Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag

Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag

Anne Gadegaard deler frække billeder - af en bestemt årsag
Her er den nye Agent 007

Her er den nye Agent 007

Her er den nye Agent 007
Kronprinsesse Mary erindrer: 'Jeg følte mig alene'

Kronprinsesse Mary erindrer: 'Jeg følte mig alene'

Kronprinsesse Mary erindrer: 'Jeg følte mig alene'
Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'
Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse
DR1 keyboard_arrow_right
06:10

Det søde liv (S2012E3)

Det søde liv (S2012E3)
06:30

Søren Ryge: Haven i mosen (S2010E1)

Søren Ryge: Haven i mosen (S2010E1)
07:00

Sundhedsmagasinet: Demens 2

Sundhedsmagasinet: Demens 2
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Brandmænd (S1E3)

Brandmænd (S1E3)
08:40

Når mænd slår kvinder ihjel (S1E3)

Når mænd slår kvinder ihjel (S1E3)
09:10

Søren Ryge direkte

Søren Ryge direkte
09:40

Downton Abbey VI (S6E3)

Downton Abbey VI (S6E3)
10:30

Antikkrejlerne XIV (S14E7)

Antikkrejlerne XIV (S14E7)
11:15

Antikkrejlerne XIV (S14E8)

Antikkrejlerne XIV (S14E8)
12:00

Bonderøven (S2015E10)

Bonderøven (S2015E10)
12:30

Kender du typen (S2014E1)

Kender du typen (S2014E1)
13:10

Hammerslag (S2015E15)

Hammerslag (S2015E15)
13:55

Håndværkerne rykker ind (S1E2)

Håndværkerne rykker ind (S1E2)
14:25

Bergerac: Manden uden minder

Bergerac: Manden uden minder
15:20

Bergerac: En bombe i systemet

Bergerac: En bombe i systemet
16:15

Fader Brown (S5E51)

Fader Brown (S5E51)
17:00

Downton Abbey VI (S6E4)

Downton Abbey VI (S6E4)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (S4E14)

Antikduellen (S4E14)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
19:00

Disney sjov

Disney sjov
20:00

Dyrenes rige (S1E5)

Dyrenes rige (S1E5)
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

Vores vejr

Vores vejr
21:25

AftenTour, 7. etape. Belfort - Chalon-sur-Saône, 230 km

AftenTour, 7. etape. Belfort - Chalon-sur-Saône, 230 km
21:55

Criminal

Criminal
23:40

The Boy Next Door

Amerikansk thriller fra 2015
play_arrow
The Boy Next Door
01:05

Wallander: Det næste skridt

Wallander: Det næste skridt
02:35

Livstegn

Amerikansk actiondrama fra 2000
play_arrow
Livstegn
TV2 keyboard_arrow_right
09:40

Mit Frankrig II - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Frankrig II - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
10:15

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
11:05

Tour de France: 7. etape, direkte

Tour de France: 7. etape, direkte
15:00

Nyhederne

Nyhederne
15:10

Tour de France: 7. etape, direkte

Tour de France: 7. etape, direkte
17:30

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m), direkte

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m), direkte
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Klipfiskerne

Klipfiskerne
21:05

Rundt på gulvet

Rundt på gulvet
22:05

Die Hard

Amr. actionfilm fra 1988
play_arrow
Die Hard
00:20

Wimbledon: Quiet Please!

Wimbledon: Quiet Please!
01:00

Dum og dummere 2

Amr. komedie fra 2014
Dum og dummere 2
02:50

The Watch

Amr. komedie fra 2012
play_arrow
The Watch
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Don't Be Tardy (S4E3)

Don't Be Tardy (S4E3)
06:25

Chicago Med (S2E22)

Chicago Med (S2E22)
07:10

Vanderpump Rules (S6E21)

Vanderpump Rules (S6E21)
08:00

Luksusfælden (S7E4)

Luksusfælden (S7E4)
09:00

Luksusfælden (S7E5)

Luksusfælden (S7E5)
10:00

Second Wives Club (S1E4)

Second Wives Club (S1E4)
11:00

Familien fra Bryggen (S11E2)

Familien fra Bryggen (S11E2)
12:00

Vanderpump Rules (S6E22)

Vanderpump Rules (S6E22)
13:00

The Kardashians (S8E8)

The Kardashians (S8E8)
14:00

The Kardashians (S8E9)

The Kardashians (S8E9)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S8E22)

Real Housewives of Beverly Hills (S8E22)
15:55

Real Housewives of Beverly Hills (S1E1)

Real Housewives of Beverly Hills (S1E1)
16:50

Luksusfælden (S17E11)

Luksusfælden (S17E11)
17:50

Luksusfælden (S17E12)

Luksusfælden (S17E12)
18:45

That's my boy

Amerikansk komedie fra 2012
That's my boy
21:00

We Bought a Zoo

USA, familiekomedie-drama, 2011
play_arrow
We Bought a Zoo
23:30

Drengerøve

Amerikansk komedie fra 2010
play_arrow
Drengerøve
01:35

Drengerøve 2

Amerikansk komedie fra 2014
Drengerøve 2
03:25

Bones (S9E11)

Bones (S9E11)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:55

DIY - Do It Yourself (S1E25)

DIY - Do It Yourself (S1E25)
06:00

Runway Fashion (S1E40)

Runway Fashion (S1E40)
06:05

DIY - Do It Yourself (S1E45)

DIY - Do It Yourself (S1E45)
06:55

Chopped Junior (S4E2)

Chopped Junior (S4E2)
07:45

Property Brothers (S7E22)

Property Brothers (S7E22)
08:35

Property Brothers (S7E23)

Property Brothers (S7E23)
09:25

Special Victims Unit (S15E18)

Special Victims Unit (S15E18)
10:15

Highway Cops (S4E9)

Highway Cops (S4E9)
10:50

Highway Cops (S4E10)

Highway Cops (S4E10)
11:20

A1: Highway Patrol (S1E1)

A1: Highway Patrol (S1E1)
12:20

CSI (S13E12)

CSI (S13E12)
13:25

CSI (S13E13)

CSI (S13E13)
14:25

Special Victims Unit (S15E19)

Special Victims Unit (S15E19)
15:25

Top Gear (S4E10)

Top Gear (S4E10)
16:40

Top Gear (S5E1)

Top Gear (S5E1)
17:55

The Big Bang Theory (S4E22)

The Big Bang Theory (S4E22)
18:25

The Big Bang Theory (S4E23)

The Big Bang Theory (S4E23)
18:55

The Big Bang Theory (S4E24)

The Big Bang Theory (S4E24)
19:25

The Big Bang Theory (S5E1)

The Big Bang Theory (S5E1)
20:00

Politijagt (S18E8)

Politijagt (S18E8)
21:00

Ocean's Eleven

Krimikomedie
Ocean's Eleven
23:30

The Legend Of Tarzan

Amr. eventyrdrama fra 2016
play_arrow
The Legend Of Tarzan
01:40

Blindspot (S1E15)

