Hollywoodstjerne forsvarer sit forhold til 32 år ældre skuespillerinde!

Hollywoodstjerne forsvarer sit forhold til 32 år ældre skuespillerinde!

Hollywoodstjerne forsvarer sit forhold til 32 år ældre skuespillerinde!
Her er Geggos nye karriere!

Her er Geggos nye karriere!

Her er Geggos nye karriere!
Will Smiths kones hår falder af!

Will Smiths kones hår falder af!

Will Smiths kones hår falder af!
Michael Rasmussen var utro med sin kones veninde!

Michael Rasmussen var utro med sin kones veninde!

Michael Rasmussen var utro med sin kones veninde!
Prins Nikolai bliver forsidemodel!

Prins Nikolai bliver forsidemodel!

Prins Nikolai bliver forsidemodel!

Barnkanalen tv guide og program oversigt fra 25/5 2018 til 2/6 2018

Fredag 25/5
15:00

Ugglan (S1E22)

Ugglan (S1E22)
15:05

Pyjamashjältarna (S1E19)

Pyjamashjältarna (S1E19)
15:15

Greta Gris (S5E3)

Greta Gris (S5E3)
15:20

Arkipellina

Arkipellina
15:50

Andys minsta babydjur (S1E9)

Andys minsta babydjur (S1E9)
16:00

Bolibompa (45:54)

Bolibompa (45:54)
16:02

Vem? (S2E3)

Vem? (S2E3)
16:05

Bolibompa (45:54)

Bolibompa (45:54)
16:15

Simon (S1E39)

Simon (S1E39)
16:19

Bolibompa (45:54)

Bolibompa (45:54)
16:20

Regnbågsfamiljen (S1E5)

Regnbågsfamiljen (S1E5)
16:29

Bolibompa (45:54)

Bolibompa (45:54)
16:30

Krakel Spektakel (S1E11)

Krakel Spektakel (S1E11)
16:40

Zorro - legenden föds (S1E15)

Zorro - legenden föds (S1E15)
17:00

Agenterna (S2E8)

Agenterna (S2E8)
17:25

Kändisbarnvakten (S1E5)

Kändisbarnvakten (S1E5)
17:55

Fredagkväll (S8E7)

Fredagkväll (S8E7)
18:10

Jobbigt läge (S2E11)

Jobbigt läge (S2E11)
18:40

Bara på skoj (S3E22)

Bara på skoj (S3E22)
18:50

Oscars oas (S1E11)

Oscars oas (S1E11)
Lørdag 26/5
05:00

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
05:01

Nicke Nyfiken (S9E4)

Nicke Nyfiken (S9E4)
05:24

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
05:25

Skräp (S1E15)

Skräp (S1E15)
05:29

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
05:30

Mästerflygarna (S2E13)

Mästerflygarna (S2E13)
05:44

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
05:45

Charlie och Lola (S2E24)

Charlie och Lola (S2E24)
05:59

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
06:00

Katie Morag (S1E9)

Katie Morag (S1E9)
06:14

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
06:15

Tänk om... (S1E9)

Tänk om... (S1E9)
06:19

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
06:20

Äventyr i tid och rum (S1E1)

Äventyr i tid och rum (S1E1)
06:34

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
06:35

Geronimo Stilton (S3E22)

Geronimo Stilton (S3E22)
06:59

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
07:00

Disneydags (21:23)

Disneydags (21:23)
07:54

Morgonshowen (39:42)

Morgonshowen (39:42)
07:55

Djupet (S1E16)

Djupet (S1E16)
08:15

Zorro - legenden föds (S1E23)

Zorro - legenden föds (S1E23)
08:35

Ranchen (S1E10)

Ranchen (S1E10)
09:00

Pingvinerna från Madagaskar (S3E9)

Pingvinerna från Madagaskar (S3E9)
09:20

Nina Patalo (S1E38)

Nina Patalo (S1E38)
09:30

Blinky Bills bravader (S1E18)

Blinky Bills bravader (S1E18)
09:40

Ett fall för KLURO (S1E21)

Ett fall för KLURO (S1E21)
09:55

Thunderbirds (S1E5)

Thunderbirds (S1E5)
10:15

Sengångarna (S1E8)

Sengångarna (S1E8)
10:35

Grötnöt & Fjädrik (S1E8)

Grötnöt & Fjädrik (S1E8)
10:50

Kortrasten (S1E5)

Kortrasten (S1E5)
11:00

Ziv & Zack (S1E6)

Ziv & Zack (S1E6)
11:10

Småkryp (S2E9)

Småkryp (S2E9)
11:15

Lilla Aktuellt teckenspråk (17:17)

Lilla Aktuellt teckenspråk (17:17)
11:30

Bara på skoj (S3E17)

Bara på skoj (S3E17)
11:40

Herr Kartong (S1E2)

Herr Kartong (S1E2)
11:45

Indogas (S3E3)

Indogas (S3E3)
11:55

Oddbods (S1E22)

Oddbods (S1E22)
12:00

Vem bor i mormors hus? - teckenspråk (3:10)

Vem bor i mormors hus? - teckenspråk (3:10)
12:05

Superhemligt - teckenspråk (6:12)

Superhemligt - teckenspråk (6:12)
12:15

Dröm om demokrati - teckenspråkstolkat (2:6)

Dröm om demokrati - teckenspråkstolkat (2:6)
12:30

Blue water high (S3E13)

Blue water high (S3E13)
12:55

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E4)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E4)
13:20

Pyjamasklubben (S1E19)

Pyjamasklubben (S1E19)
13:40

Det vilda livet 2: Surikat, leopard och björn (S2E4)

Det vilda livet 2: Surikat, leopard och björn (S2E4)
14:10

Sommarlägret (S1E2)

