Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:20 
Danmarks sk√łnneste hjem - K√łbenhavn (6:10) 
06:50 
Kontant: Jagten p√• den forsvundne svindler 
07:20 
Pop up - Spis Billund (3:3) 
08:10 
De flyvende l√¶ger (118:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (119:224) 
09:40 
Landsbyadvokaten (5:18) 
10:27 
OBS 
10:30 
Antikkrejlerne (141) 
11:10 
Antikkrejlerne (142) 
11:55 
Bonder√łven (6:8) 
12:25 
Kender du typen 2013 (12) 
13:05 
Hammerslag 2011 (3) 
13:35 
Hammerslag 2011 (4) 
14:10 
Columbo: Skriften p√• v√¶ggen 
15:20 
Hun s√• et mord (115) 
16:10 
Hun s√• et mord (116) 
16:55 
Jordemoderen II (8:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (6:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Spis og spar II (3:8) 
20:45 
DR1 Dokumentar: Hvor g√•r gr√¶nsen 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Syriens f√¶ngsler 
22:25 
Sporten 
22:35 
Vera: Tirsdagsbarn 
00:05 
Whitechapel: Gangstertvillingerne (1:3) 
00:50 
Water Rats (141:177) 
01:35 
Water Rats (142:177) 
02:20 
Spooks (51) 
03:10 
Skattej√¶gerne 2015 (26) 
03:35 
Hammerslag 2011 (3) 
04:05 
Hammerslag 2011 (4) 
04:35 
Fra yt til nyt 
TV2

TV2

00:15 
N√•r alt g√•r galt 
00:45 
Gr√¶nsepatruljen 
01:15 
Gr√¶nsepatruljen 
01:45 
Cold Case (102) 
02:35 
Cold Case (101) 
03:25 
Natholdet 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
The Crazy Ones (11) 
06:25 
Luksusliv til s√łs (4) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (8) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 4 (9) 
09:05 
Luksusf√¶lden 8 (4) 
10:05 
Undercover Boss 2 (17) 
11:00 
Undercover Boss 2 (18) 
12:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (32) 
13:00 
The Kardashians 10 (3) 
14:00 
The Kardashians 10 (4) 
15:00 
For l√¶kker til love (12) 
16:00 
Luksusf√¶lden 8 (5) 
17:00 
MED KNIVEN FOR STRUBEN 2 (8) 
18:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (32) 
19:00 
MasterChef 2017 - Danmarks st√łrste madtalenter (33) 
20:00 
Danmarks modigste (3) 
21:00 
Lara Croft: Tomb Raider

Amerikansk actionfilm fra 2001
23:10 
Think Like a Man Too

Amerikansk komedie fra 2014
01:10 
NCIS 1 (16) 
02:05 
Bones 6 (22) 
02:55 
Bones 6 (23) 
03:40 
24: Live Another Day 9 (9) 
04:25 
Revenge 3 (16) 
Kanal 5
06:20 
Hverdagens helte (6) 
06:45 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
07:30 
Rod i k√łkkenet (1:24) 
08:20 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
09:05 
Dit hjem i vores h√¶nder: Camilla af Rosenborg og Amin Jensen (50) 
09:55 
Dit hjem i vores h√¶nder: Camilla af Rosenborg og Amin Jensen (51) 
10:50 
Veronica Mars (41) 
11:45 
Veronica Mars (42) 
12:35 
Special Victims Unit (300) 
13:35 
CSI (333) 
14:30 
CSI (335) 
15:25 
CSI: New York (66) 
16:20 
CSI: New York (67) 
17:10 
Special Victims Unit (302) 
18:10 
Big Bang Theory (187) 
18:35 
Big Bang Theory (188) 
19:05 
Big Bang Theory (189) 
19:30 
Big Bang Theory (190) 
20:00 
Big Bang Theory (191) 
20:30 
Big Bang Theory (192) 
21:00 
Ocean's Eleven 
23:20 
Criminal Minds (24) 
00:15 
Criminal Minds (25) 
01:15 
Universal Soldier 4: Day of Reckoning