Blindspot (S1E15)
02:40

Blindspot (S1E16)

Blindspot (S1E16)
DR2 keyboard_arrow_right
08:40

Felix og Vagabonden II (S2E1)

Felix og Vagabonden II (S2E1)
09:25

Felix og Vagabonden II (S2E2)

Felix og Vagabonden II (S2E2)
10:10

Storrygeren (S1E1)

Storrygeren (S1E1)
10:40

Storrygeren (S1E2)

Storrygeren (S1E2)
11:10

Bertelsen på Caminoen (S1E9)

Bertelsen på Caminoen (S1E9)
11:30

Bertelsen på Caminoen (S1E10)

Bertelsen på Caminoen (S1E10)
11:50

Naturtid

Naturtid
12:50

69 minutter af 86 dage

69 minutter af 86 dage
14:00

Virkelighedens arvinger: Familien Resino

Virkelighedens arvinger: Familien Resino
14:30

Virkelighedens arvinger: Claire

Virkelighedens arvinger: Claire
15:00

Hvis vægge kunne tale (1: 8)

Hvis vægge kunne tale (1: 8)
16:00

Hvis vægge kunne tale (S2017E2)

Hvis vægge kunne tale (S2017E2)
17:00

Bag facaden: Verdens største møbelkæde (S1E2)

Bag facaden: Verdens største møbelkæde (S1E2)
18:00

Husker du... 1985

Husker du... 1985
19:00

Husker du... 1986

Husker du... 1986
20:00

Den hundredetårige der stak af fra regningen og forsvandt

Den hundredetårige der stak af fra regningen og forsvandt
21:40

Sådan får du succes i ægteskabet

Sådan får du succes i ægteskabet
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Amerikas sexguru nummer ét

Amerikas sexguru nummer ét
00:40

Nul stjerner (S1E2)

Nul stjerner (S1E2)
01:10

Det Somaliske Faldskærmshold (S1E2)

Det Somaliske Faldskærmshold (S1E2)
01:40

Märtha Louise - Den spirituelle prinsesse

Märtha Louise - Den spirituelle prinsesse
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:40

Beverly Hills 90210 (229)

Beverly Hills 90210 (229)
07:30

Beverly Hills 90210 (230)

Beverly Hills 90210 (230)
08:15

Beverly Hills 90210 (231)

Beverly Hills 90210 (231)
09:05

Beverly Hills 90210 (232)

Beverly Hills 90210 (232)
09:50

New Girl (135)

New Girl (135)
10:20

New Girl (136)

New Girl (136)
10:45

Glee (9)

Glee (9)
11:35

Glee (10)

Glee (10)
12:20

Baywatch (69)

Baywatch (69)
13:05

Baywatch (70)

Baywatch (70)
13:55

Baywatch (71)

Baywatch (71)
14:40

Baywatch (72)

Baywatch (72)
15:25

Baywatch (73)

Baywatch (73)
16:10

Baywatch (74)

Baywatch (74)
17:00

Dybvaaaaad! (9:12)

Dybvaaaaad! (9:12)
17:30

Dybvaaaaad! (10:12)

Dybvaaaaad! (10:12)
18:05

Modern Family (99)

Modern Family (99)
18:30

Modern Family (100)

Modern Family (100)
18:55

Venner (16)

Venner (16)
19:25

Venner (17)

Venner (17)
19:50

Langt fra Las Vegas (1)

Langt fra Las Vegas (1)
20:25

Langt fra Las Vegas (2)

Langt fra Las Vegas (2)
20:55

Beat Shazam

Beat Shazam
21:45

The Four - syng dig til en stol

The Four - syng dig til en stol
23:10

Lost (21)

Lost (21)
00:00

Lost (22)

Lost (22)
00:45

Lost (23)

Lost (23)
01:35

Live at the Apollo

Live at the Apollo
02:20

Comedy Fight Club Live

Comedy Fight Club Live
05:25

Family Guy (16)

Family Guy (16)
05:00

Castle (163)

Castle (163)
TV3+ keyboard_arrow_right
05:35

Anger Management (S3E7)

Anger Management (S3E7)
06:00

Anger Management (S3E8)

Anger Management (S3E8)
06:25

Community (S4E11)

Community (S4E11)
06:50

Community (S4E12)

Community (S4E12)
07:15

Vore værste år (S5E6)

Vore værste år (S5E6)
07:40

Vore værste år (S5E7)

Vore værste år (S5E7)
08:10

The Office (S4E8)

The Office (S4E8)
08:40

The Office (S4E9)

The Office (S4E9)
09:05

Numb3rs (S3E23)

Numb3rs (S3E23)
10:05

Numb3rs (S3E24)

Numb3rs (S3E24)
11:05

Bones (S5E2)

Bones (S5E2)
12:05

Bones (S5E3)

Bones (S5E3)
13:00

Hawaii Five-0 (S7E21)

Hawaii Five-0 (S7E21)
14:00

Hawaii Five-0 (S7E22)

Hawaii Five-0 (S7E22)
15:00

NCIS: Los Angeles (S5E17)

NCIS: Los Angeles (S5E17)
16:00

NCIS: Los Angeles (S5E18)

NCIS: Los Angeles (S5E18)
17:00

NCIS (S8E2)

NCIS (S8E2)
18:00

NCIS (S8E3)

NCIS (S8E3)
19:00

L.A.'s Finest (S1E6)

L.A.'s Finest (S1E6)
20:00

L.A.'s Finest (S1E7)

L.A.'s Finest (S1E7)
21:00

Politiskolen 5

Amerikansk komedie fra 1988
play_arrow
Politiskolen 5
23:00

Politiskolen 4

Amerikansk komedie fra 1987
play_arrow
Politiskolen 4
00:55

Brooklyn Nine-Nine (S5E5)

Brooklyn Nine-Nine (S5E5)
01:25

Brooklyn Nine-Nine (S5E6)

Brooklyn Nine-Nine (S5E6)
01:55

Mr. Robot (S2E12)

Mr. Robot (S2E12)
02:55

Mr. Robot (S3E1)

Mr. Robot (S3E1)
03:55

Vore værste år (S5E6)

Vore værste år (S5E6)
04:20

Vore værste år (S5E7)

Vore værste år (S5E7)
6'eren keyboard_arrow_right
05:45

Fodboldens verden

Fodboldens verden
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Renovation Realities (S17E10)

Renovation Realities (S17E10)
06:20

Renovation Realities (S17E11)

Renovation Realities (S17E11)
06:45

Barnwood Builders (S4E2)

Barnwood Builders (S4E2)
07:30

Homeshopping

Homeshopping
07:45

Homeshopping

Homeshopping
08:15

Homeshopping

Homeshopping
08:30

Gold Rush (S2E1)

Gold Rush (S2E1)
09:20

Deadliest Catch (S12E3)

Deadliest Catch (S12E3)
10:25

Marooned with Ed Stafford (S1E5)