Sommarlägret (S1E2)
14:20

Deckar-Jack (S1E47)

Deckar-Jack (S1E47)
14:35

Andys dinosaurie-äventyr (S1E11)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E11)
14:50

Full fart i Verksta (S1E40)

Full fart i Verksta (S1E40)
15:00

Lilla prinsessan (S1E9)

Lilla prinsessan (S1E9)
15:10

Furchester hotell (S1E20)

Furchester hotell (S1E20)
15:25

Fifi och blomsterfröna (S1E35)

Fifi och blomsterfröna (S1E35)
15:35

Riddare Micke (S1E8)

Riddare Micke (S1E8)
15:45

Greta Gris (S5E4)

Greta Gris (S5E4)
15:50

Bing (S1E35)

Bing (S1E35)
16:00

Bolibompa (46:54)

Bolibompa (46:54)
16:01

Daniel Tigers kvarter (S2E14)

Daniel Tigers kvarter (S2E14)
16:15

Bolibompa (46:54)

Bolibompa (46:54)
16:20

Astrid och Adrian flyttar (S3E9)

Astrid och Adrian flyttar (S3E9)
16:29

Bolibompa (46:54)

Bolibompa (46:54)
16:30

Victor & Josefine (S1E5)

Victor & Josefine (S1E5)
16:40

Bakverk och små underverk (S1E3)

Bakverk och små underverk (S1E3)
17:05

Ranchen (S2E13)

Ranchen (S2E13)
17:25

Sommarskuggan nummer 3 (S2E8)

Sommarskuggan nummer 3 (S2E8)
17:35

Årets sockerbagare 2015 (S2E10)

Årets sockerbagare 2015 (S2E10)
18:05

Pappas pengar (S2E5)

Pappas pengar (S2E5)
18:25

Thunderbirds (S2E11)

Thunderbirds (S2E11)
18:45

Bara på skoj (S3E14)

Bara på skoj (S3E14)
Søndag 27/5
05:00

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
05:01

Bing (S1E5)

Bing (S1E5)
05:09

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
05:10

Draken Digby (S2E6)

Draken Digby (S2E6)
05:19

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
05:20

Charlie och Lola (S2E25)

Charlie och Lola (S2E25)
05:34

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
05:35

Katie Morag (S1E10)

Katie Morag (S1E10)
05:49

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
05:50

Doktor McStuffins (S3E21)

Doktor McStuffins (S3E21)
06:14

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
06:15

Ylvania, sagan om de tre drakarna (S2E13)

Ylvania, sagan om de tre drakarna (S2E13)
06:34

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
06:35

Kylskåpsparty (S1E38)

Kylskåpsparty (S1E38)
06:39

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
06:40

Heidi (S1E13)

Heidi (S1E13)
06:59

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
07:00

Disneydags (20:23)

Disneydags (20:23)
07:54

Morgonshowen (40:42)

Morgonshowen (40:42)
07:55

Djupet (S1E17)

Djupet (S1E17)
08:15

Geronimo Stilton (S3E15)

Geronimo Stilton (S3E15)
08:40

Ranchen (S1E11)

Ranchen (S1E11)
09:00

Pingvinerna från Madagaskar (S3E10)

Pingvinerna från Madagaskar (S3E10)
09:25

Nina Patalo (S1E39)

Nina Patalo (S1E39)
09:30

Blinky Bills bravader (S1E19)

Blinky Bills bravader (S1E19)
09:45

Ett fall för KLURO (S1E22)

Ett fall för KLURO (S1E22)
09:55

Thunderbirds (S1E6)

Thunderbirds (S1E6)
10:20

På uppdrag i naturen (S1E1)

På uppdrag i naturen (S1E1)
10:45

Grötnöt & Fjädrik (S1E9)

Grötnöt & Fjädrik (S1E9)
11:00

Kortrasten (S1E6)

Kortrasten (S1E6)
11:10

Ziv & Zack (S1E7)

Ziv & Zack (S1E7)
11:25

Nyfikna Nellie (S1E22)

Nyfikna Nellie (S1E22)
11:30

Flax Max (S1E2)

Flax Max (S1E2)
11:40

Småkryp (S2E10)

Småkryp (S2E10)
11:45

Game on (S1E4)

Game on (S1E4)
12:00

Pinos dagbok - spanska (5:20)

Pinos dagbok - spanska (5:20)
12:05

Pinos dagbok - spanska (6:20)

Pinos dagbok - spanska (6:20)
12:10

Tiggy testar (21:40)

Tiggy testar (21:40)
12:29

Fillers Cirkuskiosken 2012 (8:15)

Fillers Cirkuskiosken 2012 (8:15)
12:30

Blue water high (S3E14)

Blue water high (S3E14)
12:55

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E5)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E5)
13:20

Pyjamasklubben (S1E20)

Pyjamasklubben (S1E20)
13:40

Det vilda livet 2: Surikat, leopard och björn (S2E5)

Det vilda livet 2: Surikat, leopard och björn (S2E5)
14:10

Sommarlägret (S1E3)

Sommarlägret (S1E3)
14:25

Deckar-Jack (S1E48)

Deckar-Jack (S1E48)
14:35

Andys dinosaurie-äventyr (S1E12)

Andys dinosaurie-äventyr (S1E12)
14:50

Rymdrekryterna (S1E10)

Rymdrekryterna (S1E10)
15:00

Lilla prinsessan (S2E20)

Lilla prinsessan (S2E20)
15:10

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E37)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E37)
15:25

Roboten Rob (S1E20)

Roboten Rob (S1E20)
15:35

Greta Gris (S5E5)

Greta Gris (S5E5)
15:40

Bing (S1E36)

Bing (S1E36)
15:50

Tilde (S1E6)

