Rihanna sagsøger sin egen far

Rihanna sagsøger sin egen far

Rihanna sagsøger sin egen far
Huxi Bach napper nyt job fra kollega

Huxi Bach napper nyt job fra kollega

Huxi Bach napper nyt job fra kollega
'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix

'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix

'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix
Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik

Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik

Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik
Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Eurosport tv guide og program oversigt fra 20/1 2019 til 28/1 2019

Søndag 20/1
09:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
10:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
11:15

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
12:45

Sport: WATTS

Sport: WATTS
13:15

Olympiska Spelen: Home of the Olympics

Olympiska Spelen: Home of the Olympics
14:15

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
17:00

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike
17:45

Längdåkning: Världscupen i Otepää, Estland

Längdåkning: Världscupen i Otepää, Estland
18:15

Längdåkning: Världscupen i Otepää, Estland

Längdåkning: Världscupen i Otepää, Estland
18:45

Freestyle: Världscupen i Idre, Sverige

Freestyle: Världscupen i Idre, Sverige
19:40

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
19:45

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
21:15

Olympiska Spelen: Home of the Olympics

Olympiska Spelen: Home of the Olympics
22:15

Olympiska Spelen: Home of the Olympics

Olympiska Spelen: Home of the Olympics
23:15

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
00:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
00:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
01:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
03:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
Mandag 21/1
05:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
07:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
10:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
10:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
11:00

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike
11:30

Sport: WATTS

Sport: WATTS
12:15

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
13:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
14:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
16:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
20:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
20:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
20:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
21:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
23:30

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
01:25

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
01:30

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
02:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
03:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
Tirsdag 22/1
05:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
06:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
06:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
07:00

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike

Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike
07:30

Sport: WATTS

Sport: WATTS
08:15

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
09:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
11:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
12:00

Sport: WATTS

Sport: WATTS
12:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
14:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
16:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
20:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
21:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
23:30

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
00:25

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
00:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
01:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
01:30

Sport: WATTS

Sport: WATTS
02:15

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
03:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
04:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
04:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
Onsdag 23/1
05:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
07:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
08:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
08:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
09:00

Sport: WATTS

Sport: WATTS
09:45

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
10:30

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile
11:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
12:30

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
15:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
15:30

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile
16:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
17:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:15

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
20:40

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
20:45

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien

Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien
21:30

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
22:45

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
23:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
00:00

Cykel: Tour Down Under, Australien

Cykel: Tour Down Under, Australien
01:00

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
02:00

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
03:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
03:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
04:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
Torsdag 24/1
05:00

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
06:00

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
07:00

Snooker: Masters i London, Storbritannien

Snooker: Masters i London, Storbritannien
09:00

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
09:30

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland

Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland
10:00

Cykel: Tour Down Under, Australien

Cykel: Tour Down Under, Australien
11:00

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile
11:30

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
12:45

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
15:45

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
16:45

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
18:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:30

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
20:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
21:00

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland
23:40

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
23:45

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile

Motorsport: Formel E i Santiago, Chile
00:15

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
01:15

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
03:00

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
04:00

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland

Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland
Fredag 25/1
05:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
07:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:00

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen

Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen
09:45

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
11:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
13:00

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
13:30

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland
14:05

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
14:35

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland
15:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
15:30

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland
16:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
17:30

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
20:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
21:00

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland
23:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
01:25

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
01:30

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
02:15

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
03:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
04:00

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
04:45

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
Søndag 27/1
05:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
06:00

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
06:30

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
07:00

Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen, Tyskland

Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen, Tyskland
08:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
08:45

Nordisk kombination: Världscupen i Trondheim, Norge

Nordisk kombination: Världscupen i Trondheim, Norge
10:00

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike

Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike
11:30

Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen, Tyskland

Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen, Tyskland
13:00

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland

Rodel: VM i Winterberg, Tyskland
14:15

Längdåkning: Världscupen i Ulricehamn, Sverige

Längdåkning: Världscupen i Ulricehamn, Sverige
15:45

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland

Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland
17:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
18:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
20:45

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
21:40

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
21:45

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
22:30

Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina

Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
23:55

Nyheter: Eurosport News

Nyheter: Eurosport News
00:00

Cykel: Cadel Evans Great Ocean Road Race, Australien

Cykel: Cadel Evans Great Ocean Road Race, Australien
01:30

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan

Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan
02:30

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien

Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien
03:00

Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina

Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina
Eurosport viser i denne uge Tennis: Australian Open, Alpint: Världscupen i Cortina d'Ampezzo, Italien, Sport: WATTS, Olympiska Spelen: Home of the Olympics, Snooker: Masters i London, Storbritannien, Nordisk kombination: Världscupen, Frankrike, Längdåkning: Världscupen i Otepää, Estland, Freestyle: Världscupen i Idre, Sverige, Nyheter: Eurosport News, Backhoppning: Världscupen i Zakopane, Polen, Skidskytte: Världscupen i Ruhpolding, Tyskland, Motorsport: Formel E i Santiago, Chile, Konståkning: EM i Minsk, Vitryssland, Cykel: Tour Down Under, Australien, Skidskytte: Världscupen i Antholz, Italien, Bancykel: Six Day i Berlin, Tyskland, Backhoppning: Världscupen i Sapporo, Japan, Alpint: Världscupen i Kitzbühel, Österrike, Rodel: VM i Winterberg, Tyskland, Alpint: Världscupen i Garmisch Partenkirchen, Tyskland, Nordisk kombination: Världscupen i Trondheim, Norge, Längdåkning: Världscupen i Ulricehamn, Sverige, Cykel: Vuelta a San Juan, Argentina, Cykel: Cadel Evans Great Ocean Road Race, Australien

Eurosport i dag
Eurosport i aften