Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Havestafetten (4:12) 
06:40 
Spis og spar II (7:8) 
07:25 
Jagerpiloterne (1:5) 
08:10 
De flyvende l√¶ger (160:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (161:224) 
09:40 
Vores egen zoo (6:6) 
10:30 
Antikkrejlerne (180) 
11:15 
Antikkrejlerne (181) 
12:00 
Bonder√łven 2009 (18) 
12:30 
Kender Du Typen? (1:8) 
13:15 
Hammerslag 2012 (8) 
13:50 
Columbo: Dr√¶b mig, elskede 
15:25 
Hun s√• et mord (151) 
16:10 
Hun s√• et mord (152) 
16:55 
Jordemoderen IV (6:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (17:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Hammerslag (10:10) 
20:45 
Spild af dine penge 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sundhedsmagasinet: Kan du h√łre hvad jeg siger? 
22:20 
Sporten 
22:30 
Rebecka Martinsson: Indtil din vrede er ovre

Svensk krimi fra 2017 efter √Ösa Larssons roman
00:00 
Whitechapel IV (5:6) 
00:45 
Water Rats (174:177) 
01:25 
Water Rats (175:177) 
02:10 
Spooks (68) 
03:00 
Dahlg√•rds Tivoli (7:8) 
03:30 
Hammerslag 2012 (3) 
04:00 
Bidt af naturen (9) 
04:30 
√ėnskehaven (3:7) 
TV2

TV2

00:10 
Holder lov og orden 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:20 
Gr√¶nsepatruljen 
01:50 
Blue Bloods (101) 
02:40 
Blue Bloods (100) 
03:25 
Airport 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Cristela (9) 
06:25 
Venskaber og l√łgne (7) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (6) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (7) 
09:05 
Luksusf√¶lden 10 (6) 
10:00 
Amalies verden (6) 
11:00 
MasterChef 2015 - Danmarks st√łrste madtalenter (4) 
12:00 
Til middag hos 2017 (1) 
13:00 
The Kardashians (9) 
14:00 
The Kardashians (10) 
15:00 
Amalies verden 2 (1) 
16:05 
Luksusf√¶lden 10 (7) 
17:00 
Med kniven for struben (5) 
18:00 
Til middag hos 2017 (1) 
19:00 
Til middag hos 2017 (2) 
20:00 
Luksusf√¶lden 
21:00 
Mit plastikmareridt (13) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (28) 
22:45 
Familien fra Bryggen (9) 
23:45 
Dating Naked (10) 
00:45 
That's My Boy

Amerikansk komedie fra 2012
02:50 
NCIS 2 (37) 
03:35 
NCIS 2 (38) 
04:20 
Allegiance (6) 
Kanal 5
06:25 
Rod i k√łkkenet (21:24) 
07:10 
Rod i k√łkkenet (22:24) 
08:00 
Sp√łgelsesj√¶gerne (7) 
08:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (15) 
09:40 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Anni F√łnsby og Jens Werner (16) 
10:30 
Veronica Mars (62) 
11:25 
Veronica Mars (63) 
12:25 
Special Victims Unit (330) 
13:15 
CSI (28) 
14:10 
CSI (29) 
15:10 
CSI: New York (82) 
16:05 
CSI: New York (83) 
17:00 
Special Victims Unit (331) 
18:00 
Big Bang Theory (32) 
18:30 
Big Bang Theory (33) 
19:00 
Big Bang Theory (36) 
19:30 
Big Bang Theory (37) 
20:00 
CSI: Cyber (26) 
20:55 
Blindspot (31) 
21:55 
Blindspot (32) 
22:50 
Criminal Minds (41) 
23:50 
Criminal Minds (42) 
00:50 
House at the End of the Street

Amr. thriller fra 2012
02:50 
KRIMI5 
03:40 
KRIMI5 
04:30 
Hverdagens helte 
04:55 
Hverdagens helte 
DR2

