Tv NU Film I dag Sport I dag Top Tv Digital TV Hd TV
DR1

DR1

06:10 
Havestafetten (6:12) 
06:40 
Madmagasinet - Klima 
07:10 
De unge brugtvognsforhandlere (4:6) 
07:40 
Rigtige m√¶nd - Det nye hold (4:6) 
08:10 
De flyvende l√¶ger (164:224) 
08:55 
De flyvende l√¶ger (165:224) 
09:40 
De uheldige helte (2) 
10:30 
Antikkrejlerne (184) 
11:15 
Antikkrejlerne (185) 
12:00 
Bonder√łven 2010 (1) 
12:30 
Kender Du Typen? (3:8) 
13:15 
Hammerslag 2012 (11) 
13:50 
Columbo: De sammensvorne 
15:25 
Hun s√• et mord (155) 
16:10 
Hun s√• et mord (156) 
16:55 
Jordemoderen IV (8:10) 
17:50 
TV AVISEN 
18:00 
Antikduellen (19:30) 
18:30 
TV AVISEN med Sporten 
18:55 
Vores vejr 
19:05 
Aftenshowet 
19:55 
TV AVISEN 
20:00 
Skattej√¶gerne 
20:30 
Bag Danmark med Tobias - Bornholm 
21:00 
Kontant 
21:30 
TV AVISEN 
21:55 
Langt fra Borgen 
22:20 
Sporten 
22:30 
Kriminalkommiss√¶r Foyle (8) 
00:05 
OBS 
00:10 
Mist√¶nkt (1:2) 
01:55 
Spooks (70) 
02:45 
Snydt igen (1:7) 
03:15 
Hammerslag 2012 (5) 
03:45 
Bidt af naturen (11) 
04:15 
√ėnskehaven (5:7) 
TV2

TV2

00:25 
Station 2 Politirapporten 
01:00 
Gr√¶nsepatruljen 
01:30 
Gr√¶nsepatruljen 
02:05 
Blue Bloods (103) 
02:55 
Blue Bloods (102) 
04:00 
Nyhederne og Vejret 
TV3

TV3

06:00 
Cristela (10) 
06:20 
Cristela (11) 
06:45 
Euros of Hollywood 1 (1) 
07:10 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (8) 
08:05 
Real Housewives of Beverly Hills 5 (9) 
09:05 
Luksusf√¶lden 10 (8) 
10:05 
Amalies verden 2 (2) 
11:00 
MasterChef 2015 - Danmarks st√łrste madtalenter (6) 
12:00 
Til middag hos 2017 (3) 
13:00 
The Kardashians (11) 
14:00 
The Kardashians (12) 
15:00 
Amalies verden 2 (3) 
16:05 
Luksusf√¶lden 10 (9) 
17:00 
Med kniven for struben (7) 
18:00 
Til middag hos 2017 (3) 
19:00 
Til middag hos 2017 (4) 
20:00 
Familien fra Bryggen (10) 
21:00 
K√łbm√¶nd p√• 1.klasse 2016 (2) 
22:00 
Paradise Hotel 2017 (30) 
22:45 
Min fede tr√¶ner (2) 
23:45 
Hall√łj p√• Wall Street

Amerikansk komedie fra 1996
01:55 
NCIS 2 (39) 
02:50 
NCIS 2 (40) 
03:35 
Historien om Gabby Douglas

Amerikansk drama fra 2014
Kanal 5
06:00 
Hverdagens helte 
06:25 
Rod i k√łkkenet (23:24) 
07:10 
Rod i k√łkkenet (24:24) 
08:00 
Janni og Karsten - K√¶rligheden mod alle odds 
08:50 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Mascha Vang og Dennis Knudsen (17) 
09:35 
Dit Hjem i Vores H√¶nder: Mascha Vang og Dennis Knudsen (18) 
10:30 
Veronica Mars (64) 
11:30 
Veronica Mars (1) 
12:15 
Special Victims Unit (333) 
13:10 
CSI (30) 
14:10 
CSI (31) 
15:10 
CSI: New York (84) 
16:05 
CSI: New York (85) 
17:00 
Special Victims Unit (335) 
18:00 
Big Bang Theory (38) 
18:30 
Big Bang Theory (39) 
19:00 
Big Bang Theory (40) 
19:30 
Big Bang Theory (41) 
20:00 
Big Bang Theory (42) 
20:30 
Big Bang Theory (43) 
21:00 
Die Hard - Mega Hard

