Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage
Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt
Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!
Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen
Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!
DR1 keyboard_arrow_right
04:55

Skattejægerne 2014 (10)

Skattejægerne 2014 (10)
05:40

Vagn i Arabien (7:9)

Vagn i Arabien (7:9)
06:20

Godsejerne (6:8)

Godsejerne (6:8)
06:50

Søren Ryge: Spanske gårdhaver

Søren Ryge: Spanske gårdhaver
07:20

Aftenshowet

Aftenshowet
07:45

Royalisterne (4:10)

Royalisterne (4:10)
08:10

Kender Du Typen? (1)

Kender Du Typen? (1)
08:55

Jul (2:3)

Jul (2:3)
09:35

OBS

OBS
09:40

En ny begyndelse V (3:12)

En ny begyndelse V (3:12)
10:30

Antikkrejlerne XVII (18)

Antikkrejlerne XVII (18)
11:15

Antikkrejlerne XVII (19)

Antikkrejlerne XVII (19)
12:00

Bonderøven (1:8)

Bonderøven (1:8)
12:45

Kender Du Typen? 2015 (12)

Kender Du Typen? 2015 (12)
13:30

Jul med Price og Blomsterberg (1:4)

Jul med Price og Blomsterberg (1:4)
13:55

Bergerac: Tålmodighed er en dyd

Bergerac: Tålmodighed er en dyd
14:50

Fader Brown (36)

Fader Brown (36)
15:35

Dommer John Deed (20)

Dommer John Deed (20)
17:05

En ny begyndelse V (4:12)

En ny begyndelse V (4:12)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2014 (11)

Skattejægerne 2014 (11)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:30

Theo & Den Magiske Talisman (11:24)

Theo & Den Magiske Talisman (11:24)
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Sporløs (8:8)

Sporløs (8:8)
20:45

Madmagasinet: Julefrokost

Madmagasinet: Julefrokost
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Sundhedsmagasinet: Når døden er en gåde

Sundhedsmagasinet: Når døden er en gåde
22:20

Sporten

Sporten
22:30

Arne Dahls A-gruppen: Himmeløje

Svensk krimiserie fra 2015
Arne Dahls A-gruppen: Himmeløje
00:25

Taggart: Hemmeligheder (1:3)

Taggart: Hemmeligheder (1:3)
01:15

I farezonen (16:61)

I farezonen (16:61)
02:05

De uheldige helte (18)

De uheldige helte (18)
02:55

Bonderøven (1:8)

Bonderøven (1:8)
03:35

Kender Du Typen? 2015 (12)

Kender Du Typen? 2015 (12)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Lur mit liv

Lur mit liv
13:30

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:35

Jul hos hofleverandørerne

Jul hos hofleverandørerne
15:25

Jul på Valdemars Slot

Jul på Valdemars Slot
15:55

Alletiders Julemand (11)

Alletiders Julemand (11)
16:25

Tvillingerne og Julemanden (10)

Tvillingerne og Julemanden (10)
17:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
17:16

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:25

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Tvillingerne og Julemanden (11)

Tvillingerne og Julemanden (11)
20:35

Landmand søger kærlighed - historien om Thomas (1:2)

Landmand søger kærlighed - historien om Thomas (1:2)
21:25

Jul på Berleburg Slot

Jul på Berleburg Slot
22:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
22:27

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:45

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
23:15

Jul på d'Angleterre (2:2)

Jul på d'Angleterre (2:2)
00:05

Miraklernes tid

Miraklernes tid
00:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:55

Now That's Funny

Now That's Funny
02:45

The Following (13)

The Following (13)
03:25

Airport

Airport
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Will & Grace (S9E8)

Will & Grace (S9E8)
06:25

Danske Hollywoodfruer (S3E6)

Danske Hollywoodfruer (S3E6)
07:10

Rob & Chyna (S1E1)

Rob & Chyna (S1E1)
08:05

Luksusfælden (S4E3)

Luksusfælden (S4E3)
09:05

Luksusfælden (S4E4)

Luksusfælden (S4E4)
10:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E2)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E2)
11:00

Masterchef Jul (S2E5)

Masterchef Jul (S2E5)
12:00

Rob & Chyna (S1E2)

Rob & Chyna (S1E2)
13:00

The Kardashians indtager New York (S2E4)

The Kardashians indtager New York (S2E4)
14:00

The Kardashians indtager New York (S2E5)

The Kardashians indtager New York (S2E5)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E17)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E17)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E18)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E18)
17:00

Luksusfælden (S14E2)

Luksusfælden (S14E2)
18:00

Masterchef Jul (S2E5)

Masterchef Jul (S2E5)
19:00

Masterchef Jul (S2E6)

Masterchef Jul (S2E6)
20:00

Will & Grace (S9E9)

Will & Grace (S9E9)
20:30

The Heat

Amerikansk komedie från 2013
play_arrow
The Heat
22:55

Friheden (S1E15)

Friheden (S1E15)
23:25

Friheden (S1E16)

Friheden (S1E16)
23:55

NCIS (S7E20)

NCIS (S7E20)
00:55

NCIS (S7E21)

NCIS (S7E21)
01:45

Bones (S10E13)

Bones (S10E13)
02:35

Bones (S10E14)

Bones (S10E14)
03:20

Shades of Blue (S1E5)

Shades of Blue (S1E5)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:25

Mom (10)

Mom (10)
04:50

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
05:35

House Hunters International (3)

House Hunters International (3)
06:00

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
06:50

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
07:40

Forsvundet (11)

Forsvundet (11)
08:30

Forsvundet (12)

Forsvundet (12)
09:20

Mom (1)

