'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt
Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne
'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år
Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?
Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Paramount tv guide og program oversigt fra 21/3 2019 til 29/3 2019

Fredag 22/3
05:35

Lip Sync Battle US (S3E8)

Lip Sync Battle US (S3E8)
06:00

Neighbours (8064)

Neighbours (8064)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

Access (S2019E12)

Access (S2019E12)
10:10

The Gilmore Girls (S3E14)

The Gilmore Girls (S3E14)
11:10

The Gilmore Girls (S3E15)

The Gilmore Girls (S3E15)
12:05

Sex, Lies And Deception

Sex, Lies And Deception
13:55

Lifetime Of Lies

Lifetime Of Lies
15:45

A Housekeeper's Revenge

A Housekeeper's Revenge
17:25

The Vanished Family: Aurora Teagarden Mystery 4

The Vanished Family: Aurora Teagarden Mystery 4
19:10

Kidnapping Lizzie: Nightmare Visions

Kidnapping Lizzie: Nightmare Visions
21:00

Grimm (S5E20)

Grimm (S5E20)
22:00

Contact (1)

Contact (1)
00:55

Stephen King's Thinner

Stephen King's Thinner
Lørdag 23/3
05:15

Arrow (S1E7)

Arrow (S1E7)
06:00

Neighbours (8065)

Neighbours (8065)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

Access (S2019E12)

Access (S2019E12)
10:10

Home and Away Omnibus (290)

Home and Away Omnibus (290)
12:30

The Gilmore Girls (S3E8)

The Gilmore Girls (S3E8)
13:25

The Gilmore Girls (S3E9)

The Gilmore Girls (S3E9)
14:25

The Gilmore Girls (S3E10)

The Gilmore Girls (S3E10)
15:25

Pontiac Moon

Pontiac Moon
17:30

Sommersby

Sommersby
19:45

Overboard

Overboard
22:00

Lee Evans: Live From the West End (S1995E1)

Lee Evans: Live From the West End (S1995E1)
23:30

Impractical Jokers US Special: Unseen Scenes (1)

Impractical Jokers US Special: Unseen Scenes (1)
00:00

Agent Carter (S2E5)

Agent Carter (S2E5)
Søndag 24/3
05:35

Lip Sync Battle US (S3E1)

Lip Sync Battle US (S3E1)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

Make You Laugh out Loud (S3E13)

Make You Laugh out Loud (S3E13)
10:30

Neighbours (8061)

Neighbours (8061)
11:00

Neighbours (8062)

Neighbours (8062)
11:35

Neighbours (8063)

Neighbours (8063)
12:00

Neighbours (8064)

Neighbours (8064)
12:30

Neighbours (8065)

Neighbours (8065)
13:05

The Gilmore Girls (S3E12)

The Gilmore Girls (S3E12)
14:00

Perfect Seduction

Perfect Seduction
15:50

The Ghost of Greville Lodge

The Ghost of Greville Lodge
17:45

I.Q.

I.Q.
19:40

The Way We Were

The Way We Were
22:00

Field of Dreams

Field of Dreams
00:10

The Fabulous Baker Boys

The Fabulous Baker Boys
Mandag 25/3
05:20

Lip Sync Battle US (S3E3)

Lip Sync Battle US (S3E3)
05:45

Lip Sync Battle US (S3E4)

Lip Sync Battle US (S3E4)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

The Gilmore Girls (S3E16)

The Gilmore Girls (S3E16)
10:55

The Gilmore Girls (S3E17)

The Gilmore Girls (S3E17)
11:55

Two Wrongs

Two Wrongs
13:40

Consumed

Consumed
15:35

Newlywed and Dead

Newlywed and Dead
17:25

Hidden Truth: Lies Will Surface

Hidden Truth: Lies Will Surface
19:10

Paint By Murder

Paint By Murder
22:00

Contact (1)

Contact (1)
00:55

The X-Files (1)

The X-Files (1)
Tirsdag 26/3
05:35

Lip Sync Battle US (S3E18)

Lip Sync Battle US (S3E18)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

The Gilmore Girls (S3E18)

The Gilmore Girls (S3E18)
10:55

The Gilmore Girls (S3E19)

The Gilmore Girls (S3E19)
11:55

Against The Wild (1)

Against The Wild (1)
13:45

Patient Killer

Patient Killer
15:30

Spirit Riders

Spirit Riders
17:20

The Killer Nurse

The Killer Nurse
19:10

The Wrong Babysitter

The Wrong Babysitter
21:00

Grimm (S5E22)

Grimm (S5E22)
22:00

John Grisham's The Rainmaker

John Grisham's The Rainmaker
00:45

The X-Files (S3E13)