DR2

07:00 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
07:25 
Moderne mirakler (5:6) 
07:55 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
08:25 
Multikulturens fallit 
09:20 
Magtens netv√¶rk i Moskva 
10:05 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
10:30 
√ėjenvidne - Mexico (1:4) 
10:55 
De usynlige ofre 
11:20 
Kina om Kina (1:8) 
11:50 
Moderne mirakler (5:6) 
12:20 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
12:50 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
13:15 
1982 - det er historie nu! (1:20) 
13:35 
1983 - det er historie nu! (2:20) 
14:00 
1984 - det er historie nu! (3:20) 
14:25 
Nordens truede dyr (3:6) 
15:10 
I nomadernes fodspor: Sibirien 
16:05 
Kongehuset (2:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Supers√¶d 
19:10 
100-√•rige bag rattet 
20:00 
En fransk landsby (2:2) 
20:45 
Dokumania: Vinfup for millioner 
22:10 
Da Tom Waits ramte S√łborg 
22:30 
Deadline 
23:00 
Emmanuel Macron - Frankrigs n√¶ste pr√¶sident? 
23:55 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
00:25 
Evergladesumpene 
01:05 
D√łdsrytterens dr√łm 
01:35 
M√¶ndene i skyggen (1:3) 
03:15 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:20 
Dybvaaaaad! 
00:55 
Dybvaaaaad! 
01:25 
The Late Late Show with James Corden 
02:10 
Batman 
02:40 
Batman 
03:10 
Kongen af Queens (68) 
03:40 
Kongen af Queens (69) 
04:05 
Billy on the Street 
04:35 
The Following (24) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (12) 
06:45 
Chicago P.D. (13) 
07:30 
How I Met Your Mother 5 (17) 
08:00 
How I Met Your Mother 5 (18) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (19) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (20) 
09:30 
Rizzoli & Isles (6) 
10:25 
Bones 4 (67) 
11:20 
Bones 4 (68) 
12:10 
Numbers (3) 
13:05 
Numbers (4) 
14:00 
Hawaii Five-0 4 (5) 
15:00 
Hawaii Five-0 4 (6) 
16:00 
NCIS 7 (11) 
17:00 
NCIS 7 (12) 
18:00 
NCIS: Los Angeles 5 (2) 
19:00 
NCIS: Los Angeles 5 (3) 
20:00 
Fodbold: Optakt til Premier League 
20:45 
Fodbold: Chelsea-Southampton 
23:00 
The Bank Job