Amr. action fra 1994
23:35 
Stoffer i Sommerlandet (1) 
00:35 
Criminal Minds (43) 
01:35 
Criminal Minds (44) 
02:35 
Big Bang Theory (42) 
03:00 
Big Bang Theory (43) 
03:25 
The Tomorrow People (17) 
04:10 
Hverdagens helte 
04:35 
Hverdagens helte (1) 
DR2

DR2

07:00 
Penge 
07:25 
Spild af dine penge 
08:10 
USA indefra: Robotter 
08:50 
USA indefra: Sundhedsudgifter 
09:30 
Fotokunst: Steve McCurry 
10:00 
Penge 
10:25 
Horisont: USA's klimaflygtninge 
10:50 
Spild af dine penge 
11:35 
Sundhedsmagasinet: Kan du h√łre hvad jeg siger? 
12:00 
P√• udebane (2:4): Arrangeret √¶gteskab 
12:40 
Supers√¶d 
13:20 
Penge 
13:55 
Walkabout (5:9) 
14:35 
Nordens truede dyr (5:6) 
15:20 
Nordens truede dyr (6:6) 
16:05 
Kongehuset (4:4) 
17:00 
DR2 Dagen 
18:30 
Sommerfugleeffekten 
19:30 
So Ein Ding: Start-ups i Afrika (1:2) 
20:00 
Debatten 
21:00 
Detektor 
21:30 
Quizzen med Signe Molde 
22:00 
Den rigeste procent (5:6) 
22:30 
Deadline 
23:00 
Barndom p√• bistand II (1:2) 
23:50 
Det franske politi indefra (7:12) 
00:40 
Debatten 
01:40 
Detektor 
02:10 
Deadline Nat 
TV2 Zulu
00:10 
The Late Late Show with James Corden 
01:00 
Dybvaaaaad! 
01:35 
Dybvaaaaad! 
02:05 
Batman 
02:35 
Batman 
03:05 
Gotham (44) 
03:55 
Kongen af Queens (72) 
04:20 
Kongen af Queens (73) 
04:50 
Billy on the Street 
TV3plus
06:00 
Chicago P.D. (14) 
06:45 
Chicago P.D. (15) 
07:30 
How I Met Your Mother 5 (21) 
08:00 
How I Met Your Mother 5 (22) 
08:30 
How I Met Your Mother 5 (23) 
09:00 
How I Met Your Mother 5 (24) 
09:30 
Rizzoli & Isles (8) 
10:25 
Bones 4 (69) 
11:20 
Bones 4 (70) 
12:10 
Numbers (5) 
13:05 
Numbers (6) 
14:00 
Hawaii Five-0 4 (7) 
15:00 
Hawaii Five-0 4 (8) 
16:00 
NCIS 7 (13) 
17:00 
NCIS 7 (14) 
18:00 
Simpsons 22 (19) 
18:30 
Fodbold: Vendsyssel FF-FC K√łbenhavn 
21:30 
Django Unchained