Amr. actionfilm fra 2012
03:30 
Big Bang Theory (189) 
03:50 
Big Bang Theory (190) 
04:10 
CSI (250) 
DR2

DR2

07:00 
JERSILD minus SPIN 
07:40 
JERSILD om TRUMP 
08:10 
Vi ses hos Clement: Lars Hjortsh√łj, Lone Frank og Martin Henriksen 
09:05 
P√• udebane (3:3) 
09:50 
JERSILD minus SPIN 
10:30 
JERSILD om TRUMP 
11:00 
Vi ses hos Clement: Lars Hjortsh√łj, Lone Frank og Martin Henriksen 
12:00 
Langt fra Borgen: Udlicitering af velf√¶rd 
12:25 
JERSILD minus SPIN 
13:10 
JERSILD om TRUMP 
13:40 
Vi ses hos Clement: Lars Hjortsh√łj, Lone Frank og Martin Henriksen 
14:40 
Rejsen langs Norges kyst (1:10) 
15:20 
Rejsen langs Norges kyst (2:10) 
16:00 
Naturens m√¶rkelige luner II (1:3) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Et chokoladeliv 
19:10 
Hemmelige amerikanske missioner (8:8) 
19:55 
Menneskets utrolige univers (3:5) 
20:45 
Tiltalt (2:4) 
21:30 
Moderne mirakler (2:6) 
22:00 
So Ein Ding: Start-up topm√łde. 
22:30 
Deadline 
23:00 
Vi ses hos Clement: Lars Hjortsh√łj, Lone Frank og Martin Henriksen 
00:00 
Dokumania: Manden der ville henrettes 
01:30 
Ikaria√łen - hvor folk glemmer at d√ł 
02:10 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:05 
Dybvaaaaad! 
00:35 
The Late Late Show with James Corden 
01:20 
Batman 
01:50 
Batman 
02:20 
Kongen af Queens (24) 
02:50 
Kongen af Queens (25) 
03:20 
Kongen af Queens (26) 
03:50 
Naked News Uncovered 
04:20 
Believe (10) 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. 2 (14) 
06:45 
Chicago P.D. 2 (15) 
07:30 
How I Met Your Mother 3 (18) 
08:00 
How I Met Your Mother 3 (19) 
08:30 
How I Met Your Mother 3 (20) 
09:00 
How I Met Your Mother 4 (1) 
09:30 
Rizzoli & Isles 6 (3) 
10:25 
Bones 10 (10) 
11:20 
Bones 10 (11) 
12:10 
Numbers (21) 
13:05 
Numbers (22) 
14:00 
Hawaii Five-0 3 (8) 
15:00 
Hawaii Five-0 3 (9) 
16:00 
NCIS 6 (129) 
17:00 
NCIS 6 (130) 
17:55 
NCIS: Los Angeles 4 (8) 
18:55 
NCIS: Los Angeles 4 (9) 
19:50 
Top Gear (7) 
21:00 
D√łdbringende v√•ben (13) 
22:00 
D√łdbringende v√•ben (14) 
23:00 
24: Legacy (7) 
00:00 
Out of Sight

