Caroline Fleming og datter i alvorligt biluheld

Caroline Fleming og datter i alvorligt biluheld

Caroline Fleming og datter i alvorligt biluheld
Søs Egelind har spillet på sin egen datter i Vild med dans

Søs Egelind har spillet på sin egen datter i Vild med dans

Søs Egelind har spillet på sin egen datter i Vild med dans
Reality kendis Bliver råbt ad på sit arbejde

Reality kendis Bliver råbt ad på sit arbejde

Reality kendis Bliver råbt ad på sit arbejde
Esben og Mille misser finalen.

Esben og Mille misser finalen.

Esben og Mille misser finalen.
Sangerinden Jessie J afslører ?Jeg kan aldrig få børn?

Sangerinden Jessie J afslører ?Jeg kan aldrig få børn?

Sangerinden Jessie J afslører ?Jeg kan aldrig få børn?
DR1 keyboard_arrow_right
05:50

Bidt af naturen (11)

Bidt af naturen (11)
06:20

Drømmeturen (4:4) - Jotunheimen

Drømmeturen (4:4) - Jotunheimen
07:20

De britiske antikskatte (18:25)

De britiske antikskatte (18:25)
08:20

De britiske antikskatte (19:25)

De britiske antikskatte (19:25)
09:20

Hercule Poirot: De låsede døre

Krimiserie med David Suchet som Agatha Christies berømte detektiv
Hercule Poirot: De låsede døre
11:05

Forsvundne arvinger: Mysteriet om Ella (3:7)

Forsvundne arvinger: Mysteriet om Ella (3:7)
11:50

Kender Du Typen? - Med mannequin og enarmet tyveknægt

Kender Du Typen? - Med mannequin og enarmet tyveknægt
12:35

Sporløs (4:8)

Sporløs (4:8)
13:20

Kriminalkommissær Barnaby XIII (6)

Kriminalkommissær Barnaby XIII (6)
14:50

Champions League Håndbold: Odense - Budocnost (k), direkte

Champions League Håndbold: Odense - Budocnost (k), direkte
16:40

Champions League Håndbold: Skjern - Pick Szeged (m), direkte

Champions League Håndbold: Skjern - Pick Szeged (m), direkte
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:05

På opdagelse i dybhavet

På opdagelse i dybhavet
20:00

Herrens veje II (5:10)

Herrens veje II (5:10)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Lykkeland (3:8)

Lykkeland (3:8)
22:55

En sag for professor T: Blodets bånd

En sag for professor T: Blodets bånd
23:55

Kommissær Cato Isaksen: Slangebæreren (2:2)

Kommissær Cato Isaksen: Slangebæreren (2:2)
01:20

Lewis: Magnum opus

Engelsk krimi fra 2015
Lewis: Magnum opus
02:45

Stander - politimanden der blev bankrøver

Stander - politimanden der blev bankrøver
04:35

Hammerslag 2012 (19)

Hammerslag 2012 (19)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:35

Landmand søger kærlighed

Landmand søger kærlighed
13:20

Beier bygger

Beier bygger
13:55

Beier bygger

Beier bygger
14:30

Beier bygger

Beier bygger
15:05

Beier bygger

Beier bygger
15:40

Odense Sommerrevy 2018 (1:2)

Odense Sommerrevy 2018 (1:2)
16:45

Odense Sommerrevy 2018 (2:2)

Odense Sommerrevy 2018 (2:2)
17:55

Dit efterårsvejr

Dit efterårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Auktionshuset

Auktionshuset
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Kærlig hilsen 1976

Kærlig hilsen 1976
21:00

Fuglene over sundet

Dansk drama fra 2016 - dansk tv-premiere
Fuglene over sundet
22:35

Kriger (5)

Kriger (5)
23:30

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
00:05

Station 2: Jeg så drabet på min far

Station 2: Jeg så drabet på min far
00:50

Elementary (17)

Elementary (17)
01:35

Elementary (18)

Elementary (18)
02:20

Elementary (19)

Elementary (19)
03:05

Elementary (20)

Elementary (20)
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:45

Dumpet eller Trumpet (S14E10)

Dumpet eller Trumpet (S14E10)
07:35

Robinson Ekspeditionen (S20E11)

Robinson Ekspeditionen (S20E11)
09:25

Kræsne købere (S1E2)

Kræsne købere (S1E2)
10:25

Kræsne købere (S1E3)

Kræsne købere (S1E3)
11:25

Kræsne købere (S1E4)

Kræsne købere (S1E4)
12:25

Dr. Dolittle

Amerikansk komedie fra 1998
play_arrow
Dr. Dolittle
14:05

Dr. Dolittle 2

Amerikansk prisbelønnet familie-komedie fra 2001
play_arrow
Dr. Dolittle 2
16:00

The Ex

Amerikansk romantisk komedie fra 2006
The Ex
18:00

NCIS (S16E2)

NCIS (S16E2)
19:00

Boligkøb i blinde (S2E2)

Boligkøb i blinde (S2E2)
20:00

Luksusfælden (S21E11)

