Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Havestafetten (3:12) 
06:40 
Kontant: Klamt k√łd til kunderne 
07:05 
Historien om Danmark: Tidlig middelalder 
08:05 
OBS 
08:10 
De flyvende l√¶ger (158:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (159:224) 
09:40 
Vores egen zoo (5:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (178) 
11:15 
Antikkrejlerne (179) 
12:00 
Bonder√łven 2009 (17) 
12:30 
Kender Du Typen? (8:8) 
13:15 
Hammerslag 2012 (6) 
13:45 
Hammerslag 2012 (7) 
14:15 
Columbo: Mord under glas 
15:25 
Hun s√• et mord (149) 
16:10 
Hun s√• et mord (150) 
16:55 
Jordemoderen IV (5:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (16:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Spis og spar II (7:8) 
20:45 
Jagerpiloterne (1:5) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalinspekt√łr Banks: Efterspil

Engelsk krimi fra 2010
00:00 
Whitechapel IV (4:6) 
00:45 
Water Rats (172:177) 
01:25 
Water Rats (173:177) 
02:10 
Spooks (67) 
03:00 
Dahlg√•rds Tivoli (6:8) 
03:30 
Hammerslag 2012 (2) 
04:00 
Bidt af naturen (8) 
04:30 
√ėnskehaven (2:7) 
TV2

TV2

00:10 
SOS i Storbritannien 
01:00 
Gr√¶nsepatruljen 
01:30 
Gr√¶nsepatruljen 
02:00 
Blue Bloods (100) 
02:45 
Blue Bloods (99) 
03:25 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Cristela (8) 
06:25 
Venskaber og l√łgne (6) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (5) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (6) 
09:05 
Luksusf√¶lden 10 (5) 
10:05 
Amalies verden (5) 
11:00 
MasterChef 2015 - Danmarks st√łrste madtalenter (3) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (48) 
13:00 
The Kardashians (8) 
14:00 
The Kardashians (9) 
15:00 
Amalies verden (6) 
16:05 
Luksusf√¶lden 10 (6) 
17:00 
Med kniven for struben (4) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (48) 
19:00 
Til middag hos 2017 (1) 
20:00 
Danmarks modigste (7) 
21:00 
That's My Boy

Amerikansk komedie fra 2012
23:20 
Taken 3

Fransk thriller fra 2014
01:35 
NCIS 2 (37) 
02:25 
Allegiance (4) 
03:10 
Allegiance (5) 
03:55 
Venskaber og l√łgne (6) 
04:45 
Married (6) 
Kanal 5
06:00 
Hverdagens helte (23) 
06:25 
Rod i k√łkkenet (20:24) 
07:10 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
08:00 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
08:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (14) 
09:40 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (15) 
10:30 
Veronica Mars (61) 
11:30 
Veronica Mars (62) 
12:25 
Special Victims Unit (329) 
13:15 
CSI (27) 
14:10 
CSI (28) 
15:10 
CSI: New York (81) 
16:05 
CSI: New York (82) 
17:00 
Special Victims Unit (330) 
18:00 
Big Bang Theory (30) 
18:30 
Big Bang Theory (31) 
19:00 
Big Bang Theory (32) 
19:30 
Big Bang Theory (33) 
20:00 
Big Bang Theory (34) 
20:30 
Big Bang Theory (35) 
21:00 
Guardians of the Galaxy

Amr. action fra 2014
23:35 
Gidseltagningen (5) 
00:20 
Criminal Minds (40) 
01:15 
Criminal Minds (41) 
02:20 
Open Range

