Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:20 
Danmarks sk√łnneste hjem - Midtjylland (4:10) 
06:50 
Vagn i Japan (6:6) 
07:20 
Oceanernes k√¶mper (3:3) 
08:10 
T√¶t p√• vores k√¶ledyr (14:28) 
08:50 
T√¶t p√• vores k√¶ledyr (15:28) 
09:30 
Red k√¶nguruerne! (6:6) 
10:00 
OBS 
10:05 
52 dage som hjeml√łs (4:7) 
10:35 
Frihed, lighed & t√łmmerlus (3:4) 
11:05 
Kampen for overlevelse (1:3) 
11:55 
Kampen for overlevelse (2:3) 
12:45 
Kampen for overlevelse (3:3) 
13:40 
Miss Marple: Nemesis (1:2) 
14:30 
Miss Marple: Nemesis (2:2) 
15:30 
En sang for Marion

Engelsk komediedrama fra 2012
17:00 
X Factor 
18:00 
X Factor Afg√łrelsen 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:05 
T√¶t p√• hunden (3:7) 
20:00 
Flashback 
21:00 
Kriminalkommiss√¶r Barnaby (97) 
22:30 
Mord i Wales III (2:4) 
00:00 
En sang for Marion

Engelsk komediedrama fra 2012
01:40 
Mordmysteriet i Three Pines

Canadisk krimi fra 2013
04:00 
Kommiss√¶r Janine Lewis (8:19) 
04:25 
Surt i Frilandshaven 
04:55 
Helt p√• plads - Roskilde (2:5) 
TV2

TV2

06:00 
Nyhederne og Vejret 
07:00 
Nyhederne og Vejret 
08:00 
Go' morgen Danmark 
12:00 
Nyhederne 
12:10 
Danmark har talent 
13:35 
Hjem til g√•rden 
14:25 
Hjem til g√•rden - tvekampen 
15:00 
Vil I starte helt forfra? 
15:50 
SuperMatchen: Studiet 
16:05 
SuperMatchen: FC Midtjylland - Randers (k), direkte 
16:55 
SuperMatchen: FC Midtjylland - Randers (k), direkte 
17:55 
Dit for√•rsvejr 
18:00 
Nyhederne og Sporten 
18:15 
Regionale nyheder 
18:25 
I en anden del af Danmark 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
19:45 
SportsCenter 
20:00 
Danmark har talent 
21:25 
Iron Man 2

amr. superheltefilm fra 2010
23:30 
Tomb Raider 2: The Cradle of Life

amr. action-eventyrfilm fra 2003
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:30 
Giftig viden

Amr. thriller fra 2011
04:20 
The Woman in Black

Amr./britisk gyser fra 2012.
TV3

TV3

06:00 
Untying the knot (8) 
06:45 
Save Me (4) 
07:10 
Save Me (5) 
07:35 
Helvedes Hus (3) 
08:30 
The Kardashians (7) 
09:25 
The Kardashians (8) 
10:25 
The Kardashians (9) 
11:25 
The Kardashians (10) 
12:30 
The Kardashians (11) 
13:30 
The Kardashians (12) 
14:30 
The Kardashians (13) 
15:30 
Forsidefruer (3) 
16:30 
Familien fra Bryggen (5) 
17:30 
Danmarks modigste (2) 
18:30 
Meet the Fockers

Amerikansk komedie fra 2004
21:00 
Da Vinci Mysteriet

Amerikansk thriller fra 2006
00:00 
Flight of the Phoenix

Amerikansk actionfilm fra 2004
03:10 
Parental Guidance

Amerikansk komedie fra 2012
04:50 
Revenge 3 (15) 
Kanal 5
06:00 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
06:50 
Hverdagens helte (7) 
07:15 
Sp√łgelsesj√¶gerne (6) 
08:00 
The Tomorrow People (12) 
08:50 
De beskidte helte (2) 
09:35 
De beskidte helte (3) 
10:30 
Sp√łgelsesj√¶gerne (8) 
11:30 
Special Victims Unit (299) 
12:25 
Special Victims Unit (300) 
13:20 
CSI (331) 
14:10 
CSI (332) 
15:05 
Big Bang Theory (73) 
15:35 
Big Bang Theory (74) 
16:00 
Big Bang Theory (75) 
16:30 
Big Bang Theory (76) 
17:00 
Big Bang Theory (77) 
17:30 
Big Bang Theory (78) 
18:00 
Big Bang Theory (79) 
18:30 
Big Bang Theory (80) 
19:00 
Svindlerjagt (7) 
20:00 
Spartan (6) 
21:00 
The Guardian

