Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt
Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!
Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen
Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!
Julechok: Slut med Pyrus!

Julechok: Slut med Pyrus!

Julechok: Slut med Pyrus!
DR1 keyboard_arrow_right
04:55

Kender Du Typen? 2015 (10)

Kender Du Typen? 2015 (10)
05:35

Vagn i Arabien (4:9)

Vagn i Arabien (4:9)
06:10

Godsejerne (3:8)

Godsejerne (3:8)
06:40

Madmagasinet: Mad på mode

Madmagasinet: Mad på mode
07:25

Antikkrejlerne XII (5)

Antikkrejlerne XII (5)
08:10

Antikkrejlerne XII (6)

Antikkrejlerne XII (6)
08:53

OBS

OBS
08:55

Miss Marple: Mordet i præstegården (1:2)

Miss Marple: Mordet i præstegården (1:2)
09:45

Miss Marple: Mordet i præstegården (2:2)

Miss Marple: Mordet i præstegården (2:2)
10:35

En ny begyndelse V (2:12)

En ny begyndelse V (2:12)
11:30

Guld på Godset, Jul (1)

Guld på Godset, Jul (1)
12:25

Auktionshuset II Julespecial

Auktionshuset II Julespecial
13:25

Jul (1:3)

Jul (1:3)
14:10

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Sprint (k), direkte

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Sprint (k), direkte
15:45

Manipulator (6:6)

Manipulator (6:6)
16:15

Gintberg på Kanten (6:7)

Gintberg på Kanten (6:7)
16:45

En sang fra hjertet (7:8)

En sang fra hjertet (7:8)
17:25

Hvem var det nu vi var

Hvem var det nu vi var
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Det søde liv (2:4)

Det søde liv (2:4)
19:30

Theo & Den Magiske Talisman (8:24)

Theo & Den Magiske Talisman (8:24)
19:50

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (4:11)

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (4:11)
20:00

Selfiestan (2)

Selfiestan (2)
20:30

Dansktoppen 50 år

Dansktoppen 50 år
22:15

Kriminalkommissær Barnaby XIV (2)

Kriminalkommissær Barnaby XIV (2)
23:45

Mordene i Brokenwood V (1:4)

Mordene i Brokenwood V (1:4)
01:15

The Last Boy Scout

Amerikansk actionfilm fra 1991
play_arrow
The Last Boy Scout
02:55

De uheldige helte (15)

De uheldige helte (15)
03:45

De uheldige helte (16)

De uheldige helte (16)
TV2 keyboard_arrow_right
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:25

Størst - Jesu fødselsdag

Størst - Jesu fødselsdag
13:10

Mød de nye landmænd - jorden rundt

Mød de nye landmænd - jorden rundt
13:45

Jul på godset

Jul på godset
14:20

Verdens dyreste legetøj

Verdens dyreste legetøj
15:15

Flying Superkids: I hjertet af Århus 1:2

Flying Superkids: I hjertet af Århus 1:2
15:50

Flying Superkids: I hjertet af Århus 2:2

Flying Superkids: I hjertet af Århus 2:2
16:20

Alletiders Julemand (8)

Alletiders Julemand (8)
16:50

Tvillingerne og Julemanden (7)

Tvillingerne og Julemanden (7)
17:25

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Razzia

Razzia
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
19:45

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:00

Tvillingerne og Julemanden (8)

Tvillingerne og Julemanden (8)
20:35

Håbet (2)

Håbet (2)
21:20

James Bond: Die Another Day

amr. / britisk action-thriller fra 2002
play_arrow
James Bond: Die Another Day
23:35

Punisher: War Zone

Amr. actionfilm fra 2008
Punisher: War Zone
01:20

Godzilla

Amr. action-film fra 1998
play_arrow
Godzilla
03:40

Now That's Funny

Now That's Funny
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Will & Grace (S9E5)

Will & Grace (S9E5)
06:25

Danske Hollywoodfruer (S3E4)

Danske Hollywoodfruer (S3E4)
07:15

Jack Frost

Amerikansk familiedrama fra 1998
play_arrow
Jack Frost
09:00

Til Middag Hos (S8E9)

Til Middag Hos (S8E9)
10:00

Til Middag Hos (S8E10)

Til Middag Hos (S8E10)
11:00

Til Middag Hos (S8E11)

Til Middag Hos (S8E11)
12:00

Til Middag Hos (S8E12)

Til Middag Hos (S8E12)
13:00

Til Middag Hos (S8E13)

Til Middag Hos (S8E13)
14:00

Til Middag Hos (S8E14)

Til Middag Hos (S8E14)
15:00

Til Middag Hos (S8E15)

Til Middag Hos (S8E15)
16:00

Til Middag Hos (S8E16)

Til Middag Hos (S8E16)
17:00

Friheden (S1E15)

Friheden (S1E15)
17:30

Friheden (S1E16)

Friheden (S1E16)
18:00

Charlie's Angels

Amerikansk actionkomedie fra 2000
play_arrow
Charlie's Angels
20:00

Will & Grace (S9E6)

Will & Grace (S9E6)
20:30

The Other Woman

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
The Other Woman
22:50

Min bedste vens bryllup

Amerikansk komedie fra 1997
play_arrow
Min bedste vens bryllup
01:05

12 Rounds

Amerikansk action thriller fra 2009
play_arrow
12 Rounds
03:05

Den forkerte bil

Amerikansk thriller fra 2016
Den forkerte bil
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:45

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
05:30

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
05:55

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
06:20

Salvage Hunters (5)