Mom (1)
09:40

Mom (2)

Mom (2)
10:10

5. Halvleg

5. Halvleg
11:10

5. Halvleg

5. Halvleg
12:10

CSI (58)

CSI (58)
13:10

CSI (59)

CSI (59)
14:15

CSI: NY (18)

CSI: NY (18)
15:15

CSI: NY (19)

CSI: NY (19)
16:10

Special Victims Unit (134)

Special Victims Unit (134)
17:10

Special Victims Unit (135)

Special Victims Unit (135)
18:00

The Big Bang Theory (6)

The Big Bang Theory (6)
18:30

The Big Bang Theory (7)

The Big Bang Theory (7)
19:00

The Big Bang Theory (8)

The Big Bang Theory (8)
19:30

The Big Bang Theory (9)

The Big Bang Theory (9)
20:00

Politijagt (11)

Politijagt (11)
21:00

Politijagt - USA (2)

Politijagt - USA (2)
22:05

Profil af en morder (1)

Profil af en morder (1)
23:05

Special Victims Unit (19)

Special Victims Unit (19)
00:05

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
01:00

Never Back Down

Amr. actiondrama fra 2008
play_arrow
Never Back Down
03:15

CSI (70)

CSI (70)
DR2 keyboard_arrow_right
08:30

Nyt hjem - uden vold

Nyt hjem - uden vold
09:15

Jøde! (2:3)

Jøde! (2:3)
09:45

Smag på Okinawa med Anthony Bourdain

Smag på Okinawa med Anthony Bourdain
10:25

Smag på Bay Area med Anthony Bourdain

Smag på Bay Area med Anthony Bourdain
11:05

Hawking: Tænk som en videnskabsmand (6:6)

Hawking: Tænk som en videnskabsmand (6:6)
11:50

Sandheden om vores elektroniske affald

Sandheden om vores elektroniske affald
12:45

DR2 Live: Statsministerens spørgetime

DR2 Live: Statsministerens spørgetime
15:00

Læge i Syrien

Læge i Syrien
15:25

Mobbet i skolen

Mobbet i skolen
16:10

I krig med Scientology

I krig med Scientology
17:00

DR2 Dagen

DR2 Dagen
18:30

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (1:5)

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (1:5)
19:15

Vil du føde mit barn? (2:2)

Vil du føde mit barn? (2:2)
20:00

Hvem dræbte Birgitte? (2:9)

Hvem dræbte Birgitte? (2:9)
20:45

Hjælp, jeg er vred (3:4)

Hjælp, jeg er vred (3:4)
21:15

Efter skandalen - Jyllinges kamp mod vandmasserne

Efter skandalen - Jyllinges kamp mod vandmasserne
21:30

Jagten på den sidste Dinosaur (3:4)

Jagten på den sidste Dinosaur (3:4)
22:00

So ein Ding og Falske Videoer (3:4)

So ein Ding og Falske Videoer (3:4)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet - Jette tester Hitman 2

Seniormagasinet - Jette tester Hitman 2
23:05

Facebook (1:2)

Facebook (1:2)
00:00

En overhængende trussel

En overhængende trussel
01:00

Burma, rubiner og religion

Burma, rubiner og religion
01:55

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:45

Fameless

Fameless
05:25

Ugly Betty (34)

Ugly Betty (34)
06:10

Ugly Betty (35)

Ugly Betty (35)
07:00

Dybvaaaaad! (11:12)

Dybvaaaaad! (11:12)
07:35

Dybvaaaaad! (12:12)

Dybvaaaaad! (12:12)
08:10

Beverly Hills 90210 (206)

Beverly Hills 90210 (206)
09:00

Beverly Hills 90210 (207)

Beverly Hills 90210 (207)
09:50

Beverly Hills 90210 (208)

Beverly Hills 90210 (208)
10:45

Beverly Hills 90210 (209)

Beverly Hills 90210 (209)
11:35

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
12:10

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
12:50

Desperate Housewives (97)

Desperate Housewives (97)
13:40

Desperate Housewives (98)

Desperate Housewives (98)
14:25

Ugly Betty (36)

Ugly Betty (36)
15:15

Ugly Betty (37)

Ugly Betty (37)
15:55

American Dad (3)

American Dad (3)
16:25

American Dad (4)

American Dad (4)
16:55

Family Guy

Family Guy
17:20

Family Guy

Family Guy
17:50

Modern Family (149)

Modern Family (149)
18:20

Modern Family (150)

Modern Family (150)
18:50

Venner (87)

Venner (87)
19:20

Venner (88)

Venner (88)
19:50

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
20:25

Komiker for en aften - Claes Quaade

Komiker for en aften - Claes Quaade
21:00

Roomies

Roomies
21:40

X Factor UK

X Factor UK
23:15

X Factor UK

X Factor UK
00:30

Menneskekender

Menneskekender
01:25

Klovn (26)

Klovn (26)
02:00

Klovn (16)

Klovn (16)
02:30

Stand Up Central

Stand Up Central
03:00

Stand Up Central

Stand Up Central
03:25

American Dad (1)

American Dad (1)
03:50

American Dad (2)

American Dad (2)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E13)

Knas i Kærligheden (S5E13)
06:25

Community (S2E14)

Community (S2E14)
06:50

Community (S2E15)

Community (S2E15)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E41)

The Late Late Show with James Corden (S5E41)
08:05

Numbers (S2E18)

Numbers (S2E18)
09:00

Numbers (S2E19)

Numbers (S2E19)
10:00

Bones (S6E21)

Bones (S6E21)
11:00

Bones (S6E22)

Bones (S6E22)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E17)