Britisk kriminaldrama fra 2008
01:15 
Simpsons 22 (15) 
01:45 
Simpsons 22 (16) 
02:15 
Simpsons 22 (11) 
02:40 
Simpsons 22 (12) 
03:05 
Ridiculousness (17) 
03:25 
Ridiculousness (18) 
03:50 
The Americans 2 (8) 
04:40 
The Americans 1 (9) 
6'eren
06:40 
Moonshiners (7) 
07:30 
Flipping Ships (1) 
08:20 
Homeshopping 
09:20 
Bering Sea Gold (8) 
10:10 
Bering Sea Gold (9) 
11:15 
Homeshopping 
12:15 
Tanked (3) 
13:15 
Tanked (4) 
14:15 
Auction Hunters (7) 
14:40 
Auction Hunters (8) 
15:10 
Perception (34) 
16:05 
Perception (35) 
17:05 
Two and a half Men (115) 
17:35 
Two and a half men (116) 
18:05 
Human Target (25:25) 
19:05 
Human Target (1:25) 
20:00 
Person of Interest (93) 
21:00 
Criminal Minds (102) 
22:00 
Criminal Minds (103) 
22:55 
Big Bang Theory (139) 
23:25 
Big Bang Theory (140) 
23:55 
Person of Interest (93) 
00:50 
Resurrection (8) 
01:50 
Resurrection (9) 
02:45 
Trailblazers (5) 
03:35 
Trailblazers (6) 
04:25 
Aircrash Confidential (2) 
TV2 Sport
00:15 
H√•ndboldmagasinet: Kontra - Bents 
00:50 
SportsDok: P√• toppen i Nyk√łbing 
01:30 
SportsDok: Kongerne af Jyllandsringen 
02:00 
NBA: Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, playoff, direkte 
03:20 
NBA: Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, playoff, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
10:00 
Fodbold: AGF-AaB 
12:00 
Fodbold: Finale UEFA Youth League - TBA 
14:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
14:30 
Fodbold: AGF-AaB 
16:30 
Fodbold: Superliga XL 
18:00 
Fodbold: Rundt om runden 
18:40 
Fodbold: Hamburger SV-Borussia M√∂nchengladbach 
20:40 
Fodbold: Borussia M√∂nchengladbach-Eintracht Frankfurt 
22:45 
Fodbold: M√•l, m√•l, m√•l 
23:45 
Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Martin Braithwaite 
00:15 
Fodbold: Borussia M√∂nchengladbach-Eintracht Frankfurt 
02:15 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Hell's Kitchen USA (7) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (11) 
07:35 
Dr√łmmeboliger 4 (17) 
08:30 
Hospitalet (5) 
09:00 
Ekstreme samlere (6) 
10:00 
Dr. Phil (2482) 
11:00 
Dr. Phil (2508) 
12:00 
Ekstreme samlere (7) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (4) 
14:00 
Jamies australske kokkeskole (5) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (5) 
16:00 
Huse for millioner Miami (6) 
17:00 
Depotj√¶gerne (9) 
17:30 
Depotj√¶gerne (10) 
18:00 
Undercover Boss 2 (7) 
19:00 
Undercover Boss 2 (8) 
20:00 
Depotj√¶gerne (11) 
20:30 
Depotj√¶gerne (12) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (6) 
22:00 
Du burde g√• til l√¶gen (1) 
22:35 
Du burde g√• til l√¶gen (2) 
23:05 
Huse for millioner Miami (7) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (2) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (3) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (17) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (4) 
02:55 
Til d√łden dem skiller (5) 
03:45 
Til d√łden dem skiller (6) 
04:30 
Witches of East End 1 (5) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (16) 
06:50 
P√• nye boligeventyr (75) 
07:40 
Devious Maids (3) 
08:25 
Homeshopping 
09:25 
Devious Maids (4) 
10:15 
Mistresses (30:39) 
11:10 
Mistresses (31:39) 
12:05 
Singleliv (237) 
13:05 
Singleliv (238) 
14:05 
De unge m√łdre (457) 
15:00 
De unge m√łdre (458) 
16:00 
Ex'ernes kamp (9) 
17:00 
Greys hvide verden (30) 
18:00 
Greys hvide verden (31) 
19:00 
Nyskilt (1) 
20:00 
De unge m√łdre (502) 
21:00 
Kanal 4 docs: Solomor 
22:00 
Oraklerne (6) 
23:00 
One Born Every minute (13) 
00:00 
One Born Every minute (14) 
01:00 
48 Hours (30) 
02:00 
48 Hours (31) 
02:55 
Greys hvide verden (30) 
03:40 
Greys hvide verden (31) 
04:30 
Ghost Whisperer (16) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (7) 
06:25 
Auction Hunters (4) 
06:55 
Auction Hunters (5) 
07:20 
Tanked (16) 
08:15 
Dual Survival (4) 
09:05 
Wheeler Dealers (12) 
10:00 
Fast N' Loud (5) 
11:00 
Deadliest Catch (1) 
13:00 
Moonshiners (4) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (14) 
15:00 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (13) 
15:30 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (14) 
16:00 
Chasing Classic Cars (7) 
16:30 
Chasing Classic Cars (8) 
17:00 
Mythbusters (226) 
18:00 
Wheeler Dealers (13) 
19:00 
Fast N' Loud (17) 
20:00 
The Wheel (5) 
21:00 
Parker Schnabel And The Gold Rush Trail (2) 
22:00 
The Last Kingdom (2) 
23:00 
The Wheel (6) 
00:00 
Alaska: The Last Frontier (15) 
01:00 
Parker Schnabel And The Gold Rush Trail (2) 
02:00 
The Last Kingdom (2) 
03:00 
Naked And Afraid (4) 
03:55 
Deadliest Catch (1) 
TV2 Charlie
00:00 
Murdoch Mysterierne (129) 
00:50 
Skadestuen i Holby (213) 
01:35 
Godnat 
Eurosport
06:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
08:30 
CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien 
09:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
09:30 
FODBOLD: MLS, USA 
10:00 
FODBOLD: MLS, USA 
11:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
14:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
15:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
18:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
23:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:30 
MOTORSPORT: Blancpain Endurance Series fra Monza, Italien 
00:30 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
01:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
01:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
03:00 
FODBOLD: MLS, USA 
04:00 
CYKLING: Romandiet Rundt 
Eurosport 2
07:00 
Fodbold: MLS H√łjdepunkter 
07:30 
Fodbold: FIFA Football 
08:00 
Fodbold: FIFA Football 
08:25 
Snooker: VM 
10:55 
Vintersport: Chasing History 
11:00 
Cykling: Liege-Bastogne-Liege 
12:30 
Atletik: IAAF World Relays Bahamas 
13:30 
Atletik: IAAF World Relays Bahamas 
14:30 
Fodbold: MLS H√łjdepunkter 
15:00 
Cykling: Best of Classics 
16:00 
Cykling: Romandiet Rundt 
17:30 
Vintersport: Chasing History 
17:35 
Fodbold: Major League Soccer 
19:25 
La Liga: Sporting Gij√≥n-Espanyol 
21:25 
La Liga: Atl√©tico Madrid-Villarreal 
23:35 
Fodbold: Bundesliga: Schalke 04-RB Leipzig 
01:25 
Fodbold: Bundesliga: Freiburg-Leverkusen 
03:15 
Fodbold: Bundesliga 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Alaskan Sorrow And Joy (S2) 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 2 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 43 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Michele Whitaker: The Last Truck Stop 
09:30 
Locator, The Episode 42 
10:00 
Perfect Murder, The Frozen Killer 
11:30 
Locator, The Episode 14 
13:00 
Murder Comes To Town Cowboys From Hell (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 7 
15:00 
Locator, The Episode 16 
15:30 
California Investigator Episode 4 (Season 3) 
16:00 
Will: Family Secrets Revealed, The Estate Of Andy Warhol, The (Season 2) 
17:00 
Extreme Forensics Hung Up 
18:00 
Disappeared Missing By Design (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town My Dearest Diary (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Chosen To Kill (Season 3) 
21:00 
Evil Kin Episode 9 (Season 4) 
22:00 
Blood Relatives Episode 8 (Season 5) 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 11 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Malicious Hearts (Season 7) 
00:50 
Solved Life And Death (Season 2) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 3 
02:50 
Evil Kin Episode 9 (Season 4) 
03:50 
Blood Relatives Episode 8 (Season 5) 
04:45 
California Investigator Episode 11 (Season 3) 
DRK