Salvage Hunters (5)
07:10

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
08:00

Forsvundet (8)

Forsvundet (8)
08:50

Forsvundet (9)

Forsvundet (9)
09:40

5. Halvleg

5. Halvleg
10:35

5. Halvleg

5. Halvleg
11:30

FBI's danske mordmysterier (2)

FBI's danske mordmysterier (2)
12:30

CSI (56)

CSI (56)
13:30

CSI (57)

CSI (57)
14:30

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
14:55

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
15:25

The Big Bang Theory (21)

The Big Bang Theory (21)
15:55

The Big Bang Theory (22)

The Big Bang Theory (22)
16:20

The Big Bang Theory (23)

The Big Bang Theory (23)
16:50

The Big Bang Theory (1)

The Big Bang Theory (1)
17:20

The Big Bang Theory (2)

The Big Bang Theory (2)
17:50

The Big Bang Theory (3)

The Big Bang Theory (3)
18:20

The Big Bang Theory (4)

The Big Bang Theory (4)
18:50

The Big Bang Theory (5)

The Big Bang Theory (5)
19:20

Tror du virkelig stadig på julemanden?

Amr. familiefilm fra 2006
Tror du virkelig stadig på julemanden?
21:15

Studie 5: Julespecial (10)

Studie 5: Julespecial (10)
22:15

Love the Coopers

Amr. komedie fra 2015
play_arrow
Love the Coopers
00:30

5. Halvleg

5. Halvleg
01:30

Rush Hour 2

Amr. actionkomedie. fra 2001
play_arrow
Rush Hour 2
03:25

Gidseltagningen (2)

Gidseltagningen (2)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Tidens tegn

Tidens tegn
10:05

Gift ved første klik

Gift ved første klik
10:55

Træneren

Træneren
11:55

Firestone og krigsherren

Firestone og krigsherren
13:15

Hemmelige rum: Den sidste skanse

Hemmelige rum: Den sidste skanse
13:20

En dansker redder verden - Anja Lovén

En dansker redder verden - Anja Lovén
13:50

Det store smitte-eksperiment

Det store smitte-eksperiment
14:50

Howard (2:4)

Howard (2:4)
15:34

Temalørdag: Gal eller genial

Temalørdag: Gal eller genial
15:35

Temalørdag: Henrik Nordbrandt - indlagt på den lukkede

Temalørdag: Henrik Nordbrandt - indlagt på den lukkede
16:05

Temalørdag: Gal eller genial

Temalørdag: Gal eller genial
17:00

Temalørdag: Mit knapt så hemmelige liv som maniodepressiv

Temalørdag: Mit knapt så hemmelige liv som maniodepressiv
18:00

Jul i højhuset (1:3)

Jul i højhuset (1:3)
18:30

Peitersen og de store oceaner (1:4)

Peitersen og de store oceaner (1:4)
19:00

Mad - et spørgsmål om smag

Mad - et spørgsmål om smag
20:00

Temalørdag: Utroskab

Temalørdag: Utroskab
20:01

Temalørdag: DR2 boller udenom

Temalørdag: DR2 boller udenom
21:00

Temalørdag: DR2 har en hemmelig affære

Temalørdag: DR2 har en hemmelig affære
21:55

Temalørdag: Adam & Eva: Utro eller ej?

Temalørdag: Adam & Eva: Utro eller ej?
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet - High tech med Helger

Seniormagasinet - High tech med Helger
23:05

JERSILD om Trump

JERSILD om Trump
23:35

Debatten: En helt ny asylpolitik?

Debatten: En helt ny asylpolitik?
01:05

Det skjulte (6:8)

Det skjulte (6:8)
02:05

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:10

Unge Lovende (2)

Unge Lovende (2)
05:40

Unge Lovende (3)

Unge Lovende (3)
06:20

Rick and Morty

Rick and Morty
06:50

Rick and Morty

Rick and Morty
07:20

Komiker for en aften - Bubber

Komiker for en aften - Bubber
07:55

Komiker for en aften - Mascha Vang

Komiker for en aften - Mascha Vang
08:30

Komiker for en aften - Manu Sareen

Komiker for en aften - Manu Sareen
09:10

Komiker for en aften - Jens Werner

Komiker for en aften - Jens Werner
09:45

Det Alt For Korte Linda P Show

Det Alt For Korte Linda P Show
10:20

American Dad (25)

American Dad (25)
10:45

American Dad (26)

American Dad (26)
11:15

American Dad (27)

American Dad (27)
11:45

American Dad (28)

American Dad (28)
12:05

Modern Family (19)

Modern Family (19)
12:35

Modern Family (20)

Modern Family (20)
13:00

Modern Family (21)

Modern Family (21)
13:20

Modern Family (22)

Modern Family (22)
13:50

Modern Family (23)

Modern Family (23)
14:15

Modern Family (24)

Modern Family (24)
14:45

Beat Shazam

Beat Shazam
15:35

X Factor UK

X Factor UK
16:45

X Factor UK

X Factor UK
17:35

Menneskekender

Menneskekender
18:30

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
19:00

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
19:35

Dybvaaaaad - afsnit 100!