Tilde (S1E6)
16:00

Bolibompa (47:54)

Bolibompa (47:54)
16:10

Bondgården (S2E17)

Bondgården (S2E17)
16:14

Bolibompa (47:54)

Bolibompa (47:54)
16:15

Kojsagor (S1E13)

Kojsagor (S1E13)
16:25

Småpotatis (S2E8)

Småpotatis (S2E8)
16:29

Bolibompa (47:54)

Bolibompa (47:54)
16:30

Labyrint (S4E9)

Labyrint (S4E9)
17:15

Snö + 7 (S1E1)

Snö + 7 (S1E1)
17:35

Ugglan och co (S2E6)

Ugglan och co (S2E6)
17:45

Historiepolisen (6:11)

Historiepolisen (6:11)
17:55

Jobbigt läge (S2E12)

Jobbigt läge (S2E12)
18:20

Eva (S2E12)

Eva (S2E12)
18:50

Rabbids (S1E35)

Rabbids (S1E35)
Mandag 28/5
05:04

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
05:05

Fåret Shaun (S1E33)

Fåret Shaun (S1E33)
05:14

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
05:15

Folkoteket (S5E8)

Folkoteket (S5E8)
05:29

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
05:30

Pyjamashjältarna (S1E4)

Pyjamashjältarna (S1E4)
05:44

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
05:45

Biet Maya (S1E15)

Biet Maya (S1E15)
05:54

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
05:55

Molang (S1E30)

Molang (S1E30)
05:59

Morgonshowen (101:105)

Morgonshowen (101:105)
06:00

Lille Roy (S1E11)

Lille Roy (S1E11)
06:15

Octonauterna (S1E38)

Octonauterna (S1E38)
06:25

Fixarna (S1E52)

Fixarna (S1E52)
06:30

Piggley Winks äventyr (S1E39)

Piggley Winks äventyr (S1E39)
06:55

Molang (S2E24)

Molang (S2E24)
07:00

Teckenlådan (S5E23)

Teckenlådan (S5E23)
07:15

Pippi Långstrump (S1E8)

Pippi Långstrump (S1E8)
07:40

Lulu Zipadoo - äventyr i naturen (S3E13)

Lulu Zipadoo - äventyr i naturen (S3E13)
07:45

Äventyr i tid och rum (S1E36)

Äventyr i tid och rum (S1E36)
08:00

Kate och Mim-Mim (S1E38)

Kate och Mim-Mim (S1E38)
08:10

Stor och liten (S1E4)

Stor och liten (S1E4)
08:20

Wisska (S1E43)

Wisska (S1E43)
08:25

Rymdrekryterna (S1E11)

Rymdrekryterna (S1E11)
08:40

Robyn och rymdpatrullen (S1E15)

Robyn och rymdpatrullen (S1E15)
08:50

Elias och räddningsteamet (S1E4)

Elias och räddningsteamet (S1E4)
09:00

Lilla prinsessan (S1E11)

Lilla prinsessan (S1E11)
09:15

Dinosaurietåget (S1E57)

Dinosaurietåget (S1E57)
09:25

Ella Bella Bingo (S2E26)

Ella Bella Bingo (S2E26)
09:30

Hej Jycke (S1E45)

Hej Jycke (S1E45)
09:40

Sara och Anka (S2E10)

Sara och Anka (S2E10)
09:45

Regnbågsstadens hjälte (S2E20)

Regnbågsstadens hjälte (S2E20)
10:00

Folksagor i världen - finska (1:6)

Folksagor i världen - finska (1:6)
10:05

Fel väder - finska (1:5)

Fel väder - finska (1:5)
10:10

Voffa, Kvittra och Len (S1E5)

Voffa, Kvittra och Len (S1E5)
10:20

Fifi och blomsterfröna (S1E37)

Fifi och blomsterfröna (S1E37)
10:30

Roboten Rob (S1E21)

Roboten Rob (S1E21)
10:45

Stella och Sam (S2E2)

Stella och Sam (S2E2)
10:55

Draken Digby (S2E14)

Draken Digby (S2E14)
11:05

Franklin och hans vänner (S1E38)

Franklin och hans vänner (S1E38)
11:20

Yakari (S1E16)

Yakari (S1E16)
11:30

Game on (S1E4)

Game on (S1E4)
11:45

Agenterna - teckenspråkstolkat (S2E8)

Agenterna - teckenspråkstolkat (S2E8)
12:10

Labyrintrobotar (S1E4)

Labyrintrobotar (S1E4)
12:15

Ett fall för KLURO (S1E23)

Ett fall för KLURO (S1E23)
12:30

Min riddare och jag (S1E6)

Min riddare och jag (S1E6)
12:40

Djupet (S1E18)

Djupet (S1E18)
13:00

Blue water high (S3E15)

Blue water high (S3E15)
13:25

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E6)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E6)
13:50

M.I. High (S3E12)

M.I. High (S3E12)
14:20

Backstage (S1E19)

Backstage (S1E19)
14:40

Pyjamasklubben (S1E21)

Pyjamasklubben (S1E21)
15:05

Pyjamashjältarna (S1E20)

Pyjamashjältarna (S1E20)
15:20

Biet Maya (S1E32)

Biet Maya (S1E32)
15:30

Kapten Balans och tidsmaskinen (13:20)

Kapten Balans och tidsmaskinen (13:20)
15:35

Hur vet du det? (S1E3)

Hur vet du det? (S1E3)
15:45

Badsmart (2:5)

Badsmart (2:5)
16:00

Bolibompa (48:54)

Bolibompa (48:54)
16:01

Ballonggården (S1E18)

Ballonggården (S1E18)
16:10

Bolibompa (48:54)

Bolibompa (48:54)
16:15

Dimitri (S1E18)

