Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Havestafetten (4:12) 
06:40 
Spis og spar II (7:8) 
07:25 
Jagerpiloterne (1:5) 
08:10 
De flyvende l√¶ger (160:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (161:224) 
09:40 
Vores egen zoo (6:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (180) 
11:15 
Antikkrejlerne (181) 
12:00 
Bonder√łven 2009 (18) 
12:30 
Kender Du Typen? (1:8) 
13:15 
Hammerslag 2012 (8) 
13:50 
Columbo: Dr√¶b mig, elskede 
15:25 
Hun s√• et mord (151) 
16:10 
Hun s√• et mord (152) 
16:55 
Jordemoderen IV (6:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (17:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Hammerslag (10:10) 
20:45 
Spild af dine penge 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet: Kan du h√łre hvad jeg siger? 
22:20 
Sporten 
22:30 
Rebecka Martinsson: Indtil din vrede er ovre

Svensk krimi fra 2017 efter √Ösa Larssons roman
00:00 
Whitechapel IV (5:6) 
00:45 
Water Rats (174:177) 
01:25 
Water Rats (175:177) 
02:10 
Spooks (68) 
03:00 
Dahlg√•rds Tivoli (7:8) 
03:30 
Hammerslag 2012 (3) 
04:00 
Bidt af naturen (9) 
04:30 
√ėnskehaven (3:7) 
TV2

TV2

06:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
06:30 
Go' morgen Danmark 
12:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
12:30 
Regionale nyheder 
12:40 
Han, hun og haven 
13:15 
Loppe Deluxe 
13:50 
Krejlerkongen 
14:20 
Krejlerkongen 
14:55 
Gr√¶nsepatruljen 
15:25 
Gr√¶nsepatruljen 
15:55 
CPH Lufthavnen 
16:25 
CPH Lufthavnen 
17:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
17:16 
Regionale nyheder 
17:25 
Go' aften Danmark 
17:55 
Dit for√•rsvejr 
18:00 
Nyhederne 
18:20 
Regionale nyheder 
18:25 
Go' aften Danmark 
19:00 
Nyhederne 
19:30 
Regionalprogram 
20:00 
St√łrst 
20:50 
BS & √¶gteskabspr√łven 
21:35 
Grand Danois 
22:00 
Nyhederne, Sporten og Vejret 
22:27 
Regionale nyheder 
22:45 
Korpset (UK) 
23:40 
Holder lov og orden 
00:10 
Holder lov og orden 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:20 
Gr√¶nsepatruljen 
01:50 
Blue Bloods (101) 
02:40 
Blue Bloods (100) 
03:25 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Cristela (9) 
06:25 
Venskaber og l√łgne (7) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (6) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (7) 
09:05 
Luksusf√¶lden 10 (6) 
10:00 
Amalies verden (6) 
11:00 
MasterChef 2015 - Danmarks st√łrste madtalenter (4) 
12:00 
Til middag hos 2017 (1) 
13:00 
The Kardashians (9) 
14:00 
The Kardashians (10) 
15:00 
Amalies verden 2 (1) 
16:05 
Luksusf√¶lden 10 (7) 
17:00 
Med kniven for struben (5) 
18:00 
Til middag hos 2017 (1) 
19:00 
Til middag hos 2017 (2) 
20:00 
Luksusf√¶lden 
21:00 
Mit plastikmareridt (13) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (28) 
22:45 
Familien fra Bryggen (9) 
23:45 
Dating Naked (10) 
00:45 
That's My Boy

Amerikansk komedie fra 2012
02:50 
NCIS 2 (37) 
03:35 
NCIS 2 (38) 
04:20 
Allegiance (6) 
Kanal 5
På gensyn i morgen
DR2

