Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!

Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!

Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!
Emil Thorup ny vært på TV2 !

Emil Thorup ny vært på TV2 !

Emil Thorup ny vært på TV2 !
Farvel til Tour de France på DR !

Farvel til Tour de France på DR !

Farvel til Tour de France på DR !
DR lukker og slukker 3 tv kanaler !

DR lukker og slukker 3 tv kanaler !

DR lukker og slukker 3 tv kanaler !
Swinger Ole er konkurs !

Swinger Ole er konkurs !

Swinger Ole er konkurs !

TV4 tv guide og program oversigt fra 19/9 2018 til 27/9 2018

Onsdag 19/9
23:00

Brottskod: Försvunnen (S4E19)

Brottskod: Försvunnen (S4E19)
00:00

Fixer upper (S1E10)

Fixer upper (S1E10)
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E9)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E9)
02:00

Husjägarna - Danmark (S1E8)

Husjägarna - Danmark (S1E8)
03:00

Nyhetsmorgon (458:510)

Nyhetsmorgon (458:510)
Torsdag 20/9
08:00

Malou efter tio (S25E19)

Malou efter tio (S25E19)
10:00

Hem till gården (186:300)

Hem till gården (186:300)
11:00

Doktorn kan komma (149:234)

Doktorn kan komma (149:234)
12:00

Husjägarna - Danmark (S2E1)

Husjägarna - Danmark (S2E1)
13:00

Veterinärerna (S6E9)

Veterinärerna (S6E9)
14:00

Bygglov (S12E3)

Bygglov (S12E3)
15:00

Fixer upper (S1E11)

Fixer upper (S1E11)
16:00

Keno (263:365)

Keno (263:365)
17:00

TV4Nyheterna (181:249)

TV4Nyheterna (181:249)
18:00

Idol 2018 (S14E17)

Idol 2018 (S14E17)
19:00

Drömmen om slottet (S1E2)

Drömmen om slottet (S1E2)
20:00

TV4Nyheterna (110:164)

TV4Nyheterna (110:164)
21:00

MacGyver (S1E9)

MacGyver (S1E9)
22:00

Law & Order: Special Victims Unit (S12E20)

Law & Order: Special Victims Unit (S12E20)
23:00

Brottskod: Försvunnen (S4E20)

Brottskod: Försvunnen (S4E20)
00:00

Fixer upper (S1E11)

Fixer upper (S1E11)
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E10)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E10)
02:00

Husjägarna - Danmark (S2E1)

Husjägarna - Danmark (S2E1)
03:00

Nyhetsmorgon (121:134)

Nyhetsmorgon (121:134)
Fredag 21/9
08:00

Malou efter tio (S25E20)

Malou efter tio (S25E20)
10:00

Hem till gården (188:300)

Hem till gården (188:300)
11:00

Doktorn kan komma (150:234)

Doktorn kan komma (150:234)
12:00

Husjägarna - Danmark (S2E2)

Husjägarna - Danmark (S2E2)
13:00

Veterinärerna (S6E10)

Veterinärerna (S6E10)
14:00

Bygglov (S12E4)

Bygglov (S12E4)
15:00

V75-klubben (25:39)

V75-klubben (25:39)
16:00

Keno (264:365)

Keno (264:365)
17:00

TV4Nyheterna (182:249)

TV4Nyheterna (182:249)
18:00

Idol 2018 (S14E18)

Idol 2018 (S14E18)
20:00

TV4Nyheterna och Sporten (S1E47)

TV4Nyheterna och Sporten (S1E47)
23:00

Blades of glory

Blades of glory
01:00

Fixer upper (S1E12)

Fixer upper (S1E12)
02:00

Veterinärerna (S6E6)

Veterinärerna (S6E6)
03:00

Köket (S1E6)

Köket (S1E6)
Lørdag 22/9
05:00

Bygglov (S14E7)

Bygglov (S14E7)
09:00

Idol 2018 (S14E14)

Idol 2018 (S14E14)
10:00

Idol 2018 - resultatshow (S14E1)

Idol 2018 - resultatshow (S14E1)
11:00

Idol 2018 - resultatshow (S14E2)