Amerikansk western/eventyrfilm fra 2012
00:55 
From Dusk Till Dawn

Amerikansk action-gyser fra 1996
Klik pÔŅĹ programmet for at fÔŅĹ vist en trailer for filmen
03:00 
Simpsons 22 (20) 
03:25 
Simpsons 22 (15) 
03:50 
Ridiculousness (20) 
04:15 
The Americans 2 (12) 
6'eren
06:30 
Moonshiners (11) 
07:20 
Flipping Ships (3) 
08:10 
Homeshopping 
09:10 
Bering Sea Gold (2) 
10:00 
Bering Sea Gold (3) 
11:10 
Homeshopping 
12:10 
Tanked (7) 
13:10 
Tanked (8) 
14:05 
Auction Hunters (11) 
14:35 
Auction Hunters (12) 
15:05 
Perception (36) 
16:00 
Perception (37) 
17:00 
Two and a half men (117) 
17:30 
Two and a half men (118) 
18:00 
Human Target (3:25) 
19:00 
Premier League : Manchester City - Manchester United 
00:00 
Human Target (3:25) 
01:00 
Resurrection (10) 
01:55 
Resurrection (11) 
02:55 
Venom Hunters (3) 
03:50 
Venom Hunters (4) 
04:35 
Aircrash Confidential (4) 
TV2 Sport
00:15 
H√•ndboldmagasinet: Kontra 
00:45 
Sportsmagasinet: SportsLab 
01:25 
Tennis: WTA - Stuttgart 
03:30 
NBA: Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs, playoff, direkte 
04:50 
NBA: Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs, playoff, direkte 
TV3 Sport 1
08:55 
Fodbold: Deportivo La Coruna-Real Madrid 
10:55 
Fodbold: Arsenal-Leicester 
12:55 
Fodbold: Bayern M√ľnchen-Borussia Dortmund 
14:55 
H√•ndbold: Frisch Auf G√∂ppingen-THW Kiel (m) 
16:25 
H√•ndbold: Rewind - The Handball Show 
16:55 
H√•ndbold: SG Flensburg-Handewitt-HC Vardar (m) 
18:25 
H√•ndbold: Rewind - The Handball Show 
18:55 
H√•ndbold: HC Vardar-SG Flensburg-Handewitt (m) 
20:45 
Dart: Betway Premier League Darts - Birmingham 
23:30 
Formel 1: Bahrains Grand Prix - L√łbet 
01:30 
Motorsport: Mobil 1 The Grid 
02:00 
NFL: Draft 2017 
TV3 Puls
06:00 
Hell's Kitchen USA (9) 
06:50 
Storsl√•et arkitektur (1) 
07:40 
Dr√łmmeboliger 4 (19) 
08:30 
Hospitalet (7) 
09:00 
Ekstreme samlere (8) 
10:00 
Dr. Phil (2485) 
11:00 
Dr. Phil (2510) 
12:00 
Ekstreme samlere (9) 
13:00 
Fra Skrot til Slot (6) 
14:00 
Jamies australske kokkeskole (7) 
15:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (7) 
16:00 
Huse for millioner Miami (8) 
17:00 
Depotj√¶gerne (13) 
17:30 
Depotj√¶gerne (14) 
18:00 
Undercover Boss 2 (9) 
19:00 
Undercover Boss 2 (10) 
20:00 
Depotj√¶gerne (15) 
20:30 
Depotj√¶gerne (16) 
21:00 
Ramsay's Kitchen Nightmares US 2 (8) 
22:00 
LIKE, DEL, SMAG (3) 
22:30 
LIKE, DEL, SMAG (4) 
23:00 
Huse for millioner LA (1) 
00:05 
Depotj√¶gerne fra Texas (4) 
00:35 
Depotj√¶gerne fra Texas (5) 
01:05 
Dr√łmmeboliger 4 (19) 
02:00 
Fra Skrot til Slot (6) 
02:55 
Til d√łden dem skiller (7) 
03:45 
Til d√łden dem skiller (8) 
04:30 
Witches of East End 1 (9) 
Kanal 4
06:05 
Ghost Whisperer (18) 
06:50 
P√• nye boligeventyr (77) 
07:40 
Devious Maids (5) 
08:25 
Homeshopping 
09:25 
Devious Maids (6) 
10:10 
Mistresses (32:39) 
11:05 
Mistresses (33:39) 
12:05 
Singleliv (239) 
13:05 
Singleliv (240) 
14:05 
De unge m√łdre (459) 
15:00 
De unge m√łdre - Nadja 
16:00 
Nyskilt (2) 
17:00 
Greys hvide verden (34) 
18:00 
Greys hvide verden (35) 
19:00 
Nyskilt (3) 
20:00 
Silas, Johannes og Louise (10) 
21:00 
The Last Kiss