Amr. actiondrama fra 2006
23:55 
Med Livet som Indsats

Amr. action. fra 2012
03:00 
Blindspot (23) 
03:40 
CSI (250) 
03:55 
Blindspot (24) 
DR2

DR2

09:00 
Tidens Tegn 
09:55 
DR2 Live: SFs Landsm√łde 
12:40 
Det vilde Frankrig (1:2) 
13:30 
Det vilde Frankrig (2:2) 
14:15 
Husker du - Rockens sorte f√•r 
14:20 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger 
15:05 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger - Afgang 
15:10 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger 
15:55 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger - I luften 
16:00 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger 
16:50 
Temal√łrdag: En verden p√• vinger - Ankomst 
17:40 
Guldkysten

Dansk drama fra 2015
19:30 
Temal√łrdag: Anne & Anders p√• De Vestindiske √ėer 
21:30 
Temal√łrdag: Danmarks tabte paradis - salget af De Vestindiske √ėer 
22:30 
Deadline 
23:00 
JERSILD om TRUMP 
23:30 
Amistad

Amerikansk storfilm fra 1997
03:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
06:20 
Kongen af Queens (206) 
06:45 
Kongen af Queens (207) 
07:10 
2 Broke Girls (84) 
07:40 
2 Broke Girls (85) 
08:05 
Batman 
08:35 
Batman 
09:05 
Dybvaaaaad! 
09:40 
Stjernekigger 
10:15 
Stjernekigger 
10:45 
Comedy Fight Club 3 - udfordringen 
11:35 
Comedy Fight Club 3 - udfordringen 
12:20 
American Dad (9) 
12:45 
American Dad (10) 
13:15 
American Dad (11) 
13:45 
Kingpin - keglernes konge

Amr. komedie fra 1996
15:40 
The Truman Show

Amr. komediedrama fra 1998
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
17:20 
Dybvaaaaad! 
17:50 
Dybvaaaaad! 
18:30 
Dybvaaaaad! 
19:05 
Venner (34) 
19:35 
Venner (35) 
20:05 
Dybvaaaaad! 
20:40 
Dybvaaaaad! 
21:20 
Natholdet 
21:50 
Natholdet 
22:25 
Christian Fuhlendorff - "For at g√łre en kort historie lang" 
23:55 
2012

Amr. actiondrama fra 2009
03:35 
Stand-up Live at The Apollo 
04:25 
Golden Boy (12) 
TV3plus
06:00 
Drive 1 (2) 
06:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Kvalifikation 
09:00 
Senna

Britisk dokumentar fra 2010
11:05 
Numbers (9) 
12:00 
Numbers (10) 
13:00 
Numbers (11) 
14:00 
Numbers (12) 
15:00 
Numbers (13) 
16:00 
Numbers (14) 
17:00 
Simpsons (3) 
17:30 
Transformers: Age of Extinction

Amerikansk action/sci-fi eventyr fra 2014
21:00 
D√łdens karteller

Amerikansk Oscarnomineret thriller fra 1994
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:55 
The Sum of All Fears

Amerikank thriller fra 2002
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
03:05 
Aliens vs. Predator: Requiem

Amerikansk science fiction-film fra 2007
03:35 
Drive 1 (3) 
04:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Kvalifikation 
6'eren
06:10 
Mythbusters (230) 
07:05 
Fire in the Hole (Demolitin Ranch) 
08:55 
Bering Sea Gold (8) 
10:50 
Tanked (19) 
11:50 
Tanked (20) 
12:40 
Two and a Half Men (90) 
13:05 
Two and a Half Men (91) 
13:35 
Two and a Half Men (92) 
14:00 
Two and a Half Men (93) 
14:35 
Two and a Half Men (94) 
15:05 
Hidalgo

Amr. actionwestern fra 2004
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: Sverige - Hviderusland 
20:00 
Two and a Half Men (95) 
20:30 
Fodbold: VM Kvalifikation: Portugal - Ungarn 
23:00 
Fodbold: VM Kvalifikation - H√łjdepunkter 
23:30 
Desperat valg