Idol 2018 - resultatshow (S14E2)
12:00

Hockeylördag: Malmö - Färjestad (38:57)

Hockeylördag: Malmö - Färjestad (38:57)
15:00

Keno (265:365)

Keno (265:365)
16:00

V75 Direkt (S2018E38)

V75 Direkt (S2018E38)
17:00

TV4Nyheterna (82:115)

TV4Nyheterna (82:115)
18:00

Klassfesten (S2E5)

Klassfesten (S2E5)
19:00

Rebecka Martinsson (S1E2)

Rebecka Martinsson (S1E2)
20:00

TV4Nyheterna (S2018E82)

TV4Nyheterna (S2018E82)
21:00

Good People

Good People
23:00

Killers

Killers
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E11)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E11)
02:00

Husjägarna - Danmark (S2E2)

Husjägarna - Danmark (S2E2)
03:00

Vad blir det för mat (S8E4)

Vad blir det för mat (S8E4)
04:00

Hela Danmark bakar (S4E5)

Hela Danmark bakar (S4E5)
Søndag 23/9
05:00

Bygglov (S14E8)

Bygglov (S14E8)
09:00

Idol 2018 (S14E16)

Idol 2018 (S14E16)
10:00

Idol 2018 - resultatshow (S14E3)

Idol 2018 - resultatshow (S14E3)
11:00

Idol 2018 - resultatshow (S14E4)

Idol 2018 - resultatshow (S14E4)
13:00

Kockarnas kamp (S7E1)

Kockarnas kamp (S7E1)
14:00

Klassfesten (S2E5)

Klassfesten (S2E5)
15:00

Keno (266:365)

Keno (266:365)
16:00

Bingolotto (S34E5)

Bingolotto (S34E5)
17:00

TV4Nyheterna (83:115)

TV4Nyheterna (83:115)
18:00

Kockarnas kamp (S7E2)

Kockarnas kamp (S7E2)
19:00

Hellenius hörna (S10E2)

Hellenius hörna (S10E2)
20:00

TV4Nyheterna (S2018E83)

TV4Nyheterna (S2018E83)
22:00

Maria Wern (S7E5)

Maria Wern (S7E5)
23:00

Gråzon (S1E1)

Gråzon (S1E1)
00:00

Montana

Montana
02:00

Veterinärerna (S6E8)

Veterinärerna (S6E8)
03:00

Köket (S1E16)

Köket (S1E16)
Mandag 24/9
08:00

Dr Phil (160:174)

Dr Phil (160:174)
09:00

Dr Phil (161:174)

Dr Phil (161:174)
10:00

Hem till gården (190:300)

Hem till gården (190:300)
11:00

Doktorn kan komma (151:234)

Doktorn kan komma (151:234)
12:00

Husjägarna - Danmark (S2E3)

Husjägarna - Danmark (S2E3)
13:00

Veterinärerna (S6E11)

Veterinärerna (S6E11)
14:00

Bygglov (S12E5)

Bygglov (S12E5)
15:00

Fixer upper (S1E13)

Fixer upper (S1E13)
16:00

Keno (267:365)

Keno (267:365)
17:00

TV4Nyheterna (183:249)

TV4Nyheterna (183:249)
18:00

Biggest loser VIP (S2E1)

Biggest loser VIP (S2E1)
19:00

Gråzon (S1E2)

Gråzon (S1E2)
20:00

TV4Nyheterna (111:164)

TV4Nyheterna (111:164)
21:00

MacGyver (S1E10)

MacGyver (S1E10)
22:00

Law & Order: Special Victims Unit (S12E21)

Law & Order: Special Victims Unit (S12E21)
23:00

Brottskod: Försvunnen (S4E21)

Brottskod: Försvunnen (S4E21)
00:00

Fixer upper (S1E13)

Fixer upper (S1E13)
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E12)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E12)
02:00

Husjägarna - Danmark (S2E3)

Husjägarna - Danmark (S2E3)
03:00

Nyhetsmorgon (460:510)

Nyhetsmorgon (460:510)
Tirsdag 25/9
08:00

Dr Phil (162:174)

