Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage
Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt
Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!
Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen
Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!
DR1 keyboard_arrow_right
05:30

Vagn i Arabien (5:9)

Vagn i Arabien (5:9)
06:10

Godsejerne (4:8)

Godsejerne (4:8)
06:35

Smagen af et juleeventyr - Grantræet

Smagen af et juleeventyr - Grantræet
07:05

Sundhedsmagasinet: 20 år - og ramt af en blodprop

Sundhedsmagasinet: 20 år - og ramt af en blodprop
07:30

Antikkrejlerne XII (7)

Antikkrejlerne XII (7)
08:10

Antikkrejlerne XII (8)

Antikkrejlerne XII (8)
08:55

Auktionshuset II Julespecial

Auktionshuset II Julespecial
09:55

Hercule Poirot: Hercule Poirots jul

Krimiserie med David Suchet som Agatha Christies berømte detektiv
Hercule Poirot: Hercule Poirots jul
11:40

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Jagtstart (m), direkte

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Jagtstart (m), direkte
12:30

Jul i det kongelige kobberkøkken

Jul i det kongelige kobberkøkken
13:10

Forsvundne arvinger: Løftet (7:7)

Forsvundne arvinger: Løftet (7:7)
13:55

Sporløs (7:8)

Sporløs (7:8)
14:40

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Jagtstart (k), direkte

Skiskydning: World Cup Pokljuka, Jagtstart (k), direkte
15:30

Mordene i Brokenwood V (1:4)

Mordene i Brokenwood V (1:4)
17:00

Kriminalkommissær Barnaby XIV (2)

Kriminalkommissær Barnaby XIV (2)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:05

Julen tur/retur - juletræ

Julen tur/retur - juletræ
19:30

Theo & Den Magiske Talisman (9:24)

Theo & Den Magiske Talisman (9:24)
19:50

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (5:11)

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (5:11)
20:00

Herrens veje II (9:10)

Herrens veje II (9:10)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Lykkeland (7:8)

Lykkeland (7:8)
23:00

Kriminalinspektør Bancroft (3:4)

Kriminalinspektør Bancroft (3:4)
23:45

Mordene i Brokenwood V (2:4)

Mordene i Brokenwood V (2:4)
01:20

På sporet af det onde: Hævnende engel

Østrigsk krimi fra 2012
På sporet af det onde: Hævnende engel
02:50

Luther (1:2)

Luther (1:2)
03:40

Luther (2:2)

Luther (2:2)
TV2 keyboard_arrow_right
05:30

Airport

Airport
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:35

Håbet (2)

Håbet (2)
13:20

Auktionshuset

Auktionshuset
13:50

Auktionshuset

Auktionshuset
14:25

Jumanji

Amr. eventyrdrama fra 1995
play_arrow
Jumanji
16:15

Alletiders Julemand (9)

Alletiders Julemand (9)
16:45

Tvillingerne og Julemanden (8)

Tvillingerne og Julemanden (8)
17:15

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

NIMB - det lille hotel med store drømme

NIMB - det lille hotel med store drømme
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Tvillingerne og Julemanden (9)

Tvillingerne og Julemanden (9)
20:30

Undercover

Dansk komedie fra 2016 - dansk tv-premiere
play_arrow
Undercover
22:15

Thulemysteriet - kvinden der forsvandt (1:2)

Thulemysteriet - kvinden der forsvandt (1:2)
23:05

Thulemysteriet - kvinden der forsvandt (2:2)

Thulemysteriet - kvinden der forsvandt (2:2)
23:55

Alarmcentralen

Alarmcentralen
00:50

Alarmcentralen

Alarmcentralen
01:45

Now That's Funny

Now That's Funny
02:40

Now That's Funny

Now That's Funny
03:25

Airport

Airport
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Dumpet eller Trumpet (S14E14)

Dumpet eller Trumpet (S14E14)
07:30

En eventyrlig jul

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
play_arrow
En eventyrlig jul
09:15

En far til jul

Canadisk/amerikansk romantisk julefilm fra 2016
En far til jul
11:05

Four Christmases

Amerikansk komedie fra 2008
play_arrow
Four Christmases
12:50

Northpole: Open for Christmas

Canadisk romantisk komedie fra 2015
Northpole: Open for Christmas
14:45

Poppers pingviner

Amerikansk komedie fra 2011
play_arrow
Poppers pingviner
16:45

The Other Woman

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
The Other Woman
19:00

Friheden (S1E15)

Friheden (S1E15)
19:30

Friheden (S1E16)

Friheden (S1E16)
20:00

Will & Grace (S9E7)

Will & Grace (S9E7)
20:30

The Holiday

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
The Holiday
23:15

Min bedste vens bryllup

Amerikansk komedie fra 1997
play_arrow
Min bedste vens bryllup
01:20

Legendernes tid

USA, romantisk drama, 1994
play_arrow
Legendernes tid
03:40

Sommerflirt

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
Sommerflirt
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:55

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
05:00

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
05:40

House Hunters International (1)

House Hunters International (1)
06:05

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
06:55

Forsvundet (9)

Forsvundet (9)
07:45

Forsvundet (10)

