Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Puk og Herman stævner ud - Fredericia (2:6) 
07:10 
Bag Danmark med Tobias - Sydhavnen 
07:40 
Et glimt af Danmark (5:6) 
08:10 
Dræbt i tjenesten (3:3) 
08:55 
Vild med dyr (1:12) 
09:35 
OBS 
09:40 
Downton Abbey III (1:10) 
10:45 
I hus til halsen V (8:8) 
11:30 
Madmagasinet - Fisk 
12:00 
Din for altid (3:3) 
12:30 
Skt. Hans med Søren Ryge 
13:30 
Christianias Børn - Skyggesiden af eventyret 
14:30 
Søren Ryge præsenterer: Gensyn med Emilie og Bette Anna 
15:00 
Hun sĂĄ et mord (11) 
15:45 
Hun sĂĄ et mord (12) 
16:30 
Jeg hedder stadig Nobody

Italiensk westernkomedie fra 1975
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:05 
NĂĄr dyr elsker (2:2) 
20:00 
Rejseholdet (1) 
21:00 
Kriminalkommissær Barnaby (109) 
22:30 
Lewis: Den sande barmhjertighed 
00:05 
Secret Window

Amerikansk Stephen King-thriller fra 2004
01:35 
Vestens hĂĄrde drenge

Amerikansk western fra 1970
03:10 
Broen II (4:10) 
04:05 
Detektiv ved et tilfælde (8:9) 
04:50 
Politiskilt 56 (5) 
TV2

TV2

06:00 
Nyhederne og Vejret 
07:00 
Nyhederne og Vejret 
08:00 
Nyhederne 
08:10 
Størst 
09:00 
Nyhederne 
09:10 
Størst 
10:00 
Nyhederne 
10:03 
Vejret 
10:05 
Størst 
11:00 
Nyhederne 
11:10 
Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed 
12:00 
Nyhederne 
12:25 
Klipfiskerne 
13:25 
Sol over Gudhjem - portrætprogram 
14:00 
Sol over Gudhjem 2017 
16:35 
Rundt pĂĄ gulvet 
17:35 
Grand Danois 
17:55 
Dit sommervejr 
18:00 
Nyhederne og Sporten 
18:15 
Regionale nyheder 
18:25 
Holder Danmark i live 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
19:45 
Sportsnyhederne 
20:00 
Rundt pĂĄ gulvet 
21:05 
The Social Network

Amr. biografisk drama fra 2010.
23:10 
Vidnet

Amr. thriller fra 1985
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
01:05 
De nådesløse

Amr. western fra 1992
03:20 
Final Destination 5

Amr. gyser fra 2011
04:55 
Airport 
TV3

TV3

06:00 
The Grinder (7) 
06:25 
Northpole

Canada, fantasy, 2014
08:00 
Royal Pains (1) 
08:50 
Royal Pains (2) 
09:50 
Mit plastikmareridt (1) 
10:50 
Mit plastikmareridt (2) 
11:50 
Mit plastikmareridt (3) 
12:50 
Mit plastikmareridt (4) 
13:55 
Mit plastikmareridt (5) 
14:55 
Mit plastikmareridt (6) 
16:00 
Mit plastikmareridt (7) 
17:00 
Mit plastikmareridt (8) 
18:00 
Real Housewives of Beverly Hills (4) 
19:00 
Ladies of London (10) 
20:00 
Familien fra Bryggen (5) 
21:00 
The Expendables

Amerikansk actionfilm fra 2010
23:10 
Livsfarlig løgn

Amerikansk actionkomedie fra 1994
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
02:00 
The Call

