'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt

'Familien fra Bryggen'-bryllup er udskudt
Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne

Kæmpe nyheder for 'Rita'-stjerne
'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år

'Ex on the Beach'-deltager: Jeg har ventet otte år
Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?

Kønnet afsløret! Thomas Blachman venter en lille?
Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Fie Laursen: "Hårdt at gå fra at være en uskyldig blogger til at være pornostjerne"

Viasat Film Family tv guide og program oversigt fra 21/3 2019 til 29/3 2019

Fredag 22/3
07:00

Tsatsiki

Prisbelønnet svensk familiedrama fra 1998
Tsatsiki
09:00

Zafir

Dansk familiefilm fra 2003
Zafir
11:00

Kald mig bare Aksel

Dansk familiedrama fra 2002
Kald mig bare Aksel
13:00

Tsatsiki - Venner for altid

Svensk familiefilm fra 2001
Tsatsiki - Venner for altid
15:00

Et spring i tiden

Amerikansk familiefilm fra 2018
play_arrow
Et spring i tiden
17:00

Olsenbanden jr. Sølvgruvens hemmelighet

Norsk familiefilm fra 2006
play_arrow
Olsenbanden jr. Sølvgruvens hemmelighet
19:00

Peter Kanin

Britisk animationsfilm fra 2018
play_arrow
Peter Kanin
21:00

Peregrine's Home for Peculiars

Storbritannien, eventyrsfilm, 2016
Peregrine's Home for Peculiars
23:10

Breakable You

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Breakable You
01:10

Little Miss Sunshine

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Little Miss Sunshine
03:00

Big Fish

Amerikansk drama fra 2003
play_arrow
Big Fish
Lørdag 23/3
07:00

Tsatsiki - Venner for altid

Svensk familiefilm fra 2001
Tsatsiki - Venner for altid
09:00

Olsenbanden jr. Sølvgruvens hemmelighet

Norsk familiefilm fra 2006
play_arrow
Olsenbanden jr. Sølvgruvens hemmelighet
11:00