Forsvundet (10)
08:35

5. Halvleg

5. Halvleg
09:25

5. Halvleg

5. Halvleg
10:25

5. Halvleg

5. Halvleg
11:20

Politijagt (6)

Politijagt (6)
12:15

Politijagt (7)

Politijagt (7)
13:15

Troldmandens Lærling

Amr. eventyrdrama fra 2010
play_arrow
Troldmandens Lærling
15:35

Den Magiske Legetøjsbutik

Amr. eventyrfilm fra 2007
play_arrow
Den Magiske Legetøjsbutik
17:35

The Brothers Grimm

Amr. adventure-komedie fra 2005
play_arrow
The Brothers Grimm
20:00

Politijagt (8)

Politijagt (8)
21:00

Politijagt (9)

Politijagt (9)
22:00

Fartjagt: Københavns Politi (4)

Fartjagt: Københavns Politi (4)
23:00

Profil af en morder (1)

Profil af en morder (1)
00:00

Unge i nattens klør (6)

Unge i nattens klør (6)
01:00

Rogue Assassin

Amr. actionfilm fra 2007
play_arrow
Rogue Assassin
03:00

Gidseltagningen (3)

Gidseltagningen (3)
03:45

Tag pengene og løb (4)

Tag pengene og løb (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Nyheder fra Grønland

Nyheder fra Grønland
09:30

JERSILD om Trump

JERSILD om Trump
10:00

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
10:45

Debatten: En helt ny asylpolitik?

Debatten: En helt ny asylpolitik?
12:15

Digital sabotage

Digital sabotage
13:05

Islamisk Stats hemmelige papirer

Islamisk Stats hemmelige papirer
14:05

Husker du 1960'erne - Den store forbrugsfest

Husker du 1960'erne - Den store forbrugsfest
14:50

Sandheden om vores elektroniske affald

Sandheden om vores elektroniske affald
15:45

Kampen om det rene vand (2:3)

Kampen om det rene vand (2:3)
16:35

Jagten på den sidste Dinosaur (2:4)

Jagten på den sidste Dinosaur (2:4)
17:05

Simons Superkræfter: At Flyve

Simons Superkræfter: At Flyve
17:35

So ein Ding og Fremtidens Supermarked (2:4)

So ein Ding og Fremtidens Supermarked (2:4)
18:05

Thunderbolt og Lightfoot

Amerikansk actionkomedie fra 1974
Thunderbolt og Lightfoot
20:00

Kampen mod fedmen (2:3)

Kampen mod fedmen (2:3)
21:00

Peitersen og de store oceaner (2:4)

Peitersen og de store oceaner (2:4)
21:30

Rytteriets Jul (2:4)

Rytteriets Jul (2:4)
22:00

Jul i højhuset (2:3)

Jul i højhuset (2:3)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet - Jeg er Richard Ragnvald

Seniormagasinet - Jeg er Richard Ragnvald
23:05

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
23:35

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
00:20

Pædofiliskandalen i Happy Valley

Pædofiliskandalen i Happy Valley
01:55

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:00

Impractical Jokers

Impractical Jokers
05:45

Beverly Hills 90210 (61)

Beverly Hills 90210 (61)
06:35

Beverly Hills 90210 (62)

Beverly Hills 90210 (62)
07:25

Catfish

Catfish
08:15

Younger (11)

Younger (11)
08:40

Younger (12)

Younger (12)
09:00

Younger (1)

Younger (1)
09:30

Younger (2)

Younger (2)
10:00

Roomies

Roomies
10:40

Roomies

Roomies
11:25

Roomies

Roomies
12:05

Catfish

Catfish
12:55

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
13:30

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
14:05

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
14:40

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
15:15

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
15:50

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
16:30

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
17:05

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
17:40

Sex and the City (15)

Sex and the City (15)
18:15

Sex and the City (16)

Sex and the City (16)
18:55

Venner (85)

Venner (85)
19:20

Venner (86)

Venner (86)
19:50

Tomgang

Tomgang
20:25

Tomgang

Tomgang
20:55

Ruben Søltoft - Mit hoved

Ruben Søltoft - Mit hoved
22:00

Simon Talbot - Talle alene i verden

Simon Talbot - Talle alene i verden
23:35

Skøre remakes: Star Wars: The Return of the Jedi

Skøre remakes: Star Wars: The Return of the Jedi
00:05

Skøre remakes: Dødens gab

Skøre remakes: Dødens gab
00:35

Komiker for en aften - Bubber

Komiker for en aften - Bubber
01:10

Komiker for en aften - Mascha Vang

Komiker for en aften - Mascha Vang
01:45

Komiker for en aften - Manu Sareen

Komiker for en aften - Manu Sareen
02:20

Komiker for en aften - Jens Werner

Komiker for en aften - Jens Werner
03:00

American Dad (17)

American Dad (17)
03:25

American Dad (18)

American Dad (18)
03:50

Mig og den perfekte tan

Mig og den perfekte tan
TV3+ keyboard_arrow_right
06:45

The Late Late Show with James Corden (S5E38)

The Late Late Show with James Corden (S5E38)
07:35

The Late Late Show with James Corden (S5E39)

The Late Late Show with James Corden (S5E39)
08:20

Hawaii Five-0 (S6E17)