Amerikansk kriminalthriller fra 2013
03:40 
The Red Tent (2) 
Kanal 5
06:20 
Hverdagens helte 
06:45 
Hverdagens helte 
07:10 
Det Store Indbrudseksperiment (1) 
07:55 
De beskidte helte (5) 
08:45 
De beskidte helte (6) 
09:30 
5. halvleg 
10:25 
Special Victims Unit (122) 
11:25 
Special Victims Unit (124) 
12:15 
CSI (94) 
13:10 
CSI (95) 
14:10 
Big Bang Theory (68) 
14:35 
Big Bang Theory (69) 
15:05 
Big Bang Theory (70) 
15:35 
Big Bang Theory (71) 
16:00 
Big Bang Theory (72) 
16:30 
Big Bang Theory (73) 
17:00 
Big Bang Theory (75) 
17:30 
Big Bang Theory (76) 
18:00 
Det stærkeste netværk (5) 
19:00 
5. halvleg 
20:00 
UEFA U21 EM: Tjekkiet - Danmark 
23:30 
Why Stop Now

Amr. komedie.
01:15 
Blindspot (45) 
02:10 
Janni og Karsten - Kærligheden mod alle odds 
03:10 
KRIMI5 Tema (29) 
03:55 
KRIMI5 Tema (30) 
04:45 
Hverdagens helte 
DR2

DR2

08:20 
Kongedømmer i Mellemamerika - Teotihuacan (4:4) 
09:20 
De utrolige supermennesker - Overnaturlige evner 
10:05 
Felthospitalet (3:3) 
11:50 
Arvingerne i skærgĂĄrden (5:10) 
12:45 
Arvingerne i skærgĂĄrden (6:10) 
13:45 
Temalørdag: SĂĄdan bliver du gammel 
14:35 
Temalørdag: 100-ĂĄrige bag rattet 
15:25 
Temalørdag: Ă…rgang 100 
16:25 
Broen ved Arnhem

Engelsk-amerikansk krigsfilm fra 1977
19:15 
Nak & Æd - en bekkasin ved Rold Skov 
20:00 
Temalørdag: EM '92 - Sommeren vi aldrig glemmer 
20:55 
Temalørdag: EM 1992 - Tabernes fortælling 
21:55 
Temalørdag: Da Danmark blev verdensmestre i fodbold 
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD om TRUMP 
23:35 
Ivanka Trump - USA's sande førstedame 
00:25 
Dokumania: Interview med en morder 
01:45 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
06:00 
Kongen af Queens (133) 
06:30 
Kongen af Queens (134) 
07:00 
Kongen af Queens (135) 
07:25 
Batman 
07:55 
Batman 
08:25 
Nørgaards netfix 
08:55 
Nørgaards netfix 
09:25 
Dybvaaaaad! 
09:55 
Dybvaaaaad! 
10:25 
Stand-up Live at The Apollo 
11:15 
Super Fun Night (3) 
11:45 
Super Fun Night (4) 
12:10 
Super Fun Night (5) 
12:40 
Super Fun Night (6) 
13:10 
Modern Family (137) 
13:30 
Modern Family (138) 
13:55 
Modern Family (139) 
14:25 
Modern Family (140) 
14:50 
Modern Family (141) 
15:20 
Modern Family (142) 
15:50 
SĂĄdan sælger Facebook dine hemmeligheder 
16:25 
Ytringspligt med Michael Schøt 
17:35 
The Uffe Holm Show 
18:55 
Ridiculousness 
19:20 
Ridiculousness 
19:45 
Nørgaards netfix 
20:20 
Nørgaards netfix 
20:50 
Unthinkable

amr. thriller-drama fra 2010
22:35 
Gintberg - Det Store SpørgsmĂĄl (1:2) 
23:25 
Jeff Dunham - All Over the Map 
00:55 
Stand-up Live at The Apollo 
01:45 
Stand-up Live at The Apollo 
02:35 
Impractical Jokers 
03:00 
Impractical Jokers 
03:30 
Batman 
03:55 
Batman 
04:25 
World's Craziest Fools 
04:55 
World's Craziest Fools 
TV3plus
06:00 
Stor stĂĄhaj

