Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:20 
Bag Danmark med Tobias - Thy Træf 
06:50 
Kontant: Syge hunde fra danske hvalpefabrikker 
07:15 
De unge brugtvognsforhandlere (3:6) 
07:45 
Vores planet 2 (1:6) 
08:45 
Forsyte-sagaen (11:13) 
09:40 
Luksuskrejlerne (153) 
10:25 
OBS 
10:30 
Antikkrejlerne (267) 
11:15 
Antikkrejlerne (268) 
12:00 
Bonderøven 2012 (8) 
12:25 
Bonderøven 2012 (9) 
12:55 
Kender Du Typen? (7) 
13:35 
Hammerslag 2014 ( 10) 
14:20 
Kommissær Janine Lewis (4:19) 
15:30 
Politiskilt 56 (9) 
16:15 
Politiskilt 56 (10) 
17:00 
Downton Abbey III (2:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Skattejægerne 2015 (30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Dronningens slotte - Marselisborg Slot (2) 
20:45 
Vores ukendte Danmark (2:7) 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Sporten 
22:00 
Sommerhorisont: Putins Idealfamilier 
22:25 
Kriminalinspektør Banks: Krystalkysset 
23:55 
Sagen genĂĄbnet (21): Farligt løb 
01:35 
Broen II (1:10) 
02:30 
Spooks (13) 
03:25 
Hammerslag 2014 ( 10) 
04:10 
Kender Du Typen? (7) 
04:50 
Danmarks skønneste sommerhus - Nordjylland (2:10) 
TV2

TV2

00:15 
Løsepenge

Amr. thriller fra 1996
02:20 
The Good Wife (125) 
03:10 
The Good Wife (124) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Grinder (9) 
06:25 
Royal Pains (3) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (3) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 2 (4) 
09:05 
Luksusfælden 2 (4) 
10:05 
Med kniven for struben (11) 
11:00 
MasterChef 2016 - Danmarks største madtalenter (30) 
12:00 
Undercover Boss 2 (5) 
13:00 
The Kardashians 8 (6) 
14:00 
The Kardashians 8 (7) 
15:00 
Divaer i junglen (7) 
16:00 
Undercover Boss 2 (6) 
17:00 
Med kniven for struben (12) 
18:00 
Luksusfælden (1) 
19:00 
Luksusfælden (2) 
20:00 
Bollevenner

Amerikansk komedie fra 2011.
22:15 
The Expendables 3

Amerikansk thriller fra 2014
00:50 
NCIS 5 (107) 
01:45 
NCIS 5 (108) 
02:35 
The Mentalist 7 (9) 
03:20 
The Mentalist 7 (10) 
04:05 
Rewind

Amerikansk sci-fi-thriller fra 2013
Kanal 5
06:05 
Hverdagens helte (2) 
06:30 
Rod i køkkenet (5:24) 
07:20 
Rod i køkkenet (6:24) 
08:10 
Det Store Indbrudseksperiment (2) 
08:55 
Dit Hjem i Vores Hænder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (27) 
09:45 
Dit Hjem i Vores Hænder: Thomas Evers og Anne-Sofie Espersen (28) 
10:40 
Veronica Mars (42) 
11:35 
Veronica Mars (43) 
12:30 
Special Victims Unit (124) 
13:25 
CSI (96) 
14:25 
CSI (97) 
15:15 
CSI: NY (128) 
16:10 
CSI: NY (129) 
17:05 
Special Victims Unit (130) 
18:05 
Big Bang Theory (150) 
18:35 
Big Bang Theory (151) 
19:05 
Big Bang Theory (152) 
19:30 
Big Bang Theory (153) 
20:00 
Big Bang Theory (154) 
20:30 
Big Bang Theory (155) 
21:00 
Superman Returns

Amr. actionfilm fra 2006
00:05 
Big Bang Theory (152) 
00:35 
Big Bang Theory (153) 
01:00 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (16) 
01:30 
World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (17) 
02:00 
Janni og Karsten - Kærligheden mod alle odds 
03:00 
Fra Sydhavn til West Coast (4) 
03:45 
KRIMI5 Tema (31) 
04:35 
KRIMI5 Tema (32) 
DR2