Hawaii Five-0 (S1E17)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E18)

Hawaii Five-0 (S1E18)
14:00

NCIS: Los Angeles (S7E15)

NCIS: Los Angeles (S7E15)
15:00

NCIS: Los Angeles (S7E16)

NCIS: Los Angeles (S7E16)
16:00

NCIS (S11E3)

NCIS (S11E3)
17:00

NCIS (S11E4)

NCIS (S11E4)
18:00

S.W.A.T. (S1E16)

S.W.A.T. (S1E16)
19:00

S.W.A.T. (S1E17)

S.W.A.T. (S1E17)
20:00

Optakt til Champions League

Optakt til Champions League
21:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

Champions League Goal Show

Champions League Goal Show
00:00

Bad Ass 2: Bad Asses

Amerikansk action-komedie fra 2014
play_arrow
Bad Ass 2: Bad Asses
01:55

Last Man on Earth (S2E13)

Last Man on Earth (S2E13)
02:25

Last Man on Earth (S2E14)

Last Man on Earth (S2E14)
02:50

The Late Late Show with James Corden (S5E41)

The Late Late Show with James Corden (S5E41)
03:35

Rosewood (S1E5)

Rosewood (S1E5)
6'eren keyboard_arrow_right
05:30

Diners, Drive-Ins and Dives (4)

Diners, Drive-Ins and Dives (4)
05:50

Diners, Drive-Ins and Dives (5)

Diners, Drive-Ins and Dives (5)
06:15

Diners, Drive-Ins and Dives (6)

Diners, Drive-Ins and Dives (6)
06:40

Diners, Drive-Ins and Dives (7)

Diners, Drive-Ins and Dives (7)
07:05

Log Cabin Living (2)

Log Cabin Living (2)
07:30

Log Cabin Living (3)

Log Cabin Living (3)
07:55

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
08:55

Tanked (1)

Tanked (1)
09:45

Tanked (2)

Tanked (2)
10:45

Bering Sea Gold (10)

Bering Sea Gold (10)
11:50

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
12:45

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
13:50

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
14:50

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
15:50

Deadliest Catch (16)

Deadliest Catch (16)
16:50

Deadliest Catch (2)

Deadliest Catch (2)
17:50

Auction Hunters (16)

Auction Hunters (16)
18:20

Auction Hunters (17)

Auction Hunters (17)
18:50

Auction Hunters (18)

Auction Hunters (18)
19:25

Auction Hunters (19)

Auction Hunters (19)
19:55

Scorpion (7)

Scorpion (7)
21:00

Criminal Minds (9)

Criminal Minds (9)
22:00

Criminal Minds (10)

Criminal Minds (10)
23:00

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
23:30

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
00:00

Fast N' Loud - Special (1)

Fast N' Loud - Special (1)
01:00

Fast N' Loud - Special (2)

Fast N' Loud - Special (2)
02:00

Salvage Hunters (5)

Salvage Hunters (5)
03:00

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
03:50

Top Secret Swimming Holes (5)

Top Secret Swimming Holes (5)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Intervaltræning, kampsport og træning med barn

Morgengymnastikken: Intervaltræning, kampsport og træning med barn
10:05

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
10:45

Kære Dagbog (3:8)

Kære Dagbog (3:8)
11:15

Kære Dagbog (4:8)

Kære Dagbog (4:8)
11:45

Jomfruernes klub (5:6)

Jomfruernes klub (5:6)
12:10

Verdens grimmeste hund

Verdens grimmeste hund
13:00

Ekstreme præstationer: amerikanske brandmænd

Ekstreme præstationer: amerikanske brandmænd
13:45

Dyrenes syv dødssynder (2:7)

Dyrenes syv dødssynder (2:7)
14:30

Dyrenes syv dødssynder (3:7)

Dyrenes syv dødssynder (3:7)
15:15

Svært begavet (4:4)

Svært begavet (4:4)
15:45

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (2:4)
16:15

Så hurtigt: Action Man med lydens hastighed

Så hurtigt: Action Man med lydens hastighed
17:15

Hajen (2:2)

Hajen (2:2)
18:05

Kommer Sigmund i helvede? (1:2)

Kommer Sigmund i helvede? (1:2)
18:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

James Camerons historie om science fiction (5:6)

James Camerons historie om science fiction (5:6)
20:45

Superheltenes historie (5:6)

Superheltenes historie (5:6)
21:30

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
22:20

Go with Me

Amerikansk thriller fra 2015
Go with Me
23:45

DR3 Dok: Ung og hjemløs

DR3 Dok: Ung og hjemløs
00:45

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:25

Hajen under overfladen

Hajen under overfladen
02:15

Kære Dagbog (5:8)

Kære Dagbog (5:8)
02:45

Kære Dagbog (6:8)

Kære Dagbog (6:8)
03:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:20

Godnat

Godnat
05:55

Små og store synder (357)

Små og store synder (357)
06:45

Små og store synder (358)

Små og store synder (358)
07:35

Fornyet mistanke (97)

Fornyet mistanke (97)
08:35

Doc Martin (1)

Doc Martin (1)
09:30

Doc Martin (2)

Doc Martin (2)
10:20

Skadestuen i Holby (271)

Skadestuen i Holby (271)
11:20

Skadestuen i Holby (272)

Skadestuen i Holby (272)
12:15

Bjerglægen (12)

Bjerglægen (12)
13:05

Bjerglægen (13)

Bjerglægen (13)
13:55

Kommissær Rex (109)

Kommissær Rex (109)
14:50

Kommissær Rex (110)

Kommissær Rex (110)
15:40

Fornyet mistanke (98)