Dimitri (S1E18)
16:19

Bolibompa (48:54)

Bolibompa (48:54)
16:20

Doktorerna (S1E7)

Doktorerna (S1E7)
16:29

Bolibompa (48:54)

Bolibompa (48:54)
16:30

Nattens hjältar (S1E11)

Nattens hjältar (S1E11)
16:40

Hemmamatch

Hemmamatch
17:10

Kylskåpsparty (S1E36)

Kylskåpsparty (S1E36)
17:15

Lilla Aktuellt (81:87)

Lilla Aktuellt (81:87)
17:25

Annedroider (S2E4)

Annedroider (S2E4)
17:50

Jobbigt läge (S2E13)

Jobbigt läge (S2E13)
18:15

Eva (S2E13)

Eva (S2E13)
18:45

Lilla Aktuellt (81:87)

Lilla Aktuellt (81:87)
18:50

Rabbids (S1E36)

Rabbids (S1E36)
Tirsdag 29/5
05:04

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:05

Fåret Shaun (S1E34)

Fåret Shaun (S1E34)
05:14

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:15

Doki (35:52)

Doki (35:52)
05:24

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:29

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:30

Miss Moon (S1E51)

Miss Moon (S1E51)
05:44

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:45

Dinosaurietåget (S2E36)

Dinosaurietåget (S2E36)
05:54

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
05:55

Big block sing song (S1E48)

Big block sing song (S1E48)
05:59

Morgonshowen (102:105)

Morgonshowen (102:105)
06:00

Biet Maya (S1E74)

Biet Maya (S1E74)
06:10

Octonauterna (S1E39)

Octonauterna (S1E39)
06:25

Jamillah och Aladdin (S1E22)

Jamillah och Aladdin (S1E22)
06:35

Träd Fu Tom (S2E13)

Träd Fu Tom (S2E13)
06:55

Fixarna (S1E1)

Fixarna (S1E1)
07:05

Äventyr i tid och rum (S1E37)

Äventyr i tid och rum (S1E37)
07:15

Pippi Långstrump (S1E9)

Pippi Långstrump (S1E9)
07:40

Småkryp (S2E11)

Småkryp (S2E11)
07:45

Victor & Josefine (S1E17)

Victor & Josefine (S1E17)
07:55

Kate och Mim-Mim (S1E39)

Kate och Mim-Mim (S1E39)
08:10

Stor och liten (S1E5)

Stor och liten (S1E5)
08:20

Wisska (S1E44)

Wisska (S1E44)
08:25

Full fart i Verksta (S1E1)

Full fart i Verksta (S1E1)
08:40

Q Pootle 5 (S1E11)

Q Pootle 5 (S1E11)
08:50

Elias och räddningsteamet (S1E5)

Elias och räddningsteamet (S1E5)
09:00

Servettmannens äventyr (S1E1)

Servettmannens äventyr (S1E1)
09:10

Dinosaurietåget (S1E58)

Dinosaurietåget (S1E58)
09:25

Ella Bella Bingo (S2E28)

Ella Bella Bingo (S2E28)
09:30

Hej Jycke (S1E46)

Hej Jycke (S1E46)
09:40

Ballonggården (S1E14)

Ballonggården (S1E14)
09:45

Daniel Tigers kvarter (S1E15)

Daniel Tigers kvarter (S1E15)
10:00

Din kropp - meänkieli (1:5)

Din kropp - meänkieli (1:5)
10:05

Din kropp - meänkieli (2:5)

Din kropp - meänkieli (2:5)
10:10

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)

Voffa, Kvittra och Len (S1E6)
10:20

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E39)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E39)
10:30

Riddare Micke (S1E9)

Riddare Micke (S1E9)
10:45

Stella och Sam (S2E3)

Stella och Sam (S2E3)
10:55

Franklin och hans vänner (S1E40)

Franklin och hans vänner (S1E40)
11:05

Mästerflygarna (S1E23)

Mästerflygarna (S1E23)
11:20

Yakari (S1E17)

Yakari (S1E17)
11:30

Agenterna - syntolkat (S2E8)

Agenterna - syntolkat (S2E8)
12:00

Ett fall för KLURO (S1E24)

Ett fall för KLURO (S1E24)
12:10

Grötnöt & Fjädrik (S1E10)

Grötnöt & Fjädrik (S1E10)
12:25

Min riddare och jag (S1E7)

Min riddare och jag (S1E7)
12:35

Ranchen (S1E12)

Ranchen (S1E12)
13:00

Blue water high (S3E16)

Blue water high (S3E16)
13:25

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E7)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E7)
13:50

M.I. High (S3E13)

M.I. High (S3E13)
14:15

Backstage (S1E20)

Backstage (S1E20)
14:40

Pyjamasklubben (S1E22)

Pyjamasklubben (S1E22)
15:00

Kylskåpsparty (S1E37)

Kylskåpsparty (S1E37)
15:05

Mästerflygarna (S2E1)

Mästerflygarna (S2E1)
15:20

Draken Digby (S2E15)

Draken Digby (S2E15)
15:30

Charlie och Lola (S1E2)

Charlie och Lola (S1E2)
15:40

Punky (S2E5)

Punky (S2E5)
15:50

Andys minsta babydjur (S1E10)

Andys minsta babydjur (S1E10)
16:00

Bolibompa (49:54)

Bolibompa (49:54)
16:01

Voffa, Kvittra och Len (S1E2)

Voffa, Kvittra och Len (S1E2)
16:15

Bolibompa (49:54)

Bolibompa (49:54)
16:20

Lekdags (S1E14)

Lekdags (S1E14)
16:24

Bolibompa (49:54)

Bolibompa (49:54)
16:25

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E41)