Hawaii Five-0 (S6E17)
09:15

Hawaii Five-0 (S6E18)

Hawaii Five-0 (S6E18)
10:05

Hawaii Five-0 (S6E19)

Hawaii Five-0 (S6E19)
11:05

NCIS (S13E22)

NCIS (S13E22)
12:00

NCIS (S13E23)

NCIS (S13E23)
13:00

NCIS (S13E24)

NCIS (S13E24)
14:00

NCIS (S14E1)

NCIS (S14E1)
14:55

Volcano

Amerikansk actionthriller fra 1997
play_arrow
Volcano
17:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
18:00

Superliga

Superliga
20:00

Onside (S18E19)

Onside (S18E19)
21:45

Cops (S29E8)

Cops (S29E8)
22:15

NFL

NFL
01:25

NFL-højdepunkter (S18E14)

NFL-højdepunkter (S18E14)
02:20

NFL

NFL
6'eren keyboard_arrow_right
05:30

Diners, Drive-Ins and Dives (13)

Diners, Drive-Ins and Dives (13)
05:55

Diners, Drive-Ins and Dives (1)

Diners, Drive-Ins and Dives (1)
06:20

Diners, Drive-Ins and Dives (2)

Diners, Drive-Ins and Dives (2)
06:45

Diners, Drive-Ins and Dives (3)

Diners, Drive-Ins and Dives (3)
07:10

Building Alaska (4)

Building Alaska (4)
07:30

Building Alaska (7)

Building Alaska (7)
08:10

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:15

Tanked (7)

Tanked (7)
10:00

Tanked (8)

Tanked (8)
11:05

Bering Sea Gold (7)

Bering Sea Gold (7)
12:05

Bering Sea Gold (8)

Bering Sea Gold (8)
13:05

Scorpion (1)

Scorpion (1)
14:00

Scorpion (2)

Scorpion (2)
14:55

Scorpion (3)

Scorpion (3)
15:55

Scorpion (4)

Scorpion (4)
16:55

Fodbold: Premier League: Newcastle-Wolverhampton

Fodbold: Premier League: Newcastle-Wolverhampton
19:00

Scorpion (5)

Scorpion (5)
20:00

Copa Libertadores Finale: River Plate-Boca Juniors

Copa Libertadores Finale: River Plate-Boca Juniors
22:50

Criminal Minds (24)

Criminal Minds (24)
23:45

Criminal Minds (1)

Criminal Minds (1)
00:45

Criminal Minds (2)

Criminal Minds (2)
01:45

Criminal Minds (3)

Criminal Minds (3)
02:40

Criminal Minds (4)

Criminal Minds (4)
03:40

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
09:50

Sådan kloner man en mammut

Sådan kloner man en mammut
10:45

Family Guy

Family Guy
11:05

Family Guy

Family Guy
11:25

Family Guy

Family Guy
11:50

Family Guy

Family Guy
12:10

Family Guy

Family Guy
12:35

Planet plast (4:4)

Planet plast (4:4)
13:15

Verdens værste fængsler: Polen

Verdens værste fængsler: Polen
14:00

Ekstreme præstationer: amerikanske brandmænd

Ekstreme præstationer: amerikanske brandmænd
14:45

Herrens veje II (8:10)

Herrens veje II (8:10)
15:45

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Finale, direkte

E-Sport: ESL Pro League i Odense, Finale, direkte
20:00

E-Sport: ESL Pro League, Finale, direkte

E-Sport: ESL Pro League, Finale, direkte
22:00

Doggystyle (6:10)

Doggystyle (6:10)
22:15

Contact

Amerikansk science fiction-film fra 1997
play_arrow
Contact
00:35

Alene i vildmarken USA II (11:15)

Alene i vildmarken USA II (11:15)
01:20

Hajen (1:2)

Hajen (1:2)
02:10

Kære Dagbog (1:8)

Kære Dagbog (1:8)
02:40

Kære Dagbog (2:8)

Kære Dagbog (2:8)
03:05

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:25

Canal Wild Card (1)

Canal Wild Card (1)
05:30

Canal Wild Card (2)

Canal Wild Card (2)
05:45

Canal Wild Card (3)

Canal Wild Card (3)
06:00

Canal Wild Card (4)

Canal Wild Card (4)
06:10

Canal Wild Card (5)

Canal Wild Card (5)
06:20

Canal Wild Card (6)

Canal Wild Card (6)
06:35

Canal Wild Card (7)

Canal Wild Card (7)
06:45

Canal Wild Card (8)

Canal Wild Card (8)
07:05

Murdoch-mysterierne (90)

Murdoch-mysterierne (90)
08:00

Murdoch-mysterierne (91)

Murdoch-mysterierne (91)
08:50

Murdoch-mysterierne (92)

Murdoch-mysterierne (92)
09:40

Murdoch-mysterierne (93)

Murdoch-mysterierne (93)
10:35

Murdoch-mysterierne (94)

Murdoch-mysterierne (94)
11:25

Kommissær Rex (102)

Kommissær Rex (102)
12:20

Kommissær Rex (103)

Kommissær Rex (103)
13:10

Kommissær Rex (104)

Kommissær Rex (104)
14:05

Kommissær Rex (105)

Kommissær Rex (105)
14:55

Kommissær Rex (106)

