Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:05 
Helt pĂĽ plads - Roskilde (2:5) 
06:45 
Danmarks skønneste hjem - Øvrige SjĂŚlland (5:8) 
07:15 
SupersvĂŚrme (2:2) 
08:10 
TĂŚt pĂĽ vores kĂŚledyr (15:28) 
08:50 
TĂŚt pĂĽ vores kĂŚledyr (16:28) 
09:30 
Yellowstone Nationalpark (2:3) 
10:15 
Yellowstone Nationalpark (3:3) 
11:05 
Ulven Storm 
12:05 
Hammerslag (7:10) 
12:45 
Guld pĂĽ godset (6:8) 
13:45 
Miss Marple: En hĂĽndfuld rug (1:2) 
14:35 
Miss Marple: En hĂĽndfuld rug (2:2) 
15:35 
Flashback (2) 
16:35 
HĂĽndboldSøndag: Bjerringbro-Silkeborg - MOL-Pick Szeged (m), direkte 
18:30 
TV AVISEN med Sporten og Vejret 
19:10 
Der er noget i luften (1:3) 
20:00 
Mord i SkĂŚrgĂĽrden: I kampens hede (3:3) 
21:00 
21 Søndag 
21:40 
Sporten 
21:45 
KommissĂŚr George Gently (4) 
23:15 
Mr. Brooks

Amerikansk thriller fra 2007
01:05 
Imperiets juvel (2:14) 
02:00 
Imperiets juvel (3:14) 
02:50 
Water Rats (5:177) 
03:35 
Water Rats (6:177) 
04:20 
SkattejĂŚgerne 2015 (25) 
04:50 
En plettet sprinter 
TV2

TV2

00:00 
Natholdet 
00:35 
Natholdet 
01:10 
Station 2 
01:55 
Helvede tur/retur - Indonesien 
02:50 
Helvede tur/retur - Mexico 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Crazy Ones (10) 
06:20 
Luksusliv til søs (3) 
07:05 
Mozart in the Jungle (4) 
07:40 
Marry Me (11) 
08:05 
Marry Me (12) 
08:35 
The Mindy Project 3 (1) 
09:05 
The Mindy Project 3 (2) 
09:40 
Glee: The Concert Movie

Amerikansk musik-dokumentar fra 2011
11:10 
Paradise Hotel 2017 (13) 
12:00 
Paradise Hotel 2017 (14) 
12:50 
Paradise Hotel 2017 (15) 
13:40 
Meet the Fockers

Amerikansk komedie fra 2004
16:00 
Danmarks modigste (2) 
17:00 
Dagens Mand (7) 
18:00 
Forsidefruer (3) 
19:00 
Mit plastikmareridt (8) 
20:00 
LuksusfĂŚlden (8) 
21:00 
Think Like a Man Too

Amerikansk komedie fra 2014
23:10 
Mord pr. efterkrav

Amerikansk/tysk thrillerdrama fra 1999
01:10 
I seng med fjenden

Amerikansk thriller fra 1991
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
03:00 
Beneath

Amerikansk gyser fra 2014
04:25 
Jesse Stone: Benefit of the Doubt

Amerikansk actiondrama fra 2012
Kanal 5
06:05 
Hverdagens helte (7) 
06:30 
Hverdagens helte (8) 
06:55 
Switched at Birth (46) 
07:40 
Switched at Birth (47) 
08:25 
SpøgelsesjĂŚgerne (7) 
09:15 
Det Store Indbrudseksperiment (3) 
10:05 
Big Bang Theory (73) 
10:30 
Big Bang Theory (74) 
11:00 
Big Bang Theory (75) 
11:25 
Big Bang Theory (76) 
11:55 
Big Bang Theory (77) 
12:25 
Big Bang Theory (78) 
12:50 
Big Bang Theory (79) 
13:20 
Big Bang Theory (80) 
13:45 
CSI (332) 
14:45 
CSI (333) 
15:40 
Confessions of a Teenage Drama Queen