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E41)
16:29

Bolibompa (49:54)

Bolibompa (49:54)
16:30

Bacillakuten (S3E11)

Bacillakuten (S3E11)
16:55

Miss Moon (S1E49)

Miss Moon (S1E49)
17:10

Katten och datormusen (S1E11)

Katten och datormusen (S1E11)
17:15

Lilla Aktuellt (82:87)

Lilla Aktuellt (82:87)
17:25

Annedroider (S2E5)

Annedroider (S2E5)
17:50

Jobbigt läge (S3E1)

Jobbigt läge (S3E1)
18:20

Strunt samma (S1E1)

Strunt samma (S1E1)
18:45

Lilla Aktuellt (82:87)

Lilla Aktuellt (82:87)
18:50

Rabbids (S1E37)

Rabbids (S1E37)
Onsdag 30/5
05:04

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
05:05

Fåret Shaun (S1E35)

Fåret Shaun (S1E35)
05:14

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
05:15

Pyjamashjältarna (S1E5)

Pyjamashjältarna (S1E5)
05:29

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
05:30

Biet Maya (S1E14)

Biet Maya (S1E14)
05:39

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
05:40

Mästerflygarna (S1E18)

Mästerflygarna (S1E18)
05:54

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
05:55

Molang (S1E31)

Molang (S1E31)
05:59

Morgonshowen (103:105)

Morgonshowen (103:105)
06:00

Octonauterna (S1E40)

Octonauterna (S1E40)
06:10

Lulu Zipadoo - äventyr i naturen (S3E14)

Lulu Zipadoo - äventyr i naturen (S3E14)
06:15

Robyn och rymdpatrullen (S1E16)

Robyn och rymdpatrullen (S1E16)
06:30

Piggley Winks äventyr (S1E40)

Piggley Winks äventyr (S1E40)
06:50

Labyrintrobotar (S1E1)

Labyrintrobotar (S1E1)
06:55

Fixarna (S1E2)

Fixarna (S1E2)
07:05

Äventyr i tid och rum (S1E38)

Äventyr i tid och rum (S1E38)
07:15

Pippi Långstrump (S1E10)

Pippi Långstrump (S1E10)
07:40

Molang (S2E25)

Molang (S2E25)
07:45

Victor & Josefine (S1E18)

Victor & Josefine (S1E18)
08:00

Kate och Mim-Mim (S1E40)

Kate och Mim-Mim (S1E40)
08:10

Stor och liten (S1E6)

Stor och liten (S1E6)
08:20

Wisska (S1E45)

Wisska (S1E45)
08:25

Rymdrekryterna (S1E12)

Rymdrekryterna (S1E12)
08:40

Furchester hotell (S1E22)

Furchester hotell (S1E22)
08:50

Elias och räddningsteamet (S1E6)

Elias och räddningsteamet (S1E6)
09:00

Lilla prinsessan (S1E12)

Lilla prinsessan (S1E12)
09:15

Dinosaurietåget (S1E59)

Dinosaurietåget (S1E59)
09:25

Ella Bella Bingo (S2E29)

Ella Bella Bingo (S2E29)
09:30

Hej Jycke (S1E47)

Hej Jycke (S1E47)
09:40

Sara och Anka (S2E11)

Sara och Anka (S2E11)
09:45

Regnbågsstadens hjälte (S2E22)

Regnbågsstadens hjälte (S2E22)
10:00

Vims i rymden - nordsamiska (5:6)

Vims i rymden - nordsamiska (5:6)
10:05

Vims i rymden - nordsamiska (6:6)

Vims i rymden - nordsamiska (6:6)
10:10

Igelkotten som delade med sig

Igelkotten som delade med sig
10:15

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E17)

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E17)
10:20

Fifi och blomsterfröna (S1E39)

Fifi och blomsterfröna (S1E39)
10:30

Roboten Rob (S1E22)

Roboten Rob (S1E22)
10:40

Så många frågor, Luna! (S1E49)

Så många frågor, Luna! (S1E49)
10:55

Franklin och hans vänner (S1E41)

Franklin och hans vänner (S1E41)
11:05

Lille Roy (S1E12)

Lille Roy (S1E12)
11:20

Blinky Bills bravader (S1E20)

Blinky Bills bravader (S1E20)
11:30

Indogas (S3E3)

Indogas (S3E3)
11:40

Snö + 7 (S1E6)

Snö + 7 (S1E6)
12:05

Ett fall för KLURO (S1E25)

Ett fall för KLURO (S1E25)
12:15

Ziv & Zack (S1E8)

Ziv & Zack (S1E8)
12:25

Min riddare och jag (S1E8)

Min riddare och jag (S1E8)
12:40

Djupet (S1E19)

Djupet (S1E19)
13:00

Blue water high (S3E17)

Blue water high (S3E17)
13:25

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E8)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E8)
13:50

M.I. High (S4E1)

M.I. High (S4E1)
14:20

Backstage (S1E21)

Backstage (S1E21)
14:40

Pyjamasklubben (S1E23)

Pyjamasklubben (S1E23)
15:05

Pyjamashjältarna (S1E21)

Pyjamashjältarna (S1E21)
15:20

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E3)

Katten i hatten vet allt om ditten och datten (S2E3)
15:30

Stella och Sam (S2E4)

Stella och Sam (S2E4)
15:40

Voffa, Kvittra och Len (S1E7)

Voffa, Kvittra och Len (S1E7)
15:55

Nelly och Nora (S1E23)

Nelly och Nora (S1E23)
16:00

Bolibompa (50:54)

Bolibompa (50:54)
16:15

Johans fordon (S1E15)

Johans fordon (S1E15)
16:19

Bolibompa (50:54)

Bolibompa (50:54)
16:20

Hej Jycke (S2E19)