Amerikansk animationsfilm fra 2004
07:30 
The Goldbergs 1 (9) 
08:00 
The Goldbergs 1 (10) 
08:25 
The Goldbergs 1 (11) 
08:55 
The Goldbergs 1 (12) 
09:25 
The Goldbergs 1 (13) 
09:55 
The Goldbergs 1 (14) 
10:25 
Simpsons 4 (2) 
10:55 
Simpsons 4 (3) 
11:25 
Simpsons 4 (4) 
11:55 
Simpsons 4 (5) 
12:25 
Simpsons 4 (6) 
13:00 
Simpsons 4 (7) 
13:30 
Simpsons 4 (8) 
14:00 
Simpsons 4 (9) 
14:30 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Kvalifikation 
17:00 
Wrench Against the Machine (1) 
17:55 
Wrench Against the Machine (2) 
18:55 
Nu gĂĄr den vilde skattejagt

Amerikansk romantisk eventyrsfilm fra 1984
21:05 
Wall Street

Oscarvindende amerikansk drama fra 1987
23:45 
The Game

American drama movie from 1997
02:15 
Resident Advisors

American comedy fra 2015
04:20 
The Blacklist (10) 
6'eren
06:45 
Mythbusters (230) 
07:40 
Insane Pool: Off the Deep End (3) 
09:30 
Ice Cold Gold (9) 
11:35 
Tanked (8) 
12:35 
Tanked (9) 
13:30 
Auction Hunters (14) 
14:00 
Auction Hunters (15) 
14:30 
Auction Hunters (16) 
14:55 
Auction Hunters (17) 
15:25 
Auction Hunters (18) 
15:55 
Auction Hunters (19) 
16:20 
Auction Hunters (20) 
16:50 
Two and a half men (156) 
17:20 
Two and a half men (157) 
17:50 
Two and a half men (158) 
18:15 
Two and a half men (159) 
18:45 
I Am Number Four

Amr. science fiction-thriller fra 2011
21:00 
The Matrix Reloaded

Amr. actionfilm. fra 2003
23:45 
Running Scared

Amr. action.
02:05 
Gunslingers (4) 
03:05 
Gunslingers (5) 
03:55 
Naked and Afraid (2) 
04:45 
What happened next (8) 
TV2 Sport
06:00 
Badminton: Australien Open, direkte 
07:00 
Badminton: Australien Open, direkte 
08:00 
Badminton: Australien Open, direkte 
09:00 
Badminton: Australien Open, direkte 
10:00 
NBA-finalerne 2017: Golden States historiske triumf 
10:25 
Tennis: WTA -Birmingham 
12:30 
Tennis: WTA -Birmingham, semifinale, direkte 
14:30 
Tennis: WTA -Birmingham, semifinale, direkte 
16:30 
Badminton: Australien Open 
17:30 
Badminton: Australien Open 
18:35 
Badminton: Australien Open 
19:35 
Badminton: Australien Open 
20:30 
Og det var Danmark: EM 1992 - Danmark-Frankrig 
22:20 
Tennis: WTA -Birmingham, semifinale 
00:20 
Tennis: WTA -Birmingham, semifinale 
02:25 
SportsDok: Kongerne af Jyllandsringen 
02:55 
SportsDok: Kongerne af Jyllandsringen 
03:25 
SportsDok: Kongerne af Jyllandsringen 
03:50 
NBA: Action 
TV3 Sport 1
07:55 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Træning 2 
09:55 
Formel 2: Aserbajdsjans Gran Prix - Løb 1 
11:05 
Motorsport: Paddock-klubben 
11:55 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Træning 3 
13:05 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
15:30 
Tennis: Caroline før Wimbledon 
16:00 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
16:30 
Speedway: Optakt til World Championship Horsens 
19:00 
Speedway: Danmarks Grand Prix 
22:00 
Speedway: Opfølgning pĂĄ World Championship Horsens 
22:30 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Kvalifikation 
00:00 
Speedway: Danmarks Grand Prix 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (19) 
06:45 
Hospitalet (53) 
07:10 
Ombygning for millioner (405) 
07:35 
Ombygning for millioner (406) 
08:00 
Huse for millioner LA (10) 
09:00 
Ekstreme samlere 3 (17) 
10:00 
Dr. Phil (2556) 
11:00 
Dr. Phil (2557) 
12:00 
Ekstreme samlere 3 (18) 
13:00 
Fra skrot til slot (5) 
14:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (13) 
15:00 
Jeopardy (20) 
16:00 
Depotjægerne 5 (514) 
16:30 
Depotjægerne 5 (515) 
17:00 
Huse for millioner LA (11) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (20) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (21) 
19:00 
Depotjægerne 5 (516) 
19:30 
Depotjægerne 5 (517) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (14) 
21:00 
Brudens mødre