Luksusfælden (S21E11)
21:00

Jack Reacher

Amerikansk action fra 2012
play_arrow
Jack Reacher
23:45

Taken 2

Amerikansk action fra 2012
Taken 2
01:30

Vi er bare mænd (S1E3)

Vi er bare mænd (S1E3)
02:20

Smokin' Aces

Amerikansk actiondrama fra 2006
play_arrow
Smokin' Aces
04:15

Curve

Amerikansk thriller fra 2015
play_arrow
Curve
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:05

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
06:30

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
07:20

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
08:10

Spartan (3)

Spartan (3)
09:00

Spartan (4)

Spartan (4)
09:50

CSI (23)

CSI (23)
10:50

CSI (1)

CSI (1)
11:50

Bring It On

Amr. komedie fra 2000
play_arrow
Bring It On
13:50

Twilight Saga: Breaking Dawn - Del 1

Amr. eventyrfilm fra 2011
Twilight Saga: Breaking Dawn - Del 1
16:15

The Hunger Games: Mockingjay - Del 2

Amr. adventure-drama fra 2015
play_arrow
The Hunger Games: Mockingjay - Del 2
18:55

5. Halvleg

5. Halvleg
20:00

Politijagt (11)

Politijagt (11)
21:00

Jagten på sexkrænkerne (3)

Jagten på sexkrænkerne (3)
22:00

Politijagt - USA (6)

Politijagt - USA (6)
23:00

Politiets specialenhed (1)

Politiets specialenhed (1)
00:00

Unge i nattens klør (2)

Unge i nattens klør (2)
01:00

Dark Blue

Amr. action fra 2002
play_arrow
Dark Blue
03:20

CSI (2)

CSI (2)
04:05

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
04:55

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Nyheder fra Grønland

Nyheder fra Grønland
09:30

JERSILD om Trump

JERSILD om Trump
10:00

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
10:46

DR2 Live: 100-året for afslutningen på 1. verdenskrig

DR2 Live: 100-året for afslutningen på 1. verdenskrig
13:00

Detektor: Socialdemokratiet bruger fejlagtige tal i kampagne om sygeplejersker

Detektor: Socialdemokratiet bruger fejlagtige tal i kampagne om sygeplejersker
13:30

Skofabrikken

Skofabrikken
14:30

Husker du ... 1966

Husker du ... 1966
15:15

Hemmelige rum: Fæstningen på fjeldet

Hemmelige rum: Fæstningen på fjeldet
15:20

De sidste dyr

De sidste dyr
16:50

Katastrofen på K2

Katastrofen på K2
18:30

Coogan's Bluff

Amerikansk actiondrama fra 1968
play_arrow
Coogan's Bluff
20:00

Det caribiske eventyr (1:3)

Det caribiske eventyr (1:3)
21:00

Tæt på sandheden med Jonatan Spang (8)

Tæt på sandheden med Jonatan Spang (8)
21:30

Vi ses hos Clement

Vi ses hos Clement
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
23:30

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
00:15

Hemmelige amerikanske missioner II (6:8)

Hemmelige amerikanske missioner II (6:8)
00:55

Den amerikanske mafia: Mafiaen i krig (6:8)

Den amerikanske mafia: Mafiaen i krig (6:8)
01:35

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:20

Beverly Hills 90210 (56)

Beverly Hills 90210 (56)
07:10

Beverly Hills 90210 (57)

Beverly Hills 90210 (57)
08:00

Beverly Hills 90210 (58)

Beverly Hills 90210 (58)
08:55

Catfish

Catfish
09:40

Catfish

Catfish
10:30

Catfish

Catfish
11:15

Younger (3)

Younger (3)
11:45

Younger (4)

Younger (4)
12:10

Younger (5)

Younger (5)
12:40

Younger (6)

Younger (6)
13:10

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
13:40

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
14:15

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
14:50

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
15:20

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
15:50

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
16:25

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
16:55

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
17:30

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
18:05

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
18:40

Venner (61)

Venner (61)
19:10

Venner (62)

Venner (62)
19:40

Et rigtigt fucking arbejde

Et rigtigt fucking arbejde
20:15

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
20:55

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
21:30

DM i Standup 2018 - FINALE

DM i Standup 2018 - FINALE
22:55

DM i Standup 2018 - AFGØRELSEN

DM i Standup 2018 - AFGØRELSEN
23:10

The Martian

Amr. drama fra 2015
play_arrow
The Martian
01:30

Natholdet

Natholdet
02:05

Natholdet

Natholdet
02:40

Natholdet

Natholdet
03:10

Natholdet

Natholdet
03:45

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
04:15

2 Broke Girls (81)

2 Broke Girls (81)
04:45

2 Broke Girls (82)

2 Broke Girls (82)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:20

NCIS: Los Angeles (S4E1)

NCIS: Los Angeles (S4E1)
07:10

NCIS: Los Angeles (S4E2)

NCIS: Los Angeles (S4E2)
08:00

NCIS: Los Angeles (S4E3)