Fornyet mistanke (98)
16:40

Death in Paradise (39)

Death in Paradise (39)
17:40

Murdoch-mysterierne (96)

Murdoch-mysterierne (96)
18:30

Anne fra Grønnebakken (7)

Anne fra Grønnebakken (7)
19:40

Lige i skabet

Lige i skabet
20:25

The Julekalender (11) (11)

The Julekalender (11) (11)
20:45

Flådens friske fyre

Dansk lystspil fra 1965
Flådens friske fyre
22:25

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:10

Canal Wild Card (11)

Canal Wild Card (11)
23:25

The Julekalender (11) (11)

The Julekalender (11) (11)
23:40

Hotellet

Hotellet
00:35

Lur mit liv

Lur mit liv
01:25

Death in Paradise (39)

Death in Paradise (39)
02:25

Airport

Airport
02:55

Vild med dans UK

Vild med dans UK
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E26)

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E26)
06:25

Huse for millioner San Francisco (S1E7)

Huse for millioner San Francisco (S1E7)
07:15

Huse for millioner San Francisco (S1E8)

Huse for millioner San Francisco (S1E8)
08:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E9)
09:00

Ekstreme samlere (S5E5)

Ekstreme samlere (S5E5)
10:00

Dr. Phil (101)

Dr. Phil (101)
11:00

Dr. Phil (102)

Dr. Phil (102)
12:00

Ekstreme samlere (S5E4)

Ekstreme samlere (S5E4)
13:00

Depotjægerne (S2E13)

Depotjægerne (S2E13)
13:30

Depotjægerne (S2E14)

Depotjægerne (S2E14)
14:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E10)
14:55

Dr. Phil (103)

Dr. Phil (103)
15:50

Dr. Phil (104)

Dr. Phil (104)
16:50

En uventet jul

Amerikansk drama fra 2016
En uventet jul
18:40

Den helt perfekte jul

Amerikansk familiefilm fra 2018
Den helt perfekte jul
20:30

Den sidste jul hjemme

Amerikansk romantisk film fra 2018
Den sidste jul hjemme
22:25

En julealf

Amerikansk juledrama fra 2012
En julealf
00:25

Undercover Boss US (S6E2)

Undercover Boss US (S6E2)
01:30

Undercover Boss US (S6E3)

Undercover Boss US (S6E3)
02:25

Fra skrot til slot (S4E6)

Fra skrot til slot (S4E6)
03:15

Fra skrot til slot (S4E7)

Fra skrot til slot (S4E7)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:35

4-Listen : Det vi siger om hemmelige laster (2)

4-Listen : Det vi siger om hemmelige laster (2)
06:25

Sofias Engle (11)

Sofias Engle (11)
07:15

Long Island Medium (31)

Long Island Medium (31)
08:05

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Caribbean Life (7)

Caribbean Life (7)
09:30

Caribbean Life (8)

Caribbean Life (8)
09:55

Long Island Medium (32)

Long Island Medium (32)
10:55

Bargain Mansions (9)

Bargain Mansions (9)
11:25

Bargain Mansions (10)

Bargain Mansions (10)
11:55

Say Yes to the Dress - Australia (3)

Say Yes to the Dress - Australia (3)
12:25

Sofias Engle (1)

Sofias Engle (1)
13:25

Mig og min mor (7)

Mig og min mor (7)
14:25

Mig og min mor (8)

Mig og min mor (8)
15:30

Say Yes to the Dress - Australia (5)

Say Yes to the Dress - Australia (5)
16:00

Say Yes to the Dress - Australia (6)

Say Yes to the Dress - Australia (6)
16:30

Singleliv (7)

Singleliv (7)
17:30

Singleliv (8)

Singleliv (8)
18:35

Kærlighed og julekager

Amr. romantisk drama fra 2017
Kærlighed og julekager
20:25

Barnets første jul

Amr. julefilm fra 2012
Barnets første jul
22:25

Julemandens stedfortræder

Amr. julefilm fra 2013
Julemandens stedfortræder
00:15

Hvor ondskab bor (12)

Hvor ondskab bor (12)
01:15

Hvor ondskab bor (13)

Hvor ondskab bor (13)
02:10

The Perfect Murder (3)

The Perfect Murder (3)
03:10

The Perfect Murder (4)

The Perfect Murder (4)
DRK keyboard_arrow_right
05:10

Dagens sang: En rose så jeg skyde

Dagens sang: En rose så jeg skyde
07:05

Madsen & Co. (14:32)

Madsen & Co. (14:32)
07:35

Madsen & Co. (15:32)

Madsen & Co. (15:32)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:29

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

I krig for Danmark (2:6) - På korstog mod øst

I krig for Danmark (2:6) - På korstog mod øst
10:00

I krig for Danmark (3:6) - Stormen på København

I krig for Danmark (3:6) - Stormen på København
10:40

Fra Baggård til big business (2:5)

Fra Baggård til big business (2:5)
11:20

Fra baggård til big business (3:5)

Fra baggård til big business (3:5)
12:00

Kvindernes historie - ude og hjemme

Kvindernes historie - ude og hjemme
13:00

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)
13:50

Kærlighed og kaos i kollektivet (1:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (1:5)
14:20

Kærlighed og kaos i kollektivet (2:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (2:5)
14:50

aHA!

aHA!
15:30

aHA!

aHA!
16:15

Mig og 70'erne (3:4)

Mig og 70'erne (3:4)
16:45

Mig og 70'erne (4:4)

Mig og 70'erne (4:4)
17:10

Mig og 68'erne (2:2)

Mig og 68'erne (2:2)
17:55

Livvagterne II (6:10)