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
23:00 
Bryllupsklokker

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
01:00 
Depotjægerne fra Texas (616) 
01:30 
Depotjægerne fra Canada 4 (401) 
02:05 
Dr. Phil (2383) 
02:55 
Fra skrot til slot (5) 
03:45 
Cold Justice (11) 
04:30 
Cold Justice (12) 
Kanal 4
06:10 
Switched at Birth (55) 
06:55 
PĂĄ nye boligeventyr (21) 
07:45 
Selvbyggerne: Drømmehuset (49) 
09:35 
Gilmore Girls (65:153) 
10:25 
Mom (22) 
10:55 
Mom (23) 
11:25 
Mom (24) 
11:50 
Mom (25) 
12:15 
Trophy Wife (13) 
12:45 
Trophy Wife (14) 
13:15 
Make Your Move

Amr. komedie.
15:25 
Paradise

Amr. drama fra 2013
17:15 
Love Wrecked

Amr. romantisk komedie fra 2005
19:00 
Baby med Bling (3) 
20:00 
Say Yes to the Dress - VIII (5) 
20:30 
Say Yes to the Dress - VIII (6) 
21:00 
Niceville

Amr. drama fra 2011
00:00 
Forsvundet 
01:00 
Forsvundet 
02:00 
Fame

Amr. ungdomsdrama fra 1980
04:25 
Betrayal (8) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (2) 
06:25 
River Monsters: Lair of Giants (1) 
07:20 
Salvage Hunters (1) 
08:15 
Chasing Classic Cars (11) 
08:40 
Chasing Classic Cars (12) 
09:05 
Overhaulin' (1) 
10:00 
Overhaulin' (2) 
11:00 
Deadliest Catch (15) 
12:00 
Deadliest Catch (16) 
13:00 
Deadliest Catch (17) 
15:00 
Deadliest Catch (18) 
17:00 
Street Outlaws (12) 
18:00 
Street Outlaws (11) 
19:00 
Wheeler Dealers (14) 
20:00 
Junkyard Empire (4) 
21:00 
Legend of Croc Gold (8) 
22:00 
The Last Alaskans (10) 
23:00 
Gold Divers (6) 
00:00 
American Underworld (2) 
01:00 
Mythbusters (28) 
02:00 
Mythbusters (29) 
03:00 
Dual Survival (12) 
03:55 
Junkyard Empire (4) 
04:45 
Unique Rides with Will Castro (3) 
TV2 Charlie
06:05 
Fællessang pĂĄ Charlie 
07:05 
Syng og gæt 
08:05 
Syng og gæt 
09:10 
Syng og gæt 
10:10 
Syng og gæt 
11:10 
Halløj pĂĄ hotellet 
12:10 
Kommissær Rex (146) 
13:05 
Kommissær Rex (147) 
14:00 
Kommissær Rex (148) 
15:00 
Kommissær Rex (149) 
15:55 
Kommissær Rex (150) 
16:50 
Hjertelægen (4) 
17:40 
Toppen af poppen 
18:45 
Spørg Charlie 
19:25 
Spørg Charlie 
20:05 
Showbiz familier 
20:55 
Toppen af poppen 
21:50 
Stygge Ulf 2 
22:30 
Sømand i knibe