Amr. actionfilm fra 1996
03:10 
Criminal Minds (38) 
04:05 
What happened next (2) 
TV2 Sport
06:25 
NBA: Charlotte Hornets-Cleveland Cavaliers 
07:30 
NBA: Charlotte Hornets-Cleveland Cavaliers 
08:40 
Langrend: Ski Classics, direkte 
11:20 
Tennis: WTA - Miami 
13:20 
Tennis: WTA - Miami 
15:20 
Cykling: Volta a Catalunya - 6. etape, direkte 
17:20 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
18:00 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
19:55 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
20:30 
NBA: Los Angeles Clippers-Utah Jazz, direkte 
21:50 
NBA: Los Angeles Clippers-Utah Jazz, direkte 
23:00 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
01:00 
SuperMatchen: FC Midtjylland - Randers (k) 
01:40 
SuperMatchen: FC Midtjylland - Randers (k) 
03:30 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
11:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
13:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Tr√¶ning 
14:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Kvalifikation 
16:00 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
16:45 
H√•ndbold: Optakt til EHF Cup 
16:55 
H√•ndbold: GOG H√•ndbold - Saint-Raphael (m) 
18:55 
H√•ndbold: Porto-HC Midtjylland 
20:40 
H√•ndbold: HBC Nantes - Paris Saint-Germain (m) 
22:30 
Motorsport: MotoGP - Qatars Grand Prix - Kvalifikation 
00:05 
NHL: St. Louis Blues-Calgary Flames 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Kokkenes Kamp (303) 
06:30 
Husejere p√• boligjagt 2 (18) 
07:15 
Hestons overv√¶ldende verden (5) 
08:05 
Hestons overv√¶ldende verden (6) 
09:00 
Briternes bedste bageri 2 (19) 
10:00 
Briternes bedste bageri 2 (20) 
11:00 
New Yorks personlige tr√¶nere (7) 
12:00 
New Yorks personlige tr√¶nere (8) 
13:05 
Skyldig i mord?

Canadisk drama fra 2013
15:00 
Masterchef USA (11) 
16:00 
Masterchef USA (12) 
17:00 
Betagende byggeprojekter (4) 
18:00 
Ellens M√łbeldesignere (6) 
19:00 
Jamie Olivers opskrift p√• et sundt liv (6) 
20:00 
Frankie and Alice

Amerikansk biografisk drama fra 2010
22:15 
The Lovely Bones

Amerikansk/britisk/New zealandsk thriller fra 2009
01:00 
Min beskidte hemmelighed (7) 
03:00 
Cold Justice (16) 
03:50 
Cold in July

Amerikansk/fransk krimithriller fra 2014
Kanal 4
06:35 
P√• nye boligeventyr (53) 
07:25 
Selvbyggerne: Dr√łmmehuset (23) 
08:15 
Tvins Homeshopping 
09:15 
Pretty Little Liars (85) 
10:00 
Cougar Town (98) 
10:30 
Cougar Town (99) 
11:00 
Cougar Town (100) 
11:25 
Cougar Town (101) 
11:55 
American Housewife (12) 
12:25 
Trophy Wife (1) 
12:50 
For Better or for Worse

Amr. komedie fra 2014
14:40 
Tre Mand og en Baby

Amr. komedie fra 1987
16:50 
Tre Mand og en lille Dame

Amr. komedie fra 1990
19:00 
De unge m√łdre (496) 
20:00 
Oraklerne (2) 
21:00 
The Women