NCIS: Los Angeles (S4E3)
09:00

Hawaii Five-0 (S6E4)

Hawaii Five-0 (S6E4)
10:00

Hawaii Five-0 (S6E5)

Hawaii Five-0 (S6E5)
11:00

Hawaii Five-0 (S6E7)

Hawaii Five-0 (S6E7)
12:00

Optakt til Premier League

Optakt til Premier League
12:55

Premier League

Premier League
15:00

Formel 1 Kvalifikation

Formel 1 Kvalifikation
16:30

Formel 1

Formel 1
21:15

Dødbringende våben (S1E7)

Dødbringende våben (S1E7)
22:15

NFL

NFL
01:40

NFL-højdepunkter (S18E10)

NFL-højdepunkter (S18E10)
02:20

NFL

NFL
6'eren keyboard_arrow_right
06:10

Diners, Drive-Ins and Dives (10)

Diners, Drive-Ins and Dives (10)
06:35

Diners, Drive-Ins and Dives (11)

Diners, Drive-Ins and Dives (11)
07:00

Diners, Drive-Ins and Dives (12)

Diners, Drive-Ins and Dives (12)
07:25

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:45

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
08:10

Homeshopping (27)

Homeshopping (27)
09:10

Tanked (9)

Tanked (9)
10:00

Tanked (10)

Tanked (10)
11:00

Bering Sea Gold (2)

Bering Sea Gold (2)
12:00

Bering Sea Gold (3)

Bering Sea Gold (3)
13:05

CSI: NY (1)

CSI: NY (1)
14:05

CSI: NY (2)

CSI: NY (2)
15:00

Fodbold: Premier League: Manchester City-Manchester United

Fodbold: Premier League: Manchester City-Manchester United
21:00

CSI: NY (3)

CSI: NY (3)
22:00

CSI: NY (4)

CSI: NY (4)
23:00

Criminal Minds (19)

Criminal Minds (19)
23:55

Criminal Minds (20)

Criminal Minds (20)
00:55

Criminal Minds (21)

Criminal Minds (21)
01:50

Criminal Minds (22)

Criminal Minds (22)
02:45

Criminal Minds (23)

Criminal Minds (23)
03:40

Criminal Minds (24)

Criminal Minds (24)
04:25

Criminal Minds (1)

Criminal Minds (1)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
10:45

Family Guy

Family Guy
11:05

Family Guy

Family Guy
11:25

Family Guy

Family Guy
11:50

Family Guy

Family Guy
12:15

Family Guy

Family Guy
12:40

Ingen vej tilbage

Ingen vej tilbage
13:25

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd
14:10

My Super Ex-Girlfriend

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
My Super Ex-Girlfriend
15:45

Contact

Amerikansk science fiction-film fra 1997
play_arrow
Contact
18:05

Sex mærkelige steder: Rusland

Sex mærkelige steder: Rusland
18:55

Herrens veje II (4:10)

Herrens veje II (4:10)
19:55

Operation Grand Canyon (1:2)

Operation Grand Canyon (1:2)
21:00

Doggystyle (1:10)

Doggystyle (1:10)
21:15

Doggystyle (2:10)

Doggystyle (2:10)
21:40

Leap Year

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
Leap Year
23:15

Jem and the Holograms

Amerikansk musikdrama fra 2015
play_arrow
Jem and the Holograms
01:05

Jomfruernes klub (1:6)

Jomfruernes klub (1:6)
01:35

Alene i vildmarken USA II (7:15)

Alene i vildmarken USA II (7:15)
02:20

Ice Road Truckers X (1:10)

Ice Road Truckers X (1:10)
03:05

Jonathan findes ikke - Tværs på DR3

Jonathan findes ikke - Tværs på DR3
03:35

25 år og borgmester (1:4)

25 år og borgmester (1:4)
04:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
08:20

Frankie Drake (1)

Frankie Drake (1)
09:10

Murdoch-mysterierne (70)

Murdoch-mysterierne (70)
10:00

Murdoch-mysterierne (71)

Murdoch-mysterierne (71)
10:55

Murdoch-mysterierne (72)

Murdoch-mysterierne (72)
11:45

Murdoch-mysterierne (73)

Murdoch-mysterierne (73)
12:35

Murdoch-mysterierne (74)

Murdoch-mysterierne (74)
13:30

Kommissær Rex (62)

Kommissær Rex (62)
14:20

Kommissær Rex (63)

Kommissær Rex (63)
15:15

Kommissær Rex (64)

Kommissær Rex (64)
16:10

Kommissær Rex (65)

Kommissær Rex (65)
17:05

Kommissær Rex (66)

Kommissær Rex (66)
17:55

Agatha Christie: Spil med spejle

Amr./engelsk krimi-drama fra 1983
Agatha Christie: Spil med spejle
19:35

TV 2 30 år: Lykkehjulet

TV 2 30 år: Lykkehjulet
20:05

Hos Hans

Hos Hans
20:55

Sygeplejeskolen (4)