Marooned with Ed Stafford (S1E5)
11:25

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E3)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E3)
11:55

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E4)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E4)
12:25

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E5)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E5)
12:55

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E6)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E6)
13:25

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E7)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E7)
13:55

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E8)

Bobby Flay's Barbecue Addiction (S2E8)
14:25

Deadliest Catch (S12E8)

Deadliest Catch (S12E8)
15:30

Gold Rush (S2E16)

Gold Rush (S2E16)
16:30

Gold Rush (S3E1)

Gold Rush (S3E1)
17:30

Property Brothers (S2E17)

Property Brothers (S2E17)
18:30

Pawn Stars (S7E16)

Pawn Stars (S7E16)
19:00

Pawn Stars (S7E17)

Pawn Stars (S7E17)
19:30

Pawn Stars (S7E18)

Pawn Stars (S7E18)
20:00

Top Gear (S5E1)

Top Gear (S5E1)
21:30

Den sidste samurai

Actiondrama
play_arrow
Den sidste samurai
00:45

Fast N' Loud (S2E15)

Fast N' Loud (S2E15)
01:45

Wheeler Dealers (S14E5)

Wheeler Dealers (S14E5)
02:45

Bitchin' Rides (S4E1)

Bitchin' Rides (S4E1)
03:35

Alaskan Bush People (S3E2)

Alaskan Bush People (S3E2)
DR3 keyboard_arrow_right
11:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:10

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
12:55

Gift ved første blik USA VI (S6E4)

Gift ved første blik USA VI (S6E4)
13:40

Divatvillingerne (S1E5)

Divatvillingerne (S1E5)
14:00

Plastikdronningen siger farvel (S1E1)

Plastikdronningen siger farvel (S1E1)
14:30

Gaycation: Ukraine

Gaycation: Ukraine
15:15

Verdens mærkeligste skabninger II (S2E2)

Verdens mærkeligste skabninger II (S2E2)
16:05

Mit ekstreme liv som fed

Mit ekstreme liv som fed
16:55

Parforhold i sexterapi (S1E6)

Parforhold i sexterapi (S1E6)
17:45

Tæsket af min dame

Tæsket af min dame
18:35

Det bedste fra Roskilde 2019

Det bedste fra Roskilde 2019
19:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
20:15

James Camerons historie om science fiction (S1E4)

James Camerons historie om science fiction (S1E4)
21:00

Batman Begins

Amerikansk actionthriller fra 2005
play_arrow
Batman Begins
23:10

Sharknado 5

Amerikansk gyser fra 2017
Sharknado 5
00:40

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
01:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
02:10

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E7)

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E7)
02:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:35

Fornyet mistanke (34)

Fornyet mistanke (34)
08:35

Blue Bloods (104)

Blue Bloods (104)
09:20

Doc Martin (18)

Doc Martin (18)
10:15

Doc Martin (19)

Doc Martin (19)
11:10

Skadestuen i Holby (423)

Skadestuen i Holby (423)
12:15

Skadestuen i Holby (424)

Skadestuen i Holby (424)
13:10

Bjerglægen (22)

Bjerglægen (22)
14:05

Bjerglægen (23)

Bjerglægen (23)
14:55

Kommissær Rex (1)

Kommissær Rex (1)
15:45

Kommissær Rex (2)

Kommissær Rex (2)
16:40

Blue Bloods (105)

Blue Bloods (105)
17:25

Fornyet mistanke (35)

Fornyet mistanke (35)
18:25

Death in Paradise (11)

Death in Paradise (11)
19:25

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
20:10

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
21:00

Kriminalkommissær Barnaby (4)

Kriminalkommissær Barnaby (4)
22:50

En sag for Frost (19)

En sag for Frost (19)
00:40

Death in Paradise (12)

Death in Paradise (12)
01:40

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
02:25

Murdoch-mysterierne (78)

Murdoch-mysterierne (78)
02:20

Godnat

Godnat
04:30

Godnat

Godnat
04:55

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Like, Del, Smag (S1E12)

Like, Del, Smag (S1E12)
06:25

Huse for millioner LA (S10E2)

Huse for millioner LA (S10E2)
07:10

Huse for millioner LA (S10E3)

Huse for millioner LA (S10E3)
08:00

Depotjægerne (S2E3)

Depotjægerne (S2E3)
08:25

Depotjægerne (S2E4)

Depotjægerne (S2E4)
08:55

Ekstreme samlere (S7E4)

Ekstreme samlere (S7E4)
09:50

Dr. Phil (107)

Dr. Phil (107)
10:50

Dr. Phil (108)

Dr. Phil (108)
11:50

Ekstreme samlere (S7E5)

Ekstreme samlere (S7E5)
12:50

Det lille hus på prærien (S2E21)

Det lille hus på prærien (S2E21)
13:55

Det lille hus på prærien (S2E22)

Det lille hus på prærien (S2E22)
15:00

Dr. Phil (S16E74)

Dr. Phil (S16E74)
16:00

Dr. Phil (S16E75)

Dr. Phil (S16E75)
17:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E5)

Ekstrem hjemmeservice (S9E5)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E6)

Ekstrem hjemmeservice (S9E6)
19:00

Mit plastikmareridt (S5E2)

Mit plastikmareridt (S5E2)
20:00

Mit plastikmareridt (S5E3)

Mit plastikmareridt (S5E3)
21:00

I nyt lys

Amerikansk drama fra 2015
I nyt lys
22:55

En ny retning

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
play_arrow
En ny retning
00:50

Depotjægerne (S2E5)

Depotjægerne (S2E5)
01:20

Depotjægerne (S2E6)

Depotjægerne (S2E6)
01:50

Fra skrot til slot (S6E12)

Fra skrot til slot (S6E12)
02:45

Fra skrot til slot (S7E1)

Fra skrot til slot (S7E1)
03:30

Complications (S1E5)

Complications (S1E5)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:45

Runway Fashion (S1E52)

Runway Fashion (S1E52)
05:50

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
05:55

Food Lab (S1E45)

Food Lab (S1E45)
06:00

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
06:03

Food Lab (S1E10)

Food Lab (S1E10)
06:05

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
06:10

Runway Fashion (S1E36)

Runway Fashion (S1E36)
06:15

Long Island Medium (S2E13)

Long Island Medium (S2E13)
06:40

Long Island Medium (S2E14)

Long Island Medium (S2E14)
07:05

De unge mødre (S17E2)

De unge mødre (S17E2)
07:55

Homeshopping

Homeshopping
08:13

Homeshopping

Homeshopping
08:43

Homeshopping

Homeshopping
09:00

The Pioneer Woman (S17E6)

The Pioneer Woman (S17E6)
09:25

The Pioneer Woman (S17E7)

The Pioneer Woman (S17E7)
09:50

Brunch @ Bobby's (S5E9)

Brunch @ Bobby's (S5E9)
10:20

Brunch @ Bobby's (S5E10)