Amr. romantisk komedie fra 2006
23:05 
One Born Every Minute (1) 
00:10 
One Born Every Minute (2) 
01:10 
48 Hours (32) 
02:10 
48 Hours (33) 
03:05 
Greys hvide verden (34) 
03:50 
Greys hvide verden (35) 
04:40 
Ghost Whisperer (18) 
Discovery Channel
06:00 
How It's Made (9) 
06:25 
Auction Hunters (8) 
06:55 
Auction Hunters (9) 
07:20 
Tanked (18) 
08:15 
Dual Survival (6) 
09:05 
Wheeler Dealers (14) 
10:00 
Fast N' Loud (7) 
11:00 
Deadliest Catch (3) 
12:00 
Moonshiners (7) 
13:00 
Moonshiners (8) 
14:00 
Alaska: The Last Frontier (16) 
15:00 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (17) 
15:30 
How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (18) 
16:00 
Chasing Classic Cars (11) 
16:30 
Chasing Classic Cars (12) 
17:00 
Mythbusters (228) 
18:00 
Wheeler Dealers (15) 
19:00 
Fast N' Loud (19) 
20:00 
How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (12) 
20:30 
Made By Destruction (12) 
21:00 
Abandoned Engineering (1) 
22:00 
Mythbusters: The Search (6) 
23:00 
Alaska: The Last Frontier (1) 
00:00 
Mythbusters (171) 
01:00 
Abandoned Engineering (1) 
02:00 
Mythbusters: The Search (6) 
03:00 
Naked And Afraid (6) 
03:55 
Deadliest Catch (3) 
04:45 
Fast N' Loud (7) 
TV2 Charlie
00:00 
Murdoch Mysterierne (131) 
00:50 
Skadestuen i Holby (215) 
01:40 
Godnat 
Eurosport
06:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
08:30 
CYKLING: Romandiet Rundt 
10:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
10:30 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
11:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
11:30 
CYKLING: Classics 
12:00 
FODBOLD: MLS H√łjdepunkter 
12:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
14:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
17:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
17:30 
CYKLING: Classics 
18:30 
CYKLING: Romandiet Rundt 
19:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
20:00 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
22:55 
NYHEDER: Eurosportnews report 
23:00 
CYKLING: Romandiet Rundt 
00:30 
CYKLING: Classics 
01:30 
SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien 
03:00 
FODBOLD: FIFA Fodbold 
03:30 
CYKLING: Romandiet Rundt 
Eurosport 2
07:00 
Cykling: Tour of Romandie 
08:30 
Vintersport: Chasing History 
08:35 
Snooker: VM 
11:00 
Cykling: Tour of Romandie 
12:30 
Cykling: Best of Classics 
13:30 
Fodbold: MLS H√łjdepunkter 
14:00 
Fodbold: FIFA Football 
14:30 
Vintersport: Chasing History 
14:35 
Cykling: Tour of Romandie 
16:00 
Cykling: Tour of Romandie 
17:30 
Fodbold: MLS 
19:25 
La Liga: Alav√©s-Eibar 
21:30 
Fodbold: MLS 
22:55 
Cykling: Paris-Roubaix 
01:10 
Cykling: Fleche Wallone 
02:50 
Cykling: Amstel Gold Race 
ID