Sygeplejeskolen (4)
21:40

Manden på Svanegården

dansk Morten Korch-film fra 1972.
Manden på Svanegården
23:15

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
00:30

Britain's Got Talent - afgørelsen

Britain's Got Talent - afgørelsen
01:00

Dr. Foster - 2 (2)

Dr. Foster - 2 (2)
02:00

Den sidste detektiv (16)

Den sidste detektiv (16)
03:10

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:45

Dyreværnet (S1E5)

Dyreværnet (S1E5)
07:30

Dyreværnet (S1E6)

Dyreværnet (S1E6)
08:20

Dyreværnet (S1E7)

Dyreværnet (S1E7)
09:10

Dyreværnet (S1E8)

Dyreværnet (S1E8)
10:10

Dyreværnet (S2E1)

Dyreværnet (S2E1)
11:10

Dyreværnet (S2E2)

Dyreværnet (S2E2)
12:10

Dyreværnet (S2E3)

Dyreværnet (S2E3)
13:05

Dyreværnet (S2E4)

Dyreværnet (S2E4)
14:05

Dyreværnet (S2E5)

Dyreværnet (S2E5)
15:00

Dyreværnet (S2E6)

Dyreværnet (S2E6)
16:05

Christmas At The Riviera

Britisk komedie fra 2007
Christmas At The Riviera
18:00

Miraklet på Manhattan

Amerikansk familie eventyr fra 1994
play_arrow
Miraklet på Manhattan
20:30

Julemandens rensdyr

Amerikansk familieeventyr fra 2015
Julemandens rensdyr
22:25

A Golden Christmas

Amerikansk komedie fra 2009
play_arrow
A Golden Christmas
00:20

Undercover Boss US (S2E13)

Undercover Boss US (S2E13)
01:20

Undercover Boss US (S2E14)

Undercover Boss US (S2E14)
02:15

King Charles III

Engelsk sci-fi drama fra 2017
King Charles III
04:00

Min beskidte hemmelighed (S3E13)

Min beskidte hemmelighed (S3E13)
04:45

Til døden dem skiller (S4E1)

Til døden dem skiller (S4E1)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

Mom (12)

Mom (12)
06:55

Mom (13)

Mom (13)
07:15

Mom (14)

Mom (14)
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:35

Familien Wahlgren (6)

Familien Wahlgren (6)
09:25

Midt i et juleeventyr

Amr. julefilm fra 2016
Midt i et juleeventyr
11:15

Greys hvide verden (5)

Greys hvide verden (5)
12:10

Velkommen til verden (8)

Velkommen til verden (8)
13:10

Livet i børnehøjde: 4-6 årige (4)

Livet i børnehøjde: 4-6 årige (4)
14:25

Dobbelt op på jul

Amr. romantisk drama fra 2017
Dobbelt op på jul
16:15

En hjertevarm julestrid

Amr. romantisk drama fra 2017
En hjertevarm julestrid
18:10

Julen er reddet!

Amr. julefilm fra 2016
Julen er reddet!
20:00

Det største juleønske

Amr. julefilm fra 2013
Det største juleønske
21:55

En uventet jul

Amr. julefilm fra 2016
En uventet jul
23:45

Farlige sekter

Farlige sekter
00:45

Drab på forsiden

Drab på forsiden
01:45

The Perfect Murder (7)

The Perfect Murder (7)
02:45

Min nabo er morder

Min nabo er morder
03:35

The Perfect Murder (8)

The Perfect Murder (8)
04:25

Hvor ondskab bor (3)

Hvor ondskab bor (3)
DRK keyboard_arrow_right
08:35

Dagens Sang: Ich liege und schlafe

Dagens Sang: Ich liege und schlafe
08:40

Ulvene fra Berlin (2:3)

Ulvene fra Berlin (2:3)
10:10

Store danskere - Gunnar "Nu" Hansen

Store danskere - Gunnar "Nu" Hansen
10:50

Store danskere - Harald Lander

Store danskere - Harald Lander
11:30

Russian Pizza Blues (1:3)

Russian Pizza Blues (1:3)
11:55

Russian Pizza Blues (2:3)

Russian Pizza Blues (2:3)
12:25

Russian Pizza Blues (3:3)

Russian Pizza Blues (3:3)
12:55

Lørdagshjørnet - Dan Turèll

Lørdagshjørnet - Dan Turèll
14:00

Gudstjeneste fra Egeris kirke i Skive.