Brunch @ Bobby's (S5E10)
10:50

Hawaii Life (S11E7)

Hawaii Life (S11E7)
11:20

Hawaii Life (S11E8)

Hawaii Life (S11E8)
11:50

Hawaii Life (S11E9)

Hawaii Life (S11E9)
12:20

Hawaii Life (S11E10)

Hawaii Life (S11E10)
12:50

Hawaii Life (S11E11)

Hawaii Life (S11E11)
13:20

Hawaii Life (S11E12)

Hawaii Life (S11E12)
13:50

Giada at Home (S8E12)

Giada at Home (S8E12)
14:20

Giada at Home (S8E13)

Giada at Home (S8E13)
14:55

Giada at Home (S5E24)

Giada at Home (S5E24)
15:20

Giada at Home (S5E25)

Giada at Home (S5E25)
15:55

The Pioneer Woman (S18E3)

The Pioneer Woman (S18E3)
16:25

The Pioneer Woman (S18E4)

The Pioneer Woman (S18E4)
16:55

Singleliv (S13E8)

Singleliv (S13E8)
17:55

De unge mødre (S24E5)

De unge mødre (S24E5)
18:55

Mig og min mor (S3E10)

Mig og min mor (S3E10)
20:00

Anything For Love

Romantisk komedie
Anything For Love
21:55

Lucky in Love

Romantisk drama
Lucky in Love
23:45

People Magazine Investigates (S1E6)

People Magazine Investigates (S1E6)
00:45

Sumpens mysterier (S1E4)

Sumpens mysterier (S1E4)
01:45

Min nabo er morder (S1E7)

Min nabo er morder (S1E7)
02:45

Hawaii Life (S11E9)

Hawaii Life (S11E9)
03:15

Hawaii Life (S11E10)

Hawaii Life (S11E10)
03:40

Hawaii Life (S11E11)

Hawaii Life (S11E11)
04:05

Hawaii Life (S11E12)

Hawaii Life (S11E12)
04:30

Giada at Home (S8E12)

Giada at Home (S8E12)
DRK keyboard_arrow_right
07:00

Ørnen I (S1E4)

Ørnen I (S1E4)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens Jazzsang: Let's Do It

Dagens Jazzsang: Let's Do It
09:20

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:15

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)
11:15

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)
12:20

Vejen til Konstantinopel (S1E4)

Vejen til Konstantinopel (S1E4)
13:15

Vejen til Konstantinopel (S1E5)

Vejen til Konstantinopel (S1E5)
14:10

Europas historie (S1E3)

Europas historie (S1E3)
15:00

Europas historie (S1E4)

Europas historie (S1E4)
15:55

Kongehuset (S1E4)

Kongehuset (S1E4)
16:25

Kongehuset (S1E5)

Kongehuset (S1E5)
16:55

Fantastiske Forvandlinger III (S3E6)

Fantastiske Forvandlinger III (S3E6)
17:40

aHA!

aHA!
18:25

Kulturdynastier: Familien Kløvedal

Kulturdynastier: Familien Kløvedal
19:05

Kulturdynastier: Familien Trier

Kulturdynastier: Familien Trier
19:50

Dagens Jazzsang: Let's Do It

Dagens Jazzsang: Let's Do It
20:00

En by i provinsen (S1E4)

En by i provinsen (S1E4)
20:55

Halløj i operaen

Amerikansk komedieklassiker fra 1935
play_arrow
Halløj i operaen
22:25

Gøg og Gokke: En kraftig kur

Gøg og Gokke: En kraftig kur
22:45

Monty Pythons bedste (S1E3)

Monty Pythons bedste (S1E3)
23:45

Min far Toni Erdmann

Min far Toni Erdmann
02:15

Ørnen II (S2E3)

Ørnen II (S2E3)
03:10

Ørnen II (S2E4)

Ørnen II (S2E4)
04:10

Dagens Jazzsang: Let's Do It

Dagens Jazzsang: Let's Do It
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:25

Sommerhytten

Sommerhytten
05:50

Godnat

Godnat
06:25

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
07:10

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
08:00

Franske loppefund

Franske loppefund
08:55

Franske loppefund

Franske loppefund
09:50

Franske loppefund

Franske loppefund
10:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:35

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
12:25

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
13:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
14:05

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
14:55

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:50

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:45

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
17:40

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
18:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:10

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:50

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
20:25

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:00

Grin med dyrene - de sjoveste hunde

Grin med dyrene - de sjoveste hunde
21:55

Så flyt dog!

Amr. romantisk komedie fra 2006
play_arrow
Så flyt dog!
23:25

Love Alaska

Canadisk romantisk drama fra 2019
Love Alaska
01:05

Havemagasinet

Havemagasinet
02:00

Gordon Ramsays hotelmareridt

Gordon Ramsays hotelmareridt
02:45

Gordon Ramsays hotelmareridt

Gordon Ramsays hotelmareridt
03:35

Små og store synder (309)

Små og store synder (309)
TV3 Max keyboard_arrow_right
05:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
06:00

Bundesliga Special (S2018E25)

Bundesliga Special (S2018E25)
06:30

Bundesliga Special (S2018E26)

Bundesliga Special (S2018E26)
07:00

Bundesliga Special (S2018E27)

Bundesliga Special (S2018E27)
07:30

The Season Review Show

The Season Review Show
08:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
09:00

Trans World Sport (S2019E23)

Trans World Sport (S2019E23)
10:00

Counting Cars (S3E3)

Counting Cars (S3E3)
10:25

Counting Cars (S3E4)

Counting Cars (S3E4)
10:50

Skrotjægerne (S9E9)

Skrotjægerne (S9E9)
11:40

Sirens (S2E5)

Sirens (S2E5)
12:05

Sirens (S2E6)

Sirens (S2E6)
12:30

Marlon (S1E7)

Marlon (S1E7)
12:55

Marlon (S1E8)

Marlon (S1E8)
13:20

Life in Pieces (S2E2)

Life in Pieces (S2E2)
13:50

Life in Pieces (S2E3)

Life in Pieces (S2E3)
14:15

Simpsons (S18E6)

Simpsons (S18E6)
14:40

Simpsons (S18E7)

Simpsons (S18E7)
15:10

Superstore (S4E4)

Superstore (S4E4)
15:40

Superstore (S4E5)

Superstore (S4E5)
16:05

How I Met Your Mother (S9E22)

How I Met Your Mother (S9E22)
16:35

How I Met Your Mother (S9E23)

How I Met Your Mother (S9E23)
17:05

The Late Late Show with James Corden (124)

The Late Late Show with James Corden (124)
18:00

Simpsons (S20E14)

Simpsons (S20E14)
18:30

Simpsons (S20E15)

Simpsons (S20E15)
19:00

Skrotjægerne (S6E1)

Skrotjægerne (S6E1)
20:00

Monaco

Monaco
22:00

Simpsons (S20E16)