DRK

06:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (2:6) 
07:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (3:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:26 
Dagens sang 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:35 
Madsen & Co. (6:32) 
10:00 
Madsen & Co. (7:32) 
10:30 
Solens mad (1:6) 
10:55 
Solens mad (2:6) 
11:25 
Historier p√• vej (5:6) 
12:05 
Historier p√• vej (6:6) 
12:45 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (1:2) 
13:25 
Justitsmord - en dronning og hendes elsker p√• anklageb√¶nken (2:2) 
14:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:05 
Programmer som forandrede TV (6:8) 
15:35 
Programmer som forandrede TV (7:8) 
16:05 
Danske Mad Men: Cowey 
16:35 
Fra bagg√•rd til big business (1:5) 
17:15 
Fra Bagg√•rd til big business (2:5) 
17:55 
Rolling Stones i eksil 
18:55 
Ghita N√łrby "Den lille Vilde" 
19:56 
Dagens sang 
20:00 
DR Dokumentar - Grevinden p√• tredje 
21:00 
Det Kongelige Teater - Backstage (4:6) 
21:30 
L√¶rke m√łder Bodil J√łrgensen 
22:00 
Natbio: Skyerne over Sils Maria

Fransk drama fra 2014
23:55 
Viceværten

Prisvindende dansk spillefilm fra 2012
01:20 
Betty Blue

Fransk romantisk drama fra 1986
03:15 
Det var i maj (12:20) 
04:10 
Det var i maj (13:20) 
04:59 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Intervaltr√¶ning, kampsport og tr√¶ning med barn 
08:30 
Generation Hollywood (2:6) 
08:55 
Generation Hollywood (3:6) 
09:25 
Min klimakamp (1:5) 
09:55 
Ice Road Truckers VIII (3:12) 
10:40 
What on Earth (6:6) 
11:20 
P√• Gr√¶nsen: Sk√łnhed (8:10) 
11:50 
Martin uden X (4:4) 
12:20 
The Graham Norton Show 
13:05 
The Graham Norton Show 
13:50 
On the Road

Fransk-amerikansk drama fra 2012
16:05 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (5:6) 
16:45 
Kroppens mysterier (4:4) 
17:40 
Irina - En Diva Vender Hjem (1:4) 
18:10 
Min klimakamp (2:5) 
18:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:20 
Family Guy 
19:40 
Family Guy 
20:05 
Gift ved f√łrste blik USA III (2:15) 
21:30 
Petra elsker sig selv (4:8) 
22:00 
Monte Carlo