Amr. komedie fra 2004
17:25 
Dansk Fodbold Award '17 
19:00 
Fodbold: VM Kvalifikation: RumĂŚnien-Danmark 
00:00 
Spartan (6) 
01:00 
Limitless (22) 
01:55 
CSI: Cyber (22) 
03:35 
Special Victims Unit (287) 
03:50 
Arrow (92) 
04:20 
Major Crimes (31) 
DR2

DR2

08:30 
Nyheder fra Grønland 
09:00 
Debatten: SĂŚlger vi Danmark for billigt? 
10:00 
Detektor 
10:30 
JERSILD minus SPIN 
11:15 
JERSILD om TRUMP 
11:45 
Javel, hr. statsminister (5) 
12:15 
Javel, hr. statsminister (6) 
12:45 
Imperiets juvel (7:14) 
13:35 
Hvor godtfolk er - Løgstør byfest og dyrskue 
15:50 
Husker du... 2007 
16:35 
Husker du... 2008 
17:20 
Krigens symfoni

Amerikansk krigsfilm fra 1967
19:05 
Menneskets utrolige univers (2:5) 
19:55 
Beijings grønne olympiske park 
20:45 
Nak & Æd - en bĂŚver i Sverige, 2. forsøg 
21:30 
Vi ses hos Clement: Lars Hjortshøj, Lone Frank og Martin Henriksen 
22:30 
Deadline 
23:00 
Quizzen med Signe Molde 
23:30 
JERSILD minus SPIN 
00:15 
Dokumania: Vinfup for millioner 
01:40 
Machine of Human Dreams 
02:35 
The Confession - The Story of Moazzam Begg 
04:00 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
01:05 
The Late Late Show with James Corden 
01:55 
The Late Late Show with James Corden 
02:40 
Anders Fjelsted - "Lige ved og voksen" 
04:00 
Sons of Anarchy (82) 
TV3plus
06:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Løbet 
10:00 
Taxi

Amerikansk actionfilm fra 2003
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
11:55 
Senna

Britisk dokumentar fra 2010
14:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Løbet 
16:00 
Top Gear: Ambitious But Rubbish (1) 
17:05 
Top Gear: Ambitious But Rubbish (2) 
18:10 
Dødens karteller

Amerikansk Oscarnomineret thriller fra 1994
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
21:00 
Dødbringende vĂĽben (11) 
22:00 
Dødbringende vĂĽben (12) 
23:00 
24: Legacy (6) 
00:00 
The Sum of All Fears

Amerikank thriller fra 2002
Klik pďż˝ programmet for at fďż˝ vist en trailer for filmen
02:30 
Jordens undergang: Kategori 8 (1) 
04:15 
Jordens undergang: Kategori 8 (2) 
6'eren
06:15 
Mythbusters (231) 
07:10 
Flipping Ships (1) 
09:00 
Bering Sea Gold (9) 
10:55 
Tanked (1) 
11:50 
Tanked (2) 
12:45 
Auction Hunters (10) 
13:10 
Auction Hunters (11) 
13:40 
Auction Hunters (12) 
14:05 
Auction Hunters (13) 
14:35 
Auction Hunters (14) 
15:10 
Invictus 
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: England - Litauen 
20:00 
Two and a half Men (97) 
20:30 
Fodbold: VM Kvalifikation: Montenegro - Polen 
22:40 
Criminal Minds (40) 
23:40 
Criminal Minds (41) 
00:40 
Criminal Minds (42) 
01:35 
Criminal Minds (43) 
03:30 
Banshee (16) 
03:35 
Criminal Minds (44) 
04:30 
Banshee (17) 
TV2 Sport
00:05 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
01:00 
NBA: Action 
01:30 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: UEFA Champions League Weekly 
09:30 
Dart: The Dart Show 
10:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Løbet 
12:00 
Fodbold: MĂĽl, mĂĽl, mĂĽl 
13:00 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
13:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
13:30 
Fodbold: NordicBet Liga Matchcenter 
13:45 
Fodbold: Hobro IK-Fremad Amager 
15:55 
HĂĽndbold: HC Meshkov Brest-SG Flensburg Handewitt (m) 
17:45 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Løbet 
19:55 
Motorsport: MotoGP - Qatars Grand Prix - Løbet 
21:30 
Motorsport: NASCAR - Auto Club 400 
01:05 
NHL: Pittsburg Penguins-Philadelphia Flyers 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Kokkenes Kamp (305) 
06:30 
Jamies kokke [1] (1) 
07:25 
Jamies kokke [1] (2) 
08:20 
Jamies kokke [1] (3) 
09:25 
Jamies kokke [1] (4) 
10:30 
Jamie Olivers Drømmeskole (1) 
11:40 
Jamie Olivers Drømmeskole (2) 
12:40 
Jamie Olivers Drømmeskole (3) 
13:50 
Jamie Olivers Drømmeskole (4) 
14:50 
Jamie Olivers Drømmeskole (5) 
15:55 
Jamie Olivers Drømmeskole (6) 
17:00 
Jamie Olivers Drømmeskole (7) 
18:00 
Whitney