Simpsons (S20E16)
22:30

Simpsons (S20E17)

Simpsons (S20E17)
23:00

Top Gear (S23E5)

Top Gear (S23E5)
00:15

The Late Late Show with James Corden (124)

The Late Late Show with James Corden (124)
01:10

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E3)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E3)
01:35

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E4)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E4)
02:00

FC Midtjylland-Esbjerg

FC Midtjylland-Esbjerg
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S24E11)

How It's Made (S24E11)
06:25

Tanked (S4E14)

Tanked (S4E14)
07:20

Ed Stafford: Left For Dead (S1E3)

Ed Stafford: Left For Dead (S1E3)
08:15

How It's Made (S24E17)

How It's Made (S24E17)
08:40

How It's Made (S24E18)

How It's Made (S24E18)
09:05

Wheeler Dealers (S12E20)

Wheeler Dealers (S12E20)
10:00

Kindig Customs (S3E10)

Kindig Customs (S3E10)
11:00

Deadliest Catch (S11E2)

Deadliest Catch (S11E2)
12:00

Gold Rush (S8E11)

Gold Rush (S8E11)
13:00

Gold Rush (S8E12)

Gold Rush (S8E12)
14:00

Alaskan Bush People (S2E3)

Alaskan Bush People (S2E3)
15:00

How It's Made (S24E19)

How It's Made (S24E19)
15:30

How It's Made (S24E20)

How It's Made (S24E20)
16:00

Mighty Ships (S6E6)

Mighty Ships (S6E6)
17:00

Salvage Hunters (S7E5)

Salvage Hunters (S7E5)
18:00

Wheeler Dealers (S13E1)

Wheeler Dealers (S13E1)
19:00

Wheeler Dealers (S13E2)

Wheeler Dealers (S13E2)
20:00

Deadliest Catch (S15E7)

Deadliest Catch (S15E7)
22:00

Street Outlaws (S5E16)

Street Outlaws (S5E16)
23:00

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)
00:00

Naked and Afraid XL (S3E4)

Naked and Afraid XL (S3E4)
02:00

Street Outlaws (S5E16)

Street Outlaws (S5E16)
03:00

Bear Grylls: Born Survivor (S4E5)

Bear Grylls: Born Survivor (S4E5)
03:55

Deadliest Catch (S11E2)

Deadliest Catch (S11E2)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Grizzy og lemmingerne (S1E21)

Grizzy og lemmingerne (S1E21)
06:05

Grizzy og lemmingerne (S1E22)

Grizzy og lemmingerne (S1E22)
06:15

Lucky Luke - Daltonbrødrene i trøjen (S1E50)

Lucky Luke - Daltonbrødrene i trøjen (S1E50)
06:35

Wild Kratts (S2E24)

Wild Kratts (S2E24)
07:00

Wild Kratts (S2E25)

Wild Kratts (S2E25)
07:20

Junglebanden

Junglebanden
07:35

Dybet (S1E21)

Dybet (S1E21)
07:55

Dybet (S1E22)

Dybet (S1E22)
08:15

Thunderbirds II (S2E19)

Thunderbirds II (S2E19)
08:40

Thunderbirds II (S2E20)

Thunderbirds II (S2E20)
09:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:30

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E6)

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E6)
09:40

På date med et svin | PEK - Pranksters Elite Klub (S1E7)

På date med et svin | PEK - Pranksters Elite Klub (S1E7)
09:50

Nicolai snyder os | PEK - Pranksters Elite Klub (S1E8)

Nicolai snyder os | PEK - Pranksters Elite Klub (S1E8)
10:00

PEK ejer festen | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E9)

PEK ejer festen | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E9)
10:15

En vanvittig afslutning | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E10)

En vanvittig afslutning | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E10)
10:25

Backstage I (S1E7)

Backstage I (S1E7)
10:40

Backstage I (S1E8)

Backstage I (S1E8)
10:55

Limbo II (S2E9)

Limbo II (S2E9)
11:10

Limbo II (S2E10)

Limbo II (S2E10)
11:25

Ultras Sorte Kageshow II (S2E1)

Ultras Sorte Kageshow II (S2E1)
11:55

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (S2E1)

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (S2E1)
12:10

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (S2E2)

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (S2E2)
12:25

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Elefanten

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Elefanten
12:35

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Nilkrokodillen

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Nilkrokodillen
12:45

Hollywoods vildeste dyr I (S1E5)

Hollywoods vildeste dyr I (S1E5)
13:05

Klassen - Magnus mobber (238)

Klassen - Magnus mobber (238)
13:15

Klassen - Fortnite Fail (239)

Klassen - Fortnite Fail (239)
13:25

Klassen - Pigernes omklædningsrum (240)

Klassen - Pigernes omklædningsrum (240)
13:35

Klassen - Den perfekte profil, del 1 (241)

Klassen - Den perfekte profil, del 1 (241)
13:45

Klassen - Den perfekte profil, del 2 (242)

Klassen - Den perfekte profil, del 2 (242)
13:55

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg
14:25

Svampebob Firkant VII (S7E19)

Svampebob Firkant VII (S7E19)
14:45

Svampebob Firkant VII (S7E20)

Svampebob Firkant VII (S7E20)
15:10

Wild Kratts III (S3E26)

Wild Kratts III (S3E26)
15:30

Junglebanden

Junglebanden
15:45

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:05

Vi' bare bjørne II (S2E11)

Vi' bare bjørne II (S2E11)
16:20

Vi' bare bjørne II (S2E12)

Vi' bare bjørne II (S2E12)
16:30

Scooby Doo (S2E40)

Scooby Doo (S2E40)
16:50

Remi alene i verden (S1E5)

Remi alene i verden (S1E5)
17:00

Youtuber overfaldet og kidnappet! | Agent Zombie (1:4)

Youtuber overfaldet og kidnappet! | Agent Zombie (1:4)
17:15

Familien Thunderman (S1E20)

Familien Thunderman (S1E20)
17:40

Alle sammen sammen II (S2E9)

Alle sammen sammen II (S2E9)
18:00

Ultra Jam - Shaka Loveless

Ultra Jam - Shaka Loveless
18:20

Ultra Nas (S1E1)

Ultra Nas (S1E1)
18:45

Drengerøv (S1E9)

Drengerøv (S1E9)
19:05

Voksenfælden II (S2E1)

Voksenfælden II (S2E1)
19:25

Riisings flotte talkshow I (S1E5)

Riisings flotte talkshow I (S1E5)
20:00

Ozzy

Ozzy
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
09:30

Wimbledon: E. Svitolina-S. Halep, semifinale (k)

Wimbledon: E. Svitolina-S. Halep, semifinale (k)
11:30

Wimbledon: S. Williams-B. Strycova, semifinale (k)

Wimbledon: S. Williams-B. Strycova, semifinale (k)
13:30

Wimbledon: Studiet

Wimbledon: Studiet
14:00

Wimbledon: N. Djokovic-B. Agut, semifinale (m), direkte

Wimbledon: N. Djokovic-B. Agut, semifinale (m), direkte
16:30

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m), direkte

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m), direkte
17:30

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
18:30

Wimbledon, direkte

Wimbledon, direkte
19:30

Wimbledon: Quiet Please!