Dansk folkekomedie fra 1960
00:20 
Tavse vidner (121) 
01:25 
Tavse vidner (122) 
02:25 
Syng og gæt 
03:25 
Sommersang i Mariehaven 
04:25 
Godnat 
Eurosport
06:00 
SPORT: Watts top 10 
06:30 
CYKLING: Tour de France 
07:30 
CYKLING: Route du Sud, Frankrig 
08:00 
CYKLING: Route du Sud, Frankrig 
08:30 
ATLETIK: Europaholdenes Mesterskaber fra Lille, Frankrig 
10:00 
SNOOKER: Riga Masters fra Riga, Letland 
14:00 
ATLETIK: Europaholdenes Mesterskaber fra Lille, Frankrig 
17:30 
SNOOKER: Riga Masters fra Riga, Letland 
19:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:30 
CYKLING: Tour de France 
20:30 
FODBOLD: EM for U-21, Polen 
22:45 
MOTORSPORT: Blancpain Endurance Series, Frankrig 
00:10 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:15 
RIDNING: Global Champions Tour fra Monaco, Monaco 
01:30 
SNOOKER: Riga Masters fra Riga, Letland 
03:00 
ATLETIK: Europaholdenes Mesterskaber fra Lille, Frankrig 
Eurosport 2
07:00 
Snooker: Riga Masters 
08:30 
Moderne Femkamp: World Cup 
09:30 
Fodbold: FIFA Football 
10:00 
Atletik: EM 
11:15 
Motorsport: FIA WTCC 
12:00 
Motorsport: FIA WTCC 
12:45 
Motorsport: Best of Le Mans 
13:45 
Motorcykling: FIM Endurance World Championship 
16:30 
Motorsport: FIA WTCC 
17:30 
Motorsport: FIA WTCC 
18:00 
Motorcykling: FIM Endurance World Championship 
22:15 
Moderne Femkamp: World Cup 
23:15 
Atletik: EM 
00:55 
Atletik: Paavo Nurmi Games 
02:45 
Atletik: IAAF World Relays 
03:45 
Atletik: IAAF World Relays 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Episode 14 
06:25 
Animal Cops Houston Episode 15 (Series 7) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 18 (Season 2) 
08:10 
I Almost Got Away With It Got To Go To Canada 
09:30 
California Investigator Episode 2 (Season 2) 
10:00 
Judge Rinder Episode 15 
11:30 
Locator, The Episode 9 
13:00 
Disappeared Episode 53 (Season 4) 
14:00 
Disappeared Episode 54 (Season 4) 
15:00 
Disappeared Episode 55 (Season 4) 
16:00 
Murder Comes To Town Episode 4 (Season 3) 
17:00 
Murder Comes To Town Episode 5 (Season 3) 
18:00 
Solved Old Habits Die Hard 
19:00 
Solved Blood Money 
20:00 
Deadline: Crime With Tamron Hall For Better, Or For Murder (Season 3) 
21:00 
Disappeared Silent Son, The (Season 8) 
22:00 
Vanishing Women, The Find Our Daughters 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 2 (Season 2) 
23:55 
Grave Secrets Beyond The Grave 
00:50 
Grave Secrets Bottom Of The Stairs 
01:50 
Grave Secrets What My Mother Knew 
02:50 
Grave Secrets Signs On Their Bodies, The 
03:50 
Grave Secrets Secret Vows 
04:45 
California Investigator Episode 11 
DRK