DR2

07:00 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
07:25 
Moderne mirakler (5:6) 
07:55 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
08:25 
Multikulturens fallit 
09:20 
Magtens netv√¶rk i Moskva 
10:05 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
10:30 
√ėjenvidne - Mexico (1:4) 
10:55 
De usynlige ofre 
11:20 
Kina om Kina (1:8) 
11:50 
Moderne mirakler (5:6) 
12:20 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
12:50 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
13:15 
1982 - det er historie nu! (1:20) 
13:35 
1983 - det er historie nu! (2:20) 
14:00 
1984 - det er historie nu! (3:20) 
14:25 
Nordens truede dyr (3:6) 
15:10 
I nomadernes fodspor: Sibirien 
16:05 
Kongehuset (2:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Supers√¶d 
19:10 
100-√•rige bag rattet 
20:00 
En fransk landsby (2:2) 
20:45 
Dokumania: Vinfup for millioner 
22:10 
Da Tom Waits ramte S√łborg 
22:30 
Deadline 
23:00 
Emmanuel Macron - Frankrigs n√¶ste pr√¶sident? 
23:55 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
00:25 
Evergladesumpene 
01:05 
D√łdsrytterens dr√łm 
01:35 
M√¶ndene i skyggen (1:3) 
03:15 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
06:20 
Batman 
06:45 
Batman 
07:15 
Dybvaaaaad! 
07:45 
Dybvaaaaad! 
08:20 
zHit-paraden: De st√łrste hystader 
08:55 
2 Broke Girls (109) 
09:20 
2 Broke Girls (110) 
09:50 
New Girl (88) 
10:20 
New Girl (89) 
10:45 
Beverly Hills 90210 (49) 
11:40 
Beverly Hills 90210 (50) 
12:35 
Desperate Housewives (36) 
13:25 
Desperate Housewives (37) 
14:15 
Dybvaaaaad! 
14:45 
Dybvaaaaad! 
15:15 
N√łrgaards netfix 
15:45 
American Dad (13) 
16:15 
American Dad (14) 
16:45 
Kongen af Queens (74) 
17:15 
Kongen af Queens (75) 
17:40 
Klovn 
18:15 
Klovn 
18:45 
Venner (60) 
19:15 
Venner (61) 
19:45 
Dybvaaaaad! 
20:20 
Dybvaaaaad! 
20:45 
Klovn 
20:50 
Klovn 
21:20 
Klovn 
21:25 
Klovn 
22:00 
Thomas Hartmanns Jokebox (1:2) 
22:50 
Thomas Hartmanns Jokebox (2:2) 
23:50 
Simon Talbots sketch show 
00:20 
Dybvaaaaad! 
00:55 
Dybvaaaaad! 
01:25 
The Late Late Show with James Corden 
02:10 
Batman 
02:40 
Batman 
03:10 
Kongen af Queens (68) 
03:40 
Kongen af Queens (69) 
04:05 
Billy on the Street 
04:35 
The Following (24) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (12) 
06:45 
Chicago P.D. (13) 
07:30 
How I Met Your Mother 5 (17) 
08:00 
How I Met Your Mother 5 (18) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (19) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (20) 
09:30 
Rizzoli & Isles (6) 
10:25 
Bones 4 (67) 
11:20 
Bones 4 (68) 
12:10 
Numbers (3) 
13:05 
Numbers (4) 
14:00 
Hawaii Five-0 4 (5) 
15:00 
Hawaii Five-0 4 (6) 
16:00 
NCIS 7 (11) 
17:00 
NCIS 7 (12) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 5 (2) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 5 (3) 
20:00 
Fodbold: Optakt til Premier League 
20:45 
Fodbold: Chelsea-Southampton 
23:00 
The Bank Job