Kommissær Rex (106)
15:50

Sound of Music

Amr. musical-klassiker fra 1965
play_arrow
Sound of Music
18:45

Agatha Christie: Mysteriet i Marlow

Amr./engelsk krimi-drama fra 1989
Agatha Christie: Mysteriet i Marlow
20:25

The Julekalender (9) (9)

The Julekalender (9) (9)
20:40

Med på noderne – julespecial

Med på noderne – julespecial
21:50

Canal Wild Card (9)

Canal Wild Card (9)
22:05

The Julekalender (9) (9)

The Julekalender (9) (9)
22:20

Britain's Got Talent - finale

Britain's Got Talent - finale
00:30

En sag for Frost (31)

En sag for Frost (31)
02:10

Vild med dans UK

Vild med dans UK
03:50

Vild med dans UK

Vild med dans UK
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E1)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E1)
06:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E2)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E2)
07:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E3)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E3)
07:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E4)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E4)
08:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E5)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E5)
08:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E6)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E6)
09:05

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E7)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E7)
09:35

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E8)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E8)
10:10

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E9)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E9)
10:45

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E10)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E10)
11:20

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E11)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E11)
11:50

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E12)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E12)
12:25

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E13)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E13)
12:55

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E14)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E14)
13:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E15)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E15)
14:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E16)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E16)
14:35

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E17)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E17)
15:05

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E18)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E18)
15:40

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E19)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E19)
16:10

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E20)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E20)
16:50

Gift før jul

Amerikansk komedie fra 2016
Gift før jul
18:35

Sandheden til jul

Amerikansk komedie fra 2018
Sandheden til jul
20:30

Ud på landet til jul

Amerikansk romantisk familiefilm fra 2015
Ud på landet til jul
22:20

Julemandens rensdyr

Amerikansk familieeventyr fra 2015
Julemandens rensdyr
00:10

Helligdage i helvede (S2E5)

Helligdage i helvede (S2E5)
01:10

Helligdage i helvede (S1E1)

Helligdage i helvede (S1E1)
02:05

Formodet Mistanke

Amerikansk thriller fra 2016
Formodet Mistanke
03:50

#killerpost (S1E2)

#killerpost (S1E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:00

Gift på en løgn

Gift på en løgn
05:35

Sofias Engle (7)

Sofias Engle (7)
06:25

Flip or Flop (10)

Flip or Flop (10)
06:50

Mom (14)

Mom (14)
07:15

Mom (15)

Mom (15)
07:35

Mom (16)

Mom (16)
08:00

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:00

Long Island Medium (14)

Long Island Medium (14)
09:55

Julies madselskaber (7)

Julies madselskaber (7)
10:50

Familien Wahlgren (10)

Familien Wahlgren (10)
11:50

Nærkontakt (8)

Nærkontakt (8)
12:50

En hjertevarm julestrid

Amr. romantisk drama fra 2017
En hjertevarm julestrid
14:45

En himmelsk jul

Amr. julefilm fra 2016
En himmelsk jul
16:45

Barnets første jul

Amr. julefilm fra 2012
Barnets første jul
18:40

Frem til Jul

Amr. julefilm fra 2016
Frem til Jul
20:25

Kærlighed og julekager

Amr. romantisk drama fra 2017
Kærlighed og julekager
22:25

En romantisk julerejse

Amr. romantisk drama fra 2017
En romantisk julerejse
00:25

Dødelige krav (4)

Dødelige krav (4)
01:25

Rædslernes hus

Rædslernes hus
01:55

Rædslernes hus

Rædslernes hus
02:25

Min nabo er morder (6)

Min nabo er morder (6)
03:20

Hvor ondskab bor (10)

Hvor ondskab bor (10)
DRK keyboard_arrow_right
05:18

Dagens sang: Luk julefreden ind

Dagens sang: Luk julefreden ind
08:25

Dagens sang: Blomstre som en rosengård

Dagens sang: Blomstre som en rosengård
08:26

Hitlers brutale inderkreds (5:10)

Hitlers brutale inderkreds (5:10)
09:20

Hitlers brutale inderkreds (6:10)

Hitlers brutale inderkreds (6:10)
10:10

Vidne - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Vidne - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
10:40

Kraniebrud - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Kraniebrud - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
11:10

Enten Eller - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Enten Eller - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
11:40

Ksenia Peterburgskaya - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Ksenia Peterburgskaya - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
12:10

Walk With Me - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Walk With Me - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
12:35

Weltschmerz - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Weltschmerz - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
13:10

Alting har en begyndelse - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Alting har en begyndelse - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
13:30

Gennem drømmehinden - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar

Gennem drømmehinden - Filmskolens afgangsfilm: Dokumentar
14:00

Gudstjeneste fra Sct. Peders Kirke i Randers

Gudstjeneste fra Sct. Peders Kirke i Randers
14:45

Atelier - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

Atelier - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
15:15

Fædreland - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

Fædreland - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
15:45

Lille danser - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

Lille danser - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
16:15

Nyforelsket - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

Nyforelsket - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
16:45

Om en måned - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

Om en måned - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
17:15

September - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm

September - Filmskolens afgangsfilm: Spillefilm
17:55

New York (3:3)