Gudstjeneste fra Egeris kirke i Skive.
14:45

Apokalypsen: Første Verdenskrig (1:5)

Apokalypsen: Første Verdenskrig (1:5)
15:35

Apokalypsen: Første Verdenskrig (2:5)

Apokalypsen: Første Verdenskrig (2:5)
16:30

Apokalypsen: Første Verdenskrig (3:5)

Apokalypsen: Første Verdenskrig (3:5)
17:25

Apokalypsen: Første Verdenskrig (4:5)

Apokalypsen: Første Verdenskrig (4:5)
18:20

Apokalypsen: Første Verdenskrig (5:5)

Apokalypsen: Første Verdenskrig (5:5)
19:15

DR K Klassisk: Fredskoncert - Wienerfilharmonikerne

DR K Klassisk: Fredskoncert - Wienerfilharmonikerne
21:00

Guld, Konge og Fædreland

Guld, Konge og Fædreland
22:00

Rejsen til Slagmarken (1:2)

Rejsen til Slagmarken (1:2)
22:30

Rejsen til Slagmarken (2:2)

Rejsen til Slagmarken (2:2)
23:00

The Water Diviner

Australsk drama fra 2014
play_arrow
The Water Diviner
00:45

Filmselskabet

Filmselskabet
01:15

Vild med bøger

Vild med bøger
01:45

En lang forlovelse

Fransk romantisk drama fra 2004
play_arrow
En lang forlovelse
03:50

Amerikanere i Paris

Amerikanere i Paris
04:45

Suppedåser og superstars - hvordan popart ændrede verden

Suppedåser og superstars - hvordan popart ændrede verden
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:50

Godnat

Godnat
05:55

Livets planet

Livets planet
06:50

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
07:20

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
07:50

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
08:20

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
08:50

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
09:20

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
09:55

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
11:00

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
12:05

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
13:15

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
14:20

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
15:25

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
16:35

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
17:40

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
18:45

Masterchef - de professionelle (UK)

Masterchef - de professionelle (UK)
19:55

Livets planet

Livets planet
20:50

Sukkerchok

Sukkerchok
21:35

Landmand søger kærlighed

Landmand søger kærlighed
22:15

Landmand søger kærlighed - ekstra

Landmand søger kærlighed - ekstra
22:55

Mænd, mad & kærlighed

Mænd, mad & kærlighed
23:30

Landmand søger kærlighed (UK)

Landmand søger kærlighed (UK)
00:30

Fantasifulde rum (UK)

Fantasifulde rum (UK)
01:20

Fantasifulde rum (UK)

Fantasifulde rum (UK)
02:10

Byg et liv på landet

Byg et liv på landet
03:05

Byg et liv på landet

Byg et liv på landet
03:45

Øen - kampen for overlevelse

Øen - kampen for overlevelse
04:35

Øen - kampen for overlevelse

Øen - kampen for overlevelse
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Champions League Weekly (S18E10)

Champions League Weekly (S18E10)
07:00

Rewind - The Handball Show (S2018E6)

Rewind - The Handball Show (S2018E6)
07:30

Rewind - The Women's Handball Show (S18E4)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E4)
08:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E9)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E9)
09:00

Premier League Saturday Review (S18E11)

Premier League Saturday Review (S18E11)
10:00

Tre mand og en football (S1E8)

Tre mand og en football (S1E8)
11:00

Rundt om Runden (S18E15)

Rundt om Runden (S18E15)
11:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
11:55

Superliga

Superliga
14:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
14:30

Premier League World (S18E15)

Premier League World (S18E15)
15:00

Optakt til Premier League

Optakt til Premier League
15:10

Premier League

Premier League
17:10

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
18:45

NFL

NFL
22:15

Ligue 1

Ligue 1
23:00

Nascar

Nascar
00:00

Premier League Sunday Review (S18E12)

Premier League Sunday Review (S18E12)
01:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E9)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E9)
02:00

Superliga

Superliga
04:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:25

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E19)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E19)
06:55

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E20)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E20)
07:20

Mighty Trains (S1E6)

Mighty Trains (S1E6)
08:15

Auction Hunters (S4E21)

Auction Hunters (S4E21)
08:40

Auction Hunters (S4E22)

Auction Hunters (S4E22)
09:05

Auction Hunters (S4E23)

Auction Hunters (S4E23)
09:35

Auction Hunters (S4E24)

Auction Hunters (S4E24)
10:00

Mythbusters (233)

Mythbusters (233)
11:00

Mythbusters (234)

Mythbusters (234)
12:00

Mythbusters (235)

Mythbusters (235)
13:00

Mighty Ships (S9E4)

Mighty Ships (S9E4)
14:00

Mighty Ships (S9E5)

Mighty Ships (S9E5)
15:00

Mighty Planes (S3E1)

Mighty Planes (S3E1)
16:00

Salvage Hunters (S12E6)

Salvage Hunters (S12E6)
17:00

Salvage Hunters: Classic Cars (S1E3)

Salvage Hunters: Classic Cars (S1E3)
18:00

Trans Am (S1E3)

Trans Am (S1E3)
19:00

Salvage Hunters (S8E1)

Salvage Hunters (S8E1)
20:00

Expedition Unknown (S1E7)

Expedition Unknown (S1E7)
21:00

Bushcraft Build-Off (S1E3)

Bushcraft Build-Off (S1E3)
22:00

Alaskan Bush People (S4E8)

Alaskan Bush People (S4E8)
23:00

Gold Rush (S9E4)

Gold Rush (S9E4)
00:00

Alaska: The Last Frontier (S8E2)