Britisk kriminaldrama fra 2008
01:15 
Simpsons 22 (15) 
01:45 
Simpsons 22 (16) 
02:15 
Simpsons 22 (11) 
02:40 
Simpsons 22 (12) 
03:05 
Ridiculousness (17) 
03:25 
Ridiculousness (18) 
03:50 
The Americans 2 (8) 
04:40 
The Americans 1 (9) 
6'eren
På gensyn i morgen
TV2 Sport
08:00 
NBA: Portland Trail Blazers-Golden State Warriors, Playoff 
09:05 
NBA: Portland Trail Blazers-Golden State Warriors, Playoff 
10:20 
H√•ndboldMatchen: FC Midtjylland-K√łbenhavn (k) 
11:05 
H√•ndboldMatchen: FC Midtjylland-K√łbenhavn (k) 
12:00 
Tennis: WTA - Stuttgart, direkte 
14:00 
Tennis: WTA - Stuttgart, direkte 
16:00 
Tennis: WTA - Stuttgart, direkte 
18:00 
H√•ndboldMatchen: Studiet 
18:20 
H√•ndboldMatchen: Bjerringbro-Silkeborg - Esbjerg (m), direkte 
19:10 
SportsCenter: Update 
19:15 
H√•ndboldMatchen: Bjerringbro-Silkeborg - Esbjerg (m), direkte 
20:05 
H√•ndboldMatchen: Studiet 
20:20 
H√•ndboldMatchen: Semifinale (k), direkte 
21:15 
SportsCenter: Update 
21:20 
H√•ndboldMatchen: Semifinale (k), direkte 
22:15 
H√•ndboldMatchen: Studiet 
22:45 
H√•ndboldMatchen: Bjerringbro-Silkeborg - Esbjerg (m) 
23:30 
H√•ndboldMatchen: Bjerringbro-Silkeborg - Esbjerg (m) 
00:15 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
00:50 
SportsDok: P√• toppen i Nyk√łbing 
01:30 
NBA: Playoff, direkte 
02:50 
NBA: Playoff, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
10:00 
Fodbold: AGF-AaB 
12:00 
Fodbold: Finale UEFA Youth League - TBA 
14:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
14:30 
Fodbold: AGF-AaB 
16:30 
Fodbold: Superliga XL 
18:00 
Fodbold: Rundt om runden 
18:40 
Fodbold: Hamburger SV-Borussia M√∂nchengladbach 
20:40 
Fodbold: Borussia M√∂nchengladbach-Eintracht Frankfurt 
22:45 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
23:45 
Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Martin Braithwaite 
00:15 
Fodbold: Borussia M√∂nchengladbach-Eintracht Frankfurt 
02:15 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Hell's Kitchen USA (7) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (11) 
07:35 
Dr√łmmeboliger 4 (17) 
08:30 
Hospitalet (5) 
09:00 
Ekstreme samlere (6) 
10:00 
Dr. Phil (2482) 
11:00 
Dr. Phil (2508) 
12:00 
Ekstreme samlere (7) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (4) 
14:00 
Jamies australske kokkeskole (5) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (5) 
16:00 
Huse for millioner Miami (6) 
17:00 
Depotj√¶gerne (9) 
17:30 
Depotj√¶gerne (10) 
18:00 
Undercover Boss 2 (7) 
19:00 
Undercover Boss 2 (8) 
20:00 
Depotj√¶gerne (11) 
20:30 
Depotj√¶gerne (12) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (6) 
22:00 
Du burde g√• til l√¶gen (1) 
22:35 
Du burde g√• til l√¶gen (2) 
23:05 
Huse for millioner Miami (7) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (2) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (3) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (17) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (4) 
02:55 
Til d√łden dem skiller (5) 
03:45 
Til d√łden dem skiller (6) 
04:30 
Witches of East End 1 (5) 
Kanal 4
På gensyn i morgen
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (7) 
06:25 
Auction Hunters (4) 
06:55 
Auction Hunters (5) 
07:20 
Tanked (16) 
08:15 
Dual Survival (4) 
09:05 
Wheeler Dealers (12) 
10:00 
Fast N' Loud (5) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
Moonshiners (4) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (14) 
15:00 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (13) 
15:30 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (14) 
16:00 
Chasing Classic Cars (7) 
16:30 
Chasing Classic Cars (8) 
17:00 
Mythbusters (226) 
18:00 
Wheeler Dealers (13) 
19:00 
Fast N' Loud (17) 
20:00 
The Wheel (5) 
21:00 
Parker Schnabel And The Gold Rush Trail (2) 
22:00 
The Last Kingdom (2) 
23:00 
The Wheel (6) 
00:00 
Alaska: The Last Frontier (15) 
01:00 
Parker Schnabel And The Gold Rush Trail (2) 
02:00 
The Last Kingdom (2) 
03:00 
Naked And Afraid (4) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
06:30 
For himlens skyld (56) 
07:25 
Skadestuen i Holby (212) 
08:20 
Doktor Kleist (49) 
09:20 
Doktor Kleist (50) 
10:15 
Doc Martin (21) 
11:10 
Bjergl√¶gen (108) 
12:05 
Bjergl√¶gen (109) 
12:55 
Kommiss√¶r Rex (107) 
13:50 
Blue Bloods (96) 
14:40 
Fornyet mistanke (68) 
15:40 
Fornyet mistanke (69) 
16:40 
Sm√• og store synder (305) 
17:35 
Sm√• og store synder (306) 
18:25 
Rablende reklamer 
18:35 
Rablende reklamer 
18:55 
Sp√łrg Charlie 
19:30 
Sp√łrg Charlie 
20:00 
Fint skal det v√¶re (23) 
20:40 
Agatha Christie: Mord i tre akter

