Formel 1 i København er droppet !

Formel 1 i København er droppet !

Formel 1 i København er droppet !
Line Baun; Unge mænd er vilde med mig !

Line Baun; Unge mænd er vilde med mig !

Line Baun; Unge mænd er vilde med mig !
Norsk nøgendanser smidt ud af endnu et tv-program

Norsk nøgendanser smidt ud af endnu et tv-program

Norsk nøgendanser smidt ud af endnu et tv-program
Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!

Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!

Ronaldo åbner Ibiza restaurant i London!
Emil Thorup ny vært på TV2 !

Emil Thorup ny vært på TV2 !

Emil Thorup ny vært på TV2 !

Sky Cinema Sci-Fi/Horror HD tv guide og program oversigt fra 22/9 2018 til 30/9 2018

Lørdag 22/9
11:45

Aliens

Aliens
14:05

The Matrix

play_arrow
The Matrix
16:25

The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded
18:45

The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions
21:00

Aliens

Aliens
23:30

Blade Runner

Blade Runner
Søndag 23/9
06:15

Sky Cinema Preview - Septembert 2018

Sky Cinema Preview - Septembert 2018
07:00

2001: A Space Odyssey

play_arrow
2001: A Space Odyssey
09:30

Jurassic Park

Jurassic Park
11:45

Lost World, the: Jurassic Park

Lost World, the: Jurassic Park
14:00

Jurassic Park III

play_arrow
Jurassic Park III
15:45

Avatar

play_arrow
Avatar
18:30

2001: A Space Odyssey

play_arrow
2001: A Space Odyssey
21:00

Jurassic Park

play_arrow
Jurassic Park
23:15

Lost World, the: Jurassic Park

Lost World, the: Jurassic Park
Mandag 24/9
06:00

Sky Cinema Preview - Septembert 2018

Sky Cinema Preview - Septembert 2018
07:00

Star Trek: Generations

Star Trek: Generations
09:10

Star Trek: First Contact

Star Trek: First Contact
11:15

Star Trek: Insurrection

Star Trek: Insurrection
13:15

Star Trek: Nemesis

Star Trek: Nemesis
15:15

Star Wars: the Last Jedi

Star Wars: the Last Jedi
18:00

Life

Life
20:00

Galaxy Quest

Galaxy Quest
22:00

Star Wars: the Last Jedi

Star Wars: the Last Jedi
00:45

Life

Life
Tirsdag 25/9
07:00

The Day the Earth Stood Still

The Day the Earth Stood Still
08:50

Passengers

Passengers
10:50

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell
12:45

Geostorm

Geostorm
14:45

Aliens

Aliens
17:05

Evolution

Evolution
19:05

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell
21:00

Geostorm

Geostorm
23:00

Aliens

Aliens
Onsdag 26/9
05:05

Evolution

play_arrow
Evolution
07:00

Realive

Realive
09:00

The Terminator

The Terminator
11:00

Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day
13:40

Terminator 3: Rise of the Machines

play_arrow
Terminator 3: Rise of the Machines
15:40

Terminator Salvation

play_arrow
Terminator Salvation
17:40

Close Encounters of the Third Kind: Collector'S Edition

Close Encounters of the Third Kind: Collector'S Edition
20:00

The Terminator

The Terminator
22:00

Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day
00:45

Terminator 3: Rise of the Machines

play_arrow
Terminator 3: Rise of the Machines
Torsdag 27/9
07:05

Pitch Black

Pitch Black
09:00

The Chronicles of Riddick

The Chronicles of Riddick
11:05

The Black Hole

The Black Hole
12:45

Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story
15:05

Pitch Black

play_arrow
Pitch Black
17:05

The Chronicles of Riddick

play_arrow
The Chronicles of Riddick
19:15

The Black Hole

The Black Hole
21:00

Rogue One: A Star Wars Story

play_arrow
Rogue One: A Star Wars Story
23:20

The Thing

The Thing
Fredag 28/9
05:00

The Hitchhiker'S Guide To the Galaxy

The Hitchhiker'S Guide To the Galaxy
07:00

Aeon Flux

Aeon Flux
08:40

2001: A Space Odyssey

play_arrow
2001: A Space Odyssey
11:10

Star Wars: the Last Jedi

Star Wars: the Last Jedi
13:50

Aliens

Aliens
16:10

Alien: Covenant

play_arrow
Alien: Covenant
18:30

2001: A Space Odyssey

play_arrow
2001: A Space Odyssey
21:00

Star Wars: the Last Jedi

Star Wars: the Last Jedi
23:40

Aliens

Aliens
Lørdag 29/9
07:00

The Matrix

play_arrow
The Matrix
09:20

Independence Day

play_arrow
Independence Day
12:00

V For Vendetta

V For Vendetta
14:15

After Earth

play_arrow
After Earth
16:00

The Matrix

play_arrow
The Matrix
18:20

Independence Day

play_arrow
Independence Day
21:00

V For Vendetta

V For Vendetta
23:15

Children of Men

play_arrow
Children of Men
Sky Cinema Sci-Fi/Horror HD viser i denne uge Blade Runner 2049, Aliens, The Matrix, The Matrix Reloaded, The Matrix Revolutions, Blade Runner, 2001: A Space Odyssey, Jurassic Park, Lost World, the: Jurassic Park, Jurassic Park III, Avatar, Star Trek: Generations, Star Trek: First Contact, Star Trek: Insurrection, Star Trek: Nemesis, Star Wars: the Last Jedi, Life, Galaxy Quest, The Day the Earth Stood Still, Passengers, Ghost in the Shell, Geostorm, Evolution, Realive, The Terminator, Terminator 2: Judgment Day, Terminator 3: Rise of the Machines, Terminator Salvation, Close Encounters of the Third Kind: Collector'S Edition, Pitch Black, The Chronicles of Riddick, The Black Hole, Rogue One: A Star Wars Story, The Thing, The Hitchhiker'S Guide To the Galaxy, Aeon Flux, Alien: Covenant, Independence Day, V For Vendetta, After Earth, Children of Men

Sky Cinema Sci-Fi/Horror HD i dag
Sky Cinema Sci-Fi/Horror HD i aften