Wimbledon: Quiet Please!
20:05

Wimbledon: L. Draxl/G. Nanda-S. Mochizuki/H. Rune, kvartfinale (m)

Wimbledon: L. Draxl/G. Nanda-S. Mochizuki/H. Rune, kvartfinale (m)
22:05

Wimbledon: G. Dabrowski/Y. Xu-B. Krejcikova/K. Siniakova, semifinale (k)

Wimbledon: G. Dabrowski/Y. Xu-B. Krejcikova/K. Siniakova, semifinale (k)
00:05

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m)

Wimbledon: R. Nadal-R. Federer, semifinale (m)
02:00

Badminton: US Open, finale, direkte

Badminton: US Open, finale, direkte
02:55

Svømning: VM - indledende, direkte

Svømning: VM - indledende, direkte
03:20

Cykling: EM - MTB (k)

Cykling: EM - MTB (k)
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:55

Storbritanniens Grand Prix - Træning 1

Storbritanniens Grand Prix - Træning 1
12:35

Mobil 1 The Grid (S11E11)

Mobil 1 The Grid (S11E11)
13:00

Storbritanniens Grand Prix - Træning 1

Storbritanniens Grand Prix - Træning 1
14:55

Storbritanniens Grand Prix - Træning 2

Storbritanniens Grand Prix - Træning 2
16:50

Storbritanniens Grand Prix - Kvalifikation

Storbritanniens Grand Prix - Kvalifikation
17:45

Storbritanniens Grand Prix - Kvalifikation

Storbritanniens Grand Prix - Kvalifikation
18:20

FC Midtjylland-Esbjerg

FC Midtjylland-Esbjerg
18:55

FC Midtjylland-Esbjerg

FC Midtjylland-Esbjerg
21:00

FC Midtjylland-Esbjerg

FC Midtjylland-Esbjerg
21:45

German Masters

German Masters
01:00

Masters of Destiny

Masters of Destiny
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:05

Building Alaska (S2E4)

Building Alaska (S2E4)
06:45

Building Alaska (S2E5)

Building Alaska (S2E5)
07:35

Moonshiners (S6E15)

Moonshiners (S6E15)
08:25

Railroad Alaska (S3E8)

Railroad Alaska (S3E8)
09:15

Rocky Mountain Railroad (S1E1)

Rocky Mountain Railroad (S1E1)
10:10

Tanked (S4E3)

Tanked (S4E3)
11:10

Tanked (S4E4)

Tanked (S4E4)
12:15

Homeshopping

Homeshopping
12:33

Homeshopping

Homeshopping
13:03

Homeshopping

Homeshopping
13:20

Buying The Rockies (S1E7)

Buying The Rockies (S1E7)
13:55

Treehouse Masters (S5E13)

Treehouse Masters (S5E13)
14:55

Treehouse Masters (S5E14)

Treehouse Masters (S5E14)
15:55

How Do They Do It? (S15E6)

How Do They Do It? (S15E6)
16:25

How Do They Do It? (S15E7)

How Do They Do It? (S15E7)
17:00

How Do They Do It? (S15E8)

How Do They Do It? (S15E8)
17:30

How Do They Do It? (S15E9)

How Do They Do It? (S15E9)
18:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)
19:05

Insane Pools: Off the Deep End (S2E6)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E6)
20:05

Man Fire Food (S1E3)

Man Fire Food (S1E3)
20:35

Man Fire Food (S1E4)

Man Fire Food (S1E4)
21:00

Special Victims Unit (S10E4)

Special Victims Unit (S10E4)
22:00

Special Victims Unit (S10E5)

Special Victims Unit (S10E5)
23:00

M*A*S*H (S3E11)

M*A*S*H (S3E11)
23:35

M*A*S*H (S3E12)

M*A*S*H (S3E12)
00:10

M*A*S*H (S3E13)

M*A*S*H (S3E13)
00:45

M*A*S*H (S3E14)

M*A*S*H (S3E14)
01:20

M*A*S*H (S3E15)

M*A*S*H (S3E15)
02:00

M*A*S*H (S3E16)

M*A*S*H (S3E16)
02:35

How Do They Do It? (S15E6)

How Do They Do It? (S15E6)
03:05

How Do They Do It? (S15E7)

How Do They Do It? (S15E7)
03:30

How Do They Do It? (S15E8)

How Do They Do It? (S15E8)
04:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Motor Mille på maskintur (S1E2)

Motor Mille på maskintur (S1E2)
06:50

Pingu (S1E2)

Pingu (S1E2)
06:55

Luk op Luk i - BANGE

Luk op Luk i - BANGE
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E9)

Vidundervovsen Vaffel (S1E9)
07:30

Gurli Gris II (S2E23)

Gurli Gris II (S2E23)
07:40

Masha og Bjørnen (S2E19)

Masha og Bjørnen (S2E19)
07:50

F for får V (S5E7)

F for får V (S5E7)
07:55

Pyjamasheltene II (S2E20)

Pyjamasheltene II (S2E20)
08:10

Heino fikser alt - Døren (S1E14)

Heino fikser alt - Døren (S1E14)
08:20

Didrik Drage (S1E46)

Didrik Drage (S1E46)
08:35

Paw Patrol III (S3E2)

Paw Patrol III (S3E2)
09:00

Sommer i Ramasjang (10)

Sommer i Ramasjang (10)
10:00

Nana (S1E1)

Nana (S1E1)
10:30

Pax' jordiske eventyr III (S3E6)

Pax' jordiske eventyr III (S3E6)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet (S1E12)

Flaskepost fra Stillehavet (S1E12)
11:00

Rasmus Klump (S1E3)

Rasmus Klump (S1E3)
11:10

Lille Roy (S1E19)

Lille Roy (S1E19)
11:25

Lille Roy (S1E20)

Lille Roy (S1E20)
11:40

Lille Nørd

Lille Nørd
12:15

Min mosters historier - Flaskeposten

Min mosters historier - Flaskeposten
12:25

Ramasjang Mysteriet (S1E10)

Ramasjang Mysteriet (S1E10)
12:55

Rosa fra Rouladegade (S1E4)

Rosa fra Rouladegade (S1E4)
13:25

Tree Fu Tom (S3E16)

Tree Fu Tom (S3E16)
13:45

Ramajetterne II (S2E1)

Ramajetterne II (S2E1)
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E23)

Morten Skildpadde II (S2E23)
14:35

Sofus (S1E7)

Sofus (S1E7)
14:50

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem
15:05

Ernest & Celestine (S1E5)

Ernest & Celestine (S1E5)
15:15

Simon

Simon
15:25

Gurli Gris III (S3E25)

Gurli Gris III (S3E25)
15:35

Kika og Bob (23)

