina Patalo 
08:30 
Store N√łrd i Jordan (3) 
08:50 
Barda (10) 
09:20 
Danmarks vildeste maskine (5) 
09:35 
Wild Kratts 
10:00 
Adrian & Bendix' Kapowshow II (4) 
10:20 
Go' lorte weekend 
10:50 
Voksenf√¶lden II (5) 
11:10 
Designpigerne - Outfit of the Day (3) 
11:25 
Sleepover - Experimentarium 
11:40 
Nicolines Quiz - Hemmeligheder 
11:55 
Nina Patalo 
12:00 
Nina Patalo 
12:10 
Klassekabalen - K√¶rester (5) 
12:30 
Ultras bedste id√© (2) 
12:45 
Junglebanden 
13:00 
Kvit eller dobbelt II (10) 
13:40 
Klassen - Motionsdag er skod (41) 
13:50 
Klassen - Hvem ved hvad (42) 
14:00 
Sofie Linde Show II (13) - Nicolas Bro og Jonas Smith 
14:30 
Isas Stepz (19) 
14:45 
Isas Stepz (20) 
15:00 
The Next Step II (10) 
15:20 
Braceface (4) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (20) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Pingvinerne fra Madagascar (20) 
17:40 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81) 
17:50 
Klassen - Skal du se X Factor? (82) 
18:00 
Kampen (18) 
18:05 
The Next Step II (10) 
18:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:40 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
18:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
19:05 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (5) 
19:25 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (6) 
19:45 
Nicolines Quiz - Hemmeligheder 
20:00 
Skyland (25) 
20:20 
Skyland (26) 
20:45 
Conrad og Bernhard 
21:00 
Ultra Factor - Del 1 
21:25 
Freaktown (11) 
21:35 
Freaktown (12) 
21:50 
Ultra Factor - Del 2 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (13) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (14) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (6) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (11) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (17) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
13:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (4) 
14:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (5) 
15:00 
Sandheden bag den amerikanske mafia (6) 
16:00 
Titanic: Den Ultimative Udforskning Med James Cameron (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (4) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (29) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
20:00 
2. verdenskrig; Det unders√łisk helvede (3) 
21:00 
Det lovl√łse hav (5) 
22:00 
Under overfladen: Anden Verdenskrig (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
01:00 
Drugs Inc. (5) 
02:00 
2. verdenskrig; Det unders√łisk helvede (3) 
03:00 
Det lovl√łse hav (5) 
04:00 
Under overfladen: Anden Verdenskrig (1) 
TV2 FRI
01:30 
Et liv i sus og dus 
02:20 
Havemagasinet 
02:55 
Havemagasinet 
03:30 
Giv os haven tilbage 
04:35 
Hall√łj p√• godset 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
16:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
02:55 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
03:25 
Fodbold: USA-Honduras 
Kl: 04:50 Dato: 30-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?