DR2

08:20 
Langt fra Borgen: Skal vi arbejde mindre i fremtiden? 
08:45 
JERSILD minus SPIN 
09:30 
JERSILD om TRUMP 
10:00 
Koko - den talende gorilla 
10:50 
Amerikas Hairy Bikers (6:12) 
11:15 
De skøre samlere (5:8) 
12:15 
De skøre samlere (6:8) 
13:15 
Smag pĂĄ Philly 
13:55 
Smag pĂĄ New Orleans 
14:35 
De vilde 60'ere: Den kolde krig 
15:15 
JERSILD om TRUMP 
15:45 
JERSILD minus SPIN 
16:30 
So ein Ding: Fjernsyn (kun) for dig. 
17:00 
So ein Ding: Bitcoin & Blockchain 
17:30 
Quizzen med Signe Molde 
18:00 
Quizzen med Signe Molde 
18:30 
Verdens mest avancerede ubĂĄd 
19:20 
Nak & Æd - en helleflynder i Norge (5:8) 
20:00 
Mr. Posh: Manden der svindlede for millioner 
20:45 
Spionen (2:4) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Putin ifølge Oliver Stone (1:4) 
23:55 
Quizzen med Signe Molde 
00:25 
So ein Ding: Bitcoin & Blockchain 
00:55 
Ekstrem verden - Ross Kemp i Storbritannien 
01:40 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
01:35 
Dybvaaaaad! 
02:10 
TurboModul 2 
02:40 
TurboModul 2 
03:15 
Rude Tube - World of Fail 
03:45 
Rude Tube - Bad Ass Stunts 
04:10 
Kongen af Queens (156) 
04:40 
Kongen af Queens (157) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (10) 
06:45 
Chicago P.D. (11) 
07:30 
How I Met Your Mother 9 (11) 
08:00 
How I Met Your Mother 9 (12) 
08:30 
How I Met Your Mother 9 (13) 
09:00 
How I Met Your Mother 9 (14) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (17) 
10:25 
Bones 6 (4) 
11:20 
Bones 6 (5) 
12:15 
Numbers (9) 
13:05 
Numbers (10) 
14:00 
Hawaii Five-0 1 (1) 
15:00 
Hawaii Five-0 1 (2) 
16:00 
NCIS 9 (6) 
17:00 
NCIS 9 (7) 
18:00 
Hawaii Five-O (14) 
19:00 
NCIS: Los Angeles (8) 
20:00 
NCIS: Los Angeles (9) 
21:00 
Hawaii Five-O (15) 
22:00 
Nu gĂĄr den vilde skattejagt

Amerikansk romantisk eventyrsfilm fra 1984
00:20 
Basic Instinct 2

Amerikansk thriller fra 2006
02:30 
The Blacklist (15) 
03:25 
Ridiculousness (20) 
03:50 
Ridiculousness (21) 
04:15 
Two And A Half Men 11 (3) 
04:40 
Two And A Half Men 11 (4) 
6'eren
06:35 
Moonshiners (10) 
07:25 
Insane Pools: Off the Deep End (2) 
08:15 
Homeshopping 
09:15 
Ice Cold Gold (2) 
10:05 
Ice Cold Gold (3) 
11:10 
Homeshopping 
12:10 
Salvage Hunters (5) 
13:10 
Salvage Hunters (6) 
14:10 
Tanked (2) 
15:05 
Tanked (3) 
16:05 
Bear Grylls - Get Out Alive (6) 
17:00 
Two and a half men (159) 
17:30 
Two and a half men (160) 
18:05 
Human Target (18:25) 
19:00 
Human Target (19:25) 
20:00 
CSI: NY (19) 
21:00 
De vilde svin