Amr. western fra 2003
04:45 
Hverdagens helte 
DR2

DR2

07:00 
JERSILD minus SPIN 
07:45 
JERSILD om TRUMP 
08:15 
Frankrigs ekstreme stemmer: Frygt eller vrede? 
09:10 
P√• udebane (2:4): Arrangeret √¶gteskab 
09:50 
JERSILD minus SPIN 
10:35 
JERSILD om TRUMP 
11:05 
Langt fra Borgen: Skal vi bevare v√¶rnepligten? 
11:30 
Anthony Bourdain i Las Vegas 
12:15 
Verdens bedste fly - Antonov 225 
13:10 
JERSILD minus SPIN 
13:55 
JERSILD om TRUMP 
14:25 
Nordens truede dyr (2:6) 
15:10 
I nomadernes fodspor: Nepal 
16:05 
Kongehuset (1:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Evergladesumpene 
19:10 
Chanel versus Schiaparelli 
20:00 
En fransk landsby (1:2) 
20:45 
Barndom p√• bistand II (1:2) 
21:30 
Moderne mirakler (5:6) 
22:00 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
22:30 
Deadline 
23:00 
M√łd Partilederen: Anders Samuelsen 
23:35 
Trumps splittede USA (1:4) 
00:30 
Dokumania: Trumps triumf 
02:10 
Alperne - ild og is 
02:50 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:25 
Dybvaaaaad! 
00:50 
The Late Late Show with James Corden 
01:40 
Batman 
02:10 
Batman 
02:40 
Kongen af Queens (66) 
03:05 
Kongen af Queens (67) 
03:35 
Billy on the Street 
04:05 
The Following (23) 
04:55 
The Following (24) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (11) 
06:45 
Chicago P.D. (12) 
07:30 
How I Met Your Mother 5 (15) 
08:00 
How I Met Your Mother 5 (16) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (17) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (18) 
09:30 
Rizzoli & Isles (5) 
10:25 
Bones 4 (66) 
11:20 
Bones 4 (67) 
12:10 
Numbers (2) 
13:05 
Numbers (3) 
14:00 
Hawaii Five-0 4 (4) 
15:00 
Hawaii Five-0 4 (5) 
16:00 
NCIS 7 (10) 
17:00 
NCIS 7 (11) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 5 (1) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 5 (2) 
20:50 
NCIS (3) 
21:00 
X-files (1) 
22:00 
Taken (1) 
23:00 
24: Legacy (11) 
00:00 
The Peacemaker

