Rihanna sagsøger sin egen far

Rihanna sagsøger sin egen far

Rihanna sagsøger sin egen far
Huxi Bach napper nyt job fra kollega

Huxi Bach napper nyt job fra kollega

Huxi Bach napper nyt job fra kollega
'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix

'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix

'Bagedyst'-deltager stiller op til Melodi Grand Prix
Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik

Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik

Maria Montell til psykolog efter Kronprins Frederik
Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Sky Cinema Drama tv guide og program oversigt fra 20/1 2019 til 28/1 2019

Søndag 20/1
09:00

Antwone Fisher

play_arrow
Antwone Fisher
11:10

Viceroy'S House

play_arrow
Viceroy'S House
13:05

Wonder Wheel

play_arrow
Wonder Wheel
14:50

28 Days

28 Days
16:45

Jerry Maguire

play_arrow
Jerry Maguire
19:10

Gifted

play_arrow
Gifted
21:00

Wonder Wheel

play_arrow
Wonder Wheel
22:45

Fifty Shades Freed: Unveiled Edition

Fifty Shades Freed: Unveiled Edition
00:40

Lost in Translation

play_arrow
Lost in Translation
02:30

Wakefield

Wakefield
04:30

Out of Africa

Out of Africa
Mandag 21/1
07:20

Non-Transferable

play_arrow
Non-Transferable
09:00

Coyote Ugly

play_arrow
Coyote Ugly
10:50

The Book of Henry

play_arrow
The Book of Henry
12:40

Empire of the Sun

Empire of the Sun
15:20

Goal!

Goal!
17:25

Everything, Everything

Everything, Everything
19:10

Cocktail

Cocktail
21:00

Professor Marston And the Wonder Women

Professor Marston And the Wonder Women
23:00

Field of Dreams

Field of Dreams
Tirsdag 22/1
05:05

Sense And Sensibility

Sense And Sensibility
07:30

Scent of A Woman

Scent of A Woman
10:10

The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button
13:00

Goodbye Christopher Robin

play_arrow
Goodbye Christopher Robin
14:55

The Zookeeper'S Wife

The Zookeeper'S Wife
17:05

Modern Life Is Rubbish

Modern Life Is Rubbish
19:00

Hope Floats

Hope Floats
21:00

Goodbye Christopher Robin

Goodbye Christopher Robin
23:00

Unforgettable

Unforgettable
00:45

Born On the Fourth of July

Born On the Fourth of July
03:20

Palm Swings

play_arrow
Palm Swings
Onsdag 23/1
05:00

Passage To India, A

Passage To India, A
07:50

Run the Tide

play_arrow
Run the Tide
09:35

6 Below: Miracle On the Mountain

6 Below: Miracle On the Mountain
11:25

Charlie Wilson'S War

play_arrow
Charlie Wilson'S War
13:15

Life Itself

Life Itself
15:25

28 Days

28 Days
17:20

Say Anything...

Say Anything...
19:10

Wonder Wheel

Wonder Wheel
21:00

Life Itself

play_arrow
Life Itself
23:10

The Beguiled

play_arrow
The Beguiled
00:50

The Forgiven

The Forgiven
02:55

Garden State

play_arrow
Garden State
04:50

Hello, Dolly!

play_arrow
Hello, Dolly!
Torsdag 24/1
07:20

Anything For Love

Anything For Love
09:00

Footloose

play_arrow
Footloose
11:00

Goal!

Goal!
13:05

The Greatest Showman

play_arrow
The Greatest Showman
15:00

Same Kind of Different As Me

play_arrow
Same Kind of Different As Me
17:05

Field of Dreams

play_arrow
Field of Dreams
18:55

Mary Magdalene

Mary Magdalene
21:00

The Greatest Showman

The Greatest Showman
23:00

Roman J. Israel, Esq

Roman J. Israel, Esq
Fredag 25/1
05:00

The Ten Commandments

The Ten Commandments
08:45

Ray

play_arrow
Ray
11:20

Cocktail

play_arrow
Cocktail
13:10

Battle of the Sexes

play_arrow
Battle of the Sexes
15:15

The Boy Downstairs

The Boy Downstairs
16:50

Permission

Permission
18:35

Cast Away

Cast Away
21:00

Battle of the Sexes

Battle of the Sexes
23:10

Dead Poets Society

Dead Poets Society
Lørdag 26/1
07:05

Daphne

Daphne
08:50

Oscars 2019: Nominations Special

Oscars 2019: Nominations Special
09:05

Gifted

Gifted
10:55

Tully

Tully
12:40

Sweet Country

Sweet Country
14:40

Red Dog: the Early Years

Red Dog: the Early Years
16:20

Jasper Jones

play_arrow
Jasper Jones
18:10

Australia

Australia
21:00

Tully

Tully
22:45

The Disaster Artist

The Disaster Artist
00:35

8 Mile

8 Mile
Søndag 27/1
07:30

Stand By Me

Stand By Me
09:05

Girl Flu

Girl Flu
10:50

Save the Last Dance

Save the Last Dance
12:50

The Mountain Between Us

play_arrow
The Mountain Between Us
14:50

Life Itself

Life Itself
17:00

Cocktail

play_arrow
Cocktail
18:50

Hidden Figures

play_arrow
Hidden Figures
21:00

The Mountain Between Us

play_arrow
The Mountain Between Us
23:00

Life Itself

play_arrow
Life Itself
Sky Cinema Drama viser i denne uge Crazy Heart, Antwone Fisher, Viceroy'S House, Wonder Wheel, Jerry Maguire, Gifted, Fifty Shades Freed: Unveiled Edition, Lost in Translation, Wakefield, Out of Africa, Non-Transferable, Coyote Ugly, The Book of Henry, Empire of the Sun, Goal!, Everything, Everything, Cocktail, Professor Marston And the Wonder Women, Field of Dreams, Sense And Sensibility, Scent of A Woman, The Curious Case of Benjamin Button, Goodbye Christopher Robin, The Zookeeper'S Wife, Modern Life Is Rubbish, Hope Floats, Unforgettable, Born On the Fourth of July, Palm Swings, Passage To India, A, Run the Tide, 6 Below: Miracle On the Mountain, Charlie Wilson'S War, Life Itself, Say Anything..., The Beguiled, The Forgiven , Garden State, Hello, Dolly!, Anything For Love, Footloose, The Greatest Showman, Same Kind of Different As Me, Mary Magdalene, Roman J. Israel, Esq, The Ten Commandments, Ray, Battle of the Sexes, The Boy Downstairs, Permission, Cast Away, Dead Poets Society, Daphne, Tully, Sweet Country, Red Dog: the Early Years, Jasper Jones, Australia, The Disaster Artist, 8 Mile, Stand By Me, Girl Flu, Save the Last Dance, The Mountain Between Us, Hidden Figures

Sky Cinema Drama i dag
Sky Cinema Drama i aften