Amerikansk komedie fra 1998
02:20 
Simpsons 19 (14) 
02:50 
Simpsons 19 (15) 
03:15 
Simpsons 19 (10) 
03:40 
Simpsons 19 (11) 
04:05 
Ridiculousness (26) 
04:25 
Ridiculousness (27) 
04:50 
Anger Management 2 (17) 
6'eren
06:40 
Moonshiners (14) 
07:30 
Flipping Ships (2) 
09:20 
Bering Sea Gold (10) 
10:10 
Bering Sea Gold (11) 
12:15 
Tanked (3) 
13:10 
Tanked (4) 
14:10 
Auction Hunters (10) 
14:35 
Auction Hunters (11) 
15:05 
Perception (13) 
16:05 
Perception (14) 
17:00 
Two and a Half Men (94) 
17:30 
Human Target (4:25) 
18:30 
Danmark - England: Danmark - England (u21) 
21:30 
Criminal Minds (45) 
22:30 
Criminal Minds (71) 
23:30 
Big Bang Theory (112) 
00:00 
Person of Interest (74) 
00:55 
Resurrection (21) 
01:55 
Almost Human (1) 
02:50 
Venom Hunters (3) 
03:50 
Venom Hunters (4) 
04:35 
What happened next (3) 
TV2 Sport
01:00 
Tennis: WTA - Miami 
03:00 
Tennis: WTA - Miami, direkte 
TV3 Sport 1
09:00 
Formel 1: Australiens Grand Prix - L√łbet 
11:00 
Motorsport: NASCAR - Auto Club 400 
14:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix - L√łbet 
16:30 
Fodbold: Hobro IK-Fremad Amager 
18:30 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
18:45 
Fodbold: Optakt til NordicBet Liga 
18:55 
Fodbold: Nyk√łbing FC-Vendsyssel FF 
21:00 
Fodbold: Opf√łlgning p√• NordicBet Liga 
21:15 
Fodbold: NordicBet Liga Magasinet 
21:30 
Formel 1: Australiens Grand Prix - L√łbet 
23:30 
Motorsport: MotoGP - Qatars Grand Prix - L√łbet 
01:05 
NHL: New York Islanders-Nashville Predators 
04:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
TV3 Puls
06:00 
Min Dr√łmmerestaurant 1 (4) 
06:50 
Bitte sm√• hjem (105) 
07:35 
Husejere p√• boligjagt 3 (309) 
08:30 
HOSPITALET (40) 
09:00 
Ekstreme samlere 4 (11) 
10:00 
Dr. Phil (2486) 
11:00 
Dr. Phil (2487) 
12:00 
Ekstreme samlere 4 (12) 
13:00 
Fra skrot til slot (5) 
14:00 
Jamie Oliver sk√¶rer ind til benet (3) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (4) 
16:00 
Betagende byggeprojekter (4) 
17:00 
Depotj√¶gerne (17) 
17:30 
Depotj√¶gerne (18) 
18:00 
Undercover Boss (11) 
19:00 
Undercover Boss (12) 
20:00 
Depotj√¶gerne (19) 
20:30 
Depotj√¶gerne (20) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 7 (5) 
22:00 
Den hemmelige million√¶r (13) 
23:00 
Huse for millioner New York (2) 
00:05 
Depotj√¶gerne: New York (112) 
00:35 
Depotj√¶gerne: New York (113) 
01:05 
Husejere p√• boligjagt 3 (309) 
02:00 
Fra skrot til slot (5) 
02:55 
Mystiske mord (4) 
03:45 
Mystiske mord (5) 
04:35 
The Night Shift (6) 
Kanal 4
06:10 
Ghost Whisperer (102) 
06:55 
P√• nye boligeventyr (54) 
07:45 
Devious Maids (21) 
08:30 
Tvins Homeshopping 
09:30 
Devious Maids (22) 
10:20 
Mistresses (9:39) 
11:15 
Mistresses (10:39) 
12:05 
Janni og Karsten - P√• fri fod (2) 
13:05 
Janni og Karsten - P√• fri fod (3) 
14:00 
De unge m√łdre (439) 
15:00 
De unge m√łdre (440) 
16:00 
Singleliv (233) 
17:00 
Greys hvide verden (257) 
18:00 
Greys hvide verden (258) 
19:00 
Singleliv (234) 
20:00 
Greys hvide verden (281) 
21:00 
Oraklerne (3) 
22:00 
N√¶rkontakt (6) 
23:00 
One Born Every Minute (10) 
00:00 
One Born Every Minute (11) 
01:05 
48 Hours (1) 
02:00 
48 Hours (2) 
02:55 
Greys hvide verden (257) 
03:45 
Greys hvide verden (258) 
04:30 
Ghost Whisperer (102) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (4) 
06:25 
Auction Kings (6) 
06:55 
Auction Kings (7) 
07:20 
Redwood Kings (15) 
08:15 
Ultimate Survival (6) 
09:05 
Wheeler Dealers (11) 
10:00 
Fast N' Loud (21) 
11:00 
Deadliest Catch (4) 
12:00 
American Loggers (4) 
13:00 
American Loggers (5) 
14:00 
North America (7) 
15:00 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (10) 
15:30 
