Dessert-dame nyeste deltager i 'Vild med dans'

Dessert-dame nyeste deltager i 'Vild med dans'

Dessert-dame nyeste deltager i 'Vild med dans'
Vickie Jo Ringgaard har født

Vickie Jo Ringgaard har født

Vickie Jo Ringgaard har født
Nadia Shila forklarer 'De unge mødre'-exit

Nadia Shila forklarer 'De unge mødre'-exit

Nadia Shila forklarer 'De unge mødre'-exit
Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag

Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag

Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag
Her er den nye Agent 007

Her er den nye Agent 007

Her er den nye Agent 007

Kanal 9 tv guide og program oversigt fra 20/7 2019 til 28/7 2019

Lørdag 20/7
09:55

Formel E: Höjdpunkter (12:12)

Formel E: Höjdpunkter (12:12)
11:00

Gränsbevakarna Australien (S5E13)

Gränsbevakarna Australien (S5E13)
11:30

Gränsbevakarna Australien (S5E14)

Gränsbevakarna Australien (S5E14)
12:00

Gränsbevakarna Australien (S5E15)

Gränsbevakarna Australien (S5E15)
12:30

Tennis: Swedish Open (6:7)

Tennis: Swedish Open (6:7)
17:00

Property Brothers (S4E6)

Property Brothers (S4E6)
17:55

Gränsbevakarna Australien (S1E6)

Gränsbevakarna Australien (S1E6)
18:30

Gränsbevakarna Australien (S1E7)

Gränsbevakarna Australien (S1E7)
19:00

Gränsbevakarna Australien (S1E8)

Gränsbevakarna Australien (S1E8)
19:35

Gränsbevakarna Australien (S1E9)

Gränsbevakarna Australien (S1E9)
20:00

When Vacations Attack! (S1E13)

When Vacations Attack! (S1E13)
21:00

Railroad Alaska (S1E5)

Railroad Alaska (S1E5)
22:00

The Walking Dead (S8E13)

The Walking Dead (S8E13)
23:00

The Walking Dead (S8E14)

The Walking Dead (S8E14)
00:10

Fast N' Loud (S2E2)

Fast N' Loud (S2E2)
01:10

Wheeler Dealers (S1E7)

Wheeler Dealers (S1E7)
01:40

Wheeler Dealers (S1E8)

Wheeler Dealers (S1E8)
02:05

Bitchin' Rides (S4E9)

Bitchin' Rides (S4E9)
02:55

Alaskan Bush People (S3E2)

Alaskan Bush People (S3E2)
03:40

Ultimate Survival (S4E8)

Ultimate Survival (S4E8)
04:30

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E2)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E2)
05:15

Texas Flip N Move (S7E1)

Texas Flip N Move (S7E1)
Søndag 21/7
06:00

Renovation Realities (S13E1)

Renovation Realities (S13E1)
06:20

Renovation Realities (S13E2)

Renovation Realities (S13E2)
06:40

Renovation Realities (S13E3)

Renovation Realities (S13E3)
07:05

Barnwood Builders (S4E11)

Barnwood Builders (S4E11)
07:55

Texas Flip N Move (S7E2)

Texas Flip N Move (S7E2)
08:50

Gold Rush (S2E12)

Gold Rush (S2E12)
09:45

Deadliest Catch (S12E11)

Deadliest Catch (S12E11)
10:50

Marooned with Ed Stafford (S2E4)

Marooned with Ed Stafford (S2E4)
11:55

Deadliest Catch (S3E9)

Deadliest Catch (S3E9)
12:55

Gränsbevakarna Australien (S5E16)

Gränsbevakarna Australien (S5E16)
13:30

Tennis: Swedish Open (7:7)

Tennis: Swedish Open (7:7)
16:30

Lirarnas sport (S1E1)

Lirarnas sport (S1E1)
16:35

Lirarnas sport (S1E5)

Lirarnas sport (S1E5)
16:45

Property Brothers (S4E7)