Amerikansk actionfilm fra 1997
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
02:25 
Simpsons 22 (13) 
02:55 
Simpsons 22 (14) 
03:20 
Simpsons 22 (9) 
03:40 
Simpsons 22 (10) 
04:05 
Ridiculousness (16) 
04:30 
Ridiculousness (17) 
04:50 
The Americans 2 (7) 
6'eren
06:35 
Moonshiners (5) 
07:25 
Fire in the Hole (Demolition Ranch) 
08:15 
Homeshopping 
09:15 
Bering Sea Gold (6) 
10:05 
Bering Sea Gold (7) 
11:10 
Homeshopping 
12:10 
Tanked (1) 
13:10 
Tanked (2) 
14:10 
Auction Hunters (5) 
14:40 
Auction Hunters (6) 
15:05 
Perception (33) 
16:05 
Perception (34) 
17:00 
Two and a half Men (114) 
17:30 
Two and a half Men (115) 
18:00 
Human Target (22:25) 
19:00 
Human Target (25:25) 
20:00 
Person of Interest (92) 
21:00 
Criminal Minds (100) 
22:00 
Criminal Minds (101) 
22:55 
Big Bang Theory (137) 
23:25 
Big Bang Theory (138) 
23:55 
Person of Interest (92) 
00:55 
Resurrection (7) 
01:50 
Resurrection (8) 
02:45 
Trailblazers (3) 
03:40 
Trailblazers (4) 
04:30 
Aircrash Confidential (1) 
TV2 Sport
00:15 
Basketligaen: Bakken Bears-Horsens IC, finale 
01:05 
Basketligaen: Bakken Bears-Horsens IC, finale 
01:55 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
02:35 
Fodbold: PSV Eindhoven-Ajax 
03:30 
Fodbold: PSV Eindhoven-Ajax 
04:30 
NBA: Portland Trail Blazers-Golden State Warriors, Playoff, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: Real Madrid-FC Barcelona 
11:00 
Motorsport: MotoGP - USAs Grand Prix - L√łbet 
12:30 
Fodbold: Real Madrid-FC Barcelona 
14:30 
Fodbold: FC K√łbenhavn-FC Midtjylland 
16:30 
Fodbold: ONSIDE 
18:00 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
18:15 
Fodbold: Optakt til Alka Superliga 
18:55 
Fodbold: AGF-AaB 
21:00 
Fodbold: Superliga XL 
22:30 
Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Martin Braithwaite 
23:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
00:00 
eSport: eSportsCenter 
01:00 
Fodbold: AGF-AaB 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Hell's Kitchen USA (6) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (10) 
07:35 
Dr√łmmeboliger 4 (16) 
08:30 
Hospitalet (4) 
09:00 
Ekstreme samlere (5) 
10:00 
Dr. Phil (2506) 
11:00 
Dr. Phil (2507) 
12:00 
Ekstreme samlere (6) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (3) 
14:00 
Jamies australske kokkeskole (4) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (4) 
16:00 
Betagende byggeprojekter (8) 
17:00 
Depotj√¶gerne (7) 
17:30 
Depotj√¶gerne (8) 
18:00 
Undercover Boss 2 (6) 
19:00 
Undercover Boss 2 (7) 
20:00 
Depotj√¶gerne (9) 
20:30 
Depotj√¶gerne (10) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (5) 
22:00 
Den hemmelige million√¶r (4) 
23:00 
Huse for millioner Miami (6) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (1) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (2) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (16) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (3) 
02:55 
Til d√łden dem skiller (4) 
03:45 
Til d√łden dem skiller (5) 
04:30 
Witches of East End 1 (3) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (15) 
06:55 
P√• nye boligeventyr (74) 
07:40 
Devious Maids (2) 
08:25 
Homeshopping 
09:25 
Devious Maids (3) 
10:15 
Mistresses (29:39) 
11:10 
Mistresses (30:39) 
12:05 
Singleliv (236) 
13:05 
Singleliv (237) 
14:05 
De unge m√łdre (456) 
15:05 
De unge m√łdre (457) 
16:00 
Ex'ernes kamp (8) 
17:00 
Greys hvide verden (28) 
18:00 
Greys hvide verden (29) 
19:00 
Ex'ernes kamp (9) 
20:00 
Greys Hvide Verden (285) 
21:00 
Oraklerne (6) 
22:00 
De unge m√łdre: De st√łrste √łjeblikke (501) 
23:00 
One Born Every minute (12) 
00:00 
One Born Every minute (13) 
01:00 
48 Hours (29) 
02:00 
48 Hours (30) 
02:55 
Greys hvide verden (28) 
03:40 
Greys hvide verden (29) 
04:30 
Ghost Whisperer (15) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (6) 
06:25 
Auction Hunters (2) 
06:55 
Auction Hunters (3) 
07:20 
Tanked (15) 
08:15 
Dual Survival (3) 
09:05 
Wheeler Dealers (11) 
10:00 
Fast N' Loud (4) 
11:00 
Deadliest Catch: Dungeon Cove (6) 
12:00 
Moonshiners (2) 
13:00 
Moonshiners (3) 
14:00 
Wildest Europe (4) 
15:00 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (11) 
15:30 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (12) 
16:00 
Chasing Classic Cars (5) 
16:30 
Chasing Classic Cars (6) 
17:00 
Mythbusters (225) 
18:00 
Wheeler Dealers (12) 
19:00 
Fast N' Loud (16) 
20:00 
Fast N' Loud (13) 
21:00 
Fast N' Loud (14) 
22:00 
Diesel Brothers (12) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (14) 
00:00 
Mythbusters (168) 
01:00 
Fast N' Loud (14) 
02:00 
Diesel Brothers (12) 
03:00 
Naked And Afraid (3) 
03:55 
Deadliest Catch: Dungeon Cove (6) 
04:45 
Fast N' Loud (4) 
TV2 Charlie
00:15 
Murdoch Mysterierne (128) 
01:05 
Skadestuen i Holby (212) 
01:50 
Godnat 
Eurosport
06:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
08:30 
CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien 
10:00 
MARATHON: London 
11:30 
CYKLING: Tour of Croatia 
12:30 
CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien 
14:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
17:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
18:00 
FODBOLD: MLS, USA 
19:00 
CYKLING: Classics 
19:50 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
00:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
01:00 
SPORT: WATTS 
01:15 
SPORT: WATTS 
01:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
03:00 
FODBOLD: MLS, USA 
04:00 
CYKLING: Tour of Croatia 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: Liege-Bastogne-Liege 
08:00 
Motocross: VM 
08:25 
Snooker: VM 
09:45 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
11:00 
Atletik: IAAF World Relays Bahamas 
12:00 
Atletik: IAAF World Relays Bahamas 
13:00 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
14:15 
Cykling: Liege-Bastogne-Liege 
15:15 
Motocross: VM 
16:00 
Vintersport: Chasing History 
16:05 
ATHLETICS IAAF WORLD RELAYS BAHAMAS 1st Day_._. 
17:00 
Atletik: IAAF World Relays Bahamas 
17:58 
All Sports: Swim 2 Run 
18:00 
Maraton: London Maraton 
18:50 
Fodbold: Bundesliga H√łjdepunkter 
20:00 
Fodbold: Football Greatest 
20:40 
La Liga: Eibar-Athletic Bilbao 
22:45 
Fodbold: Bundesliga: Stuttgart-Union Berlin 
00:40 
Fodbold: Bundesliga: M√∂nchengladbach-Dortmund 
02:35 
Fodbold: Bundesliga: 1.FC K√∂ln-Hoffenheim 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Seconds From Tragedy (S2) 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 1 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 42 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Maura Murray: Miles To Nowhere 
09:30 
Locator, The Episode 41 
10:00 
I'd Kill For You Murder In-Law (Season 2) 
11:30 
Locator, The Episode 13 
13:00 
Murder Comes To Town Secrets Of A Country Store (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 6 
15:00 
Locator, The Episode 15 
15:30 
California Investigator Episode 3 (Season 3) 
16:00 
California Investigator Episode 3 
16:30 
California Investigator Episode 4 
17:00 
Extreme Forensics Silent Witness 
18:00 
Disappeared Hard Life In The Big Easy (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Cowboys From Hell (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Girl, Gone (Season 3) 
21:00 
Forbidden: Dying For Love Therapy On Ice (Season 2) 
22:00 
Crime To Remember, A Killer Prophet (Season 4) 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 10 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Death Knock (Season 6) 
00:50 
Solved No Way Out (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 2 
02:50 
Forbidden: Dying For Love Therapy On Ice (Season 2) 
03:50 
Crime To Remember, A Killer Prophet (Season 4) 
04:45 
California Investigator Episode 4 
DRK