Hej Jycke (S2E19)
16:29

Bolibompa (50:54)

Bolibompa (50:54)
16:30

Pysselskogen (S7E4)

Pysselskogen (S7E4)
16:45

Masha och björnen (S2E24)

Masha och björnen (S2E24)
16:50

Ett fall för KLURO (S2E2)

Ett fall för KLURO (S2E2)
17:00

Matildas superkrafter (S1E11)

Matildas superkrafter (S1E11)
17:15

Lilla Aktuellt (83:87)

Lilla Aktuellt (83:87)
17:25

Annedroider (S2E6)

Annedroider (S2E6)
17:50

Jobbigt läge (S3E2)

Jobbigt läge (S3E2)
18:20

Strunt samma (S1E2)

Strunt samma (S1E2)
18:45

Lilla Aktuellt (83:87)

Lilla Aktuellt (83:87)
18:50

Rabbids (S1E38)

Rabbids (S1E38)
Torsdag 31/5
05:04

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
05:05

Fåret Shaun (S1E36)

Fåret Shaun (S1E36)
05:14

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
05:15

Grej och Mojäng (3:8)

Grej och Mojäng (3:8)
05:20

Superhemligt (3:20)

Superhemligt (3:20)
05:29

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
05:30

Miss Moon (S1E52)

Miss Moon (S1E52)
05:39

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
05:40

Dinosaurietåget (S2E37)

Dinosaurietåget (S2E37)
05:54

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
05:55

Kom ketchup så går vi (S1E3)

Kom ketchup så går vi (S1E3)
05:59

Morgonshowen (104:105)

Morgonshowen (104:105)
06:00

Biet Maya (S1E75)

Biet Maya (S1E75)
06:10

Octonauterna (S1E41)

Octonauterna (S1E41)
06:25

Jamillah och Aladdin (S1E23)

Jamillah och Aladdin (S1E23)
06:35

Träd Fu Tom (S2E14)

Träd Fu Tom (S2E14)
06:55

Fixarna (S1E3)

Fixarna (S1E3)
07:05

Äventyr i tid och rum (S1E39)

Äventyr i tid och rum (S1E39)
07:15

Pippi Långstrump (S1E11)

Pippi Långstrump (S1E11)
07:40

Labyrintpyssel (S1E1)

Labyrintpyssel (S1E1)
07:45

Victor & Josefine (S1E19)

Victor & Josefine (S1E19)
07:55

Kate och Mim-Mim (S1E41)

Kate och Mim-Mim (S1E41)
08:10

Stor och liten (S1E7)

Stor och liten (S1E7)
08:20

Wisska (S1E46)

Wisska (S1E46)
08:25

Full fart i Verksta (S1E2)

Full fart i Verksta (S1E2)
08:40

Q Pootle 5 (S1E12)

Q Pootle 5 (S1E12)
08:50

Elias och räddningsteamet (S1E7)

Elias och räddningsteamet (S1E7)
09:00

Servettmannens äventyr (S1E2)

Servettmannens äventyr (S1E2)
09:10

Dinosaurietåget (S1E60)

Dinosaurietåget (S1E60)
09:25

Ella Bella Bingo (S2E30)

Ella Bella Bingo (S2E30)
09:30

Hej Jycke (S1E48)

Hej Jycke (S1E48)
09:40

Ballonggården (S1E15)

Ballonggården (S1E15)
09:45

Daniel Tigers kvarter (S1E18)

Daniel Tigers kvarter (S1E18)
10:00

Från blomma till blomma - romani chib

Från blomma till blomma - romani chib
10:10

Skåpbilen Olle (S1E47)

Skåpbilen Olle (S1E47)
10:15

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E18)

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E18)
10:20

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E41)

Raa-Raa - lejonet som låter (S1E41)
10:30

Riddare Micke (S1E10)

Riddare Micke (S1E10)
10:40

Stella och Sam (S2E5)

Stella och Sam (S2E5)
10:55

Franklin och hans vänner (S1E42)

Franklin och hans vänner (S1E42)
11:05

Mästerflygarna (S1E24)

Mästerflygarna (S1E24)
11:20

Yakari (S1E18)

Yakari (S1E18)
11:30

Kortrasten (S1E7)

Kortrasten (S1E7)
11:40

Ugglan (S1E17)

Ugglan (S1E17)
11:45

Agenterna - syntolkat (S2E8)

Agenterna - syntolkat (S2E8)
12:15

Ett fall för KLURO (S1E26)

Ett fall för KLURO (S1E26)
12:25

Min riddare och jag (S1E9)

Min riddare och jag (S1E9)
12:35

Ranchen (S1E13)

Ranchen (S1E13)
13:00

Blue water high (S3E18)

Blue water high (S3E18)
13:25

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E9)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E9)
13:50

M.I. High (S4E2)

M.I. High (S4E2)
14:15

Backstage (S1E22)

Backstage (S1E22)
14:40

Pyjamasklubben (S1E24)

Pyjamasklubben (S1E24)
15:05

Mästerflygarna (S2E2)

Mästerflygarna (S2E2)
15:15

Draken Digby (S2E16)

Draken Digby (S2E16)
15:25

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E26)

Tripp och Tropp upptäcker djur (S1E26)
15:30

Charlie och Lola (S1E3)

Charlie och Lola (S1E3)
15:40

Voffa, Kvittra och Len (S1E8)

Voffa, Kvittra och Len (S1E8)
15:55

Nelly och Nora (S1E24)

Nelly och Nora (S1E24)
16:00

Cirkuskiosken (11:19)

Cirkuskiosken (11:19)
16:10

Doktor Karins stetoskop (1:10)

Doktor Karins stetoskop (1:10)
16:15

Tiggy testar (23:40)