Dybvaaaaad - afsnit 100!
20:10

Tomgang

Tomgang
20:40

Tomgang

Tomgang
21:10

Menneskekender

Menneskekender
22:05

Date mig nøgen

Date mig nøgen
23:00

X Factor UK

X Factor UK
00:10

X Factor UK

X Factor UK
01:05

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
01:35

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
02:05

Vikaren

Dansk komedie fra 2007
play_arrow
Vikaren
03:40

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E10)

Knas i Kærligheden (S5E10)
06:25

NCIS: Los Angeles (S4E18)

NCIS: Los Angeles (S4E18)
07:10

NCIS: Los Angeles (S4E19)

NCIS: Los Angeles (S4E19)
07:55

NCIS: Los Angeles (S4E20)

NCIS: Los Angeles (S4E20)
08:50

Hawaii Five-0 (S6E14)

Hawaii Five-0 (S6E14)
09:45

Hawaii Five-0 (S6E15)

Hawaii Five-0 (S6E15)
10:35

Hawaii Five-0 (S6E16)

Hawaii Five-0 (S6E16)
11:35

Hawaii Five-0 (S6E17)

Hawaii Five-0 (S6E17)
12:30

Hawaii Five-0 (S6E18)

Hawaii Five-0 (S6E18)
13:30

Hawaii Five-0 (S6E19)

Hawaii Five-0 (S6E19)
14:30

Hawaii Five-0 (S6E20)

Hawaii Five-0 (S6E20)
15:30

Optakt til Premier League

Optakt til Premier League
15:55

Premier League

Premier League
18:00

Opfølgning på Premier League

Opfølgning på Premier League
18:30

Cops (S29E7)

Cops (S29E7)
19:00

Journey to the Mysterious Island

Amerikansk actionkomedie fra 2012
play_arrow
Journey to the Mysterious Island
21:00

Welcome to the Jungle

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
Welcome to the Jungle
23:00

San Andreas

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
San Andreas
01:25

The Purge

Amerikansk/ fransk gyser fra 2013
play_arrow
The Purge
03:10

28 dage senere

Britisk/fransk gyser fra 2002
play_arrow
28 dage senere
6'eren keyboard_arrow_right
05:30

Diners, Drive-Ins and Dives (11)

Diners, Drive-Ins and Dives (11)
05:50

Diners, Drive-Ins and Dives (12)

Diners, Drive-Ins and Dives (12)
06:15

Diners, Drive-Ins and Dives (13)

Diners, Drive-Ins and Dives (13)
06:40

Diners, Drive-Ins and Dives (1)

Diners, Drive-Ins and Dives (1)
07:05

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:25

Building Alaska (6)

Building Alaska (6)
08:10

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:10

Tanked (5)

Tanked (5)
10:00

Tanked (6)

Tanked (6)
11:00

Bering Sea Gold (5)

Bering Sea Gold (5)
12:00

Bering Sea Gold (6)

Bering Sea Gold (6)
13:05

Auction Hunters (18)

Auction Hunters (18)
13:30

Auction Hunters (19)

Auction Hunters (19)
14:00

Auction Hunters (20)

Auction Hunters (20)
14:30

Auction Hunters (21)

Auction Hunters (21)
15:00

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
15:30

Auction Hunters (23)

Auction Hunters (23)
16:00

Auction Hunters (24)

Auction Hunters (24)
16:30

Auction Hunters (25)

Auction Hunters (25)
17:00

Auction Hunters (26)

Auction Hunters (26)
17:30

Fodbold: Premier League: Chelsea-Manchester City

Fodbold: Premier League: Chelsea-Manchester City
20:30

Fodbold: Premier League: Leicester-Tottenham

Fodbold: Premier League: Leicester-Tottenham
00:00

Flags of Our Fathers

Amr. krigsdrama fra 2006
play_arrow
Flags of Our Fathers
02:50

Criminal Minds (23)

Criminal Minds (23)
03:45

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave
09:35

Din kat er afsløret: En løve på skødet

Din kat er afsløret: En løve på skødet
10:25

Din kat er afsløret: Kattens sprog

Din kat er afsløret: Kattens sprog
11:20

Verdens grimmeste hund

Verdens grimmeste hund
12:05

På flugt fra zoo - dyremassakre på åben gade

På flugt fra zoo - dyremassakre på åben gade
13:05

Rig på religion (3:3)

Rig på religion (3:3)
13:45

Jomfruernes klub (5:6)

Jomfruernes klub (5:6)
14:15

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)
14:45

Hunkøn (4:6)

Hunkøn (4:6)
15:15

FOMO

FOMO
15:45

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Semifinale 1, direkte

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Semifinale 1, direkte
19:50

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Semifinale 2, direkte

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Semifinale 2, direkte
23:00

Zodiac

Amerikansk thriller fra 2007
play_arrow
Zodiac
01:30

Swiss Army Man

Amerikansk komedie fra 2016
play_arrow
Swiss Army Man
03:00

Doggystyle (5:10)

Doggystyle (5:10)
03:10

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)
03:40

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:00

Godnat

Godnat
06:00

Samme tid næste år (UK)

Samme tid næste år (UK)
06:50

Agatha Christie: Dødens tempel

Amr./engelsk krimi-drama fra 1986
Agatha Christie: Dødens tempel
08:25

Frankie Drake (5)

Frankie Drake (5)
09:15

Frankie Drake (6)

Frankie Drake (6)
10:05

Hotellet

Hotellet
10:55

Hotellet

Hotellet
11:45

Hotellet

Hotellet
12:35

Hotellet

Hotellet
13:25

Hotellet

Hotellet
14:15

Kommissær Rex (97)

Kommissær Rex (97)
15:10

Kommissær Rex (98)

Kommissær Rex (98)
16:05

Kommissær Rex (99)

Kommissær Rex (99)
16:55

Kommissær Rex (100)