Amr. komedie fra 2007
23:05 
Kodenavn Nina

Amr. action fra 1995
01:15 
Naked and Afraid (4) 
02:15 
Naked and Afraid (5) 
03:10 
Salvage Hunters (8) 
04:05 
Salvage Hunters (9) 
04:50 
What Happened Next (1) 
TV2 Sport
Ingen Data
TV3 Sport 1
09:00 
Fodbold: FC København-Club Brugge 
11:00 
Fodbold: UEFA Champions League - Review of the Season 
12:00 
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m) 
14:00 
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m) 
16:00 
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m) 
18:00 
Tennis: Wimbledon - Kvalifikation (m) 
20:00 
Fodbold: Brøndby IF-Esbjerg fB 
22:00 
Tennis: Gerry Weber Open (m) 
00:00 
eSport: World of Esports 
01:00 
Tennis: Højdepunkter fra Gerry Weber Open 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Jeopardy (21) 
06:45 
Hospitalet (55) 
07:10 
Ombygning for millioner (407) 
07:35 
Ombygning for millioner (408) 
08:00 
Huse for millioner LA (12) 
09:00 
Ekstreme samlere 3 (19) 
10:00 
Dr. Phil (2558) 
11:00 
Dr. Phil (2559) 
11:55 
Ekstreme samlere 4 (1) 
12:50 
Fra skrot til slot (7) 
13:50 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (15) 
14:50 
Jeopardy (22) 
15:50 
Depotjægerne 5 (518) 
16:20 
Depotjægerne 5 (519) 
16:50 
Huse for millioner LA (1) 
18:00 
Luksusvarer i Beverly Hills (22) 
18:30 
Luksusvarer i Beverly Hills (23) 
19:00 
Depotjægerne 5 (520) 
19:30 
Depotjægerne 5 (521) 
20:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 5 (16) 
21:00 
En ny retning

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
23:00 
Før du siger Ja

Amerikansk komedie/fantasy drama fra 2009
01:00 
Depotjægerne fra Canada 4 (402) 
01:30 
Depotjægerne fra Canada 4 (403) 
02:05 
Dr. Phil (2385) 
02:55 
Fra skrot til slot (7) 
03:45 
Cold Justice (13) 
04:30 
Cold Justice (14) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (102) 
06:50 
PĂĄ nye boligeventyr (22) 
07:40 
De unge mødre (455) 
08:25 
Homeshopping 
09:25 
Mistresses (35:39) 
10:10 
Mistresses (36:39) 
11:10 
Greys hvide verden (116) 
12:05 
Greys hvide verden (117) 
13:00 
Nyskilt (14) 
14:00 
Nyskilt (15) 
15:00 
Say Yes to the Dress (5) 
15:30 
Say Yes to the Dress (6) 
16:00 
De unge mødre (442) 
17:00 
Greys hvide verden (118) 
18:00 
Greys hvide verden (119) 
19:00 
De unge mødre (443) 
20:00 
Say Yes to the Dress (9) 
20:30 
Say Yes to the Dress (10) 
21:00 
Contagion

