'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt
Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne
'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år
Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?
Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Sky Cinema Select tv guide og program oversigt fra 21/3 2019 til 29/3 2019

Fredag 22/3
07:25

The Wound

The Wound
09:00

Hanna

play_arrow
Hanna
10:55

Western

play_arrow
Western
13:00

Tootsie

play_arrow
Tootsie
15:00

Singin' in the Rain

Singin' in the Rain
16:50

Mad To Be Normal

play_arrow
Mad To Be Normal
18:45

Tombstone

play_arrow
Tombstone
21:00

Darkest Hour

play_arrow
Darkest Hour
23:10

Unsane

play_arrow
Unsane
00:55

Snatch

play_arrow
Snatch
Lørdag 23/3
08:15

Wings of Eagles

Wings of Eagles
09:55

The Blues Brothers

play_arrow
The Blues Brothers
12:10

Spartacus

play_arrow
Spartacus
15:20

American Made

play_arrow
American Made
17:20

Raising Arizona

Raising Arizona
19:00

O Brother, Where Art Thou?

play_arrow
O Brother, Where Art Thou?
21:00

The Ladykillers

play_arrow
The Ladykillers
22:50

Miller'S Crossing

Miller'S Crossing
00:50

Donnie Brasco

play_arrow
Donnie Brasco
03:00

Ronin

play_arrow
Ronin
Søndag 24/3
05:05

Most Beautiful Island

play_arrow
Most Beautiful Island
06:30

Harmonium

Harmonium
08:35

Hustle & Flow

play_arrow
Hustle & Flow
10:35

Isle of Dogs

play_arrow
Isle of Dogs
12:20

The Shape of Water

play_arrow
The Shape of Water
14:30

Blade Runner

play_arrow
Blade Runner
16:30

Blade Runner 2049

play_arrow
Blade Runner 2049
19:15

Isle of Dogs

play_arrow
Isle of Dogs
21:00

The Shape of Water

play_arrow
The Shape of Water
23:10

Call Me By Your Name

play_arrow
Call Me By Your Name
Mandag 25/3
05:45

To Kill A Mockingbird

To Kill A Mockingbird
08:05

The Elephant And the Butterfly

The Elephant And the Butterfly
09:40

The Levelling

The Levelling
11:15

Lawrence of Arabia

Lawrence of Arabia
15:00

Doctor Zhivago

Doctor Zhivago
18:15

Passage To India, A

Passage To India, A
21:00

Phantom Thread

Phantom Thread
23:15

Come Un Gatto in Tangenziale

Come Un Gatto in Tangenziale
00:55

Inside Man

play_arrow
Inside Man
03:05

Carlito'S Way

Carlito'S Way
Tirsdag 26/3
05:30

Empire of the Sun

Empire of the Sun
08:05

Amistad

play_arrow
Amistad
10:40

Redoubtable

Redoubtable
12:35

He Got Game

play_arrow
He Got Game
14:55

Three Days of the Condor

play_arrow
Three Days of the Condor
16:55

Hanna

play_arrow
Hanna
18:55

Battle of the Sexes

play_arrow
Battle of the Sexes
21:00

First Reformed

First Reformed
23:00

Apostasy

play_arrow
Apostasy
00:45

Hostiles

play_arrow
Hostiles
Onsdag 27/3
06:00

After the Storm

After the Storm
08:15

Viking

Viking
10:40

Valkyrie

Valkyrie
12:45

The Hurricane

play_arrow
The Hurricane
15:15

The Magnificent Seven

The Magnificent Seven
17:25

The Disaster Artist

play_arrow
The Disaster Artist
19:15

Wonder Wheel

play_arrow
Wonder Wheel
21:00

Leave No Trace

play_arrow
Leave No Trace
23:00

Inglourious Basterds

play_arrow
Inglourious Basterds
01:35

Django Unchained

play_arrow
Django Unchained
04:25

French Connection II

play_arrow
French Connection II
Torsdag 28/3
06:30

Beauty And the Beast

Beauty And the Beast
08:30

Clash

Clash
10:15

My Cousin Rachel

play_arrow
My Cousin Rachel
12:15

Bomb City

play_arrow
Bomb City
14:00

Spartacus

play_arrow
Spartacus
17:10

Sweet Country

Sweet Country
19:10

The Ladykillers

play_arrow
The Ladykillers
21:00

Isle of Dogs

play_arrow
Isle of Dogs
22:45

Rocknrolla

play_arrow
Rocknrolla
00:45

Out of Sight

play_arrow
Out of Sight
Sky Cinema Select viser i denne uge An, The Wound , Hanna, Western, Tootsie, Singin' in the Rain, Mad To Be Normal, Tombstone, Darkest Hour, Unsane, Snatch, Wings of Eagles, The Blues Brothers, Spartacus, American Made, Raising Arizona, O Brother, Where Art Thou?, The Ladykillers, Miller'S Crossing, Donnie Brasco, Ronin, Most Beautiful Island, Harmonium, Hustle & Flow, Isle of Dogs, The Shape of Water, Blade Runner, Blade Runner 2049, Call Me By Your Name, To Kill A Mockingbird, The Elephant And the Butterfly, The Levelling, Lawrence of Arabia, Doctor Zhivago, Passage To India, A, Phantom Thread, Come Un Gatto in Tangenziale, Inside Man, Empire of the Sun, Amistad, Redoubtable, He Got Game, Three Days of the Condor, Battle of the Sexes, First Reformed, Apostasy, Hostiles, After the Storm, Viking, Valkyrie, The Hurricane, The Magnificent Seven, The Disaster Artist, Wonder Wheel, Leave No Trace, Inglourious Basterds, Django Unchained, French Connection II, Beauty And the Beast, Clash, My Cousin Rachel, Bomb City, Sweet Country, Rocknrolla, Out of Sight

Sky Cinema Select i dag
Sky Cinema Select i aften