Livvagterne II (6:10)
18:55

Livvagterne II (7:10)

Livvagterne II (7:10)
19:55

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår
20:00

Grevinde Danner

Grevinde Danner
20:45

Kunstquiz

Kunstquiz
21:30

Jeg mødte Jesus (3:3)

Jeg mødte Jesus (3:3)
22:00

Vild med bøger

Vild med bøger
22:30

Velkommen til fremtiden - kærlighed

Velkommen til fremtiden - kærlighed
23:00

Natbio: Factory Girl

Amerikansk autentisk drama fra 2006
Natbio: Factory Girl
00:25

Timbuktu

Mauretansk Oscarnomineret drama fra 2014
play_arrow
Timbuktu
01:55

Granny's Dancing on the Table

Svensk drama fra 2015
Granny's Dancing on the Table
03:25

Lykke (4:10)

Lykke (4:10)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:50

Godnat

Godnat
06:10

Indretningsmestrene

Indretningsmestrene
07:15

Jul og sød musik

Canadisk romantisk drama fra 2017
play_arrow
Jul og sød musik
08:40

Franske loppefund

Franske loppefund
09:30

Franske loppefund

Franske loppefund
10:25

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
11:20

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
12:15

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:15

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:30

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
15:20

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
16:15

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
18:00

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
18:40

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
19:15

Auktionshuset

Auktionshuset
19:50

Auktionshuset

Auktionshuset
20:25

En glad jul

Amr. komediedrama fra 2014
En glad jul
21:50

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
22:30

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
23:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
00:20

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:10

Jul med Ernst

Jul med Ernst
02:00

Luksus til låns

Luksus til låns
02:55

Luksus til låns

Luksus til låns
03:45

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)
06:30

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E16)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E16)
07:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E12)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E12)
08:00

Mål Mål Mål (S18E15)

Mål Mål Mål (S18E15)
09:00

Premier League Monday Review

Premier League Monday Review
10:00

Skrotjægerne (S7E26)

Skrotjægerne (S7E26)
10:50

Counting Cars (S3E21)

Counting Cars (S3E21)
11:15

Counting Cars (S3E22)

Counting Cars (S3E22)
11:40

Great News (S1E1)

Great News (S1E1)
12:05

Great News (S1E2)

Great News (S1E2)
12:30

The Office (S5E14)

The Office (S5E14)
12:55

The Office (S5E15)

The Office (S5E15)
13:20

Community (S3E4)

Community (S3E4)
13:50

Community (S3E3)

Community (S3E3)
14:15

Life in Pieces (S2E9)

Life in Pieces (S2E9)
14:40

Life in Pieces (S2E10)

Life in Pieces (S2E10)
15:10

Superstore (S2E20)

Superstore (S2E20)
15:40

Superstore (S2E21)

Superstore (S2E21)
16:05

How I Met Your Mother (S7E12)

How I Met Your Mother (S7E12)
16:35

How I Met Your Mother (S7E13)

How I Met Your Mother (S7E13)
17:00

The Late Late Show with James Corden (S5E41)

The Late Late Show with James Corden (S5E41)
17:50

Simpsons (S24E10)

Simpsons (S24E10)
18:15

Simpsons (S24E11)

Simpsons (S24E11)
18:45

Oddset Nyt

Oddset Nyt
18:50

UEFA Champions League

UEFA Champions League
20:55

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

Simpsons (S24E12)

Simpsons (S24E12)
23:30

Simpsons (S24E13)

Simpsons (S24E13)
00:00

Top Gear (S19E7)

Top Gear (S19E7)
01:10

The Late Late Show with James Corden (S5E41)

The Late Late Show with James Corden (S5E41)
02:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E4)

How It's Made (S22E4)
06:25

Treehouse Masters (S5E15)

Treehouse Masters (S5E15)
07:20

Homestead Rescue (S1E9)

Homestead Rescue (S1E9)
08:15

Auction Hunters (S4E13)

Auction Hunters (S4E13)
08:40

Auction Hunters (S4E14)

Auction Hunters (S4E14)
09:05

Wheeler Dealers (S14E15)

Wheeler Dealers (S14E15)
10:00

Fast N' Loud (S2E30)

Fast N' Loud (S2E30)
11:00

Deadliest Catch (S8E4)

Deadliest Catch (S8E4)
12:00

Alaska: The Last Frontier (S5E1)

Alaska: The Last Frontier (S5E1)
13:00

Yukon Men (S3E7)

Yukon Men (S3E7)
14:00

Railroad Alaska (S3E8)

Railroad Alaska (S3E8)
15:00

How Do They Do It? (S8E13)

How Do They Do It? (S8E13)
15:30

How Do They Do It? (S8E14)

How Do They Do It? (S8E14)
16:00

Mighty Ships (S7E5)

Mighty Ships (S7E5)
17:00

Salvage Hunters (S6E8)

Salvage Hunters (S6E8)
18:00

Wheeler Dealers (S14E16)

Wheeler Dealers (S14E16)
19:00

Fast N' Loud (S4E15)

Fast N' Loud (S4E15)
20:00

Gold Rush (S9E8)

Gold Rush (S9E8)
21:00

Gold Rush (S9E9)

Gold Rush (S9E9)
22:00

Alaska: The Last Frontier (S8E7)

Alaska: The Last Frontier (S8E7)
23:00

Rocky Mountain Railroad (S1E1)

Rocky Mountain Railroad (S1E1)
00:00

Mythbusters (S11E12)

Mythbusters (S11E12)
01:00

Gold Rush (S9E9)

Gold Rush (S9E9)
02:00

Alaska: The Last Frontier (S8E7)