ID

06:00 
Real Emergency Calls Nightmares At School And Home (S2) 
06:25 
Pit Bulls And Parolees Episode 4 (Season 2) 
07:20 
I Almost Got Away With It Episode 46 (Season 4) 
08:10 
Disappeared Billy Smolinski: Favorite Son 
09:30 
Locator, The Episode 45 
10:00 
Will: Family Secrets Revealed, The Estate Of Andy Warhol, The (Season 2) 
11:30 
Locator, The Episode 16 
13:00 
Murder Comes To Town Message In Red, The (Season 3) 
14:00 
Judge Rinder Episode 9 
15:00 
Locator, The Episode 19 
15:30 
California Investigator Episode 6 (Season 3) 
16:00 
I'd Kill For You Treasure Coast Killing (Season 2) 
17:00 
Extreme Forensics Shot In The Dark 
18:00 
Disappeared One Way Ticket (Season 5) 
19:00 
Murder Comes To Town Mommy, Please Come Home (Season 3) 
20:00 
True Crime With Aphrodite Jones Loved To Death (Season 3) 
21:00 
Murder Calls Death At The Door 
22:00 
Grave Secrets Signs On Their Bodies, The 
23:00 
Nightmare Next Door Episode 13 (Season 2) 
23:55 
Deadly Women Without Pity (Season 7) 
00:50 
Solved Bike Path Killer (Season 3) 
01:50 
Ghost Asylum Episode 5 
02:50 
Murder Calls Death At The Door 
03:50 
Grave Secrets Signs On Their Bodies, The 
04:45 
California Investigator Episode 13 (Season 3) 
DRK

DRK

06:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (4:6) 
07:00 
Hvis v√¶gge kunne tale (5:6) 
08:00 
P2 Radioavis 
08:05 
Morgenandagten p√• DR K 
08:25 
Dagens sang 
08:35 
Smilehullet - Lily Broberg 
08:40 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:10 
Hvorn√•r var det nu det var 
09:40 
Madsen & Co. (8:32) 
10:05 
Madsen & Co. (9:32) 
10:30 
Solens mad (5:6) 
11:00 
Solens mad (6:6) 
11:30 
Historien om Politiets Efterretningstjeneste (1:3) 
12:10 
Historien om Politiets Efterretningstjeneste (2:3) 
12:45 
Det splittede Danmark (1:3) 
13:25 
Det splittede Danmark (2:3) 
14:05 
Hvorn√•r var det nu det var 
14:35 
Hvorn√•r var det nu det var 
15:05 
Programmer som forandrede TV (8:8) 
15:35 
Store Danskere - Karen Blixen 
16:15 
Fra bagg√•rd til big business (3:5) 
16:55 
Fra bagg√•rd til big business (4:5) 
17:35 
Afrikas nye k√łkken (1:6) 
18:05 
Folkelig opstand - eskalering (2:4) 
19:00 
De sorte amerikaneres historie (2:6) 
19:55 
Dagens sang 
20:00 
Fantastiske Forvandlinger I - New York (5:6) 
20:30 
Afrikas nye k√łkken (2:6) 
21:00 
Filmselskabet 
21:30 
Filmperler: Biutiful

Spansk drama fra 2010
23:45 
Kobra - Kan planter t√¶nke og f√łle? (6) 
00:15 
Dokland: Madonnas dansere 
01:40 
Vogue - med redakt√łrens √łjne 
02:40 
Det var i maj (14:20) 
03:30 
Det var i maj (15:20) 
04:20 
Dagens sang 
DR3

DR3

06:00 
Morgengymnastikken: Ryg & l√¶nd, faste l√•r og kontorkrop 
09:10 
Generation Hollywood (6:6) 
09:40 
Sada Vidoo (1:4) 
10:10 
Min klimakamp (3:5) 
10:40 
Ice Road Truckers VIII (6:12) 
11:20 
Ice Road Truckers VIII (7:12) 
12:05 
P√• Gr√¶nsen: Overv√•gning (10:10) 
12:35 
Irina - En Diva Vender Hjem (2:4) 
13:05 
The Graham Norton Show 
13:55 
The Graham Norton Show 
14:45 
Underworld: Rise of the Lycans

Amerikansk actionthriller fra 2009
16:10 
Isbj√łrnen og mig 
16:40 
Den tasmanske dj√¶vle√ł (2:3) 
17:30 
Fuckr med dn hjrne IV (8:8) 
18:00 
Min klimakamp (4:5) 
18:30 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
19:15 
Family Guy 
19:35 
Family Guy 
20:00 
Hawking: T√¶nk som en videnskabsmand (6:6) 
20:45 
2016 og det ekstreme vejr 
21:40 
DR3 Siger Farvel - til landet der drukner 
22:10 
The Eagle