DRK

06:10 
Dagens Sang: Den sorte fugl er kommet 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten pĂĄ DR K 
08:25 
Dagens Sang: En stribe grønt 
08:35 
Hele Danmarks lille Pusle 
08:50 
Hvordan vikingerne ændrede verden (3:3) 
09:40 
Med Kløvedal pĂĄ rejse langs Grønlands vestkyst (1:3) 
10:35 
Med Kløvedal pĂĄ rejse langs Grønlands vestkyst (2:3) 
11:35 
Med Kløvedal pĂĄ rejse langs Grønlands vestkyst (3:3) 
12:35 
Bandefører Balling 
13:35 
Den gode, den onde og den virk'li sjove. 
14:00 
Den gode, den onde og den virk'li sjove 
14:25 
Gøngehøvdingen (3:6) 
15:10 
Gøngehøvdingen (4:6) 
15:55 
Dansk Naturgas (11) 
16:30 
aHA! 
17:10 
aHA! 
17:50 
Gensyn med John Price 
18:40 
Huset pĂĄ Christianshavn (32) 
19:10 
Huset pĂĄ Christianshavn (33) 
19:45 
Før Søndagen 
19:55 
Dagens Sang: En stribe grønt 
20:00 
DR Pigekorets Midsommerkoncert 
21:15 
En enkelt til Korsør

Dansk film fra 2008
22:55 
Eksperimentet

Dansk spillefilm fra 2010
00:30 
Subway

Fransk kultfilm fra 1985
02:10 
Jagten pĂĄ Chaplin

Fransk komediedrama fra 2014
04:00 
Joe

Amerikansk drama fra 2013
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans 
06:30 
Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave 
10:40 
Radiohead: Meeting People Is Easy 
11:30 
Foo Fighters Sonic Highways (5) 
12:30 
Foo Fighters Sonic Highways (6) 
13:35 
Blowdown (1:8) 
14:25 
NĂĄr kemien passer (4:6) 
15:05 
My Best Friend's Girl

Amerikansk romantisk komedie fra 2008
16:50 
FIFA Confederations Cup: Mexico-Rusland, direkte 
19:15 
Jekyll & Hyde (10:10) 
20:00 
Doctor Who X (9:12) 
21:00 
Ringenes Herre - Kongen vender tilbage 
00:10 
Lonely Hearts