Amr. dramakomedie fra 2008
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
23:15 
48 Hours (41) 
00:10 
48 Hours (42) 
01:15 
Breaking Up 
03:00 
Betrayal (8) 
03:50 
Betrayal (9) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (2) 
06:25 
Baggage Battles (1) 
06:55 
Chasing Classic Cars (12) 
07:20 
Salvage Hunters (8) 
08:15 
Chasing Classic Cars (12) 
08:40 
Chasing Classic Cars (13) 
09:05 
Overhaulin' (7) 
10:00 
Street Outlaws (3) 
11:00 
Yukon Men (16) 
12:00 
Yukon Men (1) 
13:00 
Yukon Men (2) 
14:00 
Yukon Men (3) 
15:00 
Yukon Men (4) 
16:00 
Alaskan Bush People (15) 
17:00 
Alaskan Bush People (16) 
18:00 
Alaskan Bush People (1) 
19:00 
Wheeler Dealers (1) 
20:00 
Fast N' Loud (11) 
21:00 
Alaskan Bush People (22) 
22:00 
Alaska: The Last Frontier (17) 
23:00 
Moonshiners (12) 
00:00 
Blood Feuds (6) 
01:00 
Mythbusters (13) 
03:00 
Dual Survival (4) 
03:55 
Fast N' Loud (11) 
04:45 
Kindig Customs (11) 
TV2 Charlie
06:35 
Fire kvinder og en begravelse (23) 
07:30 
Hall√łj p√• hotellet 
08:30 
Kommiss√¶r Rex (81) 
09:25 
Kommiss√¶r Rex (82) 
10:20 
Kommiss√¶r Rex (83) 
11:20 
Kommiss√¶r Rex (84) 
12:15 
Kommiss√¶r Rex (85) 
13:15 
K√¶rlighed kender ingen alder (1) 
14:15 
The Girl

Britisk drama fra 2012
15:55 
Danielle Steel - Tana

Amr. drama fra 1996
17:30 
Rebus - Vidnets h√¶vn (7) 
18:50 
Sp√łrg Charlie 
19:40 
Robin Pilchers En ny begyndelse

Engelsk-tysk romantisk drama fra 2007
21:15 
Britain's Got Talent 
22:35 
Britain's Got Talent 
23:05 
Verden har talent 
23:35 
Syng og g√¶t 
00:40 
Chuck Berry live fra Belgien 
01:15 
Sommersang i Mariehaven 
03:30 
Sp√łrg Charlie 
04:15 
√Ürligt og k√¶rligt 
04:35 
Godnat 
Eurosport
07:00 
CYKLING: GP E3 
07:45 
CYKLING: Katalonien Rundt 
08:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
09:45 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
11:45 
CYKLING: Katalonien Rundt 
12:30 
CYKLING: GP E3 
13:00 
FODBOLD: Venskabskamp 
14:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
15:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
17:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
18:45 
SNOWBOARD: FIS World Cup fra Spindleruv Mlyn, Tjekkiet 
19:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
20:00 
FODBOLD: MLS, USA 
22:00 
FODBOLD: MLS, USA 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
01:30 
CYKLING: GP E3 
04:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
04:05 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
Eurosport 2
07:00 
Skihop: World Cup 
08:30 
Cykling: Catalonien Rundt 
09:15 
Fodbold: U20 Venskabskamp 
10:30 
Cykling: Catalonien Rundt 
11:15 
Cykling: GP E3 
12:00 
Fodbold: U20 Venskabskamp 
13:00 
Dansk Fodbold Award '17 
15:30 
Skihop: World Cup 
16:30 
Snowboard: FIS World Cup 
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: Andorra-F√¶r√łerne 
20:00 
Fodbold: VM Kvalifikation - H√łjdepunkter 
20:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Bulgarien-Holland 
22:45 
Fodbold: VM Kvalifikation: Sverige - Hviderusland 
00:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Portugal - Ungarn 
03:35 
Fodbold: VM Kvalifikation: Belgien - Gr√¶kenland 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Glendale Shootout, The 
06:25 
Animal Cops Houston Three-Legged Achilles (Series 7) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 51 (Season 4) 
08:10 
I Almost Got Away With It Episode 44 (Season 4) 
09:30 
California Investigator Episode 13 (Season 3) 
10:00 
Judge Rinder Episode 9 
11:30 
Locator, The Episode 13 
13:00 
Disappeared Secrets Of A Son (Season 4) 
14:00 
Disappeared Game Over (Season 4) 
15:00 
Disappeared Wedding Ring, The (Season 4) 
16:00 
Murder Comes To Town Lurking In The Hollers (Season 2) 
17:00 
Murder Comes To Town Horror In The Heartland (Season 2) 
18:00 
Extreme Forensics Mined Over Matter 
19:00 
Extreme Forensics Shot In The Dark 
20:00 
Nowhere To Hide S2 Episode 2 
21:00 
Married With Secrets Yes, Master. 
22:00 
Evil Kin Episode 4 (Season 4) 
23:00 
Nightmare Next Door Hair Of The Dog (Season 5) 
00:00 
Long Island Serial Killer Part 1: People Magazine Investigates 
01:00 
Long Island Serial Killer Part 2: People Magazine Investigates 
03:00 
What Happened To Baby Lisa? People Magazine Investigates 
04:00 
Will: Family Secrets Revealed, The Estate Of Ritchie Valens, The (Season 2) 
DRK