Amerikansk biografisk film fra 2015
20:00 
Den hemmelige millionĂŚr (12) 
21:00 
#Killer post (8) 
22:00 
Min beskidte hemmelighed (8) 
23:00 
Cold Justice (17) 
00:00 
DepotjĂŚgerne: New York (111) 
00:30 
DepotjĂŚgerne: New York (112) 
01:00 
Frankie and Alice

Amerikansk biografisk drama fra 2010
03:05 
Mystiske mord (3) 
04:00 
Mystiske mord (4) 
04:50 
#Killer post (8) 
Kanal 4
06:05 
Shop Amok (6:8) 
06:30 
Switched at Birth (43) 
07:15 
Selvbyggerne: Drømmehuset (24) 
08:10 
Tvins Homeshopping 
09:10 
Gilmore Girls (55:153) 
10:00 
Prom

Amr. komediedrama fra 2011
12:05 
Nyskilt (6) 
13:05 
Nyskilt (7) 
14:00 
Nyskilt (8) 
15:00 
Nyskilt (9) 
15:55 
Greys hvide verden (280) 
16:55 
De unge mødre (496) 
17:55 
Oraklerne (2) 
18:55 
NĂŚrkontakt (6) 
19:55 
Livet i børnehøjde: 4 - 6 ĂĽrige (2) 
21:00 
Remember Sunday