DRK

06:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (1:6) 
07:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (2:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:26 
Dagens sang 
08:30 
Gudstjeneste fra N√łrremarkskirken i Vejle 
09:25 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:55 
Madsen & Co. (5:32) 
10:15 
Madsen & Co. (6:32) 
10:45 
Solens mad 
11:10 
Solens mad 
11:40 
Historier p√• vej (4:6) 
12:20 
Historier p√• vej (5:6) 
13:00 
B√łger: M√łde med Jo Nesb√ł 
13:30 
Store danskere - Frode Jakobsen 
14:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:10 
Programmer som forandrede TV (5:8) 
15:35 
Programmer som forandrede TV (6:8) 
16:05 
Store danskere - Harald Lander 
16:45 
Fra bagg√•rd til big business (1:5) 
17:25 
For f√łrer, folk og f√¶dreland 
18:05 
Polske krigshelte - de tavse og usynlige (5:5) 
18:55 
P√• flugt fra nazisterne - manden, der reddede 669 b√łrn 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Folkelig opstand - eskalering (2:4) 
20:55 
De sorte amerikaneres historie (2:6) 
21:50 
Ubekvemme sandheder i Det 3. Rige - Rudolf Hess 
22:40 
Junkien Hitler 
23:25 
Eva Braun - Hitlers hustru 
00:20 
Newton - manden, myten og √¶blet 
01:10 
Romanov-dynastiet (4:4) 
02:55 
Det var i maj (11:20) 
03:45 
Det var i maj (12:20) 
04:38 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, l√łbeteknik og fridans 
08:05 
Fif TV (40) 
08:35 
Generation Hollywood (1:6) 
09:05 
Fuckr med dn hjrne IV (7:8) 
09:35 
Ice Road Truckers VIII (1:12) 
10:15 
Ice Road Truckers VIII (2:12) 
11:00 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (5:6) 
11:45 
P√• Gr√¶nsen: Turisme (7:10) 
12:15 
Fuckr med dn hjrne IV (7:8) 
12:45 
The Graham Norton Show 
13:30 
The Graham Norton Show 
14:15 
Bernie