Et spring i tiden

Amerikansk familiefilm fra 2018
play_arrow
Et spring i tiden
13:00

Den 7nde Dværg

Tysk animation fra 2014
play_arrow
Den 7nde Dværg
15:00

Space Dogs 2: Moon Adventures

Russisk animeret film fra 2014
play_arrow
Space Dogs 2: Moon Adventures
17:00

Jungle Safari

Indisk animation fra 2012
play_arrow
Jungle Safari
19:00

Gnompatruljen

Canadisk animationsfilm fra 2017
play_arrow
Gnompatruljen
21:00

Little Miss Sunshine

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Little Miss Sunshine
23:00

Big Fish

Amerikansk drama fra 2003
play_arrow
Big Fish
01:10

Vores livs ferie

Komedie fra 2017
Vores livs ferie
03:00

Brad’s Status

USA, komediedrama, 2017
Brad’s Status
Søndag 24/3
07:00

Den 7nde Dværg

Tysk animation fra 2014
play_arrow
Den 7nde Dværg
09:00

Jungle Safari

Indisk animation fra 2012
play_arrow
Jungle Safari
11:00

Space Dogs 2: Moon Adventures

Russisk animeret film fra 2014
play_arrow
Space Dogs 2: Moon Adventures
13:00

Askedrengen- I Troldkongens Sal

Norge, fantasy/eventyrfilm, 2017
Askedrengen- I Troldkongens Sal
15:00

Pingvinmarchen 2

Fransk dokumentar fra 2017
Pingvinmarchen 2
17:00

Peter Pan

Amerikansk familie-eventyr fra 2003
play_arrow
Peter Pan
19:00

Det store nøddekup 2

USA, animeret børneeventyr, 2017
play_arrow
Det store nøddekup 2
21:00

Vores livs ferie

Komedie fra 2017
Vores livs ferie
23:00

Brad’s Status

USA, komediedrama, 2017
Brad’s Status
01:00

Tully

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
Tully
03:00

The Next Best Thing

Amerikansk komedi fra 2000
play_arrow
The Next Best Thing
Mandag 25/3
07:00

Askedrengen- I Troldkongens Sal

Norge, fantasy/eventyrfilm, 2017
Askedrengen- I Troldkongens Sal
09:00

Peter Pan

Amerikansk familie-eventyr fra 2003
play_arrow
Peter Pan
11:00

Pingvinmarchen 2

Fransk dokumentar fra 2017
Pingvinmarchen 2
13:00

Hannibal & Jerry

Dansk komedie fra 1997
Hannibal & Jerry
15:00

Olsenbanden jr. for fuld musik

Norsk familiefilm fra 2004
Olsenbanden jr. for fuld musik
17:00

Ekspedition Knorten

Norsk familiefilm fra 2017
Ekspedition Knorten
19:00

Sprutte

Britisk animationsfilm fra 2017
play_arrow
Sprutte
21:00

Tully

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
Tully
23:00

The Next Best Thing

Amerikansk komedi fra 2000
play_arrow
The Next Best Thing
01:00

Just Go With It

Amerikansk romantisk komedie fra 2011
Just Go With It
03:00

Girls Trip

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Trip
Tirsdag 26/3
07:00

Hannibal & Jerry

Dansk komedie fra 1997
Hannibal & Jerry
09:00

Ekspedition Knorten

Norsk familiefilm fra 2017
Ekspedition Knorten
11:00

Olsenbanden jr. for fuld musik

Norsk familiefilm fra 2004
Olsenbanden jr. for fuld musik
13:00

Pyrus på pletten

Dansk komedie fra 2000
Pyrus på pletten
15:00

Krummerne 2 - stakkels Krumme

Dansk familiekomedie fra 1992
Krummerne 2 - stakkels Krumme
17:00

Bølle Bob - Alle tiders helt

Dansk komedie fra 2010
Bølle Bob - Alle tiders helt
19:00

Small Soldiers

Amerikansk actionkomedie fra 1998
play_arrow
Small Soldiers
21:00

Just Go With It

Amerikansk romantisk komedie fra 2011
Just Go With It
23:00

Girls Trip

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Trip
01:00

Girls Night Out

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Night Out
03:00

What Women Want

Amerikansk komedie fra 2000
play_arrow
What Women Want
Onsdag 27/3
07:00

Pyrus på pletten

Dansk komedie fra 2000
Pyrus på pletten
09:00

Bølle Bob - Alle tiders helt

Dansk komedie fra 2010
Bølle Bob - Alle tiders helt
11:00

Krummerne 2 - stakkels Krumme

Dansk familiekomedie fra 1992
Krummerne 2 - stakkels Krumme
13:00

Pelle Politibil går i vannet

Norsk komedie fra 2010
Pelle Politibil går i vannet
15:00

The Little Rascals

Amerikansk komedie fra 1994
play_arrow
The Little Rascals
17:00

Samson og Sally

Dansk familiefilm fra 1984
Samson og Sally
19:00

Magiske Ella

Amerikansk familiefilm fra 2004
play_arrow
Magiske Ella
21:00

Girls Night Out

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Night Out
23:00

What Women Want

Amerikansk komedie fra 2000
play_arrow
What Women Want
01:05

Norske Byggeklodser

Norsk komedie fra 2018
play_arrow
Norske Byggeklodser
03:00

New in Town

Amerikansk/canadisk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
New in Town
Torsdag 28/3
07:00

Pelle Politibil går i vannet

Norsk komedie fra 2010
Pelle Politibil går i vannet
09:00

Samson og Sally

Dansk familiefilm fra 1984
Samson og Sally
11:00

The Little Rascals

Amerikansk komedie fra 1994
play_arrow
The Little Rascals
13:00

Pingvinmarchen

Frankrig, dokumentar, 2017
play_arrow
Pingvinmarchen
15:00

Dreamer: Inspired by a True Story

USA, familiedrama, 2005
Dreamer: Inspired by a True Story
17:00

Space dogs

Russisk animeret eventyrfilm/komedie fra 2010
play_arrow
Space dogs
19:00

My Little Pony Filmen

USA/Canada, børneeventyr, 2017
play_arrow
My Little Pony Filmen
21:00

Norske Byggeklodser

Norsk komedie fra 2018
play_arrow
Norske Byggeklodser
23:00

New in Town

Amerikansk/canadisk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
New in Town
01:00

Two Is Family

Fransk komedie fra 2016
Two Is Family
03:00

Keeping Up with the Joneses

USA, actionkomedie, 2016
play_arrow
Keeping Up with the Joneses
Fredag 29/3
07:00

Pingvinmarchen

Frankrig, dokumentar, 2017
play_arrow
Pingvinmarchen
09:00

Space dogs

Russisk animeret eventyrfilm/komedie fra 2010
play_arrow
Space dogs
11:00

Dreamer: Inspired by a True Story

USA, familiedrama, 2005
Dreamer: Inspired by a True Story
13:00

Bølle Bob og Smukke Sally

Dansk familj/musikal från 2005
Bølle Bob og Smukke Sally
15:00

Zambezia

Sydafrikansk animeret komedie fra 2012
play_arrow
Zambezia
17:00

Alle hunde kommer i himlen

USA, animeret familiekomedie, 1989
play_arrow
Alle hunde kommer i himlen
19:00

Emoji Filmen

USA, animeret eventyr, 2017
play_arrow
Emoji Filmen
21:00

Two Is Family

Fransk komedie fra 2016
Two Is Family
23:00

Keeping Up with the Joneses

USA, actionkomedie, 2016
play_arrow
Keeping Up with the Joneses
01:00

How to be a Latin Lover

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
How to be a Latin Lover
03:00

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Norsk komedie fra 2017
play_arrow
Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta
Viasat Film Family viser i denne uge Peter Kanin, Tsatsiki, Zafir, Kald mig bare Aksel, Tsatsiki - Venner for altid, Et spring i tiden, Olsenbanden jr. Sølvgruvens hemmelighet, Peregrine's Home for Peculiars, Breakable You, Little Miss Sunshine, Big Fish, Den 7nde Dværg, Space Dogs 2: Moon Adventures, Jungle Safari, Gnompatruljen, Vores livs ferie, Brad’s Status, Askedrengen- I Troldkongens Sal, Pingvinmarchen 2, Peter Pan, Det store nøddekup 2, Tully, The Next Best Thing, Hannibal & Jerry, Olsenbanden jr. for fuld musik, Ekspedition Knorten, Sprutte, Just Go With It, Girls Trip, Pyrus på pletten, Krummerne 2 - stakkels Krumme, Bølle Bob - Alle tiders helt, Small Soldiers, Girls Night Out, What Women Want, Pelle Politibil går i vannet, The Little Rascals, Samson og Sally, Magiske Ella, Norske Byggeklodser, New in Town, Pingvinmarchen, Dreamer: Inspired by a True Story, Space dogs, My Little Pony Filmen, Two Is Family, Keeping Up with the Joneses, Bølle Bob og Smukke Sally, Zambezia, Alle hunde kommer i himlen, Emoji Filmen, How to be a Latin Lover, Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Viasat Film Family i dag
Viasat Film Family i aften