New York (3:3)
18:50

Rejsen til slagmarken: D-dag

Rejsen til slagmarken: D-dag
19:36

Dagens sang: Blomstre som en rosengård

Dagens sang: Blomstre som en rosengård
19:40

DR K Klassisk: Bachs Juleoratorium

DR K Klassisk: Bachs Juleoratorium
21:00

Forfalskerne

Østrisk-tysk Oscar-belønnet thriller fra 2007
play_arrow
Forfalskerne
22:35

Historiequizzen: Regensen

Historiequizzen: Regensen
23:05

Kunstquiz

Kunstquiz
23:50

Filmselskabet

Filmselskabet
00:20

Vild med bøger

Vild med bøger
00:50

Døden i Venedig

Italiensk drama fra 1971
Døden i Venedig
02:55

Kvinder, sko og magt (4:6)

Kvinder, sko og magt (4:6)
03:25

Kvinder, sko og kunst (5:6)

Kvinder, sko og kunst (5:6)
03:55

Kvinder, sko og frigørelse (6:6)

Kvinder, sko og frigørelse (6:6)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:33

Rablende dyr

Rablende dyr
05:35

Godnat

Godnat
05:55

Jul med Ernst

Jul med Ernst
06:40

Jul med Ernst

Jul med Ernst
07:20

Jul med Ernst

Jul med Ernst
08:10

Jul med Ernst

Jul med Ernst
09:05

Jul med Ernst

Jul med Ernst
09:55

Jul med Ernst

Jul med Ernst
10:45

Kærlighed på is

Amr. romantisk drama fra 2018
Kærlighed på is
12:05

En perfekt jul

Canadisk romantisk komedie fra 2016
En perfekt jul
13:35

Juleræs i stormagasinet

Amr. romantisk drama fra 2017
Juleræs i stormagasinet
15:05

Jul i familien

Jul i familien
15:40

Jul i familien

Jul i familien
16:15

Jul i familien

Jul i familien
16:45

Jul i familien

Jul i familien
17:20

Jul på D'Angleterre

Jul på D'Angleterre
18:10

Den store britiske bagedyst - julespecial

Den store britiske bagedyst - julespecial
19:15

Den store britiske bagedyst - julespecial

Den store britiske bagedyst - julespecial
20:25

Sukkerchok

Sukkerchok
21:10

I den søde juletid

I den søde juletid
21:45

Jul på d'Angleterre (1:2)

Jul på d'Angleterre (1:2)
22:35

Jul i Tivoli

Jul i Tivoli
23:05

Jul i Tivoli

Jul i Tivoli
23:40

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
00:15

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
00:55

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
01:30

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
02:10

Luksus til låns

Luksus til låns
03:05

Luksus til låns

Luksus til låns
03:55

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Champions League Weekly (S18E14)

Champions League Weekly (S18E14)
06:30

Premier League World

Premier League World
07:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
07:30

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
08:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)
09:30

Bundesliga Saturday Highlights (S18E12)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E12)
10:30

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
11:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
11:55

Superliga

Superliga
14:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
14:25

Scottish Premiership

Scottish Premiership
16:30

Sat Af (S2E2)

Sat Af (S2E2)
17:00

Sat Af (S2E3)

Sat Af (S2E3)
17:30

Bundesliga Weekly (S18E14)

Bundesliga Weekly (S18E14)
17:55

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
20:00

Sat Af (S2E1)

Sat Af (S2E1)
20:30

Sat Af (S2E3)

Sat Af (S2E3)
20:55

Superliga

Superliga
23:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S18E17)
00:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
01:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E12)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E12)
02:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E2)

How It's Made (S22E2)
06:25

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E7)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E7)
06:55

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E8)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E8)
07:20

Impossible Engineering (S2E4)

Impossible Engineering (S2E4)
08:15

Auction Hunters (S3E11)

Auction Hunters (S3E11)
08:40

Auction Hunters (S3E12)

Auction Hunters (S3E12)
09:05

Auction Hunters (S3E13)

Auction Hunters (S3E13)
09:35

Auction Hunters (S3E14)

Auction Hunters (S3E14)
10:00

Mythbusters (S11E8)

Mythbusters (S11E8)
11:00

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
12:00

Mythbusters (S11E10)

Mythbusters (S11E10)
13:00

Mighty Ships (S6E6)

Mighty Ships (S6E6)
14:00

Mighty Ships (S7E1)

Mighty Ships (S7E1)
15:00

How Do They Do It? (S15E5)

How Do They Do It? (S15E5)
15:30

How Do They Do It? (S15E6)

How Do They Do It? (S15E6)
16:00

Salvage Hunters (S10E4)

Salvage Hunters (S10E4)
17:00

Salvage Hunters (S10E5)

Salvage Hunters (S10E5)
18:00

Salvage Hunters (S10E6)

Salvage Hunters (S10E6)
19:00

Master Of Arms (S1E2)

Master Of Arms (S1E2)
20:00

Wildest Arctic (S1E3)

Wildest Arctic (S1E3)
21:00

Wildest Arctic (S1E4)

Wildest Arctic (S1E4)
22:00

The Last Alaskans (S4E1)

The Last Alaskans (S4E1)
23:00

Gold Rush (S9E8)