How Do They Do It? with Peter Lund Madsen (11) 
16:00 
How It's Made: Dream Cars (6) 
16:30 
How It's Made: Dream Cars (7) 
17:00 
Mythbusters (15) 
18:00 
Wheeler Dealers (12) 
19:00 
Fast N' Loud (5) 
20:00 
Fast N' Loud (11) 
21:00 
Fast N' Loud (9) 
22:00 
Kindig Customs (12) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (15) 
00:00 
Mythbusters (18) 
01:00 
Fast N' Loud (9) 
02:00 
Kindig Customs (12) 
03:00 
Dual Survival (5) 
03:55 
Deadliest Catch (4) 
04:45 
Fast N' Loud (21) 
TV2 Charlie
00:25 
Scott & Bailey (20) 
01:15 
Murdoch Mysterierne (108) 
02:10 
Skadestuen i Holby (192) 
02:55 
Godnat 
Eurosport
06:00 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
07:30 
CYKLING: Katalonien Rundt 
08:30 
SNOOKER: China Open fra Beijing, Kina 
11:25 
VINTERSPORT: Chasing History 
11:30 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
12:30 
SNOWBOARD: FIS World Cup fra Spindleruv Mlyn, Tjekkiet 
13:15 
SPORT: WATTS 
13:30 
SNOOKER: China Open fra Beijing, Kina 
16:30 
VINTERSPORT: Chasing History 
16:35 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
18:00 
CYKLING: Katalonien Rundt 
19:00 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:05 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
21:00 
SNOOKER: China Open fra Beijing, Kina 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:05 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
23:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
00:00 
SPORT: WATTS 
00:15 
VINTERSPORT: Chasing History 
00:20 
SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien 
01:30 
SNOOKER: China Open fra Beijing, Kina 
03:00 
CYKLING: Gent - Wevelgem, Belgien 
04:00 
SNOOKER: China Open fra Beijing, Kina 
Eurosport 2
06:30 
Fodbold: Football Greatest 
07:00 
Skihop: World Cup 
08:00 
Cykling: Gent - Wevelgem 
09:15 
Skihop: World Cup 
10:15 
Watts 
10:30 
Cykling: Catalonien Rundt 
12:00 
Cykling: Gent - Wevelgem 
13:30 
Skihop: World Cup 
15:00 
Snowboard: FIS World Cup 
16:00 
Cykling: Catalonien Rundt 
17:00 
Cykling: Gent - Wevelgem 
18:00 
Snooker: China Open 
20:00 
Cykling: Catalonien Rundt 
21:00 
NEWS * NEWS NEWS 
21:05 
Skihop: World Cup 
22:00 
Snowboard: FIS World Cup 
23:00 
Snooker: China Open 
00:10 
Snowboard: FIS World Cup 
00:55 
Snowboard: World Championship 
01:50 
Freestyle: World Championship 
02:50 
Snowboard: World Championship 
04:00 
Snowboard: World Championship 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Lifeline 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 5 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Got To Hide Out In Suburbia (Season 5) 
08:10 
Disappeared Final Prayer (Season 2) 
09:30 
Locator, The Episode 16 
10:00 
I'd Kill For You Episode 7 
11:30 
Locator, The Episode 38 
13:00 
Murder Comes To Town Friend Or Foe (Season 2) 
14:00 
Judge Rinder Episode 36 (Series 2) 
15:00 
Locator, The Episode 40 
16:00 
California Investigator Episode 6 
16:30 
California Investigator Episode 7 
17:00 
Extreme Forensics Episode 15 (Season 2) 
18:00 
Disappeared Spring Break Nightmare (Season 4) 
19:00 
Murder Comes To Town Secrets Of A Country Store (Season 2) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Paging Dr. Essa (Season 4) 
21:00 
Forbidden: Dying For Love Laws Of Attraction (Season 2) 
22:00 
Crime To Remember, A Luck Be A Lady (Season 4) 
23:00 
Nightmare Next Door Hilltop Horror (Season 5) 
23:55 
Deadly Women Parents Peril (Season 6) 
00:50 
True Csi Episode 3 (Series 8) 
01:50 
Ghost Asylum Season 2 Old Crow Distillery 
02:50 
Forbidden: Dying For Love Laws Of Attraction (Season 2) 
03:50 
Crime To Remember, A Luck Be A Lady (Season 4) 
04:45 
California Investigator Episode 7 
DRK