Kommissær Rex (100)
17:50

Kommissær Rex (101)

Kommissær Rex (101)
18:45

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2014 - år 3
Næse for mord
20:25

The Julekalender (8) (8)

The Julekalender (8) (8)
20:35

Revygalla 2018

Revygalla 2018
22:40

Canal Wild Card (8)

Canal Wild Card (8)
22:50

The Julekalender (8) (8)

The Julekalender (8) (8)
23:10

Britain's Got Talent - finale

Britain's Got Talent - finale
01:15

Sheryl Crow: Live at the Capitol Theatre

Sheryl Crow: Live at the Capitol Theatre
02:50

Vild med dans UK

Vild med dans UK
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Jamie indtager Italien (S1E5)

Jamie indtager Italien (S1E5)
06:25

Min Fede Familie (S1E10)

Min Fede Familie (S1E10)
07:15

Betagende byggeprojekter (S1E7)

Betagende byggeprojekter (S1E7)
08:00

Betagende byggeprojekter (S1E8)

Betagende byggeprojekter (S1E8)
08:50

Kokken på blokken (S1E4)

Kokken på blokken (S1E4)
09:50

Christmas At The Riviera

Britisk komedie fra 2007
Christmas At The Riviera
11:50

The Christmas Box

Amerikansk drama fra 1995
The Christmas Box
13:50

Huse for millioner New York (S6E3)

Huse for millioner New York (S6E3)
14:50

Huse for millioner New York (S6E4)

Huse for millioner New York (S6E4)
15:45

Jamie Oliver's Christmas Cookbook

Britisk madlavningsprogram fra 2016
Jamie Oliver's Christmas Cookbook
16:50

Et julekys

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
Et julekys
18:40

Genfind julens magi

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
Genfind julens magi
20:30

Sandheden til jul

Amerikansk komedie fra 2018
Sandheden til jul
22:25

Gift før jul

Amerikansk komedie fra 2016
Gift før jul
00:10

Undercover Boss US (S4E16)

Undercover Boss US (S4E16)
01:10

Undercover Boss US (S6E1)

Undercover Boss US (S6E1)
02:10

Hanging Up

Amerikansk dramakomedie fra 2000
Hanging Up
03:55

#killerpost (S1E1)

#killerpost (S1E1)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:50

Gift på en løgn (1)

Gift på en løgn (1)
05:40

Sofias Engle (6)

Sofias Engle (6)
06:25

Flip or Flop (9)

Flip or Flop (9)
06:50

Mom (11)

Mom (11)
07:15

Mom (12)

Mom (12)
07:40

Mom (13)

Mom (13)
08:05

Homeshopping (31)

Homeshopping (31)
09:05

Long Island Medium (13)

Long Island Medium (13)
09:55

Familien Wahlgren (9)

Familien Wahlgren (9)
10:55

Julies madselskaber (6)

Julies madselskaber (6)
11:55

Nærkontakt (7)

Nærkontakt (7)
12:55

Ønskejulen

Amr. julefilm fra 2015
Ønskejulen
14:45

Julens melodi

Amr. julefilm fra 2016
Julens melodi
16:45

Julekagefabrikken

Amr. julefilm fra 2016
Julekagefabrikken
18:35

Julemandens største ønske

Amr. julefilm fra 2014
Julemandens største ønske
20:25

Julemandens stedfortræder

Amr. julefilm fra 2013
Julemandens stedfortræder
22:25

En magisk juleballet

Amr. julefilm fra 2016
En magisk juleballet
00:15

Hvor ondskab bor (8)

Hvor ondskab bor (8)
01:15

Min nabo er morder (5)

Min nabo er morder (5)
02:20

Mommy's Secret

Amr. drama fra 2016
play_arrow
Mommy's Secret
03:55

Det perfekte mord (9)

Det perfekte mord (9)
DRK keyboard_arrow_right
05:20

Dagens sang: Kimer i klokker

Dagens sang: Kimer i klokker
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:30

Dagens sang: Luk julefreden ind

Dagens sang: Luk julefreden ind
08:35

Gudstjeneste fra Sct. Peders Kirke i Randers

Gudstjeneste fra Sct. Peders Kirke i Randers
09:20

Guldkorn 1980'erne: 1989

Guldkorn 1980'erne: 1989
09:40

Gæt og grimasser (4:15)

Gæt og grimasser (4:15)
10:15

Gæt og grimasser (1:15)

Gæt og grimasser (1:15)
10:50

24 timer vi aldrig glemmer - Kronprinsebrylluppet

24 timer vi aldrig glemmer - Kronprinsebrylluppet
11:20

24 timer vi aldrig glemmer - Dødens triumf

24 timer vi aldrig glemmer - Dødens triumf
11:50

Af nød og lyst (1:5)

Af nød og lyst (1:5)
12:20

Af nød og lyst (2:5)

Af nød og lyst (2:5)
12:50

Af nød og lyst (3:5)

Af nød og lyst (3:5)
13:15

Af nød og lyst (4:5)

Af nød og lyst (4:5)
13:45

Af nød og lyst (5:5)

Af nød og lyst (5:5)
14:15

Gensyn med Dirch Passer

Gensyn med Dirch Passer
15:20

Mig og Elvis (1:2)

Mig og Elvis (1:2)
16:20

Mig og Elvis (2:2)

Mig og Elvis (2:2)
17:20

aHA!

aHA!
18:05

aHA!

aHA!
18:55

Huset på Christianshavn (13)

Huset på Christianshavn (13)
19:20

Huset på Christianshavn (14)