Gold Rush (S9E8)
00:00

Alaska: The Last Frontier (S8E6)

Alaska: The Last Frontier (S8E6)
01:00

Mighty Ships (S6E6)

Mighty Ships (S6E6)
02:00

Mighty Ships (S7E1)

Mighty Ships (S7E1)
03:00

Auction Hunters (S3E11)

Auction Hunters (S3E11)
03:30

Auction Hunters (S3E12)

Auction Hunters (S3E12)
03:55

Auction Hunters (S3E13)

Auction Hunters (S3E13)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:25

Dybet (39)

Dybet (39)
06:45

Rædsel i Skrækkøbing

Rædsel i Skrækkøbing
07:10

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)
07:20

Wild Kratts (18)

Wild Kratts (18)
07:40

Junglebanden

Junglebanden
07:50

Junglebanden

Junglebanden
08:00

Junglebanden

Junglebanden
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball IV (28)

Gumball IV (28)
08:45

Gumball IV (29)

Gumball IV (29)
09:00

Tad Stones: Den fortabte eventyrer

Tad Stones: Den fortabte eventyrer
10:25

Dragehjerte (1)

Dragehjerte (1)
10:35

Dragehjerte (2)

Dragehjerte (2)
10:50

Dragehjerte (3)

Dragehjerte (3)
11:05

Dragehjerte (4)

Dragehjerte (4)
11:15

Dragehjerte (5)

Dragehjerte (5)
11:30

Dragehjerte (6)

Dragehjerte (6)
11:40

Dragehjerte (7)

Dragehjerte (7)
11:55

Dragehjerte (8)

Dragehjerte (8)
12:10

Dragehjerte (9)

Dragehjerte (9)
12:20

Dragehjerte (10)

Dragehjerte (10)
12:35

Bidt, brændt og stukket II - Brændenælder og smerte (5)

Bidt, brændt og stukket II - Brændenælder og smerte (5)
12:50

Bidt, brændt og stukket II - Rottegys (6)

Bidt, brændt og stukket II - Rottegys (6)
13:05

Walter og Trofast - En særlig ferietur

Walter og Trofast - En særlig ferietur
13:30

Ragnarok Liga (6)

Ragnarok Liga (6)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Tintin i Soltemplet

Tintin i Soltemplet
16:15

KreaKampen Jul (6:20)

KreaKampen Jul (6:20)
16:25

KreaKampen Jul (7:20)

KreaKampen Jul (7:20)
16:35

KreaKampen Jul (8:20)

KreaKampen Jul (8:20)
16:45

KreaKampen Jul (9:20)

KreaKampen Jul (9:20)
16:55

KreaKampen Jul (10:20)

KreaKampen Jul (10:20)
17:05

Vi' bare bjørne II (21)

Vi' bare bjørne II (21)
17:15

Vi' bare bjørne II (22)

Vi' bare bjørne II (22)
17:25

Vi' bare bjørne II (23)

Vi' bare bjørne II (23)
17:40

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)

Klassens perfekte jul - Laurits' hemmelighed (8)
17:50

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)
18:00

Ultras Sorte Kageshow - kys en ulækker regnorm (3)

Ultras Sorte Kageshow - kys en ulækker regnorm (3)
18:30

NØRD - UNBOXING: Smartphone til UNDER 300 KR!

NØRD - UNBOXING: Smartphone til UNDER 300 KR!
18:35

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Albert Dyrlund

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Albert Dyrlund
19:00

Theo & Den Magiske Talisman (8:24)

Theo & Den Magiske Talisman (8:24)
19:20

Theo & det magiske Talkshow (8:24)

Theo & det magiske Talkshow (8:24)
19:30

Riisings flotte talkshow II (4)

Riisings flotte talkshow II (4)
20:00

Theo & det magiske Talkshow (9:24)

Theo & det magiske Talkshow (9:24)
20:10

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)

Klassens perfekte jul - Ellie går amok (9)
20:25

Anne elsker Jørgen

Anne elsker Jørgen
21:45

Galaksekrigerne

Galaksekrigerne
23:45

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:45

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:45

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:50

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets

NBA: Dallas Mavericks-Houston Rockets
08:55

Skiskydning: World Cup - Sprint 7.5 km (k)

Skiskydning: World Cup - Sprint 7.5 km (k)
10:00

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m)

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m)
10:45

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m)

HåndboldMatchen: Ribe-Esbjerg - TTH Holstebro (m)
11:30

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax
12:35

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax

Fodbold: PEC Zwolle-Ajax
13:35

Skiskydning: World Cup - jagtstart 12.5 km (m)

Skiskydning: World Cup - jagtstart 12.5 km (m)
14:30

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
14:55

Håndbold: EM - Sverige-Frankrig (k), direkte

Håndbold: EM - Sverige-Frankrig (k), direkte
15:45

Håndbold: EM - Sverige-Frankrig (k), direkte

Håndbold: EM - Sverige-Frankrig (k), direkte
16:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:15

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Håndbold: EM - Holland-Rumænien (k), direkte

Håndbold: EM - Holland-Rumænien (k), direkte
18:45

Håndbold: EM - Holland-Rumænien (k), direkte

Håndbold: EM - Holland-Rumænien (k), direkte
19:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:00