DRK

08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens Sang 
08:30 
Gudstjeneste fra Alderslyst kirke i Silkeborg 
09:20 
DR K Klassisk: Verdensstjerne f√•r Sonnings musikpris (1:2) 
10:20 
S√• er der mad - Husmoderens martyrium (1:5) 
10:50 
Danske dr√łmme (6:10) 
11:50 
Kvit eller Dobbelt (1:8) 
12:50 
Monopolets Helte - Poul Nesgaard 
13:40 
Monopolets Helte - Gorm & Gregers 
14:30 
S√• hatten passer (3:12) 
15:00 
S√• hatten passer (4:12) 
15:30 
Hvorn√•r var det nu det var 
16:00 
Hov-Hov 
17:00 
Mig og Elvis (1:2) 
18:00 
Mig og Elvis (2:2) 
19:00 
Huset p√• Christianshavn (6) 
19:25 
Huset p√• Christianshavn (7) 
19:45 
F√łr S√łndagen 
19:55 
Dagens Sang 
20:00 
La Boheme - Opera fra Det Kgl. Teater 
21:55 
Et hus i Toscana

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2003
23:40 
L√¶rke m√łder Birgitte Hjort S√łrensen 
00:10 
Ung og smuk

Fransk drama fra 2013
01:40 
Barbara

Tysk drama fra 2012
04:20 
I skyggen 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans 
06:30 
Morgengymnastikken: Guns, graviditetstr√¶ning og flad mave 
07:00 
Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans 
07:30 
Morgengymnastikken: Guns, graviditetstr√¶ning og flad mave 
08:00 
24 timer p√• kloden (1:2) 
08:50 
Nilen: en livsfarlig ekspedition (4:4) 
09:35 
Hjernevasket: Abortmodstander 
10:20 
Hjernevasket: Trof√¶j√¶ger 
11:05 
Skam (1:11) 
11:25 
Skam (2:11) 
11:40 
Skam (3:11) 
11:55 
Skam (4:11) 
12:10 
Skam (5:11) 
12:25 
Skam (6:11) 
12:50 
Skam (7:11) 
13:10 
Skam (8:11) 
13:35 
Skam (9:11) 
13:55 
Skam (10:11) 
14:15 
Skam (11:11) 
14:50 
Pels, penge og pragt 
15:50 
Generation Hollywood (5:6) 
16:20 
Mit liv er stj√•let (3:6) 
16:50 
Fuckr med dn hjrne IV (3:8) 
17:20 
Smart People

Amerikansk komediedrama fra 2008
18:50 
Sada Vidoo (4:4) 
19:20 
Crazy Ex-Girlfriend II (4:13) 
20:00 
Fuckr med dn hjrne IV (2:8) 
20:30 
Med livet som indsats - Br√¶ndt levende 
21:00 
Foolproof