Amerikansk komediedrama fra 2011
15:55 
Dyrenes utrolige evolution II (3:6) 
16:40 
Kroppens mysterier (3:4) 
17:35 
Martin uden X (4:4) 
18:05 
Min klimakamp (1:5) 
18:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
Terapitimen (3:8) 
20:30 
VICE: Vold, stoffer og fodbold 
21:00 
Isbj√łrnen og mig 
21:30 
Before the Flood: DiCaprios klimakamp 
23:05 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
23:45 
Albinoer i Afrika 
00:50 
Kroppens mysterier (4:4) 
01:40 
Generation Hollywood (2:6) 
02:05 
Generation Hollywood (3:6) 
02:35 
Nuttet Om Natten 
03:35 
Nuttet Om Natten 
04:35 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Morgensang 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang II (6) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (3) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet V (9) 
09:05 
Brandmand Sam 
09:15 
Vilde venner II (3) 
09:35 
Tree Fu Tom 
10:00 
Sofus i Nepal (3) 
10:15 
Postmand Per 
10:30 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (23) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Elefantvask (9) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (8) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (4) 
14:20 
Sprinter Galore (6) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Ring til Ramasjang II (3) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (3) 
16:30 
Morten Skildpadde (3) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rosa fra Rouladegade III (7) 
17:35 
Olivia og Skattejagten 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Marie og Maria II (2:6) 
18:45 
Marie og Maria II (3:6) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (26) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (14) 
19:20 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (31) 
07:00 
Kampen (23) 
07:05 
Klassen - Hvad kan Liam blive? (102) 
07:20 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (34) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Store N√łrd i Jordan (3) 
08:45 
Dansk hulebyg (1:10) 
09:15 
Conrad og Bernhard 
09:25 
Conrad og Bernhard 
09:40 
Jans Ultraklub (10) 
10:00 
Lokummet Br√¶nder II (5) 
10:20 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (5) 
10:35 
Ka-ching (10) 
10:55 
Nicolines Quiz - Misundelse 
11:10 
Lou 
11:20 
Lou 
11:35 
Venskaberen (1) 
11:55 
Designpigerne - Outfit of the Day (5) 
12:10 
Verdens bedste quiz I (5) 
12:25 
Ultras Dance Crew (10) - Foto shoot (1:2) Levende mannequin 
12:45 
Madlaboratoriet (5) 
13:10 
Dagens ret: Kardemumma bullar 
13:20 
Ultras bedste id√© (2) 
13:35 
Klassen - Juletyven (70) 
13:45 
Klassen - Juletyven (71) 
13:55 
Riisings flotte talkshow II (1) 
14:25 
Pendlerkids III (2) 
14:40 
Pendlerkids III (3) 
15:00 
The Next Step II (31) 
15:20 
Braceface (19) 
15:45 
Mission: Eftersidning II (8) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Klassen - Hvad kan Liam blive? (102) 
17:50 
Klassen - Han drukner! (103) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (31) 
18:30 
Livredderne - Udv√¶lgelsen (1) 
18:50 
Hjalte vs Tjelle - P√• h√łje h√¶le (10) 
19:00 
Backstage I (9) 
19:20 
Backstage I (10) 
19:35 
Alle sammen sammen I (5) 
20:00 
Wolfblood II (5) 
20:25 
Wolfblood Uncovered (5) 
20:40 
Unik (5) 
21:00 
Sofie Linde Show II (15) - Kurt Thybo 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (2) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (6) 
10:00 
Hundehviskeren (1) 
11:00 
Hundehviskeren (2) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
13:00 
Nazi Megakonstruktioner (1) 
14:00 
Nazi Megakonstruktioner (6) 
15:00 
Nazi Megakonstruktioner (2) 
16:00 
Den n√¶ste k√¶mpetsunami (1) 
17:00 
I tornadoens √łje (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (4) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
21:00 
Megafabrikker - Superbiler (70) 
22:00 
Biler i n√łd (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (9) 
01:00 
Drugs Inc. (6) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
03:00 
Megafabrikker - Superbiler (70) 
04:00 
Biler i n√łd (1) 
TV2 FRI
00:00 
I haven med Anja 
00:35 
Havemagasinet 
01:10 
Havemagasinet 
01:45 
Sm√• dr√łmmehaver med Monty Don 
02:55 
Frihuset 
TV3 sport 2
09:00 
Fodbold: Burnley-Manchester United 
11:05 
Tennis: Barcelona Open (m) 
16:55 
Fodbold: Finale UEFA Youth League - TBA 
19:10 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
19:40 
Fodbold: Premier League World Show 
20:10 
Fodbold: H√łjdepunkter fra The Championship 
20:40 
Fodbold: Newcastle-Preston 
22:45 
Fodbold: Real Madrid-FC Barcelona 
00:45 
Fodbold: Premier League Sunday Review 
01:45 
Fodbold: MUTV 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 09:31 Dato: 30-05-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?