Amerikansk actiondrama fra 2011
23:55 
Lonely Hearts

Amerikansk thriller-drama fra 2006
01:35 
The Tonight Show med Jimmy Fallon 
02:20 
Den tasmanske dj√¶vle√ł (3:3) 
03:10 
Sada Vidoo (2:4) 
03:40 
Sada Vidoo (3:4) 
04:05 
Nuttet Om Natten 
DRRAMA
06:00 
G√¶t med Emil 
06:15 
Kate og Mim-Mim 
06:30 
Postmand Per 
06:50 
Chuggington 
07:00 
Sol snart 6 √•r (7) 
07:05 
Gurli Gris 
07:10 
Gurli Gris 
07:20 
Ring til Ramasjang II (9) 
07:30 
Peter Kanin 
07:45 
Sofus II (6) 
08:00 
Olivia 
08:10 
F for f√•r 
08:20 
Thomas og hans venner 
08:30 
Rosa fra Rouladegade 
09:00 
Brandmand Sam 
09:10 
Vilde venner II (6) 
09:30 
Tree Fu Tom 
09:55 
Sofus i Zambia (2) 
10:10 
Postmand Per 
10:25 
Sk√¶g med bogstaver 
10:50 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (26) 
11:05 
Molevitten 
11:20 
Kaj og Andrea 
11:50 
Sk√¶g med tal 
12:10 
Lille N√łrd 
12:40 
Bamses Billedbog 
13:10 
Sk√¶g med matematik (11) 
13:40 
Musen Tip 
13:45 
Musen Tip 
13:55 
Onkel Rejes S√łr√łvershow (7) 
14:20 
Sprinter Galore (9) 
14:35 
G√¶t med Emil 
14:45 
G√¶t med Emil 
14:55 
Det kongelige spektakel 
15:15 
Ring til Ramasjang II (6) 
15:25 
S√łpapeg√łjernes √ł 
15:30 
Gurli Gris 
15:35 
Gurli Gris 
15:40 
Kate og Mim-Mim 
15:55 
Kate og Mim-Mim 
16:05 
Chuggington 
16:15 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6) 
16:30 
Morten Skildpadde (6) 
16:55 
Hej Ramasjang 
17:00 
Sk√¶g med tal 
17:20 
Rita og krokodille - Camping 
17:35 
Sofus II (3) 
17:50 
Mumsfilibaba med skaldyr (5) 
18:05 
Chuggington 
18:15 
Chuggington 
18:30 
Motor Mille og B√łrnebanden (3) 
18:50 
Jungletrommer - udforskerne 
19:00 
Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (3) 
19:10 
Ring til Ramasjang II (17) 
19:25 
F for f√•r 
19:30 
Brandmand Sam 
19:40 
Peter Kanin 
19:55 
Lillefinger 
DR Ultra
06:00 
M√łnk 
06:01 
Wild Kratts 
06:25 
Junglebanden 
06:35 
The Next Step II (34) 
07:00 
Ultra Nyt 
07:05 
Klassen - L√łbe hjemmefra : Del 1 (105) 
07:15 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:25 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
07:40 
Freaktown (37) 
07:50 
Bugged 
07:55 
Uglen 
08:05 
Mig og min robot 
08:20 
Nina Patalo 
08:25 
Store N√łrd OL: Kajak 
08:50 
Dansk hulebyg (4:10) 
09:15 
Conrad og Bernhard 
09:30 
Conrad og Bernhard 
09:45 
Drenger√łv (3) 
10:05 
Lokummet br√¶nder III (2) 
10:20 
Adrian & Bendix' Kapowshow II (2) 
10:35 
KreaKampen - Minecraft Special - √Örstider 
10:50 
101 ting jeg ville √łnske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (1) 
11:15 
Lou 
11:25 
Lou 
11:40 
Venskaberen (4) 
12:00 
Modeidioten: Rock 
12:15 
Verdens bedste quiz I (8) 
12:30 
Ultras Dance Crew (13) - Sofie Linde Show (2:2) Stresset julestemning 
12:45 
Madlaboratoriet (8) 
13:10 
Dagens ret: Kartoffelpizza 
13:20 
Ultras bedste id√© (5) 
13:35 
Klassen - Gruppebilledet (5) 