Kika og Bob (23)
15:45

Junglebogen (S1E23)

Junglebogen (S1E23)
16:00

Didrik Drage (S1E47)

Didrik Drage (S1E47)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E23)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E23)
16:25

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene II (S2E21)

Pyjamasheltene II (S2E21)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (S1E10)

Vidundervovsen Vaffel (S1E10)
17:00

TV AVISEN for dyr - Heste-hårmode (S1E7)

TV AVISEN for dyr - Heste-hårmode (S1E7)
17:10

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN
17:30

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E10)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E10)
17:45

Motor Mille på cirkustur (S1E2)

Motor Mille på cirkustur (S1E2)
18:00

Sommer i Ramasjang (10)

Sommer i Ramasjang (10)
19:00

Gurli Gris III (S3E7)

Gurli Gris III (S3E7)
19:05

F for får V (S5E1)

F for får V (S5E1)
19:10

Søpapegøjernes ø II (S2E2)

Søpapegøjernes ø II (S2E2)
19:20

Hjørne Bjørne IV (S4E18)

Hjørne Bjørne IV (S4E18)
19:25

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
19:35

Den lille prinsesse (S2E25)

Den lille prinsesse (S2E25)
19:45

Minisekterne (S1E19)

Minisekterne (S1E19)
19:50

Lillefinger

Lillefinger
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:45

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
06:05

Cykling: Højdepunkter fra Tour de France

Cykling: Højdepunkter fra Tour de France
06:55

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
09:30

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
14:25

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
15:00

Kano: VM

Kano: VM
15:25

Kano: VM

Kano: VM
16:00

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
19:55

Volleyball: Universiade Napoli

Volleyball: Universiade Napoli
22:00

PGA Tour: John Deere Classic

PGA Tour: John Deere Classic
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa
06:00

Watts

Watts
06:30

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
08:30

Atletik fra Luzern, Schweiz

Atletik fra Luzern, Schweiz
10:05

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
11:05

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
11:20

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
17:10

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
17:40

Olympiske Lege

Olympiske Lege
18:40

Olympiske Lege

Olympiske Lege
19:10

Watts

Watts
19:30

Atletik fra Luzern, Schweiz

Atletik fra Luzern, Schweiz
21:00

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
22:00

Formula E: Fia Championship fra Bern, Schweiz

Formula E: Fia Championship fra Bern, Schweiz
23:00

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
01:00

Atletik fra Luzern, Schweiz

Atletik fra Luzern, Schweiz
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S4E21)

Cake Boss (S4E21)
06:00

Say Yes to the Dress (S14E10)

Say Yes to the Dress (S14E10)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E17)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E17)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E18)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E18)
07:20

Say Yes to the Dress (S8E16)

Say Yes to the Dress (S8E16)
07:50

Say Yes to the Dress (S8E17)

Say Yes to the Dress (S8E17)
08:15

90 Days to Wed (S4E4)

90 Days to Wed (S4E4)
09:05

Outdaughtered: Busby Quints (S2E15)

Outdaughtered: Busby Quints (S2E15)
10:00

Sister Wives (S2E21)

Sister Wives (S2E21)
10:30

Sister Wives (S2E22)

Sister Wives (S2E22)
11:00

Say Yes to the Dress (S15E4)

Say Yes to the Dress (S15E4)
11:30

Say Yes to the Dress (S15E5)

Say Yes to the Dress (S15E5)
12:00

7 Little Johnstons (S2E2)

7 Little Johnstons (S2E2)
13:00

90 Days to Wed (S4E4)

90 Days to Wed (S4E4)
14:00

The Next Great Baker (S4E6)

The Next Great Baker (S4E6)
15:00

Long Island Medium (S4E4)

Long Island Medium (S4E4)
15:30

Long Island Medium (S4E5)

Long Island Medium (S4E5)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E1)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E1)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E2)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E2)
17:00

Sister Wives (S2E23)

Sister Wives (S2E23)
18:00

Cake Boss (S4E23)

Cake Boss (S4E23)
18:30

Cake Boss (S4E24)

Cake Boss (S4E24)
19:00

Say Yes to the Dress (S15E6)

Say Yes to the Dress (S15E6)
19:30

Say Yes to the Dress (S15E7)

Say Yes to the Dress (S15E7)
20:00

I Am Jazz (S5E11)

I Am Jazz (S5E11)
21:00

Nate & Jeremiah By Design (S3E3)

Nate & Jeremiah By Design (S3E3)
22:00

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E4)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E4)
23:00

I Am Jazz (S5E10)

I Am Jazz (S5E10)
00:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S1E3)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S1E3)
00:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S1E4)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S1E4)
01:00

Paranormal Lockdown (S1E5)

Paranormal Lockdown (S1E5)
02:00

I Am Jazz (S5E11)

I Am Jazz (S5E11)
03:00

Nate & Jeremiah By Design (S3E3)

Nate & Jeremiah By Design (S3E3)
03:55

The Next Great Baker (S4E6)

The Next Great Baker (S4E6)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

SSPCA: On the Wildside (S1E12)

SSPCA: On the Wildside (S1E12)
06:25

Amanda To The Rescue (S1E1)

Amanda To The Rescue (S1E1)
07:15

Amanda To The Rescue (S1E2)

Amanda To The Rescue (S1E2)
08:10

Amanda To The Rescue (S1E3)

Amanda To The Rescue (S1E3)
09:05

Amanda To The Rescue (S1E4)

Amanda To The Rescue (S1E4)
10:00

Amanda To The Rescue (S1E5)

Amanda To The Rescue (S1E5)
10:55

Amanda To The Rescue (S1E6)

Amanda To The Rescue (S1E6)
11:50

Shark Attack File

Shark Attack File
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E7)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E7)
13:40

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1E2)

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1E2)
14:08

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
14:35

Alaska Monsters (S1E1)

Alaska Monsters (S1E1)
15:30

The Jeff Corwin Experience (S3E6)

The Jeff Corwin Experience (S3E6)
16:25

Animal Cops Houston (S14E8)

Animal Cops Houston (S14E8)
17:20

Shark Attack File 2

Shark Attack File 2
18:15

The Vet Life (S3E2)

The Vet Life (S3E2)
19:10

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)
20:05

Mekong: Soul of a River (S1E3)

Mekong: Soul of a River (S1E3)
21:00

Alaska Monsters (S1E2)

Alaska Monsters (S1E2)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E4)

Pit Bulls & Parolees (S3E4)
22:50

The Vet Life (S3E2)

The Vet Life (S3E2)
23:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)
00:40

Alaska Monsters (S1E2)

Alaska Monsters (S1E2)
01:35

Shark Attack File 2

Shark Attack File 2
02:25

The Vet Life (S3E2)

The Vet Life (S3E2)
03:15

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S5E1)
04:02

Mekong: Soul of a River (S1E3)

Mekong: Soul of a River (S1E3)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den lovløse ø (S1E5)