Amr. drama fra 2013
23:05 
48 Hours (42) 
00:00 
48 Hours (1) 
01:00 
CSI: Miami (199) 
01:55 
Major Crimes (22) 
03:40 
Undo Me (2) 
03:50 
Scandal (38) 
04:30 
Undo Me (4) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (3) 
06:25 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (9) 
06:55 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (10) 
07:20 
Impossible Engineering (3) 
08:15 
Auction Hunters (25) 
08:40 
Auction Hunters (26) 
09:05 
Auction Hunters (1) 
09:35 
Auction Hunters (2) 
10:00 
Mythbusters (15) 
11:00 
Mythbusters (16) 
12:00 
Mythbusters (17) 
13:00 
Mighty Ships (2) 
14:00 
Mighty Ships (3) 
15:00 
River Monsters (2) 
16:00 
Salvage Hunters (4) 
17:00 
Kindig Customs (11) 
18:00 
Classic Car Rescue (10) 
19:00 
Salvage Hunters (8) 
20:00 
Blowing Up History (2) 
21:00 
Mythbusters: The Search (1) 
22:00 
Wildest Europe (2) 
23:00 
Gold Rush (21) 
00:30 
Gold Rush (2) 
01:00 
Mighty Ships (2) 
02:00 
Mighty Ships (3) 
03:00 
Auction Hunters (25) 
03:30 
Auction Hunters (26) 
03:55 
Auction Hunters (1) 
04:20 
Auction Hunters (2) 
04:45 
Chasing Classic Cars (12) 
TV2 Charlie
00:10 
Spørg Charlie 
00:55 
Tavse vidner (131) 
01:55 
Tavse vidner (132) 
02:45 
Godnat 
Eurosport
06:30 
CYKLING: GP E3 
06:33 
CYKLING: GP E3 
07:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
07:32 
CYKLING: Katalonien Rundt 
08:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
08:31 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
09:45 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
09:47 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
11:45 
CYKLING: Katalonien Rundt 
12:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
14:30 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
17:15 
CURLING: VM fra Beijing, Kina  
17:30 
CURLING: VM fra Beijing, Kina  
18:15 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
18:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
19:40 
NYHEDER: Eurosportnews report 
19:46 
CYKLING: Katalonien Rundt 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
20:57 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
21:00 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
22:25 
NYHEDER: Eurosportnews report 
22:30 
SPORT: WATTS 
22:45 
CYKLING: Katalonien Rundt 
23:58 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
00:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
01:23 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
01:30 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
02:13 
CYKLING: Katalonien Rundt 
02:15 
CYKLING: Katalonien Rundt 
03:00 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
04:00 
CURLING: VM fra Beijing, Kina  
Eurosport 2
06:00 
Skihop: Best of World Cup Four Hills 
07:00 
Skihop: World Cup 
08:30 
Cykling: Catalonien Rundt 
09:30 
Curling: VM 
12:00 
Cykling: Flandern Rundt 
13:30 
Skihop: World Cup 
15:00 
Fodbold: MLS 
16:15 
Fodbold: MLS 
17:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: Aserbajdsjan-Tyskland 
20:00 
Fodbold: VM Kvalifikation - Højdepunkter 
20:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Nordirland-Norge 
22:40 
Fodbold: Football Greatest 
23:55 
Fodbold: VM Kvalifikation: RumĂŚnien-Danmark 
01:50 
Fodbold: VM Kvalifikation: England - Litauen 
03:40 
Fodbold: VM Kvalifikation: Montenegro - Polen 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Don't Leave Me 
06:25 
Animal Cops Houston Unexpected Delivery (Series 7) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 52 (Season 4) 
08:10 
I Almost Got Away With It Episode 46 (Season 4) 
09:30 
California Investigator Episode 14 (Season 3) 
10:00 
Judge Rinder Episode 10 
11:30 
Locator, The Episode 14 
13:00 
Obsession: Dark Desires Devil In The Pews, The (Season 3) 
14:00 
Blood Relatives Saints og Sinners (Series 2) 
15:00 
Blood Relatives Flesh And Blood (Series 2) 
16:00 
Disappeared Unfinished Business (Season 2) 
17:00 
Disappeared Secret Journey, The (Season 2) 
18:00 
Perfect Murder, The Vanishing Act (Season 2) 
19:00 
I Almost Got Away With It Episode 19 (Season 2) 
20:00 
On The Case With Paula Zahn Beyond Redemption 
21:00 
1980s: The Deadliest Decade, The Episode 6 
22:00 
Forbidden: Dying For Love Girl With The Gold Earring, The (Season 2) 
23:00 
Grim Sleeper: People Magazine Investigates, The 
23:55 
Stranger Than Fiction: People Magazine Investigates 
00:50 
Horror In The Woods: People Magazine Investigates 
01:50 
Hollywood Horror Story: People Magazine Investigates

03:50 
In The Name Of Love: People Magazine Investigates 
04:45 
California Investigator Episode 7 
DRK