HåndboldMatchen: Skjern - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte

HåndboldMatchen: Skjern - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte
21:00

HåndboldMatchen: Skjern - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte

HåndboldMatchen: Skjern - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte
21:55

NBA: Detroit Pistons-New Orleans Pelicans, direkte

NBA: Detroit Pistons-New Orleans Pelicans, direkte
22:45

NBA: Detroit Pistons-New Orleans Pelicans, direkte

NBA: Detroit Pistons-New Orleans Pelicans, direkte
00:00

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte
01:20

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte
02:35

NBA: Action

NBA: Action
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

Motorsport: DM i Rally - Sammendrag

Motorsport: DM i Rally - Sammendrag
13:00

Det Bar' Boldsen og Nikolaj Jacobsen

Det Bar' Boldsen og Nikolaj Jacobsen
13:25

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
15:15

Bundesliga Clubs

Bundesliga Clubs
15:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
17:30

Bundesliga Clubs

Bundesliga Clubs
17:50

Motorsport: DM i Rally - Sammendrag

Motorsport: DM i Rally - Sammendrag
18:45

NFL

NFL
22:15

Sporting Rivalries

Sporting Rivalries
22:45

The Premier League Show

The Premier League Show
23:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:35

Chasing Classic Cars (4)

Chasing Classic Cars (4)
06:00

Alaska: The Last Frontier (15)

Alaska: The Last Frontier (15)
06:50

Alaska: The Last Frontier (16)

Alaska: The Last Frontier (16)
07:35

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
08:35

Treasure Quest: Snake Island (2)

Treasure Quest: Snake Island (2)
09:25

Homeshopping (27)

Homeshopping (27)
10:25

Treehouse Masters (1)

Treehouse Masters (1)
11:25

Treehouse Masters (2)

Treehouse Masters (2)
12:30

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:30

Man Fire Food (3)

Man Fire Food (3)
14:00

Man Fire Food (4)

Man Fire Food (4)
14:30

Fodbold: Superliga: F.C. København-Esbjerg fB

Fodbold: Superliga: F.C. København-Esbjerg fB
19:00

River Monsters (1)

River Monsters (1)
20:00

River Monsters (2)

River Monsters (2)
21:05

River Monsters (3)

River Monsters (3)
22:05

River Monsters (4)

River Monsters (4)
23:10

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
23:40

M*A*S*H (2)

M*A*S*H (2)
00:15

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
00:55

M*A*S*H (4)

M*A*S*H (4)
01:25

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
02:00

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
02:35

Drabelig deadline (5)

Drabelig deadline (5)
03:30

Drabelig deadline (6)

Drabelig deadline (6)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den fortryllede karrusel (5)

Den fortryllede karrusel (5)
05:10

Babar (9)

Babar (9)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (7)

Motor Mille og Børnebanden (7)
06:00

Chuggington (17)

Chuggington (17)
06:15

Morten Skildpadde II (14)

Morten Skildpadde II (14)
06:40

Vitello - graver et hul (1)

Vitello - graver et hul (1)
06:50

Inui (9)

Inui (9)
07:00

Ramajetternes Jul (9:24)

Ramajetternes Jul (9:24)
07:15

Selmas saga (9)

Selmas saga (9)
07:30

Karlsson på taget

Karlsson på taget
08:45

Kasper og Sofie (3)

Kasper og Sofie (3)
09:00

Kasper og Sofie (4)

Kasper og Sofie (4)
09:15

Selmas saga (5)

Selmas saga (5)
09:25

Selmas saga (6)

Selmas saga (6)
09:40

Selmas saga (7)

Selmas saga (7)
09:55

Selmas saga (8)

Selmas saga (8)
10:05

Alfons Åberg (4)

Alfons Åberg (4)
10:20

Flaskepost fra Stillehavet II (6)

Flaskepost fra Stillehavet II (6)
10:35

Sprinter Galore (9)

Sprinter Galore (9)
10:50

Sprinter Galore (10)

Sprinter Galore (10)
11:05

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
11:30

F for Får (26)

F for Får (26)
11:40

Op og Hop II (4)

Op og Hop II (4)
11:50

Ramasjang Mysteriet II (2)

Ramasjang Mysteriet II (2)
12:20

Heino fikser alt - Vippestolen (3)

Heino fikser alt - Vippestolen (3)
12:30

Heino fikser alt - Ornitologen (4)

Heino fikser alt - Ornitologen (4)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade II (7)

Rosa fra Rouladegade II (7)
13:25

Tree Fu Tom (3)

Tree Fu Tom (3)
13:45

Tree Fu Tom (4)

Tree Fu Tom (4)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (6)

Motor Mille og Børnebanden (6)
14:35

Kika og Bob (9)

Kika og Bob (9)
14:45

Den lille prinsesse (29)

Den lille prinsesse (29)
15:00

Rita og Krokodille - Sne

Rita og Krokodille - Sne
15:05

Gurli Gris II (4)

Gurli Gris II (4)
15:10

Vitello - napper en kat (2)

Vitello - napper en kat (2)
15:15

Pyjamasheltene (33)

Pyjamasheltene (33)
15:30

Ridderprinsessen Nella (10)