Amerikansk thriller-drama fra 2006
01:50 
Skam IV (9:10) 
02:15 
Nuttet Om Natten 
03:15 
Nuttet Om Natten 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:05 
Ellevilde Ella - juletræet 
06:10 
Ellevilde Ella - Julemanden er pĂĄ vej 
06:20 
Mumitroldene - juleaften 
06:30 
Jul i Juni 
06:35 
Peddersen og Findus pĂĄ julebesøg 
06:48 
Jul i Juni 
06:50 
Gurli Gris - Julemandens hytte 
06:55 
Gurli Gris - Jul 
07:02 
Jul i Juni 
07:05 
Peter Kanins julehistorie 
07:28 
Jul i Juni 
07:30 
Skønheden og Udyret: Den fortryllede jul 
08:35 
Jul i Juni 
08:40 
Emil fra Lønneberg - julegildet pĂĄ Katholt 
09:06 
Jul i Juni 
09:10 
Jul i Bakkekøbing 
10:20 
Hr Pinds juleeventyr 
10:50 
Jul i Juni 
10:55 
Den lille julemand 
12:10 
Den lille julemand og det magiske snefnug 
13:35 
Der var engang ... Snedronningen 
14:28 
Jul i Juni 
14:30 
Der var engang ... Grantræet 
14:58 
Jul i Juni 
15:00 
Kasper og Sofies vidunderlige jul 
16:17 
Jul i Juni 
16:20 
Cirkeline - højt fra træets grønne top 
16:34 
Jul i Juni 
16:35 
Kate og Mim-Mim - et juleønske 
16:59 
Jul i Juni 
17:00 
Paw Patrol - redder julen 
17:26 
Jul i Juni 
17:30 
Rod i Historien (10) 
17:45 
Jul i Juni 
17:50 
Mor Muh og Kragen holder jul 
18:00 
Jul i Juni 
18:05 
Tree Fu Tom - jul i Alfeland 
18:26 
Jul i Juni 
18:30 
Mission: Red Julemanden 
19:55 
Jul i Juni 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Thunderbirds (1) 
06:30 
Junglebanden 
06:40 
Junglebanden 
06:50 
Verdens bedste quiz I (1) 
07:10 
Klassen - Skolefesten (67) 
07:20 
Klassen - Sukkerchok (1) 
07:30 
Hollywoods vildeste dyr I (1) 
07:50 
Alvin og de frække jordegern 
08:00 
Alvin og de frække jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (1) 
08:35 
Gumball III (5) 
09:00 
Kiki den lille heks 
10:35 
Sød, nuttet og i fare - Egernet uden mor (12) 
10:55 
KreaKampen - Minecraft Special - Redstone 
11:10 
KreaKampen - Minecraft Special - Vilde huse 
11:30 
The Next Step III (16) 
11:50 
The Next Step III (17) 
12:10 
The Next Step III (18) 
12:35 
The Next Step III (19) 
12:55 
The Next Step III (20) 
13:20 
The Next Step III (21) 
13:40 
The Next Step III (22) 
14:05 
The Next Step III (23) 
14:25 
The Next Step III (24) 
14:50 
The Next Step III (25) 
15:10 
The Next Step III (26) 
15:30 
The Next Step III (27) 
15:55 
The Next Step III (28) 
16:15 
The Next Step III (29) 
16:40 
The Next Step III (30) 
17:00 
Den barske klode II (6) 
17:30 
Den barske klode II (7) 
18:00 
Sød, nuttet og i fare - Egernet uden mor (12) 
18:15 
Sebastian pĂĄ dybt vand: Operation Odder (1:2) 
18:35 
Sebastian pĂĄ dybt vand: Operation Odder (2:2) 
19:00 
Sofie Linde Show I (7) - Vild $mith 
19:30 
Riisings flotte talkshow II (4) 
20:00 
Spy Kids 3: Game over 
21:15 
Snydt! 
21:30 
Snydt! 
National Geographic
Ingen Data
TV2 FRI
06:10 
Amatørkokke Down Under 
07:15 
Amatørkokke Down Under 
08:20 
Rundt om Spanien 
09:10 
Rundt om Spanien 
10:00 
Verdens største blomstermarked 
11:10 
Han, hun og haven 
11:40 
Den autistiske gartner 
12:35 
Den autistiske gartner 
13:30 
Den autistiske gartner 
14:25 
Den autistiske gartner 
15:25 
Hellas have 
16:00 
Hellas have 
16:25 
FRIs store havedag 
16:50 
Hellas have 
17:30 
Hellas have 
17:55 
FRIs store havedag 
18:20 
En have i gave 
19:05 
En have i gave 
19:45 
FRIs store havedag 
20:15 
En have i gave 
20:55 
FRIs store havedag 
21:25 
FRIs store havedag 
21:55 
FRIs store havedag 
22:35 
En have i gave 
23:20 
En have i gave 
00:05 
En have i gave 
00:55 
Havemagasinet 
01:30 
Havemagasinet 
02:05 
Chelsea Flower Show 2014 
03:10 
Chelsea Flower Show 2015 
04:05 
Den flyvende dyrlæge 
04:55 
Quiz pĂĄ gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
11:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
13:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
14:05 
Tennis: Caroline før Wimbledon 
14:35 
Tennis: AEGON Championship (m) 
19:30 
MotoGP: Hollands Grand Prix - Kvalifikation 
20:55 
Fodbold: Kamp fra Segunda DivisiĂłn 
23:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
01:00 
Tennis: AEGON Championship (m) 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 14:14 Dato: 22-06-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?