13:45 
Klassen - Den nye dreng (6) 
13:55 
Riisings flotte talkshow II (4) 
14:25 
Pendlerkids III (8) 
14:40 
Pendlerkids III (9) 
15:00 
The Next Step II (34) 
15:20 
Braceface (22) 
15:45 
Mission: Eftersidning II (11) 
16:05 
Junglebanden 
16:15 
Junglebanden 
16:30 
Thunderbirds (3) 
16:50 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:00 
Alvin og de fr√¶kke jordegern 
17:15 
Adventure Time 
17:40 
Klassen - L√łbe hjemmefra : Del 1 (105) 
17:50 
Klassen - L√łbe hjemmefra : Del 2 (106) 
18:00 
Ultra Nyt 
18:05 
The Next Step II (34) 
18:30 
Sofie Linde Show II (16) - Nabiha 
19:00 
Backstage II (5) 
19:15 
Backstage II (6) 
19:30 
Alle sammen sammen I (8) 
19:55 
Wolfblood II (8) 
20:20 
Wolfblood Uncovered (8) 
20:35 
Unik (8) 
21:00 
KreaKampen - FORM: Deltagerne f√•r stor udfordring 
National Geographic
06:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
06:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
07:00 
Dum, Dummere, Derfor (9) 
07:30 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
08:00 
The Story Of God Med Morgan Freeman (2) 
09:00 
Kosmos: En rejse i tid og rum (9) 
10:00 
Hundehviskeren (7) 
11:00 
Hundehviskeren (8) 
12:00 
Dum, Dummere, Derfor (7) 
12:30 
Dum, Dummere, Derfor (8) 
13:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (1) 
14:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (2) 
15:00 
Richard Hammonds tekniske efterforskning (3) 
16:00 
Rejsen til jordens kerne (1) 
18:00 
S√•dan fanger man en smugler (2) 
19:00 
Dum, Dummere, Derfor 
19:30 
Dum, Dummere, Derfor 
20:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
21:00 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
21:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
22:00 
Teknologiens Evolution (3) 
23:00 
Dum, Dummere, Derfor (11) 
23:30 
Dum, Dummere, Derfor (12) 
00:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
01:00 
Drugs Inc. (9) 
02:00 
Unders√łgelse af flystyrt (2) 
03:00 
Dum, Dummere, Derfor (10) 
03:30 
Dum, Dummere, Derfor (2) 
04:00 
Teknologiens Evolution (3) 
TV2 FRI
00:30 
Havemagasinet 
01:05 
Havemagasinet 
01:40 
Sm√• dr√łmmehaver med Monty Don 
02:45 
Frihuset 
04:55 
Quiz p√• gaflen 
TV3 sport 2
09:00 
Fodbold: Arsenal-Leicester 
11:05 
Tennis: Barcelona Open (m) 
18:55 
Fodbold: Premier League World Show 
19:25 
Golf: Knudsen & Nyholm 25 √•rs jubil√¶um 
20:25 
Fodbold: Sevilla-Celta Vigo 
22:30 
Fodbold: Athletic Bilbao-Real Betis 
23:30 
Fodbold: La Liga World 
00:00 
Fodbold: Athletic Bilbao-Real Betis 
02:00 
OPHOLD I SENDEFLADE 
Kl: 19:35 Dato: 24-05-2017
Glemt password?

 

 

 

 
TV Menu TVguide.dk Information RSS Min TVGuide
 HD TV
 Film i dag
 Sport i dag
 TV nu
 Hj√¶lp
 Om TVguide.dk
 Kontakt os
 Annoncering & Medieinformation

 Film

 Nyheder

 TVnu
  Log ind
  Opret bruger
  Glemt password?