Dr Phil (162:174)
09:00

Dr Phil (163:174)

Dr Phil (163:174)
10:00

Hem till gården (192:300)

Hem till gården (192:300)
11:00

Doktorn kan komma (152:234)

Doktorn kan komma (152:234)
12:00

Husjägarna - Danmark (S2E4)

Husjägarna - Danmark (S2E4)
13:00

Veterinärerna (S6E12)

Veterinärerna (S6E12)
14:00

Bygglov (S12E6)

Bygglov (S12E6)
15:00

Fixer upper (S2E1)

Fixer upper (S2E1)
16:00

Keno (268:365)

Keno (268:365)
17:00

TV4Nyheterna (184:249)

TV4Nyheterna (184:249)
18:00

Hela Sverige bakar (S7E1)

Hela Sverige bakar (S7E1)
19:00

Kalla fakta (S39E3)

Kalla fakta (S39E3)
20:00

TV4Nyheterna (112:164)

TV4Nyheterna (112:164)
21:00

MacGyver (S1E11)

MacGyver (S1E11)
22:00

Law & Order: Special Victims Unit (S12E22)

Law & Order: Special Victims Unit (S12E22)
23:00

Brottskod: Försvunnen (S4E22)

Brottskod: Försvunnen (S4E22)
00:00

Fixer upper (S2E1)

Fixer upper (S2E1)
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E13)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E13)
02:00

Husjägarna - Danmark (S2E4)

Husjägarna - Danmark (S2E4)
03:00

Nyhetsmorgon (461:510)

Nyhetsmorgon (461:510)
Onsdag 26/9
08:00

Dr Phil (164:174)

Dr Phil (164:174)
09:00

Dr Phil (165:174)

Dr Phil (165:174)
10:00

Hem till gården (194:300)

Hem till gården (194:300)
11:00

Doktorn kan komma (153:234)

Doktorn kan komma (153:234)
12:00

Husjägarna - Danmark (S2E5)

Husjägarna - Danmark (S2E5)
13:00

Veterinärerna (S6E13)

Veterinärerna (S6E13)
14:00

Bygglov (S12E7)

Bygglov (S12E7)
15:00

Fixer upper (S2E2)

Fixer upper (S2E2)
16:00

Lotto, joker och drömvinsten (70:97)

Lotto, joker och drömvinsten (70:97)
17:00

TV4Nyheterna (185:249)

TV4Nyheterna (185:249)
18:00

Bonde söker fru (S13E1)

Bonde söker fru (S13E1)
19:00

Maria Wern (S7E6)

Maria Wern (S7E6)
20:00

TV4Nyheterna (113:164)

TV4Nyheterna (113:164)
21:00

MacGyver (S1E12)

MacGyver (S1E12)
22:00

Law & Order: Special Victims Unit (S12E23)

Law & Order: Special Victims Unit (S12E23)
23:00

Brottskod: Försvunnen (S4E23)

Brottskod: Försvunnen (S4E23)
00:00

Fixer upper (S2E2)

Fixer upper (S2E2)
01:00

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E14)

En plats i solen: Borta eller hemma bäst? (S4E14)
02:00

Husjägarna - Danmark (S2E5)

Husjägarna - Danmark (S2E5)
TV4 viser i denne uge Law & Order, Brottskod, Fixer upper, En plats i solen, Husjägarna - Danmark, Nyhetsmorgon, Malou efter tio, Hem till gården, Doktorn kan komma, Veterinärerna, Bygglov, Keno, TV4Nyheterna, Idol, Drömmen om slottet, MacGyver, V75-klubben, TV4Nyheterna och Sporten, Köket, Idol 2018 - resultatshow, Hockeylördag, V75 Direkt, Klassfesten, Rebecka Martinsson, Vad blir det för mat, Hela Danmark bakar, Kockarnas kamp, Bingolotto, Hellenius hörna, Maria Wern, Gråzon, Dr Phil, Biggest loser VIP, Hela Sverige bakar, Kalla fakta, Lotto, joker och drömvinsten, Bonde söker fru

TV4 i dag
TV4 i aften