Tiggy testar (23:40)
16:20

Skrutts flora (3:5)

Skrutts flora (3:5)
16:25

Britta Bi och Hanna Humla (5:5)

Britta Bi och Hanna Humla (5:5)
16:30

Häxan Surtant (S3E9)

Häxan Surtant (S3E9)
16:45

Skapelsemyter (3:5)

Skapelsemyter (3:5)
16:50

Så här tänker jag (3:5)

Så här tänker jag (3:5)
16:55

Unga flyktingar (3:5)

Unga flyktingar (3:5)
17:00

Dröm om demokrati (3:6)

Dröm om demokrati (3:6)
17:15

Lilla Aktuellt (84:87)

Lilla Aktuellt (84:87)
17:25

Annedroider (S2E7)

Annedroider (S2E7)
17:50

Berg på riktigt (3:6)

Berg på riktigt (3:6)
18:05

Animated science - Magma (1:5)

Animated science - Magma (1:5)
18:10

Mytologerna (9:11)

Mytologerna (9:11)
18:15

Strunt samma (S1E3)

Strunt samma (S1E3)
18:45

Lilla Aktuellt (84:87)

Lilla Aktuellt (84:87)
18:50

Rabbids (S1E40)

Rabbids (S1E40)
Fredag 1/6
05:04

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
05:05

Fåret Shaun (S1E37)

Fåret Shaun (S1E37)
05:14

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
05:15

Folkoteket (S5E9)

Folkoteket (S5E9)
05:29

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
05:30

Pyjamashjältarna (S1E6)

Pyjamashjältarna (S1E6)
05:39

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
05:40

Biet Maya (S1E13)

Biet Maya (S1E13)
05:54

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
05:55

Molang (S1E32)

Molang (S1E32)
05:59

Morgonshowen (105:105)

Morgonshowen (105:105)
06:00

Lille Roy (S1E13)

Lille Roy (S1E13)
06:15

Jamillah och Aladdin (S1E24)

Jamillah och Aladdin (S1E24)
06:25

Piggley Winks äventyr (S3E1)

Piggley Winks äventyr (S3E1)
06:50

Masha och björnen (S1E20)

Masha och björnen (S1E20)
06:55

Fixarna (S1E4)

Fixarna (S1E4)
07:00

Äventyr i tid och rum (S1E40)

Äventyr i tid och rum (S1E40)
07:15

Pippi Långstrump (S1E12)

Pippi Långstrump (S1E12)
07:40

Molang (S2E26)

Molang (S2E26)
07:45

Så många frågor, Luna! (S1E50)

Så många frågor, Luna! (S1E50)
08:00

Kate och Mim-Mim (S1E42)

Kate och Mim-Mim (S1E42)
08:10

Stor och liten (S1E8)

Stor och liten (S1E8)
08:20

Wisska (S1E47)

Wisska (S1E47)
08:25

Rymdrekryterna (S1E13)

Rymdrekryterna (S1E13)
08:40

Robyn och rymdpatrullen (S1E17)

Robyn och rymdpatrullen (S1E17)
08:50

Elias och räddningsteamet (S1E8)

Elias och räddningsteamet (S1E8)
09:00

Lilla prinsessan (S1E13)

Lilla prinsessan (S1E13)
09:10

Dinosaurietåget (S2E47)

Dinosaurietåget (S2E47)
09:25

Ella Bella Bingo (S2E31)

Ella Bella Bingo (S2E31)
09:30

Hej Jycke (S2E7)

Hej Jycke (S2E7)
09:40

Sara och Anka (S2E12)

Sara och Anka (S2E12)
09:45

Regnbågsstadens hjälte (S2E24)

Regnbågsstadens hjälte (S2E24)
10:00

Folksagor i världen - arabiska (5:6)

Folksagor i världen - arabiska (5:6)
10:05

Godnattsagor - arabiska (6:20)

Godnattsagor - arabiska (6:20)
10:08

Bästa bokstaven - fillers (18:25)

Bästa bokstaven - fillers (18:25)
10:09

Fillers Tiggy testar (2:17)

Fillers Tiggy testar (2:17)
10:10

Skåpbilen Olle (S1E48)

Skåpbilen Olle (S1E48)
10:15

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E19)

Tom & jordgubbssyltmackan med honung (S1E19)
10:20

Fifi och blomsterfröna (S1E41)

Fifi och blomsterfröna (S1E41)
10:30

Roboten Rob (S1E23)

Roboten Rob (S1E23)
10:40

Stella och Sam (S2E6)

Stella och Sam (S2E6)
10:55

Franklin och hans vänner (S1E44)

Franklin och hans vänner (S1E44)
11:05

Yakari (S1E19)

Yakari (S1E19)
11:20

Ett fall för KLURO (S1E27)

Ett fall för KLURO (S1E27)
11:30

Agenterna - teckenspråkstolkat (S2E8)

Agenterna - teckenspråkstolkat (S2E8)
12:00

Labyrintrobotar (S1E2)

Labyrintrobotar (S1E2)
12:03

Mäta med skägg - musikvideo (10:16)

Mäta med skägg - musikvideo (10:16)
12:05

Djupet (S1E20)

Djupet (S1E20)
12:30

Thunderbirds (S2E12)

Thunderbirds (S2E12)
12:50

Oscars oas (S1E10)

Oscars oas (S1E10)
13:00

Blue water high (S3E19)

Blue water high (S3E19)
13:25

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E10)

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare (S2E10)
13:50

M.I. High (S4E3)

M.I. High (S4E3)
14:15

Backstage (S1E23)

Backstage (S1E23)
14:40

Pyjamasklubben (S1E25)

Pyjamasklubben (S1E25)
15:05

Pyjamashjältarna (S1E22)

