Sky Cinema Select HD tv guide og program oversigt fra i dag 15/10 2019 til 23/10 2019

Tirsdag 15/10
10:55

Hancock

play_arrow
Hancock
12:30

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
13:30

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
16:00

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
16:30

After Earth

play_arrow
After Earth
18:15

I, Robot

play_arrow
I, Robot
20:15

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
21:15

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
23:00

Hancock

play_arrow
Hancock
00:45

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
01:15

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
Onsdag 16/10
07:45

After Earth

play_arrow
After Earth
09:30

Seven Pounds

play_arrow
Seven Pounds
11:40

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
13:25

Hitch

play_arrow
Hitch
15:25

Enemy of the State

play_arrow
Enemy of the State
17:40

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
18:40

Wild Wild West

play_arrow
Wild Wild West
20:30

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
21:00

The Pursuit of Happyness

play_arrow
The Pursuit of Happyness
23:00

Hitch

play_arrow
Hitch
01:00

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
Torsdag 17/10
06:15

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
08:00

The Pursuit of Happyness

play_arrow
The Pursuit of Happyness
10:00

Hitch

play_arrow
Hitch
12:00

After Earth

play_arrow
After Earth
13:45

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
15:30

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
18:00

Hancock

play_arrow
Hancock
19:45

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
20:15

After Earth

play_arrow
After Earth
22:00

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
23:00

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
00:45

Bad Boys

play_arrow
Bad Boys
Fredag 18/10
06:50

Hitch

play_arrow
Hitch
08:50

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
11:20

I, Robot

play_arrow
I, Robot
13:20

Seven Pounds

play_arrow
Seven Pounds
15:25

Enemy of the State

play_arrow
Enemy of the State
17:40

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
18:10

Wild Wild West

play_arrow
Wild Wild West
20:00

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
21:00

I, Robot

play_arrow
I, Robot
23:00

Hancock

play_arrow
Hancock
00:35

Enemy of the State

play_arrow
Enemy of the State
Lørdag 19/10
09:25

After Earth

play_arrow
After Earth
11:10

Wild Wild West

play_arrow
Wild Wild West
13:00

Hancock

play_arrow
Hancock
14:35

The Pursuit of Happyness

play_arrow
The Pursuit of Happyness
16:35

Will Smith: Reel Life

Will Smith: Reel Life
17:35

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
19:20

Hitch

play_arrow
Hitch
21:20

After Earth

play_arrow
After Earth
23:00

Bad Boys

play_arrow
Bad Boys
01:00

I AM Legend

play_arrow
I AM Legend
Søndag 20/10
06:45

Wild Wild West

play_arrow
Wild Wild West
08:35

Hancock

play_arrow
Hancock
10:10

Enemy of the State

play_arrow
Enemy of the State
12:25

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
14:50

Wild Wild West

play_arrow
Wild Wild West
16:40

I, Robot

play_arrow
I, Robot
18:40

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
19:10

Hancock

play_arrow
Hancock
20:45

Enemy of the State

play_arrow
Enemy of the State
23:00

Bad Boys II

play_arrow
Bad Boys II
01:30

Seven Pounds

play_arrow
Seven Pounds
Mandag 21/10
07:30

Gemini Man: Special

Gemini Man: Special
08:00

Monster House

play_arrow
Monster House
09:35

Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation

play_arrow
Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation
11:20

Spooky Buddies

Spooky Buddies
12:55

Goosebumps 2

play_arrow
Goosebumps 2
14:35

Lego Scooby Doo!: Haunted Hollywood

Lego Scooby Doo!: Haunted Hollywood
15:55

Labyrinth

play_arrow
Labyrinth
17:40

Monster House

play_arrow
Monster House
19:20

Goosebumps 2

play_arrow
Goosebumps 2
21:00

Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation

play_arrow
Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation
22:40

The Nightmare Before Christmas

play_arrow
The Nightmare Before Christmas
00:05

Labyrinth

play_arrow
Labyrinth
01:50

Monster Family

play_arrow
Monster Family
Tirsdag 22/10
06:15

Monster Family

play_arrow
Monster Family
08:00

Paranorman

play_arrow
Paranorman
09:40

Monsters, Inc.

play_arrow
Monsters, Inc.
11:20

Addams Family,the

Addams Family,the
13:05

The Little Vampire

The Little Vampire
14:35

Mary And the Witch'S Flower (Dubbed)

Mary And the Witch'S Flower (Dubbed)
16:30

Into the Woods

play_arrow
Into the Woods
18:40

Paranorman

play_arrow
Paranorman
20:20

Monsters, Inc.

play_arrow
Monsters, Inc.
22:00

Ghostbusters

play_arrow
Ghostbusters
23:50

Addams Family,the

Addams Family,the
01:35

Into the Woods

play_arrow
Into the Woods
Sky Cinema Select HD viser i denne uge Will Smith, Gemini Man, I AM Legend, Hancock, Bad Boys II, After Earth, I, Robot, Seven Pounds, Hitch, Enemy of the State, Wild Wild West, The Pursuit of Happyness, Bad Boys, Monster House, Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation, Spooky Buddies, Goosebumps 2, Lego Scooby Doo!: Haunted Hollywood, Labyrinth, The Nightmare Before Christmas, Monster Family, Paranorman, Monsters, Inc., Addams Family,the, The Little Vampire , Mary And the Witch'S Flower (Dubbed), Into the Woods, Ghostbusters

Sky Cinema Select HD i dag
Sky Cinema Select HD i aften