DRK

06:05 
Sommerhuse (8:10) 
06:35 
Sommerhuse (9:10) 
07:00 
To p√• rejse (6:8) 
07:30 
To p√• rejse (7:8) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:27 
Dagens Sang 
08:30 
Gudstjeneste fra Alderslyst kirke i Silkeborg 
09:20 
Hvorn√•r var det nu det var 
10:05 
Kvit eller Dobbelt (3:10) 
11:05 
Kvit eller Dobbelt (4:10) 
12:05 
Danmark i Den kolde Krig (11:12) 
12:40 
Danmark i Den Kolde Krig (12:12) 
13:20 
Guldkorn 1980'erne: 1986 
13:40 
Jagten p√• historien (7:8) 
14:15 
Jagten p√• historien (8:8) 
14:55 
S√• gIKK' 
15:25 
S√• gIKK' 
15:55 
Paul Merton i Indien - Kolkata (3:5) 
16:40 
Paul Merton i Indien - Bangalore (4:5) 
17:25 
Polske krigshelte - kodebryderne (2:5) 
18:10 
Den l√¶ngste dag - landgangen i Normandiet (2:2) 
19:05 
Europas storsl√•ede borge (2:3) 
19:56 
Dagens Sang 
20:00 
Europas storsl√•ede borge (3:3) 
20:50 
Stalin vs Trotskij - en kamp til d√łden 
21:45 
Polske krigshelte - Krystyna Skarbek (3:5) 
22:30 
Slaget om Stalingrad (3:3) 
23:20 
Kim Philby - spion blandt venner (1:2) 
00:15 
Den fantastiske fysiker: Richard Feynman 
01:05 
Napoleon og det russiske felttog (1:2) 
02:00 
Napoleon og det russiske felttog (2:2) 
02:50 
Da kvinderne br√łd lydmuren 
03:40 
Monopolets Helte - Hanne Willumsen og Iben Wurbs 
04:30 
Monopolets Helte - J√łrgen De Mylius og Claus Hagen Petersen (8:12) 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Tonet krop, l√łbeteknik og fridans 
08:05 
Jeg er ambassad√łren II (3:4) 
08:35 
Jeg er ambassad√łren II (4:4) 
09:05 
James Mays laboratorium 
10:05 
James Mays laboratorium 
11:05 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (1:6) 
11:50 
Danmarks bedste maskot (4:7) 
12:20 
Fuckr med dn hjrne IV (3:8) 
12:50 
Doctor Who VII (3) 
13:35 
Doctor Who VII (4) 
14:15 
Happy Endings

Amerikansk komedie fra 2005
16:20 
Cannabis - S√•dan virker det 
17:15 
Dyrenes syv d√łdssynder (1:7) 
18:00 
Sada Vidoo (4:4) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:10 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
Generation Hollywood (5:6) 
20:30 
DR3 Dok: P√• kanten af frihed 
21:30 
Mit liv er stj√•let (4:6) 
22:00 
Astralis - mod stjernerne (1:3) 
22:30 
Aekte Vare