Alaska: The Last Frontier (S8E7)
03:00

Dual Survival (S6E4)

Dual Survival (S6E4)
03:55

Deadliest Catch (S8E4)

Deadliest Catch (S8E4)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:15

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (16)

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (16)
06:35

Dybet (36)

Dybet (36)
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)
07:20

Wild Kratts (23)

Wild Kratts (23)
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:55

Junglebanden

Junglebanden
08:05

Junglebanden

Junglebanden
08:15

Conrad og Bernhard

Conrad og Bernhard
08:30

Conrad og Bernhard

Conrad og Bernhard
08:45

Klassens Jul - Den onde pakke (7)

Klassens Jul - Den onde pakke (7)
08:55

Klassens Jul - Hvem stjæler? (8)

Klassens Jul - Hvem stjæler? (8)
09:05

JULTRA (11:24)

JULTRA (11:24)
09:20

Bidt, brændt og stukket - Brandmand (6)

Bidt, brændt og stukket - Brandmand (6)
09:35

Hollywoods vildeste dyr I (1)

Hollywoods vildeste dyr I (1)
09:55

Thunderbirds II (20)

Thunderbirds II (20)
10:15

Thunderbirds II (21)

Thunderbirds II (21)
10:35

KreaKampen - Minecraft Special - Tidsaldre

KreaKampen - Minecraft Special - Tidsaldre
10:55

Verdens bedste quiz II (10)

Verdens bedste quiz II (10)
11:10

Verdens bedste quiz II (11)

Verdens bedste quiz II (11)
11:25

Besat af: Justin Bieber

Besat af: Justin Bieber
11:50

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Astrid Olsen (7)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Astrid Olsen (7)
12:10

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Lil Rahbek fra Klassen (8)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Lil Rahbek fra Klassen (8)
12:25

Monica Chef - Vanesas video (33)

Monica Chef - Vanesas video (33)
12:50

Monica Chef - Sebas i problemer (34)

Monica Chef - Sebas i problemer (34)
13:10

Dagens ret: Ovnbagt laks

Dagens ret: Ovnbagt laks
13:25

Klassen - Skolens smukkeste pige (89)

Klassen - Skolens smukkeste pige (89)
13:35

Klassen - Dobbeltdaten (90)

Klassen - Dobbeltdaten (90)
13:50

Sofie Linde Show II (10) - Klassen

Sofie Linde Show II (10) - Klassen
14:25

JULTRA: Bubbers Juleshow (11:24)

JULTRA: Bubbers Juleshow (11:24)
14:30

Isas Stepz (17)

Isas Stepz (17)
14:45

Isas Stepz (18)

Isas Stepz (18)
15:00

Dragehjerte (2)

Dragehjerte (2)
15:15

Grizzy og lemmingerne (41)

Grizzy og lemmingerne (41)
15:20

Scooby Doo (7)

Scooby Doo (7)
15:45

Wild Kratts (25)

Wild Kratts (25)
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:30

The Thundermans (7)

The Thundermans (7)
16:50

Sam & Cat II (7)

Sam & Cat II (7)
17:15

Bella and the Bulldogs II (17)

Bella and the Bulldogs II (17)
17:40

Klassens perfekte jul - Pakken fra helvede (10)

Klassens perfekte jul - Pakken fra helvede (10)
17:50

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step III (7)

The Next Step III (7)
18:35

KreaKampen Jul (12:20)

KreaKampen Jul (12:20)
18:45

BaseBoys 2 - Slås på scenen (7)

BaseBoys 2 - Slås på scenen (7)
19:00

Theo & Den Magiske Talisman (10:24)

Theo & Den Magiske Talisman (10:24)
19:20

Theo & det magiske Talkshow (10:24)

Theo & det magiske Talkshow (10:24)
19:30

Snydt!

Snydt!
19:55

Theo & det magiske Talkshow (11:24)

Theo & det magiske Talkshow (11:24)
20:05

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)
20:15

Kampen (6)

Kampen (6)
20:20

Galaksekrigerne

Galaksekrigerne
20:30

ZombieLars (6:13)

ZombieLars (6:13)
20:45

Scooby Doo (21)

Scooby Doo (21)
21:05

Riisings flotte talkshow I (8)

Riisings flotte talkshow I (8)
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
05:50

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves, direkte

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves, direkte
08:20

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves
09:20

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves

NBA: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves
10:25

Håndbold: EM - Danmark-Rusland

Håndbold: EM - Danmark-Rusland
11:05

Håndbold: EM - Danmark-Rusland

Håndbold: EM - Danmark-Rusland
12:00

Svømning: VM - kortbane, direkte

Svømning: VM - kortbane, direkte
14:30

Håndbold: EM - Serbien-Montenegro (k)

Håndbold: EM - Serbien-Montenegro (k)
15:00

Håndbold: EM - Serbien-Montenegro (k)

Håndbold: EM - Serbien-Montenegro (k)
15:45

Håndbold: EM - Danmark-Rusland

Håndbold: EM - Danmark-Rusland
16:25

Håndbold: EM - Danmark-Rusland

Håndbold: EM - Danmark-Rusland
17:25

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k), direkte

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k), direkte
18:50

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k), direkte

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k), direkte
19:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:55

Håndbold: EM - Holland-Norge (k), direkte

Håndbold: EM - Holland-Norge (k), direkte
21:50

Håndbold: EM - Holland-Norge (k), direkte

Håndbold: EM - Holland-Norge (k), direkte
22:40

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale
23:20

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale
23:55

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale

Ishockey: Champions League - Malmø Redhawks-Red Bull Munchen, kvartfinale
00:30

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k)