Canadisk actionthriller fra 2003
22:30 
The Brothers Bloom

Amerikansk komediedrama fra 2008
00:15 
American Psycho

Amerikansk drama fra 2000
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
01:50 
DR3 Dok: Er den for lille? 
04:10 
Fuckr med dn hjrne IV (3:8) 
04:40 
Tortur - B√łdler og ofre (1:4) 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Gurli Gris 
06:35 
Gurli Gris 
06:45 
Quizdyrene - Hesten Mika 
06:55 
Chuggington 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (23) 
07:30 
Peddersen og Findus: Det kattens √•r 
08:40 
Sol snart 6 √•r (1) 
08:45 
Sommeren med far (1) 
08:55 
Pippi Langstr√łmpe 
09:35 
Alfons √Öberg 
09:50 
Marie og Maria (2:6) 
10:05 
Marie og Maria (3:6) 
10:20 
Bella, Boris og Berta (1:3) 
10:45 
Kasper og Sofie (4) 
11:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (16) 
11:10 
Ramasjang Club - Mysteriedansen (3) 
11:25 
Det kongelige spektakel 
11:50 
Vilde venner II (10) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Rosa fra Rouladegade III (3) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (10) 
14:20 
Ramajetterne III (7) 
14:35 
Der var engang.... 
15:00 
Peter Kanin 
15:15 
Sikker & S√łn II (13) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Dora udforskeren (14) 
16:40 
Paw Patrol 
17:00 
Der var engang.... 
17:30 
Sigurds Bj√łrnetime 
18:00 
Jake og piraterne p√• √ėnske√łen 
18:25 
Tree Fu Tom 
18:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (3) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (4) 
19:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
04:00 
Ramasjang Mysteriet 
04:30 
S√łpapeg√łjernes √ł 
04:40 
Mit k√¶ledyr - hos dyrl√¶gen 
04:50 
G√¶t med Emil 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Bugged 
06:30 
Mig og min robot 
06:45 
Thunderbirds (19) 
07:05 
Thunderbirds (20) 
07:30 
Junglebanden 
07:40 
Junglebanden 
07:50 
Freaktown (13) 
08:05 
Freaktown (14) 
08:15 
Dragons (23) 
08:35 
Gumball IV (5) 
08:45 
Gumball IV (6) 
09:00 
Vildbassen 
10:20 
Ultra Factor - Del 1 
10:45 
Ultra Factor - Del 2 
11:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
11:15 
Zorro (26) 
11:35 
Hank Zipzer III (1) 
12:00 
Hank Zipzer III (2) 
12:25 
Hank Zipzer III (3) 
12:50 
Hank Zipzer III (4) 
13:15 
Hank Zipzer III (5) 
13:40 
Hank Zipzer III (6) 
14:05 
Hank Zipzer III (7) 
14:30 
Hank Zipzer III (8) 
14:55 
Hank Zipzer III (9) 
15:20 
Hank Zipzer III (10) 
15:45 
Hank Zipzer III (11) 
16:10 
Hank Zipzer III (12) 
16:35 
Hank Zipzer III (13) 
17:00 
Store N√łrd i milit√¶ret (3) 
17:20 
Store N√łrd i milit√¶ret (4) 
17:40 
Hollywoods vildeste dyr I (2) 
18:00 
MGP 2017 - M√łd vinderen Bastian 
18:30 
Ultras Sorte Kageshow II (1) 
19:00 
Bag Verden - med Tobias (3:6) 
19:45 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (2) - Leoparden 
20:00 
Spy Kids 4

I familieeventyret 'Spy Kids 4' er Marissa Cortez Wilson gift med en ber√łmt spion-j√¶ger, og hun er stedmor til Rebecca og Cecil som ikke er vilde med hende
National Geographic
Ingen Data
TV2 FRI
06:00 
Amat√łrkokke Down Under 
07:10 
Amat√łrkokke Down Under 
08:25 
Kirsties hjemmelavede hjem 
09:20 
Kirsties hjemmelavede hjem 
10:20 
Kirsties hjemmelavede hjem 
11:15 
Kirsties hjemmelavede hjem 
12:10 
Kirsties hjemmelavede hjem 
13:05 
Fantasifulde rum - √•rets bedste skur (UK) 
14:00 
Fantasifulde rum - √•rets bedste skur (UK) 
14:55 
Fantasifulde rum - √•rets bedste skur (UK) 
15:45 
Fantasifulde rum - √•rets bedste skur (UK) 
16:40 
Fantasifulde rum - √•rets bedste skur (UK) 
17:35 
Krejlerkongen 
18:10 
Krejlerkongen 
18:50 
Krejlerkongen 
19:25 
Krejlerkongen 
19:55 
Min hund er klogere end din 
20:50 
Vildt sjov med dyr 
21:20 
Grin med os - sjovere end politiet tillader 
22:15 
Grin med os - bedstemor med slaw i 
23:00 
Rablende dyr 
23:15 
Terminalen

Amr. drama fra 2004
01:25 
Det lille auktionshus 
03:15 
Havemagasinet 
03:50 
Giv os haven tilbage 
04:55 
Hall√łj p√• godset 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
15:55 
Fodbold: Liverpool Legends-Real Madrid Legends 
16:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
18:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
18:55 
H√•ndbold: TVB Lemgo - Rhein-Neckar L√∂wen (m) 
20:45 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
03:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 22:58 Dato: 24-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?