Dansk spillefilm fra 2014 med rapperen Gilli
23:55 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
00:35 
Tortur - B√łdler og ofre (1:4) 
01:05 
Mit ansigt blev √łdelagt af syre 
01:55 
Dyrenes syv d√łdssynder (2:7) 
02:40 
Fif TV (1) 
03:10 
Fif TV (2) 
03:40 
Nuttet Om Natten 
04:40 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per: Specialposttjenesten 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Morgensang 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Ramajetterne III (7) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Ramasjang Mysteriet IV (5) 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner (2) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus (4) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med Ord 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (18) 
11:05 
Ramasjang Club - Krammedansen (5) 
11:20 
Kaj og Andrea leger robotter 
11:50 
Skr√•l med Nikolaj (7) 
12:10 
Lille N√ėRD 
12:40 
Bamses billedbog 
13:10 
Ramasjang Rally 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (12) 
14:20 
Ramajetterne III (9) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det mindste kongerige i verden (1) 
15:15 
Sikker & S√łn II (15) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (9) 
16:30 
Morten Skildpadde (9) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Rosa fra Rouladegade III (3) 
17:35 
Postmand Per og tinsoldaterne 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Marie og Maria (3:6) 
18:45 
Marie og Maria (4:6) 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (7) 
19:10 
Onkel Reje og b√łrnenes brevkasse 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
Conrad og Bernhard 
06:10 
Conrad og Bernhard 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (11) 
07:00 
Kampen (19) 
07:05 
Klassen - Skal du se X Factor? (82) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (12) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:30 
Store N√łrd i Jordan (4) 
08:50 
Barda (11) 
09:15 
Wild Kratts 
09:35 
Adrian & Bendix' Kapowshow II (5) 
09:55 
Go' lorte weekend 
10:25 
Voksenf√¶lden II (6) 
10:45 
Designpigerne - Outfit of the Day (4) 
11:00 
Sleepover - Annikas skole 
11:15 
Nicolines Quiz - Pinligheder 
11:30 
Besat af: Benjamin Lasnier 
12:00 
Modeidioten: Pop 
12:15 
Klassekabalen - H√•rd tone (6) 
12:30 
Ultras bedste id√© (3) 
12:50 
Junglebanden 
13:00 
Kvit eller dobbelt III (1) 
13:40 
Klassen - Tissemanden (43) 
13:50 
Klassen - Emmas dilemma (44) 
14:00 
Sofie Linde Show II (14) - Tobias og Karoline 
14:30 
Isas Stepz (21) 
14:45 
Isas Stepz (22) 
15:00 
The Next Step II (11) 
15:20 
Braceface (5) 
15:45 
Mission: Eftersidning I (21) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Wild Kratts 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:05 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Pingvinerne fra Madagascar (21) 
17:40 
Klassen - Skal du se X Factor? (82) 
17:50 
Klassen - De seje piger (83) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (11) 
18:30 
MGP 2017 - M√łd vinderen Bastian 
19:00 
Max pinlig (5) 
19:25 
Alien surfer girls (15) 
19:50 
Wolfblood I (10) 
20:15 
Roy 
20:45 
Ultras bedste id√© (11) 
21:00 
Sofie Linde Show II (11) - Lars L√łkke Rasmussen 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (5) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (5) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (12) 
10:00 
Hundehviskeren 
11:00 
Hundehviskeren (19) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (4) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (6) 
13:00 
Nazi Megakonstruktioner (4) 
14:00 
Nazi Megakonstruktioner (6) 
15:00 
Nazi Megakonstruktioner (5) 
16:00 
Rosettas kometlanding (1) 
17:00 
M√łdet med Pluto (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (5) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor (26) 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (11) 
21:00 
Osama Bin Ladens sidste dage (1) 
22:00 
Det lovl√łse hav (6) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (10) 
01:00 
Drugs Inc. (9) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (11) 
03:00 
Osama Bin Ladens sidste dage (1) 
04:00 
Det lovl√łse hav (6) 
TV2 FRI
00:20 
Havemagasinet 
00:55 
Havemagasinet 
01:35 
Giv os haven tilbage 
02:45 
Frihuset 
04:35 
Quiz p√• gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
17:00 
Tennis: ATP Miami Open (m) 
03:30 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 22:38 Dato: 25-07-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?