Amr. drama fra 2011
23:10 
One Born Every minute (1) 
00:10 
One Born Every minute (2) 
01:10 
Forsvundet 
02:10 
Forsvundet 
03:05 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
03:55 
Paula Zahn pĂĄ sagen 
04:45 
Say Yes to the Dress (9) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (4) 
06:25 
Baggage Battles (1) 
06:55 
Baggage Battles (2) 
07:20 
Treehouse Masters (6) 
08:15 
Manhunt with Joel Lambert (5) 
09:05 
Wheeler Dealers (1) 
10:00 
Fast N' Loud (22) 
11:00 
Deadliest Catch (14) 
12:00 
Yukon Men (2) 
13:00 
Yukon Men (3) 
14:00 
Dogs: The Untold Story (4) 
15:00 
How It's Made (3) 
15:30 
How It's Made (4) 
16:00 
Chasing Classic Cars (10) 
16:30 
Chasing Classic Cars (11) 
17:00 
Mythbusters (5) 
18:00 
Wheeler Dealers (2) 
19:00 
Fast N' Loud (3) 
20:00 
Junkyard Empire (4) 
21:00 
Junkyard Empire (5) 
22:00 
Unique Rides with Will Castro (4) 
23:00 
Railroad Alaska (3) 
00:00 
Mythbusters (226) 
01:00 
Junkyard Empire (5) 
02:00 
Unique Rides with Will Castro (4) 
03:00 
Dual Survival (1) 
03:55 
Deadliest Catch (14) 
04:45 
Fast N' Loud (22) 
TV2 Charlie
00:25 
Hvem kender hvem 
01:15 
Murdoch-mysterierne (23) 
02:10 
Skadestuen i Holby (257) 
03:00 
Godnat 
04:55 
For himlens skyld (100) 
Eurosport
06:00 
FIA WTCC: VM fra Vila-Real, Portugal 
06:45 
FIA WTCC: VM fra Vila-Real, Portugal 
07:30 
ATLETIK: Europaholdenes Mesterskaber fra Lille, Frankrig 
08:30 
SNOOKER: Riga Masters fra Riga, Letland 
10:00 
CYKLING: Classics 
11:00 
CYKLING: Giro D'Italia 
12:00 
TENNIS: ATP Turneringen fra Eastbourne, England 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
CYKLING: Classics 
21:00 
VINTERSPORT: Chasing History 
21:30 
FIA WTCC: VM fra Vila-Real, Portugal 
22:00 
RIDNING: FEI Classics Series, Tyskland 
23:00 
FODBOLD: MLS Højdepunkter 
23:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
23:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
00:00 
SPORT: WATTS 
00:15 
TENNIS: ATP Turneringen fra Eastbourne, England 
01:30 
SNOOKER: Riga Masters fra Riga, Letland 
03:00 
TENNIS: ATP Turneringen fra Eastbourne, England 
04:30 
FODBOLD: MLS, USA 
Eurosport 2
06:00 
Cykling: Best of Classics 
07:00 
Motocross: VM 
07:30 
Cykling: Best of Tour de France 
08:30 
Moderne Femkamp: World Cup 
09:30 
Motocross: VM 
10:15 
Motorsport: FIA WTCC 
11:00 
Atletik: EM 
13:00 
Snooker: Riga Masters 
15:00 
Atletik: EM 
17:00 
Cykling: Best of Classics 
18:00 
Cykling: Best of Giro d'Italia 
19:00 
Cykling: Best of Tour de France 
20:00 
Atletik: EM 
21:15 
Motocross: VM 
22:00 
Tennis: Aegon International Open 
00:15 
Atletik: Paavo Nurmi Games 
02:45 
Atletik: IAAF World Relays 
03:50 
Atletik: IAAF World Relays 
ID

ID

06:00 
Disappeared (14) 
06:45 
The Locator (20) 
07:10 
California Investigator (2) 
07:30 
Dr G: Medical Examiner (21) 
08:15 
Fatal Encounters (2) 
09:00 
Swamp Murders (9) 
09:45 
Murder Shift (4) 
10:30 
I Almost Got Away With It (59) 
11:15 
Blood Relatives (1) 
12:00 
Disappeared (77) 
12:45 
True Crime with Aphrodite Jones (4) 
13:30 
The Locator (20) 
13:55 
Dr G: Medical Examiner (22) 
14:40 
Fatal Encounters (3) 
15:25 
Swamp Murders (10) 
16:10 
Murder Shift (5) 
16:55 
I Almost Got Away With It (60) 
17:40 
Disappeared (9) 
18:25 
The Locator (21) 
18:45 
Blood Relatives (2) 
19:30 
True Crime with Aphrodite Jones (8) 
20:15 
Disappeared (78) 
21:00 
Obsession: Dark Desires (6) 
21:45 
Redrum (4) 
22:30 
Extreme Forensics (5) 
23:15 
Deadly Women (2) 
00:00 
The Haunted (11) 
00:45 
Obsession: Dark Desires (6) 
01:30 
Redrum (4) 
02:15 
Who on Earth Did I Marry? (12) 
02:40 
Who on Earth Did I Marry? (1) 
03:00 
Ghost Lab (9) 
03:45 
The Haunted (11) 
04:30 
Fatal Encounters (3) 
DRK