DRK

06:02 
Dagens Sang 
08:30 
Dagens Sang 
08:31 
Dannelsesrejsen (3:6) - Sankt Petersborg 
09:00 
Dannelsesrejsen (4:6) - Recanati i Italien 
09:30 
Dannelsesrejsen (5:6) - opera i Paris 
10:00 
Dannelsesrejsen (6:6) - Lissabon 
10:30 
Romanov-dynastiet (4:4) 
12:15 
Historien om det europĂŚiske Melodi Grand Prix (1:2) 
13:05 
Historien om det europĂŚiske Melodi Grand Prix (2:2) 
14:00 
Gudstjeneste fra Alderslyst kirke i Silkeborg 
14:45 
Hvor blev de af? - Trompetpigerne 
15:00 
Guldkorn - Danmark i 1961 
15:20 
Blue Hawaii

Amerikansk musikkomedie fra 1961
17:00 
Biblens gĂĽder - BabelstĂĽrnet 
17:50 
Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (3:6) 
18:40 
Englands blodigste dynasti (2:4) 
19:25 
LĂŚrke møder Birgitte Hjort Sørensen 
19:56 
Dagens Sang 
20:00 
DR K Klassisk: Verdensstjerne fĂĽr Sonnings musikpris (2:2) 
21:00 
Englands blodigste dynasti (3:4) 
21:45 
Historiequizzen: Arbejdermuseet 
22:15 
Sømand af verden - Stormen og troen (3:5) 
22:45 
Mig og 60'erne: Fritid 
23:15 
Filmselskabet 
23:45 
Nydelsens hemmeligheder (3:4) 
00:15 
The Lady

Fransk-engelsk autentisk drama fra 2011
02:20 
A Single Man

Amerikansk drama fra 2009
03:55 
Neil Armstrong - den første mand pĂĽ mĂĽnen 
04:54 
Dagens Sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengym: TømmermĂŚndstrĂŚning, trĂŚning for to og vaskebrĂŚt 
06:30 
Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme 
07:00 
Morgengym: TømmermĂŚndstrĂŚning, trĂŚning for to og vaskebrĂŚt 
07:30 
Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme 
08:30 
24 timer pĂĽ kloden (2:2) 
09:20 
Family Guy 
09:45 
Family Guy 
10:05 
Family Guy 
10:25 
Family Guy 
10:45 
Family Guy 
11:05 
Crazy Ex-Girlfriend II (4:13) 
11:45 
X Factor 
12:45 
X Factor Afgørelsen 
13:15 
Annapolis

Amerikansk drama fra 2006
14:50 
Atletik: VM Cross Country, direkte 
16:50 
Step Brothers

Amerikansk komedie fra 2008
18:25 
The Graham Norton Show 
19:15 
Alene i vildmarken USA II (2:15) 
20:00 
Jagten - The Hunt (6:7) 
20:45 
Are You Here

