Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør
Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid
Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion
Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund
Christian Stadil er færdig

Christian Stadil er færdig

Christian Stadil er færdig

Viasat Premiere tv guide og program oversigt fra 24/5 2019 til 1/6 2019

Torsdag 23/5
Fredag 24/5
07:00

Borg

Borg
09:00

I Feel Pretty

I Feel Pretty
11:00

Disobedience

Disobedience
13:00

Mästerdetektiven Sherlock Gnomes

Mästerdetektiven Sherlock Gnomes
15:00

Hotell Transylvanien 3: En monstersemester

Hotell Transylvanien 3: En monstersemester
17:00

Roman J. Israel, Esq

Roman J. Israel, Esq
19:00

Show Dogs

Show Dogs
21:00

Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again
23:00

Molly's Game

Molly's Game
01:20

The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer
03:20

Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again
05:15

Darkest Hour

Darkest Hour
Lørdag 25/5
07:20

Hotell Transylvanien 3: En monstersemester

Hotell Transylvanien 3: En monstersemester
09:00

Mästerdetektiven Sherlock Gnomes

Mästerdetektiven Sherlock Gnomes
11:00

Show Dogs

Show Dogs
13:00

Lady Bird

Lady Bird
15:00

Blockers

Blockers
17:00

Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women
18:55

Darkest Hour

Darkest Hour
21:00

Superfly

Superfly
23:00

The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer
01:00

Thank You for Your Service

Thank You for Your Service
03:00

Superfly

Superfly
05:00

Call Me By Your Name

Call Me By Your Name
Søndag 26/5
07:10

Blockers

Blockers
09:00

Lady Bird

Lady Bird
11:00

Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women
13:00

Den otroliga historien om det jättestora päronet

Den otroliga historien om det jättestora päronet
15:00

Pelle Kanin

Pelle Kanin
17:00

Så længe jeg lever

Så længe jeg lever
18:50

Call Me By Your Name

Call Me By Your Name
21:00

Ufo

Ufo
23:00

Thank You for Your Service

Thank You for Your Service
01:00

The Birth of a Nation

The Birth of a Nation
03:00

Ufo

Ufo
04:35

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War
Mandag 27/5
07:00

Pelle Kanin

Pelle Kanin
09:00

Den otroliga historien om det jättestora päronet

Den otroliga historien om det jättestora päronet
11:00

Så længe jeg lever

Så længe jeg lever
13:00

Askeladden - I Dovregubbens hall

Askeladden - I Dovregubbens hall
15:00

Superhjältarna 2

Superhjältarna 2
17:00

Para knas

Para knas
18:30

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War
21:00

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom
23:10

The Birth of a Nation

The Birth of a Nation
01:10

Kärlek över haven

Kärlek över haven
03:00

Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom
05:10

Renegades

Renegades
Tirsdag 28/5
07:00

Superhjältarna 2

Superhjältarna 2
09:00

Askeladden - I Dovregubbens hall

Askeladden - I Dovregubbens hall
11:00

Para knas

Para knas
13:00

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta
15:00

The Post

The Post
17:00

Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3
19:00

Renegades

Renegades
21:00

Assassin's Creed

Assassin's Creed
23:00

Kärlek över haven

Kärlek över haven
01:00

The Commuter

The Commuter
03:00

Assassin's Creed

Assassin's Creed
05:00

Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising
Onsdag 29/5
07:00

The Post

The Post
09:00

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta
11:00

Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3
13:00

The Florida Project

The Florida Project
15:00

Gud talar ut

Gud talar ut
17:00

Ett veck i tiden

Ett veck i tiden
19:00

Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising
21:00

Hotel Artemis

Hotel Artemis
23:00

The Commuter

The Commuter
01:00

The Bank Heist

The Bank Heist
03:00

Hotel Artemis

Hotel Artemis
05:00

I, Tonya

I, Tonya
Torsdag 30/5
07:00

Gud talar ut

Gud talar ut
09:00

The Florida Project

The Florida Project
11:00

Ett veck i tiden

Ett veck i tiden
13:00

Far til fire i solen

Far til fire i solen
15:00

Forever My Girl

Forever My Girl
17:00

I, Tonya

I, Tonya
19:00

Ensamma i rymden

Ensamma i rymden
21:00

Tomb Raider

Tomb Raider
23:00

The Bank Heist

The Bank Heist
00:50

Alien: Covenant

Alien: Covenant
03:00

Tomb Raider

Tomb Raider
05:00

The Truth Matters

The Truth Matters
Fredag 31/5
07:00

Forever My Girl

Forever My Girl
09:00

Far til fire i solen

Far til fire i solen
11:00

Ensamma i rymden

Ensamma i rymden
13:00

Paddington 2

Paddington 2
14:50

Breakable You

Breakable You
16:50

Phantom Thread

Phantom Thread
19:00

The Truth Matters

The Truth Matters
21:00

Apornas planet: Striden

Apornas planet: Striden
23:30

Alien: Covenant

Alien: Covenant
01:35

American Assassin

American Assassin
Viasat Premiere i dag
Viasat Premiere i aften