Huset på Christianshavn (14)
19:45

Før Søndagen

Før Søndagen
19:55

Dagens sang: Luk julefreden ind

Dagens sang: Luk julefreden ind
20:00

Historiequizzen - Jul på Frilandsmuseet

Historiequizzen - Jul på Frilandsmuseet
20:30

Lægen fra Chaussy

Fransk komediedrama fra 2016
play_arrow
Lægen fra Chaussy
22:05

To the Wonder

Amerikansk romantisk drama fra 2012
To the Wonder
23:50

Ukendte venner

Italiensk komediedrama fra 2016
Ukendte venner
01:20

Timbuktu

Mauretansk Oscarnomineret drama fra 2014
play_arrow
Timbuktu
02:50

Kvinder, sko og passion (1:6)

Kvinder, sko og passion (1:6)
03:20

Kvinder, sko og sex (2:6)

Kvinder, sko og sex (2:6)
03:50

Kvinder, sko og sport (3:6)

Kvinder, sko og sport (3:6)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:44

Rablende dyr

Rablende dyr
05:45

Godnat

Godnat
05:55

Den store britiske bagedyst - julespecial

Den store britiske bagedyst - julespecial
06:50

Den store britiske bagedyst - julespecial

Den store britiske bagedyst - julespecial
07:50

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
08:35

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
09:25

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
10:15

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
11:05

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
12:00

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
12:50

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
13:45

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
14:35

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
15:30

Kirsties herlige julerier

Kirsties herlige julerier
16:25

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
17:00

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
17:40

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
18:15

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
18:55

Hjem til jul

Canadisk romantisk drama fra 2018
Hjem til jul
20:25

Julekuppet

Canadisk romantisk komedie fra 2018 - dansk tv-premiere
Julekuppet
21:50

Jul og sød musik

Canadisk romantisk drama fra 2017
Jul og sød musik
23:20

En royal jul

Canadisk romantisk drama fra 2018
En royal jul
00:55

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:45

Luksus til låns

Luksus til låns
02:40

Luksus til låns

Luksus til låns
03:35

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
TV3 Max keyboard_arrow_right
04:30

Premier League World

Premier League World
06:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E1)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E1)
06:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E2)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E2)
07:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E3)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E3)
07:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E4)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E4)
08:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E5)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E5)
08:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E6)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E6)
09:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)
09:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E8)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E8)
10:00

Premier League Midweek Review (S18E1)

Premier League Midweek Review (S18E1)
11:00

Champions League Weekly (S18E14)

Champions League Weekly (S18E14)
11:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
12:00

Premier League World

Premier League World
12:30

Premier League Preview

Premier League Preview
13:00

Optakt til Premier League

Optakt til Premier League
13:25

Premier League

Premier League
15:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
17:30

Champions League Weekly (S18E14)

Champions League Weekly (S18E14)
18:00

Bundesliga Weekly (S18E14)

Bundesliga Weekly (S18E14)
18:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
20:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)
21:30

Sporting Rivalries (S1E7)

Sporting Rivalries (S1E7)
22:05

NHL

NHL
01:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E12)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E12)
02:00

Premier League

Premier League
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E1)

How It's Made (S22E1)
06:25

Wildest Middle East (S1E2)

Wildest Middle East (S1E2)
07:20

Salvage Hunters (S8E5)

Salvage Hunters (S8E5)
08:15

Chasing Classic Cars (S8E11)

Chasing Classic Cars (S8E11)
08:40

Chasing Classic Cars (S8E12)

Chasing Classic Cars (S8E12)
09:05

Misfit Garage (S3E7)

Misfit Garage (S3E7)
10:00

Misfit Garage (S3E8)

Misfit Garage (S3E8)
11:00

Moonshiners (S7E1)

Moonshiners (S7E1)
12:00

Moonshiners (S7E2)

Moonshiners (S7E2)
13:00

Moonshiners (S7E3)

Moonshiners (S7E3)
14:00

Moonshiners (S7E4)

Moonshiners (S7E4)
15:00

Moonshiners (S7E5)

Moonshiners (S7E5)
16:00

Kindig Customs (S4E13)

Kindig Customs (S4E13)
17:00

Kindig Customs (S4E14)

Kindig Customs (S4E14)
18:00

Kindig Customs (S4E15)

Kindig Customs (S4E15)
19:00

Wheeler Dealers (S13E16)

Wheeler Dealers (S13E16)
20:00

Wheeler Dealers (S15E3)

Wheeler Dealers (S15E3)
21:00

Outback Truckers (S6E6)

Outback Truckers (S6E6)
22:00

Alaska: The Last Frontier (S8E6)

Alaska: The Last Frontier (S8E6)
23:00

Kindig Customs (S5E4)

Kindig Customs (S5E4)
00:00

Wildest Middle East (S1E2)

Wildest Middle East (S1E2)
01:00

Mythbusters (S11E6)

Mythbusters (S11E6)
02:00

Mythbusters (S11E7)

Mythbusters (S11E7)
03:00

Dual Survival (S6E2)

Dual Survival (S6E2)
03:55

Wheeler Dealers (S15E3)

Wheeler Dealers (S15E3)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Lucky Luke - Fort Custer (11)

Lucky Luke - Fort Custer (11)
06:25

Dybet (37)

Dybet (37)
06:45

Dybet (38)

Dybet (38)
07:10

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)
07:20

Wild Kratts (17)

Wild Kratts (17)
07:40

Junglebanden

Junglebanden
07:50

Junglebanden

Junglebanden
08:00

Junglebanden

Junglebanden
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball IV (26)