Property Brothers (S4E7)
17:45

Gränsbevakarna Australien (S1E10)

Gränsbevakarna Australien (S1E10)
18:25

Gränsbevakarna Australien (S1E11)

Gränsbevakarna Australien (S1E11)
18:50

Gränsbevakarna Australien (S1E12)

Gränsbevakarna Australien (S1E12)
19:25

Gränsbevakarna Australien (S1E13)

Gränsbevakarna Australien (S1E13)
19:55

When Vacations Attack! (S1E14)

When Vacations Attack! (S1E14)
21:00

Railroad Alaska (S1E6)

Railroad Alaska (S1E6)
22:00

The Walking Dead (S8E15)

The Walking Dead (S8E15)
23:10

The Walking Dead (S8E16)

The Walking Dead (S8E16)
00:10

Fast N' Loud (S2E3)

Fast N' Loud (S2E3)
01:10

Wheeler Dealers (S1E9)

Wheeler Dealers (S1E9)
01:35

Wheeler Dealers (S1E10)

Wheeler Dealers (S1E10)
02:05

Bitchin' Rides (S4E10)

Bitchin' Rides (S4E10)
02:55

Alaskan Bush People (S3E3)

Alaskan Bush People (S3E3)
03:40

Ultimate Survival (S4E9)

Ultimate Survival (S4E9)
04:30

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E3)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E3)
05:15

Texas Flip N Move (S7E2)

Texas Flip N Move (S7E2)
Onsdag 24/7
06:00

Renovation Realities (S13E7)

Renovation Realities (S13E7)
06:25

Renovation Realities (S13E8)

Renovation Realities (S13E8)
06:50

Renovation Realities (S13E9)

Renovation Realities (S13E9)
07:15

Barnwood Builders (S5E1)

Barnwood Builders (S5E1)
08:00

Texas Flip N Move (S7E5)

Texas Flip N Move (S7E5)
08:55

Gold Rush (S2E15)

Gold Rush (S2E15)
09:55

Deadliest Catch (S12E14)

Deadliest Catch (S12E14)
10:55

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E1)

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E1)
12:00

Xtreme Waterparks (S6E1)

Xtreme Waterparks (S6E1)
12:30

Xtreme Waterparks (S6E2)

Xtreme Waterparks (S6E2)
12:55

Xtreme Waterparks (S6E3)

Xtreme Waterparks (S6E3)
13:25

Xtreme Waterparks (S6E4)

Xtreme Waterparks (S6E4)
13:55

Xtreme Waterparks (S6E5)

Xtreme Waterparks (S6E5)
14:25

Xtreme Waterparks (S6E6)

Xtreme Waterparks (S6E6)
14:50

Deadliest Catch (S12E16)

Deadliest Catch (S12E16)
15:55

Gold Rush (S3E8)

Gold Rush (S3E8)
16:50

Property Brothers (S4E10)

Property Brothers (S4E10)
17:50

Deadliest Catch (S6E2)

Deadliest Catch (S6E2)
18:55

Arga snickaren (S4E7)

Arga snickaren (S4E7)
20:00

Gränsbevakarna Australien (S1E18)

Gränsbevakarna Australien (S1E18)
20:30

Gränsbevakarna Australien (S1E19)

Gränsbevakarna Australien (S1E19)
21:00

Ett päron till farsa

Ett päron till farsa
23:00

Criminal Minds (S3E8)

Criminal Minds (S3E8)
00:00

Fast N' Loud (S2E6)

Fast N' Loud (S2E6)
00:55

Wheeler Dealers (S2E3)

Wheeler Dealers (S2E3)
01:25

Wheeler Dealers (S2E4)

Wheeler Dealers (S2E4)
01:55

Bitchin' Rides (S4E13)

Bitchin' Rides (S4E13)
02:45

Alaskan Bush People (S3E5)

Alaskan Bush People (S3E5)
03:40

Ultimate Survival (S4E12)

