Linse Kessler afslører sin største mad-last

Linse Kessler afslører sin største mad-last

Linse Kessler afslører sin største mad-last
Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning

Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning

Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning
Sanne Salomonsen har for travlt til familien

Sanne Salomonsen har for travlt til familien

Sanne Salomonsen har for travlt til familien
Anders Matthesen har nummer 2 på vej

Anders Matthesen har nummer 2 på vej

Anders Matthesen har nummer 2 på vej
Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Viasat Film Action tv guide og program oversigt fra 25/3 2019 til 2/4 2019

Mandag 25/3
22:00

Acts of Vengeance

Acts of Vengeance
00:00

Flatliners

Flatliners
02:00

Safe

Safe
04:00

The Padre

play_arrow
The Padre
Tirsdag 26/3
06:00

Bulletproof Monk

play_arrow
Bulletproof Monk
07:45

Borg

play_arrow
Borg
09:30

State of Play

play_arrow
State of Play
11:40

Duplicity

play_arrow
Duplicity
13:45

Only the Brave

play_arrow
Only the Brave
16:00

Roman J. Israel, Esq

Roman J. Israel, Esq
18:00

Flatliners

Flatliners
20:00

The Padre

play_arrow
The Padre
22:00

Safe

play_arrow
Safe
23:40

Den 12. mann

Den 12. mann
01:55

What Happened to Monday

What Happened to Monday
03:55

12 Strong

12 Strong
Onsdag 27/3
06:00

Only the Brave

play_arrow
Only the Brave
08:10

Duplicity

play_arrow
Duplicity
10:15

Roman J. Israel, Esq

Roman J. Israel, Esq
12:20

Sleuth

Sleuth
14:00

Sahara

play_arrow
Sahara
16:10

The Spy Next Door

play_arrow
The Spy Next Door
17:45

Den 12. mann

Den 12. mann
20:00

12 Strong

play_arrow
12 Strong
22:10

What Happened to Monday

play_arrow
What Happened to Monday
00:15

Supercon

Supercon
02:00

Haywire

Haywire
04:00

Beirut

Beirut
Torsdag 28/3
06:00

Sahara

play_arrow
Sahara
08:10

Sleuth

Sleuth
10:00

The Spy Next Door

play_arrow
The Spy Next Door
12:00

Man of the House

play_arrow
Man of the House
14:00

Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story
16:15

The Zero Theorem

play_arrow
The Zero Theorem
18:00

Supercon

Supercon
20:00

Beirut

play_arrow
Beirut
22:00

Haywire

Haywire
00:00

Spider-Man: Homecoming

play_arrow
Spider-Man: Homecoming
02:10

Hitman

Hitman
04:00

Proud Mary

Proud Mary
Fredag 29/3
06:00

Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story
08:15

Man of the House

play_arrow
Man of the House
10:00

The Zero Theorem

play_arrow
The Zero Theorem
12:00

Darkest Hour

play_arrow
Darkest Hour
14:05

Taxi 5

play_arrow
Taxi 5
16:00

The Art of the Steal

The Art of the Steal
17:45

Spider-Man: Homecoming

play_arrow
Spider-Man: Homecoming
20:00

Proud Mary

Proud Mary
22:00

Hitman

Hitman
00:00

Just Getting Started

Just Getting Started
02:00

Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13
04:00

Jigsaw

Jigsaw
Lørdag 30/3
06:00

Taxi 5

play_arrow
Taxi 5
08:00

Darkest Hour

play_arrow
Darkest Hour
10:05

The Art of the Steal

The Art of the Steal
12:00

The Whole Ten Yards

The Whole Ten Yards
14:00

Para knas

Para knas
16:00

Puerto Ricans in Paris

Puerto Ricans in Paris
18:00

Just Getting Started

Just Getting Started
20:00

Jigsaw

Jigsaw
22:00

Assault on Precinct 13

Assault on Precinct 13
23:45

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi
03:20

Chaos

play_arrow
Chaos
04:05

7 Days in Entebbe

play_arrow
7 Days in Entebbe
Søndag 31/3
05:50

Para knas

Para knas
07:10

The Whole Ten Yards

The Whole Ten Yards
09:00

Puerto Ricans in Paris

Puerto Ricans in Paris
10:30

3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain

play_arrow
3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain
12:10

Jumanji: Welcome to the Jungle

play_arrow
Jumanji: Welcome to the Jungle
14:20

The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall
16:30

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi
19:00

7 Days in Entebbe

play_arrow
7 Days in Entebbe
21:00

Chaos

play_arrow
Chaos
23:00

Ant-Man and the Wasp

play_arrow
Ant-Man and the Wasp
01:00

The Boondock Saints II: All Saints

The Boondock Saints II: All Saints
03:00

Transporter 3

Transporter 3
Mandag 1/4
05:00

Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle
07:00

3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain

3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain
08:55

The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall
11:00

Robot & Frank

Robot & Frank
13:00

Freedomland

play_arrow
Freedomland
15:00

Code Name: The Cleaner

Code Name: The Cleaner
17:00

Ant-Man and the Wasp

play_arrow
Ant-Man and the Wasp
19:00

Transporter 3

Transporter 3
21:00

The Boondock Saints II: All Saints

The Boondock Saints II: All Saints
23:00

Stealth - Det osynliga hotet

Stealth - Det osynliga hotet
01:00

Gisslan

Gisslan
03:00

Assassin's Creed

play_arrow
Assassin's Creed
Viasat Film Action viser i denne uge Happy Death Day, Flatliners, Safe, The Padre, Bulletproof Monk, Borg, State of Play, Duplicity, Only the Brave, Roman J. Israel, Esq, Den 12. mann, What Happened to Monday, 12 Strong, Sahara, The Spy Next Door, Supercon, Beirut, Man of the House, Solo: A Star Wars Story, The Zero Theorem, Spider-Man: Homecoming, Darkest Hour, Taxi 5, Assault on Precinct 13, The Whole Ten Yards, Star Wars: The Last Jedi, Chaos, 7 Days in Entebbe, 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain, Jumanji: Welcome to the Jungle, The Vanishing of Sidney Hall, Ant-Man and the Wasp, The Boondock Saints II: All Saints, Transporter 3, Freedomland, Stealth - Det osynliga hotet, Gisslan, Assassin's Creed

Viasat Film Action i dag
Viasat Film Action i aften