amr./engelsk krimi-drama fra 1986
22:20 
Hvem vil v√¶re million√¶r? 
23:10 
Talkshowet Meyerheim 
00:00 
Murdoch Mysterierne (129) 
00:50 
Skadestuen i Holby (213) 
01:35 
Godnat 
Eurosport
06:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
08:30 
CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien 
09:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
09:30 
FODBOLD: MLS, USA 
10:00 
FODBOLD: MLS, USA 
11:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
14:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
15:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
18:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:30 
MOTORSPORT: Blancpain Endurance Series fra Monza, Italien 
00:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
01:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
01:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
03:00 
FODBOLD: MLS, USA 
04:00 
CYKLING: Romandiet Rundt 
Eurosport 2
Ingen Data
ID

ID

Ingen Data
DRK

DRK

06:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (2:6) 
07:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (3:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:26 
Dagens sang 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Madsen & Co. (6:32) 
10:00 
Madsen & Co. (7:32) 
10:30 
Solens mad (1:6) 
10:55 
Solens mad (2:6) 
11:25 
Historier p√• vej (5:6) 
12:05 
Historier p√• vej (6:6) 
12:45 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (1:2) 
13:25 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (2:2) 
14:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:05 
Programmer som forandrede TV (6:8) 
15:35 
Programmer som forandrede TV (7:8) 
16:05 
Danske Mad Men: Cowey 
16:35 
Fra bagg√•rd til big business (1:5) 
17:15 
Fra Bagg√•rd til big business (2:5) 
17:55 
Rolling Stones i eksil 
18:55 
Ghita N√łrby "Den lille Vilde" 
19:56 
Dagens sang 
20:00 
DR Dokumentar - Grevinden p√• tredje 
21:00 
Det Kongelige Teater - Backstage (4:6) 
21:30 
L√¶rke m√łder Bodil J√łrgensen 
22:00 
Natbio: Skyerne over Sils Maria

Fransk drama fra 2014
23:55 
Viceværten

Prisvindende dansk spillefilm fra 2012
01:20 
Betty Blue

Fransk romantisk drama fra 1986
03:15 
Det var i maj (12:20) 
04:10 
Det var i maj (13:20) 
04:59 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
08:30 
Generation Hollywood (2:6) 
08:55 
Generation Hollywood (3:6) 
09:25 
Min klimakamp (1:5) 
09:55 
Ice Road Truckers VIII (3:12) 
10:40 
What on Earth (6:6) 
11:20 
P√• Gr√¶nsen: Sk√łnhed (8:10) 
11:50 
Martin uden X (4:4) 
12:20 
The Graham Norton Show 
13:05 
The Graham Norton Show 
13:50 
On the Road

Fransk-amerikansk drama fra 2012
16:05 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (5:6) 
16:45 
Kroppens mysterier (4:4) 
17:40 
Irina - En Diva Vender Hjem (1:4) 
18:10 
Min klimakamp (2:5) 
18:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:20 
Family Guy 
19:40 
Family Guy 
20:05 
Gift ved f√łrste blik USA III (2:15) 
21:30 
Petra elsker sig selv (4:8) 
22:00 
Monte Carlo