Gumball IV (26)
08:45

Gumball IV (27)

Gumball IV (27)
09:00

Disney sjov

Disney sjov
10:00

Krokodillebanden

Krokodillebanden
11:35

Bella and the Bulldogs II (11)

Bella and the Bulldogs II (11)
11:55

Bella and the Bulldogs II (12)

Bella and the Bulldogs II (12)
12:20

Bella and the Bulldogs II (13)

Bella and the Bulldogs II (13)
12:40

Bella and the Bulldogs II (14)

Bella and the Bulldogs II (14)
13:05

Bella and the Bulldogs II (15)

Bella and the Bulldogs II (15)
13:25

Bella and the Bulldogs II (16)

Bella and the Bulldogs II (16)
13:50

Bella and the Bulldogs II (17)

Bella and the Bulldogs II (17)
14:10

Bella and the Bulldogs II (18)

Bella and the Bulldogs II (18)
14:35

Bella and the Bulldogs II (19)

Bella and the Bulldogs II (19)
14:55

Bella and the Bulldogs II (20)

Bella and the Bulldogs II (20)
15:20

Gumball 5 (9)

Gumball 5 (9)
15:40

Gumball 5 (10)

Gumball 5 (10)
16:05

Gumball 5 (11)

Gumball 5 (11)
16:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:40

BaseBoys 2 - Vi SKAL redde Oliver! (17)

BaseBoys 2 - Vi SKAL redde Oliver! (17)
16:50

BaseBoys 2 - Vi har en vild plan! (18)

BaseBoys 2 - Vi har en vild plan! (18)
17:10

BaseBoys 2 - Fanget på scenen (19)

BaseBoys 2 - Fanget på scenen (19)
17:20

BaseBoys 2 - Hvad sker der med os? (20)

BaseBoys 2 - Hvad sker der med os? (20)
17:40

Klassens perfekte jul - Stalker min kæreste (7)

Klassens perfekte jul - Stalker min kæreste (7)
17:50

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)
18:00

Ultras Sorte Kageshow - klap kakerlakken (2)

Ultras Sorte Kageshow - klap kakerlakken (2)
18:30

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg
19:00

Theo & Den Magiske Talisman (7:24)

Theo & Den Magiske Talisman (7:24)
19:20

Theo & det magiske Talkshow (7:24)

Theo & det magiske Talkshow (7:24)
19:30

Riisings flotte talkshow II (3)

Riisings flotte talkshow II (3)
20:00

Theo & det magiske Talkshow (8:24)

Theo & det magiske Talkshow (8:24)
20:10

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)
20:20

Galaksekrigerne

Galaksekrigerne
20:25

Hank Zipzers julekatastrofe

Hank Zipzers julekatastrofe
21:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:25

NBA: Milwaukee Bucks-Golden State Warriors

NBA: Milwaukee Bucks-Golden State Warriors
08:25

NBA: Milwaukee Bucks-Golden State Warriors

NBA: Milwaukee Bucks-Golden State Warriors
09:30

Skiskydning: World Cup - Sprint 10 km (m)

Skiskydning: World Cup - Sprint 10 km (m)
11:00

Håndbold: EM - Spanien-Tyskland (k)

Håndbold: EM - Spanien-Tyskland (k)
11:45

Håndbold: EM - Spanien-Tyskland (k)

Håndbold: EM - Spanien-Tyskland (k)
12:30

Håndbold: EM - Ungarn-Norge (k)

Håndbold: EM - Ungarn-Norge (k)
13:20

Håndbold: EM - Ungarn-Norge (k)

Håndbold: EM - Ungarn-Norge (k)
14:05

Håndbold: EM - Danmark-Serbien (k)

Håndbold: EM - Danmark-Serbien (k)
14:45

Håndbold: EM - Danmark-Serbien (k)

Håndbold: EM - Danmark-Serbien (k)
15:35

Skiskydning: World Cup - Sprint 7.5 km (k)

Skiskydning: World Cup - Sprint 7.5 km (k)
16:55

Håndbold: EM - Polen-Danmark (k)

Håndbold: EM - Polen-Danmark (k)
17:40

Håndbold: EM - Polen-Danmark (k)

Håndbold: EM - Polen-Danmark (k)
18:25

Håndbold: EM - Danmark-Frankrig (k)

Håndbold: EM - Danmark-Frankrig (k)
19:05

Håndbold: EM - Danmark-Frankrig (k)

Håndbold: EM - Danmark-Frankrig (k)
20:00

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m), direkte

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m), direkte
21:00

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m), direkte

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m), direkte
21:55

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax
22:55

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax
00:00

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets, direkte

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets, direkte
01:20

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets, direkte

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets, direkte
02:35

NBA: Action

NBA: Action
TV3 Sport keyboard_arrow_right
13:30

UEFA Champions League Weekly

UEFA Champions League Weekly
14:00

Sat Af

Sat Af
14:30

Sat Af

Sat Af
15:00

Rundt om runden

Rundt om runden
15:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
15:55

Superliga

Superliga
18:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
18:25

EFL Championship

EFL Championship
20:30

Copenhagen Box Event: Copenhagen vs Dublin

Copenhagen Box Event: Copenhagen vs Dublin
23:30

Sporting Rivalries

Sporting Rivalries
00:00

Bundesliga Highlight Show

Bundesliga Highlight Show
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:00

Chasing Classic Cars (8)