Alaska: The Last Frontier (S8E2)
01:00

Mighty Ships (S9E4)

Mighty Ships (S9E4)
02:00

Mighty Ships (S9E5)

Mighty Ships (S9E5)
03:00

Auction Hunters (S4E21)

Auction Hunters (S4E21)
03:30

Auction Hunters (S4E22)

Auction Hunters (S4E22)
03:55

Auction Hunters (S4E23)

Auction Hunters (S4E23)
04:20

Auction Hunters (S4E24)

Auction Hunters (S4E24)
04:45

Mighty Trains (S1E6)

Mighty Trains (S1E6)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:25

Dybet (23)

Dybet (23)
06:45

Dybet (24)

Dybet (24)
07:05

Thunderbirds (26)

Thunderbirds (26)
07:30

Wild Kratts (6)

Wild Kratts (6)
07:50

Junglebanden

Junglebanden
08:00

Junglebanden

Junglebanden
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball IV (12)

Gumball IV (12)
08:45

Gumball IV (13)

Gumball IV (13)
09:00

Jasper - rejsen til verdens ende

Jasper - rejsen til verdens ende
10:20

Junglebanden

Junglebanden
10:30

Junglebanden

Junglebanden
10:40

Junglebanden

Junglebanden
10:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
11:05

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
11:15

Ultras Sorte Kageshow - ost i ansigtet! (6)

Ultras Sorte Kageshow - ost i ansigtet! (6)
11:45

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Alexander Husum

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Alexander Husum
12:05

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Albert Dyrlund

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Albert Dyrlund
12:20

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)
12:30

BaseBoys 2 - Stjæler fra slikbutik (2)

BaseBoys 2 - Stjæler fra slikbutik (2)
12:40

BaseBoys 2 - Ny pige i klassen (3)

BaseBoys 2 - Ny pige i klassen (3)
12:50

BaseBoys 2 - Møde med Emil går galt (4)

BaseBoys 2 - Møde med Emil går galt (4)
13:00

BaseBoys 2 - Mathilde starter pigeband (5)

BaseBoys 2 - Mathilde starter pigeband (5)
13:10

BaseBoys 2 - Til grin foran alle (6)

BaseBoys 2 - Til grin foran alle (6)
13:20

Ragnarok Liga (2)

Ragnarok Liga (2)
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Springet

Springet
16:25

Adventure Time 7 - En kongens løsesum

Adventure Time 7 - En kongens løsesum
16:45

Adventure Time 7 - Sommerbyger

Adventure Time 7 - Sommerbyger
17:05

Adventure Time 7 - Krydstid

Adventure Time 7 - Krydstid
17:30

Adventure Time 7 - Kig væk

Adventure Time 7 - Kig væk
17:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:30

NØRD - CHALLENGE: 12 timer i VR!

NØRD - CHALLENGE: 12 timer i VR!
18:40

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Isa fra Baseboys

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Isa fra Baseboys
19:00

Den store bagedyst (7:9)

Den store bagedyst (7:9)
20:00

Ultras Sorte Kageshow - med BaseBoys (7)

Ultras Sorte Kageshow - med BaseBoys (7)
20:30

Wolfblood IV (7)

Wolfblood IV (7)
20:55

Wolfblood IV (8)

Wolfblood IV (8)
21:20

Snydt!

Snydt!
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:10

Badminton: China Open, finale, direkte

Badminton: China Open, finale, direkte
08:20

Badminton: China Open, finale, direkte

Badminton: China Open, finale, direkte
09:30

Badminton: China Open, finale, direkte

Badminton: China Open, finale, direkte
10:35

Badminton: China Open, finale, direkte

Badminton: China Open, finale, direkte
11:45

NBA: LA Clippers-Milwaukee Bucks

NBA: LA Clippers-Milwaukee Bucks
13:05

NBA: LA Clippers-Milwaukee Bucks

NBA: LA Clippers-Milwaukee Bucks
14:25

Fodbold: Excelsior-Ajax, direkte

Fodbold: Excelsior-Ajax, direkte
15:25

Fodbold: Excelsior-Ajax, direkte

Fodbold: Excelsior-Ajax, direkte
16:40

Fodbold: Heracles-Feyenoord, direkte

Fodbold: Heracles-Feyenoord, direkte
17:40

Fodbold: Heracles-Feyenoord, direkte

Fodbold: Heracles-Feyenoord, direkte
18:40

Badminton: China Open, finale

Badminton: China Open, finale
19:40

Badminton: China Open, finale

Badminton: China Open, finale
20:35

Badminton: China Open, finale

Badminton: China Open, finale
21:30

NBA: Detroit Pistons-Charlotte Hornets, direkte

NBA: Detroit Pistons-Charlotte Hornets, direkte
22:50

NBA: Detroit Pistons-Charlotte Hornets, direkte

NBA: Detroit Pistons-Charlotte Hornets, direkte
00:15

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
01:00

NBA: Houston Rockets-Indiana Pacers, direkte

NBA: Houston Rockets-Indiana Pacers, direkte
02:15

NBA: Houston Rockets-Indiana Pacers, direkte

NBA: Houston Rockets-Indiana Pacers, direkte
03:40

NBA: Action

NBA: Action
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
11:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
11:30