Den lovløse ø (S1E5)
07:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E8)

Vintervejens Helte: Norge (S1E8)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E5)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E5)
09:00

Fanget i Udlandet (S4E11)

Fanget i Udlandet (S4E11)
10:00

Dubais lufthavn (S3E3)

Dubais lufthavn (S3E3)
11:00

Grænsen er nået (S4E2)

Grænsen er nået (S4E2)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E3)

Undersøgelse af flystyrt (S13E3)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E4)

Undersøgelse af flystyrt (S13E4)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E6)

Den utrolige Dr. Pol (S6E6)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E5)

Dyrlæge i Yukon (S4E5)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S5E1)

Sekunder fra katastrofen (S5E1)
17:00

Airport Security: Peru (S3E6)

Airport Security: Peru (S3E6)
18:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)
19:00

Egypten ovenfra (S1E2)

Egypten ovenfra (S1E2)
20:00

Grænsen er nået (S5E9)

Grænsen er nået (S5E9)
21:00

Alaska State Troopers (S6E7)

Alaska State Troopers (S6E7)
22:00

Alaska State Troopers (S6E8)

Alaska State Troopers (S6E8)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17E2)

Undersøgelse af flystyrt (S17E2)
00:00

Drugs Inc. (S3E6)

Drugs Inc. (S3E6)
01:00

Fanget i Udlandet (S10E6)

Fanget i Udlandet (S10E6)
02:00

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E4)

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E4)
03:00

Biler i nød (S6E2)

Biler i nød (S6E2)
04:00

Latinamerikas farlige grænser (S1E1)

Latinamerikas farlige grænser (S1E1)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S6E16)

How Do They Do It? (S6E16)
06:26

How It's Made (S21E9)

How It's Made (S21E9)
06:50

How It's Made (S21E10)

How It's Made (S21E10)
07:14

Extreme Engineering (S6E1)

Extreme Engineering (S6E1)
08:02

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
08:50

How Do They Do It? (S10E17)

How Do They Do It? (S10E17)
09:14

Food Factory USA (S2E13)

Food Factory USA (S2E13)
09:38

How It's Made (S21E9)

How It's Made (S21E9)
10:02

How It's Made (S21E10)

How It's Made (S21E10)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E9)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E9)
11:14

Extreme Engineering (S6E1)

Extreme Engineering (S6E1)
12:02

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
12:50

How the Universe Works (S6E7)

How the Universe Works (S6E7)
13:38

How Do They Do It? (S10E17)

How Do They Do It? (S10E17)
14:02

Food Factory USA (S2E13)

Food Factory USA (S2E13)
14:26

How It's Made (S21E9)

How It's Made (S21E9)
14:50

How It's Made (S21E10)

How It's Made (S21E10)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E9)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E9)
16:02

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
16:50

How the Universe Works (S6E8)

How the Universe Works (S6E8)
17:40

Extreme Engineering (S6E2)

Extreme Engineering (S6E2)
18:30

NASA's Unexplained Files (S1E2)

NASA's Unexplained Files (S1E2)
19:20

How Do They Do It? (S10E19)

How Do They Do It? (S10E19)
19:45

Food Factory USA (S2E14)

Food Factory USA (S2E14)
20:10

How the Universe Works (S6E4)

How the Universe Works (S6E4)
21:00

NASA's Unexplained Files (S4E2)

NASA's Unexplained Files (S4E2)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E10)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E10)
22:40

How Do They Do It? (S10E19)

How Do They Do It? (S10E19)
23:05

Food Factory USA (S2E14)

Food Factory USA (S2E14)
23:30

Extreme Engineering (S6E2)

Extreme Engineering (S6E2)
00:20

How the Universe Works (S6E8)

How the Universe Works (S6E8)
01:10

How the Universe Works (S6E4)

How the Universe Works (S6E4)
02:00

NASA's Unexplained Files (S4E2)

NASA's Unexplained Files (S4E2)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E10)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E10)
03:36

Extreme Engineering (S6E2)

Extreme Engineering (S6E2)
04:24

How Do They Do It? (S10E19)

How Do They Do It? (S10E19)
Xee keyboard_arrow_right
05:45

Hva Fanden (S1E7)

Hva Fanden (S1E7)
06:00

Raising Hope (S2E13)

Raising Hope (S2E13)
06:25

Raising Hope (S2E14)

Raising Hope (S2E14)
06:55

Raising Hope (S2E15)

Raising Hope (S2E15)
07:25

29 (S1E7)

29 (S1E7)
07:40

29 (S1E8)

29 (S1E8)
07:55

Et umage par (S3E6)

Et umage par (S3E6)
08:25

Et umage par (S3E7)

Et umage par (S3E7)
08:55

Solsidan 3 (S3E10)

Solsidan 3 (S3E10)
09:25

Solsidan 4 (S4E1)

Solsidan 4 (S4E1)
09:55

MacGyver (S3E4)

MacGyver (S3E4)
10:50

Et umage par (S3E8)

Et umage par (S3E8)
11:20

Et umage par (S3E9)

Et umage par (S3E9)
11:50

Kongen af Queens (S1E24)

Kongen af Queens (S1E24)
12:20

Kongen af Queens (S1E25)

Kongen af Queens (S1E25)
12:50

How I Met Your Mother (S2E15)

How I Met Your Mother (S2E15)
13:20

The Good Doctor (S2E2)

The Good Doctor (S2E2)
14:15

The Librarians (S3E7)

The Librarians (S3E7)
15:10

MacGyver (S3E5)

MacGyver (S3E5)
16:05

Family Guy (S13E19)

Family Guy (S13E19)
16:35

Family Guy (S13E20)

Family Guy (S13E20)
17:05

Kongen af Queens (S2E1)

Kongen af Queens (S2E1)
17:35

Kongen af Queens (S2E2)

Kongen af Queens (S2E2)
18:05

How I Met Your Mother (S2E16)

How I Met Your Mother (S2E16)
18:35

How I Met Your Mother (S2E17)

How I Met Your Mother (S2E17)
19:05

The Librarians (S3E8)

The Librarians (S3E8)
20:00

MacGyver (S3E6)

MacGyver (S3E6)
21:00

Family Guy (S18E5)

Family Guy (S18E5)
21:30

Family Guy (S18E6)

Family Guy (S18E6)
22:00

The Orville (S2E3)

The Orville (S2E3)
23:00

The Orville (S2E4)

The Orville (S2E4)
00:00

Legion (S3E1)

Legion (S3E1)
01:00

Ash vs Evil Dead (S1E1)

Ash vs Evil Dead (S1E1)
02:00

Ash vs Evil Dead (S1E2)

Ash vs Evil Dead (S1E2)
02:35

Family Guy (S18E6)

Family Guy (S18E6)
03:05

How I Met Your Mother (S2E16)

How I Met Your Mother (S2E16)
03:35

The Cool Kids (S1E1)

The Cool Kids (S1E1)