Ultimate Survival (S4E12)
04:30

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E6)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E6)
05:15

Texas Flip N Move (S7E4)

Texas Flip N Move (S7E4)
Torsdag 25/7
06:00

Texas Flip N Move (S7E5)

Texas Flip N Move (S7E5)
06:40

Renovation Realities (S13E10)

Renovation Realities (S13E10)
07:00

Renovation Realities (S13E11)

Renovation Realities (S13E11)
07:25

Barnwood Builders (S5E2)

Barnwood Builders (S5E2)
08:05

Texas Flip N Move (S7E6)

Texas Flip N Move (S7E6)
08:55

Gold Rush (S2E16)

Gold Rush (S2E16)
09:55

Deadliest Catch (S12E15)

Deadliest Catch (S12E15)
10:55

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E2)

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E2)
12:00

Guy's Big Bite (S19E5)

Guy's Big Bite (S19E5)
12:30

Guy's Big Bite (S19E6)

Guy's Big Bite (S19E6)
13:00

Guy's Big Bite (S19E7)

Guy's Big Bite (S19E7)
13:30

Guy's Big Bite (S19E8)

Guy's Big Bite (S19E8)
14:00

Guy's Big Bite (S19E9)

Guy's Big Bite (S19E9)
14:30

Guy's Big Bite (S19E10)

Guy's Big Bite (S19E10)
15:00

Deadliest Catch (S12E17)

Deadliest Catch (S12E17)
16:50

Property Brothers (S4E11)

Property Brothers (S4E11)
17:50

Deadliest Catch (S6E3)

Deadliest Catch (S6E3)
18:55

Arga snickaren (S4E8)

Arga snickaren (S4E8)
19:55

Gränsbevakarna Australien (S1E20)

Gränsbevakarna Australien (S1E20)
20:30

Gränsbevakarna Australien (S1E21)

Gränsbevakarna Australien (S1E21)
21:00

Keanu

Keanu
23:00

Criminal Minds (S3E9)

Criminal Minds (S3E9)
00:05

Fast N' Loud (S2E7)

Fast N' Loud (S2E7)
01:05

Wheeler Dealers (S2E5)

Wheeler Dealers (S2E5)
01:35

Wheeler Dealers (S2E6)

Wheeler Dealers (S2E6)
02:05

Bitchin' Rides (S4E14)

Bitchin' Rides (S4E14)
02:55

Alaskan Bush People (S3E6)

Alaskan Bush People (S3E6)
03:45

Ultimate Survival (S4E13)

Ultimate Survival (S4E13)
04:30

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E7)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E7)
05:15

Barnwood Builders (S5E2)

Barnwood Builders (S5E2)
Fredag 26/7
06:00

Renovation Realities (S13E11)

Renovation Realities (S13E11)
06:25

Renovation Realities (S13E12)

Renovation Realities (S13E12)
06:50

Renovation Realities (S13E13)

Renovation Realities (S13E13)
07:15

Barnwood Builders (S5E3)

Barnwood Builders (S5E3)
08:00

Texas Flip N Move (S7E7)

Texas Flip N Move (S7E7)
08:55

Gold Rush (S2E17)

Gold Rush (S2E17)
09:55

Deadliest Catch (S12E16)

Deadliest Catch (S12E16)
10:55

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E3)

Ed Stafford: Into The Unknown (S1E3)
12:00

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E3)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E3)
12:30

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E4)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E4)
13:00

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E5)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E5)
13:30

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E6)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E6)
14:00

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E7)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E7)
14:30

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E8)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S3E8)
15:00

Deadliest Catch (S12E18)

Deadliest Catch (S12E18)
16:55

Property Brothers (S4E12)

Property Brothers (S4E12)
17:55

Deadliest Catch (S6E4)

Deadliest Catch (S6E4)
18:55

Arga snickaren (S4E9)