Premier League World

Premier League World
12:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
13:00

Højdepunkter fra EFL Championship

Højdepunkter fra EFL Championship
13:30

Optakt til Nordic Bet Liga

Optakt til Nordic Bet Liga
13:40

NordicBet Liga

NordicBet Liga
15:45

Opfølgning på NordicBet Liga

Opfølgning på NordicBet Liga
16:00

Tre Mand Og En Football

Tre Mand Og En Football
17:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
17:55

Superliga

Superliga
19:55

Superliga

Superliga
22:00

ONSIDE

ONSIDE
23:00

Ligue 1

Ligue 1
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:30

Alaska: The Last Frontier (1)

Alaska: The Last Frontier (1)
07:20

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
08:20

Homestead Rescue (12)

Homestead Rescue (12)
09:10

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
10:15

Treehouse Masters (3)

Treehouse Masters (3)
11:20

Treehouse Masters (4)

Treehouse Masters (4)
12:25

Homeshopping

Homeshopping
13:30

Chasing Classic Cars (22)

Chasing Classic Cars (22)
14:00

Man Fire Food (7)

Man Fire Food (7)
14:25

Man Fire Food (8)

Man Fire Food (8)
15:00

Fodbold: Superliga: AaB-F.C. København

Fodbold: Superliga: AaB-F.C. København
19:00

River Monsters (1)

River Monsters (1)
20:00

River Monsters (2)

River Monsters (2)
21:00

River Monsters (3)

River Monsters (3)
22:00

River Monsters (4)

River Monsters (4)
23:00

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
23:35

M*A*S*H (10)

M*A*S*H (10)
00:10

M*A*S*H (11)

M*A*S*H (11)
00:50

M*A*S*H (12)

M*A*S*H (12)
01:25

M*A*S*H (13)

M*A*S*H (13)
01:55

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
02:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
04:25

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:15

Babar (1)

Babar (1)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
06:05

Chuggington (15)

Chuggington (15)
06:15

Morten Skildpadde II (12)

Morten Skildpadde II (12)
06:45

Hemmelige dyr: Sandpølserne

Hemmelige dyr: Sandpølserne
07:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
07:15

Junglebogen (41)

Junglebogen (41)
07:30

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
08:45

Mini MGP 2018 - Show 4

Mini MGP 2018 - Show 4
09:00

Kasper og Sofie II (8)

Kasper og Sofie II (8)
09:10

Kasper og Sofie II (9)

Kasper og Sofie II (9)
09:25

Pax' jordiske eventyr III (5:10)

Pax' jordiske eventyr III (5:10)
09:40

Pax' jordiske eventyr III (6:10)

Pax' jordiske eventyr III (6:10)
09:55

Alfons Åberg (8)

Alfons Åberg (8)
10:10

Flaskepost fra Stillehavet (13)

Flaskepost fra Stillehavet (13)
10:20

Sprinter Galore III - Sundhedsplejersken (6)

Sprinter Galore III - Sundhedsplejersken (6)
10:35

Sofia Flux (5)

Sofia Flux (5)
10:55

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
11:25

F for Får (11)

F for Får (11)
11:40

Op og hop (6)

Op og hop (6)
11:50

Ramasjang Mysteriet IV (4)

Ramasjang Mysteriet IV (4)
12:20

Heino fikser alt - Køjesengen (7)

Heino fikser alt - Køjesengen (7)
12:30

Heino fikser alt - Fugleburet (8)

Heino fikser alt - Fugleburet (8)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade II (10)

Rosa fra Rouladegade II (10)
13:25

Tree Fu Tom (7)

Tree Fu Tom (7)
13:45

Tree Fu Tom (8)

Tree Fu Tom (8)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (2)

Motor Mille og Børnebanden (2)
14:35

Chuggington (2)

Chuggington (2)
14:45

Den lille prinsesse (1)

Den lille prinsesse (1)
14:55

Rita og Krokodille - Slottet

Rita og Krokodille - Slottet
15:00

Gurli Gris II (28)

Gurli Gris II (28)
15:05

Vitello - bygger en monster fælde (6)

Vitello - bygger en monster fælde (6)
15:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:25

Junglebogen (5)

Junglebogen (5)
15:35

Pyjamasheltene (6)

Pyjamasheltene (6)
15:45

Ridderprinsessen Nella (2)

Ridderprinsessen Nella (2)
16:10

Dora udforskeren (5)

Dora udforskeren (5)
16:35

Paw Patrol III (7)

Paw Patrol III (7)
17:00

Pax' jordiske eventyr III (5:10)

Pax' jordiske eventyr III (5:10)
17:15

Pax' jordiske eventyr III (6:10)

Pax' jordiske eventyr III (6:10)
17:30

Oda Omvendt (10)

Oda Omvendt (10)
17:40

Sofia Flux (7)