Amerikansk komedie fra 2011
23:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:25 
Alene i vildmarken USA II (6:15) 
01:05 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (5:6) 
01:50 
Den tasmanske dj√¶vle√ł (1:3) 
02:45 
Generation Hollywood (4:6) 
03:10 
Generation Hollywood (5:6) 
03:40 
Nuttet Om Natten 
04:40 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Sol snart 6 √•r (5) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang II (7) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (4) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet V (10) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:15 
Vilde venner II (4) 
09:35 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus i Nepal (4) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (24) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Elefantvask (10) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (9) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (5) 
14:20 
Sprinter Galore (7) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Ring til Ramasjang II (4) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (4) 
16:30 
Morten Skildpadde (4) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Vilde venner III (7) 
17:20 
Quizdyrene - Grisen Prop 
17:35 
Kevin og farfar (2) 
17:40 
Regnbuefamilien (3) 
17:45 
Min oldefars historier - Piratskibet 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Sofus (8) 
18:45 
Motor Mille p√• cirkustur (1) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (1) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (15) 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (32) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Han drukner! (103) 
07:20 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (35) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Store N√łrd i Jordan (4) 
08:45 
Dansk hulebyg (2:10) 
09:15 
Conrad og Bernhard 
09:30 
Conrad og Bernhard 
09:40 
Drenger√łv (1) 
10:00 
Lokummet Br√¶nder II (6) 
10:20 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (6) 
10:40 
KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr 
10:55 
Nicolines Quiz - Drenge og piger 
11:10 
Lou 
11:20 
Lou 
11:35 
Venskaberen (2) 
11:55 
Designpigerne - Outfit of the Day (6) 
12:10 
Verdens bedste quiz I (6) 
12:25 
Ultras Dance Crew (11) - Foto shoot (2:2) Strike a pose 
12:45 
Madlaboratoriet (6) 
13:10 
Dagens ret: B√łf med pommes og dip 
13:20 
Ultras bedste id√© (3) 
13:35 
Klassen - Sukkerchok (1) 
13:45 
Klassen - Det f√łrste kys (2) 
13:55 
Riisings flotte talkshow II (2) 
14:25 
Pendlerkids III (4) 
14:40 
Pendlerkids III (5) 
15:00 
The Next Step II (32) 
15:20 
Braceface (20) 
15:45 
Mission: Eftersidning II (9) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Thunderbirds (1) 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Klassen - Han drukner! (103) 
17:50 
Klassen - Red verden (104) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (32) 
18:30 
S√łd, nuttet og i fare - Duen fra Virum (4) 
18:45 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hummer (4) 
19:00 
Backstage II (1) 
19:15 
Backstage II (2) 
19:30 
Alle sammen sammen I (6) 
19:55 
Wolfblood II (6) 
20:20 
Wolfblood Uncovered (6) 
20:30 
Unik (6) 
21:00 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (6) - Krabben 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (1) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (7) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (4) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (4) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
16:00 
Ekspedition til Mars (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
M√łdet med Pluto (1) 
21:00 
Genius - Einstein (1) 
22:00 
Ansigt til ansigt med: (3) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
01:00 
Drugs Inc. (7) 
02:00 
M√łdet med Pluto (1) 
03:00 
Genius - Einstein (1) 
04:00 
Ansigt til ansigt med: (3) 
TV2 FRI
06:35 
Byg et liv p√• landet 
07:25 
Byg et liv p√• landet 
08:15 
Havemagasinet 
08:50 
Havemagasinet 
09:25 
Sm√• dr√łmmehaver med Monty Don 
10:30 
Havegl√¶der 
11:25 
Havegl√¶der 
12:25 
Bolighj√¶lp p√• vej 
13:15 
Bolighj√¶lp p√• vej 
14:10 
R√•d til dit hus 
15:15 
R√•d til dit hus 
16:25 
Masterchef (UK) 
17:35 
Masterchef (UK) 
18:45 
Krejlerkongen 
19:20 
Krejlerkongen 
19:55 
Location, Location, Location 
20:40 
En have i gave 
21:30 
I haven med Dronningen 
22:05 
Krejlerkongen 
22:40 
Krejlerkongen 
23:20 
I haven med Anja 
23:55 
I haven med Anja 
00:30 
Havemagasinet 
01:05 
Havemagasinet 
01:45 
Sm√• dr√łmmehaver med Monty Don 
02:50 
Frihuset 
TV3 sport 2
08:45 
Fodbold: Finale UEFA Youth League - TBA 
11:05 
Tennis: Barcelona Open (m) 
19:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
19:40 
Basketball: Fenerbahce-Panathinaikos 
21:45 
eSport: eSportsCenter 
22:45 
Fodbold: Premier League Netbusters 
23:15 
Fodbold: Chelsea-Southampton 
01:15 
Fodbold: Premier League Netbusters 
01:45 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 01:01 Dato: 25-04-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?