Arga snickaren (S4E9)
20:00

Trollkarlens lärling

Trollkarlens lärling
22:10

Jonah Hex

Jonah Hex
23:40

Fast N' Loud (S3E1)

Fast N' Loud (S3E1)
00:40

Wheeler Dealers (S2E7)

Wheeler Dealers (S2E7)
01:10

Wheeler Dealers (S2E8)

Wheeler Dealers (S2E8)
01:40

Bitchin' Rides (S4E15)

Bitchin' Rides (S4E15)
02:35

Alaskan Bush People (S3E7)

Alaskan Bush People (S3E7)
03:25

Ultimate Survival (S5E1)

Ultimate Survival (S5E1)
04:20

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E8)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (S4E8)
05:10

Texas Flip N Move (S7E6)

Texas Flip N Move (S7E6)
Lørdag 27/7
06:00

Texas Flip N Move (S7E7)

Texas Flip N Move (S7E7)
06:45

Renovation Realities (S14E1)

Renovation Realities (S14E1)
07:05

Renovation Realities (S14E2)

Renovation Realities (S14E2)
07:25

Barnwood Builders (S5E4)

Barnwood Builders (S5E4)
08:10

Texas Flip N Move (S7E8)

Texas Flip N Move (S7E8)
09:00

Gold Rush (S2E18)

Gold Rush (S2E18)
10:00

Deadliest Catch (S12E17)

Deadliest Catch (S12E17)
11:50

Deadliest Catch (S3E12)

Deadliest Catch (S3E12)
12:55

Deadliest Catch (S6E1)

Deadliest Catch (S6E1)
13:55

Arga snickaren (S4E5)

Arga snickaren (S4E5)
14:55

Arga snickaren (S4E6)

Arga snickaren (S4E6)
15:55

Arga snickaren (S4E7)

Arga snickaren (S4E7)
16:55

Property Brothers (S4E13)

Property Brothers (S4E13)
17:55

Gränsbevakarna Australien (S1E14)

Gränsbevakarna Australien (S1E14)
18:30

Gränsbevakarna Australien (S1E15)

Gränsbevakarna Australien (S1E15)
18:55

Gränsbevakarna Australien (S1E16)

Gränsbevakarna Australien (S1E16)
19:30

Gränsbevakarna Australien (S1E17)

Gränsbevakarna Australien (S1E17)
20:00

When Vacations Attack! (S1E15)

When Vacations Attack! (S1E15)
21:00

Railroad Alaska (S2E1)

Railroad Alaska (S2E1)
22:00

The Walking Dead (S9E1)

The Walking Dead (S9E1)
23:10

The Walking Dead (S9E2)

The Walking Dead (S9E2)
00:10

Fast N' Loud (S3E2)

Fast N' Loud (S3E2)
01:10

Wheeler Dealers (S2E9)

Wheeler Dealers (S2E9)
01:40

Wheeler Dealers (S2E10)

Wheeler Dealers (S2E10)
02:10

Bitchin' Rides (S4E16)

Bitchin' Rides (S4E16)
02:55

Alaskan Bush People (S3E8)

Alaskan Bush People (S3E8)
03:40

Ultimate Survival (S5E2)

Ultimate Survival (S5E2)
Kanal 9 viser i denne uge Gold Rush, Formel E, Gränsbevakarna Australien, Tennis, Property Brothers, When Vacations Attack!, Railroad Alaska, The Walking Dead, Fast N' Loud, Wheeler Dealers, Bitchin' Rides, Alaskan Bush People, Ultimate Survival, Bizarre Foods with Andrew Zimmern, Texas Flip N Move, Renovation Realities, Barnwood Builders, Deadliest Catch, Marooned with Ed Stafford, Lirarnas sport, Ed Stafford, Xtreme Waterparks, Arga snickaren, Criminal Minds, Guy's Big Bite, Bobby Flay's Barbecue Addiction, Ett päron till farsa, Keanu, Trollkarlens lärling, Jonah Hex

Kanal 9 i dag
Kanal 9 i aften