Ridderprinsessen Nella (10)
15:50

Dora udforskeren (13)

Dora udforskeren (13)
16:15

Paw Patrol III (15)

Paw Patrol III (15)
16:40

Pingu (9)

Pingu (9)
16:45

Rasmus Klump (9)

Rasmus Klump (9)
17:00

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:01

Selmas saga (9)

Selmas saga (9)
17:15

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:20

Ramajetternes Jul (9:24)

Ramajetternes Jul (9:24)
17:34

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:40

Heino fikser julen - Julebag (2)

Heino fikser julen - Julebag (2)
17:55

Marie og Marias Vinter (4:6)

Marie og Marias Vinter (4:6)
18:10

Albi

Albi
18:15

Lille Roy (7)

Lille Roy (7)
18:30

Far, mor og bjørn (1:8)

Far, mor og bjørn (1:8)
18:55

Tre venner (1)

Tre venner (1)
19:00

Wild Kratts (20)

Wild Kratts (20)
19:25

Zorro (2)

Zorro (2)
19:45

Yakari IV (4)

Yakari IV (4)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

eSuperliga: Lyngby BK-AC Horsens

eSuperliga: Lyngby BK-AC Horsens
07:00

eSuperliga: AGF-Esbjerg fB

eSuperliga: AGF-Esbjerg fB
08:30

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
09:20

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 7KM500_Sprint_Women(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 7KM500_Sprint_Women(REPL)
10:20

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
11:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
12:10

eSuperliga: Lyngby BK-AC Horsens

eSuperliga: Lyngby BK-AC Horsens
13:15

Fodbold: Superliga: AaB-AC Horsens

Fodbold: Superliga: AaB-AC Horsens
16:45

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 2nd Leg_SL_Men(REPL)

ALPINE SKIING W.CUP VAL D ISERE 2nd Leg_SL_Men(REPL)
17:30

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
18:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
19:00

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
20:05

Kunstskøjteløb: Grand Prix (k)

Kunstskøjteløb: Grand Prix (k)
21:00

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
22:00

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
23:00

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Gala Exhibitions_.(LIVE)

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Gala Exhibitions_.(LIVE)
01:35

eSuperliga: Brøndby IF-Vendsyssel FF

eSuperliga: Brøndby IF-Vendsyssel FF
02:40

eSuperliga: Hobro IK-FC København

eSuperliga: Hobro IK-FC København
03:45

eSuperliga: OB-Silkeborg IF

eSuperliga: OB-Silkeborg IF
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:12

ALPINT: World Cup, Frankrig

ALPINT: World Cup, Frankrig
05:46

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig
06:18

WATTS

WATTS
07:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
08:34

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig
09:14

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig

ALPINT: World Cup fra Val d'Isere, Frankrig
10:30

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
11:34

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
12:25

ALPINT: World Cup, Frankrig

ALPINT: World Cup, Frankrig
13:26

ALPINT: World Cup

ALPINT: World Cup
13:33

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
14:34

WATTS

WATTS
15:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
17:00

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
18:17

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
19:04

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
19:38

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:45

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
23:00

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
23:27

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:34

WATTS

WATTS
23:51

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
01:25

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
01:58

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
02:29

ALPINT: World Cup, Frankrig

ALPINT: World Cup, Frankrig
03:00

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
TLC keyboard_arrow_right
04:45

Pit Bulls & Parolees (S4E5)

Pit Bulls & Parolees (S4E5)
06:00

A Baby Story (S12E33)

A Baby Story (S12E33)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S4E6)

Pit Bulls & Parolees (S4E6)
07:20

Teleshopping

Teleshopping
07:50

Teleshopping

Teleshopping
08:15

Sister Wives (S5E16)

Sister Wives (S5E16)
09:05

Sister Wives (S5E17)

Sister Wives (S5E17)
10:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E4)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E4)
10:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E5)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E5)
11:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E6)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E6)
11:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)
12:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)
12:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)
13:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)
13:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E11)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E11)
14:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E12)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E12)
14:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E13)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E13)
15:00

MasterChef Australia (S9E61)

MasterChef Australia (S9E61)
16:00

MasterChef Australia (S9E62)

MasterChef Australia (S9E62)
17:00

MasterChef Australia (S9E63)

MasterChef Australia (S9E63)
19:00

MasterChef Australia (S9E64)

MasterChef Australia (S9E64)
21:30

7 Little Johnstons (S3E2)

7 Little Johnstons (S3E2)
22:30

Curvy Brides Boutique (S2E19)

Curvy Brides Boutique (S2E19)
23:00

Curvy Brides Boutique (S2E20)

Curvy Brides Boutique (S2E20)
23:30

Little Life On The Prairie (S1E2)

Little Life On The Prairie (S1E2)
00:30

Body Bizarre (S6E3)

Body Bizarre (S6E3)
01:30

Sex Sent Me to the Slammer (S1E4)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E4)
02:00

Paranormal Lockdown (S2E3)

Paranormal Lockdown (S2E3)
03:00

Little Life On The Prairie (S1E2)

Little Life On The Prairie (S1E2)
03:55

Buying Alaska (S3E8)

Buying Alaska (S3E8)