Amerikansk komediedrama fra 2013
22:35 
Flightplan

Amerikansk thriller fra 2005
00:10 
Mit liv er stjĂĽlet (3:6) 
00:45 
Cannabis - SĂĽdan virker det 
01:35 
Dyrenes syv dødssynder (1:7) 
02:30 
Jeg er ambassadøren II (3:4) 
02:50 
Jeg er ambassadøren II (4:4) 
03:20 
Nuttet Om Natten 
04:20 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
GĂŚt med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Gurli Gris 
06:35 
Gurli Gris 
06:45 
Quizdyrene - Slørhalen Boogie 
06:55 
Chuggington 
07:10 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (24) 
07:30 
Ernest & Celestine 
08:45 
Sol snart 6 ĂĽr (2) 
08:50 
Sommeren med far (2) 
08:55 
Pippi Langstrømpe 
09:35 
Alfons Åberg 
09:50 
Min mosters historier (5) 
10:00 
Peter Plys 
10:20 
Walt Disney klassikere 
10:30 
Den lille havfrue 
10:50 
Walt Disney klassikere 
11:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (17) 
11:10 
Ramasjang Club - Kickflipperdansen (4) 
11:25 
Det kongelige spektakel 
11:50 
Vilde venner III (1) 
12:10 
Lille NØRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Rosa fra Rouladegade III (4) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes Sørøvershow (11) 
14:20 
Ramajetterne III (8) 
14:35 
Der var engang... 
15:00 
Peter Kanin 
15:15 
Sikker & Søn II (14) 
15:25 
Søpapegøjernes ø 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Dora udforskeren (15) 
16:40 
Paw Patrol 
17:00 
Der var engang..... 
17:30 
Marie og Maria (3:6) 
17:45 
Marie og Maria (4:6) 
18:00 
Miles fra Morgendagen 
18:25 
Tree Fu Tom 
18:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (5) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6) 
19:10 
Onkel Reje og børnenes brevkasse 
19:25 
F for fĂĽr 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Bugged 
06:30 
Mig og min robot 
06:45 
Thunderbirds (21) 
07:05 
Thunderbirds (22) 
07:30 
Junglebanden 
07:40 
Junglebanden 
07:50 
Freaktown (15) 
08:00 
Freaktown (16) 
08:15 
Dragons (24) 
08:35 
Gumball IV (7) 
08:45 
Gumball IV (8) 
09:00 
Min Nabo Totoro 
10:25 
MGP 2017 - Mød vinderen Bastian 
10:50 
KreaKampen - Minecraft Special - Vilde huse 
11:10 
Danmarks sjoveste barn (3:10) 
11:40 
Designpigerne - Outfit of the Day (3) 
11:55 
Modeidioten: Hip hop 
12:10 
Loulou fra Montmartre (19) 
12:35 
Zorro (4) 
13:00 
Alvin og de frĂŚkke jordegern 
13:10 
Klassen - Rødvin (78) 
13:20 
Klassen - Forsvundet (79) 
13:30 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80) 
13:45 
Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81) 
13:55 
Klassen - Skal du se X Factor? (82) 
14:10 
Vejen til skole (2) 
15:00 
Asterix og Kleopatra 
16:10 
Snydt! 
16:20 
Snydt! 
16:30 
Wild Kratts 
16:55 
Wild Kratts 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Adventure Time 
18:00 
Zorro (16) 
18:20 
Flyvende nĂŚsehorn 
19:10 
Hollywoods vildeste dyr II (3) 
19:30 
Isdragen 
20:40 
Prinsen og tiggerdrengen 
21:05 
Gepetto News II (5) 
National Geographic
06:00 
Brain Games (9) 
06:30 
Brain Games (10) 
07:00 
Biler i nød (7) 
08:00 
Biler i nød (8) 
09:00 
Wicked Tuna (13) 
10:00 
Undersøgelse af flystyrt (4) 
11:00 
Dum, Dummere, Derfor (1) 
11:30 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
12:00 
Airport Security: Colombia (5) 
13:00 
Airport Security: Colombia (6) 
14:00 
Airport Security: Colombia (1) 
15:00 
Airport Security: Colombia (2) 
16:00 
Airport Security: Colombia (3) 
17:00 
Undersøgelse af flystyrt (8) 
18:00 
SĂĽdan fanger man en smugler (3) 
19:00 
Mars: Bag kulisserne (4) 
20:00 
Under overfladen - Bermuda-trekanten (1) 
21:00 
Area 51 CIAs hemmelige dokumenter (1) 
22:00 
Killing Reagan (1) 
00:00 
Det lovløse hav (5) 
01:00 
Fanget i Udlandet (6) 
02:00 
Under overfladen - Bermuda-trekanten (1) 
03:00 
Area 51 CIAs hemmelige dokumenter (1) 
04:00 
Killing Reagan (1) 
TV2 FRI
00:15 
Vores haver, vores vej 
01:05 
SĂŚt pris pĂĽ dit hjem 
01:40 
Gutterne pĂĽ kutterne 
02:15 
Havemagasinet 
02:50 
Havemagasinet 
03:30 
Giv os haven tilbage 
04:35 
Halløj pĂĽ godset 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
14:55 
HĂĽndbold: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel (m) 
17:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
01:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - Løbet 
03:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
Kl: 04:50 Dato: 30-03-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 HjĂŚlp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?