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k)
01:10

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k)

Håndbold: EM - Spanien-Rumænien (k)
02:00

NBA: Houston Rockets-Portland Trail Blazers, direkte

NBA: Houston Rockets-Portland Trail Blazers, direkte
03:20

NBA: Houston Rockets-Portland Trail Blazers, direkte

NBA: Houston Rockets-Portland Trail Blazers, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

Superliga

Superliga
13:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
15:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
18:00

Rundt om runden

Rundt om runden
18:30

Fodbold: TBC

Fodbold: TBC
18:45

Oddset Nyt

Oddset Nyt
18:50

UEFA Champions League

UEFA Champions League
20:50

Oddset Nyt

Oddset Nyt
20:55

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
01:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
01:35

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:35

Chasing Classic Cars (23)

Chasing Classic Cars (23)
06:00

Alaska: The Last Frontier (2)

Alaska: The Last Frontier (2)
06:45

Alaska: The Last Frontier (3)

Alaska: The Last Frontier (3)
07:30

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
08:30

Treasure Quest: Snake Island (4)

Treasure Quest: Snake Island (4)
09:20

Homeshopping (29)

Homeshopping (29)
10:05

Treehouse Masters (11)

Treehouse Masters (11)
11:05

Treehouse Masters (12)

Treehouse Masters (12)
12:05

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:25

Chasing Classic Cars (7)

Chasing Classic Cars (7)
14:00

Mighty Ships (2)

Mighty Ships (2)
15:00

Mighty Ships (3)

Mighty Ships (3)
15:55

How Do They Do it? (15)

How Do They Do it? (15)
16:25

How Do They Do it? (16)

How Do They Do it? (16)
17:00

eSuperliga: Brøndby IF-Silkeborg IF

eSuperliga: Brøndby IF-Silkeborg IF
18:15

eSuperliga: Vejle Boldklub-FC København

eSuperliga: Vejle Boldklub-FC København
19:30

eSuperliga: Brøndby IF-Randers FC

eSuperliga: Brøndby IF-Randers FC
20:45

eSuperliga: Lyngby BK-FC København

eSuperliga: Lyngby BK-FC København
21:45

eSuperliga: AaB-OB

eSuperliga: AaB-OB
23:00

M*A*S*H (11)

M*A*S*H (11)
23:30

M*A*S*H (12)

M*A*S*H (12)
00:05

M*A*S*H (13)

M*A*S*H (13)
00:40

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
01:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
02:10

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:10

River Monsters (2)

River Monsters (2)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den fortryllede karrusel (7)

Den fortryllede karrusel (7)
05:10

Søpapegøjernes ø (21)

Søpapegøjernes ø (21)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet (2)

Ramasjang Mysteriet (2)
05:55

Chuggington (19)

Chuggington (19)
06:10

Morten Skildpadde II (16)

Morten Skildpadde II (16)
06:30

Sprinter Galore (7)

Sprinter Galore (7)
06:50

Inui (11)

Inui (11)
07:05

Ramajetternes Jul (11:24)

Ramajetternes Jul (11:24)
07:15

Selmas saga (11)

Selmas saga (11)
07:30

Pyjamasheltene (33)

Pyjamasheltene (33)
07:45

Gurli Gris VI (9)

Gurli Gris VI (9)
07:55

Masha og Bjørnen (12)

Masha og Bjørnen (12)
08:05

F for får V (14)

F for får V (14)
08:15

Byttebiksen (3)

Byttebiksen (3)
08:30

Hemmelige dyr: Der er noget der øffer (7)

Hemmelige dyr: Der er noget der øffer (7)
08:45

Heino fikser alt - Cyklen (12)

Heino fikser alt - Cyklen (12)
08:55

Motor Mille på maskintur (5)

Motor Mille på maskintur (5)
09:15

Luk op Luk i - FORELSKET

Luk op Luk i - FORELSKET
09:35

Mit kæledyr - undulat

Mit kæledyr - undulat
09:45

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr
10:25

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet II (4)

Ramasjang Mysteriet II (4)
11:30

Lille Roy (48)

Lille Roy (48)
11:45

Lille Roy (49)

Lille Roy (49)
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:50

Rosa fra Rouladegade II (9)

Rosa fra Rouladegade II (9)
13:20

Byttebiksen (9)

Byttebiksen (9)
13:40

Min mosters historier (2)

Min mosters historier (2)
13:50

Sikker & Søn IV (8)

Sikker & Søn IV (8)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (8)

Motor Mille og Børnebanden (8)
14:30

Sofus III (5)

Sofus III (5)
14:45

Quizdyrene - Grisen Prop

Quizdyrene - Grisen Prop
14:55

Kika og Bob (11)

Kika og Bob (11)
15:10

Den lille prinsesse (31)

Den lille prinsesse (31)
15:20

Gurli Gris II (6)

Gurli Gris II (6)
15:25

Chuggington (2)

Chuggington (2)
15:35

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:45

Junglebogen (46)

Junglebogen (46)
16:00

Ernest & Celestine (11)

Ernest & Celestine (11)
16:15

Pyjamasheltene (35)

Pyjamasheltene (35)
16:25

Didrik Drage (2)

Didrik Drage (2)
16:40

Pingu (11)

Pingu (11)
16:45

Rasmus Klump (11)

Rasmus Klump (11)
17:00

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:01

Selmas saga (11)

Selmas saga (11)
17:15

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:20

Ramajetternes Jul (11:24)

Ramajetternes Jul (11:24)
17:34

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:40

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)
17:50

Albi

Albi
18:00

F for Får (21)