DRK

06:10 
Solens mad 
06:40 
Taxa (17:56) 
07:20 
Taxa (18:56) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten pĂĄ DR K 
08:28 
Dagens Sang: Der kom et glimt af sol i dag 
08:35 
HvornĂĄr var det nu det var 
09:00 
HvornĂĄr var det nu det var 
09:30 
Toast (7:8) 
10:00 
Toast (8:8) 
10:25 
Danske drømme (1:10) 
11:25 
80'erne: Riv den mur ned 
12:10 
80'erne: De nye supermagter 
12:55 
HvornĂĄr var det nu det var 
13:25 
HvornĂĄr var det nu det var 
13:55 
Ditlev Monrad - genial og gal? 
14:40 
Store danskere: Storm P 
15:05 
Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3) 
15:55 
Alexander den Store (1:2) 
16:40 
Kongehuset (1:10) 
17:10 
Bryllupper i Kongehuset 
17:45 
Smag pĂĄ Danmark - med Meyer (1:13) 
18:15 
Petra - den glemte by af sten 
19:05 
Riddertiden (2:3) 
19:56 
Dagens Sang: Der kom et glimt af sol i dag 
20:00 
Riddertiden (3:3) 
20:50 
GĂĄden om Pagtens Ark 
21:40 
Marco Polo - mand eller myte? 
22:30 
I skyggen af kajakkerne (1:5) 
23:15 
Eksperimentet

Dansk spillefilm fra 2010
00:45 
Bombeflyveren Shady Lady 
02:10 
Dominoeffekten 
03:30 
Biblens gĂĄder - Da Moses skilte vandene 
04:20 
Biblens gĂĄder - Sodoma og Gomorra 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, løbeteknik og fridans 
09:50 
Irina - En Diva Vender Hjem (1:4) 
10:15 
Irina - En Diva Vender Hjem (2:4) 
10:45 
Hotelhemmeligheder - en verden af glamour og skandale II (1) 
11:30 
Hotelhemmeligheder - en verden af glamour og skandale II (2) 
12:20 
Fuckr med dn hjrne (2:8) 
12:50 
Crazy Ex-Girlfriend II (3:13) 
13:25 
Crazy Ex-Girlfriend II (4:13) 
14:05 
En enkelt til Korsør

Dansk film fra 2008
15:50 
I kødet pĂĄ den perfekte krop 
16:50 
Blowdown (2:8) 
17:40 
Himalaya: En livsfarlig ekspedition (4:5) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy - The Simpsons Guy (2:2) 
19:30 
Family Guy 
19:55 
Family Guy 
20:15 
Skyggesiden af internettet (4:6) 
20:45 
DR3 Dok: Piger, pistoler og Islamisk Stat 
21:30 
Det bedste fra Tinderbox 2017 
22:15 
Compliance