Chasing Classic Cars (8)
05:40

Alaska: The Last Frontier (13)

Alaska: The Last Frontier (13)
06:30

Alaska: The Last Frontier (14)

Alaska: The Last Frontier (14)
07:20

Homeshopping (32)

Homeshopping (32)
08:20

Treasure Quest: Snake Island (1)

Treasure Quest: Snake Island (1)
09:10

Homeshopping (27)

Homeshopping (27)
10:15

Treehouse Masters (13)

Treehouse Masters (13)
11:20

Treehouse Masters (14)

Treehouse Masters (14)
12:25

Homeshopping (29)

Homeshopping (29)
13:25

Chasing Classic Cars (4)

Chasing Classic Cars (4)
14:00

Mega Shippers (4)

Mega Shippers (4)
15:00

Mega Shippers (5)

Mega Shippers (5)
16:00

Mega Shippers (6)

Mega Shippers (6)
17:00

Mega Shippers (7)

Mega Shippers (7)
18:00

Special Victims Unit (57)

Special Victims Unit (57)
19:00

Food Factory USA (3)

Food Factory USA (3)
19:30

Food Factory USA (4)

Food Factory USA (4)
20:00

Food Factory USA (5)

Food Factory USA (5)
20:30

Food Factory USA (6)

Food Factory USA (6)
21:00

Food Factory USA (7)

Food Factory USA (7)
21:30

Food Factory USA (8)

Food Factory USA (8)
22:00

Food Factory USA (9)

Food Factory USA (9)
22:30

Food Factory USA (10)

Food Factory USA (10)
23:00

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
23:35

M*A*S*H (8)

M*A*S*H (8)
00:10

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
00:45

M*A*S*H (10)

M*A*S*H (10)
01:15

Special Victims Unit (61)

Special Victims Unit (61)
02:15

Drabelig deadline (3)

Drabelig deadline (3)
03:15

Drabelig deadline (4)

Drabelig deadline (4)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den fortryllede karrusel (4)

Den fortryllede karrusel (4)
05:10

Babar (8)

Babar (8)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (6)

Motor Mille og Børnebanden (6)
06:00

Chuggington (16)

Chuggington (16)
06:15

Morten Skildpadde II (13)

Morten Skildpadde II (13)
06:40

Vitello - er bagvendt (12)

Vitello - er bagvendt (12)
06:50

Inui (8)

Inui (8)
07:00

Ramajetternes Jul (8:24)

Ramajetternes Jul (8:24)
07:15

Selmas saga (8)

Selmas saga (8)
07:30

LasseMajas Detektivbureau - Von Broms hemmelighed

LasseMajas Detektivbureau - Von Broms hemmelighed
08:50

Heino fikser julen - Julepynt (1)

Heino fikser julen - Julepynt (1)
09:05

Kasper og Sofie (2)

Kasper og Sofie (2)
09:15

Selmas saga (1)

Selmas saga (1)
09:30

Selmas saga (2)

Selmas saga (2)
09:40

Selmas saga (3)

Selmas saga (3)
09:55

Selmas saga (4)

Selmas saga (4)
10:10

Alfons Åberg (3)

Alfons Åberg (3)
10:25

Flaskepost fra Stillehavet II (5)

Flaskepost fra Stillehavet II (5)
10:35

Sprinter Galore (7)

Sprinter Galore (7)
10:50

Sprinter Galore (8)

Sprinter Galore (8)
11:05

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
11:30

F for Får (25)

F for Får (25)
11:40

Op og Hop II (3)

Op og Hop II (3)
11:50

Ramasjang Mysteriet II (1)

Ramasjang Mysteriet II (1)
12:20

Heino fikser alt - Hulen (1)

Heino fikser alt - Hulen (1)
12:30

Heino fikser alt - Fletningen (2)

Heino fikser alt - Fletningen (2)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
13:25

Tree Fu Tom (1)

Tree Fu Tom (1)
13:45

Tree Fu Tom (2)

Tree Fu Tom (2)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (5)

Motor Mille og Børnebanden (5)
14:35

Kika og Bob (8)

Kika og Bob (8)
14:45

Den lille prinsesse (28)

Den lille prinsesse (28)
15:00

Rita og Krokodille - Skovturen

Rita og Krokodille - Skovturen
15:05

Gurli Gris II (3)

Gurli Gris II (3)
15:10

Vitello - graver et hul (1)

Vitello - graver et hul (1)
15:15

Pyjamasheltene (32)

Pyjamasheltene (32)
15:30

Ridderprinsessen Nella (9)

Ridderprinsessen Nella (9)
15:50

Dora udforskeren (12)

Dora udforskeren (12)
16:15

Paw Patrol III (14)

Paw Patrol III (14)
16:40

Pingu (8)

Pingu (8)
16:45

Rasmus Klump (8)

Rasmus Klump (8)
17:00

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:01

Selmas saga (8)

Selmas saga (8)
17:15

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:20

Ramajetternes Jul (8:24)

Ramajetternes Jul (8:24)
17:35

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:40

Motor Mille på cirkustur (6)

Motor Mille på cirkustur (6)
17:55

Albi

Albi
18:00

F for Får (16)

F for Får (16)
18:15

Lille Roy (6)

Lille Roy (6)
18:30

Kanonkongen Freja (8:8)

Kanonkongen Freja (8:8)
18:50

Alma flytter på landet (8)

Alma flytter på landet (8)
19:00

Wild Kratts (19)

Wild Kratts (19)
19:25

Zorro (1)

Zorro (1)
19:45

Yakari IV (3)