F for Får (21)
18:15

Lille Roy (9)

Lille Roy (9)
18:30

Far, mor og bjørn (3:8)

Far, mor og bjørn (3:8)
18:55

Tre venner (3)

Tre venner (3)
19:00

Wild Kratts (22)

Wild Kratts (22)
19:25

Zorro (4)

Zorro (4)
19:45

Yakari IV (6)

Yakari IV (6)
19:55

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:10

Ramasjang sover

Ramasjang sover
22:55

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:40

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:25

SNOOKER HOME NATIONS SERIES SCOTTISH OPEN 1st Day_._.(REPL)

SNOOKER HOME NATIONS SERIES SCOTTISH OPEN 1st Day_._.(REPL)
08:30

ALL SPORTS * WATTS Special December(REPL)

ALL SPORTS * WATTS Special December(REPL)
09:15

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Gala Exhibitions_.(REPL)

FIGURE SKATING G.P. FINALS ._Gala Exhibitions_.(REPL)
10:15

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)
11:00

SNOOKER HOME NATIONS SERIES SCOTTISH OPEN 1st Day_._.(REPL)

SNOOKER HOME NATIONS SERIES SCOTTISH OPEN 1st Day_._.(REPL)
12:50

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x10km_Men(REPL)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x10km_Men(REPL)
13:50

FIGURE SKATING G.P. FINALS HLTS(REPL)

FIGURE SKATING G.P. FINALS HLTS(REPL)
15:55

FOOTBALL MLS * Final Portland Timbers (USA) - Atlanta United (USA)(REPL)

FOOTBALL MLS * Final Portland Timbers (USA) - Atlanta United (USA)(REPL)
16:55

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)
17:30

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 10km_Pursuit_Women(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 10km_Pursuit_Women(REPL)
17:55

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)
18:25

FIGURE SKATING G.P. FINALS HLTS(REPL)

FIGURE SKATING G.P. FINALS HLTS(REPL)
20:25

FOOTBALL MLS * Final Portland Timbers (USA) - Atlanta United (USA)(REPL)

FOOTBALL MLS * Final Portland Timbers (USA) - Atlanta United (USA)(REPL)
21:55

Swooping: Freestyle VM

Swooping: Freestyle VM
22:15

Swooping: Freestyle VM

Swooping: Freestyle VM
22:40

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
00:55

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
03:05

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
05:47

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
06:39

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
07:38

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
08:03

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
08:39

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
09:51

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
10:49

KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix fra Vancouver, Canada

KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix fra Vancouver, Canada
12:52

RIDNING: FEI World Cup fra La Coruña, Spanien

RIDNING: FEI World Cup fra La Coruña, Spanien
13:49

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
18:34

FORMULA E: FIA Championship

FORMULA E: FIA Championship
19:42

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:49

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
23:57

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:05

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
00:30

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
01:05

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
01:31

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
03:00

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
03:30

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S14E17)

Say Yes to the Dress (S14E17)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E14)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E14)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E15)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E15)
07:20

Say Yes to the Dress (S8E16)

Say Yes to the Dress (S8E16)
07:50

Say Yes to the Dress (S8E17)

Say Yes to the Dress (S8E17)
08:15

Here Comes Honey Boo Boo (S2E26)

Here Comes Honey Boo Boo (S2E26)
09:05

A Baby Story (S12E39)

A Baby Story (S12E39)
09:35

A Baby Story (S12E40)

A Baby Story (S12E40)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E8)

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E8)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E9)

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E9)
11:00

Teleshopping

Teleshopping
11:30

Teleshopping

Teleshopping
12:00

Extreme Christmas Trees

Extreme Christmas Trees
13:00

Here Comes Honey Boo Boo (S2E26)

Here Comes Honey Boo Boo (S2E26)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E9)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E9)
15:00

Buying Alaska (S3E14)

Buying Alaska (S3E14)
15:30

Buying Alaska (S3E15)

Buying Alaska (S3E15)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E16)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E16)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E17)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E17)
17:00

Say Yes to the Dress (S8E18)

Say Yes to the Dress (S8E18)
17:30

Say Yes to the Dress (S9E1)

Say Yes to the Dress (S9E1)
18:00

Cake Boss (S9E22)

Cake Boss (S9E22)
18:30

Cake Boss (S9E23)

Cake Boss (S9E23)
19:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E7)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E7)
19:30

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E8)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E8)
20:00

Say Yes To The Vegas Dress (S1E1)

Say Yes To The Vegas Dress (S1E1)
21:00

Say Yes To The Dress UK (S3E18)

Say Yes To The Dress UK (S3E18)
21:30

Say Yes To The Dress UK (S3E19)

Say Yes To The Dress UK (S3E19)
22:00

Curvy Brides Boutique (S2E21)

Curvy Brides Boutique (S2E21)
22:30

Curvy Brides Boutique (S2E22)

Curvy Brides Boutique (S2E22)
23:00

Skin Tight (S2E4)

Skin Tight (S2E4)
00:00

My 600lb Life: Where Are They Now? (S2E6)

My 600lb Life: Where Are They Now? (S2E6)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E5)

Paranormal Lockdown (S2E5)
02:00

Say Yes To The Dress UK (S3E18)

Say Yes To The Dress UK (S3E18)
02:30

Say Yes To The Dress UK (S3E19)

Say Yes To The Dress UK (S3E19)
03:00

Curvy Brides Boutique (S2E21)

Curvy Brides Boutique (S2E21)
03:30

Curvy Brides Boutique (S2E22)

Curvy Brides Boutique (S2E22)
03:55

Cake Boss: Next Great Baker (S2E9)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E9)