The X-Files (S3E13)
Onsdag 27/3
05:15

Arrow (S1E7)

Arrow (S1E7)
06:00

Neighbours (8067)

Neighbours (8067)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

The Gilmore Girls (S3E20)

The Gilmore Girls (S3E20)
11:00

The Gilmore Girls (S3E21)

The Gilmore Girls (S3E21)
11:50

Garage Sale Mystery VI: The Novel Murders

Garage Sale Mystery VI: The Novel Murders
13:40

The Art of Murder: Garage Sale Mystery 7

The Art of Murder: Garage Sale Mystery 7
15:30

Left For Dead

Left For Dead
17:15

A Life Of Deception

A Life Of Deception
19:05

Locked Away

Locked Away
21:00

Grimm (S1E1)

Grimm (S1E1)
22:00

Designated Survivor (4)

Designated Survivor (4)
23:00

Taken (S1E9)

Taken (S1E9)
23:55

The X-Files (S3E14)

The X-Files (S3E14)
00:55

Wynonna Earp (S2E9)

Wynonna Earp (S2E9)
Torsdag 28/3
05:15

Grimm (S1E1)

Grimm (S1E1)
06:00

Neighbours (8068)

Neighbours (8068)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

Access (S2019E12)

Access (S2019E12)
10:10

The Gilmore Girls (S3E22)

The Gilmore Girls (S3E22)
11:05

The Gilmore Girls (S4E1)

The Gilmore Girls (S4E1)
12:05

Kidnapping Lizzie: Nightmare Visions

Kidnapping Lizzie: Nightmare Visions
13:55

A Housekeeper's Revenge

A Housekeeper's Revenge
15:35

Death Al Dente: The Gourmet Detective (1)

Death Al Dente: The Gourmet Detective (1)
17:30

Eyewitness

Eyewitness
19:10

The Lodger: Evil Upstairs

The Lodger: Evil Upstairs
21:00

Grimm (S1E2)

Grimm (S1E2)
22:00

Agent Carter (S2E6)

Agent Carter (S2E6)
23:00

Wynonna Earp (S2E10)

Wynonna Earp (S2E10)
00:00

The X-Files (S3E15)

The X-Files (S3E15)
Fredag 29/3
05:10

Lip Sync Battle US (S3E14)

Lip Sync Battle US (S3E14)
05:35

Lip Sync Battle US (S3E15)

Lip Sync Battle US (S3E15)
06:00

Neighbours (8069)

Neighbours (8069)
07:00

Teleshopping Block (1)

Teleshopping Block (1)
10:00

Access (S2019E12)

Access (S2019E12)
10:10

The Gilmore Girls (S4E2)

The Gilmore Girls (S4E2)
11:05

The Gilmore Girls (S4E3)

The Gilmore Girls (S4E3)
12:00

The Vanished Family: Aurora Teagarden Mystery 4

The Vanished Family: Aurora Teagarden Mystery 4
13:50

Paint By Murder

Paint By Murder
15:35

A Husband's Confession

A Husband's Confession
17:25

Newlywed and Dead

Newlywed and Dead
19:15

Deadly Paradise

Deadly Paradise
21:00

Grimm (S1E3)

Grimm (S1E3)
22:00

Blackhat

Blackhat
00:35

The X-Files (1)

The X-Files (1)
Paramount viser i denne uge Lip Sync Battle US, Neighbours, Teleshopping Block, Access, The Gilmore Girls, Grimm, Contact, Arrow, Home and Away Omnibus, Lee Evans, Impractical Jokers US Special, Agent Carter, Make You Laugh out Loud, The X-Files, Against The Wild, Designated Survivor, Taken, Wynonna Earp, Death Al Dente, Sex, Lies And Deception, Lifetime Of Lies, A Housekeeper's Revenge, The Vanished Family: Aurora Teagarden Mystery 4, Kidnapping Lizzie: Nightmare Visions, Stephen King's Thinner, Pontiac Moon, Sommersby, Overboard, Perfect Seduction, The Ghost of Greville Lodge, I.Q., The Way We Were, Field of Dreams, The Fabulous Baker Boys, Two Wrongs, Consumed, Newlywed and Dead, Hidden Truth: Lies Will Surface, Paint By Murder, Patient Killer, Spirit Riders, The Killer Nurse, The Wrong Babysitter, John Grisham's The Rainmaker, Garage Sale Mystery VI: The Novel Murders, The Art of Murder: Garage Sale Mystery 7, A Life Of Deception, Locked Away, Eyewitness, The Lodger: Evil Upstairs, A Husband's Confession, Deadly Paradise, Blackhat

Paramount i dag
Paramount i aften