Yakari IV (3)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

eSuperliga: Randers FC-FC Midtjylland

eSuperliga: Randers FC-FC Midtjylland
09:20

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._15km F_Women(LIVE)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._15km F_Women(LIVE)
11:00

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 10km_Sprint_Men(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 10km_Sprint_Men(REPL)
12:05

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._30km F_Men(LIVE)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._30km F_Men(LIVE)
14:00

SNOOKER UK CHAMPIONSHIP YORK 1/2F_._.(LIVE)

SNOOKER UK CHAMPIONSHIP YORK 1/2F_._.(LIVE)
15:30

Vinter-OL højdepunkter: Salt Lake City 2002

Vinter-OL højdepunkter: Salt Lake City 2002
16:30

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 1st Leg_GS_Men(REPL)

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 1st Leg_GS_Men(REPL)
17:00

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 2nd Leg_GS_Men(REPL)

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 2nd Leg_GS_Men(REPL)
17:25

WINTER SPORTS * CHASING HISTORY(REPL)

WINTER SPORTS * CHASING HISTORY(REPL)
17:55

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 7KM500_Sprint_Women(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 7KM500_Sprint_Women(REPL)
18:50

SNOWBOARD FIS W.CUP COPPER MOUNTAIN ._HALF PIPE_.(LIVE)

SNOWBOARD FIS W.CUP COPPER MOUNTAIN ._HALF PIPE_.(LIVE)
20:55

LUGE W.CUP CALGARY ._Relay_Team(LIVE)

LUGE W.CUP CALGARY ._Relay_Team(LIVE)
21:50

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Free Skating_Men(RX)

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Free Skating_Men(RX)
23:00

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Free Skating_Ladies(LIVE)

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Free Skating_Ladies(LIVE)
23:50

LUGE W.CUP CALGARY 2nd run_._Women(REPL)

LUGE W.CUP CALGARY 2nd run_._Women(REPL)
00:20

LUGE W.CUP CALGARY ._Relay_Team(REPL)

LUGE W.CUP CALGARY ._Relay_Team(REPL)
00:55

eSuperliga: OB-AGF

eSuperliga: OB-AGF
02:00

eSuperliga: FC Helsingør-FC Midtjylland

eSuperliga: FC Helsingør-FC Midtjylland
03:05

eSuperliga: Randers FC-Aab

eSuperliga: Randers FC-Aab
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
06:30

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
07:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
08:30

VINTERChasing History

VINTERChasing History
09:00

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
09:45

ALPINT: World Cup, Frankrig

ALPINT: World Cup, Frankrig
11:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
12:00

WATTS

WATTS
12:45

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig
14:00

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
15:30

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
17:30

KÆLK: World Cup fra Calgary, Canada

KÆLK: World Cup fra Calgary, Canada
18:45

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
18:50

KÆLK: World Cup fra Calgary, Canada

KÆLK: World Cup fra Calgary, Canada
20:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:35

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
00:45

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
02:00

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
03:00

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
TLC keyboard_arrow_right
06:00

A Baby Story (S12E29)

A Baby Story (S12E29)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S4E5)

Pit Bulls & Parolees (S4E5)
07:20

Teleshopping

Teleshopping
07:50

Teleshopping

Teleshopping
08:15

Cake Boss (S9E10)

Cake Boss (S9E10)
08:40

Cake Boss (S9E11)

Cake Boss (S9E11)
09:05

Cake Boss (S9E12)

Cake Boss (S9E12)
09:35

Cake Boss (S9E13)

Cake Boss (S9E13)
10:00

Cake Boss (S9E14)

Cake Boss (S9E14)
10:30

Cake Boss (S9E15)

Cake Boss (S9E15)
11:00

Cake Boss (S9E16)

Cake Boss (S9E16)
11:30

Cake Boss (S9E17)

Cake Boss (S9E17)
12:00

Cake Boss (S9E18)

Cake Boss (S9E18)
12:30

Cake Boss (S9E19)

Cake Boss (S9E19)
13:00

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
13:30

Say Yes to the Dress (S14E16)

Say Yes to the Dress (S14E16)
14:00

Say Yes to the Dress (S14E17)

Say Yes to the Dress (S14E17)
14:30

Say Yes to the Dress (S14E18)

Say Yes to the Dress (S14E18)
15:00

Say Yes to the Dress (S14E19)

Say Yes to the Dress (S14E19)
15:30

Say Yes to the Dress (S14E20)

Say Yes to the Dress (S14E20)
16:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E1)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E1)
16:30

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E2)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E2)
17:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E3)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E3)
17:30

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E4)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E4)
18:00

Sweet 15: Quinceañera (S1E2)

Sweet 15: Quinceañera (S1E2)
19:00

Our Wild Life (S1E6)

Our Wild Life (S1E6)
20:00

Extreme Couponing: Black Friday Blitz

Extreme Couponing: Black Friday Blitz
21:00

Baby Changes Everything (S3E6)

Baby Changes Everything (S3E6)
22:00

David Tutera's Celebrations (S1E2)

David Tutera's Celebrations (S1E2)
23:00

Body Bizarre (S2E7)

Body Bizarre (S2E7)
00:00

Body Bizarre (S2E8)

Body Bizarre (S2E8)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E2)

Paranormal Lockdown (S2E2)
02:00

Counting On (S3E19)

Counting On (S3E19)
03:00

The Little Couple (S9E14)

The Little Couple (S9E14)
03:55

Buying Alaska (S3E4)

Buying Alaska (S3E4)