Amerikansk komedie fra 2011
23:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:25 
Alene i vildmarken USA II (6:15) 
01:05 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (5:6) 
01:50 
Den tasmanske dj√¶vle√ł (1:3) 
02:45 
Generation Hollywood (4:6) 
03:10 
Generation Hollywood (5:6) 
03:40 
Nuttet Om Natten 
04:40 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Sol snart 6 √•r (5) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang II (7) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (4) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet V (10) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:15 
Vilde venner II (4) 
09:35 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus i Nepal (4) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (24) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Elefantvask (10) 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (9) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (5) 
14:20 
Sprinter Galore (7) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Ring til Ramasjang II (4) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (4) 
16:30 
Morten Skildpadde (4) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Vilde venner III (7) 
17:20 
Quizdyrene - Grisen Prop 
17:35 
Kevin og farfar (2) 
17:40 
Regnbuefamilien (3) 
17:45 
Min oldefars historier - Piratskibet 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Sofus (8) 
18:45 
Motor Mille p√• cirkustur (1) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (1) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (15) 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (32) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - Han drukner! (103) 
07:20 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:30 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (35) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Store N√łrd i Jordan (4) 
08:45 
Dansk hulebyg (2:10) 
09:15 
Conrad og Bernhard 
09:30 
Conrad og Bernhard 
09:40 
Drenger√łv (1) 
10:00 
Lokummet Br√¶nder II (6) 
10:20 
Adrian & Bendix' Kapowshow I (6) 
10:40 
KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr 
10:55 
Nicolines Quiz - Drenge og piger 
11:10 
Lou 
11:20 
Lou 
11:35 
Venskaberen (2) 
11:55 
Designpigerne - Outfit of the Day (6) 
12:10 
Verdens bedste quiz I (6) 
12:25 
Ultras Dance Crew (11) - Foto shoot (2:2) Strike a pose 
12:45 
Madlaboratoriet (6) 
13:10 
Dagens ret: B√łf med pommes og dip 
13:20 
Ultras bedste id√© (3) 
13:35 
Klassen - Sukkerchok (1) 
13:45 
Klassen - Det f√łrste kys (2) 
13:55 
Riisings flotte talkshow II (2) 
14:25 
Pendlerkids III (4) 
14:40 
Pendlerkids III (5) 
15:00 
The Next Step II (32) 
15:20 
Braceface (20) 
15:45 
Mission: Eftersidning II (9) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Thunderbirds (1) 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Klassen - Han drukner! (103) 
17:50 
Klassen - Red verden (104) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (32) 
18:30 
S√łd, nuttet og i fare - Duen fra Virum (4) 
18:45 
Bidt, br√¶ndt og stukket - Hummer (4) 
19:00 
Backstage II (1) 
19:15 
Backstage II (2) 
19:30 
Alle sammen sammen I (6) 
19:55 
Wolfblood II (6) 
20:20 
Wolfblood Uncovered (6) 
20:30 
Unik (6) 
21:00 
Sebastian og Afrikas vildeste dyr (6) - Krabben 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (1) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (7) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (4) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (3) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
13:00 
Sekunder fra katastrofen (3) 
14:00 
Sekunder fra katastrofen (4) 
15:00 
Sekunder fra katastrofen (5) 
16:00 
Ekspedition til Mars (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
M√łdet med Pluto (1) 
21:00 
Genius - Einstein (1) 
22:00 
Ansigt til ansigt med: (3) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
01:00 
Drugs Inc. (7) 
02:00 
M√łdet med Pluto (1) 
03:00 
Genius - Einstein (1) 
04:00 
Ansigt til ansigt med: (3) 
TV2 FRI
00:25 
Havemagasinet 
01:00 
Havemagasinet 
01:40 
Sm√• dr√łmmehaver med Monty Don 
02:45 
Frihuset 
04:55 
Quiz p√• gaflen 
TV3 sport 2
08:45 
Fodbold: Finale UEFA Youth League - TBA 
11:05 
Tennis: Barcelona Open (m) 
19:00 
Tennis: ATP World Tour Uncovered 
19:40 
Basketball: Fenerbahce-Panathinaikos 
21:45 
eSport: eSportsCenter 
22:45 
Fodbold: Premier League Netbusters 
23:15 
Fodbold: Chelsea-Southampton 
01:15 
Fodbold: Premier League Netbusters 
01:45 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 12:51 Dato: 23-05-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?