Sofia Flux (7)
18:00

F for Får (25)

F for Får (25)
18:15

Junglebogen (30)

Junglebogen (30)
18:30

Flaskepost fra Stillehavet II (8)

Flaskepost fra Stillehavet II (8)
18:40

Flaskepost fra Stillehavet II (9)

Flaskepost fra Stillehavet II (9)
18:55

Gurli Gris II (1)

Gurli Gris II (1)
19:00

Wild Kratts (22)

Wild Kratts (22)
19:20

Zorro (4)

Zorro (4)
19:45

Yakari III (6)

Yakari III (6)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:05

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
09:30

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
10:30

Kunstskøjteløb: Grand Prix (k)

Kunstskøjteløb: Grand Prix (k)
12:10

eSuperliga: FC København Randers FC

eSuperliga: FC København Randers FC
13:15

Fodbold: Superliga: Randers FC-FC Nordsjælland

Fodbold: Superliga: Randers FC-FC Nordsjælland
16:30

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
17:55

Fodbold: Eliteserien: Start-Rosenborg

Fodbold: Eliteserien: Start-Rosenborg
19:55

Copa Libertadores Finale: Boca Juniors-River Plate

Copa Libertadores Finale: Boca Juniors-River Plate
22:00

Home of the Olympics: Flame Catchers

Home of the Olympics: Flame Catchers
22:35

Watts

Watts
23:30

Cykling: Saitama Criterium

Cykling: Saitama Criterium
01:50

Cykling: Grand Prix Cycliste de Québec

Cykling: Grand Prix Cycliste de Québec
04:05

Cykling: Paris-Tours

Cykling: Paris-Tours
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:30

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien
08:30

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
09:30

RUGBY: Autumn Tests fra Paris, Frankrig

RUGBY: Autumn Tests fra Paris, Frankrig
10:30

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
11:30

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien
12:30

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
14:00

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien
15:30

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
17:00

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
18:00

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series , Storbritannien
18:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
19:30

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
21:00

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
23:10

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:15

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
01:15

WATTS

WATTS
01:30

RUGBY: Autumn Tests fra Paris, Frankrig

RUGBY: Autumn Tests fra Paris, Frankrig
03:00

WATTS

WATTS
04:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
TLC keyboard_arrow_right
06:25

My Cat From Hell (S4E15)

My Cat From Hell (S4E15)
07:20

Teleshopping

Teleshopping
07:50

Teleshopping

Teleshopping
08:15

Sister Wives (S5E8)

Sister Wives (S5E8)
09:05

Sister Wives (S5E9)

Sister Wives (S5E9)
10:00

Something Borrowed, Something New (S3E8)

Something Borrowed, Something New (S3E8)
10:30

Something Borrowed, Something New (S3E9)

Something Borrowed, Something New (S3E9)
11:00

Something Borrowed, Something New (S3E10)

Something Borrowed, Something New (S3E10)
11:30

Something Borrowed, Something New (S3E11)

Something Borrowed, Something New (S3E11)
12:00

Something Borrowed, Something New (S3E12)

Something Borrowed, Something New (S3E12)
12:30

Something Borrowed, Something New (S3E13)

Something Borrowed, Something New (S3E13)
13:00

Something Borrowed, Something New (S3E14)

Something Borrowed, Something New (S3E14)
13:30

Something Borrowed, Something New (S3E15)

Something Borrowed, Something New (S3E15)
14:00

MasterChef Australia (S9E41)

MasterChef Australia (S9E41)
15:30

MasterChef Australia (S9E42)

MasterChef Australia (S9E42)
16:30

MasterChef Australia (S9E43)

MasterChef Australia (S9E43)
18:00

MasterChef Australia (S9E44)

MasterChef Australia (S9E44)
19:00

MasterChef Australia (S9E45)

MasterChef Australia (S9E45)
20:00

MasterChef Australia (S9E46)

MasterChef Australia (S9E46)
21:30

Curvy Brides Boutique (S2E11)

Curvy Brides Boutique (S2E11)
22:00

Curvy Brides Boutique (S2E12)

Curvy Brides Boutique (S2E12)
22:30

Sweet Home Sextuplets (S1E4)

Sweet Home Sextuplets (S1E4)
23:30

Unexpected: Teenage & Pregnant (S1E6)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S1E6)
00:30

Something Borrowed, Something New (S3E16)

Something Borrowed, Something New (S3E16)
01:00

Something Borrowed, Something New (S3E17)

Something Borrowed, Something New (S3E17)
01:30

Sex Sent Me to the Slammer (S1E12)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E12)
02:00

Scorned: Crimes of Passion (S3E3)

Scorned: Crimes of Passion (S3E3)
03:00

Sweet Home Sextuplets (S1E4)

Sweet Home Sextuplets (S1E4)
03:55

Extreme Couponing (S1E8)

Extreme Couponing (S1E8)
04:20

Extreme Couponing (S1E9)

Extreme Couponing (S1E9)
04:45

My Cat From Hell (S4E15)

My Cat From Hell (S4E15)