Pyjamashjältarna (S1E22)
15:15

Masha och björnen (S1E19)

Masha och björnen (S1E19)
15:20

Katie Morag

Katie Morag
15:50

Andys minsta babydjur (S1E11)

Andys minsta babydjur (S1E11)
16:00

Bolibompa (51:54)

Bolibompa (51:54)
16:01

Vem? (S2E4)

Vem? (S2E4)
16:05

Bolibompa (51:54)

Bolibompa (51:54)
16:15

Simon (S1E1)

Simon (S1E1)
16:19

Bolibompa (51:54)

Bolibompa (51:54)
16:20

Regnbågsfamiljen (S1E6)

Regnbågsfamiljen (S1E6)
16:29

Bolibompa (51:54)

Bolibompa (51:54)
16:30

Mobil

Mobil
16:35

Zorro - legenden föds (S1E16)

Zorro - legenden föds (S1E16)
17:00

Agenterna (S2E9)

Agenterna (S2E9)
17:25

Kändisbarnvakten (S1E6)

Kändisbarnvakten (S1E6)
17:55

Fredagkväll (S7E6)

Fredagkväll (S7E6)
18:10

Svaleskär (S1E1)

Svaleskär (S1E1)
18:40

Bara på skoj (S3E19)

Bara på skoj (S3E19)
18:50

Rabbids (S1E42)

Rabbids (S1E42)
Barnkanalen viser i denne uge Pyjamasklubben, Ugglan, Pyjamashjältarna, Greta Gris, Andys minsta babydjur, Bolibompa, Vem?, Simon, Regnbågsfamiljen, Krakel Spektakel, Zorro - legenden föds, Agenterna, Kändisbarnvakten, Fredagkväll, Jobbigt läge, Bara på skoj, Oscars oas, Morgonshowen, Nicke Nyfiken, Skräp, Mästerflygarna, Charlie och Lola, Katie Morag, Tänk om..., Äventyr i tid och rum, Geronimo Stilton, Disneydags, Djupet, Ranchen, Pingvinerna från Madagaskar, Nina Patalo, Blinky Bills bravader, Ett fall för KLURO, Thunderbirds, Sengångarna, Grötnöt & Fjädrik, Kortrasten, Ziv & Zack, Småkryp, Lilla Aktuellt teckenspråk, Herr Kartong, Indogas, Oddbods, Vem bor i mormors hus? - teckenspråk, Superhemligt - teckenspråk, Dröm om demokrati - teckenspråkstolkat, Blue water high, Hank Zipzer - världens bästa underpresterare, Det vilda livet 2, Sommarlägret, Deckar-Jack, Andys dinosaurie-äventyr, Full fart i Verksta, Lilla prinsessan, Furchester hotell, Fifi och blomsterfröna, Riddare Micke, Bing, Daniel Tigers kvarter, Astrid och Adrian flyttar, Victor & Josefine, Bakverk och små underverk, Sommarskuggan nummer 3, Årets sockerbagare, Pappas pengar, Draken Digby, Doktor McStuffins, Ylvania, sagan om de tre drakarna, Kylskåpsparty, Heidi, På uppdrag i naturen, Nyfikna Nellie, Flax Max, Game on, Pinos dagbok - spanska, Tiggy testar, Fillers Cirkuskiosken, Rymdrekryterna, Raa-Raa - lejonet som låter, Roboten Rob, Tilde, Bondgården, Kojsagor, Småpotatis, Labyrint, Snö + 7, Ugglan och co, Historiepolisen, Eva, Rabbids, Fåret Shaun, Folkoteket, Biet Maya, Molang, Lille Roy, Octonauterna, Fixarna, Piggley Winks äventyr, Teckenlådan, Pippi Långstrump, Lulu Zipadoo - äventyr i naturen, Kate och Mim-Mim, Stor och liten, Wisska, Robyn och rymdpatrullen, Elias och räddningsteamet, Dinosaurietåget, Ella Bella Bingo, Hej Jycke, Sara och Anka, Regnbågsstadens hjälte, Folksagor i världen - finska, Fel väder - finska, Voffa, Kvittra och Len, Stella och Sam, Franklin och hans vänner, Yakari, Agenterna - teckenspråkstolkat, Labyrintrobotar, Min riddare och jag, M.I. High, Backstage, Kapten Balans och tidsmaskinen, Hur vet du det?, Badsmart, Ballonggården, Dimitri, Doktorerna, Nattens hjältar, Lilla Aktuellt, Annedroider, Doki, Miss Moon, Big block sing song, Jamillah och Aladdin, Träd Fu Tom, Q Pootle 5, Servettmannens äventyr, Din kropp - meänkieli, Agenterna - syntolkat, Punky, Lekdags, Tripp och Tropp upptäcker djur, Bacillakuten, Katten och datormusen, Strunt samma, Vims i rymden - nordsamiska, Tom & jordgubbssyltmackan med honung, Så många frågor, Luna!, Katten i hatten vet allt om ditten och datten, Nelly och Nora, Johans fordon, Pysselskogen, Masha och björnen, Matildas superkrafter, Grej och Mojäng, Superhemligt, Kom ketchup så går vi, Labyrintpyssel, Skåpbilen Olle, Cirkuskiosken, Doktor Karins stetoskop, Skrutts flora, Britta Bi och Hanna Humla, Häxan Surtant, Skapelsemyter, Så här tänker jag, Unga flyktingar, Dröm om demokrati, Berg på riktigt, Animated science - Magma, Mytologerna, Folksagor i världen - arabiska, Godnattsagor - arabiska, Bästa bokstaven - fillers, Fillers Tiggy testar, Mäta med skägg - musikvideo, Svaleskär

Barnkanalen i dag
Barnkanalen i aften