Amerikansk psykologisk thriller fra 2012
23:40 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:25 
Mordmysteriet i Memphis 
02:20 
Blowdown (3:8) 
03:15 
Irina - En Diva Vender Hjem (3:4) 
03:40 
Irina - En Diva Vender Hjem (4:4) 
04:15 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:30 
Brandmand Sam 
06:45 
Onkel Reje og børnenes brevkasse (2) 
06:55 
Vilde venner (1) 
07:20 
Gurli Gris 
07:25 
Gurli Gris 
07:30 
Elsa (1) 
07:35 
Elsa (2) 
07:45 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (1) 
07:55 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (2) 
08:10 
Sprinter Galore (1) 
08:30 
Brillebjørn (1) 
08:35 
Paw Patrol II (1) 
09:00 
Sommer Summarum 
10:00 
Masha og Bjørnen (1) 
10:05 
Mashas eventyr (1) 
10:10 
Morten Skildpadde (1) 
10:35 
Rosa fra Rouladegade (1) 
11:05 
Ramajetterne (1) 
11:25 
Mit kæledyr - en dværghamster 
11:35 
MikroMakkerne (1) 
11:40 
Minisekterne (21) 
11:50 
Kaj og Andrea leger under vandet sammen med Ole 
12:15 
Molevitten 
12:30 
Lille Nørd 
12:58 
Kiwi & Strit (1) 
13:00 
Ramasjang Mysteriet V (1) 
13:30 
Det mindste kongerige i verden (1) 
13:50 
Køkkenhyggen Hella 
14:15 
Sofus (1) 
14:30 
Der var engang... 
15:00 
Søpapegøjernes ø 
15:05 
Søpapegøjernes ø 
15:15 
Kate og Mim-Mim 
15:25 
Min mosters historier (1) 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Gurli Gris 
15:45 
Mumitroldene (46) 
16:00 
Masha og Bjørnen (1) 
16:05 
Pippi Langstrømpe 
16:30 
Chuggington 
16:40 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (47) 
16:55 
Hej Ramasjang 
16:56 
Onkel Rejes sørøvershow II (1) 
17:15 
Quizdyrene - Hamsteren Olaf 
17:30 
Emil fra Lønneberg 
18:00 
Sommer Summarum 
19:00 
Thunderbirds (2) 
19:25 
F for fĂĄr 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Bugged 
06:05 
Thunderbirds (3) 
06:30 
Junglebanden 
06:40 
Junglebanden 
06:50 
Verdens bedste quiz I (3) 
07:10 
Klassen - Drengevenner (4) 
07:20 
Klassen - Gruppebilledet (5) 
07:30 
Hollywoods vildeste dyr I (3) 
07:50 
Alvin og de frække jordegern 
08:00 
Alvin og de frække jordegern 
08:10 
Pingvinerne fra Madagascar (3) 
08:35 
Gumball III (7) 
09:00 
Soy Luna (1) 
09:50 
The Next Step II (1) 
10:10 
Ultras Sorte Kageshow I (1) 
10:40 
Ultras bedste (1) 
11:00 
Store Nørd: Smøre madpakke 
11:25 
Kvit eller dobbelt I (1) 
12:05 
Voksenfælden I (1) 
12:35 
Hank Zipzer I (1) 
13:00 
Lou 
13:15 
Lou 
13:30 
Nina Patalo 
13:35 
Nina Patalo 
13:45 
Isas Stepz (1) 
14:00 
Isas Stepz (2) 
14:15 
The Next Step II (1) 
14:35 
Ultras Dance Crew (1) - Audition dag 1 
14:50 
Braceface (7) 
15:10 
Freaktown (1) 
15:25 
Freaktown (2) 
15:35 
Wild Kratts 
15:55 
Junglebanden 
16:05 
Junglebanden 
16:20 
KreaKampen - tegning 
16:50 
Soy Luna (1) 
17:40 
Klassen - Skolefesten (67) 
17:50 
Klassen - Kys med bøjle (72) 
18:00 
The Next Step II (1) 
18:20 
Alvin og de frække jordegern 
18:35 
Alvin og de frække jordegern 
18:45 
Alvin og de frække jordegern 
19:00 
Vores vilde verden rundt: Cuba 
19:30 
Sofie Linde Show I (8) - Mikkel Kryger 
20:00 
Byt familien pĂĄ sommerferie 1 (1:2) 
20:20 
Alle sammen sammen I (1) 
20:45 
Trio - cyberguldet (1:10) 
21:10 
Roy 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor 
08:00 
Teknologiens Evolution (8) 
09:00 
X-Ray Earth (1) 
10:00 
Hundehviskeren (6) 
11:00 
Hundehviskeren (7) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor 
13:00 
Biler i nød (10) 
14:00 
Biler i nød (2) 
15:00 
Biler i nød (4) 
16:00 
X-Ray Earth (1) 
18:00 
Airport Security: Colombia (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
20:00 
Undersøgelse af flystyrt (7) 
21:00 
Supercar Megabuild (4) 
22:00 
Biler i nød (1) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (31) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (34) 
00:00 
Undersøgelse af flystyrt (8) 
01:00 
Drugs Inc. (8) 
02:00 
Undersøgelse af flystyrt (7) 
03:00 
Supercar Megabuild (4) 
04:00 
Biler i nød (1) 
TV2 FRI
00:35 
Havemagasinet 
01:10 
Havemagasinet 
01:50 
Dyrlægeliv pĂĄ landet 
02:20 
Den flyvende dyrlæge 
03:15 
Tosset med biler 
04:10 
OffRoad Nordjylland 
04:45 
Ferie, ferie, ferie 
TV3 sport 2
09:00 
NASCAR: Toyota Save Mart 350 
12:00 
Speedway: Højdepunkter fra Danmarks Grand Prix 
13:00 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Løbet 
15:00 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
15:30 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Løbet 
17:30 
Speedway: Danmarks Grand Prix 
20:30 
Speedway: GB Premiership - Poole vs. Belle Vue 
22:30 
Speedway: Højdepunkter fra Danmarks Grand Prix 
23:30 
Formel 1: Aserbajdsjans Grand Prix - Løbet 
01:30 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 02:08 Dato: 28-06-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hjælp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?